>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NBA Listopad 2012

Status
Zamknięty.
harvey 967

harvey

Użytkownik
Chicago Bulls - Boston Celtics
Kevin Garnett over 24.5 pkt i zbiórki # 1.85 Betsson
⛔
Garnett w tym sezonie to główna strzelba Celtów. Po odejściu Allena to na barki Pierca, Rondo i własnie Kevina spadła odpowiedzialność za ten zespół. W tym sezonie został przesunięty na centra przez Doca Riversa i jak narazie nieźle sobie radzi. Jak wiadomo Kevin świetnie gra dalej od kosza, a jego rzuty z półdystansu są nie tylko efektowne, ale też efektywne. To nie jest typowy środkowy dlatego, często jego rywale nie są w stanie za nim nadążyć, dlatego nie raz Garnett jest na wolnej pozycji, a z takim rozgrywającym jakim jest Rondo jest to skrzętnie wykorzystane. Ten sezon jest dość udany patrząc na statystyki, mianowicie KG notuje średnio 16 punktów oraz zbiera prawie 8 piłek na mecz. Ostatnie trzy gry były świetne w jego wykonaniu i widać progres od początku sezonu. Kevin to już niemłody grajek, jednak w takich rywalizacjach jak dziś spokojnie powinien spędzić na parkiecie z 35 minut. W poprzednim sezonie Celtics mierzyli się z Bykami czterokrotnie i bardzo dobre występy miał wtedy Kevin, średnio w tych pojedynkach zanotował taki statystyki: 12,8 pkt oraz 10,75 zbiórek. Dziś przeciwko niemu Noah, który jest całkiem niezły pod samym koszem, jednak poza pomalowanym już, aż tak mnie do siebie nie przekonuje. Z pewnością Garnett będzie miał okazję pod koszem, jednak liczę, że z półdystansu trochę porzuca, jako center też powinien trochę zebrać. W mojej opinii ten typ na duże szanse na powodzenie.

 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
vs

Oklahoma gra dzisiaj b2b po wczorajszym spotkaniu na wlasnej hali przeciwko Cleveland. Handi adekwatne do zmeczenia, miejsca spotkania ale nie druzyny przeciwnej. Szanujmy sie, Detroit to jest czerwona latarnia ligi i oprocz naprawde bardzo przyszlosciowego wysokiego Monroe oraz byc moze Knighta i Drummonda nie widac zadnych plusow tej druzyny. Kibicow brak, atmosfery rowniez jednym slowem nie jest to Pistons 2004 o ktorym wszyscy w miescie forda spogladaja z utesknieniem. W swietnej formie jest wymieniony z Houston Kevin Martin rzucajacy prawie 18 pkt na mecz na naprawde robiacej wrazenie skutecznosci : 51% z gry oraz 53 za trzy. Cieszy na pewno powrot do formy gwiazdora Oklahomy Russela Westbrooka, ktory ostatniej nocy trafil 10 z 16 rzutow pudlujac tylko dwa rzuty za trzy na szesc oddanych, rozdal rowniez 10 asyst lecz popelnil 8 strat[sick] co akurat z jega ciepla glowa jest czesciowo normalne. Obie ekipy zmierzyly sie juz w tym sezonie, gora byla druzyna Oklahomy wygrywajaca 11 punktami. Dzisiaj czuje podobne spotkanie, nie zapowiada sie na close game dlatego warto lapac taka linie bo naprawde nie jest to wysoko ustawiona poprzeczka dla Oklahomy
Oklahoma -3.5 pierwsza polowa 1.92 pinnacle⛔
edit : severynKG dobrze napisal, dla mnie odwaznych OKC wygra pierwsza polowe i wygra mecz 1.68bet365⛔
ale co dobrze napisal? o bargnanim? Bargnani jest slaby fizycznie i z brutalami pokroju Jeffersona sobie nie poradzi, a w Utah jest ich kilku, przykladowo mecz Thunders Raptors, Bargnani spier... aż na obwód przed Ibaka który się nim opiekowal i kulil się po każdym starciu i ukazywal swe cierpienie: p typowy Wloch: p a co do Bulls Boozer słabo gra nie jest w formie i nie poradzi sobie na takiej skutecznosci z trio Sullinger zadaniowiec od obrony Bass z lawki no i KG, oczywiście chyba że się przebudzi ale pierwsza opcja ataku będzie Deng
pomlka, nie Patrolinho tylko severynKG. chodzilo o Oklahome/Oklahome po 1.75 [post juz usuniety] ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
dwill 620

dwill

Użytkownik
Houston Rockets - Miami Heat
heat -6
2.00
Pinnacle
7/10
Ok. Czas na podrażnionych mistrzów. Nie widzę opcji, by któryś z zawodników z ławki tak wszedł mecz jak Wayne Ellington, który zaliczył życiowy mecz w karierze przeciwko Heat we wczorajszym spotkaniu. Dla swojego zespołu zdobył najwięcej punktów, a na dystansie rozstrzelał Miami niemalże w pojedynkę - 7/11! Memphis w cały meczu mieli 58% skuteczności z dystansu (14/24). Z tak dysponowanym rywalem na dystansie każdy zespół miałby problem. Dla porównania Heat w tym elemencie zanotowali zaledwie 26%.
Podrażniony mistrz ma szansę jak najbardziej w Houston.
Doskonale znany dla obrony Żarów jest James Harden, który został w finale zatrzymany na średnich 12 punktów przy 37% skuteczności z gry.
Nie wierzę, że tak kolejny fatalny występ zaliczy Dwyane Wade jak we wczorajszym meczu 3/15 z gry. W Houston zazwyczaj rozgrywa mu się świetnie spotkania. W 8 rozegranych spotkaniach na parkiecie Rakiet notował średnio 29 punktów.
Uważam, że będący w formie Chris Bosh bez problemu powinien wykorzystać przewagę w pomalowanym przeciwko Omerowi Asikowi.
Toronto Raptors - Utah Jazz
1
2.38
Marathonbet
7/10
Meczy z cyklu, w którym trzeba wziąć pod uwagę &quot;prawo serii&quot;.
Toronto Raptors bez zwycięstwa są od trzech meczy z rzędu, zaś Jazzmani na wyjeździe nie wygrali w tym sezonie jeszcze ani jednego meczu.
Od 25 lat Jazz nie zanotowali 5 porażek z rzędu w meczach wyjazdach z początkiem sezonu.
Toronto ma problem, że trzy kwarty prezentują się dosyć solidnie, by którąś z kwart kompletnie zawalić.
W meczu przeciwko 76ers przed własną publicznością kompletnie zawalona została druga kwarta, gdzie gospodarze przegrali ją aż 7:32!
Sądzę, że nawet jeśli ponownie nie zagra Lowry i Fields, to Raptors będą odpowiednio zmobilizowani by nie zawieść publiczności.
Pozostałe typy na noc:
76ers - Bucks 2(+5) @ 1.84 Marathonbet 3/10
Pistons - OKC 1(+8) @ 1.86 Marathonbet 5/10
Mavs - Timberwolves 2(+8) @ 1.84 4/10
Suns - Nuggets over 201 @ 1.91 @ 4/10
Powodzenia!
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
NA dzisiaj krótko bo czas goni
Philadelphia - Milwaukee
JAk na razie Phila średnio zdobywa 88pkt na mecz i dzisiaj również spodziewam się podobnego dorobku. Milwaukee może jakoś w defensywie nie zachwyca bo traci średnio 97pkt czyli tak jak ustawiona jest linia, ale mecze pomiędzy obiema ekipami zawsze bywają zacięte. Dzisiaj również spodziewam się twardej gry z obu stron i ciągłego &quot;droczenia&quot; przeciwnika. Potencjał obu drużyn porównywalny więc typ może zawalić końcówka jeśli będzie bliski wynik. Phila to dosyć zbilansowana ekipa i nie mają jakiegoś mocarnego ataku, a 97pkt to sporo, zwłaszcza na warunki 76ers. Milwaukee bronić coś tam potrafi więc jak dla mnie typ siądzie ;]
Typ: Philadelphia Under 97 || 1,93 || Betsson ✅

Houston - Miami

Miami zdaje się grać wesołą koszykówkę - średnia 104 pkt na mecz, ale przy takim potencjale ofensywnym to nie może dziwić ???? Po drugiej stronie Houston, które po dobrym początku i średnią punktową w granicach 100 z meczu na mecz trafia co raz to mniej. Ostatnio trochę zawodzi Harden i to głównie dlatego. Dzisiaj liczę na overowe spotkanie. Houston przy wymianie ciosów polegnie bo po prostu mają słabszych strzelców, ale przy twardej obronie kokosów też im nie wróżę, więc tak źle i tak niedobrze. Miami po laniu w Memphis ma coś do udowodnienia i mimo, że grają bez dnia odpoczynku liczę, że rzucą dzisiaj spokojnie powyżej 100pkt. Mają sporo opcji w ataku i dzięki temu rakiety będą miały nie lada problem w defensywie, a czy gwiazdeczkom będzie się chciało to już inna opcja.
Typ:Miami Over 101 || 1,87 || Betsson ✅

Boozer over 13pkt || 1,95 || Betsson ✅
Jak już ktoś wspominał Boozer dzisoaj ma szansę na lepszy mecz jeśli idzie o dorobek punktowy. Noah i Deng dzisiaj bedą mieli ciężką przeprawę więc ktoś będzie musiał ich odciążyć i trochę pomóc drużynie. Carlos jak na razie gra na fatalnej skuteczności, to zawodnik dosyc chimeryczny i myślę, że dzisiejszy mecz przeciwko gasnącemu, ale jednak nadal Bostonowi da mu kopa i trochę się ogarnie. W ostatnich latach nie grał najgorzej z celtami, dzisiaj liczę na podobny występ. Swoje minuty jak zwykle zagra, swoje też rzuci, oby tylko skuteczność dopisała ????
Bargnani Over 19,5pkt || 1,96 || Betsson ⛔ Trochę pokpił sprawę :p Po 1 kwarcie chyba 10 albo 12pkt, a potem tragedia
Toronto czeka trudne zadanie bo Utah to nie ogórki, chociaż na wyjazdach grają znacznie gorzej niż u siebie. Dzisiaj prawdopodbnie nie wystąpi Lowry (http://www.thestar.com/sports/basketball/nba/article/1286154--raptors-coach-dwane-casey-has-roster-puzzle-to-solve) tak więc siła rażenia diametralnie spada. Nadzieja zostaje w DeRozanie i wywołanym do tablicy bargnanim. 20 pkt powinien stuknąć spokojnie. Obawiam się jedynie tego, że jak Utah będzie pewnie wygrywało i prowadziło gre to bargnani końcówke posiedzi na ławie bo Toronto po tym spotkaniu jedzie bez dnia odpoczynku grać do Indiany. Jednak jestem dobrej myśli bo ktoś rzucać musi, a przy braku Lowrego Andrea musi się spiąć i przypomnieć sobie co robił czasami w poprzednim sezonie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Ostatnio poszło fatalnie jeśli chodzi o moje typy (wybaczcie, Ci, którzy skorzystali). Sacramento dało ciała jednak, a Atlanta bodajże Push miała. Dzisiaj, polecam zagrać handi dodatnie na Pistons +6,5. Ja bym powiedział, że trap game, oczywiście, ale można się z tym nie zgadzać sądząc, że linia jest ustawiona ok itp. Anyway, public play się zrobił potężny na OKC i sądzę, że może to się nie udać. Z czysto sportowej strony, Detroit powalczyło ostatnio z OKC away, więc dziś mogą coś wskórać ;) Można spróbować ;) @blaise, możesz dodać do mojej statystyki trap games ten typ ;) Pozdrawiam

dziś ✅

udało się zrehabilitować za poprzedni typ polecany.

bilans trap games(według mnie są to trap games, ale generalnie szukam potwierdzenia skuteczności tego schematu, bowiem ktoś może zakwestionować, że to trap game ???? ): 1 ✅ 1⛔ - zobaczymy jak będzie po 20 typach ;)
 
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
Hmm, wybaczcie że dziś tak późno, pisze z tableta więc literowki i krotka analize mi również darujcie.

Dziś taki dzień z gatunków tych co by tu wybrać żeby się nie potknąć, przynajmniej moim zdaniem prócz Utah i Philla reszta jest nie do grania, popieram typ na okc pierwsza połowa podany przez Easy.

Na dzis pobralem
Philadelphia ML bet365@ 1,58⛔⛔
Utah ML bet365@ 1,66✅✅(w Toronto brak Kyle&#39;a Lowry, Fieldsa i zmiennika Fieldsa Alana Andersona, nie wiem jak z tym faktem poradzą sobie Raptorzy ale w mojej ocenie nie poradzą sobie, Big Al powinien objeżdżać Valanciunasa jak Lambo Malucha)
i tu zaszalalem i wziąłem to w ako@ 2,66 ⛔⛔

Ale jako żeby być orginalnym i nie powtarzać tylko po was, udalo mi sie znaleźć bardzo fajny typ.
Wszyscy piszecie o strzelbach celtow zgadzam się po czesci ale dlatego ze nie przekonuje mnie to spojrzalem na strzelby Chicago, a tam swoje białe zabki zza czarnej buzki wysunal nijaki Luol Deng i bardzo niska linia jaka jest 17,5 pkt. Argumenty jakie za nim przemawiaja, 3z4 razy w zeszlym sezonie pokryl że srednia (z 4meczow,20pkt , raz rzucil tylko 10) no ale skupmy się na sezonie bierzacym bo archiwa nie graja. Dostaje 40minut srednio na gre, bardzo bardzo duzo. Następny w tej klasyfikacji Noah 29,5 także Luol praktycznie gra ciągle, jego skuteczność jest niezla 51% często rzucą wolne i rzucą je na poziomie 80% więc niezle , myślę że będzie dziś pierwsza opcja ataku bo nie ma co liczyć na podania od Hinricha, a ktoś będzie musial rzucać i tym kimś będzie Deng, Noah i Boozer nie będą mieć dziś łatwego życia, Hamilton nie jest jak dla mnie w stanie być liderem druzyny a Robinson który zagra za Hinricha przejmie jego ovowiazki i skupi sie na rozgrywaniu i da z siebie w tym elemencie maksa bo to jest realna szansa na s5 dla niego, kazdy chce grac a on nie gra za wiele a Hinrich jakims mocarzem nie jest, więc to moze być dla niego zyciowa szansa zwlaszcza ze Rose straci jakies 80%sezonu. Naturalna gwiazda podczas nieobecnosci DR jest Deng i w tak waznym meczu u siebie będzie zmotywowany i rzuci tyle ile trzeba,
Dodam że bikini wystawily linie poniżej jego średniej 17,7 bo dali 17,5 , chyba liczą na defensywny mecz, a ja myślę że to może być bardzo otwarte spotkanie i Deng da rade.

Luol Deng O 17,5 bet 365@ 1,86✅✅ 26 pkt :grin:



jako ze noc zapowıada sıe na czerwona, postawıiem 800zl live na mecz okc zaklad
OKC 2kwarta+9,5@1,71 bet365. i jest to✅✅✅
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Patrolinho zaszalał 3/4 w świtnym stylu,brawo!!! ;D
Na dzisiaj widze over 188 w meczu Knicks,jakoś nie chce mi sie wierzyć by magic nie doszli nawet do granicy 85pkt w tym meczu.Bronią fatalnie ale i Knicks nie będą tutaj raczej grali mocnej defensywy.Spodziewam sie pójścia na wymiane i szybkiego meczu.Przy tak dziurawej defensywie Magic Knicks powinni rzucić przynajmniej 10trójek co zapewni im wynik w granicach 110pkt.Mecz z Nets to była katastrofa dla Magic rzutowo,zresztą rozgrywany był wczesną porą w nidziele a ja jakoś nie jestem przekonany do overów w tej godzinie.108:93 taki przewiduje rezultat i obstaje jak najbardziej przy overku.
Knicks - Magic
over 188 1.91 Pinnacle
zwrot
Edit: mój bład,3/4
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
LA Lakers - San Antonio Spurs@ 2.03 betsafe ⛔ LA pechowo, mozna powiedziec, ze sie zawiodlem na nich, bo mieli wygrany mecz.
Panowie dzisiaj polecam grac na LALkow, kurs ponad 2 piechota nie chodzi, wiem, ze przeciwnik wymagajacy, ale glownym atutem SAS sa wysocy gracze, co doskonale neutralizuje w tym meczu Howard z Gasolem. Jest nowy trener, wszystko sie zaczyna od poczatku, szansa pokazania sie, pokazania, ze kazdemu zalezy na wygrywaniu i dawaniu z siebie wszystkiego. Do tego trener, ktory niejednego potrafi podwojnie zmotywowac i atut wlasnej hala. Na poczatku byly klapy, tym razem sobie juz nie pozwola na falstart.
e: jakby kogos interesowalo nowego trenera jeszcze dzisiaj na lawce nie bedzie, co mimo wszystko nie wplywa na moj typ dla mnie.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
glownym atutem SAS sa wysocy gracze
No ciekawe.
Natomiast Blake nie zagra (cbssports) i Lakersi zostają ze słabym Duhonem.
Raczej ciężki mecz do typowania bo nie wiadomo co pokażą jeziorowcy.
Mają pod koszem sporą przewagę,ale SAS w regular season zawsze jest mocne,i gracze drugoplanowi ostatnio dobrze się spisują.

Ja jestem bardziej skłonny żeby pograć na Portland,mimo że są b2b to kiedyś muszą przerwać serię porażek,dodatkowo zawieszony jest Cousins,a bez niego Portland będzie miało przewagę na tablicach,poza tym mają całkiem solidny zespół i ciężko będzie mi uwierzyć w 5 porażek z rzędu.

Jeszcze się zastanawiałem nad underem na Raptors,dzisiaj po 3OT powinni być wykończeni a Indiana to wymagający przeciwnik,który ostatnio gra trochę słabiej więc mają dobrą mobilizację.
 
harvey 967

harvey

Użytkownik

Orlando Magic - New York Knicks
New York Knicks # 1.40 Marathonbet ✅ 89:99

Dziś w nocy w hali Amway Center w Orlando spotkają się gospodarze, czyli Orlando Magic oraz goście New York Knicks. W poprzednim sezonie obie ekipy w Orlando spotkały się tylko raz i wtedy zwycięsko z tej rywalizacji wyszli zawodnicy ekipy z Nowego Jorku wygrywając 96:80.
Orlando, który w tym sezonie zaczęło etap budowania nowej drużyny jak narazie radzą sobie nieźle. Od początku nowych rozgrywek przez większość ta ekipa była spisywana na straty. Jednak początkowe zwycięstwa z Suns i Nuggets pokazały, że potencjał w tym zespole jest. Jednak na tych dwóch wygranych się jak narazie skończyło. Teraz Magicy mają passę czterech porażek z Bulls, Wolves oraz dwie z Nets. W tej drużynie największymi gwiazdami są Affalo, Davis oraz kontuzjowani Nelson oraz Hedo. Dziś Nelson może już wróci, ale ciągle to nic pewnego. Widziałem drużynę z Orlando w meczu z Nets i trzeba przyznać, że zarówno w obronie i w ataku się nie popisują. Pierwsza piątka gra poniżej oczekiwań i jeszcze te kontuzje. Fakt jest na ławce między innymi Reddick, który w ofensywie jest całkiem nie zły, ale po za nim to trener Jacque Vaughn nie ma dużego wsparcia. Kadra jest słaba, brak Nelson i Hedo, ta ekipa wygląda co raz gorzej, a przecież jeszcze nie dawno walczyła o finały konferencji. Nie widzę, żadnych argumentów po ich stronie w starciu z NYK.
Knicks jak narazie notują w tym sezonie passę czterech zwycięstw. Dziś będą mieli wielką okazję na podtrzymanie tego świetnego wyniki. Od początku sezonu na rozkładzie mają już między innymi Heat, dwukrotnie 76ers oraz Mavs. Ekipa z NY świetnie wygląda i już o nich pisałem. Wyróżniającą się postacią jest Anthony, który widać, że jest w formie. Dziś będzie on grał przeciwko Davisowi i spokojnie powinien narzucać trochę. Glen nie jest zwrotnym i szybkim zawodnikiem i wątpię by mógł nadążać za Melo, który będzie nie raz biegał po obwodzie. Ostatnio widziałem Knicks w meczu z ekipą z Dallas i zagrali bardzo dobrze. Konsekwencja oraz spokój były kluczem do zwycięstwa. Po pierwszej połowie przegrywali, jednak po przerwie poprawili obronę i dzięki temu wygrali. Kidd, Felton, Chandler, Brewer oraz najlepszy po Melo na boisku Smith zagwarantowali kolejne zwycięstwo. Jak narazie w tej ekpie jest wszystko, a takie mecze jak z Magic muszą wygrywać.
Knicks teraz mieli kilka dni wolnego, co z pewnością jest wielką zaletą. Od dziś w przeciągu sześciu dni zagrają cztery mecze, dlatego nie sądzę by się mocno wysilali. W mojej opinii nie widzę innej opcji, niż zwycięstwo Knicks. Mają lepszą ekipę i są w dobre formie. Z pewnością handicap jest do pokrycia jednak ja wole wejść mocno w ML. Lokata w postaci 40% wydaje się być całkiem niezłą. Pamiętać jednak trzeba, że Knicks grają na wyjeździe, a Knicks w hali przeciwnika zawsze są trochę słabsi. Liczę na ekipę z NY bo wszystko mają w swoich rękach.


Indiana Pacers - Toronto Raptors
Roy Hibbert over 20.5 pkt+zbiórki # 1.75 Tobet ⛔ 15
Jak zobaczyłem linię to lekko się zdziwiłem. Roy czyli podstawowy Pacers w tym sezonie notuje średnio 8.7 punktów na mecz oraz zbiera około 8 piłek w każdy meczu. Potencjał to ten zawodnik posiada co nie raz pokazywał, a właśnie w takim meczu przeciwko Raptors powinien go pokazać w całej okazałości. Na przeciwko niego będzie Jonas Valanciunas, który jak dla mnie jest chyba najgorszym zawodnikiem na tej pozycji w lidze. Oczekiwania były od niego dość spore i chyba go to przerosło. Roy nie powinien mieć problemu zarówno ze zbieraniem piłek nad Valanciunasem jak i mijaniem go. Po prostu Hibbert jest o wiele lepszym zawodnikiem, który ma już sporo doświadczenia, które w takich spotkaniach musi zaprocentować. Drugim centrem ekipy z Kanady jest Amir Johnson, który też jakoś mnie do siebie nie przekonuje. Raptors wczoraj mieli trudne jak i bardzo wyczerpujące spotkanie przeciwko Jazz, zagrali trzy dogrywki. Jonas zagrał słabo i spędził tylko 16 minut, a Johnson 38 minut. Trochę zmęczeni będą dziś na pewno, dlatego Litwin powinien dłużej pograć, a to jest szansą na dobry wynik centra Indiany. Hibbert w tym sezonie spędza średnio około 31 minut, jeżeli dziś Pacers nie odskoczą z wynikiem to Roy powinien tyle pograć, a w takim czasie powinien pokryć tą linię. Nie ma Grangera, a przez to Roy dostaje więcej piłek.
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
To David R juz nie gra w SAS? ;)

Natomiast Blake nie zagra (cbssports) i Lakersi zostają ze słabym Duhonem.
Raczej ciężki mecz do typowania bo nie wiadomo co pokażą jeziorowcy.
Mają pod koszem sporą przewagę,ale SAS w regular season zawsze jest mocne,i gracze drugoplanowi ostatnio dobrze się spisują.
To, ze Blake nie zagra to akurat zadne oslabienie, pilke i tak KB rozgrywa zazwyczaj, Ty nie wiesz co pokaza LAL, a ja przypuszczam, ze wiem, dlatego stawiem na LA, tym bardziej, ze jest to wazny dla nich close game na przetarcie i sprawdzenie prawdziwej sily, przy takich spotkania motywacja znacznie wzrasta i gospodarze sa zazwyczaj faworytami.
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
Ja jestem bardziej skłonny żeby pograć na Portland,mimo że są b2b to kiedyś muszą przerwać serię porażek,dodatkowo zawieszony jest Cousins,a bez niego Portland będzie miało przewagę na tablicach,poza tym mają całkiem solidny zespół i ciężko będzie mi uwierzyć w 5 porażek z rzędu.
Odradzam granie Portland, w ostatnich dwóch meczach ławka rzuciła w sumie 10pkt na skuteczności 4/22 z gry. Ławka Portland ssie prawie tak samo mocno jak Dwyane Wade w meczu z Memphis. Nie wiem gdzie Ty tu widzisz solidny zespół, jeśli Twoim 6th Manem jest Sasha Pavlovic? Ławka Portland grała tragicznie w ostatnich dwóch meczach u siebie, liczysz na przełamanie w meczu wyjazdowym? O formie Kings nie chce mi się nawet pisać, argumenty przeciwko PTB wystarczają, aby nie grać ich w dzisiejszym meczu...
 
gmark 765

gmark

Użytkownik
To, ze Blake nie zagra to akurat zadne oslabienie, pilke i tak KB rozgrywa zazwyczaj, Ty nie wiesz co pokaza LAL, a ja przypuszczam, ze wiem, dlatego stawiem na LA, tym bardziej, ze jest to wazny dla nich close game na przetarcie i sprawdzenie prawdziwej sily, przy takich spotkania motywacja znacznie wzrasta i gospodarze sa zazwyczaj faworytami.
Jest to osłabienie ponieważ Bryant nie bedzie grał przez całe 48 minut, średnio w tym sezonie gra 36 minut, więc przez te 12 minut ( 1 kwarta w NBA ) ktoś musi rozgrywać tą piłkę, a Duhon jest zdecydowanie słabszy od Blake, pozostaje więc wierzyć że więcej minut dostanie Morris.

Ten mecz jeśli chodzi o typowanie zwycięstwa to absolutny &quot;no bet&quot;, mecz może potoczyć się zarówno w stronę SAS jak i LAL. W dwa dni D&#39;Antoni wiele nie zmieni.
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Bryant moze grac i caly mecz pytanie tylko czy jest taka potrzeba, oczywiscie nie ma. Piszecie o Blaku jakby to byl zawodnik, ktory regularnie zdobywa po 25pkt na mecz, a to jest tylko chlopak od podawania pilek lol.
Tu nie chodzi o to, ze w dwa dni ma cos zmieniac, tylko o to, ze pojawil sie w ekipie i to po konsultacji z samym Philem, LAL to nie jest zespol, kotry nie wie jak grac w kosza i nagle przychodzi ktos, by zaczeli grac jak all stars. 3 wygrane ze sredniakami lub mozna powiedziec slabszymi druzynami, kibice w staple chca zobaczyc prawdziwa sile LA i beda mieli okazje dzisiaj ja poznac.
Nie pisze, ze jest to pewniak dnia, albo typ 10/10. Napisalem, ze jest to typ ktory warto zagrac po takim kursie, co ja tez zrobilem. Nikt Wam nie kaze stawiac na ten mecz.
 
bartekts 27

bartekts

Użytkownik
Co sądzicie o graniu na Boston? CHI bez Hinricha z Robinsonem na jego pozycji. Niby Nate przeciwko Minesocie rzucił 18punktów więc dobrze, mało asysty bo Kirk przez 11 minut miał 3 on przez cały mecz 2... Kurs na gości dobry tylko czy Boston da radę? Ktoś może się wypowiedzieć na ten temat? ????
✅

Szkoda że 76ers i Denver dało ciała bo wyszedłem na 0.

Indiana Pacers - Toronto Raptors​

Typ: Indiana -9,5 Kurs: 1,91 BWIN

Raptors po meczu z Utah i trzech dogrywkach będzie miało ten mecz w nogach. Dodatkowo już można przeczytać że Lowry znowu nie zagra. Toronto przez większość czasu było na prowadzeniu ale trójka Jeffersona w końcówce dała Jazz dogrywkę. Najbardziej liczę na zmęczenie Raptors i to że grają w Indianie a więc dodatkowy czas na przemieszczenie się jest potrzebny. Pacers nie wyglądają najgorzej, ostatnio ładnie ograli w 4Q Wizards dzięki czemu wygrali i jak już wcześniej wspominałem i uparcie będę coś świeżsi w porówaniu do rywali. ML na Indiane na poziomie 1,20 więc nawet do jakiegoś dubla mizerny a tu 1,91 które wydaje mi się wygląda całkiem ok.

Sacramento Kings - Portland Trail Blazers​

Typ: Sacramento Kurs: 1,67 BWIN

Portland gra dzień po dniu, dziś w nocy zanotowali u siebie porażkę z Hawks, pierwsza 5 Blazers zagrała według mnie bardzo dobrze, ławka tragedia, 3 najdłużej grających zawodników zdobyło łącznie 6 punktów! Kings ostatnio porażka w Staples z Lakersami ale według mnie przy obecności Cousinsa byłoby może lepiej. Przyznam że teraz też typ uzależniam od tego czy NBA cofnie karę dla Cousinsa czy też nie. Złożono w tej sprawie odwołanie i być może już dziś DeMarcus zagra co pomogło by Sacramento. Obie ekipy 2-5 tak więc na pewno walka będzie na parkiecie duża, zobaczymy.

O Knicks i Nets nie ma co pisać, chociaż warto wspomnieć że być może już dziś w Orlando zagra Nelson. Knicks oczywiście z Melo który jest w gazie powinni dać radę.

Co sądzicie o graniu na Bobcats przeciwko Wizards? WSH bilans 0-5 i może im być ciężko o poprawę. CHA po ograniu Dallas powinni chyba być podbudowani i gotowi do walki.
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
Co sądzicie o graniu na Bobcats przeciwko Wizards? WSH bilans 0-5 i może im być ciężko o poprawę. CHA po ograniu Dallas powinni chyba być podbudowani i gotowi do walki.
No właśnie. All about matchups... Wizards nie mają teoretycznie ani odpowiedzi na Kembę Walkera w obronie, ani tak przyzwoitych zmienników jak Sessions czy BenGordon (Jan Vesely? lol!), a jeśli Michael Kidd-Gilchrist potwierdziłby łatkę dobrego defensora i skleił Bradley&#39;a Beal&#39;a to dla Bobcats prosta droga to zwycięstwa. No ale to ciągle Bobcats...
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Jest to osłabienie ponieważ Bryant nie bedzie grał przez całe 48 minut, średnio w tym sezonie gra 36 minut, więc przez te 12 minut ( 1 kwarta w NBA ) ktoś musi rozgrywać tą piłkę, a Duhon jest zdecydowanie słabszy od Blake, pozostaje więc wierzyć że więcej minut dostanie Morris.

Ten mecz jeśli chodzi o typowanie zwycięstwa to absolutny &quot;no bet&quot;, mecz może potoczyć się zarówno w stronę SAS jak i LAL. W dwa dni D&#39;Antoni wiele nie zmieni.
Tutaj nie mogę się z tobą zgodzić. Blake jest bez formy i ostatnimi czasy gra jak drewniak, jego skuteczność za 3 bardzo spadła, jego nieobecność to żadne osłabienie dla LAL. Moim zdaniem Duhon jest lepszym rozgrywającym niż Blake, tylko że Duhon nie pasował do koncepcji Browna i dlatego też nie grał. Co do samego meczu daje 80% że lakers to wygrają.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Z tą motywacją to nie wiem czy dobrze piszesz bo wydaje mi sie że nie bedzie on tak duża po tym jak drużyna dowiedziała sie kto będzie ich nowym coachem ;D Na ten czas Spurs to zdecydowanie lepszy team,tutaj widze że oczekuje sie od Lakers nie wiadomo czego od samego początku.W 50% początek sezonu spieprzył Brown ale też przypomnijcie sobie budowanie Heat na trójce Wade-James-Bosh i ile czasu zajeło zanim to wszystko zaczeło trybić.Kim Lakers mają dzisiaj wygrać?Dwightem?Bryantem? nie oszukujmy sie D&#39;Antoni nic nie wymyśli specjalnie na ten mecz,Popovic zjada go i popija coca colą.Spurs to dla mnie głównie ławka,najlepsza w całej lidze.Jeszcze Heat mogą sie równać.Teraz skonfrontujcie ławke Lakes z Spurs,kto tam ma rzucać punkty?Jordan Hill?wypalony Jamison? bez jaj,zdziwie sie tylko jak Spurs wygrają to po równym meczu bo moja prognoza to spokojne 10-15pkt
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
easy 3,1K

easy

Forum VIP
vs

Wiem, po wczorajszych typach powinienem schowac sie gdzies w jaskini i nie wychodzic przynajmniej przez dobry miesiac, ale nba jak nba i probujemy dalej. Typ bardziej na przelamanie niz ze wzgledu na jakies duze argumenty po stronie Portland, poniewaz goscie maja zbyt duzo talentu by przegrac tyle spotkan z rzedu. Kazdy doskonale zauwazy, ze cos nie gra w druzynie gosci a tym czyms jest po prostu lawka rezerwowych. Kurcze, jezeli twoja lawka rzuca 6 pkt na mecz to naprawde mega trudno jest wygrac spotkanie a tak bylo w ostatnim meczu Portland z Atlanta. Do pierwszej piatki nie mozna miec zastrzezen, wszyscy graja naprawde okej, baa nawet Hickson zbiera 2x wiecej pilek niz w dotychczasowej karierze, Lillard wyrasta na najlepszego/jednego z najlepszych rooki w tym sezonie, no moze tylko Matthews w ostatnich spotkaniach troche pod forma. Co slychac u krolow ? Dalej niejasna jest sprawa z Cousinsem, ktory ma szanse na powrot o ile komisja ligi wykaze sie duzym zrozumieniem dla tego jeszcze mlodego zawodnika, wraca rowniez wybrany w tegorocznym drafcie z numerem 5 Thomas Robinson[ za uderzenie lokciem rywala]. Zawodnik jak zawodnik, widac w oczach trenera nie jest jeszcze gotowy na pelnowymiarowe granie o czym swiadczy srednia liczba 12 minut spedzonych na parkiecie. Co tu jeszcze napisac, naprawde typ bardziej na przeczucie bo niby czemu po 3 porazkach na wlasnym parkiecie mieliby wygrac na terenie rywala? Kings to nie jest jakas bardzo wymagajaca druzyna a Portland w kazdym z trzech ostatnich spotkan moglo wygrac gdyby nie lepsza lawka/troche wiecej opanowania w ostatnich akcjach. Ja widze 51-49 dla Trailblazers dlatego po takim kursie lapie delikatne handi.
Portland -4 3.10 bet365✅ 103:86
 
patos 90

patos

Użytkownik
Wg mnie do grania jest dziś typ Anderson Varejao powyżej 13 pkt✅ w Betsson, szanse wydają się dość spore na przekroczenie tego pułapu punktowego, obecnie Varejao ma średnia 12,7 pkt na mecz, na 4 spotkania jakie rozegrał tylko raz miał mniej niż 13 pkt (6pkt z OKC). Jeżeli Nets zagrają dziś z Cavs tak jak grali ostatnio przeciw Orlando ( po za I kwartą nic nie pokazali) to typ powinien wejść spokojnie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom