>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NBA Listopad 2012

Status
Zamknięty.
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Brooklyn Nets(-8p) - Orlando Magic 1 @ 1,97

Wczoraj Nets dość konkretnie sponiewierało Magików z Orlando, sądzę, że w jeden dzień nie są w stanie nic zmienić i dziś zobaczymy kolejne pewne zwycięstwo Netsów. Orlando sezon zaczęli dobrze od wygranych, ale 3 kolejne mecze już niestety na minus. Wczoraj się ośmieszyli z leksza, -39pkt to zdecdowanie za wiele. Netsi zmotywowani na kolejne zwycięstwo powinni podejść z luzem i pograć widowiskowo, jak dla mnie pewny typ. (NBA to nie moje cup of tea ???? )
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Dzisiaj może sypnąć niespodziankami, więc trudno coś wybrać...

Po przemyśleniach uderzam

LA Clippers ( -3,5 ) - Atlanta Hawks 1 za 1,55 w bet 365 ✅✅✅


Lekko pomniejszone handi w stonę drużyny z LA. Szczerze powiem, ze nie widziałem jeszcze Hawks w tym sezonie, poza akcjami w TOP 10. Widziałem jednak ostatnio LAC i to mi wystarczy. +22 z SAS u siebie i chyba jeszcze bardziej wartościowe +13 w Oregonie. Forma ewidentnie jest, a dzisiaj rywal do połknięcia. Problemem Clipersów jest motywacja na słabszych rywali i tu widzę pewne niebezpieczeństwo, ale mam nadzieję, że wszystko pójdzie zgodnie z planem. Ostatnie wyniki Hawks wskazują, że drużyna wraca na właściwe tory. Wygrana z OCT na ich parkiecie i lekki minus z Miami , daje powody do optymizmu. W mojej ocenie jednak, na dziś to LAC są w takiej formie, że meczu nie oddadzą. W zeszłym sezonie + 14 dla dzisiejszych gospodarzy. Co do kontuzji to na chwilę obecną bez nowych strat.
Powodzenia !
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
jako że bet365 wystawił linie na zawodników to dodam jeszcze dwa bety
LeBron James U 25,5 1,83--&gt;Problemy z kolanem LBJ&#39;a jeszcze ani razu w tym sezonie nie przekroczył tej lini i myślę ,że nie przekroczy jej też dzisiaj a przynajmniej mam taką nadzieje++++
DeAndre Jordan O 7,5 Reb 1,71--&gt; Jordan w bardzo dobrej formie średnio zalicza właśnie 7,5 reb , słabo zbierał tylko z La i GSW kiedy to grał bogut i miał też &quot;na karku Howard&#39;a. Przeciwko Duncanowi bardzo ładnie 11 zbiórek ostatnio 8 75% z gry daje mu szanse na dużo minut w tym spotkaniu , a myślę ,że Pachulia to nie jest center który może go powstrzymać pod koszem⛔⛔⛔ 5reb dosyc mało, dzisiaj Jordana wyręczali inni , dobrze zagrał Barnes na zbiórkach, ale i tak Clippersi przysporzyli zysków:]
P.S Niezły Blowout w 1 kwarcie funduje Nets , magikom, Chyba chcą sie dobrze przed Jay-Z dobrze pokazać ponieważ siedzi on dziś na trybunach : P
P.S.S Jordan w 1 kwarcie juz 3 zbiórki powinno wejsc edit: w 2 kwarcie wogóle nie gra widze to teraz gorzej..
On-line wyłapałem na bet365 Która druzyna zdobędzie pierwsza 20 punktów w 4 kwarcie? Clippers@2,0✅✅✅ (tak aby odegrac Jordana bo on niestety nie zbierze tych 8reb, aktualny stan kwarty 14-5 dla Clipps i 7 minut do końca, powinno wejsc mam nadzieje)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
dwill 620

dwill

Użytkownik
Memphis Grizzlies - Miami Heat
Typ: 2(-2)
Kurs: 2.00
Buk: Pinnacle
7/10
Według mnie zdecydowanie najlepiej zapowiadający się mecz zbliżającej się nocy.
Niedźwiadki z Memphis podejmują aktualnych mistrzów.
Miami Heat stawiani są w roli delikatnego faworyta, czy słusznie?
Uważam, że tak. Z tego względu, że matchup jest na korzyść Miami.
Marc Gasol i Zach Randolph to jeden z najlepszych podkoszowych duetów w NBA, ale prócz ciągle doskonalącego się w grze pod koszem Chris Bosh, to Miami największą siłę rażenia mają na dystansie, gdzie tak naprawdę Tony Allen sam nie uratuje skóry swojej ekipie w defensywie. Miami w porównaniu do poprzedniego sezonu mają bardziej zbilansowany skład i w ich układance, gdzie pierwsze skrzypce grają obwodowi, to sam Allen nie da rady ujarzmić LBJ i Wade&#39;a, a do tego Ray&#39;a Allena, Shane Battiera.
Szczególnie liczę na solidny mecz Battiera, który jako jedyny z Żarów, parkiet w Memphis zna doskonale. Prócz jego defensywy liczę, że nadszarpnie skórę Niedźwiedzi z dystansu.
Oba zespoły po cztery zwycięstwa z rzędu, powinno się w takim przypadku próbować grać na doga, który w dodatku jest gospodarzem, jednak Heat swoim matchupem nie powinni zostawić złudzeń i odnotować piąte zwycięstwo z rzędu.
Memphis prócz bardzo dobrych występów swoich podkoszowych musieliby liczyć na swojego najlepszego strzelca - Rudy Geya, który średnią 19 punktów zdobywa z 39% procentową skutecznością.
Przeciwko ekipie z Florydy będzie ciężko mu zagrać na lepszej skuteczności, więc stawiaj na gości.
Drugi typ na noc:
OKC - Cleveland Cavaliers
Typ: 2(+10)
Kurs: 1.95
Buk: Marathonbet
7/10
Obrony w tym meczu nie przewiduję. Obie ekipy powinny zagrać szybki basket, a radość ze zdobywania punktów czasami przeszkadza w mądrym kierowaniu zespołem przez Westbrooka.
Naprzeciwko siebie dwóch bardzo szybkich rozgrywających, gdzie najlepszy debiutant poprzedniego sezonu - Kyle Irving ma znacznie większą przewagę nad Rusellem - cierpliwość w prowadzeniu gry i większą inteligencję boiskową.
Cavs mogą mieć problem z odpowiedzią na Kevina Duranta, a rookie Dion Waiter powinien dzielnie konkurować z Kevinem Martinem.
Liczę, że pod koszem ponownie walecznością wykaże się Anderson Varejao.
Jeśli Cavs zagrają na przyzwoitej skuteczności w ataku, to mecz powinien trzymać w napięciu do ostatnich sekund.
Powodzenia!
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Zach Randolph over 15,5 punktów 1,85 Tobet ✅
LeBron James under 41 punktów, zbiórek i asyst 1,85 Betsson
✅
Krótko bo zmęczenie i meczyk za chwilę. Zach bardzo regularnie w tym sezonie pod względem punktów aż trzykrotnie zdobył 15 punktów i po razie 16 oraz 18. Dzisiaj nad Crisem będzie miał na pewno przewagę fizyczną i myślę, że będzie to wykorzystywał. Dużo piłek powinien Zach pod kosz otrzymywać i kończyć rzutem bądż wsadem. Jeśli chodzi o LeBrona to tajemnicza ta kontuzja i nie wiadomo jak to dzisiaj do końca z gwiazdą NBA będzie. W tym sezonie LeBron tej linii jeszcze w tym sezonie nie przekroczył, na sześć spotkań raz, ostatnio z Atlantą właśnie wyrównał tą linie. Dzisiaj kluczem może być ciężka walka o zbiórki. Jeśli nawet dużo będzie asystował i zdobywał punkty do zbiórek może zabraknąć a i czas jaki spędzi na parkiecie też jest niewiadomą..
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
easy 3,1K

easy

Forum VIP
vs

Oklahoma chyba powoli wraca na swoje tory i takich spotkan jak dzisiejsze z Cavs po prostu nie wypada przegrywac. Wiadomo, druzyna ze stanu Ohio to w ogole inny team niz ten z przed roku a tymbardziej z przed dwoch lat. NIe powinni byc juz chlopakami do tatalnego obijania ale dalej jeszcze brakuje duzo by walczyc chociazby o PO. Po drugiej stronie wyglada to zupelnie inaczej, druzyna aspirujaca w walce o mistrzostwo ze swietnym liderem Durantem plus kilkoma naprawde wysokiej klasy zawodnikami. Oba teamy wypoczete, lecz Oklahoma jutro ma kolejne spotkanie na wyjezdzie w Detroit wiec nie wyobrazam sobie innej opcji jak mocne wejscie w spotkanie, szybkie uzyskanie przewagi i odpoczynek liderow Thunder pod koniec spotkania by byc jutro w pelni gotowy na spotkanie z Tlokami. Co slychac u Cavvs? Ostatnio przegrali w sposob kompromitujacy z Phoenix, gdzie po pierwszej kwarcie prowadzili 21 pktami, ale to tylko swiadczy ze mimo duzego talentu w tamtej organizacji brakuje jeszcze doswiadczenia co absolutnie nie moze dziwic, poniewaz zespolem kieruje drugoroczniak Irving. Wiadomo wszystko przyjdzie z czasem ale moim zdaniem narazie jeszcze nie ma co liczyc na jakies super wystepy Cavs. Handi stosunkowo nie duze wiec dlaczego nie sprobowac ?
Oklahoma -5.5 1st half 1.91 pinnacle✅ 57:46
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
easy 3,1K

easy

Forum VIP
vs

Wiem, ze mecz doslownie za 45 minut ale tak w szybkim telegraficzniym skrocie. Powiedziec, ze LAL zawodzi w tym sezonie to jak nic nie powiedziec, ale chyba powoli wraca to wszystko do minimum normalnosci, trener zostal wyrzucony, zen master wraca ogolnie gra gitara. Personalnie sklad LAL kosmiczny przy niedoswiadczonych, wesolych grajkach z Sacramento. Dodatkowo dzisiaj zabraknie prawdziwej bestii, wspolidera[a moze juz lidera?] Demarcusa Cousinsa [info: http://www.rotoworld.com/headlines/nba/189116/demarcus-cousins-suspended-two-games], nie ma sie co oszukiwac strata olbrzymia. Przegladajac sklad Sacrmaneto nie bardzo mozna znalezc gracza, ktory moze wprowadzic nowa jakosc, cos takiego co pociagnie druzyne do sukcesu. Tyreke Evans ? Zal patrzec jak chlop sie stacza, wierzylem w niego w pierwszym sezonie, po pierwszym sezonie ale niestety pomimo roku kontraktowego nie wyglada to najlepiej. Pod koszem bez wymienionego wczesniej Cousinsa SAC ma ogromna luke, ktora bedzie strasznie ciezko zalatac i Dwight razem z Pau moga poszalec. Sacramento przypomina mi ekipe Warriors, ktora dostala naprawde srogie lanie w ostatnim spotkaniu w Staples Center wiec czemu ma sie to nie powtorzyc znowu ? Gram handi na pierwsza polowe, poniewaz pod koniec spotkanie moze wdac sie lekkie rozluznienie wiec wole nie ryzykowac ;)
LAL -5.5 1st half 1.90 bet365✅ 57-48
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
easy 3,1K

easy

Forum VIP
vs

Prawdepowiedziawszy jestem pod wrazeniem gry Philadelphi w ostatnich dniach. Trzy zwyciestwa z Bostonem, Toronto oraz Hornetsami musza mimo wszystko robic jakies tam chociaz minimalne wrazenie. Dzisiaj do skladu wraca solidny strzlece J. Richardson [info: http://www.rotoworld.com/headlines/nba/189134/jason-richardson-(ankle)-should-play-monday] co zwieksz i tak juz robiaca duze wrazenie sile na obwodzie. Bucks na wyjazdach narazie 100%, zwyciestwo z Celtics oraz Wizards, o ile wizardsow nie zaliczam do kategorii druzyn powaznych tak z Celtics po prostu to Boston bardziej przegral spotkanie niz Bucks wygralo ale co ich to ich i niech tak zostanie. W swietnej formie jest lider ekipy z miasta milosci Jrue Holiday notujacy narazie najlepsza srednia asyst w karierze 9,5/mecz oraz rzucajac ponad 18pkt na mecz ze skutecznoscia 45% z gry oraz 44% 3pt. W Bucks do zdrowia wraca Jennings, ktory ewidentnie odczuwal problemu zdrowotne w ostatnim spotkaniu z Celtics [ zero agresji, bardzo schematyczna gra], jak dzisiaj bedzie trudno ocenic. Handi nie jest jakies kosmiczne natomiast dla mniej odwaznych polecam po prostu pograc czyste zwyciestwo, kursik rowniez okej ????
76ers ML 1,6 pinnacle⛔
76ers -4 1.95 pinnacle⛔

vs

Jastrzebie wczoraj prowadzily bardzo wyrownany pojedynek do pierwsze polowy lecz po przerwie wszystko sie zepsulo i suma sumaru przegrali gladko spotkanie. Dzisiaj graja b2b z wypoczetymi Trailblazers w rose garden. nie brzmi dobrze. Portland w dwoch ostatnich spotkaniach wlasnie z Clippers oraz SAS naprawde mieli szanse na przynajmniej jedno zwyciestwo. Z Clips zabraklo chyba lawki [Lillard zagral bardzo duze minuty przy odpoczywajacym sobie Paulu, ktory wzedl pod koniec spotkania i zakonczyl mecz] dlatego mimo solidnego runu nie udalo sie wygrac. Jeszcze blizej bylo w spotkaniu przeciwko SAS lecz w ostatnich minutach spotkania to San Antonio wykazalo sie wieksza cierpliwoscia, doswiadczeniem i to oni wygrali spotkanie. Jak dla mnie do trzech razy sztuka bo dzisiaj rywal naprawde do pokonania. W swietnej formie Batum, bardzo dobrze pomaga mu Lillard [ponad 18 pkt na mecz i 7 asyst= brzmi niezle jak na rookie] zawsze LA dolozy cos od siebie dlatego jakos jestem spokojny o zwyciestwo gospodarzy, poniewaz nie wierze w drugie BigGame Jastrzebi na wyjezdzia tak jak w spotkaniu z Oklahoma.
Portland ML 1.75 Betsson⛔
Portland -1.5 1.97 MarathonBet⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
sewerynkg 18,2K

sewerynkg

Użytkownik
No gdyby nie te kontuzje w Minnesocie to byłby ładny bet na dzisiaj. Ale nie zagrają: Budinger, Roy, Barea, Love, Rubio. W takiej sytuacji warto grać overy punktowe na Pekovica, bo teraz to on ciągnie gre Wilków. Całe szczęscie Rubio ma wrócic już w tym miesiącu, a Love pod koniec listopada lub początek grudnia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
L 181

lorak

Użytkownik
Wie ktos moze czy Nowitzki zagra w Dallas? jezeli nie to tam jest pewniak ;]
Dirka jeszcze trochę dzieli od powrotu, ale minny chyba będzie grała w ośmiu (poza oczywiście Lovem i Rubio na pewno nie wystąpią Barea z Budingerem, a i pewnie Roy też jeszcze dziś nie wróci), więc ja nie wiem czy warto ryzykować. choć nie powiem, 3,1 na nich bardzo kusi i gra wydaje się być warta świeczki. a co tam, chyba jakąś małą kwotę na nich postawie, bo to ogólnie bardzo underrated drużyna, więc jak ktoś ma wygrać z pozycji takiego underdoga, to właśnie oni. ✅✅
No gdyby nie te kontuzje w Minnesocie to byłby ładny bet na dzisiaj. Ale nie zagrają: Budinger, Roy, Barea, Love, Rubio. W takiej sytuacji warto grać overy punktowe na Pekovica, bo teraz to on ciągnie gre Wilków. Całe szczęscie Rubio ma wrócic już w tym miesiącu, a Love pod koniec listopada lub początek grudnia.
zdecydowanie zgoda. over 13,5 pts Pekovica po kursie 1,85 to pieniądze tak pewne jak tylko to możliwe w zakładach ;) ✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
Jeśli Dallas zagra tak słabo jak druga połówke z Bobkami to mogą mieć kłopoty z Minnesota.
Jednak wierze, ze Mavs wyciagneli z ostatniej nieoczekiwanej porażki i wygrają to spotkanie.
Zdarzenie 1: Drużyna z największą liczbą punktów w 1 kwarcie
Typ: Dallas
Kurs: 1,50
Zdarzenie 2: Drużyna z największa liczbą punktów w 1 kwarcie
Typ: OKC
Kurs: 1,50
AKO: 2,25
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
mi się wydaje, że najlepszym rozwiązaniem w tym meczu jest under - Wolves dobrze bronią, a w tak wąskim składzie powinni do oporu zwalniać grę, wybijać z rytmu Mavs, żeby wytrzymać kondycyjnie całe spotkanie. Ofensywa Mavs bez Dirka teoretycznie nie wygląda na razie źle, ale raczej nie mierzyła się z silnymi defensywami.
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Utah Jazz @ Toronto Raptors 1.725 Pinnacle
Dziś nadarza się znakomita okazja na pierwszą wyjazdową wygraną Utah Jazz w tym sezonie. Drużyna ta postrzegana jest jako bardzo słaba na wyjazdach, i rzeczywiście bilans to potwierdza, 0-4. U siebie natomiast 3-0, w tym wygrana z LAL czy Dallas. Nie można powiedzieć że to zła ekipa, w tym sezonie ponownie celują w awans do PO i takie mecze są dla nich bardzo ważne. W ekipie Jazz niepewny jedynie występ Mo Williamsa, natomiast Toronto osłabione brakiem Fieldsa i Lowrego ( wg rotoworld.com). Z resztą nawet w pełnych składach stawiałbym śmiało na Jazz, w tych okolicznościach uważam to za niezłe value.
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Philadelphia - Milwaukee 1 za 1,65 w Paddy Power ⛔⛔

Trochę już pisaliście o tym meczu i ja się w pełni podpisuję więc będzie krótko. Co najważniejsze, aktualna dyspozycja - 76-ers bo naucze z NY wzięli się istro do roboty i walą aż miło. Bucks odwrotnie, kapitalny mecz w Bostonie, a potem już tylko gorzej... Z niecierpliwością czekam na Bynuma, bo wtedy Phila będzie jeszcze mocniejsza ( najnowsze wieści około 10 grudnia ma zacząc trenować ! ) Poza tym, drużyny w najmocniejszych skaładch z niesamowitym Hollidayem solidnym Youngiem i nieobliczalnymi Ellisem i Jenningsem. Kurs też zachęca bo np. w Bet 365 za taki sam kurs mamy aż -4,5m więc trzeba brać jak dają. Phila wraca po serii 3-0 na wyjazdach i miło będzie to pociągnąć dalej we własnej hali. Ostatnie 3 mecze h2h w tej hali to 3-0 dla gospodarzy, a ostatnie 10 ( 8 -2 ) . Radzą więc sobie z Kozłami i mam nadzieję , ze dziś też sobie poradzą.
powodzenia !
 
bartekts 27

bartekts

Użytkownik
Co sądzicie o graniu na Boston? CHI bez Hinricha z Robinsonem na jego pozycji. Niby Nate przeciwko Minesocie rzucił 18punktów więc dobrze, mało asysty bo Kirk przez 11 minut miał 3 on przez cały mecz 2... Kurs na gości dobry tylko czy Boston da radę? Ktoś może się wypowiedzieć na ten temat? ????
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Nie wiem czy dobrze dzsiaj zagram więc chce sie poradzic zamierzam dzisiaj zagrać (+10) na Detroit w meczu z OCT po kursie 1,50 . OCT do tej pory rozegrało dwa mecze na wyjezdzie ale to byli bardzo mocni rywale ze Suprs przegrali dwoma punktami z Bulls pod nieobecnosc Rose wygrali 6 punktami pare dni temu grali u siebie z Pistons i wygrali 11 punktami teraz grają na wyjezdzie przeciwko nim będą kibice i z pewnoscią atmosfera.I teraz nie wiem jak zagrac poradzcie coś wg mnie to dobry typ a wy co na ten temat powiecie ?? :grin:
Kursy na Detroit maleją u dwóch bukmacherów o 0,15-0,25 .Także sam nie wiem czy wygrana OCT jest taka pewna. Pistons w tym sezonie jeszcze nie wygrali a u siebie grali tylko raz .Gdyby porownywać potęcjały obu zespołów z pewnosci Oklahoma nie dała by żadnych szans Detroit jednak do meczu oba zespoły przystapią z tymi samymi szansami dla mnie +10 dla Detroit jak najbardziej na tak.
OCT? Thunder posługują się skrótem OKC ...
 
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
O dziwo odpuszczam dziś ten mecz. Detroit w końcu wygra ale czy dziś to nie wiadomo. Możliwe, że dziś, możliwe, że zostaną znowu połknięci. Niedawno OKC wygrało u siebie z nimi tylko 11 punktami, więc dziś powinni walczyć do końca, jednak równie dobrze Durant i RB mogą od razu wejść w mecz i już wygrać w mecz po pierwszej połowie. Pamiętam jak rzuciłem się na Dallas grający z Bobkami: &quot;ha przecież niedawno zmiażdżyli ich 27 punktami, dziś też wygrają&quot; I co? I dupa blada. Ryśki prezentowały się lepiej, odrobili straty, doprowadzili do dogrywki i nie dali tam szans Mavs ????
Dla mnie OKC-Pistons NO BET ????
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Trudno nie zgodzić się z Lax, przy tych brakach w drużynie Raptors Utah powinni odnieść zwycięstwo. Oprócz wygranej Jazz strasznie podoba mi się jeszcze inny zakład - kombinacyjny over Millsapa. Facet na razie zbiera 8,5 piłki na mecz, może nie jest to jakaś super średnia ale trzeba wziąć pod uwagę że z Hornets i Nuggets zagrał trochę krócej niż zwykle. Możliwości Paula pokazują jego statystyki z ostatniego meczu. Przeciwko Suns rzucił 18 pkt i miał 13 zbiórek. Myślę że podobnie może być z Toronto, które raz że słabo zbiera, a dwa słabo broni przeciwko wysokim. Valanciunas i Bargnani nie powalczą pod koszem z duetem Jefferson - Millsap i sądzę, że coach Utah będzie chciał jak najbardziej wykorzystać swoich wysokich. Więc sporo piłek pójdzie na nich. Tym bardziej ze Mo Williams, najlepszy strzelec Jazz, ma naciagniętego przywodziciela i o ile dziś zagra to minut za wiele nie dostanie. Rozgrywał będzie głownie Tinsley a to zapowiada dobrą współpracę z podkoszowymi (14 asyst Tinsleya w sobotę :p ). Ostatnie mecze Millsapa z Raptors kończyły się jego niezłymi zdobyczami: 21 pkt + 6 zbióek przy 38 minutach, 31 pkt + 11 zbiórek przy 49 minutach. Imo dzisiaj widzę double-double w jego wykonaniu. Jedyne co może pokrzyżować tego overa to szybki odskok Jazz na kilkanaście punktów i granie rezerwowymi. Ale że zagrają w hali Raptors to liczę że gospodarze tak łatwo skóry nie sprzedadzą ????
Millsap over 23 pts + rbs @ 1,85 Betsafe
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Carlos Boozer over 21,5 punktów i zbiórek 1,85 Betsson ⛔ gdzie zbiórki ?
Carlos to dzisiaj może być pierwsza opcja w ataku i w walce na &quot;tablicach&quot;. Noah i Deng będą dzisiaj kryci przez klasowych graczy a Boozer będzie miał w porównaniu do nich na pewno łatwiejszego przeciwnika. Mecz będzie pewnie zacięty do ostatniej minuty więc pewnie Boozer pogra dzisiaj dużo ponad trzydzieści minut. Ostatni mecz Boozera to była dobra liczba zbiórek ale mało piłek otrzymywał bo bodajże oddał tylko cztery rzuty więc zdobycz punktowa była znikoma. Dzisiaj myślę, że otrzyma sporo piłek i rzuci około 13-15 punktów i wtedy raczej o typ będę spokojny.
Omer Asik over 10,5 zbiórek 1,83 Bet365 ✅
Linia u konkurencji niższa więc może warto spróbować na pierwszą opcję jeśli chodzi o zbiórki &quot;Rakiet&quot;. Asik od początku sezonu mało punktów zdobywa ale zbiera co mecz aż miło. Na sześć spotkań tylko dwukrotnie zszedł poniżej 10 zbiórek. Dzisiaj co prawda jego przeciwnikiem będzie Bosh ale warunki fizyczne są zdecydowanie po stronie Tureckiego gracza. Zresztą Chris mimo wszystko gracz który więcej jednak zdobywa punktów aniżeli zbiera piłek. LeBron to główny zbieracz piłek jeśli chodzi o Miami ale jest niższy od Omera o 10 cm i to może być kluczowe. Mecz dzisiaj odbędzie się w Houston więc liczę, że Omer nie zawiedzie i będzie dużo zbierał piłek pod swoją jak i gości &quot;tablicą&quot;
 
L 181

lorak

Użytkownik
Co sądzicie o graniu na Boston? CHI bez Hinricha z Robinsonem na jego pozycji. Niby Nate przeciwko Minesocie rzucił 18punktów więc dobrze, mało asysty bo Kirk przez 11 minut miał 3 on przez cały mecz 2... Kurs na gości dobry tylko czy Boston da radę? Ktoś może się wypowiedzieć na ten temat? ????
postawienie na boston jest ryzykowne, bo bulls im dość mocno nie leżą - co potwierdza m. in to, że wygrali z nimi tylko raz w ostatnich 4 meczach. z pewnością spora w tym zasługa trenera Thibodeau, który zna celtów na wylot. poza tym akurat Nate w miejsce Kirka to w takim spotkaniu niezłe rozwiązanie ze strony bulls, ponieważ to były zawodnik bostonu, więc z ekstra motywacją z jego strony nie powinno być problemu.
PS
pytanie do modów - dlaczego usunięto mój wpis o Pekovicu?
przecież to bardzo dobry typ żeby grać jego over 13,5 pts

Przeczytaj 1 post tematu to nie będziesz zadawał takich pytań. To nie jest miejsce na &quot;suche typy&quot;. Niemniej polączyłem ten typ z Twoim poprzednim postem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom