>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NBA Listopad 2012

Status
Zamknięty.
dawid23 189

dawid23

Użytkownik
Denver Nuggets (-5.0) - Utah Jazz @ 1.86 Bet365
Utah - drużyna własnej hali, wyniki idealnie to odzwierciadlają ( Home 2-0 SU 2-0 ATS , Away 0-3 SU 0-3 ATS). Sezon zaczęli od wygranej z Dirkless Dallas Mavericks, po czym przegrali 3 wyjazdy z rzędu; Hornets, Spurs, Memphis. Jednym z najważniejszym punktów drużyny jest Al Jefferson, który skolekcjonował już 3 double-double, wczoraj miał jakieś problemy zdrowotne i nie trenował wczoraj z drużyną ( dzisiaj prawdopodobnie zagra ) - źródło.

Denver - Nuggets sezon zaczęli od 3 meczowego road-tripu, który zakończył się 3 porażkami. W home-openerze ograli drużynę z Detroit i pokryli handi, następnie znowu przyszło im grać na wyjeździe lecz tym razem udało im się ograć Houston Rockets z Hardenem na czele. Widać, że drużyna, która w tamtym sezonie osiągnęła playoffy wraca na właściwy tor i myślę, że dzisiaj kontynuuje tą passę.
  • Jazz are 0-4 ATS in their last 4 Friday games.
  • Jazz are 0-5 ATS in their last 5 road games.
  • Nuggets are 4-1 ATS in their last 5 home games.
  • Nuggets are 4-1 ATS in their last 5 home games vs. a team with a losing road record.
  • Favorite is 31-15-3 ATS in the last 49 meetings.
  • Jazz are 3-7-1 ATS in the last 11 meetings in Denver.
 
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
Biorąc pod uwagę, że ma nie grać Waiters to chyba nikt nie upadł na głowę.
W końcu 29 minut i 13 rzutów na mecz na kogoś musi przejść, w niemałej części przejdzie pewnie na Irvinga.
Tak, ale to wciąż &quot;tylko Irving&quot;.
Poza tym Słońca doskonale sobie zdają sprawę z tego, że to on musi być liderem Cavs.
Nawet wstęp do meczu na NBA.com trąbi o tym, że mecz dla Cavs zależy od niego:
&quot;Kyrie Irving is the clear leader of the Cleveland Cavaliers, but he&#39;s going to need plenty of help moving forward if two of the team&#39;s big men miss considerable time.
With Anderson Varejao and first-round pick Tyler Zeller on the shelf, Cleveland continues its road trip Friday night against the Phoenix Suns in a matchup of two of the NBA&#39;s worst defensive teams.
Irving battled a stomach virus earlier Wednesday but overcame the illness to score a game-high 28 points and dish out seven assists in a 106-96 loss to Golden State, dropping the Cavaliers (2-3) to 1-2 on their six-game trek
.&quot;
Słońca skupią się na wyłączeniu Irvinga, a dla niego 24 pkt to na prawdę sporo. Ja idę w zaparte, zobaczymy co z tego wyniknie ???? To nie jest zawodnik rzucający seriami po 25 pkt w meczu

A Panowie grający na Wilki, których typy widziałem gdzieś w &quot;Dyskusjach...&quot; niech nie zapominają o stratach w MIN, bo jak dla mnie nieobecność Grangera to nic w porównaniu do braku duetu Love-Rubio
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Sacramento dziś pokryje spread ;) Wybaczcie reszta forumowiczów, że nie będę rozprawiał przesadnie o aspektach sportowych, bowiem zgodnie z moją nieformalną umową z użytkownikiem @blaise podaję typ na trap game . Tak więc moim typem jest Sacramento +5,5 . Polecam ten typ, bowiem sądzę, że są spore szanse, że wejdzie ;) Pozdrawiam
Wyżej już zamieściłem ???? Sac to cover spread ;)
ponad 70% procent publiki? ;) przecież nie wyskoczyłbym z tym typem gdybym nie widział co się dzieje ????
A nie powiesz mi, że sportowo nie przemawia za Spursami wszystko raczej,
Sacramento, które się męczy z Detroit wygrywa ledwo, dominacja Spursów nad Sacramento, żaden back to back dla Spursów to nie jest więc nie ma co szukać dziury w całym. 4-1 bilans więc dobry początek.
i dostają handi tylko 5,5 do pokrycia ???? Square play Spurs ???? Zobaczysz ;)

więc mogę trzymać kciuki za powodzeniem
Dzięki BTW ;) Zagram to bezpiecznie dziś jednakże, bowiem pierwsza próba w tym sezonie ???? Niemniej, spróbuję ;)
Olo
ja tam już wcześniej wrzuciłem w temat swój Kings +6 i nawet Kings ML, bo wg moich wyliczeń kurs przeszacowany niemało.
Good for You ;)
Nawiasem mówiąc, Atlanta handi dodatnie też ładnie wygląda ????
Mam rozumiec, że trap game w tym przypadku dotyczy Spursów ponieważ jutro grają trudny wyjazdowy mecz w Portland i stąd liczysz Kabaciku ???? , że San Antonio będzie mierzyc siły na zamiary...?
Powiem tak: liczę na to, że Queens (podoba mi się to określenie :razz ???? pokryją dodatni handicap ;) a Spursi im przesadnie w tym nie przeszkodzą ;)
Mam tylko jeden spory problem: gram u buka gdzie mam +5,5 a +6 to jednak leciutkie zabezpieczenie by było. Zapytacie czy można mieć takiego pecha, że Sac przegra akurat 6 oczkami, więc moje handi nie wejdzie, a +6 byłby chociaż zwrot? Można... zagrałem tak raz +2,5 na GSW, a przegrali z OKC 3 pkt... Więc nic mnie nie zdziwi niestety w kwestii pecha mojego ;)

Ponadto, co się tyczy Atlanty - Wade out ????
@blaise: ale to Ty sugerujesz, że Miami pokryje handi? Bo już się pogubiłem. Dla mnie to aspiruje do miana trap game nr 2 dzisiejszej nocy, bo public play na Miami się zrobił, a Atlanta może to pokryć lekko ????
edit:mad:karmol 2 - za bardzo overthinkujesz to ???? może być po prostu tak, że Sac postawi twarde warunki ;) Takie niskie handi nie jest przypadkowe.
Jak coś to widzę w Unibet jest +6 na Sacramento po kursie 1.91... I w przypadku różnicy 6 oczek zwrot. To tak informacyjnie dla Kabacika
No właśnie napisałem o tym kilka słów, jak pechowo może być. Postaw w moim imieniu dwie dyszki w Unibecie :razz: ja tam nie mam kasy. A nie dosyć, że kurs wyższy kilka groszy, to i opcja bezpieczniejsza.
Edit: ja pierdzielę, no chyba nie zagram realnie tego Sac, no bo jak oni to przewalą równo 6 pkt to szału dostane ???? Bez zastanowienia grałbym +6. Damn.
edit2: widziałem, że wycięte to mam a nie wiem @blaise czy zdążyłeś spojrzeć. Napisałem, że z dwóch handi dodatnich Atlanta i Sac, na bank jeden wejdzie, bardziej spodziewam się Sac, no i, że nie ma opcji by oba przegrane były ;) Pozdrawiam
 
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Mam rozumiec, że trap game w tym przypadku dotyczy Spursów ponieważ jutro grają trudny wyjazdowy mecz w Portland i stąd liczysz Kabaciku ???? , że San Antonio będzie mierzyc siły na zamiary...?

Z jednej strony logicznie myślisz w świetle tego co wyżej napisałem bo rozumiem, że dobrze to rozkminiłem ???? Natomiast nie ma co ukrywac, że pod względem czysto sportowym Spurs przewyższa ekipę &quot;Quens&quot;, i co do tego nie ma wątpliwości. I teraz pytanie brzmi:
Czy jeśli w trakcie meczu zdarzy się tak, że to goście wyjdą na spore prowadzenie to nawet przy oszczędzaniu ich liderów czy Sacramento zdąży ich dogonic lub chociaż pokryc spread? No właśnie... przecież to nie jest tak, że rezerwowi z SAS nie potrafią pokazac się z dobrej strony, oni nie muszą się oszczędzac bo przecież i tak siłą rzeczy dostają mniej minut i chcą się pokazac z jak najlepszej strony. Nie neguję absolutnie Twojego toku myślenia i tym samym typu (sam myślę nad tą opcją), lecz próbuję rozważyc tą sytuację ze wszystkich stron i jak najbardziej obiektywnie. Może zbyt bardzo filozoficznie...

Edit: Jak coś to widzę w Unibet jest +6 na Sacramento po kursie 1.91... I w przypadku różnicy 6 oczek zwrot. To tak informacyjnie dla Kabacika ;)

Edit 2 Pograne na +6 Sacramento ???? ⛔ natępnym razem jednak chyba trzeba bez kombinowania ???? Wartościowe doświadczenie
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
@blaise jesteś? ???? zgadnij co znalazłem? ????
jestem i nie mów, że jest to mecz w Phoenix albo Atlancie :cool:
e: dobra zobaczymy jak to wyjdzie, na szczęście nie gram Spurs, więc mogę trzymać kciuki za powodzeniem ;)
ale tak szczerze mówiąc w ogóle to czy czyjąś uwagę zwróciło SAS -5,5?

Olo
ja tam już wcześniej wrzuciłem w temat swój Kings +6 i nawet Kings ML, bo wg moich wyliczeń kurs przeszacowany niemało.

Zgadzam sienz kabacikiem apropo Atlanty i+ na nią, ten mecz jak dla mnie hmm śmierdzi troche miami
zawsze się meczylo z Atlanta
ostatnie mecze w Atlancie:
87:107
109:116 (po OT, ale handi przecież liczy się z OT ;))
90:98
85:106
4 mecz, 4 razy handi pokrywane ;)
Próbował ktoś kiedyś grać na sumy pkt drużyny w SB? Mamy under, zakres środkowy i over. Kursy 2,65 - 2,8. Przeglądam na dzisiaj i widzę kilka takich skrajnych opcji, które odrzucam zdecydowanie. Jestem ich wręcz pewien. Gram więc na 2 pozostałe opcje i która nie wejdzie to 65-80% połowy całej stawki na plus. Oczywiście jest ryzyko, że padnie 3 opcja, ale jak mówię - widzę kilka takich, których sobie nie wyobrażam. Dla zminimalizowania ryzyka można odrzucić nawet granie na opcję middle i under, bo zawsze może być OT.
Potestuję kilka dni ten sposób i zobaczymy jak to wyjdzie.
@blaise: ale to Ty sugerujesz, że Miami pokryje handi? Bo już się pogubiłem. Dla mnie to aspiruje do miana trap game nr 2 dzisiejszej nocy, bo public play na Miami się zrobił, a Atlanta może to pokryć lekko :smile:
tak sugeruję, że pokryje. Brak Wade&#39;a to na dziś żadne osłabienie.
A handi -5,5 na Spurs na wyjeździe, gdy jeszcze sobie grają bez większego zaangażowania, szczególnie w defensywie to naprawdę nie jest niskie handi.
Panowie a co sądzicie o meczu NOH z Bobkami?
sądzę, że ten mecz może być podobnie brzydki do mecz z Noh z Philly.
Blaise nie uściśliłem pytania. Chodziło mi czy jest sens grać na szerszenie.
i dodatkowo czy hendi - 11 nie jest z byt duze w meczu grzmotów z tłokami.
z góry dzięki za odpowiedź :smile:
po 1,30? come on. Nie ma najmniejszego sensu ????
handi -11 jak na b2b po ciezkim meczu z Bulls male moze nie jest, ale Pistons sa tacy slabi, ze nie zdziwi mnie -20.
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Później będzie utrudnione dojście do kompa, więc gram już dziś. Wczoraj 2 / 2 spróbujemy prawem serii.

M. Gortat under 16,5 vs Utah za 1,65 w Millenium ✅✅✅

Marcin pomimo braku Nasha daje radę. Bryluje w obronie, a w ataku też nie odstaje. Mimo wszystko szukam dziś undera. Wczoraj 12 punktów w ciągu 37 minut głównie przeciwko Varejao. Ledwie 6 rzutów oddanych z gry plus 5 wolnych. Gdyby miał 100% byłoby 17 oczek, czyli ciut powyzej linii. Dziś rywal, który pod koszem jest jeszcze solidniejszy niż Cavs. We wczorajszym meczu vs Denver, podkoszowi bryłek Koufos i Faried zzdobyli odpowiednio 15 i 18 oczek, ale oddali prawie dwa razy więcej rzutów niż MG vs Cavs. Zwrócić należy również uwagę iż z uwagi na odjazd Denver, Big Al dostał zaledwie 22 minuty, więc o ile nic mu nie dolega to dziś będzie zdecydowanie świeższy niż Marcin. Jeżeli Phoenix chce powalczyć, to przeciwko ścianie podkoszowej Utah musi przenieść akcenty ofensywne bardziej na dystans, co spowoduje mniej rzutów MG. Ja jednak widzę jeszcze jeden scenariusz tego pojedynku, tzn. szybkie + 10 dla gospodarzy i max. 28-30 minut Marcina. Życzę chłopakowi jak najlepiej, ale 17 punktów to dziś może być bariera nie do zrobienia.

Widzę jeszcze dzisiaj under 101,5 Denver i ogólnie under 190 w meczu Chicago - Minnesota, ale takich linii jeszcze nikt nie wystawił, czekam na Bet 365.

Powodzenia, dziś znów wiele fajnych pojedynków.
 
harvey 967

harvey

Użytkownik
Charlotte Bobcats - Dallas Mavericks
Dallas Mavericks(-4.5) # 1.75 Betgun
⛔ 101:97 brak słów :/
Obie ekip spotkały się tydzień temu i Mavs w swojej hali wygrali bardzo pewnie 126:99.
Wczoraj Mavs grało w Nowym Jorku i mimo przegranej dość dobrze wypadli. Zabrakło chyba trochę zimnej krwi i pewnego strzelca. Świetnie w mojej ocenie wypadli Mayo oraz Carter. Dziwi mnie trochę, że trener Rick Carlisle daje tak mało grać Kamanowi. Kaman wczoraj naprawdę świetnie zagrał z gry 6-7, do tego dołożył dwa wolne. Widać było, że Chandler a tym bardziej Wallace nie mogli sobie z nim poradzić. We wczorajszym spotkaniu widać było, że Mavs chcieli wygrać z Knicks ich bronią, czyli dość sporo rzucali za 3. W pierwszej połowie to wyglądało dobrze, a nawet bardzo dobrze, bo schodząc na przerwę mieli bodajże 47%. Jednak po powrocie nie zdołali utrzymać takiej formy rzutowej i zakończyło się na 29%. Chyba największym atutem tego zespołu są zawodnicy podkoszowi: wspomniany Kaman, Brand, który jak trafi w swój dzień to może sporo narzucać, Wright wczoraj ładnie zagrał oraz młody Crowder. Dziś tak jak wczoraj nie będzie Dirka oraz Mariona, pod znakiem zapytania stoi występ Cartera, który wczoraj podczas meczu chyba coś sobie naciągnął, ale nie wyglądało to dość strasznie, jestem dobrej myśli.
Bobcats, wczoraj przegrali z Szerszeniami 99:107. Świetny występ zanotował Gordon, który z ławki zdobył 34 oczka. Dla mnie osobiście ta ekipa jest chyba jedną z najgorszych. Jak narazie jedno zwycięstwo i trzy porażki, choć i tak ta wygrana z Pacers była szczęśliwa. Ekipa dość młoda i utalentowana, ale nie widać w niej zawodnika wokół, którego można coś tutaj budować. Niby jest Walker czy Kidd-Gilchrist, ale wciąż są to dość młodzi zawodnicy i trochę czasu upłynie za nim coś z nich będzie. Wczoraj nie zagrał Haywood, dziś ma już wrócić, ale jakoś ten były zawodnik właśnie Mavs nie powinien mieć dużego wpływu na mecz.
W mojej opinii dziś Mavs pewnie wygrają to spotkanie. Handicap nie jest jakiś super duży i spokojnie powinni to pokryć. Jak zagrają na poziomie jak wczoraj z Knicks to jestem spokojny o ten bet. Wszystko w rękach ekipy z Dallas. Gram już bo pewnie kurs spadnie i takie handi później będzie po ok 1.50.
 
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
Nie warto kierowac sie z kazdym razem tym co jest napisane na coversach. Gdybym wczoraj zagrał to co wynikało z informacji na stronie to dzis bylbym w czarnej dupie. Wczoraj proponowany byl typ na Golden state+7 z Lakersami, tylko nie wiem czym sie sugerowali typerzy, chyba tylko tym, że Jeziorowcy słabo weszli w sezon, wczoraj natomiast był odpowiedni moment żeby się przełamać. Gładko 101-77 ograli Wojowników. Nie powiem informacje na stronie sa bardzo pomocne, aczkolwiek najlepiej samemu przeanalizować oraz przemyśleć typ, a nie tylko sugerować się typami innych graczy.
Mecz: Houston-Detroit
Typ: Houston-3,5 1 połowa
Kurs: 1,85
Nie bede specjalnie sie rozpisywał. Detroit bilans w tym sezonie 0-6, Houston gra u siebie, ma świetnego Hardena i jest w stanie wygrać 1 połowe kilkoma punktami, a jak bedzie dowiemy sie w nocy.
 
macready 56

macready

Użytkownik
Czym się kierowali? Trzeba wiedzieć zawsze, że NBA się obstawia hobbystycznie. Zarabia się na hokeju i innych, na NBA niestety sie traci, trzeba po prostu lubic tą lige.
Sam po sobie wiem, gdyby nie AHL i europa to by było źle ????
Niestety przez brak NHL ciągnie mnie do NBA.
Jeśli kurs wzrośnie to jeszcze na tą noc pomyśle o typie na Toronto, nie licząc wtopy z Thunder to przegrywają niestety minimalnie swoje mecze. Nie widziałem wszystkich meczy ale z skrótów ich gra nie wygląda źle.
kurs widze narazie 1,94 na sbobet wiec ujdzie, może podskoczy do 2
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
no to jeszcze coś ode mnie za bet 365

Chicago - Minnesota poniżej 189 za 1,55 ✅✅✅

Goście zaskakują chyba wszystkich notujac bilans 4-1 pomimo kontuzji swych dwóch największych gwiazd. Strach pomyśleć co to będzie za team, gdy Love z Rubio powrócą ;-). Wiem, wiem spokojnie , wszyscy widzą z kim dotychczas grali. Dziś wyjazd do Chicago, gdzie ostatnio wygrali OCT w stosunku 97-91 czyli poniżej linii, którą sobie wybrałem. W mojej ocenie i jedni i drudzy w tym sezonie mają znaczące problemy w ofensywie, a dośc solidnie bronią ( co szczególnie zaskakuje w drużynie z Mineapolis ) . Przewiduje dziś mecz underowy, czyli taki jak zeszłosezonowe potyczki ( 173 oraz 157 punktów ). Byki się zepną, by odbudować się po porażce z OCT i będą bronić solidnie - goście chociaż zapewne powalczą to zwycięstw szukają u niżej notowanych niż Chicago teamów.

Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
Czym się kierowali? Trzeba wiedzieć zawsze, że NBA się obstawia hobbystycznie. Zarabia się na hokeju i innych, na NBA niestety sie traci, trzeba po prostu lubic tą lige.
Sam po sobie wiem, gdyby nie AHL i europa to by było źle ????
Niestety przez brak NHL ciągnie mnie do NBA.
Jeśli kurs wzrośnie to jeszcze na tą noc pomyśle o typie na Toronto, nie licząc wtopy z Thunder to przegrywają niestety minimalnie swoje mecze. Nie widziałem wszystkich meczy ale z skrótów ich gra nie wygląda źle.
kurs widze narazie 1,94 na sbobet wiec ujdzie, może podskoczy do 2
Chciałeś powiedzieć ,że Ty tracisz , nie wypowiadaj się za wszystkich graczy ????
Kyle Lowry (ankle) will not play Saturday night and said the injury has been bothering him since the summer. Info z Roto. Toronto? Hmm Toronto nie zasługuje na swój bilans 1-4 ale mój bet to
Raptors VS 76ers ---&gt; 76ers +2,5@1,9 bet365

Dla mnie faworytem po tym jak nie zagra Lowry automatycznie staje się 76ers, Raptors w tym momencie gra słabo w obronie , 100pkt na mecz tracone to jak dla mnie za dużo, Ponadto Raptors grają słąbiutko na tablicach 38 reb na mecz w porównaniu do 44 reb Philly to duża róznica, Poza tym Lowry najlepsza opcja ataku dostarczał średnio niewiele mniej niż 7 asyst bez niego średnia asyst spada do 11...Co jest żałosnym wynikiem..Nie jestem wrogiem Raptorsów a nawet ich lubie, no ale nie mają dziś argumentów na wygraną. Philla jest b2b, wygrana z Celtics, W zeszłym sezonie Philla gładko radziła sobie z Raptorami, myślę ,że bez Lowry&#39;ego Toronto nie ma szans na nawiązanie walki , a i handi +2,5 na Philla wygląda bardzo optymistycznie. Uważam ,że buk źle ocenia ten mecz.
Stawiam na 76ers.
edit: Nie zagra również w Raptorsach Fields drugi zawodnik z s5.. ławka mocno skurczona. btw, Calderon będzie musiał jechać cały mecz bo nie mają za bardzo 3 pg.
Bobcats vs Mavericks- przychylam się do opini wyżej - Mavericks -4,5@1,66 bet365
Bulls Minnesota U 190@1,5 bet365
ostatni mecz, który wybrałem
GSW vs Nuggets---&gt; Nuggets@1,76 bet365

Bryłki po złym początku sezonu łapią rytm coraz lepiej gra Igła a i rzuty za 3 czyli to co było specjalnością zeszłego sezonu wychodzi coraz lepiej. Jednakże chce zwrócic w tym meczu uwage na gre pod koszem, Nie zagra Bogut ,który już jest OUT ???? , a Nuggets bardzo dobrze zbierają drużynowo aż 50 zbiórek na mecz! Nie ma tam &quot;kolesia&quot; ,który sam zbiera wszystko z tablic, cała drużyna dobrze zbiera, Farried i Koufous, nie są to jacyś wybitni gracze, ale będą mieli dużo swobody pod koszem , a GSW z Bogutem(bardzo dobry defensor) zbierało 31 na mecz w defensywie, co będzie bez niego? Nuggets się podnoszą po słabym starcie, gra w ataku zaskoczyła , obrona pozostawia dużo do życzenia ale myślę ,że w sumie to wszystko wystarczy na GSW.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Sportingbet robi sobie żarty z grających NBA. Na zwycięstwo Rockets jest kurs 1,294. Wiecie ile jest na HC -2,5 pkt ? 1,294...A na HC poniżej tego jest kurs niższy niż na czyste zwycięstwo. Co za bzdura...Zakład na czyste zwycięstwo jest wyższy niż na zwycięstwo np 1 pkt. I to jeden z wielu przykładów w NBA w Sportingbet...To samo z Chicago vs Minnesota.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Dwa typy na dzisiaj:
Bulls (-6.5) - Timberwolves @ 1.71 Bwin ✅
Na początek warto wspomnieć o tym, iż Brandon Roy i J.J Barea są day-to-day i bardzo prawdopodobne, że dziś ich z Bykami nie ujrzymy. Wilki grają b2b po piekielnie ciężkim i wyczerpującym pojedynku z Pacers. Chicago powinno się dziś z nimi bardzo łatwo rozprawić, będą świeżsi i spokojnie pokryją tą niewygórowaną linię. Kursy ostro lecą, rano jeszcze można było łapać po 1.85, ale myślę, że 1.70 to i tak dobra propozycja.
Bucks - Celtics @ 1.92 Pinnacle ⛔
Powtórka z meczu sprzed tygodnia, kiedy to Bucks dosyć łatwo rozprawili się z Celtami na ich terenie. W międzyczasie obie drużyny pokazały w jakich są formach. Celtowie obecnie grają równe mecze z Wizards, a z drużynami lepszymi jak na razie komplet trzech porażek (Heat+Bucks+76ers) . Milwaukee w nocy dosyć łatwy win z Washington na wyjeździe i teraz wracają na własną halę aby pokonać Boston. Duet Ellis + Jennigs wyrasta na naprawdę poważną parę i jeszcze nie jeden pretender się o tym w tym sezonie przekona. Moim zdaniem po takim kursie warto łapać gospodarzy.
 
merengue 2,3K

merengue

Użytkownik
Sportingbet robi sobie żarty z grających NBA. Na zwycięstwo Rockets jest kurs 1,294. Wiecie ile jest na HC -2,5 pkt ? 1,294...A na HC poniżej tego jest kurs niższy niż na czyste zwycięstwo. Co za bzdura...Zakład na czyste zwycięstwo jest wyższy niż na zwycięstwo np 1 pkt. I to jeden z wielu przykładów w NBA w Sportingbet...To samo z Chicago vs Minnesota.
Hehe - już drugi sezon dają ciała na całej linii w tej kwestii - pisałam do nich parę razy ale skutku to niestety żadnego nie przyniosło... :;/:
Do usunięcia
 
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
Dwa typy na dzisiaj:
Bulls (-6.5) - Timberwolves @ 1.71 Bwin
Na początek warto wspomnieć o tym, iż Brandon Roy i J.J Barea są day-to-day i bardzo prawdopodobne, że dziś ich z Bykami nie ujrzymy. Wilki grają b2b po piekielnie ciężkim i wyczerpującym pojedynku z Pacers. Chicago powinno się dziś z nimi bardzo łatwo rozprawić, będą świeżsi i spokojnie pokryją tą niewygórowaną linię. Kursy ostro lecą, rano jeszcze można było łapać po 1.85, ale myślę, że 1.70 to i tak dobra propozycja.
Bucks - Celtics @ 1.92 Pinnacle
Powtórka z meczu sprzed tygodnia, kiedy to Bucks dosyć łatwo rozprawili się z Celtami na ich terenie. W międzyczasie obie drużyny pokazały w jakich są formach. Celtowie obecnie grają równe mecze z Wizards, a z drużynami lepszymi jak na razie komplet trzech porażek (Heat+Bucks+76ers) . Milwaukee w nocy dosyć łatwy win z Washington na wyjeździe i teraz wracają na własną halę aby pokonać Boston. Duet Ellis + Jennigs wyrasta na naprawdę poważną parę i jeszcze nie jeden pretender się o tym w tym sezonie przekona. Moim zdaniem po takim kursie warto łapać gospodarzy.
na Rotoworld Jennings jest Questionable z powodu urazu palca , myślę,że może nie zagrać, nie ma co pogłębiać kontuzji, a Celtics dziś zrobią wszystko żeby wygrać , dla mnie był to NO BET ale jeśli by Jennings nie zagrał to live dostawie szybko na Celtów
edit@ Jennings juz wczoraj grał z kontuzją nei rzucał ani razu za 3( ma problem z wybijaniem się) i zagrał na 12 pkt .. słabo.. Myślę ,że ten mecz wygrają Celtics jeśli Jennings nie zagra, ale trzymam kciuki
 
S 382

skokmen

Użytkownik
Witam wszystkich. Pierwszy raz podam swoje typki wiec mam nadzieje, że nie będziecie po mnie ostro jechać ???? Więc na dziś proponuje trebla
a) Dallas(4-2) -2.5 kurs 1.50 bet365 Wczoraj Dallas całkiem dobrze zaprezentowało się z Knicks zabrakło zimnej ręki w kilku sytuacjach. Dodatkowo jeden z zawodników zagrał tylko minimalnie powyżej 30 minut (Collison). Bobki(1-3) słabo wczoraj i gdyby nie dzień konia Gordona (34pkt) z ławki to wyglądało by to bardzo źle. Moim zdaniem warto pokusić się na -2.5 dla Dallas.
b) Houston(2-3) -2.5 kurs 1.40 bet365 Tutaj dużo pisać nie będę. Detroit(0-6) 4 graczy z pierwszej piątki po 36 minut z Oklahomą do tego sama gra nie napawa optymizmem z drugiej strony Harden tak słabo jak wczoraj to chyba nie zagra 4-18 za dwa i 1-6 za trzy... Proponuję wygrana rakiet -2.5
c) Utah(2-4) -3.5 kurs 1.40 bet365 Pxoenix(3-3) wczoraj słońca solidnie się namęczyły z Cavs po przegraniu pierwszej kwarty 37-16 w każdej kolejnej kwarcie wygrywali by odnieść wygraną 107-105 Utah przegrało z brylkami zawodnicy zagrali średnio po 25 minut z racji rozstrzygniętego wyniku do tego tragedia w rzutach za 3 pkt tylko 4 kosze na 23 proby. Na swoim terenie Utah powinno sobie poradzić.
Podsumowując proponuję trebla na dziś Dallas -2.5 Houston -2.5 oraz Utah -3.5 ako 2.94
Prosiłbym bardzo o ocenę, krytykęnie dużą jestem świeżak ???? oraz o poprawienie jeśli zrobiłem jakieś błędy.
 
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
Witam wszystkich. Pierwszy raz podam swoje typki wiec mam nadzieje, że nie będziecie po mnie ostro jechać ???? Więc na dziś proponuje trebla
a) Dallas(4-2) -2.5 kurs 1.50 bet365 Wczoraj Dallas całkiem dobrze zaprezentowało się z Knicks zabrakło zimnej ręki w kilku sytuacjach. Dodatkowo jeden z zawodników zagrał tylko minimalnie powyżej 30 minut (Collison). Bobki(1-3) słabo wczoraj i gdyby nie dzień konia Gordona (34pkt) z ławki to wyglądało by to bardzo źle. Moim zdaniem warto pokusić się na -2.5 dla Dallas.
b) Houston(2-3) -2.5 kurs 1.40 bet365 Tutaj dużo pisać nie będę. Detroit(0-6) 4 graczy z pierwszej piątki po 36 minut z Oklahomą do tego sama gra nie napawa optymizmem z drugiej strony Harden tak słabo jak wczoraj to chyba nie zagra 4-18 za dwa i 1-6 za trzy... Proponuję wygrana rakiet -2.5
c) Utah(2-4) -3.5 kurs 1.40 bet365 Pxoenix(3-3) wczoraj słońca solidnie się namęczyły z Cavs po przegraniu pierwszej kwarty 37-16 w każdej kolejnej kwarcie wygrywali by odnieść wygraną 107-105 Utah przegrało z brylkami zawodnicy zagrali średnio po 25 minut z racji rozstrzygniętego wyniku do tego tragedia w rzutach za 3 pkt tylko 4 kosze na 23 proby. Na swoim terenie Utah powinno sobie poradzić.
Podsumowując proponuję trebla na dziś Dallas -2.5 Houston -2.5 oraz Utah -3.5 ako 2.94
Prosiłbym bardzo o ocenę, krytykęnie dużą jestem świeżak ???? oraz o poprawienie jeśli zrobiłem jakieś błędy.
Mavs jak pisałem wyżej i koelga wyżej myślę ,że spokojnie można grać wyżej(większy -) i że Gordon już tego nie powtórzy zresztą róznica klasy między NOH a Mavs jest hmm ogromna?

a Pistons hmm:p w końcu kiedyś muszą wygrac, ja bym tego nie ruszał bo i kurs mało atrakcyjny, lepiej zagrać coś innego ????

Utah wydaje się mieć sens

Ako ładne ale obawiam się ,że Pistons mogą dziś w końcu wygrać, prawda jest taka że Rockets nie są wcale mocni , Harden gra dobre spotkania ale już w ostatnim rzucał słabo, co będzie jak to się powtórzy? Nie będzie komu punktów tam zdobywać, niestety Harden to tam jedna z niewielu opcji
 
sewerynkg 18,2K

sewerynkg

Użytkownik
na Rotoworld Jennings jest Questionable z powodu urazu palca , myślę,że może nie zagrać, nie ma co pogłębiać kontuzji, a Celtics dziś zrobią wszystko żeby wygrać , dla mnie był to NO BET ale jeśli by Jennings nie zagrał to live dostawie szybko na Celtów

edit@ Jennings juz wczoraj grał z kontuzją nei rzucał ani razu za 3( ma problem z wybijaniem się) i zagrał na 12 pkt .. słabo.. Myślę ,że ten mecz wygrają Celtics jeśli Jennings nie zagra, ale trzymam kciuki
skąd info, ze ma kontuzje? Bo ja widze, ze moze zostać zawieszony przez komisje ligi za faul.
 
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
skąd info, ze ma kontuzje? Bo ja widze, ze moze zostać zawieszony przez komisje ligi za faul.
Jest napisane na Rotoworld , też czytałem o zawieszeniu, chodziło o jakieś starcie z Beal&#39;em
Istotne jest to ,że może nie zagrać jeśli nie zagra jak dla mnie pewne zwycięstwo dla Celtics.
Buki celowo nie robią awantury i nie zmieniają lini bo liczą ,że większośc ludzi obstawi Bucks , a jak zmienią to ludzie ogarną że coś jest na rzeczy, dlatego zwlekają , nie zagra Jennings , warto grać Celtów obie drużyny b2b, ciekawe
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
v

Pewnie kilka osob popuka sie w czolo, zasmieje sie gromko, ale ja mimo wszystko dzisiejszej nocy inwestuje w Celtics. Wczoraj grali fatalnie i kto ogladal spotkanie na pewno potwierdzi moje slowa, wiec czemu dzisiaj, grajac b2b maja pokonac druzyne, ktora ograla ich ostatnio w TD Garden ? Sportowa zlosc przede wszystkim, ten kto ogladal ich ostatnie spotkanie, przegrane 11 pkt widzial co sie dzialo na twarzach Celtics. Oni takich spotkan raczej nie zapominaja wiec musza dac z siebie wszystko, wiedzac ze po meczu maja dzien wolny. Bucks jak to Bucks wygrywaja z tym z kim maja wygrac lecz gdy przyjdzie spotkac sie z druzynami po prostu lepszymi, lepiej broniacymi juz tak nie blyszcza. Przyklad ? ostatnie spotkanie z Grizzlies. Gospodarze wczoraj wygrali z fatalnymi Wizards [ heheh, z ktorymi Celtics sie strasznie meczyli :p ale wiadomo jak to jest z Celtics w regularze] i jak kolega wyzej napisal cos jest na rzeczy z Jeningsem plus wczoraj jeszcze bardzo glupie zachowanie po ktorym wylecial z parkietu i moze zostac zawieszony na dzisiejsze spotkanie. Kurs bardzo przyzwoity wiec moim zdaniem warto sprobowac.
Celtics expekt 2.07✅ 96-92
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom