>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NBA Listopad 2012

Status
Zamknięty.
elopeja 2,8K

elopeja

Użytkownik
Sezon 2012/2013 - 2/2 - SKUTECZNOŚĆ: 100%

Milwaukee Bucks - Boston Celtics - typ: Boston +7 @ 1.27 - bet365
Stawka: 10/10

Dziękuję za wszystkie miłe słowa na PW i w pochwałach i przepraszam za kilkudniową nieobecność. Nie jestem jednak typem człowieka który &quot;musi&quot; zagrać. Bukmacherka to moja praca i wybieram tylko wyselekcjonowane spotkania. Ostatni typ nie był zagrożony ani przez sekundę a więc dopisujemy kolejne zera do bankrolla i jedziemy dalej.

Sobota jak co tydzień jest pierwszym dniem weekendu a to oznacza sporą dawkę emocji dla fanów najlepszej ligi świata a mowa oczywiście o NBA. Przeglądając ofertę na moim iPadzie liczyłem się z tym, że dziś również nie znajdę nic wartościowego. Przewijając jednak kolejne mecze moim oczom ukazał się pojedynek Celtów z Bostonu z miejscowymi Koziołami z Milwaukee. Przetarłem oczy ze zdumienia, odświeżyłem stronę i sprawdziłem oferty innych bukmacherów ale wciąż widziałem to samo. Oddmakerzy znów, podobnie jak już 2 razy w tym sezonie proszą się o solidne baty. Dlaczego? Z powodu wystawionych przez siebie kursów i koszmarnej pomyłki oddsmakerów. Przejdźmy jednak do rzeczy. Obie drużyny grają mecz back-2-back - co oznacza, że wczoraj rozgrywały swoje spotkania. Kozioły pewnie pokonały na wyjeździe Czarodziejów ze stolicy Stanów Zjednoczonych z mowa oczywiście o Waszyngtonie, natomiast Celtowie ulegli po fantastycznym widowisku naszpikowanej gwiazdami Philadelphii 76ers. Początek sezonu w wykonaniu Bostończyków nie wygląda zbyt okazale. Po 5 kolejkach z dwoma zwycięstwami na koncie i bilansem zdobytych koszy 484:505 zajmują 8 miejsce w tabeli Wschodu. Trochę lepiej wiedzie się w ekipie Koziołów - 3 wygrane i tylko 1 przegrana. W tym miejscu kończą się fakty które pod uwagę wziął oddmaker wystawiając swoją propozycję kursów. Wszyscy jednak dobrze wiemy, że bukmacherka to nie zabawa a analizowanie meczów &quot;po łebkach&quot; jak zrobili to bukmacherzy może być bardzo kosztowne. Skupmy się jednak na faktach których pod uwagę nie wzięli bukmacherzy a o których wiem ja. Skąd wzięła się tak słaba postawa Bostończyków na starcie sezonu? Kluczowi zawodnicy to już wiekowi panowie, Garnett, Pierce czy Jason Terry są już bliżej końca kariery niż jej początku. Każdy kto ma jakiekolwiek pojęcie o fizjologii wie jak w takich przypadkach ciężko złapać optymalną formę od początku ligi. Inaczej zachowuje się ciało tzw. rookies czyli koszykarskich juniorów, a inaczej doświadczonych lisów którymi w tym przypadku są czołowi strzelcy Bostonu. Kolejna sprawa to pewność siebie która mogła zgubić Zielone Koniczynki. W przerwie między sezonami drużynę opuścił Ray Allen którego jednak natychmiast zastąpił Jason Terry. Można polemizować czy jest to wzmocnienie czy osłabienie, moim subiektywnym zdaniem jednak to pierwsze. Nie zapominajmy, że Terry to mistrz NBA w dodatku wszechstronny zawodnik który punktować potrafi nie tylko za 3 ale także za 2 czy z lini osobistych. Domeną Raya Allena były głównie &quot;trójki&quot;. Skład Garnett, Rondo, Terry, Pierce prezentował się przed sezonem wręcz imponująco stawiając Celtów w gronie kandydatów do złotych medali. Z pewnością podobnie myśleli i sami zawodnicy. Już we wczorajszym meczu widać było sporą zmianę, każdy starał się grać na swoim maksimum. Sixers ze stolicy stanu Pensylwania to jednak obecnie za mocna &quot;paka&quot;. Inaczej jest w przypadku dzisiejszych rywali Zielonych Koniczynek, czyli Milwaukee Bucks. Za oceanu dochodzą do nas słuchy, że w składzie Koziołów zabraknie dziś ich lidera a mianowicie Brandona Jenningsa który nie dość, że nabawił się kontuzji palca to jeszcze w dodatku zostanie za to zawieszony przez ligę. Bez all-stara jakim bez wątpienia jest Jennings Milwaukee traci 35-38% swojej wartości. Bucks to wciąż młoda drużyna będąca w budowie. Za kilka lat mogą oni nawiązać walkę ze ścisłą czołówką, jednak póki co jest na to za wcześnie. Kevin Garnett i Paul Pierce, czyli filary Boston Celtics wiedzą, że to ich ostatnia szansa na mistrzostwo. Przegrana w dzisiejszym meczu może oddalić tych zawodników od wymarzonych złotych krążków. Posiadając bilans 2-4 w grę mogą zacząć wchodzić nerwy, a każdy kolejny mecz może być z gatunku tych &quot;do or die&quot;. Podsumowując - cyferki być może faworyzują gospodarzy, jednak skład, nazwiska oraz brak lidera Koziołów zdecydowanie przemawiają na korzyść gospodarzy. Przegrana w dzisiejszym meczu może być kolejnym gwoździem do trenerskiej trumny Doca Riversa. Kilka dni temu swój trenerski pogrzeb odbył Mike Brown zwolniony przez Lakers. Ewentualna porażka Celtów w dzisiejszym meczu będzie oznacza prawie identyczny bilans jaki posiadali Lakersi w momencie zwolenienia słynnego szkoleniowca. Rivers zrobi więc wszystko aby jego podopieczni zagrali dziś na swoim maksymalnym poziomie. Poraz trzeci w tym sezonie stawkuję swój typ całym swoim bankrollem. Nie zamierzam patrzeć bezczynnie na pomyłki niekompetentnych oddmakerów. Bukmacherka to gra, a błędy bukmacherów należy bezlitośnie wykorzystywać. Tutaj nie ma miejsca na litość, wszyscy wiemy co trzeba mieć twarde, gdy ma się miękkie serce. Pamiętajcie o tym. Powodzenia i do usłyszenia rano.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
A ja pogram dziś na Bucks tak czy siak. Ba! Biorę nawet handi -1,5 (bo co to za handi ???? )
Boston gra F A T A L N I E, męczył się 2 razy z Wizards, wczoraj porażka od 76ers u siebie. Nawet jak Jennings nie będzie tyle rzucać to więcej porozdaje asyst, Ellis powinien dopełnić dzieła zniszczenia ;p W sumie nie jest to typ na Kozły, bardziej przeciwko Celtom ????
 
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
A ja pogram dziś na Bucks tak czy siak. Ba! Biorę nawet handi -1,5 (bo co to za handi ???? )
Boston gra F A T A L N I E, męczył się 2 razy z Wizards, wczoraj porażka od 76ers u siebie. Nawet jak Jennings nie będzie tyle rzucać to więcej porozdaje asyst, Ellis powinien dopełnić dzieła zniszczenia ;p W sumie nie jest to typ na Kozły, bardziej przeciwko Celtom ????
A jak Jennings wogóle nie zagra ? ???? wczoraj grali bardzo dobrze z 76ers ( chyba nie oglądałeś)
zagrali na skuteczności 49% 40% za 3 juz nie mówie o philla które zagrało po prostu genialny mecz 53% za 3 , na tablicach w meczu z Bucks powinni być lepsi. A beznadziejne Wizards zaliczyło 10 offreb , ile zaliczy Celtics?.. Poza tym to są Celtics i ich potencjał jest dużo wyższy od potencjału Bucks tym bardziej bez Brandona Jenningsa
 
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
No nie oglądałem, były inne, ciekawsze ????
Ale w stosownym dziale dużo było komentarzy jak słabo grali ????
W sumie może lepszym wyborem będą 76ers po 2,10...
 
dawid23 189

dawid23

Użytkownik
Milwaukee Bucks - Boston Celtics UNDER 191.5 @ 1.90 Bet365

Jak już wyżej pisano, Bucks bez Jenningsa(16.3PPG 9.5APG) duża strata z przodu. Boston zagra 3 mecz w ciągu 4 dni, a że kluczowi gracze (Pierce, Garnett, Terry) mają już swoje lata, myślę że będzie to miało jakiś wpływ na dzisiejszy mecz.

&quot;If we can do a better job of getting back on defense, limit the easy opportunities, we give ourselves a better chance,&quot; forward Paul Pierce said. &quot;Guys on the perimeter have to get back.&quot;

Myślę, że dzisiaj &#39;key factorem&#39; do zwycięsta dla Celtów będzie nic innego jak dobry D, a co jak co, to umieją całkiem dobrze.
I kilka ciekawych trendów:

  • Under is 4-1 in Celtics last 5 games playing on 0 days rest.
  • Under is 6-1-1 in Bucks last 8 overall.
  • Under is 5-1 in Bucks last 6 home games.
  • Under is 5-1 in the last 6 meetings.
  • Under is 4-1 in the last 5 meetings in Milwaukee.
 
jojek 4

jojek

Użytkownik
Golden State Warriors - Denver Nuggets
typ;2 kurs;1.70 bukmacher ; bet-at-home

Golden State Warriors to dla mnie typowy średniak ligi NBA , który czasem coś wygra coś przegra w sumie jest dobrze ale dup... to nie urywa. Z pewnością nie jst to team z , którym wszyscy muszą sie liczyć ale nie są to z pewnoscią chłopcy do bicia.Drużyna która myslę bazuje zdecydowanie na zgraniu.Po za carrym nie ma tam jakis indywidualności jak u dzisiejszego przeciwnika którym będzie Denver Nuggets , chodzi mi tu głownie o dwóch graczy lowsona oraz iguodale (ten drugi ju powoli zaczyna pokazywac pazurki).

Golden w ostatnim meczu z lakersami nie popisali się skutecznosćią
36,1 % FG oraz 28% za 3
Za to denver nawet jak im nie szło na początku sezonu i przegrali pare meczy cały czas trzymają się na poziomie 45 % FG orz 40 % za 3

Denver ma o wiele wiecej do zaproponowania w ofensywie niż Golden , a w defensywie dam remis.Myślę , że Denver po prostu ma więcej graczy ktorzy w trudnych momentach wzieli by gre na siebie i zdobyli cenne punkty.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Brandon Jennings under 17 punktów 1,85 Betsson ✅
Normalnie tego typu bym nie grał ale w obecnej sytuacji spowodowanej jego kontuzją myślę, że warto. Brandon dzisiaj w większości będzie myślę asystował. Pytanie też ile minut dzisiaj zagra. Przeciwnik również z bardzo wysokiej półki, bo Rajon na za dużo mu dzisiaj też nie pozwoli. Bardzo piłek Brandon dzisiaj pewnie będzie kierował na Monta bo to chyba dzisiaj głównie na jego grze będzie opierała się ofensywa Bucks. Nie zdziwię się jak Brandona dzisiejsza zdobycz punktowa pokryje over punktów i asyst, ponieważ w mojej ocenie bardzo piłek sam będzie kończył ale dużo podawał po czym piłki będą &quot;znajdowały&quot; drogę do kosza. Stąd bardzo realny scenariusz z podwójną liczbą zbiórek i kilkoma oczkami, ale nie liczę na spektakularny wynik punktowy. Stąd gram under tego Pana.
Jonas Valanciunas under 16 punktów i zbiórek 1,85 Betsson
Wiele zostało na początku sezonu napisane o Litwinie w dużej mierze nie pochlebnych opinii. Dzisiaj jego przeciwnikiem będzie Allen czyli nie jakiś wirtuoz koszykówki. Ale ja po prostu w Jonasa nie wierze. Widać od początku sezonu, że mało Lowry gra na Jonasa i nie dziwi to, ponieważ na prawdę zdobywanie punktów nie przychodzi mu w tym sezonie łatwo a i zbiórki to nie jest jego domena. Kyle mimo wszystko woli sam kończyć akcje lub grać na DeMara bądż Andrea którzy są dużo pewniejszymi opcjami w ataku Raptors. Tak jak powiedziałem dzisiaj Litwin nie będzie miał trudnego przeciwnika pod koszem ale nie spodziewam się wielu akcji kierowanych do niego pod kosz a tym samym dużej zdobyczy punktowej. Nawet przy 6-7 zbiórkach uważam, że typ spokojnie wejdzie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
dwill 620

dwill

Użytkownik
Toronto Raptors - 76ers
1
1.74
bet365
7/10
Gospodarze mają serię dwóch porażek z rzędu, zaś ich dzisiejszy rywal dwa zwycięstwa, z czego ostatnia przypadła wczoraj na parkiecie Boston Celtics.
Granie dzień po dniu nie ułatwi sprawy. Zaś sprawę nieco komplikuje brak Kyle Lowry&#39;ego w Raptors z powodu kontuzji, jednak liczę, że Calderon, DeRozan i Bargnani postawią wysoką poprzeczkę dla swojego rywala z Atlantic Division.
Raptors mają bilans 1-4, przed swoją publiczością 1-1, 76ers na wyjeździe 2-1.
Jeśli Raptors będą skuteczni w ataku, nawet z osłabieniem w składzie powinni uporać się z 76ers.
Charlotte Bobcats - Dallas Mavericks
under 200
1.91
betsson
7/10
Gospodarze wchodząc w wymianę ciosów z Dallas Mavericks nie mają szans.
Myślę, że Ryśki tutaj pokażą &quot;pazur&quot; i będą nadrabiać ambicją i wolą walki. Dallas ma zdecydowaną przewagę pod koszem i tutaj raczej będzie posyłanych więcej piłek.
W ciągu ostatnich ośmiu bezpośrednich meczy linię 200 punktów udało się przekroczyć tylko jeden raz.
Spodziewam się presji ze strony gości na graczy obwodowych Bobcats, bo to oni powinni dostarczać najwięcej punktów.
Bobcats powinni w tym meczu zwalniać tempo, bo jeśli wdadzą się w szybki atak, to zginą, więc spodziewam się wstawki defensywy z obu stron.
Chicago Bulls - Minnesota Timberwolves
1(-8)
1.95
dafabet
7/10
Minnesota na Zachodzie z bilansem 4-1, Byki na Wschodzie 3-2 i 2-2 bilans w domu.
Dogodny moment, by poprawić bilans przed własną publicznością.
Goście prawdopodobnie przybędą do Chicago bez Brandona Roya i JJ Barei. Pod nieobecność Kevina Love najlepszym zawodnikiem jest Nikola Pekovia, ale dziś będzie czekać go ogromnie ciężkie zadanie, bo naprzeciwko niego staną Noah, Boozer, Gibson. Do tego Timberwolves podejdą do spotkania dzień po dniu, pokonując wczoraj Indianę na swoim parkiecie.
W ciągu ostatnich 7 meczy, Byki prowadzą w serii 5-2. W każdym z wygranych meczy tylko jeden raz Byki nie pokryły linii, którą dziś bukmacher wystawił.
Milwaukee Bucks - Boston Celtics
1
2.00
Marathonbet
7/10
Bucks w tym sezonie pokonali już Celtów i to miało miejsce na parkiecie w Bostonie (99:88).
Dopóki Celtowie nie ustabilizują formy w obronie, gdzie tracą średnio 101 punktów, to takie kursy przeciwko solidnym zespołom na swoim parkiecie, trzeba ryzykować przeciwko Celtom na wyjeździe. Dodatkowo dziś podejdą do spotkania dzień po dniu, wczoraj przegrali z 76ers. Fenomenalnie spisał się Rondo, który rozdał 20 asyst, ale nie przełożyło się to na zwycięstwo jego zespołu.
Bucks są w stanie wygrać z Bostonem, który jeszcze nie ma ustabilizowanej formy. Mnie to nie dziwi, bo oni często miewają słabsze &quot;wejścia&quot; w sezon. Ich czas nadchodzi od kilku sezonów na decydującą część sezonu.
Golden State Warriors - Denver Nuggets
2
1.74
Pinnacle
7/10
Denver w ostatnich meczach są w zdecydowanym gazie, co świadectwem są trzy zwycięstwa z rzędu.
Zeszłej nocy pokonali na własnym parkiecie Utah Jazz 104-84, zaś Golden State Warriors przegrali na wyjeździe z Los Angeles Lakers 77:101.
Agresywność na tablicach znacznie przybliży Nuggets do zwycięstwa. Golden State Warriors zbierają średnio 43 zbiórki, gdzie Nuggets średnio 50 i pozwalali rywalom średnio zbierać 40 piłek. Do tego Warriors znacznie częściej faulują od Nuggets, więc w tych dwóch elementach upatruję przewagi gości, bo mecz powinien być zacięty do samego końca.
Powodzenia!
 
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
Raptors - 76ers - Jonas Valanciunas over 7,5 @ 1,72 Unibet ✅
Podstawowy center Raptors będzie bardzo ważnym ogniwem w dzisiejszym spotkaniu. Biorąc pod uwagę braki Szóstek w strefie podkoszowej, Toronto powinno kierować sporą część piłek do młodego, rosłego Litwina. Jeśli nie złapie szybko kilku fauli po penetracjach podkoszowych graczy z Filadelfii, jestem spokojny o rezultat tego zakładu.
 
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
Nie stawialbym na to że Raptorsi wygraja gdyż nie maja lawki żadnej nie maja kim zapełnić dziury po Fieldsie i Lowrym, zagra Calderon okej, ale nie będzie grał 48minut a kto na zmiane? Lucas 0,6 oktawia na mecz w 10minut? Fields wogole nie ma zastepstwa na pozycji, pewnie de rozan tam zagra a bargnani jako sg no ale brak lawki da sie we znaki Raptorsom
 
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
Ja dziś połączyłem na kuponie 76ers po 2,10 i Mavs po 1,33
Philly to moim zdaniem typ dnia ????
Tak jak wyżej - głównie brak załatania dziury po Lowry&#39;m i Fieldsie, po za tym na dzień dzisiejszy są po prostu lepsi od kanadyjskiego zespołu ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
easy 3,1K

easy

Forum VIP
vs

Clippersom w tym sezonie zdarzaja sie duze przestoje jak w spotkaniach z Cavs czy GSW gdzie przegrali na wlasnym parkiecie, wynik ciut slaby jak na &#39;ta silniejsza&#39; druzyne w LA. Dzisiaj graja z Jastrzebiami, ktorzy ostatnio bardzo wporzadku zagrali w meczu z Heat gdzie przez prawie cale spotkanie byli w grze[ pomijajac fakt absencji DWade], co moze swiadczyc o jako takiej stabilizacji formy. Ja mimo wszystko stawiam na Clippers, poniewaz ich bardzo szeroka lawka po prostu robi na mnie wrazenie co pokazal przyklad ostatniego spotkania z Portland gdzie ekipa z rose garden po prostu jej nie miala i przegrala glownie przez ten element spotkanie. Tego problemu nie ma w LAC dlatego uwazam ze moze to byc glowny argument za graniem na LAC, poniewaz to co robi Jamal Crawford jest totalna miazga, nawet te jego sztywne nogi w obronie mozna olac gdy po drugiej stronie parkietu jest absolutnym killerem. Hawks graja b2b, nastepne spotkanie z mimo wszystko groznymi Trailblazers. NIe lubie tym argumentowac swoich typow ale zawsze jest to jakis maly wyznacznik najblizszego spotkania. Kurs duzy, handi przecietne wiec probuje ????
Clippers -6 2.00 MarathonBet✅89-76
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
Po wczorajszym udanym dniu i serii 8-1 czas kontynuować typowanie.
Pierwszy typ pokryje się z typem podanym przez gracza Easy
Clipps -5,5@1,83 bet365✅✅✅✅
w LA może stoczyć się dzisiaj ciekawa walka. Clipps ,którzy grają w tym sezonie zgodnie z oczekiwaniami myślę nas wszystkich wygrywają to co wygrać powinni. Dziś po 2 dniach odpoczynku grają u siebie z Hawks, którzy wczoraj przegrali z Miami 6 pkt. Włożyli w to spotkanie dużo sił i gdyby nie kilka głupich błędów zwycięstwo byłoby na wysięgnięcie ręki. Być może zaobserwujemy dzisiaj ciekawy pojedynek na tablicach Jordan i Griffin kontra Horford Pachulia, wiadomo kto jest moim faworytem w takich pojedynkach. Jak ciekawostke podam że Jordan jest na tą chwile najbardziej skutecznym graczem w Nba (ponad 70% z gry) no i oczywiście ławka na korzysc Clippersów. Grają u siebie mieli dłuższy odpoczynek są po prostu lepsi i myślę ,że są wstanie wygrac 6 punktami
Magic Nets typ Nets -7,5@bet365✅✅✅
Powtóka z rozgrywki Nets vs MAgic tym razem w Nowym Jorku. Brooklyn gra u siebie będzie chciał pokazać się publiczności. Ponadto co przemawia za Nets? Nie zagra u nich Wallace i Brooks natomiast Magic kompletnie zdziesiątkowane nie zagra Al Hedo oraz Neelson, czyli siła ognia mocno nadszarpnięta , nie ma co tu dużo gadać, widzę tu pewnie zwycięstwo Nets
- UFF
i na koniec ako Lakers+Thunder nie będe sie tutaj rozpisywał bo nie ma to sensu kurs ako 2,08
Edit@ lakers czysty kurs 1,46 Thunder 1,45 daje razem 2,08
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Po wczorajszym udanym dniu i serii 8-1 czas kontynuować typowanie.

i na koniec ako Lakers+Thunder nie będe sie tutaj rozpisywał bo nie ma to sensu kurs ako 2,08
sorry, moze cos zle przeczytalem, bo na te 2 spotkania chyba ako 2,08 nigdzie nie ma...
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
sorry, moze cos zle przeczytalem, bo na te 2 spotkania chyba ako 2,08 nigdzie nie ma...
na bank facetowi chodziło o dubla z jakimiś handicapami w bet365.

Glen Davis under 25 punktów i zbiórek 1,85 Tobet
⛔
Czekałem na ofertę Betsson ale jakiś błąd mają więc gram w Tobecie. Glen mnie nie przekonuje dodatkowo w meczu w &quot;Amway Center&quot; przeciwko Nets wynik był dużo poniżej dzisiejszej linii. Dzisiaj na pewno Davis będzie miał dużo cięższe zdanie mimo, że Humphries to nie jest wybitny koszykarz to na pewno przed swoją publicznością powinien zagrać niż w meczu na Florydzie. Myślę, że Davis może również dzisiaj otrzymywać mało piłek pod kosz a jego półdystans jak u wielu wysokich graczy pozostawia wiele do życzenia. Pod nieobecność między innymi Nelsona dzisiaj pewnie ciężar zdobywania punktów weżmie na siebie Affalo oraz Moore. W razie czego jest jeszcze Lopez jeśli Humphries by sobie z Glenem nie radził. Davis może być dzisiaj mocnym punktem drużyny z Florydy ale myślę, że linii nie przekroczy.
 
S 382

skokmen

Użytkownik
Ja podobnie jak koledzy proponuję na dzisiaj Clippers -2.5 kurs bet365 1.50✅ oraz Nets -3.5 kurs bet365 1.43 ✅
Clippers u siebie z szeroką ławką powinni się uporać z jastrzębiami natomiast Nets już raz pokonali Magic i uważam, że i tym razem pokonają gości. ako 2.145
Dubel wszedl i zagralem na szybko dubel Miami -2.5 1.95 bet365 oraz LAL -5.5 1.52 bet365
 
elopeja 2,8K

elopeja

Użytkownik
Sezon 2012/2013 - 3/3 - SKUTECZNOŚĆ: 100%

Orlando Magic - Brooklyn Nets - Typ: 2 @ 1.27 - Bet365
Stawka: 10/10

Imponująca skuteczność 100% zachowana. Poraz kolejny bukmacherzy musieli słono zapłacić za swoją pomyłkę. Meczem który dziś biorę na tapetę jest potyczka Siatkarzy z Brooklynu z Magią z Orlando. Co ciekawe, jeszcze w zeszłym sezonie ekipa Nets stacjonowała w zupełnie innym miejscu a mianowicie w New Jersey. Szefostwo tego klubu miało jednak dosyć ciągłych przegranych i zdecydowało się poczynić radykalne kroki. Jednym z nich było odcięcie się od dotychczasowego &quot;dziadowskiego&quot; wizerunku. Zmienione zostało miasto, nazwa, logo, kolory, hala oraz zawodnicy. Jest to głównie zasługa prezesa Siatkarzy, słynnego amerykańskiego rapera - Jaya Zi. Nie żałował on pieniędzy aby jego klub w końcu znalazł się na szczycie. I można powiedzieć, że tak się w końcu stało. Naszpikowana gwiazdami wielkiego formatu, grająca w nowej hali na klimatycznym Bronxie ekipa Nets w końcu zmieniła swoje cele i priorytety. Teraz już Deron Williams i spółka nie muszą walczyć o utrzymanie w lidze a o najwyższe cele. Przejdźmy jednak do dzisiejszego spotkania. Do wypełnionej po brzegi Brooklyńskiej hali przyjeżdzają koszykarze Orlando Magic. W przerwie swoją nazwę zmienili koszykarze Nets, gdybym teraz ja mógł zmienić nazwę ekipy z Orlando wybierałbym między słowami wstyd, chała, tragedia. Orlandczycy zaskoczyli cały koszykarski świat wysuwając się na prowadzenie z bilansem 2:0 po imponujących wygranych z Phoenix i Denver. Później jednak przyszły 3 bolesne porażki - z Chicago, z Minnesotą oraz w końcu... z Brooklyn Nets. Piątkowe spotkanie zakończyło się aż 39 punktową wygraną Nets. Zapytam więc nieśmiale, czy kurs 1.26 wystawiony przez bukmacherów nie jest istną kpiną? Oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Nets pewnie kroczą od wygranej do wygranej i po 4 kolejkach mają bilans 2-2. Dopiero od piątkowego meczu udało się wykorzystać wszystkie ustalone zagrywki, pamiętajmy, że jest to praktycznie nowa drużyna. Jakby problemów w klubie z północnej Floridy było mało, w meczu nie zagrają 3 kluczowi zawodnicy - Al Harrington (dolegliwości kolanowe), Jameer Nelson (quad) oraz Hedo Turkulu, prawdziwy zadaniowy gigant który swoją celną trójką rozstrzygnął nie jeden mecz na korzyść Magii. Słynny Turek zmaga się z kontuzją ręki. Reasumując, Orlando Magic po stracie Dwighta Howarda a teraz także Turkulu, Nelsona i Harringtona w tym sezonie nie ma co liczyć na dobry wynik. Pozostaje im tylko walka o jak najniższą pozycję aby w drafcie dobrać dobrego zawodnika. Klimat w klubie Jaya Zi jest znakomity, kibice i zawodnicy wierzą, że w Brooklyńskiej hali mogą w przyszłym roku zawisnąć plakaty z napisem &quot;World Champions 2012/2013&quot;. Takie mecze jak te należy po prostu wygrywać. Nie mam żadnych wątpliwości kto wygra to spotkanie dlatego poraz trzeci w tym sezonie stawkuję swój typ całym swoim kapitałem - 10/10. Tymczasem udaję się na barbekju z przyjaciółmi. Do usłyszenia.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Dziś spróbuję zagrać strzelców:
LeBron over 23.5 @ 1.75 Bwin
Linia wręcz malutka. Co to jest 24 punkty dla Jamesa? to praktycznie tyle co nic. Bez problemu jest wstanie to pokryć nawet w trzy kwarty. Miśki u siebie bez wątpienia postawią trudne warunki, moim zdaniem będzie to typowy close game i LeBrona czekają duuuże minuty. Największa gwiazda Żarów moim zdaniem weźmie dziś dużo na siebie i bez problemu pokryje tą linie. Pod koszem Bosha wezmą Gasol i Randolph, więc to Wade i James będą odpowiedzialni za zdobywanie większości punktów.
Howard over 20 @ 1.85 Betsson
Howard tradycyjnie, jak wyłapie szybko faule to być może nawet nie przekroczy 10 punktów, zagra długo to ok.30 oczek zdecydowanie jest w zasięgu. Sacramento pod koszem to nie jest jakoś specjalnie wymagający rywal, Dwight powinien się z nimi zabawić. Howard w meczu domowym z GSW nabił 28 punktów, myślę że dziś jest wstanie to powtórzyć. Liczę na dobrą skuteczność z osobistych i bezstresowe pokrycie tej wcale nie wygórowanej linii.
 
L 181

lorak

Użytkownik
Sezon 2012/2013 - 3/3 - SKUTECZNOŚĆ: 100%
Orlando Magic - Brooklyn Nets - Typ: 2 @ 1.27 - Bet365
Stawka: 10/10
Imponująca skuteczność 100% zachowana. Poraz kolejny bukmacherzy musieli słono zapłacić za swoją pomyłkę. Meczem który dziś biorę na tapetę jest potyczka Siatkarzy z Brooklynu z Magią z Orlando. Co ciekawe, jeszcze w zeszłym sezonie ekipa Nets stacjonowała w zupełnie innym miejscu a mianowicie w New Jersey. Szefostwo tego klubu miało jednak dosyć ciągłych przegranych i zdecydowało się poczynić radykalne kroki. Jednym z nich było odcięcie się od dotychczasowego &quot;dziadowskiego&quot; wizerunku. Zmienione zostało miasto, nazwa, logo, kolory, hala oraz zawodnicy. Jest to głównie zasługa prezesa Siatkarzy, słynnego amerykańskiego rapera - Jaya Zi. Nie żałował on pieniędzy aby jego klub w końcu znalazł się na szczycie. I można powiedzieć, że tak się w końcu stało. Naszpikowana gwiazdami wielkiego formatu, grająca w nowej hali na klimatycznym Bronxie ekipa Nets w końcu zmieniła swoje cele i priorytety. Teraz już Deron Williams i spółka nie muszą walczyć o utrzymanie w lidze a o najwyższe cele. Przejdźmy jednak do dzisiejszego spotkania. Do wypełnionej po brzegi Brooklyńskiej hali przyjeżdzają koszykarze Orlando Magic. W przerwie swoją nazwę zmienili koszykarze Nets, gdybym teraz ja mógł zmienić nazwę ekipy z Orlando wybierałbym między słowami wstyd, chała, tragedia. Orlandczycy zaskoczyli cały koszykarski świat wysuwając się na prowadzenie z bilansem 2:0 po imponujących wygranych z Phoenix i Denver. Później jednak przyszły 3 bolesne porażki - z Chicago, z Minnesotą oraz w końcu... z Brooklyn Nets. Piątkowe spotkanie zakończyło się aż 39 punktową wygraną Nets. Zapytam więc nieśmiale, czy kurs 1.26 wystawiony przez bukmacherów nie jest istną kpiną? Oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Nets pewnie kroczą od wygranej do wygranej i po 4 kolejkach mają bilans 2-2. Dopiero od piątkowego meczu udało się wykorzystać wszystkie ustalone zagrywki, pamiętajmy, że jest to praktycznie nowa drużyna. Jakby problemów w klubie z północnej Floridy było mało, w meczu nie zagrają 3 kluczowi zawodnicy - Al Harrington (dolegliwości kolanowe), Jameer Nelson (quad) oraz Hedo Turkulu, prawdziwy zadaniowy gigant który swoją celną trójką rozstrzygnął nie jeden mecz na korzyść Magii. Słynny Turek zmaga się z kontuzją ręki. Reasumując, Orlando Magic po stracie Dwighta Howarda a teraz także Turkulu, Nelsona i Harringtona w tym sezonie nie ma co liczyć na dobry wynik. Pozostaje im tylko walka o jak najniższą pozycję aby w drafcie dobrać dobrego zawodnika. Klimat w klubie Jaya Zi jest znakomity, kibice i zawodnicy wierzą, że w Brooklyńskiej hali mogą w przyszłym roku zawisnąć plakaty z napisem &quot;World Champions 2012/2013&quot;. Takie mecze jak te należy po prostu wygrywać. Nie mam żadnych wątpliwości kto wygra to spotkanie dlatego poraz trzeci w tym sezonie stawkuję swój typ całym swoim kapitałem - 10/10. Tymczasem udaję się na barbekju z przyjaciółmi. Do usłyszenia.
panie, twoje posty są pełne nieprawdziwych informacji, jak choćby te dwie pogrubione przeze mnie. po drugie, śmieszne są te twoje opisy, które w jakichś 90% nie mają nic wspólnego z uzasadnieniem typu. po trzecie wreszcie, typować wydarzenia po kursach tak wysokich jak proponowane przez ciebie, to może każdy i nie bardzo widzę sens w ich podawaniu tutaj.
a ja dziś sugeruję zagrać over 191,5 LAL-SAC✅✅. w ostatnich latach tylko raz nie przekroczono tej linii w meczach między nimi. te kluby zresztą ostro ze sobą rywalizują już od ponad dekady i zwykle grają otwarty basket, nie inaczej powinno być teraz, szczególnie że lakers póki co są słabi w obronie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom