>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NBA Listopad 2012

Status
Zamknięty.
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Osobiście popieram typ na Hardena. Świetny początek sezonu, a później juz ciutkę gorzej, ale i tak solidnie punktuje. Teraz była okazja odpocząć, rywal z niższej półki, który lubi gonić, co daje okazje do większej ilości rzutów niż przeciętnie, więc takie 23 na świeżości powinno pęknąć.

J. Harden over 22,5 za 1,75 w bwin ✅✅

Phoenix - Chicago under 188,5 za 2,0 w bet 365 ⛔⛔

Ostatni mecz Słońc to zatrzymanie na wskroś ofensywnego Denver na poziomie 100 punktów. Byki nie mają aż tak ofensywnej siły by spokojnie tu rzucić over 100 - oczywiście jest to NBA i tu jest wszystko możliwe ( vide Toronto last night ) ale.... pozostanę przy swym zdaniu. 90 - 95 oczek to według mnie max. Słońca z Arizony szacuję dziś na około 85 oczek, więc wychodzi mi under po fajnym kursie. Jak donosi Rotoworld nie zagra Hinrich, chociaż to chyba niezbyt wielka strata. Byki ruszają w sesję na Zachodzie i nie sądzę by dali się wciągnąć w jakiś szalony mecz.

powodzenia !
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
L 181

lorak

Użytkownik
Osobiście popieram typ na Hardena. Świetny początek sezonu, a później juz ciutkę gorzej, ale i tak solidnie punktuje. Teraz była okazja odpocząć, rywal z niższej półki, który lubi gonić, co daje okazje do większej ilości rzutów niż przeciętnie, więc takie 23 na świeżości powinno pęknąć.
oczywiście zgadzam się z twoim typem ???? ale chcę zwrócić uwagę na to, że hornets wcale nie lubią gonić. (taki styl już od kilku sezonów preferuje ich trerne.) obecnie zajmują ostatnie miejsce w NBA pod względem pace nie osiągając nawet 90 possessions per game. ale i tak rzecz jasna jest więcej argumentów za tym, żeby grać to over Hardena. o Riversie pisałem, ale Lopez - który będzie pilnował Asika, z którym z kolei Harden gra sporo picków - też jest słaby w obronie p&amp;r, więc nie bardzo widzę jak hornets mieliby ograniczyć Jamesa.
poza tym ta niższa półka to też IMO błędne określenie, bo hornets raczej na koniec sezonu będą lepsi niż choćby ci rockets. (zakładając oczywiście, że Davis się nie połamie.)
 
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
Dziś bogata oferta dlatego wybrałem kilka ciekawych spotkań

1.LA Clippers vs Miami Heat---&gt; Heat(+1,5) 1,90@bet365 Stawka:600zł⛔⛔
2.Indiana Pacers vs Milwaukee Bucks---&gt; Bucks(-4) 1,90@bet365 ✅✅Stawka:500zł
3.Chicago Bulls vs Phoenix Suns---&gt; Bulls(-2,5) 1,90@bet365 Stawka:600zł✅✅
4.OKC Thunder vs Memphis Grizzlies---&gt; Grizzlies (+5) 1,90@bet365 Stawka:300zł✅✅
5.Charlotte Bobcats vs Minnesota Timbervolwes---&gt;Bobcats 3,5@bet365 Stawka: 300zł✅✅
6.Marc Gasol Over 13,5 pkt 1,83@bet365 Stawka:300zł✅✅
7.Russell Westbrook Under 23,5 1,83@bet365 Stawka:300zł✅✅
8.Charlotte Bobcats vs Minnesota Timbervolwes---&gt;Under 185,5 1,76@bet365 Stawka:700 zł✅✅
9.Minnesota Timberwolves Under 96 pkt 1,80@bet365 Stawka:1000zł✅✅
Zaanalizuje tylko jeden wybrany przeze mnie zdarzenie bo będzie za dużo pisania.

do Analizy mecz OKC z Memphis.
Memphis gra bardzo dobrze, powinno miec przewage na tablicy w życiowej formie Randolph jezeli chodzi o zbiórki na tą pore , Myslę że Memphis powalczy na tablicach mają dobrą ławke nie jakąs super ale myśle że wystarczającą i pojedynek będzie zacięty. OKC nie jest w jakiejś dobrej formie, Myślę że Gasol rzuci te 14 punktó w zeszlym sezonei rzucał je 3 na 4 razy a nie można powiedziec że skłądy sie zmieniły naprzeciw niiego średni Perkins, bo myślę że Ibaka i Randolph będą zajęci sobą, co do Westbrook&#39;a rzucił dwa razy wiecej punktów niż linia ale z kim? z Pistons i Cavaliers, gra narazie przeciętnie na niskiej skutecznosci. Mam nadzieje że tyle nie rzuci a Memphis gra niezłą defensywą.

edit@ DLA MINNESOTY NEI ZAGRA ANI PEKOVIC ANIE BAREA ANI ROY WSZYSCY OUT, Dostawiam na Bobki 300zł, raz sie żyje ???? , źródło covers.com

Podsumowując, Bobki okazały się value, wczorajsza noc to +3,8 tyś zł i 8/9 typó oby tak dalej
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
olo 2,4K

olo

Użytkownik
Jak już wyżej napisano nie gra Barea, Pekovic, Roy i inni, którzy już wcześniej mieli bankowo nie grać. A że ktoś musi rzucać w Minnesocie to takie coś:
Kirilenko over 14.5 1.85
Bwin
Wszyscy znają Andrzeja, wiadomo, że potrafi sporo. Nie wydaje mi się, że Bobki są na tyle dobrą ekipą w obronie, że zatrzymają Kirilenke poniżej tej linii, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że dziś Andrzej będzie bardzo długo przy piłce.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
host3234 85

host3234

Użytkownik
&quot;Nikola Pekovic (sprained ankle) and J.J. Barea (foot) will not play Wednesday night against the Bobcats.&quot;
&quot;Brandon Roy (knee) has been told to rest his ailing right knee and will not play Wednesday against the Bobcats.&quot;
Źródło rotoworld
to wciąż nie zmienia faktu, że Timberwolves maja skład lepszy niż Bobcats, nie wspominając juz o trenerze.
 
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
Fakt, że Adelman świetnie ułożył zespół, ale nie mają odpowiedzi na Walkera, MKG, a z ławki Sessions. Też dziś postawię na Bobki, ew. z podpórką 8,5. Tak osłabione Wilki nawet jeśli wygrają to nie ma szans, że wyżej niż 8 punktów.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
mają odpowiedź - kapitalny team defence i obroną właśnie ten mecz wygrają. Dla mnie tam będzie under ostry jak w mordę strzelił.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
toudi 715

toudi

Użytkownik
&quot;Nikola Pekovic (sprained ankle) and J.J. Barea (foot) will not play Wednesday night against the Bobcats.&quot;
&quot;Brandon Roy (knee) has been told to rest his ailing right knee and will not play Wednesday against the Bobcats.&quot;

Źródło rotoworld

to wciąż nie zmienia faktu, że Timberwolves maja skład lepszy niż Bobcats, nie wspominając juz o trenerze.
Nie no, bez przesady, Timberwolves bez Love&#39;a, Rubio, Roya, Pekovicia, Budingera, Barei nie mają lepszego składu od chyba żadnej ekipy w lidze. ????
 
L 181

lorak

Użytkownik
&quot;Nikola Pekovic (sprained ankle) and J.J. Barea (foot) will not play Wednesday night against the Bobcats.&quot;
&quot;Brandon Roy (knee) has been told to rest his ailing right knee and will not play Wednesday against the Bobcats.&quot;
Źródło rotoworld
to wciąż nie zmienia faktu, że Timberwolves maja skład lepszy niż Bobcats, nie wspominając juz o trenerze.
wobec tych wszystkich kontuzji skład minny nie wygląda już tak dobrze. ich rotacja w dzisiejszym meczu będzie taka:
Ridnour - Lee - AK - Williams - Stiemsma + Shved, Cunningam i Amundson
vs bobcats
Kemba - Taylor - Kidd - Mullens - Haywood + Sessions, Biyombo, TT i Williams (Ben Gordon ma znowu nie zagrać)
słabo to wygląda z obydwu stron (nie wystąpi najlepszy i trzeci strzelec wilków oraz dwóch z pięciu najlepszych bobcats), więc warto postawić under 185,5 za 1,91 (bwin) ✅✅
poza tym przyłączam się do stawiających na charlotte, lecz dla bezpieczeństwa zagram z handi +7,5 za 1,85 (betclic). ✅✅
i jak ktoś znajdzie to pewniakiem jest over punktowy na Derricka Williamsa, bo raz że nie ma kto tam rzucać w minnesocie, a dwa, że pilnujący go Mullens, to jeden z najgorszych defensorów w lidze.
(nie znalazlem nigdzie zakladu na over Williamsa, ale zdobyl w tym meczu tylko 10 punktow, a wiec mniej niz jego srednia z sezonu, a zatem to raczej wpadka by byla ⛔)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
olo 2,4K

olo

Użytkownik
Minnesota under 96 1.90
Betcity

Tutaj trochę przesadzili z tą linią. Wolves w 8 zawodników, w tym takie tuzy jak Amundson, Stiemsma czy Malcolm Lee, którzy już w naprawdę swoich super występach rzucają po 10 punktów max. Reszta musiałaby sporo nadrobić. Ridnour czy Kirilenko to lata doświadczenia, więc wiedzą, że jakoś strasznie tempa forsować to tu nie należy. Może i over na AK, który dałem wyżej trochę się z tym kłóci, ale cóż. Tak właśnie uważam. Andrzej, Williams i Shved mogą coś dziś porzucać, ale od reszty bym fajerwerków nie oczekiwał.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
L 181

lorak

Użytkownik
w bobcats nie zagra tylko Gordan więc nie wiem gdzie ten pierwszy najlepszy strzelec? nie zagra tez Henderson ale on nie gra juz od kilku spotkan, poprawmy neu zagra 3ci i 5 strzelec
odnośnie bobcats napisałem, że nie zagra dwóch z pięciu najlepszych strzelców (czyli Gordon i Henderson). pierwszy odnosiło się do minny i Pekovica.
 
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
Co z tego ze mają defense jak nie maja ofense, jedną 5tką bez zmian chyba będa grac bo i Budinger nie zagra, mają team Defense ale nie mają indywidualności na ten moment a mysle że w przypadku rezerwowej s5 mecz wygraja indywidualnosci
nie do końca zrozumiałem co chciałeś przekazać, bo trochę nieskładnie to brzmi ????
A Bobcats to faktycznie mają ofensywę i indywidualności.. Na takim poziomie Wolves są w stanie wygrać mecz samą defensywą i pokazali to już w Dallas, gdzie pokonali przecież znacznie silniejszy team od Bobków, grając też bez Budingera i Roy&#39;a.
ale grał barea który zdobywa kilkanascie pointó i pekovic ktory ciagnal druzyne i to powoduje ze dzis bez nich nie ma rotacji skłądu młody Steimsma bedzie grał 48 minut tak samo Ridnour czy Williams, jak to sobie wyobrazasz? Porównuejsz mecz w ktorym gra obecnie lider druzyny i lider ławki w meczu w którym oni nie wystapia, a Micheal Kidd-Gilchrist zaskoczył dwa dobre mecze ostatnio, tak sam Walker Sessions czy Mullens, bez Pekovicia , na deskach Minnesota bez szans.
Wiec reasumujac jak mozesz porównywac te dwa mecze skoro dochodza 2 outy kluczowych zawodnikow.. ja zagrałem i uwazam to za value , zobaczymy
wobec tych wszystkich kontuzji skład minny nie wygląda już tak dobrze. ich rotacja w dzisiejszym meczu będzie taka:
Ridnour - Lee - AK - Williams - Stiemsma + Shved, Cunningam i Amundson
vs bobcats
Kemba - Taylor - Kidd - Mullens - Haywood + Sessions, Biyombo, TT i Williams (Ben Gordon ma znowu nie zagrać)
słabo to wygląda z obydwu stron (nie wystąpi najlepszy i trzeci strzelec wilków oraz dwóch z pięciu najlepszych bobcats), więc warto postawić under 185,5 za 1,91 (bwin)
poza tym przyłączam się do stawiających na charlotte, lecz dla bezpieczeństwa zagram z handi +7,5 za 1,85 (betclic).
i jak ktoś znajdzie to pewniakiem jest over punktowy na Derricka Williamsa, bo raz że nie ma kto tam rzucać w minnesocie, a dwa, że pilnujący go Mullens, to jeden z najgorszych defensorów w lidze.
w bobcats nie zagra tylko Gordan więc nie wiem gdzie ten pierwszy najlepszy strzelec? nie zagra tez Henderson ale on nie gra juz od kilku spotkan, poprawmy neu zagra 3ci i 5 strzelec co mimo wszystko powoduje że, Minnesota nie posiadając tych graczy których nie posiada traci średnio 10 zbiórek.. Dominacja na tablicach mimo Team Defense Wolves ja sie nie kloce bo bronia dobrze, ale, przy zalozeniu ze nawet pomimo defa nie będą Bobki trafiac ta z tablic będą zbierać oni , Kirilienko czy wspomniany Williams moga pociagnąć gre ale nie mają zmienników , dodam że bez barei Roya itd tracą średnio 10 aysyt i kto tam będzie podawał jak Ridnour nie umie. No chyba że Shved , ale to musiałby zagrać mecz życia.. Kirilienko nie ma żadnego wartosciowego zmiennika, wogółe nie ma obecnie w tej drużynie pozycji Shooting Guarda. Steisma też bez zmiennika a watpie zeby dał rade grac przez tyle czasu.. jedyna pozycja któa wygląda w Minnesocie dobrze to silny skrzydłowy, ale co za problem nastawić drużynę aby głównie bronili PF, stamtąd będzie głowne zagrożenie i jeśli zostanie wyeliminowane to pozamiatane. Ponadto MKG był uznawany za jednego z najlepszych defensorów za czasów akademickich, więc jeśli sklei Kirilienke , to sorry ale jak wy widzicie win Minnesoty to jestem w szoku. Może nie mam racji i nie wygrają, nie wiem, ale widze zdecydowane Value i warto zaryzykować
JJ zagrał w Dallas i zdobył kilkanaście pkt? To ciekawe ;)
Stiemsma nie jest młody.
Minny gra obecnie najlepszy chyba defence w lidze, więc u siebie nie ma szans wygrać z Bobcats? Nie wiem czy jest value czy nie - możliwe, że jest. Jak widzisz ja nie gram na win Wolves, tylko na under, który powinien tu wejść jak w masełko.
A i zdecyduj się czy piszesz nazwiska z wielkiej, bo raz tak raz tak to dziwnie to wygląda ;)
akurat z Dallas nie , ale pod nieobecność liderów grał i gra dobrze.. Stiesma nie jest młody ale chodzi mi o to ,że jest Rookie, nie doprecyzowałem. Uważam ze nie ma szans, więc jeśli nie grasz win Minnesoty to życz mi szczęścia a Twój bet pobieram i masz za niego reputka .
dzięki Lemoneky, ale Stiemsma też nie jest już rookie ????
i teraz nie rozumiem Twojego spojrzenia - nie ma tego i tego tracą 10 zb, nie ma tego i tego tracą 10 asyst.. to nie wygląda tak prosto ????
wiem ze to tak nie wygląda ???? , to mam złe info o nim , sorry za wprowadzanie w błąd..w każdym razie nie ma ich i nie ma ich kto zastąpic co z tym idzie tracą dużo nei tracą 10 reb i 10 ast w tym meczu wiadomo, to jest średnia aby uświadomić jak bardzo wartościowi byli to gracze dla tej drużyny, bo pewnie stracą w praktyce z 5 -6 , ale nie ma zastępców to nie ma dobrej gry, krytykowałeś wczoraj ławke PTB , a dziś nie potrafisz powiedzieć o braku ławki Minnesoty że może byc kruchoo;p, wiem ,że jesteś jej fanem ale sorry , na papierze to wyglada źle
a tam. Kibicuję Wolves jak każdy białas. Ja przecież doskonale wiem, że będą grać właściwie bez ławki co napisałem w swojej analizie do undera, tylko, że tak czy siak myślę, że są w stanie u siebie wygrać z tak słabą drużyną jak Bobcats nadając odpowiednie tempo gry i stawiając Defence przez wielkie D.
Bobcats już wcale nie śa tacy słabi :p wskazałbym przynajmniej 3 drużyny słabsze na ten czas, i kolejnych kilka ,z któymi z pwoodzeniem mogą walczyć. Nie twierdze ,że Minnesota się do nich zalicza bo nie , nei zalicza sie. Ale w zaistniałych warunkach uważam ,że mają ogromne szanse na wygraną
sorry za literówki i za małe i duze litery ale niestety nie mam dostepu do kompa jeszcze przez najblizsze 2 godziny i pisze z tableta.
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Dobra merytoryczna dyskusja, widzę ;) Ja zadam tylko takie pytanko, puszczę w eter: Czy Bobcats naprawdę są aż tak słabi jak rok season ago? Nie sądzę ;) Zagrałbym w stronę Bobcats, ale kontuzje nie zawsze grają w NBA jako factor decydujący o typie czy wręcz skuteczności tegoż (pamiętacie w jakich okolicznościach eksplodował Lin? ???? )

edit: Dobre blaise - to ostatnie zdanie ????
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
nie do końca zrozumiałem co chciałeś przekazać, bo trochę nieskładnie to brzmi ????
A Bobcats to faktycznie mają ofensywę i indywidualności.. Na takim poziomie Wolves są w stanie wygrać mecz samą defensywą i pokazali to już w Dallas, gdzie pokonali przecież znacznie silniejszy team od Bobków, grając też bez Budingera i Roy&#39;a.
ale grał barea który zdobywa kilkanascie pointó i pekovic ktory ciagnal druzyne i to powoduje ze dzis bez nich nie ma rotacji skłądu młody Steisma bedzie grał 48 minut tak samo Ridnour czy Williams, jak to sobie wyobrazasz? Porównuejsz mecz w ktorym gra obecnie lider druzyny i lider łąwki w meczu w którym oni nie wystapia, a micheal kidd-gilchrist zaskoczył dwa dobre mecze ostatnio, tak sam Walker sessions czy mullens, bez Pekovicia , na deskach Minnesota bez szans.
Wiec reasumujac jak mozesz porównywac te dwa mecze skoro dochodza 2 outy kluczowych zawodnikow.. ja zagrałem i uwazam to za value , zobaczymy
JJ zagrał w Dallas i zdobył kilkanaście pkt? To ciekawe ;)
Stiemsma nie jest młody.
Minny gra obecnie najlepszy chyba defence w lidze, więc u siebie nie ma szans wygrać z Bobcats? Nie wiem czy jest value czy nie - możliwe, że jest. Jak widzisz ja nie gram na win Wolves, tylko na under, który powinien tu wejść jak w masełko.
A i zdecyduj się czy piszesz nazwiska z wielkiej, bo raz tak raz tak to dziwnie to wygląda ;)
dzięki Lemoneky, ale Stiemsma też nie jest już rookie ????
i teraz nie rozumiem Twojego spojrzenia - nie ma tego i tego tracą 10 zb, nie ma tego i tego tracą 10 asyst.. to nie wygląda tak prosto ????
a tam. Kibicuję Wolves jak każdy białas. Ja przecież doskonale wiem, że będą grać właściwie bez ławki co napisałem w swojej analizie do undera, tylko, że tak czy siak myślę, że są w stanie u siebie wygrać z tak słabą drużyną jak Bobcats nadając odpowiednie tempo gry i stawiając Defence przez wielkie D.
Dobra merytoryczna dyskusja, widzę ;) Ja zadam tylko takie pytanko, puszczę w eter: Czy Bobcats naprawdę są aż tak słabi jak rok season ago? Nie sądzę ;) Zagrałbym w stronę Bobcats, ale kontuzje nie zawsze grają w NBA jako factor decydujący o typie czy wręcz skuteczności tegoż (pamiętacie w jakich okolicznościach eksplodował Lin? ???? )
oczywiscie, ze nie sa tacy slabi, chociazby z tego wzgledu, ze Kemba juz nie jest rookie, a drugoroczniakiem. Podobnie Biyombo. Doszedl wielki talent MKG.
jak rok temu jednak byli tragiczni, tak teraz sa slabi po prostu ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
Talent, który już dziś może przyćmić pierwszą opcje ataku Wolves Kirilienke, Minnesota nie ma zbyt wielu możliwości w ofensywie a sama defensywa nie wygraja bo ktoś tam musi wrzucać ta pomarańczowa kule do dziurawej obreczy z siateczka a patrze na ich uszczuplony skład to myślę że jak zdobeda 70pkt to będzie dobrze: p
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dwill 620

dwill

Użytkownik
Phoenix Suns - Chicago Bulls
Typ: over 190
Kurs: 2.02
Buk: Pinnacle Sports
7/10
Wytypowanie zwycięzcy w tym meczu może być znacznie trudniejszym zadaniem od „ustrzelenia” szóstki w Lotto. Jednak ze względu na brak kumulacji w totalizatorze sportowym, widzimy przy tym meczu szansę na zarobek.
Jeśli kibice drużyny z Chicago mają przed tym meczem obawy – są one uzasadnione. Niepewny jest występ Kirka Hinricha, który powinien pełnić „zastępstwo” dla kontuzjowanego lidera Byków – Derricka Rose’a.
Kolejnym zawodnikiem, który „kreuje” akcje Chicago Bulls jest Nate Robinson. Jeśli filigranowy rozgrywający zacznie mecz od pierwszych minut, to gospodarze powinni skrupulatnie wykorzystać swoją przewagę na tej pozycji. Goran Dragic ostatnio wydaje się być w lepszej formie strzeleckiej i zdobywanie punktów leży również na jego barkach.
Goście powinni wykorzystać swój ogromny podkoszowy atut w postaci duetu Joakim Noah – Carlos Boozer. O ile Booz przeplata dobre mecze ze słabymi, w których zawodzi głównie skuteczność z gry, to w rywalizacji przeciwko Luisowi Scoli powinien wykorzystać swoje warunki fizyczne.

Godnym zastępcą Rose’a na obecną chwile wydaje się być Luol Deng. Niski skrzydłowy z Sudanu zalicza nie tylko rewelacyjne występu pod względem średniej ilości punktów (18. 9), ale również zbiórek (7. 4) i asyst (2. 9).
Jeśli Alvin Gentry nie obmyśli kosmicznego planu z ultra defensywą, która mogłaby zniwelować siłę rażenia Byków pod koszem, to nasz typ spali na panewce, ale jednak to Suns są w roli gospodarza i liczę, że to oni zdominują mecz. A jeśli uda im się, to uczynić, to do głowy przychodzi tylko wysoki wynik punktowy, który pokryje linię.
Philadelphia 76ers - Detroit Pistons
Typ: Pistons +8
Kurs: 2.01
188bet
7/10
Seria ośmiu porażek z rzędu na start sezonu jest najgorszym bilansem w całej historii klubu z Detroit.
Detroit w ostatnim meczu byli o krok od upragnionego zwycięstwa przeciwko Oklahomie City Thunder. W trzeciej kwarcie prowadzili nawet ponad 13 punktów.. . by ostatecznie czwartą przegrać 16:30.
Żadna seria nie trwa wiecznie.
76ers nie porywa jakością swojej gry. Upatruję tutaj, że Greg Monroe wykorzysta przewagę fizyczną w pomalowanym przeciwko Spencerowi i Allenowi.
Mam nadzieję, że styl gry, który prezentują Tłoki ponownie przeszkodzi w skuteczności rywala. W ostatnim meczu Detroit zatrzymali THunder na skuteczności 37% - najgorsza skuteczność tego zespołu, w obecnym sezonie.
Możliwe, że nie wystąpi Stuckey, który w ostatnim meczu wystrzelił formą. Wszystko jest możliwe, więc wciąż liczę, że Pistons będą w stanie nawiązać walkę z gospodarzmi. Piston zaczynają swój program sześciu meczy wyjazdowych, więc po nieszczęśliwej porażce na własnym parkiecie, determinacji by spróbować powalczyć o zwycięstwo w Filadelfii nie powinno zabraknąć.
Boston Celtics - Utah Jazz
Typ: Jazz +5
Kurs: 2.00
188bet
7/10
O Celtach pisałem w ostatnich swoich typach.
Rondo, który poczynił znaczne postępy i robi co w jego mocy, by prowadzić Celtics do zwycięstw , efekt wychodzi czasem odwrotny.
Choć to nie wina Rondo, lecz Bostończycy wyglądają momentami na kompletnie zagubiony zespół. W Chicago wygrana przyszła &quot;fuksem&quot;. W najważniejszym momencie z drużyny Doca Riversa zeszło powietrze i pudłowali niemalże większość rzutów, lecz zimna krew uratowała ich tylko w tym spotkaniu.. . no i oczywiście brak Derricka Rose&#39;a w Chicago Bulls.
Niezwykle ciekawie zapowiada się walka pod koszem, gdzie Jazzmani mają bardzo mocną rotację - Al Jefferson, Paul Millsap - ta dwójka starterów dla zespołu z Utah, w każdym z ośmiu spotkań daje średnio prawie 21 zbiórek.
Wliczając do tego rezerwowych - Derricka Favorsa oraz Enesa Kantera - śr. łącznie 10 zbiórek, to powinno być ich głównym atutem przed spotkaniem w Bostonie.
Gospodarze notują o wiele mniej zbiórek, bo średnio zaledwie 37, gdzie w siedmiu rozegranych meczach ich rywale zbierali średnio 42 piłki z tablicy.
Jeśli Jazzmani utrzymają swoją formę i dopisze skuteczność, to Celtowie mogą być w niemałych opałach.

Houston Rockets - New Orleans Hornets
Typ: NOH +6
Kurs: 2.01
188bet
7/10
Jak zatrzymać Rakiety? Odpowiedź brzmi banalnie prosto : zatrzymajcie Hardena.
James po rewelacyjnym początku w dwóch meczach, w kolejnych meczach przestał już seryjnie &quot;bombardować&quot; kosz rywali. Jego średnie spadły, a do tego średnie prawie 5 start w meczu - chwały mu nie przynoszą. Brodacz, to zawodnik który potrafi również uruchomić swój zapalnik w najmniej oczekiwanym momencie.
Uważam, że największą przewagę goście mają pod koszem, gdzie do dyspozycji są Davis - Anderson - Lopez.
Szczególnie na pochwały zasługuje były kolega Marcina Gortata, który rewelacyjnie czuje się w Nowym Orleanie, a jego średnie statystyki na poziomie 11 punktów(55% z gry) i 7 zbiórek tylko to potwierdzają.
Jeśli duet Lin - Harden nie wystrzeli w kosmos Szerszeni, to wg. mnie Hornets jeśli utrzymają dobry procent z gry, to powinni mieć szansę na wygraną z rywalem z Teksasu.
Los Angeles Clippers - Miami Heat
Typ: 2
2.07
5dimes
7/10
Bardzo ciekawy i interesujący kurs na Mistrzów.
Zważywszy, że tak żenujący mecz, który miał miejsce w Memphis im się długo nie przytrafi w tym sezonie i chęci &quot;odkucia&quot; się po tamtej wstydliwej porażce powinny mieć konsekwencję, że na starcie w Los Angeles mobilizacja będzie podniesiona na maksimum. Druga wpadka z rywalem wysoko notowanym na wyjeździe nie wchodzi w grę.
Blake Griffin pod koszem i co? Strachu nie niesie, bo to iście medialny stwór, który niewiele czyni postępów.. . no może poza skutecznością z linii osobistych.
Zbiórki. Griffin w ataku notuje średnio 1, słownie : JEDNĄ zbiórkę, gdzie Chris Bosh o znacznie słabszych warunkach fizycznych zbiera prawie 3 piłki na atakowanej tablicy. Zatem mamy jeden wniosek: Blake nie potrafi się zastawiać przy zbiórkach.
Średnia zbiórek zespołów wygląda następująco, Clippers 39, Heat 40.
Dwa aspekty, które za mną przemawiają, by w meczu na szczycie zagrać na Mistrzów.
Średnia ilość strat Clippers: 17, Heat: 13. Średnia ilość fauli: CLippers: 24, Heat 19.
Jeśli Heat nie wdadzą się w wymianę ciosów, czyli szybki basket, to mają więcej argumentów po swojej stronie, by mecz wygrać obroną, bo przy Del Negro i Clippers jakoś ciężko mi to sobie wyobrazić, by to oni mieli zaskoczyć aktualnych mistrzów obroną.
Clippers mają Paula i Crawforda, ale goście LeBrona i Allena.
Pozostałe typy:
Bucks - Pacers, Bucks -4@ 1.94 dafabet 7/10
Clippers - Heat, under [email protected] Marathonbet 7/10
Timberwolves - Bobcats, Cats+7 @ 1.88 Marathonbet 7/10
Suns - Bulls, Suns (+3) @ 1.93 Pinnacle 7/10
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Na pierwszy ogień kilka zdarzeń na jeden kupon.
Detroit+15 || 1,29 || Bet365 ✅
Charlotte+14 || 1,29 || Bet365 ✅
Milwaukee || 1,57 || Bet365 ✅
AKO: 2,64 ✅
Jak dla mnie tripelek w miarę bezpieczny. Detroit może i jest słabe, ale nie na tyle żeby Phila pocisnęła ich aż tak bardzo. O Charlotte już sporo zostało napisane.Handicap spory dlatego, że wolę się nie stresować za bardzo ;] Milwaukee jak na razie prezentuje dobry basket i na pobitą wczoraj Indianę powinno to spokojnie wystarczyć. Poza tym trzeba przerwać passę porażek z Indianą.

Oklahoma - Memphis || Memphis || 2,85 || Bet365
✅
Dwie ekipy o podobnym potencjale i taka rozbieżność kursów ? Nie mogę przepuścić takiego kursiwa. Memphis po zwycięstwie nad Miami na własnym parkiecie jest w znakomitych nastrojach. Statystyk nie ma co tutaj wyciągać bo obie ekipy mają podobną średnią punktów, podobną ilość zbiórek itd. Kadrowo również bardzo równo. Chociaż jak dla mnie Memphis nie jest tak bardzo uzależniony od występu 2 graczy jak Oklahoma (Durant,Westbrook). Poza tym Oklahoma poprzedni tydzień miała całkiem pracowity i chociaż zespół jest młody to może powoli odczuwać skutki grania co 2 dzień. Wiem, że to żaden argument, ale przy tak wyrównanym poziomie nawet 2 mecze więcej w nogach mogą mieć znaczenie. Memphis pewnie będzie miało przewagę nad Oklahomą z pomalowanego i w tym upatruje głównie szans na powodzenie tego typu. Może również zadecydować dyspozycja dnia, dlatego taki kurs jest jak dla mnie wart ryzyka ????
LA Clippers - Miami || Clippers || 1,83 || Bet365 ✅
Znowu podobny mecz. Obie ekipy dosyć wyrównane. W Miami nie wiadomo czy zagra Wade bo jego status to gametime decision (problemy ze stopą), ja wierzę, że jeśli nie będzie optymalnie gotowy to nie zagra zwłaszcza, że jutro kolejny wyjazd i mecz z Denver. Clippersi wypoczęci i do następnego meczu mają 3 dni tak więc będą mogli bez problemu gryźć parkiet ???? Miami jak na razie imponuje dobrą skutecznością i średnią punktów na poziomie 105pkt, jednak sporo też tracą, a na wyjazdach gra im się dotychczas bardzo ciężko. Clippersi u siebie jak na razie bilans 3-2, ale jak przyszło grać z SAS czy z Memphis to Griffin ze spółką pokazali pazur ???? Dzisiaj kolejny taki mecz, gdzie trzeba się zmotywować i pokonać rywala. Skład mają, własny parkiet jest, pozostaje tylko wygrać. H2H przychylny typowi, i do tego clippersi na razie statystycznie lepsi od Miami na pomalowanym i w fastbreak pts ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Zach Randolph under 30 punktów i zbiórek 1,85 Betsson
&quot;Miśki&quot; dzisiaj czeka bardzo ciężkie zdanie na wyjeżdzie z Thunder. Zach będzie miał dzisiaj bardzo duży problem. Mimo, że Perkins to będzie jego dzisiejszy przeciwnik to jednak w dużej mierze o zbiórki w drużynie Thunder walczy Kevin Durant oraz Ibaka. Wiadomo mecz wyjazdy więc też rządzi się swoimi prawami. Zach zagrał bardzo dobre spotkanie przed własną publicznością przeciwko Heat i tej linii nie przekroczył więc dzisiaj na wyjeżdzie o ten wyczyn może być znacznie trudniej. Tym bardziej, że na pewno pod koszem będzie bardzo pilnowany a i rozegranie akcji będzie trudniejsze bo niczego nie umniejszając Mario to jednak Russell to wyżej ceniona &quot;marka&quot; i dzisiaj Conley będzie miał z nim nie lada problem. Gram under Zacha w tym meczu. Uważam, że będzie ciężko o punkty jak i o zbiórki.

Josh Smith under 27 punktów i zbiórek 1,85 Betsson

GSW ja jednak nie spisuje na straty. Jest to drużyna bez jakiejś super gwiazdy na miarę Wade&#39;a czy Bryanta. Ale mają zgrany zespół, co najważniejsze każdego z pierwszej piątki stać na super wynik punktowy. Josh dzisiaj będzie miał przeciwko sobie dobrego rywala jakim jest Lee. Dzisiaj Horford będzie miał łatwiejszą przeprawę i wcale się nie zdziwię jak to on większość piłek będzie otrzymywał. Jeśli chodzi o zbiórki to tutaj Smith też łatwego życia mieć nie będzie. Bo Lee czy Horford równie dobrze zbierają. Dla mnie linia wysoka jak na mecz wyjazdowy i to z takim przeciwnikiem wiec gram under
 
K 71

kogut

Użytkownik
Josh Smith under 27 punktów i zbiórek 1,85 Betsson
GSW ja jednak nie spisuje na straty. Jest to drużyna bez jakiejś super gwiazdy na miarę Wade&#39;a czy Bryanta. Ale mają zgrany zespół, co najważniejsze każdego z pierwszej piątki stać na super wynik punktowy. Josh dzisiaj będzie miał przeciwko sobie dobrego rywala jakim jest Lee. Dzisiaj Horford będzie miał łatwiejszą przeprawę i wcale się nie zdziwię jak to on większość piłek będzie otrzymywał. Jeśli chodzi o zbiórki to tutaj Smith też łatwego życia mieć nie będzie. Bo Lee czy Horford równie dobrze zbierają. Dla mnie linia wysoka jak na mecz wyjazdowy i to z takim przeciwnikiem wiec gram under
Al Horford jest game time decision (wg rotoworld) więc uważałbym z tym typem. Lee może i jest dobrym graczem ale obrońca raczej z niego słaby.
 
anzelmo 245,2K

anzelmo

Użytkownik
Dyscyplina: koszykowka nba :, godz 1.30
Boston Celtics - Utah Jazz
Rajon Rondo powyżej 14.5pkt
KURS: 1,80
BUK: Betsson

Skromna analiza bardziej przemyślenia.Typ poparty statystyka. Bardziej to taka czutka bo linia w miarę niska i warta zaryzykowania jak na Rajona. Jako ze to początek sezonu ekipa celtow rozegrała jak na razie 7 spotkań.Dla mnie zawodnik kompletny przede wszystkim rozgrywający, ale sam podtrawi świetnie wykończyć akcje dobrym rzutem z gry a przede wszystkim wejściem pod kosz.Troszkę w ostatnich spotkania kuleje skuteczność w rzutach osobistych i w trojkach ale na pewno Rondo jest w dobrej formie Statystyki z ostatnich 3 meczach
Nov 12 @ CHI W 101 - 95 37 10 - 16 0 - 2 0 - 0 1 8 9 10 5 0 5 4 20pkt
Nov 10 @ MIL W 96 - 92 37 4 - 9 0 - 0 2 - 4 1 4 5 10 1 0 4 4 10pkt
Nov 09 vs. PHI L 100 - 106 42 6 - 17 0 - 1 2 - 4 1 1 2 20 2 0 4 1 14 pkt
W tym sezonie jak na razie Rondo lekko ponad średnia tej lini czyli 15,4 pkt z fartem.⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom