>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NBA Listopad 2012

Status
Zamknięty.
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Co do meczu Philly - Utah, jak dla mnie fade, ale bardziej skłaniałbym się w stronę Szóstek. Owszem duża przewaga frontcourtu w ekpie Jazzmanów, ale myślę, że Szóstki po zawstydzającej porażce z Pistons wyjdą dzisiaj zmobilizowani do walki, wiedzą gdzie muszą zagrać na 200%. Backcourt z Holiday&#39;em i Turner&#39;em na czele powinien podnieść tempo, to z pewnością będzie dobra odpowiedź na przewagę wzrostową Utah. Do tego nie zapominajmy o bilansie Utah na wyjazdach 1-5.
Jaki wypadek przy pracy ? Ta drużyna gra dno i brak Grangera jest bardzo widoczny. Typ może Ci wejść bo wiadomo, że wszystko może się zdarzyć, ale proszę nie wypisuj kłamstw. No może poza Hansbrough&#39;em bo on tam jedyny coś gra, wystarczy spojrzeć na jego +/-.
Nie powiesz mi że Toronto wygrało pewnie różnicą 2 pkt. A Dallas w tym sezonie to rzeczywiście potęga która przegrywa we własnej hali z ekipą Wilków bez Roya, Barei, o Love&#39;ie i Rubio nie wspominając. Nie nie pisałem że brak Grangera jest niewidoczny, tylko tyle że Granger nigdy nie był liderem bo ta drużyna to typowy średniak ligi, i tam każdy gracz jest równie ważny dla drużyny.
Kolega blaise już mnie wyręczył, więcej tu nie trzeba pisać. A co do Grangera, to tak masz rację, ale z racji tego, że patrzysz na same wyniki to zarówno jej nie masz bo Indiana jednak gra tak jakby Granger był tym liderem, bo jak drużyna która w jednym sezonie dochodzi do półfinału konferencji w następnym gra taki piach i przegrywa na własnym parkiecie ze słabszą drużyną ligi ? i o tym, że Indiana miała 2 czy 3 dni odpoczynku a Toronto dzień wcześniej grało 3 dogrywki już nie wspomnę.
Dobra, niech Wam będzie Indiana gra kupe straszną, ale Dallas niby takie mocne żeby na nich stawiać? Porażki z Bobcats, z Wilkami bez Roya czy Rubio o tym świadczyć mają?
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
Nelson wraca na pewno ? nie moge znalezc, mimo wszystko mecz 50 na 50, under Orl ewentualnie
Mired in a five-game losing streak, the Magic hope Jameer Nelson&#39;s return can provide a spark Friday night against a Detroit Pistons team looking to build on its first win.

via: http://www.nba.com/games/20121116/ORLDET/gameinfo.html?ls=iref:nbahpgt[0021200123]

Jacque Vaughn says Jameer Nelson will be a game-time decision against the Pistons on Friday.

via: http://www.rotoworld.com/player/nba/1060/jameer-nelson/1

Do tego Marion wraca do składu Dallas ????
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Rambo niestety muszę się zgodzić z dawidem. Napisałeś jakieś rzeczy z kosmosu. Pacers grają tragicznie, a zdanie, że niby u siebie grają dobrze, nie wiem jak traktować. Bo mają bilans 2-1 at home? W po OT z Sacto, minimalne z Wizards i porażka z Raptors, dla których było to b2b po 3OT, zdobywając szalone 72 pkt. Jeżeli to jest dobrze, to ja nie chcę wiedzieć co znaczy źle.
W Kings wraca Cousins co przy braku Ala może być oznaką większej ilości puntków dla Kings. Ja skłoniłem się ku Overowi na 190. Poza tym jest opcja że Hordford zagra :smile:
czy Cousins to jedyne &quot;za&quot; overem?
 
dawid23 189

dawid23

Użytkownik
Nie powiesz mi że Toronto wygrało pewnie różnicą 2 pkt. A Dallas w tym sezonie to rzeczywiście potęga która przegrywa we własnej hali z ekipą Wilków bez Roya, Barei, o Love&#39;ie i Rubio nie wspominając. Nie nie pisałem że brak Grangera jest niewidoczny, tylko tyle że Granger nigdy nie był liderem bo ta drużyna to typowy średniak ligi, i tam każdy gracz jest równie ważny dla drużyny.
Kolega blaise już mnie wyręczył, więcej tu nie trzeba pisać. A co do Grangera, to tak masz rację, ale z racji tego, że patrzysz na same wyniki to zarówno jej nie masz bo Indiana jednak gra tak jakby Granger był tym liderem, bo jak drużyna która w jednym sezonie dochodzi do półfinału konferencji w następnym gra taki piach i przegrywa na własnym parkiecie ze słabszą drużyną ligi ? i o tym, że Indiana miała 2 czy 3 dni odpoczynku a Toronto dzień wcześniej grało 3 dogrywki już nie wspomnę.
 
bartekts 27

bartekts

Użytkownik
Toronto Raptors @ (-7 )Boston Celtics --- Typ 2 (1,91) ✅, Więcej niż 184,5 (1,91)✅
Do Bostonu przyjeżdża Toronto bez Lowrego i na tym można by w sumie zakończyć pisanie. W drużynie Raptors może zabraknąć jeszcze kilku zawodników zaś w Bostonie ma wrócić Rondo który kieruje grą. Bez niego i tak Celtowie byli blisko wygranej z Brooklynem jednak zabrakło kilku punktów. Raptors 1-3 na wyjazdach, ostatnio wygrali pierwszy mecz na wyjeździe z Indianą ale wydaje mi się, że na Boston zdecydowanie będzie im brakować Lowrego.
Co do linii 184,5 wydaje mi się niska i do zrobienia, obie drużyny grają w obronie średnio tracąc w granicach 100 punktów rzucając również podobnie bo w tych okolicach. Nie wiem czemu taka niska linia, może godzina nie przekonuje bukmacherów? ???? Powodzenia, po tym meczu napiszę resztę swoich typów na dziś a wydaje mi się że jest na czym zarobić.
 
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
Hej , dzisiaj znów bogata oferta więc myślę,że da się wybrać coś fajnego i z sensem. Pierwszy typ jaki narazie na dzisiaj przykuwa uwagę to
Kto pierwszy zdobędzie 15 punktów(Mavs VS Cavs) ? Cavs 1,75@bet365
Dlaczego taki typ? Cavs to drużyna która rzuca NAJWIĘCEJ punktów w ciągu pierwszych 180 sekund meczu w całej NBA, to dosc ciekawa statystyka, dla przykładu pierwsi zdobyli 15 punktów w meczu z Nets czy Thunders, mimo że potem sromotnie przegrali...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
elopeja 2,8K

elopeja

Użytkownik
Sezon 2012/2013 - 4/4 - SKUTECZNOŚĆ: 100%

Boston Celtics - Toronto Raptors - typ: 1 @ 1.36 - Panbet
Stawka: 10/10

Poprzednie dni to dla mnie głównie latanie samolotem, stąd też brak było czasu na podanie typów, nie mniej jednak, nic ciekawego w ofercie przez te dni na swoim iPadzie nie znalazłem. Ostatni typ nie był zagrożony ani przez chwilę przedłużając znakomitą serię i zachowując skuteczność typów na poziomie 100%.

Meczem który dziś przykuł moją uwagę jest spotkanie Potworów z Toronto z Bostońskimi Celtami. Pierwsze co rzuca się w oczy przy tym meczu to nietypowa godzina spotkania. 18:30 czasu centralnie polskiego oznacza, że za oceanem będzie to 11:30. Władze klubu z Massachussets dobrze wiedzą co robią, NBA jest zawodową ligą gdzie w grę wchodzą wielkie pieniądze. Tak wczesne zorganizowanie dzisiejszego meczu jest wielką szansą dla gospodarzy. Toronto leży obecnie w Kanadzie, i co prawda NBA jest ligą północno-amerykańską to w jej skład wchodzą również kluby kanadyjskie. Jako, że szanuję wszystkich stałych bywalców tego działu, poświęcam od czasu do czasu czas aby przejrzeć również Wasze analizy. Często piszecie o czynniku geograficznym - np. długiej i męczącej podróży z miasta A do miasta B. Jaki w takim razie wpływ na koszykarzy Potworów z Toronto będzie miała przeprawa międzypaństwowa? W dodatku tak wcześnie rano. Żeby było jeszcze ciekawiej Raptors ostatni mecz grali (sic!) - 13 listopada. Tak długa przerwa może spowodować wypadnięcie z rymu meczowego. Z bukmacherką mam do czynienia od bardzo długiego czasu i znam kilka grup typerów - jedną z nich są osoby do których przemawiają tylko liczby i jasne klarowne fakty. Również takie możemy znaleźć które jednoznacznie faworyzują Bostończyków. Toronto Raptors to obecna jedna z najgorszych ekip ligi żeby nie powiedzieć - najgorsza. Na osiem spotkań wygrać zdołali jedynie dwa razy. Po starcie 1-6 przyszła wygrana nad Indianą Pacers która tego dnia wyraźnie zlekceważyła zmęczonych Potworów. Kanadyjczycy wysoko prowadzili aby w ostatniej kwarcie zdobyć... 5 pkt. Skuteczność Indiany również nie powalała co pozwoliło zawodnikom z Ontario świętować drugie zwycięstwo w sezonie 2012/2013. Jak wygląda sprawa z obozie Celtów? Wszystko co istotne na temat tej drużyny napisałem w swojej poprzedniej analizie. Oprócz naszpikowanego gwiazdami składu, świetnego trenera Doca Riversa, Celtowie grają we własnej hali, słynnej TD Garden gdzie co ciekawe swoje spotkania rozgrywa także uczestnik hokejowej ligi NHL - Boston Bruins. Wszyscy dobrze wiemy o sytuacji rozgrywającego Bostonu, Rajona Rondo, problem z jego kostką wykluczył go z kilku poprzednich spotkań, nie przeszkodziło to jednak wygrywać Celtics kolejnych spotkań. Dziś powrót filigranowego zawodnika jest dużo bardziej prawdopodobny niż jeszcze kilka dni temu. Nie mam żadnych wątpliwości kto dziś będzie górą i kolejny raz w tym sezonie stawkuję swój typ całym kapitałem. Okazały kurs może budzić niepokój, ja jednak jestem pewny zwycięstwa Boston Celtics nad beznadziejną zbieraniną słabych koszykarzy ze słonecznego Toronto. Do usłyszenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Cleveland Cavaliers - Dallas Mavericks @ Dallas Under 99.0 pkt @ 1.89
Betsson

W Dallas nie zobaczymy Nowitzkiego, po kontuzji wrócił Carter, ale słabo jeszcze sobie poczyna, lider ekipy Mayo wczoraj złapał zadyszkę. Dziś w nocy rzucili 83 pkty Indianie, przegrywając mecz. Cleveland miało 3 dni wolnego więc gracze wypoczęci, myślę, że under 99 pktów jak najbardziej do zagrania. W ostatnich 5 spotkaniach gracze Dallas rzucili tylko raz więcej niż linia tj 101.
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
vs

Wszyscy plakali po stracie Rondo, ze Boston raczej bez szans z Netsami, Barbosa to nie jest to, a gdyby nie w pewnym momenci fatalne sedziowanie trzech panow z gwizdkami to Boston na luzie wygralby spotkanie. Zgadza sie nie mozna zwalac tylko winy na sedziow bo Pierce tez nie popisal sie w koncowce [ 2 wolne spudlowane przy stanie 92-95 na jakies 45 sekund do konca] ale naprawde kto widzial spotkanie, potwierdzi moje slowa ???? Oprocz informacji w oficjalnym preview na stronie celtics, gdzie jest napisane ze Rondo nadaj sie do gry lecz Doc moze mu dac dzisiaj odpoczac nie dotarlem do lepszych informacji na tamet wystepu gwiazdora z Bostonu. W sumie jakos jest to mi nawet bez znaczenia. Toronto jest slabe i Celtics z Rondo czy bez powinni ich gladko pokonac. Z barbosa na pg zagrali na 47 % skutecznosci, zdobyli 97 pkt na prawde nie bylo tragicznie, wiadomo gra wygladala inaczej, bylo wiecej indywidualnosci ale moglo sie w pewnych momentach podobac. Raptorsom po serii czterech przegranych z rzedu udalo sie wreszcie pokonac Indiane, ktora byla w strasznym dolku choc to co wyprawiali zawodnicy Raptors w czwartej kwarcie gdzie rzucili 5 punktow podchodzi pod niezla kompromitacje. Dalej kontuzjowany Lowry[lider druzyny], nie zagra rowniez Fields. Wiem jak Celtics graja ze slabszymi rywalami, czasami na pol gwizdka, ale co pokazaly wczesniejsze wyniki sezon nie bedzie latwy wiec z takimi rywalami po prostu trzeba zbierac zwyciestwa ????
Boston -4 pierwsza polowa 1.99 Pinnacle✅47-42 labiutka 2 kwarta, na styk ale wchodzi/
e/ Rondo gra . -&gt; https://twitter.com/SherrodbCSN/status/269843019027607553
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
A ja zagłębiłem się nieco dalej odnośnie meczu opisywanego przez easy. Super typem wydaje się być:
Calderon over 11.5 @ 1.85 Milenium
Linia malutka. Ostatnio wobec nieobecności Lowry&#39;ego Hiszpan gra zdecydowanie więcej i zdecydowanie więcej bierze na siebie. Ostatnio 13 punktów w mega underowym meczu z Indianą. Wcześniej aż 20 punktów przeciwko Utah i 14 punktów przeciwko 76ers. Teraz linia do pokrycia jedynie 11 oczek. Prawdopodobnie nie zobaczymy Rondo, Calderon będzie miał więcej miejsca i bardzo możliwe, że spowoduje to większą częstotliwość jego rzutów. Hiszpan ostatnio znakomita skuteczność za 3, na 13 ostatnich rzutów trafił aż 8. Boston nie lubi nabijać dużych przewag nawet przeciwko słabym zespołom. Mecz na styku = duże minuty Jose co z kolei = spore szanse na over ;).
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Witam wszystkich ziomali,

Jestem skłonny zagrać dziś wieczór grubo na jazzmanów (nie zdążyłem obstawić celtów ???? Utah gra serię wyjazdów, brakuje im trochę szczęścia (zwłaszcza zabrakło w Bostonie), ale dziś trafiają na Czarodziei, którzy nie mają mocy w swoich różdżkach (głupio to zabrzmiało - whatever;)

Owszem, w grę wchodzi przełamanie złej passy ,tylko pytanie czy to nastąpi dziś...
Ostatnio zaryzykowałem handi na NY i wtopiłem, po znakomitej serii udanych typów, więc się trochę cykam kolejnego przełamania serii.

Proszę o opinie, to może upewnię się w typie bądź zrezygnuję
Jakieś podpowiedzi?????

e:dzięki blaise za opinię - pomyślę jeszcze - zawsze śledzę Twoje wypowiedzi z uwagą
czekam na jakiś update, bo póki co faktycznie wygląda, że zagra, ale na nba.com było napisane tak:
&#39;Price said he expects to play Saturday, but Washington made a move to attempt to upgrade its backcourt Thursday by waiving struggling guard Jannero Pargo and signing former Wizard Shaun Livingston.&#39;

Lekko to sugeruje,że Price może jednak jeszcze pauzować,a bez niego jestem skłonny grać na Jazz. Pice ma zajebisty rzut za 3 pkt i wolałbym, żeby nie grał w meczu który obstawiam against ????
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
na pewno grubo bym nie wchodził.
Też myślałem nad tym, ale potem sobie pomyślałem, że skoro Jazz tak słabo grają at road, to może to właśnie szansa dla Wizards na pierwsze W.
Dlatego chyba no bet..
blaise ja to myslalem o memphis, SAS (chociaz martwi mnie troche brak Leonarda, nie wiem czy Jackson podoła na dlugim wymiarze), dodatkowo cos moze w strone dallas mnie kusi ???? D co Ty na to ?
zagralem Grizz -5 i Spurs over 103. Rotacja Spurs jest na tyle szeroka, ze nawet nie bedzie widoczny brak Leonarda, bo tez nie przesadzajmy kim to on nie jest ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
ma ktoś info czy w wizzards zagra Price?
Prawdopodobnie tak.
http://www.covers.com/pageLoader/pageLoader.aspx?page=/data/nba/injury/injuries.html
-----
Wczoraj wszystko ładnie powchodziło, dzisiaj nie zmieniam systemu, gram znowu kilka moim zdaniem ciekawych typów.
1. Washington Wizards - Utah Jazz 2 -&gt; 1,70 -&gt; Betsson✅✅✅ 83 - 76 Utah Jazz Wczoraj odradzałem granie na Utah, dzisiaj gram i to dosyć pewnie na Jazzmanów. Phila u siebie to nieporównywalnie lepsza ekipa od Czarodz iei. Co prawda Utah na wyjeździe spisuje si ę słabo z 7 rozegranych spotkań tylko 1 udało się wygrać. Po OT pokonali ekipę Toronto 1 40 - 1 33 jednak rywale z jakimi się przyszło im mie rzyć byli bardzo mocni chociażby : Boston , Denver czy Memphis. Utah J azz jest wg mnie dużo lepszą ekipą niż team z W aszyngtonu który bez Nene oraz John Wall&#39;a spisuje się słabo . Sądzę, że dzisiaj bez wspomnianych zawodnikow Jefferson zn iszczyć powinien Okafor &#39;a na deskach , ławka rezerwowych też jeste po stronie przyjezdnych. Gram dosyć mocno na gości dzis i ejszej nocy. Ost atnie 2 porażki po tournee powinny dać do myśleni a pod opieczn ym Randy&#39;ego Wittman&#39;a . 2. Cleveland Cavaliers - Dallas Mavericks -&gt; Kyrie Irving under 31 pkt + asysty -&gt; Betsson. ✅✅✅ 26 pkt Irving i 0 asyst

Postanowiłem zagrać dzisiaj na under lidera Cavaliers. Spora linia został a dzisiaj wystawiona przez bukmacherów moim zdaniem. Irving sporo rzuca, ale równocześnie dużo nie trafia , zwłaszcza , g dy mecz jest defensywny Irving większość piłek odgrywa do partnerów. Średnia pkt Irvinga to 24 i 6 ast. Myślę, że dzisiaj Dallas go odpowiednio powstrzyma, pr zed tą linią , ponieważ ma ku temu możliwości . Poza tym, uważam, że ekipa Carlis le będzie chciała zmazać plamę po wczorajszym fatal nym wy stępie przeciwko Pacers i porażce ponad 20 punktowej.. Gram na under pkt + asyst K yrie Irving&#39;a . Reszta betów u mnie w temacie. Pozdrawiam i życz ę owocn ych typów. Rambo131
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
Dziś znowu dużo dobra do pobierania ???? Bankowo Grizzlies i Bucks. Do tego Clippers. Za drobne zaryzykuję na Cavs i przełamanie Wizards
Tym razem bobki nie będą miały odpowiedzi na koszykarzy przeciwnika. O ile MKG może pokryć Rudego Gay&#39;a (na dodatek Murzyna ;p) To pod strefą podkoszową nie ma nic. A wczoraj w meczu z NYK to Marc Gasol i ZBoo byli najważniejszymi graczami Miśków.
Na Clippers stawiam bo mają najrówniejszy skład w całej NBA; skoro PHX walczyło do końca z Bykami to LAC powinni na luzie zagrać z Bulls, może nawet jakieś handi. A Wiz jak mówiłem. W koncu też muszą wygrać, Dallas mnie wczoraj zawiodło więc why not?
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
faro09 2

faro09

Użytkownik
czy z nim czy bez niego to ja i tak uwazam ze stawianie na jazz at road to loteria. (nie mowie ze nie wygraja). wczoraj w sumie gdyby nie 1 kwarta to naprawde dobre zawody w philadelfii zagrali, ale i tak nie wystarczylo ... gdyby grali u sieibie to nawet nie mamy o czym rozmawiac a tak.. nie wiem
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
czy z nim czy bez niego to ja i tak uwazam ze stawianie na jazz at road to loteria. (nie mowie ze nie wygraja). wczoraj w sumie gdyby nie 1 kwarta to naprawde dobre zawody w philadelfii zagrali, ale i tak nie wystarczylo ... gdyby grali u sieibie to nawet nie mamy o czym rozmawiac a tak.. nie wiem
moim zdaniem kolega trochę przesadził z tą loterią. To nie toto lotek tylko basket. Z takim podejścim to mecze typowałbym w ciemno, bo to łut szczęścia decyduje, ale &quot;może wygrają&quot;. Jedyne co mnie wstrzymuje w tym typie to strach przed końcem serii Wizzards (niby takie proste słowo &quot;seria&quot; ale jednak to istotny faktor). Widać, że WSH się stara, ale to młoda nieopierzona ekipa i widać, że im bardziej chcą tym gorzej im idzie. Brakuje im nerwów - przynajmniej 2 spotkania mogli wygrać gdybynie tracili głupio punktów pod koniec kwart. czasem zamiast zagrać sprytnie i na czas to idą na żywioł a to ich gubi. Beal wyglądał początkowo solidnie, ale teraz chyba trochę wpadł w cold streak:

Rookie Bradley Beal has the lowest scoring average of any team leader at 11.6, and he&#39;s scored a combined 16 points on 4 of 25 shooting in the last two games

Price może wrócić po kontuzji, więc nie wiadomo co pokaże i czy długo pogra. Głównym atutem Jazz będzie więc gra pod tablicami. Millsap jest w b.dobrej formie + Jefferson i tablice opanowane -nawet solidny Okafur nie da rady. Jazzmani na pewno też chcą odbić się od dna i ugrać coś na wyjeździe, żeby nie wracać z pustymi rękoma do miasta Mormonów.

Sorry, sam się przekonałem do tego typu i postawię na bank parę stówek.
Beal z Crawfordem + Price (o ile wróci to za mało) to za mało na równy i solidny skład Jazz.
Jeszcze nie teraz Washington - zero zostaje z przodu i czekajcie na Walla ???? Przypominam, że Utah w tym sezonie ograła już LAL,Phoenix czy choćby słabe Toronto, no ale WSGH to ich poziom przecież.
 
A 47

all_in

Użytkownik
http://espn.go.com/nba/truehoop/miamiheat/story/_/id/8642901/ill-lebron-james-injured-dwyane-wade-doubt-miami-heat-vs-phoenix-suns
Radziłbym się wstrzymać z betami w meczu Miami. Choć i tak większość bukmacherów wycofała mecz z oferty i zapewne uruchomią gdy będzie wiadomo co tak naprawdę z LBJ&#39;em,który skarży się na bóle głowy i brzucha. Dowiemy się zapewne tuż przed meczem. Wade znów nie zagra, Chalmers wraca. Niestety miałem to &quot;szczęście&quot; ze względu na wcześniejszy mecz Bostonu zagrałem na Miami, mam nadzieję że nikt nie jest w podobnej sytuacji gdyż jakoś nie chce mi się wierzyć aby ryzykowali zdrowiem lidera.
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
vs

NBA to NBA i pomimo slabiutkiego spotkania wczoraj z 76ers Jazzmani naprawde byli blisko, wiec dlaczego ma sie nie udac ze zdecydowanie slabszym Washingtonem? Zacznijmy od poczatku. No takiego kursu i takiej lini to sie naprawde nie spodziewalem, wiec nie wypada nic innego jak po prostu zagrac te zdarzenie. Tak, Utah wczoraj koszmarnie z Phila, a moze po prostu Phila obudzila sie po dwoch z rzedu tragicznych spotkaniach na wlasnej hali ? Wiadomo, jak uslyszy sie Utah- odrazu przychodzi na mysl duza sila pod koszem, ktora faktycznie robi wrazenie. Kanter, Milsap, Jefferson i Favours to kawal miecha pod koszem, z ktorym Wizards moga miec naprawde duze problemy. Ewidentnie pod forma jest rookie Beal, na ktorego wszyscy licza pod nieobecnosc lidera czarodziejow Johnnego Walla. Bradley z ta presja narazie radzi sobie bardzo przecietnie, a dwa ostatnie spotkania tylko to potwierdzaja : 3/14 z Dallas i 1/11 z Charlotte. Zeby nie bylo tak kolorowo Jazzmani tez maja swoje problemy. Mo Williams ostatnie spotkania na bardzo slabym procencie, Jefferson malo wykorzystywany, za to Milsap naprawde w ciekawej dyspozycji. Washington jak dla mnie idealna okazja na przelamanie sie Jazzmanow, bo to co zawsze powtarzam w analizach z takimi rywalami jak Was druzyny walczace o PO po prostu musza wygrywac. Nie widze innej mozliwosci jak mocny poczatek i ucieczka na kilka punktow przewagi, poniewaz Utah doskonale wie jak skonczylo sie ostatnie spotkanie przegrane w jakiejs tam czesci juz w pierwszej kwarcie.
Utah -1 pierwsza kwarta 2.00 ML Pinnacle⛔ 15:17 pierwsze cztery minuty nie do opisania...
 
B 0

bronxt

Użytkownik
blaise ja to myslalem o memphis, SAS (chociaz martwi mnie troche brak Leonarda, nie wiem czy Jackson podoła na dlugim wymiarze), dodatkowo cos moze w strone dallas mnie kusi ???? D co Ty na to ?
Nie polecam Dallas, to najbardziej nierowna chyba druzyna jak narazie. Dluzsze zastanowienie i Cavs albo raczej no bet...

coraz lepiej wyglada natomiast
Denver 3,2 bwin / opisze jeszcze przed 2:35 /

no i czekay na wiesci z obozu Miami, na pewno bedzie ciekawie, zwlaszcza gdyby cos wreszcie Marcin zagral ov
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
vs

Lebron gra[https://twitter.com/WindhorstESPN/status/269961864413343744], w sumie zadna nowosc to zadna primadona i wtedy kiedy moze zawsze startuje w odroznieniu od wielu gwiazdeczek nba. Miami kontynuuje swoje trip po zachodzie gdzie maja obecnie bilans 2:2, wygrane z Nuggets i Rockets oraz porazki z Clippers i Memphis. Phoenix obecnie po dwoch porazkach, z Chicago po dogrywce gdzie dostali lupnia w dodatkowym czasie oraz z Lakers gdzie musieli uznac wyzszosc gospodarzy w Staples Center. Dzisiaj graja b2b, Miami odpoczywalo. Moze moje stwierdzenie zabrzmi troche dziwnie, ale Heat bez Dwade wyglada naprawde niezle, Lebron czuje sie troche jak w Cleveland. Gdy trzeba przejac gre robi to znakomicie, a do reszty ma mase rollersow, ktorych w Miami obecnie nie brakuje. Phoenix to dalej zlepka graczy, zaden monolit lecz zwyciestwo u siebie przykladowo z Nuggets musi robic wrazenie. Jest to ostatnie spotkanie wyjazdowe dla Heat, dlatego powinni dac dzisiaj z siebie duzo i wracac do slonecznej florydy na treningi, poniewaz kolejne spotkanie za 4 dni ???? Linia niska i jezeli Miami wejdzie odpowiednio w mecz, nie widze szans dla PHX.
Miami -3 1sza polowa ML 1.90 bet365⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom