>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NBA Listopad 2012

Status
Zamknięty.
twojprzyjaciel 70

twojprzyjaciel

Użytkownik
I jak wam sie podoba Valanciunas w NBA panowie? bo ja im więcej go oglądam tym bardziej wolałbym żeby został w europie ;) Wczoraj Pekovic poprostu go ośmieszył jeśli można to tak nazwać,wbił go w parkiet.Valanciunas jest strasznie wolny,każdy center w tej lidze objeżdża go prostymi manewrami.Ja wiem że to jest prospket na przyszłość ale jakoś nie jestem przekonany.W tym momencie wygląda jak biegający klaun,śmiga w tę i z powrotem macha tymi łapami jak dzikus stawia zasłony dla niewidzialnych graczy i nie potrafi skończyc prostych piłek.
Narazie w moim rankingu rookie prowadzi zdecydowanie ten Lillard czy jak on tam sie zwie.Facet gra na niebywałej lekkości,bez kompleksów bierze piłke i rzuca z trudnych pozycji.Potrafił wygrać prawie w pojedynke dogrywke z Rockets.Jestem pod wrażeniem,wygląda jakby grał juz przynajmniej trzy lata a nie pierwszy rok.
Wczoraj ogladalem caly mecz w Toronto i strasznie rzucala sie w oczy gra Jonasa. No wygląda strasznie. Motorycznie i szybkosciowo to prezentuje sie strasznie slabo. Tak jak piszesz biega masakrycznie ciężko. Wydawalo mi sie ze nie ma nawet sily dobiec spod swojego kosza na atakowaną deske. Pekovic wygladal przy nim jak bóg szybkosci i zwrotnosci. Przyznam szczerze że nie sledzilem jego kariery w Europie ale z tego co slyszalem to spodziewalem sie solidnego wzmocnienia Raptors pod koszem, a ogladajac wczoraj mecz zastanawialem sie czym on zasluzyl sobie na gre w NBA. Wczoraj to byl najslabszy gracz Toronto.
Moze sie przystosuje do warunkow NBA, jednak na ta chwile to wyglada slabo.
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Oddsmakerzy to tacy sami ludzie jak my, z tą różnicą, że robią to za kasę, a my z pasji.
Mylisz się absolutnie. Naprawdę ;) Chodzi mi nie o samych oddsmakerów, ale o mechanizmy działania bukmachera, informacje, insidery itp. Pozdrawiam
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
ciężko rozmawiać z kimś, kto nie zna specyfiki sportów amerykańskich. Podejście teoretyczne ma odzwierciedlenie w praktyce, czy tego chcesz czy nie. Jeszcze niedawno sam pisałeś o tym, że ciężko wytypować cokolwiek i że rozpocząłeś sezon z nadziejami i zostałeś zgaszony, a tu nagle po jednym trafnym typie twierdzisz, że ośmieszyłeś buka. Long term - buk ośmiesza 80% graczy. Więc wygląda na to, że oddsmakerzy to jednak nie są tacy sami ludzie. Nie twierdzę, że buki ustalają wynik meczów, ale też nie rozdają kursów z raju za darmo i bez powodu. Jak sądzisz, jak procentowo rozłożą się bety na ten mecz?
czy Ty nie zrozumiałeś tej ironii i pytania retorycznego? Tak się składa, że długo w tym siedzę, znam specyfikę US sports i akurat w tym przypadku uważam, że oddsmakerzy się pomylili i warto zagrać na Knicks. Kto ma rację przekonamy się jutro.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
zarabiasz na sportach amerykańskich?
jak myślisz jak procentowo rozłożą się bety na mecz Knicks @ Sixers?
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
1:3? Ale powiedz mi teraz co to ma za znaczenie. Nie obchodzi mnie czy buki specjalnie tu dały taki kurs, żeby zachęcić do gry na Knicks i liczą, że się złapią jelenie. Jeżeli tak jest to się cieszę, bo jak pisałem wg mnie są w błędzie i dzisiaj Knicks zejdą z parkietu zwycięscy. Uważam to po prostu za dobry bet i dlatego to gram.
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Powiem tylko jedno jeszcze: Proszę się nie dziwić potem jeśli Philly pokryje handicap ;)

Ale oczywiście no offence blaise ;) Pozdrawiam i życzę Ci byś wygrał na tych Knicksach ????


edit: choć dopuszczam do siebie myśl, że może się buki pomyliły tym razem, ale wątpię w to z założenia ???? w 80% przypadków zapewne ludzie się dają ogłupiać i ostro stawiają na trap game naiwnie wierząc w wygraną. Pozdrawiam ????

Niemniej, pewnie ok.70-80% trap game dają bukom solidnie zarobić na ludzkiej naiwności ????

Mógłbym jeszcze rozprawiać o tych trap game i square play&#39;ach i podawać przykłady znakomite, ale ktoś jeszcze pomyśli, że jestem samozwańczym guru jakimś ;)
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Panowie po co sie klocic, jesli pojawia sie tyle watpliwosci to jest zwykly no bet i tyle. Zarowno jeden jak i drugi moze miec racje w tym przypadku. A jest codziennie tyle zdarzen pewniejszych, ze na pewno kazdy znajdzie cos dla siebie. Ja osobiscie dzisiaj mocno przychylam sie ku wojownikom z Golden State, dzisiaj sa dla mnie zdecydowanym faworytem mimo, ze Sacramento - stolica Californii caly czas czeka na pierwsza wygrana w lidze ;)
 
twojprzyjaciel 70

twojprzyjaciel

Użytkownik
Absolutnie zgadzam sie z lukascash.
Buki w Long Termie w ujeciu calosciowym beda ok 50-50 Against The Spread. A Naszym zadaniem jest jedynie prawidlowe wybranie typu.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
ależ ja się nie zdziwię. Dlaczego mam się zdziwić? piszę, że to jakaś peffka? Philly to bardzo dobry team i pewnie wczoraj jeszcze bym tego nie grał, jednak wczorajsza postawa Knicks, ich zaangażowanie i przewagi nad 76ers spowodowały, że uważam, że wyjdą z tego b2b zwycięsko i dlatego na nich gram.
e: trzeba być naiwnym, żeby wierzyć, że Knicks mogą wygrać?
skupiając się tylko na szukaniu pułapek buków dla naiwniaków raczej ciężko coś znaleźć do gry. Rozumiem, że w zakładzie Philly -4,5 jest spore value? Dlaczego więc nie gracie tego?
Ciągle jeszcze wspominacie o tych 80% co przegrywają u buków. Skoro jesteśmy na tym forum już od paru ładnych lat, zarówno Ty lukascash jak i ja, to wydaje mi się, że mamy przyjemność nie być w tej grupie? przynajmniej ja, nie wiem jak Ty, może się zapożyczasz na grę.
I naprawdę za chamskie uważam sugerowanie, że jestem naiwniakiem co leci na Knicks, bo wczoraj rozwalili 76ers. Napisałem, że to będzie ciężki mecz, ale po prostu do uja pana uważam, że Knicks wyjdą zwycięsko z niego albo minimalnie polegną, dlatego granie hc jest warte świeczki. Nie zgadzacie się to trudno, prosiłbym może jednak o jakieś argumenty, a nie tylko pieprzenie o trap games.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
1:3? Ale powiedz mi teraz co to ma za znaczenie. Nie obchodzi mnie czy buki specjalnie tu dały taki kurs, żeby zachęcić do gry na Knicks i liczą, że się złapią jelenie. Jeżeli tak jest to się cieszę, bo jak pisałem wg mnie są w błędzie i dzisiaj Knicks zejdą z parkietu zwycięscy. Uważam to po prostu za dobry bet i dlatego to gram.
czyli na 4 bety, 3 zgarną Knicks a 1 Phila? to daje 75% zakładów na Nowy York. Długoterminowo oznacza to bankructwo każdego gracza. Gracze mają w pamięci wczorajsze spotkanie i styl wygranej Knicks i na bank rzucą się na te 4.5. Nie wiem czy to wejdzie czy nie wejdzie. Tobie życzę powodzenia, sam tego prawdopodobnie nie zagram, choć jeśli linia spadnie trochę w dół..why not? Pierwszy wyjazd Knicks po dwóch blowoutach.
 
zikos 19,8K

zikos

Użytkownik
Sas-Indiana -3,5 handi
typ:Sas
kurs:1,43
+
Memphis-Utah +10handi
typ:Utah
kurs:1,4

ako:2,0
stawka 2/10
be365

Sas podejmie ekipe Indiany .Jak narazie Pacers odniesli dwa zwyciestwa w pierwszym meczu nieznacznie wygrali w Toronto ,pozniej przegrali niespodziewanie w slabych Bobkach ,a w ostatnim meczu męczyli sie z Sacramento gdzie potrzebowali dwoch dogrywek zeby pokonac Kings.Widać cały czas brak lidera Indiany Grangera ktory jeszcze troszke sobie nie pogra.W pierwszych meczach w znacznym stopniu West brał na siebie ciezar gry ,dzis pewnie tez tak bedzie.Czesto tez piłka powinna byc kierowana do Hibberta dobrze sobie radzi pod koszem.Sas u siebie zazwyczaj gra bardzo dobrze ,w poprzednim meczu wygrali z silną druzyną Utah gdzie swoje minuty juz dostał Ginoblii ,z meczu na mecz powinien dostawac ich wiecej jeden z liderów .Dobrze ostatnio spisują sie Duncan i Parker ,weteranii nba robią swoje co do nich nalezy.Stawiam na bezpieczną wygraną -3,5 ,bo mogą wygra 6punktami ,a mogą tez wygrac wysoko.

Do Memphis zaś przyjezdza druzyna Utah.Dzis dla Utah to powinien byc zupełnie inny mecz niz ostatnio ,Memphis pewnie postawi na defensywe i zapowiada sie underowa potyczka.Licze dzis zwłaszcza na Mo Williamsa ,a takze na Haywarda ktory ostatnio radzi sobie dobrze ,zdobył ostatnio 15pkt z Sas.W druzynie Miśków ciezar zdobywania pkt wezmie na siebie Zah,sądze ze dzis bedzie bardzo wyrownane spotkanie ,nie zdziwiłbym sie jak Jazz wywiezli zwyciestwo z hali Grizzlies.

W Philadephii to bedzie zupelni inny mecz dla Knicks,powinna byc twarda obrona ,dla mnie badziej 76 mają wieksze szanse na wygranie tego meczu.Wkoncu 3trojka tez powinna nie siąść Ny.

Tobet dodał oferte zawodników moim zdaniem fajnie wyglada bet na Tyreke Evans (Sacramento Kings) Points over 16,5 1,85
 
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
Ja bym nie obstawiał tego meczu. Fajnie, że NYK mają 2:0, wygrali wczoraj z 76ers ale dziś to będzie ich pierwsze spotkanie poza MSG. Po tym co grają Knicksi stawiałbym właśnie na nich jednak wolę to spotkanie obejrzeć w spokoju, zobaczyć jak NYK poradzą sobie poza własną halą.
A co do Kings - GSW nie lekceważyłbym zespołu z Sacramento. GSW grają naprawdę fajnie na początku tego sezonu, zresztą Królowie też, tylko dotychczas są bez zwycięstwa, i nie zdziwiłbym się gdyby dziś z Wojownikami wygrali.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Ja również sceptycznie podchodzę do typu na Knicks. Wczoraj zagrali bardzo dobrze, ale właśnie dzisiaj jest pierwszy wyjazd i zobaczymy jak to będzie w innej hali. Druga sprawa to jest NBA tutaj przed nimi jeszcze ponad 80 spotkań więc mogą mieć dzisiaj słabszy dzień. Co jeśli &quot;Melo&quot; dobrze nie po bzykał ubiegłej nocy i nie będzie miał humoru ???? ? To raczej Knicks siedzą bo jego punkty to jest około 25 % zdobyczy całej drużyny. Wszystkie znaki na niebie przemawiają za zawodnikami z &quot;MSG&quot; ale jak to w NBA często jest to mylące. Myślę, że już ten sezon mimo, że trwa kilka dni pokazał wiele niespodzianek. Tylko czy niespodzianką będzie można dzisiaj nazwać zwycięstwo &quot;szóstek&quot;? W mojej ocenie nie. Jednak vaule jest po stronie Knicks ale ja ten mecz omijam szerokim łukiem. Ja mimo wszystko będę chciał coś zagrać na zawodników. Liczę na rozsądną linię Irvinga bo jeśli on dzisiaj zawiedzie to &quot;Cavs&quot; w &quot;Staples Center&quot; nie mają czego szukać. Swoją drogą Clippers jeszcze w tym sezonie wysoko nie wygrali a dzisiaj szansa jest dogodna.. I trochę dziwią mnie kursy na Portland bo jednak początek sezonu zdecydowanie mają udany.
chyba chciałeś napisać ponad 80 :wink::wink:

sorry, pomyliło mi się z 67 sezonem regularnym NBA ;) . No ale fakt faktem czy to 60 czy 80 to spotkań jeszcze jest pełno i wpadki przed nimi.
 
zaglebie13 152

zaglebie13

Użytkownik
Druga sprawa to jest NBA tutaj przed nimi jeszcze ponad 60 spotkań więc mogą mieć dzisiaj słabszy dzień
chyba chciałeś napisać ponad 80 ;);)
ja w tym meczu skłaniał bym sie raczej ku Philli chociaż nie wiem jak tam wygląda J.Richardson . wczoraj kontuzja i grał tylko minute . nie wiem czy dzisiaj wybiegnie czy nie ale nawet bez niego Szóstki powinny to ogarnąć. po za tym Philla zdecydowanie lepiej radzi sobie u siebie niż na wyjeździe.
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
I naprawdę za chamskie uważam sugerowanie, że jestem naiwniakiem co leci na Knicks, bo wczoraj rozwalili 76ers.
oj przesadzasz Kolego, spora nadinterpretacja z Twojej strony ???? Nigdzie Ci tego nie zasugerowałem, a już absolutnie nie chciałem Cię niczym urazić (nawet napisałem Ci no offence ???? ). Pisząc o naiwności miałem na myśli generalnie zjawisko trap game i jak ludzie dają się w swej naiwności na to nabierać, a bukmacher zarabia ???? Besides, rozważam zagrać na win Philly ;) Pozdrawiam i spokojnie Kolego ????
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
w jaki sposób Cię nie szanuję? Słowo &quot;pieprzenie&quot; to wyzwisko?:O Użyłem je w takim znaczeniu, że w każdym poście piszecie to samo o tych pułapkach buków, że oni i tak mają rację, władają światem i nie da się ich oszukać. Poproszę o jakieś sportowe argumenty za Philly. Napisz, że mają młody, energiczny skład i powinni lepiej znieść b2b to.. przyznam Ci rację ;)
http://www.livesports.pl/mecz/ru7T8pt9/#szczegoly-meczu
http://www.livesports.pl/mecz/hCTJ0Mmk/#szczegoly-meczu
Knicks Pacers z marca tego roku. Taka sama sytuacja. 1,55 na Knicks w 1 meczu, wygrywają i w drugim 2,65 na Knicks! Trap game trap game! Buki szukają jeleni. Efekt? Drugi mecz w Indianie Knicks wygrywają jeszcze pewniej. łapanie dziś Szóstek po 1,50 absolutnie mija się z celem.
To tylko jeden głupi przykład, ale chce wam pokazać, że jeżeli uznaliście, że w tym meczu buki przyszykowały &quot;kurs-pułapkę&quot;, to może być tylko tak w ich mniemaniu i czasami warto to zagrać. Dziś uważam jest taki mecz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Jure Holiday over 15,5 punktów 1,75 Tobet ✅
No i w mojej ocenie Tobet daje nam bardzo kuszącą opcje na ten mecz. Wole chyba zagrać over punkty na rozgrywającego a zarazem chyba lidera &quot;szóstek&quot;. Jure dzisiaj musi pokazać swój kunszt strzelec tak jak jak to było wczoraj w &quot;MSG&quot; (27 punktów :cool: ) . Jeśli Philadelphia chce dzisiaj wygrać to w dużej mierze będzie to zależało od postawy Holiday&#39;a. Widać, że chłopak w większości bierze ciężar gry na siebie. Bardzo dużo oddaje rzutów, pewnie dzisiaj sporo czasu spędzi na parkiecie. Jeśli mecz będzie w okolicach remisu to pewnie ponad 40 minut na parkiecie Jure spędzi. W &quot;openerze&quot; z Denver co prawda rzucił 14 punktów, ale tak jak wspomniałem wczoraj było już o wiele lepiej i dzisiaj uważam, że spokojnie 20 punktów jest w jego zasięgu. Myślę, że warto grać bo kurs długo na takim poziomie się nie utrzyma ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Chodziło mi o to, że to było nieeleganckie :razz:
A wracając, tutaj nie chodzi o sportowe argumenty. Bo to właśnie na tym to polega, że teoretycznie wszystko wskazuje na drużynę, która ma atrakcyjny kurs. Podam mój koronny przykład, którego nie przytaczałem jeszcze:
Przypomnij sobie sytuacje początek poprzedniego sezonu (koniec grudnia 2011), Suns grają totalny piach, Portland pokonuje w doskonałym stylu LA. Przyjeżdżają Blazers do Phoenix i mają kurs 1,70 i jakieś małe handi do pokrycia. Matko, jakżesz się ludzie rzucili na ten kurs i to handi grubo ponad 70%. Public bet się zrobił potężny, bo kurs zachęcający nieprawdaż skoro sportowe argumenty absolutnie w rękach Portland! Pamiętasz jakim wynikiem zakończyło się tamto spotkanie...
A teraz słuchaj tego, po meczu okazuje się, że gracze TB mieli problem z samolotami, mało spali, zmęczeni jak cholera przybyli do Arizony. I tu jest właśnie clue! Wiesz kto o tym wiedział? Tak! Bukmacherzy o tym wiedzieli i nieprzypadkowo dali taki, kurs sugerując wręcz, że Suns to wygrają, ale zachęcili jednocześnie publikę do gry na Blazers!
To jest to co pisałem Ci wcześniej o insiderach itp. (choć tylko wspomniałem o tym). Jeżeli Carmelo Anthony ma dziś sraczkę, to bukmacher o tym wie wystawiając kursy, a my ewentualnie dowiemy się po meczu, że miał problemy żołądkowe, ale wtedy już będzie za późno bo ponad 70% betów poleci na Knicksów.
Może to nie być akurat dziś trap game - zgadzam się, ale nie proś o sportowe argumenty, bo ja typowałem tylko na podstawie kursów poprzedni sezon (oczywiście znając sportowe wartości zespołów) i uwierz mi blaise, naprawdę wychodziłem na tym znakomicie. Wyławiając trap game zdarzały się pomyłki, ale jeżeli udało się trafić, a na dodatek wychwycić RLM to spory ✅ osiągałem. Co prawda pecha miałem bo ja stawiałem poprawnie to za mniejsze stawki a jak kilka razy zagrałem za większe to przegrałem, niestety. Pechowo bardzo. Ale wracając, można na tym być na ✅ jeżeli uda się wyłowić trap game.
Trap game i square play to naprawdę ciekawe tematy. Tłumacząc na polski dosłownie idiom amerykański pull the wool over people&#39;s eyes to musimy sobie uświadomić jak bardzo bukmacherzy owijają wełnę wokół oczu ludzi ;) naiwnych ludzi, którzy cieszą się, że stawiają na korzystny kurs na faworyta podczas gdy prawdziwym faworytem według bukmacherów jest przeciwna drużyna ;)

Dziękuję, kłaniam się. Mogę przyjeżdżać i wykłady o trap game głosić :razz: ;)
Przemyśl to blaise ???? Ale błagam Cię jednocześnie, nie wyskakuj mi jutro z dziką satysfakcją jeśli to nie była trap game i Knicksi jednak wygrają to, bo tak jak powiedziałem, zdarzały się pomyłki, ale trzeba learn a lesson i starać się bardziej ;) Pozdrawiam i powodzenia ????
i naprawdę, o ile nie postawię na Philly to szczerze życzę Ci wygranej Knicksów ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Przemyśl to blaise ???? Ale błagam Cię jednocześnie, nie wyskakuj mi jutro z dziką satysfakcją jeśli to nie była trap game i Knicksi jednak wygrają to, bo tak jak powiedziałem, zdarzały się pomyłki, ale trzeba learn a lesson i starać się bardziej :wink: Pozdrawiam i powodzenia :smile:
absolutnie nie zamierzam kabaciku, bo to nie w moim stylu.
A kursy zostały wystawione w nocy, niedługo po zakończeniu wczorajszego spotkania. O czym więc nowym mogły się dowiedzieć buki? Sprawa jest dosyć prosta dla mnie.
Philla to nie ogórki, a naprawdę solidny zespół. Gra u siebie i jak pisałem jako młody zespół z masą energii, powinien lepiej znieść b2b od Kiddów, Prigionich i Thomasów. Dlatego te kursy z rana to zwykle odzwierciedlenie szans czysto teoretycznie, a nie żadna pułapka. Na dziś jednak dostrzegam taką różnicę w poziomie tych zespołów, że ten kurs to dla mnie value spore, dlatego też to gram. Mecz zapowiada się close ze wskazaniem Knicks dla mnie, dlatego handi 4,5 to dla mnie dobra opcja.
Suns grają totalny piach, Portland pokonuje w doskonałym stylu LA. Przyjeżdżają Blazers do Phoenix i mają kurs 1,70 i jakieś małe handi do pokrycia. Matko, jakżesz się ludzie rzucili na ten kurs i to handi grubo ponad 70%. Public bet się zrobił potężny, bo kurs zachęcający nieprawdaż skoro sportowe argumenty absolutnie w rękach Portland! Pamiętasz jakim wynikiem zakończyło się tamto spotkanie...
PTB przyjeżdża grać b2b do Phoenix i public bet się na nich robi po 1,70? Ja nie wiem naprawdę kto to grał i tu nie trzeba wiedzieć nic o problemach samolotowych. Przecież to nie Heat czy Thunder aby na wyjeździe byli faworytem, jeszcze w dodatku b2b?! Nie pamiętaj dokładnie tej sytuacji, ale to raczej nędzny przykład, bo chyba grali to ludzie z jakimś porażeniem mózgowym.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom