>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NBA Listopad 2012

Status
Zamknięty.
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Jonas Valanciunas under 16 pts+reb 1.85 @ Tobet ✅

Linia imho postawiona za wysoko, Litwin raczej nie zbierze zbyt wiele mając na przeciwko Pekovicia, ostatnio słaby występ przeciwko Nets, nie oglądałem meczu ale podobno szybko złapał faule i nie grał zbyt wiele. No okej, może słaby argument ale nie przemawia za mną ta linia. Wyszedł mu mecz przeciwko Indianie, był to dla niego debiut i odrazu dd (12/10). Na pewno Jonasa stać na powtórzenie a nawet przebicie takiego wyniku, jednak czy poradzi sobie ze wspomnianym Pekoviciem i Andriejem Kirilenką? Nie sądze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Los Angeles Lakers - Detroit Pistons (0-7,5) 1 1,91 Bwin ✅ wiedziałem, że z czasem będzie &quot;niszczarka&quot; ;)

A ja spróbuję.. Jak nie dzisiaj i z bądż co bądż o dużo słabszym potencjale teamem to z kim? Transfer wart &quot;grube&quot; miliony dolarów musi przynosić skutek. Nie mówię, że Howard od początku sezonu gra zle, bo gra dobrze. Chociaż w mojej ocenie to jeszcze nie ten sam zawodnik co w barwach Magic. Ale spokojnie &quot;piachu&quot; nie ma i wejdzie na odpowiednie obroty i będzie nas raczył super akcjami i pokażnymi zdobyczami punktów i zbiórek. Howard i Gasol dzisiaj będę mogli poszaleć dość solidnie pod koszem bo równorzędnych przeciwników ciężko szukać. Oczywiście w obwodzie jest Kobe który na pewno znowu rzuci wiele punktów. Wiadomo zabraknie Nasha ale myślę, że dzisiaj nie kreowanie a wykańczanie akcji będzie kluczowe dla Lakers. Muszą dzisiaj zagrac &quot;show&quot;, żeby kibice zobaczyli coś czego oczekują od swoich zawodników. Na pewno jakieś wymęczone zwycięstwo nad Pistons również pozostawi niedosyt.. Detroit to w dużej mierze młoda drużyna bez jakieś głównego lidera. Chociaż jak bym miał wybrać jakąś kluczową postać to chyba był by nią Prince(i może Maggette ale dzisiaj &quot;Tłoki&quot; zagrają bez niego), z tym, że to nie jest chyba taki &quot;kiler&quot; który w trudnym momencie weżmie ciężar zdobywania punktów na siebie, aa co najważniejsze trafi w tym trudnym momencie ważne punkty. Stawiam w tym meczu na Lakers, myślę, że &quot;maszynka&quot; dzisiaj może pokazać swoje prawdziwe oblicze...
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Los Angeles Lakers - Detroit Pistons (0-8) 1@ 2.0 Pinnacle ✅
Jednak sie skusilem ;), dzisiaj musi byc w LA mlocka, nie ma bata. Czas zapomniec o tym co bylo, gdyby LA dzisiaj przegralo z Detroit chyba cale NBA by pekalo ze smiechu. A jesli maja wygrac to na pewno nie bedzie to roznica 2-3 punktow. Detroit po prostu nie ma praktycznie zadnych atutow w tym meczu, widze tu win roznica 15-20 punktow na korzysc Jeziorowcow, obym sie nie mylil.
Stawka dosc wysoka.
E: Pięknie Lakers w końcu dali zarobić ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
Jak nie wygrają z Tłokami u siebie to z kim? Wydaję mi się, że nawet Bobcats są mocniejsi od zespołu z Detroit...
Swoją drogą, skończyłem oglądać Suns@Magic i oczom nie wierzę! Prowadzenie +10 do przerwy, a w III kwarcie 20:40, i w IV Magic dołożyli +11. Padaka! I że niby Orlando miało wszystko przegrywać jak leci?
 
marcop. 4

marcop.

Użytkownik
Jak nie wygrają z Tłokami u siebie to z kim? Wydaję mi się, że nawet Bobcats są mocniejsi od zespołu z Detroit...
Swoją drogą, skończyłem oglądać Suns@Magic i oczom nie wierzę! Prowadzenie +10 do przerwy, a w III kwarcie 20:40, i w IV Magic dołożyli +11. Padaka! I że niby Orlando miało wszystko przegrywać jak leci?
Też właśnie skończyłem oglądać Słońca, które w drugiej połowie meczu przeżyły jakieś zaćmienie. Magic ich po prostu rozstrzelali, a zespół Gortata swoją chaotyczną grą nie potrafił kompletnie nic zdziałać. Sam Polak wypadł moim zdaniem tak samo jak jego drużyna, co prawda kilka oczek rzucił i zebrał tyle samo piłek, ale tylko na początku i pod sam koniec kiedy Orlando miało już wygraną w garści :]
 
G 277

geryx

Użytkownik
Gortat to się mocno przyczynił do tego20-40, w 2q nie grał, całą 3 q zagrał- 2x3sec błąd, 2x nie trafił, raz trafił do swego kosza(sic) strata i faul-jak na 1 kwartę nieźle, a 6 pkt dorzucił na koniec jak było pozamiatane
 
patysiak24 133

patysiak24

Użytkownik
Dramat w wykonaniu PHX ???? Phoenix wygrało pierwszą połowę 56:46. Drugą połowę wygrało Orlando 69:38. Z taką grą nie ma liczyc co na PO.

Cieszy jedynie kolejne DD Marcina 14ptk + 11zb :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Chyba trzeba grać, bo kurs może tylko maleć..

Dzisiejszej nocy gram na Knicksów, którzy mają b2b z Philadelphią, tym razem w hali rywali. Niedzielne spotkanie zakończyło się pewnym zwycięstwem NYK i muszę przyznać, że zrobili na mnie spore wrażenie - defensywa tradycyjnie jak na zespoły prowadzone przez Mike Woodsona - na b. wysokim poziomie, ale także ofensywa całkiem niezła, a nie było to regułą. Świetny lider Melo, skuteczny Smith z ławki, znakomity Kidd, który swoje dorzucił, podał i popracował w obronie. Knicks przypomnę wychodzą eksperymentalnym ustawieniem z Kiddem i Feltonem, czyli dwójką pg i Brewerem na skrzydle i trzeba przyznać, że zdaje to egzamin.
Skuteczność 76ers z meczu z MSG trochę zamydla świetny występ Jrue Holidaya. Dobra, agresywna obrona Knicks zmusiła gości do wielu strat, po których szły kontry i nieprzygotowanych zupełnie rzutów. Philla na pewno pokazuje, że ma w tym składzie spory potencjał strzelecki, ale żeby to zatrybiło potrzeba dominującego elementu pod koszem - czekamy więc na Andrew Bynuma.
Zwycięstwo gospodarzy chyba nie było zagrożone w ani jednej sekundzie. Ten mecz pokazał, że zwycięstwo nad Heat to nie był przypadek. Teraz przenosimy się do Pensylvanii i na pewno będzie to trudniejsze spotkanie dla Knicks, jednak nie uważam, aby własna hala dodała tyle atutów 76ers, jednocześnie zabierając Knicksom, że nagle zobaczymy zupełnie odwrotny wynik. Mecz prawie na pewno będzie zdecydowanie bardziej zacięty, ale sądzę, że ponownie dla ekipy z Nowego Jorku. Jeżeli jednak zdarzyłaby się minimalna porażka, to zabezpieczam się handim.

New York Knicks (+4,5) @ 1,92 Pinnacle✅ ;)


co do Suns..overek spokojnie, ale cholera napisałem o tych kilku-kilkunastu trójkach Magic i sypnęli mi 9 na 11 rzutów.. Do pewnego momentu Suns grali bardzo mądrze i trzymali przewagę. Świetnie grał Scola, B-easy też bardzo fajnie, potem jednak katastrofa zarówno w ataku jak i obronie. W tragicznej formie strzeleckiej jest obwód Suns. Dudley na dzień dobry trafił trójkę, to myślałem, że się przełamie, a tu dalej taka lipa, że szok. Widzieliście jego osobowe? Jakby wykonywał je pierwszy raz w życiu, ledwo doleciały do obręczy. Kompletnie się JD rozregulował. Dragic też na razie nie ma ręki, poprawił staty strzeleckie jak już mecz był skończony. Z ławki dalej cieniutka dyspozycja strzelców. Nie wiem w sumie co z nimi jest, bo pozycje często były. Sprawę overa załatwili na szczęście Magic, ale szkoda porażki Suns.

Dziś czeka ich b2b z Heat, czyli kolejna pewna porażka. Nie oszukujmy się - przez noc nic nie poprawią i myślę, że dosyć szybko wywieszą białą flagą. Chodził mi po głowie over meczowy, ale Suns przy obronie Heat mogą go zabić. Gdyby wczoraj nie 1Q to tragedia była ciągle. Czekam na u/o na drużyny, bo myślę nad underem Suns w takim przypadku albo overze Heat. Spodziewam się tu dosyć okazałego zwycięstwa Heat, a handi -13 nie grałbym z racji, że nie gram przeciwko swoim ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
harvey 967

harvey

Użytkownik
Philadelphia 76ers - New York Knicks
New York Knicks(+4.5) # 1.91 WilliamHill

We wszystkim zgadzam się z blaise. Wszystko co napisałeś bardzo fajnie się pokrywa z tym co mam w głowie. Dodam coś od siebie. Knicks wyglądają bardzo, ale to bardzo fajnie. W ofensywie mają bardzo wielki potencjał. Nie tylko Melo rzuca jak szalony. W pierwszym meczu przeciwko Heat to Novak był tym najlepszym z ławki, a wczoraj przeciwko 76ers, to Smith pokazał jaki talent strzelecki posiada. Dla mnie ekipa z Nowego Jorku wygląda jak na jedną z najlepszy drużyn, przynajmniej z tych spotkań, które widziałem. Blaise wspomniał, o dość ciekawy ustawieniu pierwszej piątki z Kiddem oraz Feltonem. Jak narazie to strzał w dziesiątkę. Jeżeli wróci Amare coach będzie musiał coś zmienić. Czuję, że Melo przesunie się na trójkę, a Amare zagra na jego pozycji. Jednak narazie Amare nie ma i nie ma potrzeby zmieniać czegoś co funkcjonuje na prawdę dobrze. Jednak nie tylko offens jest na dobrym poziomie. Widać, że przed sezonem ten zespół sporo poświęcił na defensywę. Widać było w obu spotkaniach w MSG, że i Heat i 76ers zbytnio nie mogli się przebić przez obronę.
Phila moim zdaniem czeka na Bynuma, bo przecież to on miał być największą gwiazdą tego teamu. Miał przecież poprowadzić swój zespól do pewnego awansu do play-off. Jak narazie byłego centra Lakersów nie ma i nie wgląda to dobrze. Do tego wszystkiego we wczorajszym meczu kontuzji nabawił się Jason Richardson, który skręcił kostkę i nie wiadomo czy dziś wystąpi. Jednak czy z Jasonem czy bez zespół z Philadelphii wygląda źle. Ciągle w zespole jest Turner czy Holiday, jednak sami nie mogą pociągnąć tej drużyny. Z ławki praktycznie wsparcia nie ma i może to jest przyczyną porażki z NYK.
Moim zdaniem Knicks po raz kolejny mają wszystko w swoich rękach by kolejny raz wygrać z 76ers. Wczoraj przez całe spotkanie to ekipa z Nowego Jorku prowadziła grę i narzucała swój styl. Widać było, że 76ers nie mają argumentów by przeciwstawić się im. W mojej opinii drużyna z Melo i spółką wygra ten mecz. Jednak jest to ich pierwszy wyjazd w tym sezonie i zagrałem na nich z handicapem.

Brooklyn Nets - Minnesota Timberwolves
Brooklyn Nets(-6.5) # 1.91 Bwin
Minnesota Timberwolves under 94 # 1.87 Betsson

No jak dla mnie dziś w hali Barclays Center faworyt jest jeden. Nie wyobrażam sobie innego wyniku, niż wygraną Nets przeciwko Minnesocie Timberwolves. Nets swój pierwszy mecz grali przeciwko Raptors i wypadli dość dobrze. Chłopaki sporo narzucali bo wynik padł 107:100, a ja spodziewałem się undera. Był to pierwszy mecz w takim składzie, w tym sezonie. Jak wcześniej wspominałem o tym zespole, ambicje to oni z pewnością mają. Świetny mecz przeciwko Raptors zagrał Lopez, który zdobył 27 oczek. Dzielnie go wspierali Deron, Johnson czy Wallace. Ten zespół zaczyna grać swoje i jestem pewny, że wygrana przeciwko Toronto to żadne przypadek. Najważniejsze chyba, że ochoty do gry nabrał Williams i to on jest liderem tego zespołu.
Minnesota wczoraj grała właśnie w Toronto i zagrali po prostu fatalnie. Jeszcze do końcówki drugiej kwarty jakoś to wyglądało i trzymali się wyniku, jednak po przerwie totalna klapa. Dla mnie ta drużyna bez Love i Rubio jest na poziomie Bobcats. Ridnour i Roy mnie wogóle nie przekonują do siebie, Kirilenko coś tam rzuca, ale Pekovic na centrze to od zawsze zagadka. Co prawda wygrali jeden mecz z Sacramento Kings, jednak wczoraj w starciu z Ratpros grali po prostu fatalnie. Uważam, że siłę ofensywną Nets mają na podobnym poziomie co Raptors, a może i większą.
Ja dziś po prostu nie widzę żadnych argumentów po stronie Wilków. Nets mają fajną drużynę i widać, że po woli maszynka się tam nakręca. Wygrali pierwszy mecz i zrobią wszystko by pójść za ciosem. Jestem pewny, że Nets zagrają na 100%. Wolves mogą być trochę zmęczeni bo są po wyjeździe. Gram z ujmenym handi na Nets, bo patrząc na drużynę z Minnesoty nie widzę jak narazie nic dobrego.

// Co do nazwisk, to błąd i tyle. Postaram się poprawić ???? przynajmniej widać, że ktoś to czyta ;P
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Zanosi się na typowy square play w przypadku Knicks. Nikogo nie dziwi to, że po wysokiej wygranej u siebie nagle są dogiem w tym meczu? Przecież wczoraj wygrali 16 punktami z tymi samymi rywalami. B2B home/away series angle.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
ale co mają do rzeczy kursy wystawione przez buki lukascash? To jakoś wpłynie na wynik rywalizacji? Dla mnie na razie NYK wygląda o tyle lepiej, że jeżeli mają polec w Philly to naprawdę minimalnie, dlatego uważam, że warto ich grać.
 
tubul 20

tubul

Użytkownik
Los Angeles Lakers - Detroit Pistons
Dwight Howard (Los Angeles Lakers) Points+Rebounds over 31,5 @ 1,85 TOBET ✅✅✅
Dobra na dziś taki zakład. Ostatnio średnio idzie mi typowanie NBA, ale trzeba próbować. Cóż, dzisiaj Lakersi mają kolejną okazję, żeby udowodnić, że będą w tym roku groźni i że wszystkie przedsezonowe prognozy i stawianie ich w roli faworytów do finałów nie były przesadzone. Oczywiście to dopiero początek sezonu, drużyna z LA zaliczyła lekki falstart, aczkolwiek w starciu z Pistons nie ma chyba żadnych przesłanek, aby obawiać się gości. Uważam, że w takim meczu, z takim rywalem nowa gwiazda Jeziorowców, Howard może sobie poszaleć na tablicach i pokusić się o ładną zaliczkę punktową. Linia 31,5 w sumie dość wysoka, aczkolwiek w tym starciu nie będzie miał on raczej godnego rywala pod koszem (w sumie czy w NBA jest jakikolwiek, poza małymi wyjątkami?). W 3 meczach w tym sezonie Dwight zdobywał średnio 21.7 ppg i 10.7 rpg. Warto zauważyć, że wszystkie te mecze Lakersi przegrali a średnie zdobycze byłego centra Orlando i tak są przyjemne na pierwszy rzut oka. Pierwsze dwa spotkania były bardzo dobre dla Howarda, ostatnio z Clippersami już gorzej, ale oczywiście na tablicach miał bardziej wymagających rywali niż Ci z Detroit. Sądzę, że 20~ pkt dzisiaj padnie ze strony Dwighta i dorzuci do tego trochę zbiórek, jak zawsze i linia pęknie. Oczywiście dużo zależy od postawy całego zespołu, jeśli LA wygra we własnej hali to na pewno duży udział będzie miał w tym najlepszy defensor NBA.
izzi, chyba jednak jak napiszę sobie jakąś tam analizę dłuższą i się zastanowie to lepiej mi wychodzą te typy i sam się w nich bardziej utwierdzam. na dzisiaj tak wstępnie Cavsów z Clippersami przemyślę i jakiś handi na Spursów z Indianą. Zobaczymy jakie linie wystawi Tobet na zawodników dziś.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
I jak wam sie podoba Valanciunas w NBA panowie? bo ja im więcej go oglądam tym bardziej wolałbym żeby został w europie ;) Wczoraj Pekovic poprostu go ośmieszył jeśli można to tak nazwać,wbił go w parkiet.Valanciunas jest strasznie wolny,każdy center w tej lidze objeżdża go prostymi manewrami.Ja wiem że to jest prospket na przyszłość ale jakoś nie jestem przekonany.W tym momencie wygląda jak biegający klaun,śmiga w tę i z powrotem macha tymi łapami jak dzikus stawia zasłony dla niewidzialnych graczy i nie potrafi skończyc prostych piłek.
Narazie w moim rankingu rookie prowadzi zdecydowanie ten Lillard czy jak on tam sie zwie.Facet gra na niebywałej lekkości,bez kompleksów bierze piłke i rzuca z trudnych pozycji.Potrafił wygrać prawie w pojedynke dogrywke z Rockets.Jestem pod wrażeniem,wygląda jakby grał juz przynajmniej trzy lata a nie pierwszy rok.
 
harvey 967

harvey

Użytkownik
I jak wam sie podoba Valanciunas w NBA panowie? bo ja im więcej go oglądam tym bardziej wolałbym żeby został w europie ;) Wczoraj Pekovic poprostu go ośmieszył jeśli można to tak nazwać,wbił go w parkiet.Valanciunas jest strasznie wolny,każdy center w tej lidze objeżdża go prostymi manewrami.Ja wiem że to jest prospket na przyszłość ale jakoś nie jestem przekonany.W tym momencie wygląda jak biegający klaun,śmiga w tę i z powrotem macha tymi łapami jak dzikus stawia zasłony dla niewidzialnych graczy i nie potrafi skończyc prostych piłek.
Narazie w moim rankingu rookie prowadzi zdecydowanie ten Lillard czy jak on tam sie zwie.Facet gra na niebywałej lekkości,bez kompleksów bierze piłke i rzuca z trudnych pozycji.Potrafił wygrać prawie w pojedynke dogrywke z Rockets.Jestem pod wrażeniem,wygląda jakby grał juz przynajmniej trzy lata a nie pierwszy rok.

Dla mnie rookie, który narazie w moim rankingu prowadzi do Davis, wprawdzie dopiero dwa mecze, ale widać, że w Hornets będzie dużo grał i będzie z niego sporo pożytku. Co do Jonasa to wczoraj jak widziałem go w starciu z Pekovicem to się bałem o niego jak on będzie grał przeciwko Howardowi czy nawet Horfordowi. Jest słaby jak cholera. Totalnie nie umie grać tyłem do przeciwnika. W obronie Pekovic go mijał jak chciał jak grali tyłem do kosza. W mojej opinii tylko grać na dobrych centrów w starciu z Raptors. Jak dla mnie to Amir Johnson go spokojnie wygryzie i tylko czekać kiedy to będzie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
ale co mają do rzeczy kursy wystawione przez buki lukascash? To jakoś wpłynie na wynik rywalizacji? Dla mnie na razie NYK wygląda o tyle lepiej, że jeżeli mają polec w Philly to naprawdę minimalnie, dlatego uważam, że warto ich grać.
to, że to bukmacherzy zarabiają grube miliony na ludziach a nie odwrotnie. Jeżeli bukmacher wystawił taką linię, tzn. że uważa że Sixers ten mecz wygrają 4-5ptk. A jeżeli tak uważa, to dlaczego tak uważa, skoro wczoraj Knicks wygrali 16 ptk. z tą samą drużyną.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Dla mnie rookie, który narazie w moim rankingu prowadzi do Davis, wprawdzie dopiero dwa mecze, ale widać, że w Hornets będzie dużo grał i będzie z niego sporo pożytku. Co do Jonasa to wczoraj jak widziałem go w starciu z Pekovicem to się bałem o niego jak on będzie grał przeciwko Howardowi czy nawet Horfordowi. Jest słaby jak cholera. Totalnie nie umie grać tyłem do przeciwnika. W obronie Pekovic go mijał jak chciał jak grali tyłem do kosza. W mojej opinii tylko grać na dobrych centrów w starciu z Raptors. Jak dla mnie to Amir Johnson go spokojnie wygryzie i tylko czekać kiedy to będzie.
Zapomnieliśmy jeszcze o Shvedku ;)) kolejne mega rozczarowanie,jak do tej pory to poprawia ciągle włosy a o koszykówce zapomniał całkowicie.Boi sie rzucać,boi sie wchdzić pod kosz a jak wiadomo tym miał błyszczeć bo ciąg na kosz to on ma co pokazał na mistrzostwacoh.Kolejna sprawa,idotyczne straty.Adelman mu tego nie popuści i jeżeli to sie nie zmieni to niestety ale Shved będzie grzał ławe aż miło.Czasami szkoda mi takich graczy,wolałbym by został w europie.
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Zanosi się na typowy square play w przypadku Knicks. Nikogo nie dziwi to, że po wysokiej wygranej u siebie nagle są dogiem w tym meczu? Przecież wczoraj wygrali 16 punktami z tymi samymi rywalami. B2B home/away series angle.
Wreszcie!! Wreszcie znalazł się tu ktoś kto najwyraźniej rozumie pojęcie trap game (oraz square play) i fakt, że bukmacher przypadkowo nie wystawia takiej linii, bowiem nie jest organizacją charytatywną. Ergo, jak najdalej radzę od Knicksów się trzymać ;) Pozdrawiam i powodzenia ????
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
COME ON ŁUKASZ! i co z tego? To buki ustalają wyniki meczów? Buk wczoraj ustawił linię w Orlando na 193 to znaczy, że sądził, że padnie tyle pkt. Ja podałem typ i napisałem, że liczę na zdecydowany over - padło 210 pkt. Ośmieszyłem buka, teraz to ja rządzę wszystkim? Niech buk sobie uważa co chce. Oddsmakerzy to tacy sami ludzie jak my, z tą różnicą, że robią to za kasę, a my z pasji. Buka uważa, że 76ers wygrają 4-5? No to ja im za to dziękuję i gram na Knicks.
Idąc waszym tropem to nie ma sensu w ogóle nic obstawiać, bo przecież i tak nie zarobimy, bo buki idealnie ustalają kursy i linie.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
ciężko rozmawiać z kimś, kto nie zna specyfiki sportów amerykańskich. Podejście teoretyczne ma odzwierciedlenie w praktyce, czy tego chcesz czy nie. Jeszcze niedawno sam pisałeś o tym, że ciężko wytypować cokolwiek i że rozpocząłeś sezon z nadziejami i zostałeś zgaszony, a tu nagle po jednym trafnym typie twierdzisz, że ośmieszyłeś buka. Long term - buk ośmiesza 80% graczy. Więc wygląda na to, że oddsmakerzy to jednak nie są tacy sami ludzie. Nie twierdzę, że buki ustalają wynik meczów, ale też nie rozdają kursów z raju za darmo i bez powodu. Jak sądzisz, jak procentowo rozłożą się bety na ten mecz?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom