>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Kwiecień 2013

Status
Zamknięty.
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Melo Anthony over 31,5 @ 1,85 bwin⛔
Anthony over 45 pkt, zbiorek + as @ 1,85 betsson
pobrane też na becie , tam niższa linia Anthony over 43,5 @ 1,83 bet365
czekam na zbiorki, ale chyba sie nie doczekam
Dopóki Melo jest w takiej formie - nalezy na niego grać. Nie jestem obeznany w tabeli, ale chyba Knicks mają jeszcze coś do uzupełnienia z drugim miejscem. Pacers są rywalem sprawiającym wiele kłopotów dla Anthony&#39;ego, przede wszystkim przez ich defensywę. Jednak z drugiej strony jest w takiej formie, że rzuca w każdym spotkaniu po 30 pkt i bardzo trudno go zatrzymać. Biorę również pod uwagę osłabienie Knicks pod koszem, a tam szczególnie trzeba uważać bo Indiana mając m.in Hibberta sprawi im wiele kłopotów. Niestety Copeland to nie jest gracz, który poradzi sobie z Pacers. Melo najwyraźniej zostanie najlepszym strzelcem ligi - Bryant odpada, pozostał jedynie Durant jednak spójrzmy na terminarz Thunder - Kings, Bucks home - tak więc z drużynami które zapewniły sobie wakacje oraz PO. Knicks wygrywając z Pacers będą mogli nieco odpocząć zwłaszcza Melo ze Smithem, którzy w dwójkę ciągną całą ofensywę. Anthony zbiera aktywniej piłki pod nieobecność chociażby Chandlera i dyspozycja lidera Knicks ma duży wpływ na wyniki Nowego Jorku. Wydaję mi się, że dzień będzie należeć do Melo bo w końcu w MSG rozgrywa świetne mecze i nieciekawa passa z Indianą wreszcie musi się zakończyć.
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
New York over 98,5 pts. za 1,85 w milenium ⛔

Nowojorczycy ostatnio grają mega ofensywnie, co ma pewnie związek z ambicjami Melo by zostać królem strzelców. Pomimo kontuzji Chandlera i Amare, nowojorczycy radzą sobie niespodziewanie dobrze i notują serię 9-1. Na te ostatnie 10 pojedynków, setki nie rzucili tylko raz. Liczę dziś, że serię pociągną, a Melo i JR sami włożą z 70 oczek. Wiadomo, że po drugiej stronie dobrze broniąca Indiana, ale ostatnie 104 z Waszyngtonem czy 117 !! usiebie z Nets pokazuje, że jest coś nie halo.
Poowdzenia !
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Howard over 20.5 (1.82) Fortuna ✅

Ta linia to prezent. Na kogo Lakers mają teraz liczyć jak nie na Dwighta? Bryant out, jeśli Howard nie pokaże jaj to Jeziorowcy zakończą sezon zdecydowanie zbyt wcześnie. Spurs pod koszem genialnymi obrońcami nie są, średnio widzę tutaj kogoś kto byłby wstanie Howarda zatrzymać. Nie ma Kobasa, ogromna ilość piłek pójdzie do Centra LA.

Parker over 20.5 (1.92) Etoto ⛔

Lakers na pozycji nr 1 nie mają nikogo, zero jakiegokolwiek obrońcy. Kto zatrzyma Parkera? Blake? nie sądzę. Wróci Nash? to w sumie jeszcze lepiej bo obrońca to żaden. Duncan z Gasolem i Howardem nie poszaleje, to Tony będzie odpowiedzialny za zdobywanie punktów.

Lakers regular time (3.05) Marathonbet ✅

Kto się pośpieszył złapał to nawet po 3.40. Kurs ostro przesadzony. LA grają o życie. Nawet bez Bryanta Jeziorowcy to klasowy team, z bardzo mocną kadrą. Do świetnej dyspozycji wrócił Gasol, Hiszpan zaliczył dwa bardzo udane spotkania z PTB i GSW. Howard od jakiegoś czasu regularnie nabija powyżej 20 punktów na spotkanie. Blake świetnie dysponowany na dystansie. Motywacja będzie ogromna. San Antonio to drużyna weteranów, nie musi się zabijać aby wygrać ten mecz. Pop nie musi bardzo forsować swoich gwiazd.

Go Lakers po PO!
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
vertigo 9,5K

vertigo

Użytkownik
Dobry pick na Lakers, nigdy w życiu nie stawiałbym dzisiaj na Spurs, nawet jeśli Jeziorowcy są bez Mamby do końca sezonu.

Ja mam jednak inną propozycje: Brooklyn Nets @ 1.58 ⛔

Kurs na Brooklyn mnie przeraża, dziś kończą serię wyjazdów i nie dość, że zapewnili sobie co najmniej czwartą lokatę na Wschodzie to walczą o kolejne oczko wyżej i ominięcie Miami Heat w drugiej rundzie. Indiana ostatnio przeżywa słabszy okres, mają dziś mecz w Madison Square Garden i kto wie, jeśli przegrają a Nets dziś zwyciężą - będą mieli tylko mecz straty do Pacers (posiadają tie-breakera). Kto wie, kto wie. Nets z Raptors są 3-0 w sezonie, obecnie wygrali cztery spotkania z rzędu i Deron Williams jest w swojej najlepszej formie od początku sezonu, biorę i się nie rozglądam.
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
New York Knicks(-3,5) - Indiana Pacers -&gt; 1,90 -&gt; Bet365 ✅✅✅ 90 - 80 New York Knicks

Promo? Chyba tak to trzeba nazwać. Zobaczymy po meczu. Zdecydowałem się, że dzisiaj zagram na zespół z MSG ponieważ team Mike Woodson&#39;a prezentuje się ostatnio bardzo dobrze pomimo absencji takich graczy jak: Tyson Chandler, Kenyon Martin, czy Marcus Camby. Wiadomo że tych 2 ostatnich to zmiennicy, jednak na ten moment w zespole z Nowego Yorku nie ma klasycznego centra. W związku z czym, coach gospodarzy ostatnio wystawił na &#39;&#39;5&#39;&#39; Copelanda, który mimo że radził sobie świetnie zdobył 12 pkt, to jeszcze zatrzymał środkowego Cavs, który nie zdobył ani 1 punktu i zanotował tylko 4 zbiórki, żadnej na tablicy ofensywnej. Carmelo jest w wybornej formie, trafia bardzo dużo rzutów, z dystansu, z półdystansu, wolne, jumpery, wymusza sprytnie wolne. Jest w formie gigantycznej. Ponadto z ławki świetnie grają: Jr Smith, Jason Kidd czy Steve Novak. Indiana? Krótko mówiąc ostatnio gra straszną kupę. Od porażki u siebie z OKC nie grają tego co prezentowali niedawno. Ich siła podkoszowa czyli ich główna zaleta funkcjonuje słabo. Ostatnio ulegli u siebie zespołowi Brooklynu, wcześniej dzięki świetnej 4 kwarcie wygrali z Cavaliers. Dlaczego dzisiaj stawiam NYK -3,5? 1. NYK jest w formie, im bliżej PO tym lepiej grają, 2. Własny parkiet to zaleta gospodarzy. 3. W tym sezonie póki co jest 2-1 dla Indiany po 2 zwycięstwach u siebie. Gdzie widzę przewagę Indiany? Hibbert. Na pewno dzisiaj zniszczy Copelanda, bo jednak umiejętności posiada i kreują go na lidera ekipy gości. West? Z Shumpert&#39;em będzie miał ciężko, bo to ciężki obrońca. George vs Anthony. Chyba na ten moment nikt nie jest w stanie zatrzymać Melo. Krótko. Gram NYK -3,5 po 1,90 w B365 i jestem bardzo pewny tego typu. Życzę owocnych betów. Pozdrawiam Rambo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +97
badbartek 76

badbartek

Użytkownik
Koszykówka NBA
Indiana - 2,30
BAH
Kolega Rambo zgrabnie opisał moc NYK. Nyk to póki co na dzisiaj Melo i JR, jeśli kogoś z tej dwójki uda się zatrzymać to Indiana wygra dzisiaj. Indiana to mocna drużyna ,która chwyciła lekką zadyszkę. Dzisiaj powinni wg mnie zdominować deskę i wygrać. Nie widzę przeciwnika na obu wysokich Indiany. Melo pewnie zbierze koło 10 piłek ale mój typ to dzisiaj INDIANA. pzdr
 
badbartek 76

badbartek

Użytkownik
The Pacers are contemplating sitting George Hill (groin) for the rest of the regular season.

Ta informacja lekko zmienia postrzeganie mojego typu.
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Mavericks @ Hornets
DAL -3 @ 1.90
Bet365

I ode mnie dziś parę słów - Dallas Mavericks ???? Że nie awansują do PO wiadomo już od paru spotkań, ale wiadomo też że nie odpuszczą tych paru meczy które im pozostały. Trener nie sadza na ławce podstawowych graczy, a widać po ostatnim meczu z Denver że nadal grają na poważnie. W ekipie New Orleans zabraknie rookie Davisa (http://www.rotoworld.com/player/nba/1967/anthony-davis), co jest sporym osłabieniem dla tej i tak przeciętnej drużyny, a być może nie zagra też Vasquez (http://www.rotoworld.com/player/nba/1613/greivis-vasquez). I co najważniejsze, dziś Mavs mają szansę żeby w końcu się ogolić:razz: Pamiętacie przed meczem z Indianą też robili sporo szumu, no ale wtedy przeciwnik z innej półki, teraz myślę pójdzie gładko. Po tamtym meczu mieli jeszcze dwie szanse wyjść na .500, nie udało się z Lakers i wpadka z Suns. Czyżby dziś był ten dzień?;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Ja się skłaniam dużo bardziej w stronę overu Hibberta, linia nie jest zbyt wygórowana biorąc pod uwagę fakt,że w Knicks nie ma komu bronić Centra. Przypuszczam,że Indiana będzie chciała wykorzystać tego zawodnika w ataku posyłając mu wiele piłek,a też trzeba pamiętać,że zawodnik z takim zasięgiem ramion może zaliczyć kilka łatwych dobitek bo będzie górować nad wszystkimi.
Jeśli tylko Hibbert nie będzie miał jakiegoś &quot;dziwnego&quot; dnia i będzie wykorzystywał atut wzrostu to na 100% rzuci ponad 20pkt.

Hibbert over 16,5⛔
1,85 betcity
Linia spadła na 15,5. Nie rozumiem czemu skoro w Knicks jakiś nieznany gość ma wyjść w s5 za Copelanda. Powinno wejść bardzo szybko


Mavericks @ Hornets
DAL -3 @ 1.90
Bet365
Ja sobie na spokojnie poczekam na pewne info o Vasquezie. Oczywiście Dallas powinno wygrać nawet z nim w składzie bo to bardzo przyzwoity zespół ale wtedy typ będzie jeszcze pewniejszy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
lax 1,2K

lax

Użytkownik
The Pacers are contemplating sitting George Hill (groin) for the rest of the regular season.
Ta informacja lekko zmienia postrzeganie mojego typu.
Wydaje mi się że nie zmniejsza to zbytnio szans Indiany, tym bardziej że z Knicksami wygrywa się raczej pod koszem, a tu Pacers mają Westa i Hibberta. Także akurat Hill nie sądzę żeby zrobił różnicę, chociaż dla mnie ten mecz - no bet.
@ up
Zgodzę się że pod kosz będzie grane sporo piłek wobec braku Chandlera, ale zamiast Hibberta widziałbym over Westa, bo pewnie Melo będzie bronił na centrze sporo minut, a nawet jeśli nie to powinien to West ogarnąć. Z podobnie grającymi Miami (w sensie z dziurą pod koszem) zdobywał średnio 22.7 pkt w trzech meczach. Linia na niego 17.5 jak widzę w Bet365, ale tak jak pisałem nie stawiam tego meczu więc nie wiem jak gdzie indziej.
 
jestemgraczem 50

jestemgraczem

Użytkownik
Dysycplina: Koszykówka - NBA
Spotkanie: Toronto Raptors vs Brooklyn Nets
Typ: Brooklyn Nets - 6.5
Kurs: 2.5
Bukmacher: Bet365

Analiza:

Na dzisiejszy mecz wybrałem mecz niby odwazny, z dobrym kursem, ale w moim mniemaniu jest to jak najbardziej w zasiegu Netsów. Zajmują oni 4 lokate i niewiele tracą do Indiany która gra dzis z NYK, czyli będa mieli ciezko, szczególnie ze im nie idzie i mysle ze tu Brooklyn wypatruje swojej okazji na awans. W ostatnich 5 spotkaniach 4 razy górą byłą ekipa dzisiejszych przyjezdnych, wygrywając średnio z przewagą 7 pkt. Toronto nie prezentuje jakiegoś wysokiego poziomu, wygrali u siebie 19 spotkan i przegrali 23, nie mają juz szansy na PO, pozostało im tylko odegrac reszte meczów, grając o nic myśle ze nie włożą w to zaangazowania i tak jak bywało ostatnio odniosą porażke. Jeśli chodzi o mecze drużyny Netsów zajmuje ona 2 lokate w konferencji wschodniej, jedynie Miami Heat są od nich lepsi. 7 pkt wbrew pozorom w NBA to nie jest dużo, a kurs jak najbardziej zachęca.
 
t3jlor 77

t3jlor

Użytkownik
George P. (Indiana) over 17.5 pkt @ 1,85 betcity ⛔
Tak na szybko, bo zaraz spotkanie. George w tym sezonie zrobił spory postęp. Nie jest już tylko dobrym defensorem, ale też często bierze ciężar zdobywania punktów na siebie. Średnia punktowa w tym sezonie to 17.5 PPG. Trochę spadła bo i George w ostatnich meczach notował mniej punktów. Ale w ostatnim spotkaniu przeciwko Nets zdobył już 21 oczek (7/17 z gry). Na parkiecie spędza sporo czasu, dziś również powinien zagrać dużo minut, bo spodziewam się wyrównanego spotkania. Przeciwko Knicks gra mu się nieźle, w tym sezonie na trzy spotkania odpowiednio 20,24 i 27 punktów.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Los Angeles Lakers - San Antonio Spurs
Typ: Los Angeles Lakers (+9,5 pkt.) AH
Kurs: 1,41
Bukmacher: Bet365
Analiza: Los Angeles Lakers stracili swojego gwiazdora Kobego Bryanta, który ten sezon ma już z głowy w wyniku poważnej kontuzji. Mimo wszystko Lakersi w dalszym ciągu mają mocny skład. Howard z Gasolem coraz lepiej współpracują, dobrze spisuje się Earl Clark oraz coraz lepiej Lakers wyglądają jako drużyna. Lakers wygrali sześć z ostatnich siedmiu spotkań. Na 12 ostatnich spotkań na własnym parkiecie Lakersi wygrali aż 11 z nich co pokazuje jak mocna jest ta drużyna w meczach u siebie. San Antonio aktualnie jest w słabej formie, bo przegrali cztery z ostatnich siedmiu spotkań. Bardzo słabo wyglądają Spurs na wyjazdach, gdyż mają serię pięciu wyjazdowych porażek. To już na pewno nie jest tak mocna drużyna jak ta z zeszłego sezonu lub z początku tego. Na dodatek sędziowie zapewne będą lekko stronniczy i będą gwizdać pod Lakersów(oglądając ich mecze takie odnoszę wrażenie, że sędziowie mocno im pomagają), bo playoff bez Lakersów to by nie było to samo co z nimi. Uważam, że grający u siebie Lakersi nawet bez Bryanta mogą ich ograć, a przynajmniej walczyć jak równy z równym i tylko nieznacznie przegrać.
 
P 80

pididi

Użytkownik
San Antonio Spurs vs Los Angeles Lakers
Total under 196.5 kurs 2.02 marathon
✅

Kolejny istotny pojedynek dla obydwu drużyn. San Antonio walczy z Oklahoma o 1 seeda na zachodzie. Natomiast jeziorowcy o 8 pozycje z Utah. Dynamika gry Lakersów zmieniła się diametralnie kiedy Bryant opuścił parkiet już do końca sezonu. Jeżeli natomiast by grał, prawdopodobnie Spursi pozwolili by Oklahomie grać w I rundzie z L.A. Jednak teraz bez Kobiego sądzę że ostrygi będą miały chrapke na 1 miejsce w konferencji i granie z L.A. w I rundzie. Oprócz spotkania z Kings, San Antonio pozwoliło swoim 6 oponentom zdobyć 92.8 punktów na mecz 44.0% (216-491) rzutów z gry. San Antonio zatrzymało 9 na 12 drużyn na poziomie punktowym mniejszym niż 100.

Los Angeles będzie oczywiście inną drużyną bez Kobiego na parkiecie. Lakersi będą musieli się wznieść na wyżyny żeby zdobyć wystaczającą ilość punktów przeciwko nie byle jakiej defensywie ze stanu teksas. Lakersi wygrali 6 z 7 pojedynków, i 4 z tych zwycięstw zawdzięczają właśnie dzięki dobrej grze w obronie. Los Angeles zdobyło łącznie 335 punkty w swoich ostatnich 3 spotkaniach, ale było to przeciwko drużynom które nie brylują w defensywie. Dziś w nocy Lakersi niedostaną tego rodzaju drużyny jak poprzednie trzy, szczególnie kiedy to spotkanie jest ważne dla ostryg, bo jak wiadomo drużyna z AT&amp;T Center lubi se odpuścić co niektóre mecze. Low scoring game? myślę że tak.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Los Angeles Lakers - San Antonio Spurs(-3,5) -&gt; 1,95 -&gt; Bet365

Lakers bez Bryant&#39;a tracą bardzo dużo. Kobe to wg mnie 65% zespołu z Los Angeles jak nie więcej. Pechowa kontuzja która się przydarzyła gwiazdorowi ze Staples Center wykluczy go najprawdopodobniej na kilka miesięcy. Ale do rzeczy. Paul Gasol &amp; Dwight Howard. Ten duet oglądałem ostatnio, grają naprawdę fajnie, widać że im bliżej PO tym forma rośnie. Bardzo mnie to cieszy, bo nie ukrywam że wolałbym zobaczyć Lakers w PO niż Utah. Ale czy ta para podkoszowych wystarczy żeby pokonać zespół z San Antonio ? Moim zdaniem nie. Oprócz 2 wyżej wspomnianych graczy, nie wiem kto dzisiaj będzie zdobywać pkt po stronie gospodarzy. Steve Nash out. Lakers dzisiaj bez rozgrywającego. Jodie Meeks prawdopodobnie wyjdzie w S5 i będzie PG. Ale ja jakoś nie widzę, żeby przeciwko TP dał sobie odpowiednio radę. Dlaczego stawiam na handicap -3,5 na zespół &#39;&#39;Ostróg&#39;&#39; ?? Na pewno Gregg Popovich woli Utah od Lakersów w PO, wiadomo że zespół &#39;&#39;Jazzmanów&#39;&#39; jest słabszy niż ekipa z LA. Zespół gości teoretycznie może jeszcze wyprzedzić zespół OKC, więc jest o co walczyć. Poza tym, nie po to dzisiaj Duncan &amp; Parker grają żeby ten mecz odpuścić. Moim zdaniem dzisiaj wszystko jest po stronie San Antonio Spurs i to oni wygrają to spotkanie, a handi -3,5 traktuję jako prezent. Życzę owocnych typów. Pozdrawiam. Rambo
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
zuchman 4,2K

zuchman

Użytkownik
Tak na dobranoc suche typy na jutrzejszą noc:
HOUston jeżeli nie chce trafić na SAS albo OKL to musi wygrać i nie patrzeć na rywali.
HOU @1.32
DENver powinno wygrać aby nie zostać wyprzedzonym w tabeli przez MEM albo LAC i adekwatnie mieć trudniejszego rywala w PO niż HOU (albo LAL, UTH, GSW). I tak samo MEM może się skusić o lokatę wyżej i mieć za rywala HOU (albo LAL, UTH, GSW), a z HOU im się dobrze gra ostatnio.
DEN @1.75 ✅
MEM @1.53 ✅
UTH jeżeli w głowach nie przegrali po dzisiejszym zwycięstwie LAL, to powinni ogarnąć win, szanse jeszcze są.
UTH @1.61 ✅
OKL-SAC overek tutaj pasuje idealnie, dzisiaj na &quot;kompletnym&quot; luzie z HOU wykręcili 221 punktów, końcówka bez obrony. Super radosna atmosfera, podziękowania za cały sezon, miło było popatrzeć. Jeżeli nie będą super ceglić to powinno być około 220-230 punktów.
Over 213.5 @1.91 ⛔ osobiście tego nie pograłem, wybrałem SAC +15 ✅
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Golden State Warriors ML @ 2,00 bwin✅
Golden State Warriors -1 @ 1,91 bwin✅

Najprawdopodobniej moje ostatnie typy przed PO. Warriors nie są w ustablizowanym położeniu, Rockets tylko czeka na potknięcie GSW, aby wskoczyć na 6 lokatę. Przegrana ze Spurs równa się zapewne ze spadkiem na 7 miejsce w przypadku zwycięstw Houston dlatego też dla podopiecznych Jacksona jest to bardzo kluczowy mecz. Poprzednie spotkanie z Lakers przegrali w dość frajerski sposób, w czwartej kwarcie mieli coś koło 10 punktów przewagi i rzeczywiście gdyby nie Bryant ten pojedynek potoczyłby się zupełnie inaczej dla Golden State. Spurs są raczej w komfortowej sytuacji, nie dadzą rady zająć pierwszego miejsca w konferencji bo OKC posiadając dwa spotkania w domu i to z zespołami które nie są w stanie nawiązać z nimi równorzędnej walki. Popovich być może da odpocząć kilku zawodnikom, poza tym jest już końcówka sezonu i związku z tym nie sądzę, żeby w Oakland totalnie się forsowali. GSW prezentuje się bardzo dobrze na własnym parkiecie i przy takiej dyspozycji Curry&#39;ego, który trafia na świetnym wskaźniku warto pograć na gospodarzy. Thompson też jest dobrym strzelcem, wreszcie poprawił skuteczność z Lakers i po raz kolejny zanotował dwucyfrową liczbę trafień. Ofensywa Warriors spisuje się bez zarzutów i generalnie forma też na dobrym poziomie. Mecz z OKC przegrali dosłownie w drugiej połowie, w pierwszej bardzo solidnie się trzymali a z Los Angeles nie byli w stanie zatrzymać Bryanta i przez kilka błędów w końcówce ostatecznie przegrali. Tym razem myślę, że szczęście im dopiszę i po prostu nie widzę innej możliwości jak zwycięstwo gospodarzy w tym przypadku oczywiście w razie chęci grania z Denver w PO a nie ze Spurs.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Co myslicie dzisiaj o graniu
Phoenix- Houston 2 (jakies hc)
Orlando-Chicago 2
Dallas-Memphis 2
Wszyscy goście graja o stawke a gospodarze juz tylko zeby dograc sezon a i potencjał wszystkich z trzech gosci zdecydowanie wiekszy. Memphis do konca bije sie z Clippsami o 4 miejsce, Chicago ma szanse jeszcze na pozycje nr 5 czyli uniknięcie Indiany(mysle, ze woleli by grac z Nets) no i Rakiety sa w walce o 6 miejsce. Jedyny problem to ewentualne absencje u Byków (Noah i Gibson) na te chwile jeszcze nie wiem jak z nimi będzie ale choćby i obaj nie grali to Chicago jest chyba w tym sezonie najbardziej zahartowane jeżeli chodzi o gre w okrojonym przez kontuzje składzie, wiec powinni sobie poradzic.
Do tego moze warto jeszcze pograc na Jazz, musza wygrac ostatnie 2 mecze i liczyc na porazke Lakers z Rakietami co nie jest w obecnej sytuacji takie niemozliwe. Jednak tego meczu boje sie najbardziej, gdyz Wilki potrafia u siebie zagrac bardzo ladnie i pokonać kazdego
 
bej 178

bej

Użytkownik
Memphis do konca bije sie z Clippsami o 4 miejsce
Clippers jako zwycięzca dywizji nie spadną poza top 4. W takim razie Memphis może:
a) walczyć z Denver o 3cie miejsce ale to i tak nierealne patrząc na terminarz, a po drugie Nuggets posiadają tie breakera.
b) home court advantage ale ten został praktycznie rozstrzygnięty w poprzednim meczu LAC z Miśkami.


Dallas mają dziurę pod koszem więc Z-Bo i Gasol będą mogli poszaleć ale dużo będzie zależało od nastawienia drużyny. Nie zdziwi mnie jak kluczowi zawodnicy Memphis dostaną mniej minut
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom