>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Kwiecień 2013

Status
Zamknięty.
K 195

kosmos111

Użytkownik
Myślał indor o niedzieli, a w sobotę łeb mu ścięli...
Bulls raczej bardziej martwią się o pierwszą rundę, a w niej lepiej jednak wpaść na Nets. Fakt, D-Will i spółka ostatnio w dobrej dyspozycji, ale pamiętajmy że całkiem niedawno Chicago ich ograło i to na Brooklynie. Poza tym Boozer z wracającym Gibsonem i Noahem będą mogli zdominować Lopeza z Evansem, a z podkoszową paczką Indiany już różnie może być (bo nie wiadomo na ile zdrowy jest Noah). Zresztą z tego co oglądam Bulls to w czasach Thibbsa panowie nigdy nie kalkulowali...
 
dwill 620

dwill

Użytkownik
Atlanta Hawks - Toronto Raptors
2(+7)
1.80
Pinnacle
7/10
Od kilku sezonów obserwuję zależność podczas transmitowania meczy przez stacje TNT. Nie prowadziłem w zeszycie notowań, ale w tych meczach, przewaga ATS jest korzyść dogów. Wpadł mi w oko zakładzik +6 Raptors (19-20 ATS na wyjazdach), Hawks na własnym parkiecie ATS 14-24. Gdyby nie TNT, to pewnie przeszedł obok tego meczu, ale Toronto na koniec sezonu przy serii 3W, nie odpuści łatwo meczu. Tym bardziej, że obsada na PG na korzyść gości. Obawiam się rywalizacji pod koszem - niestety - wypada ona na niekorzyść gości. Mogą jednak wszystko nadrobić na obwodzie.
Los Angeles Clippers - Portland Trail Blazers
over 202
1.85
Pinnacle
7/10
0.5 przewagi nad Memphis. Jeśli dziś i jutro LAC wygrywają, mają przewagę parkietu. Z przetrzebionymi Blazers na wyjeździe, widzi mi się w tym meczy tylk over. Handi nie ruszam, bo jak zaczną wpadać kosmiczne rzuty dla LA, to potrafią złapać wiatr w żagle na swoim parkiecie i takich PTB powieźć 15+ spokojnie.
PTB (away) - LAC (home) O/U 22-17-1 //// 25-15-0
W ekipie gości brak LaMarcusa i Wes.
Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Damian Lillard over 19,5 points @ 1,90 Marathonbet ⛔ Cegła na cegle ...
Krótko. Wiadomo, że PTB mają już po sezonie i są mentalnie na wakacjach. Ostatnie mecze grają bez żadnego zaangażowania (jak przeglądam blazers nation to trochę im się za to zostało) ale przynajmniej jeden gracz gra o coś. Lillard to niezaprzeczalny typ na Rookie of the year, no ale jak wiadomo trzeba też sezon odpowiednio zaakcentować. Damian robi to tak:
Lillard, winner of his fifth consecutive Kia Rookie of the Month award, led all rookies in scoring (21.3 ppg), assists (6.8 apg), field goals (119), three-pointers (42) and free throws (61). In March, he became one of only four rookies in league history to record 1,390 points and 475 assists. Lillard also tied the all-time NBA rookie record for three-pointers in a season with 166.
Dziś niby mecz nieważny, ale jednak to mecz w krajowej telewizji TNT. Lillard dobrze gra na &quot;dużej scenie&quot;. Blazers grają teraz już bez trójki graczy pierwszej piątki: Batuma, Aldridge i Matthewsa. Dodatkowo Hickson jako że odchodzi po sezonie zostaje ograniczany minutowo. Ławka to totalny żal a ktoś te punkty musi robić, żeby nie było totalnego blowoutu. A dziś myślę, że PTB zagra trochę pod publikę. Młodziak IMO będzie dziś chciał się jeszcze pokazać. Zwłaszcza że w poprzednich meczach Paul go parę razy ładnie &quot;podszkolił&quot;. W ostatnim meczu Blazers Damian oddał 17 rzutów i zdobył 30 pkt. Warto też dodać że Clippers nie bronią dobrze &quot;3&quot; rywali (25 msc. przy skuteczności za 3 rywali - 37,4% i pozwalają na aż 7,5 trójek na mecz) a wiadomo że to poważna broń Lillarda.
Poza ROY Damian liczy jeszcze na jedno wyróżnienie w tym sezonie. Także liczę tutaj na dwucyfrówkę i 2 z przodu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Los Angeles Lakers - Houston Rockets over 203 -&gt; 1,90 -&gt; Bet365


Dzisiaj analiza rano, bo sądzę na 70% że linia pójdzie o 3-4 pkt w górę. Śmieszny próg, jak dla takich ofensyw jak Lakers &amp; Rakiety. Owszem, Lakers bez Bryant&#39;a tracą wiele, ale stać ich na zdobycie co najmniej 100 pkt z ekipą, która tytanem w obronie nie jest. Gasol &amp; Howard. To ta dwójka w tym meczu będzie rozdawać karty po stronie ekipy ze Staples vs Harden &amp; Lin. Podkoszowo Lakers powinni zdetronizować Asika i Smitha. Z drugiej strony, Rockets gra na 2 rozgrywających, i nie wyobrażam sobie żeby dzisiaj Blake zatrzymał Hardena bądź Lina. Rockets preferują bardzo szybką grę, dużo łatwych pkt, Harden pierwszy w lidze, jeśli chodzi o wymuszanie rzutów wolnych ;) Dystansowo też powinno sporo powpadać, bo Harden, Delfino, Parsons mają niebywałą łatwośc zdobywania celnych trójek. Odnośnie gospodarzy, taktyki Mike D&#39; Antoni&#39;ego też jest run &amp; gun więc wolnego, nudnego meczu się nie spodziewam. Linia jak dla mnie powinna być co najmniej 210 a nie 203. Widzę w tym ogromne value, i ten typ rzucił mi się od razu w oczy. Gram go ze stawką co najmniej 8/10 bo w moich oczach ten bet nie ma prawa nie wejść. Życzę owocnych typów. Pozdrawiam. Rambo


 
Otrzymane punkty reputacji: +3
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Regular Season / Utah Jazz @ Memphis Grizzlies / Handicap Betting - Utah Jazz (+7) @ 1.68 ⛔
Mecz o wszystko dla Utah, ktory oczywiscie tez nie gwarantuje PO, ale Jazzmani graja wczesniej i nie beda znali wyniku w LA, +7 na Jazzmanow po takim kursie to dla mnie niezla promocja, Miski watpie by chcialy sie przemeczac, bo juz za chwile PO, pewnie bedzie sporo rezerw, a Utah musi zagrac na 110%.
Dla mnie faworytem w tym meczu jest Utah.
Milwaukee Bucks @ Oklahoma City Thunder / Game Total - Under 211.5 @ 1.76 ✅
Nie wiem kto wystawil taka linie na ostatni mecz, druzyn, ktore za moment graja PO, watpie by obu ekipom chcialo sie grac run and gun, spokojna, wazona gra powinna dac wynik okolo 190-195 pts
Orlando Magic @ Miami Heat / Game Total - Under 198 @ 1.79 ZWROT
Kolejna przesadzona linia, nie wiem kto ma rzucic w Orlando i Miami po 100pts, Miami bez calego kompletu swoich gwiazd, zapowiada sie niezle ceglenie z obu stron
Minnesota Timberwolves @ San Antonio Spurs / Game Total - Under 200.5 @ 1.76 ⛔
San Antonio gra kompletnymi rezerwami, Minesota zegna sie z sezonem, cos mi sie wydaje, ze dzisiaj w San Antonio zobaczymy europejski wynik rzedu 85-74, 200pkt w tym meczu? Cholernie bardzo watpliwe jak dla mnie.
e: Ogolnie padaka, Jazz zawiedli na calej linii i dwa kupony w plecy, SAS bralem pod uwage, ze moze nie wejsc, Na szczescie wczoraj koniecznoscia bylo granie na live i wyszedl niezly plus
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Tim Duncan, Tony Parker and Kawhi Leonard are expected to play on Wednesday against the Wolves, and Manu Ginobili has a chance to play, as well.
Jakie kompletne rezerwy? :p Inna sprawa że starterzy pewnie nie zagrają wiele, coś koło 20 paru minut pewnie. Ja się zastanawiam nad ML na podbitę do np GSW, bo Wolves bez Pekovica (prawdopodobnie) to większych szans nie mają.
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Jakie kompletne rezerwy? :p Inna sprawa że starterzy pewnie nie zagrają wiele, coś koło 20 paru minut pewnie. Ja się zastanawiam nad ML na podbitę do np GSW, bo Wolves bez Pekovica (prawdopodobnie) to większych szans nie mają.
Fakt, nie doczytalem tego, mimo wszystko trzymam sie swojego underowego typu ;)
 
bej 178

bej

Użytkownik
Ilość punktów gracza + zbiórki,
Zakład złożony na: Zach Randolph poniżej 26.5 ⛔ Masakra co zrobił ????
Ilość punktów gracza + zbiórki,
Zakład złożony na: Marc Gasol poniżej 22 ✅
oba po 1.85 w betsafe
jako jedyni wychylili się z liniami więc spróbujmy coś skubnąć.
Trzymam się tego, że Memphis odpuści ten mecz. Starterzy nie powinni pograć więcej niż 25 minut. Linie oferowane przez Betsafe odpowiadają średniej z sezonu (średnia uzyskana przez zawodników przy 34-35 min/mecz) Dodatkowo frontcourt Utah to Big Al i Millsap, nie będą odpuszczać żadnej piłki w meczu o życie. Wątpie żeby Hollins dał więcej minut swoim podkoszowym i ryzykował ewentualną kontuzją któregoś z nich, zwłaszcza że mają ciężki match-up.
ogólnie warto polować na undery wielu innych zawodników ale buki nie spieszą się z wystawieniem oferty.
e:
NYK, szanse na hca dla Misiów są tylko iluzoryczne. Mocno wątpie żeby Clippers mieli przegrać w Sacramento.
Atlanta to zatankowała, że hej. Ewidentnie nie chcą wyprzedzić Chicago i zaczynać 1szej rundy PO z Netsami. Dzisiaj pewnie szybko na ławę pójdą Smith i Horford. O Chicago tego samego nie powiem ze względu na ich trenera który raczej nie lubi kalkulować. Jednak kurs na Byki odtrasza.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Na williamhill mozna znalezc ciekawy zaklad, a mianowicie &#39; Dwight Howard to score 20 points or more and the Lakers to win&#39; po kursie 3.50. Lakers wiadomo pelna motywacja no i ktos te punkty musi zdobywac. Wiadomo Asik to nie byle leszcz pod koszem i Dwight nie bedzie mial taryf ulgowej ale to jest ewidentnie jego czas i wszzyscy na niego licza. Po tym co zobaczylem w Phoenix chyba smialo mozna probowac po TAKIM kursie ????
 
nyk 501

nyk

Użytkownik
Dużo przemyśleń bo jeszcze kilka ekip walczy o miejsca lub o home court w 1 rundzie PO jak np. ekipa z Memphis więc nie zgodzę sie z przedmówcą, że mieliby odpuścić mecz.
Ładny kurs na Miami 1.44(bet365) myśle, że warto nawet jeśli wielkie trio odpocznie to obrońcy tytułu muszą sobie radzić zawodnikami z ławki ze słabszymi ekipami w tym przypadku Orlando.
I mocno dzisiaj Denver i Clippers dwie ekipy walczące jeszcze o 3 miejsce na zachodzie natomiast Chicago i Atlanta walczą o lepszą pozycję na wschodzie więc wygrane tych ekip dziś nie będą zaskoczeniem...myśle że Chicago wygra spokojnie natomiast Atlanta powalczy w MSG.
Dla mnie na dzis:
Denver -8,5 - 1.6
Clippers -1.5 1.4
Chicago -3.5 1.4
Osobno:
Miami 1.41
OKC 1.54
 
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
O MIEJSCE NR 1 PRZED LOTERIĄ: ORLANDO vs CHARLOTTE
Zacznijmy od dołu tabeli. Tutaj dziś rozstrzygnie się, która z drużyn może mieć najwięcej – bo 25% – szans na to, aby wylosować wybór nr 1 w Loterii Draftu. Ta odbędzie się 21 maja.
30. Orlando Magic (20-61)
29. Charlotte Bobcats (20-61)
Poniedziałkowa wygrana Bobcats nad Chrisem Copelandem i Knicks sprawiła, że Cats zrównali się bilansem z Magic, którzy przy okazji powinni dostać Order Uśmiechu od dzieci za to jak ładnie tankują (Vucević! Harris! Harkless! – same ładne historie).
Magic muszą więc być konsekwentni i dziś ładnie się podłożyć Norrisowi Cole i Heatless. Jeżeli jednak chcecie pooglądać jak obie drużyny próbują przegrać mecz to dzisiejsze Charlotte-Cleveland jest MUST-SEE.
28. Cleveland Cavaliers (24-57)
27. Phoenix Suns (25-56)
Trik polega bowiem na tym, że w przypadku takich samych bilansów o kolejności przed loterią draftu nie zadecydują wyniki bezpośrednich meczów (np Bobcats-Magic 3-1). Jeżeli Bobcats i Magic zakończą sezon z bilansami 20-62, to ich szanse na wylosowanie nr 1 będą w zasadzie identyczne, choć niezupełnie.
Bobcats - Cavaliers under 203
Czasem porażka jest jak wygrana. Dziwi mnie linia na ten mecz - 203 punkty, kiedy obu ekipom opłaca się przegrać! Nie powiem, fajnie to pewnie będzie wyglądać jak strona atakująca będzie zwalniać grę i oddawać &quot;wymuszone&quot; i niecelne rzuty przy pasywnej, zerowej obronie graczy w defensywie. A potem zamiana ????
Może za bardzo to wyolbrzymiłem jednak nie powinniśmy widzieć dziś dużej liczby punktów. Dlatego warto atakować under 203 @1,94 marathon, @1,91 Tobet ale w żadnym wypadku w Bet365 gdyż tam jest @1,71 ????
Tam można spróbować - wziąć under 196 @2,60
Myślę, że z trudem dobiją do 180 punktów w meczu.
NYK + GSW + Mavs @2,55
Dodatkowo polecam połączyć w triplu: NYK+GSW+Mavs
Knicksi zmierzą się z Hawks, którzy wolą spaść jedno miejsce niżej by zmierzyć się z Pacers. Bulls mają tie-breakera, więc przy identycznym bilansie będą wyżej i zmierzą się z niechcianymi Nets - kto by się tego spodziewał przed sezonem ???? Hawks dali wczoraj piękny przykład tej gry. Bez Horforda, Smith tylko 12 minut. Bukmacherzy się wykpili i nie dali linii na zawodników w tych meczach. Dziś pewnie będzie tak samo, a NYK, nawet w mocno rezerwowym i okrojonym składzie będzie chciało wygrać w MSG.
GSW musi wygrać jeśli nie chce spaść niżej i zmierzyć się ze Spurs. W Trail Blazers oprócz głębokich rezerw, będą grać tylko Lillard i Hickson. Chociaż &quot;grać&quot; to też tutaj nadużycie, gdyż PTB również opłaca się przegrać ????
Mavs to drużyna walecznych weteranów. Doszli do obiecanych 0.500, obcięli brody, jednak przegrali z Miśkami i brakuje im jednego meczu do wymarzonego bilansu. A Hornets powinni przegrać, by mieć szansę na lepszy pick w drafcie.
Propozycje:
Bobcats - Cavaliers under 203 @1,94 marathonbet /// under 196 @2,60 Bet365
NYK + GSW + Mavs @2,55 marathonbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
rogz166 514

rogz166

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Spotkanie: New York - Atlanta
Typ: New York -5,5 pkt.
Kurs: 2,05
Bukmacher:bet365

Zdaję Sobie sprawę ,że na ten czas wiadomo że New York wystąpi w rezerwowym składzie. Zabraknie dzisiaj Melo,Chandlera,Martin,Smith,Kidd, Wallace(rotoworld). Czyli większość graczy na których zbudowana jest gra New York. W Atlancie jeszcze o tej porze nie wiadomo kto zagra, a kto nie. Wczoraj rozgrywali swoje spotkanie u Siebie przegrali wysoko z Raptors. Tak na pierwszy rzut oka, typ nie ma sensu , bo jakie szanse mogą mieć drugoplanowi gracze New York w z starciu z solidną Atlantą, w której na pewno tylu kluczowych graczy nie będzie pauzowało.
Atlancie wcale nie zależy na wygraniu tego meczu ( szczególnie uświadomiła mnie ta wysoka porażka u Siebie wczoraj), zajmują 6 miejsce w konferencji i ewentualnie w 2 rd nie trafią na Miami, to spora argument ,żeby ten mecz lekko mówiąc odpuścić i przegrać. Tym bardziej ,że ich ewentualny rywal w 1 rundzie PO to z 3 miejsca – Indiana , lub z 4- Brooklyn. Z obydwoma mierzyli się 4 razy w tym sezonie i bilans jest 2-2. Tak więc szanse czy to z Indianą ,czy z Brooklynem w 1 rd. PO mają , po ew. ciężkim boju i wygranej ,trafić w 2 rd. Na Miami nie było ciekawie, tym bardziej tak grające Miami.
Tak wiec posądzam ich dzisiaj o kalkulacje i nie pełne zaangażowanie w tym meczu i liczę na zwycięstwo New York przed własną publicznością. Tym bardziej ,ze to koniec sezonu i różne cuda się dzieją.. Stawka 3/10
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Eh, ja najpierw pograłem lekko Hawks,ale rzeczywiście bardzo możliwe że będą chcieli to przegrać żeby nie wpaść na Heat bo w tym momencie to zespół nie do pokonania dla innych ze wschodu. Poczekam chyba do samego meczu,bo Horford miał jakąś kontuzję podobno a Smith też sobie coś zrobił w trakcie meczu i może nie chcieli wcale tego odpuścić?? Poczekamy zobaczymy.
 
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
Eh, ja najpierw pograłem lekko Hawks,ale rzeczywiście bardzo możliwe że będą chcieli to przegrać żeby nie wpaść na Heat bo w tym momencie to zespół nie do pokonania dla innych ze wschodu. Poczekam chyba do samego meczu,bo Horford miał jakąś kontuzję podobno a Smith też sobie coś zrobił w trakcie meczu i może nie chcieli wcale tego odpuścić?? Poczekamy zobaczymy.
Znaczy się Nets :p

Heat już są dawno przyklepani do Bucks. Chyba, że chodzi Ci o 2 rundę ale nie jest powiedziane, że ją przejdą :p

Potem do usunięcia.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Atlanta to zatankowała, że hej. Ewidentnie nie chcą wyprzedzić Chicago i zaczynać 1szej rundy PO z Netsami.
Żeby się tylko nie przetankowali i nie dostali batów od Pacers...Generalnie jestem rozczarowany tymi ustawkami szczególnie jeśli chodzi o dół i draft...Nie wiem czy kiedyś były jakieś pomysły nad zmianami, ale to tankowanie jest troszkę irytujące jednak...
I mocno dzisiaj Denver i Clippers dwie ekipy walczące jeszcze o 3 miejsce na zachodzie
Z Clippersami bym uwazał, bo Denver gra 1wsze o 2:30 i jeśli wygra to wtedy Clippersi o 4:30 juz maja sparing. Chyba, że się mylę, to niech ktoś poprawi.
 
jestemgraczem 50

jestemgraczem

Użytkownik
Dysycplina: Koszykówka - NBA
Spotkanie: Los Angeles Lakers vs Houston Rocket
Typ: LAL - 3.5✅
Kurs: 2.2
Bukmacher: Pinnacle Sports
Data i godzina: 18.04.2013 04:30


Analiza:

Próbujemy jeszcze coś ugrać, dzisiejszej nocy rozstrzygną się losy Jeziorowców, jeśli chcą być pewnie PO poprostu muszą wygrać z Houston, lecz Lakersi mogą być już w PO jeszcze przed rozpoczęciem meczu, mianowicie gdy Utah przegra swoje spotkanie wtedy automatycznie LAL ma zapewnione PO i mecz z Houston bedzie meczem o 7 miejsce. Kto przegra to spotkanie trafi w Playoffs na Oklahome, czego pewnie nie chciala by zadna z tych druzyn a kto wygra bedzie walczyl w PO z ostatnio slabym Spursmi. Co prawda w LA zabraknie Czarnej Mamby i tak jak kiedys mowilem ze nie wyobrazam sobie gry Lakersów bez Kobego to teraz nie wyobrazam sobie że Lakarsi mieli by nie zagrac w Playoffs, dziś poprostu muszą wygrac to spotkanie. Houston ostatnio zmarnowali swoją szanse przegrywając z Phoenix, myśle że dziś też nie pokaża niczego imponującego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
sewerynkg 16,2K

sewerynkg

Użytkownik
Z Clippersami bym uwazał, bo Denver gra 1wsze o 2:30 i jeśli wygra to wtedy Clippersi o 4:30 juz maja sparing. Chyba, że się mylę, to niech ktoś poprawi.
W kwestii awansu na 3 lokatę to masz racje, ale jeśli Misie wygrają swój mecz to o sparingu nie ma mowy tylko MUST WIN dla Clippers.
Liczę na wygrana Jazz bo to da nam dwa bardzo dobre bety.
1. Lakers - wiadomo must win dla nich, Houston nie wiadomo czy tak bardzo chcą wygrać o czym świadczy ich ostatni mecz i porażka z Suns.
2. Kings! (prawdopodobnie ostatni ich mecz w Sacramento, więc nie wypada przegrać + Clipsy wyjdą w rezerwach).
Trzeba obserwować i wykonać szybkie ruchy ????
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
A czy nie jest tak,że jak Houston wygra to mogą nawet skończyć na 6 miejscu?? to by im chyba odpowiadało nawet. Ja chyba prędzej pogram Houston jak kursy skoczą bo wszyscy pójdą w stronę LAL. Po drugie betsson dał linię na Howarda aż 25 myślę,że tyle to on nie rzuci.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom