>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Kwiecień 2013

Status
Zamknięty.
K 195

kosmos111

Użytkownik
betsson dał linię na Howarda aż 25 myślę,że tyle to on nie rzuci.
Sporo będzie zależało od motywacji Houston, na ile będzie im się chciało walczyć o zwycięstwo (a parę głosów, że Oklahoma im bardziej pasuje już słyszałem). Pamiętam mecz w Texasie, to ledwo wynik zaczął się przechylać w stronę LAL to z miejsca było hack-a-howard. Powiem szczerze, że nie zdziwię się jak dzisiaj będzie podobnie i Dwight samych osobistych odda ze 20...
No ale o tym przekonamy się dopiero jak się mecz zacznie, ja bym tego jednak nie ruszał
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Miami Heat - Orlando Magic
Typ: Miami Heat (ML)
Kurs: 1,426
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: To już niestety sama końcówka sezonu regularnego. Aktualnie trwa walka co niektórych drużyn o wejście do playoff(Utah, Lakers) oraz o rozstawienie w playoff. Jest jeszcze inna, bardzo &quot;ambitna&quot; rywalizacja o zajęcie ostatniego miejsca w Konferencji Wschodniej pomiędzy Charlotte Bobcats i Orlando Magic. Jeśli chodzi o Charlotte, to według mnie jest to słaba, lecz ambitna drużyna i raczej nie posądzam ich o tzw. &quot;tankowanie&quot;. Zupełnie inaczej wygląda sprawa jeśli chodzi o Orlando Magic. Ta drużyna tak mniej więcej do końcówki grudnia radziła sobie całkiem przyzwoicie, potem jednak seryjnie zaczęła przegrywać w fatalnym stylu wygrywając mecze raczej &quot;od święta&quot;. Sprawdziły się więc przewidywania wielu znawców, że Orlando będzie &quot;tankowało&quot; na potęgę, by mieć jak najlepszą pozycję jeśli chodzi o draft. Aktualnie Magic mają identyczny bilans co Charlotte, więc ten mecz z Miami praktycznie muszą przegrać, by ich &quot;ambitny&quot; plan się powiódł. Miami Heat grają rezerwami, ale w tym sezonie nawet te rezerwy są bardzo mocne. Ogólnie Heat to spory faworyt do mistrzostwa. To już nie jest tylko BIG 3, ale cała drużyna gra na wysokim poziomie. Miami u siebie zawsze jest groźne nawet bez swoich gwiazd. Heat w przeciwieństwie do Orlando będą chociaż starali się wygrać i dlatego uważam, że wygrają.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom