>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Kwiecień 2013

Status
Zamknięty.
sewerynkg 16,2K

sewerynkg

Użytkownik
Najprawdopodobniej moje ostatnie typy przed PO. Warriors nie są w ustablizowanym położeniu, Rockets tylko czeka na potknięcie GSW, aby wskoczyć na 6 lokatę. Przegrana ze Spurs równa się zapewne ze spadkiem na 7 miejsce w przypadku zwycięstw Houston dlatego też dla podopiecznych Jacksona jest to bardzo kluczowy mecz.
GSW już jest na 7 miejscu, Rakiety na 6. Co nie zmienia faktu, że typ jest dobry, bo generał Pop może dać dzisiaj odpocząć wszystkim swoim kluczowym zawodnikom ????
Curry:
&quot;We don&#39;t want to relax. We can&#39;t afford to do that right now,&quot; guard Stephen Curry said. &quot;This is a big game for us to bounce back after two tough losses. It&#39;s good preparation to know that every game means something for our seeding, and for our state of mind going into the playoffs.&quot;
GSW gram dzisiaj na bank, tylko jeszcze myślę czy dodać do kuponu Denver.
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
@up seweryn pisałem analizę wczoraj i wtedy Warriors byli jeszcze na 6 miejscu. Teraz sytuacja się komplikuje, ale Spurs raczej sobie odpuści ten mecz. Moim zdaniem lepiej grać z Rockets niz GSW i znajac zycie Pop wystawi rezerwe

Charlotte Bobcats +3 @ 1,97 marathonbet✅
Ostatni typ ode mnie. Nie jest i nigdy byłem zwolennikiem gry na Charlotte ale patrząc na skład Knicks bez Melo, Smitha, Feltona, Chandlera to wcale piątka Bobcats nie wygląd gorzej od pozostałych graczy Nowego Jorku. Prigioni, Kidd, Shumpert, Novak, Copeland, Jones - z tych m.in zawodników będzie się składać pierwsza piątka. Dla Knicks sezon zasadniczy się już skończył, dlatego też warto grać przeciwko tego typu drużynom na finiszu bo zwykle gospodarze którzy nie zakwalifikowali się do PO grają z większa determinacją, żeby godnie zakończyli rozgrywki we własnej hali. Bobki zaliczają dobrą passę u siebie, w tym roku nie było tak źle i aż takiego frajerstwa w porównaniu do poprzedniego sezonu nie zaliczyli. Ten jest zaliczony w kategorii szczególnie dla Nowego Jorku na typowy odwal się, bo tak czy siak powyżsi zawodnicy nie są w stanie wskoczyć do pierwszej piątki - Novak, Prigioni - Kidd niebawem zakończy karierę, Copeland gra zadowalająco ale to zawodnik ściągnięty na ławkę. Przypuszczam, że będzie całkowita olewka z ich strony, jak to było w przypadku Parkera z Lakers. Bobki jako tako mają już skończony sezon, ale zawsze coś wygrać z Knicks.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
S 150

spasny

Użytkownik
Panowie, a co myślicie o over 23.0 Curry&#39;ego? skoro Pop ma dać odpocząć pierwszemu garniturowi SAS to może akurat Curry zrobi powtórke z meczu z LAL? 23 pkt to nie dużo, mecz u siebie, więc chyba powinno być izi ;)
 
black-mamba 7

black-mamba

Użytkownik
a ma ktoś może jakiś link z potwierdzeniem, że Pop wypuszcza dziś drugi garnitur? Czy to tylko domysły? Na Rotoworld na razie cisza...Tzn. też uważam, że tak powinien zrobić, ale chciałbym jakieś potwierdzenie zanim włożę kasę w GSW (choć kursy i tak już mocno poleciały...).
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
S. Curry over 23.0
@1.85 ✅
Unibet
Ray Allen has the most three-point field goals made in a regular season with 269 in 2005-06.
Steph ma na liczniku 261. Będzie rzucał, Amerykanie mają fioła na punkcie takich statystyk. Tym bardziej, że obecny rekord należy do wielkiego Ray-Raya.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Przy zalozeniu ze maja jeszcze szanse na PO 1,60 wydaje sie byc swietnym kursem...
Jeśli będą mieć taki sam bilans jak Lakersi to awansuja właśnie Jazz z tego co się orientuje - jeśli jest inaczej niech mnie ktoś poprawi ?
 
rogz166 514

rogz166

Użytkownik
Koniec sezonu zasadniczego się zbliża, ciężko teraz coś pograć za grubsza kasę, bo nie wiadomo z jakim nastawieniem wychodzą ekipy. Niemal wszystko rozstrzygnięte dlatego dzisiaj za stawki 3/10 4/10 pogram undery i overy pkt. w spotkaniach

Charlotte – New York under 193 (1,97 Pinnacle)⛔⛔⛔

Przewiduje tutaj underowe spotkanie, w Nowym Jorku zabraknie kluczowych graczy Melo , Smith, Felton, Chandler (rotoworld). Bez tak ważnych graczy ofensywa wiele traci. Do tego Bobcats bardzo słabo wyglądają w zdobywaniu pkt. Statystyki z całego sezonu w zdobywanych pkt to 93,1.
Dlatego Bobcats zagrają dzisiaj na swoim normalnym poziomie około 90 pkt . A New York który zdobywa średnio równe 100 pkt. zagra znacznie poniżej zdobywanych pkt z racji absencji swoich kluczowych graczy.

Mod:/ Jakiego Smitha? Narazie żadne źródło nie podało informacji że JR dziś nie zagra. Proszę nie podawać niesprawdzonych informajci.


OKC – Sacramento over 213 (1,74 bet 365)
⛔⛔⛔

Over niezwykle wysoki, ale jak spojrzymy na to kto gra, to już zupełnie inaczej wygląda. Kilka razy już pisałem na temat Sacramento, drużyna gra mocno ofensywnie , często zapominają o obronie. Stąd zdarzają im się kwarty grubo ponad 50 pkt, a czasem nawet 60 pkt. OKC potrafi rzucać wiele pkt. drużyną które znacznie lepiej bronią. Przewiduje mocno ofensywne spotkanie z pokryciem tego overu

Cleveland – Miami over 193 (1,74 bet365
)⛔⛔⛔

Miami , rzadko kiedy nie zdobywa 100 pkt na spotkanie , średnia z całego sezonu to 102,9. Grając nawet bez swoich kluczowych graczy (James, Wade,Bosh) z Washingtonem kilka dni temu , przekroczyli barierę 100 pkt. Cleveland w całym sezonie średnia 96,5 . Jeżeli zagrają na swoim poziomie, a na to liczę over spokojnie do pokrycia.

Milwaukee- Denver over over 210 (1,92 Expekt)✅✅✅

Pkt wysoko ,ale ma kto je pokryć. Szczególnie drużyna Nuggets , która na pewno narzuci swój styl czyli ostro do przodu. Rzadko znaleźć spotkanie w których Denver nie zdobywa 100pkt. Przewiduje ,że gra będzie, ofensywną w końcu to ostatnia taka okazja by zagrać bez większej presji przed PO, bo następna faza to już każdy mecz kluczowy i na tym etapie zaczną się kalkulacje.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Knicks under 96,5✅
1,85 betcity
Jak już było wspomniane Knicks wystąpią bez Melo,Smitha,Feltona. Wszyscy wiemy,że Ci zawodnicy dają jakieś 75% gdy w ataku. Chociażby ostatnio z Cavs na 101pkt oni rzucili 68pkt. Copeland/Shumpert/Novak będą musieli rzucić ponad 20pkt każdy żeby ten zespół myślał o zdobyciu chociaż 90pkt. Knicks mają nadal problemy pod koszem i będą musieli grać jakimś dziwnym ustawieniem,ale tak naprawdę w tych 2 ostatnich spotkaniach temu zespołowi nie zależy już na wygrywaniu tylko chcą sobie na spokojnie dograć sezon do końca dlatego jestem przekonany,że mogą nie rzucić nawet 70pkt.
Typ na zwycięstwo Cats też jest spoko i powinien spokojnie wejść.

J:/ Jakiego Smitha? Narazie żadne źródło nie podało informacji że JR dziś nie zagra. Proszę nie podawać niesprawdzonych informajci.
 
marcelinho12 1,3K

marcelinho12

Użytkownik
Phoenix Suns - Houston Rockets(-2) 1Q 1.91 Unibet

Jeżeli Houston nie chce grać w PO z SAS to dzisiaj bezdyskusyjnie musi wygrać z Suns. GSW tylko czeka na potknięcie rywala, a w przypadku ich wygranej dzisiaj nad Spurs, w ostatniej rundzie czeka ich mecz z Portland, czyli ze znacznie słabszym rywalem od LAL, z którymi zmierzą się Rakiety. W tym sezonie Houston grali 3 razy z Phoenix. Dwa razy stoczyli wyrównane boje i mecz rozstrzygał się w końcówce, z jednym (właśnie u siebie) happy endem dla Słońc. Dlatego nie stawiam ujemnego hc na cały mecz bo pod koniec Houston może przystopować mając na uwadze ciężki pojedynek w LA. We wszystkich spotkaniach w sezonie tych drużyn pierwsze kwarty zawsze padały łupem Rakiet, którzy wygrywali je co najmniej 4 pkt. Spodziewam się, że goście od początku narzucą swoje tempo i uzyskają kilku punktową przewagę.

Polecam jeszcze:
Orlando Magic - Chicago Bulls(-1) 1Q 1.91 Unibet
 
maniek44 18

maniek44

Użytkownik
Koledzy poprawcie mnie jesli sie myle bo kolega Rogz napisał ze mecz Buck z Denver jest bez stawki ale czy Denver nie bronią 3 miejsca mają 1 wygraną więcej od LAC i Memphis, Clippersi mają łatwe 2 mecze z Portland u siebie i Sacramento na wyjezdzie czyli 2 wygrane ,Memphis ma Dallas i Jazz u siebie więc trudno powiedziec , więc czy aby na pewno dla Denver jest spotkanie bez stawki kursy tez ostro poleciały
 
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
Typy na under NYK jak i under w meczu bardzo dobry.

Zastanawiam się nad Wizards, gdyż ani Deron ani Joe Johnson raczej dziś nie zagrają.
The Nets have not made a decision as to whether or not Deron Williams or Joe Johnson will rest until the postseason, but it sounds likely that they will.
Jeśli się to potwierdzi to jakieś value jest jednak za dobrze wiemy jak Wizards grają na wyjazdach, dodatkowo nie wystąpi Nene i wcześniej już kontuzjowany Webster. Zostaje Wall, na którego linia 22,5 wydaje się atrakcyjna. Ostatnio hurtowo nie przekraczał tej linii - 4 spotkania i sinusoida ;) Jednak ktoś te punkciki musi robić dla Wash i on jest pierwszym wyborem :p

Denver wciąż musi się liczyć z możliwością straty 3 miejsca. Dziś zwycięstwo z Kozłami praktycznie zapewni im to ???? Wypada Faried więc w tym meczu można atakować linię Ersana Ilyasowy - 14,5 - tyle nam daje marathon i powinien spokojnie ją przekroczyć. Zwycięstwo Bryłek? Na pewno powalczą i są lepsi niż Bucks. Monte zapewne znowu na PG jednak mam nadzieję, że pokryje go Andre, skutecznie zredukuje jego zdobycze punktowe, a i Denver wygrają spokojnie. Na pewno są pewniejsi niż Jazzmani grający dziś z Wilkami.

Propozycje:
John Wall over 22,5 @1,85 Tobet
Denver Nuggets ML/-5 @1,42/1,83
Ersan Ilyasova over 14,5 @1,9 marathonbet
Wizards ML @3,10 Expekt ==&gt; dla ryzykantów i jeśli Deron i Joe nie zagrają ;)

 
Otrzymane punkty reputacji: +1
rogz166 514

rogz166

Użytkownik
Moja niedopatrzenia z tym Denver , poprawie w analizie wyżej żeby nie wprowadzać w błąd.

Czytając o możliwych brakach w Nets i tych które są w Wizards , dobrym typem jest :

under 191 (1,85 Pinnacle)⛔⛔⛔

Ostatnie wyniki ewidentnie pokazują ,że Washington ma spore problemy ze zdobywaniem dużej ilości pkt.

W 4 spotkaniach w tym sezonie tych ekip 3 razy padł wynik sporo poniżej 191. Raz tylko udało się przekroczyć 191 pkt. dzięki dogrywce. O ile nie będzie dogrywki typ na under powinien jak najbardziej wejść.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Szkoda,że forum nie działało bo chciałem napisać analizę na over Irvinga 18,5. Teraz linia w marathonie jest 22 ale myślę,że nadal można próbować.Ostatnio grał nieźle a tylko z Philą zagrał fatalnie i miał kłopot z faulami. W Heat nie wystąpi James i Wade i myślę,że Cavs będą walczyć o zwycięstwo i Kyrie w decydujących momentach będzie zdobywał punkty.

Drugi mój pomysł to handi na Dallas.Buki trochę chyba ogłupiały z tą linią. Ja wiem,że Dallas b2b i Memphis walczą o pozycję w tabeli ale żeby na gospodarzy dawać kurs 2,5? Zdecydowanie za wysoko. Na pewno nie będzie to taki mecz,że Grizzlies muszą to wygrać i odniosą łatwe zwycięstwo. Jeśli wygrają to na pewno po walce a i tak myślę,że Mavs są minimalnym faworytem. Ten typ zagrałem w triplu i zadowoliłem się powiększonym handi.
Dallas +7,5 ✅
1,5 marathon
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Tim Duncan (sore left knee), Tony Parker (sore neck) and Kawhi Leonard (sore left knee) have all been ruled out for Monday&#39;s game at Golden State.rotoworld
dla tych co graja gsw, trojka starterow out i naprawdę załamie się jeśli gsw nie wykorzysta takiej szansy. Diaw i Ginobili również wypadają więc Popovich dysponuje bardzo wąską kadrą ale można było się spodziewać , że da odpocząć najlepszym graczom bo praktycznie zawsze tak robi przy zakończeniu sezonu
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Ja sprobuje dzisiaj playerow. Na celownik biore Wilsona Chandlera z Denver. Z gry jakis czas temu wypadl jego rywal o pozycje Danilo Gallinari, wczoraj kontuzji nabawil sie Faried wiec o minuty dla Chandlera jestem spokojny. Grunt by celownik byl dobrze nastawiony i Wilson nie zlapal za szybko fauli [ czytaj wczorajsze spotkanie z Portland 3/13 z gry przy 5 faulach] - jezeli Wilson wyeliminuje te dwa czynniki jestem spokojny o pokrycie lini. Dla przypomnienia spotkania po stracie Gallinariego ; 21, 29, 18 i wlasnie wczorajsze 11 oczek. Identyczna sytuacja w drugim typie. Nie zagra Jennings wiec w jego miejsce wskakuje Reddick. W ostatni spotkaniu rozegral 40 minut ! i trzeba przyznac solidnie pudlowal wiec licze na lekkie przelamania. Rzutow na pewno bedzie mial sporo wiec wystarczy przecietna skutecznosc i linia powinna byc lajtowo pokryta ????
Wilson Chandler over 15pkt 1.90 marathonbet✅
JJ Redick over 12.5 pkt 1.80 bet365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dwill 620

dwill

Użytkownik
Charlotte Bobcats - New York Knicks
over 192
1.92
Pinnacle
7/10

Jedno z ostatnich spotkań Bobcats na własnym parkiecie. Choć rywal bez gwiazd, to mimo wszystko nadal są to Knicks. Knicks, którzy wczoraj zapewnili sobie drugie miejsce w konferencji.
Bobcats będą robili wszystko, by godnie żegnać się ze swoją publiką, a Knicks myślami przy PO.
Over/under NYK na wyjazdach : 18-20-2, Bobcats w domu 19-19-1.

H2H:
30.03.13 NBA New York Knicks Charlotte Bobcats 111 : 102
06.12.12 NBA Charlotte Bobcats New York Knicks 98 : 100


Pozostałe typy na noc:
Orlando Magic - Chicago Bulls , Bulls -3 @ 1.91 7/10
Brooklyn Nets - Washington Wizards, under 192 @ 1.80 7/10
Dallas Mavericks - Memphis Grizzlies, Grizzlies -3 @ 1.83 7/10

Powodzenia!
 
martinus 491

martinus

Użytkownik
W tej chwili kursy na gsw są w granicach 1.5 co jest śmiechem na sali. Oczywiście wobec absencji tych trzech zawodników Goldeny są faworytem, niemniej według mnie San Antonio mimo wszystko ma potencjał żeby z nimi nawiązać walkę. Po tym kursie na pewno nie jest to żadne value.
Ode mnie dosyć oczywisty typ mianowicie:
Minesota-Utah 2 (1,57 Pinnacle)✅
Mecz o być albo nie być dla gości. Żeby myśleć jeszcze o awansie do PO muszą wygrać dwa pozostałe spotkania oraz liczyć na porażkę Lakersów z Houston. Byłbym bardzo zdziwiony gdyby w takich okolicznościach Minnesota była w stanie skutecznie powalczyć.
I drugi typ niejako w połączeniu do pierwszego to under (Pinnacle oferuje 197, na Betfair nawet 199,5). Biorąc pod uwagę wagę tego spotkania dla Jazzmanów dużo wskazuje na to, że górę tutaj weźmie defensywa i linia nie zostanie pokryta.✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Charlotte Bobcats - New York Knicks 2 -&gt; 1,95 -&gt; Bet365

1,95 na Knicks którzy są w bardzo dobrej formie przeciwko Bobkom którzy tankują sezon, i zajmują ostatnie miejsce na Wschodzie? Dobra do rzeczy. Czy Knicks bez Melo tracą dużo? Na pewno tak. Nie zmienia to faktu iż w mojej opinii to nadal lepsza ekipa od ekipy z Charlotte. Smith gra, kandydat do odebrania nagrody six man of the year, Copeland który też rozgrywa ostatnio świetne mecze, jest Shumpert, jest Prigioni, Felton oraz Novak. Doświadczenie Kidd&#39;a na pewno dzisiaj będzie widoczne. Nie ma tutaj co owijać w bawełnę NYK wygra bo jest zespołem lepszym. Odpuszczenie meczu? W życiu. Tutaj każdy nominalny player of the bench zechce się pokazać z jak najlepszej strony. Gram dzisiaj ponownie B2b na graczy Mike Woodson&#39;a ;) Kemba Walker sam meczu nie wygra dla Bobków. Nie wiem, znowu jestem dziwnie spokojny o ten mecz. Koło 1 podam kolejny znakomity bet na tą nockę. Życzę owocnych betów. Pozdrawiam Rambo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom