>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA Grudzień 2014

Status
Zamknięty.
bizon91 3,3K

bizon91

Użytkownik
ed.2: proszę o nieedytowanie mojego posta - miejsce użytkownika nicks jest na odwyku albo jeszcze w innym miejscu, nie na forum bukmacherskim i wobec jego wynurzeń o długach i powieszeniu nie zamierzam tu dalej pastwić się nad gościem, który ma wyraźne problemy ze sobą.

Dawno nie widziałem tylu głupot w jednym poście, co tym użytkownika nicks. Nie wiem czy to trolling (patrząc na np. pisanie Oklahomy przez &quot;ch&quot; to całkiem możliwe) czy po prostu bredzisz, w każdym przypadku nie stawia cię to w dobrym świetle.
W zeszłym sezonie dyskutowałem z lukascashem na temat CP3, mimo, że ja cenię wyżej tego gracza niż lukas, obaj zgodziliśmy się, że jego chyba największą wadą jest brak agresywności, czegoś co tak wyraźnie pokazuje Westbrook. Można się co do pewnych rzeczy spierać, ale to co wypisuje nicks to jest ślinotok gracza który wczoraj wtopił wszystko co się dało w tym jak widać na Clippersach.

Coz to za fejk? CP3 kandydat do mvp?za malo od podlogi odrosl !!! Jego najwyzsza statystyka to straty.
2,1 straty na mecz, przy stosunku asyst do strat na poziomie 4,6, topowe wskaźniki jeśli chodzi o rozgrywających. Czyli brednie nr 1 z twojej strony nicks.
A moze zrozumial ze talentu to nie ma nikt w jego druzynie i to doslownie !!!.
Można krytykować Clippers, ale powiedzieć, że w tej drużynie nie ma talentu, gdzie są tacy gracze jak Paul, Griffin czy Crawford...skomentuję to krótko: ????

Cp3 nie broni bo jest za krotki, nie jest strzelcem, nie penetruje, nie kreuje. Nie dowodzi on nic nie robi.
???? CP3 jest jednym z lepszych obrońców w lidze, czołówka na swojej pozycji. Co do kreowania to obok Rondo uchodzi za najlepszego kreatora, no ale zaraz ktoś powie, że w takiej drużynie jak Clips to asysty się same nabijają. Dodam jeszcze, że jeśli chodzi o eFG, które jest lepszym a niestety rzadziej używanym wskaźnikiem niż zwykły % z gry, CP3 jest w czołówce ligi, zaraz obok...J.J Redicka, czyli także topowego catch and shootera w lidze, które zbeształeś, że nie rzuca floaterów (straszne).
Ale to trzeba bronic a kim maja to robic. Cp3, Redick i Craword oraz Farmar to polska liga w defensywie.
Muszę zacząć oglądać PLK, jeśli mamy tam takich obrońców jak Paul. Co ty człowieku bredzisz.
Bo z kim z drewnami takimi jak Griffin
Griffin drewno? Z jego piwotami, dobrym jak na tych gabarytów gracza kozłem, świetnym atletyzmem? Następna bzdura. Tutaj mała próbka możliwości Blake&#39;a, pokażcie mi ilu podkoszowych tak panuje nad piłką:
https://www.youtube.com/watch?v=3xNRPyJvhq8
Griffin to beztalencie. Talentu i umiejetnosci to oni maja zero.
Dalej się kompromitujesz.
Ponadto tam 4 graczy w s5 La Clips to typowi zadaniowcy Redick, Jordan, Griffin,Barns
Griffin to zadaniowiec...mój absurdomierz bliski wybuchu.
Ta druzyna cala do przebudowy. Sam C Anthony ma 30 razy wieksza wartosc jak cala organizacja Clips.
Caluuutka. CP3 do Sixers, Blake do Wolves. Carmelo...tak, widać jak ciągnie Knicks od wygranej do wygranej.

 
Otrzymane punkty reputacji: +22
R 4,7K

root

Użytkownik
✅ AKO Chicago Bulls 1.54 + San Antonio Spurs 1.47 = 2.27 bet365 ✅
Miami Heat - Chicago Bulls 2 1.54 bet365 ✅ 75-93 ✅
Byki z Chicago w tym sezonie zdecydowanie lepiej radzą sobie na wyjazdach, aniżeli u siebie, bilans 10-3 na wyjazdach mówi sam za siebie, Miami Heat w tym sezonie mają ujemny bilans ogólny jak i u siebie, gdzie w 10 spotkaniach uzbierali 4 wygrane i aż 6 porażek, widać, że ta drużyna nie jest już czołową drużyną NBA jak to było za czasów LBJ&#39;a, do Playoffs raczej na pewno się załapią, ale czy mają prawo liczyć na coś więcej? z pewnością, jeżeli Wade będzie pozostawał zdrowy, to mogą liczyć nawet na finał konferencji wschodniej, ale raczej na nic więcej.
Za to Byki z Chicago, jeżeli Rose będzie pozostawał zdrowy spokojnie mogą liczyć, nie tylko na finał konferencji wschodniej, ale nawet na wielki finał NBA, czy być może nawet na mistrzostwo NBA.
Póki co tu i teraz, to zwycięstw bardziej potrzebują Byki z Chicago, gdyż mierzą w top 2 na wschodzie i dodając do tego fakt, że obie drużyny lepiej się czują na wyjazdach, goście nie bez powodu są faworytem tego spotkania.
Denver Nuggets - San Antonio Spurs 2 1.47 bet365 ✅ 91-99 ✅
Mistrzowie NBA w Denver z pewnością po ostatniej kompromitującej porażce u siebie z Los Angeles Lakers w dogrywce, będą chcieli pokazać, że był to tylko wypadek przy pracy i zatrzeć złe wrażenie z ostatniego meczu.
Zwycięstwa Ostrogom są potrzebne, bo w konferencji zachodniej bardzo ważna jest przewaga własnego parkietu (zwłaszcza dla Spurs), a tą można zapewnić sobie tylko ogromną liczbą zwycięstw, zwłaszcza nad tak słabymi przeciwnikami jak Denver Nuggets, nie sądzę by Ostrogi zanotowały drugą porażkę z rzędu, na dodatek drugą z rzędu z tak beznadziejnym rywalem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
kubi_apsc 0

kubi_apsc

Użytkownik
AKO Chicago Bulls 1.54 + San Antonio Spurs 1.47 = 2.27 bet365

Denver Nuggets - San Antonio Spurs 2 1.47 bet365

Mistrzowie NBA w Denver z pewnością po ostatniej kompromitującej porażce u siebie z Los Angeles Lakers w dogrywce, będą chcieli pokazać, że był to tylko wypadek przy pracy i zatrzeć złe wrażenie z ostatniego meczu.
Zwycięstwa Ostrogom są potrzebne, bo w konferencji zachodniej bardzo ważna jest przewaga własnego parkietu (zwłaszcza dla Spurs), a tą można zapewnić sobie tylko ogromną liczbą zwycięstw, zwłaszcza nad tak słabymi przeciwnikami jak Denver Nuggets, nie sądzę by Ostrogi zanotowały drugą porażkę z rzędu, na dodatek drugą z rzędu z tak beznadziejnym rywalem.


Wiem, że ogólna myśl jest dobra i wciąż według mnie aktualna, ale Leonard jest wciąż questionable, a Parker i Mills są out, za NBA injury report z dzisiaj.
Stąd kurs wzrosły o 10 groszy nawet.
 
emil1702 380

emil1702

Użytkownik

Tim Duncan - over 15 punktów

Kurs: 1.80
Stawka: 5/10
Bukmacher: Favbet
Wynik: 15 punktów
ZWROT
zakład dostępny również m.in. w marathonbet, sportingbet, betano - jednak z wyższą linią​
Głównymi za w graniu overa Duncana jest fakt, że w spotkaniu z Denver Nuggets nie wystąpi lider Spurs - Tony Parker odczuwający wciąż bół ścięgna udowego oraz Patty Mills mający problem z ramieniem. Wątpliwa jest także gra MVP Finałów poprzedniego sezonu - Kawhiego Leonarda, narzekającego na uraz ręki. Te nieobecności spowodują, że zdrowym najlepiej punktującym zawodnikiem San Antonio Spurs będzie Tim Duncan, więc duża ilość piłek będzie kierowana właśnie do tego weterana.
Duncan może także pochwalić się bardzo dobrymi statystykami w ostatnich pojedynkach z Denver. Sezon 2013/14 to średnio 22 zdobyte punkty na mecz przeciwko Nuggets, a w sezonie 2012/13 średnia wynosiła 21.3 oczka.
Dodatkowo, przeciwko Denver Nuggets, to właśnie silni skrzydłowi, podobnie jak Duncan, zdobywają dużą ilość punktów dla swoich drużyn. Dzisiejsi gospodarze swoje ostatnie spotkanie rozegrali z Houston Rockets, których skrzydłowy - Motiejunas zdobył aż 25 oczek.
 
friendly 421

friendly

Użytkownik
Mi osobiście typ roota podoba się bardzo, dorzucam jeszcze Thunder i gram ako. Muszą się odgryźć chłopaki, lubie nuggetsów, ale dzisiaj kibicuje oldboyom.
 
P 402

plastelina

Użytkownik
rivalo
Tyreke Evans (New Orleans Pelicans) Powyżej/Poniżej 17,5 punktów +✅ 34
1,75


w milenium @1.85

typ prosty jak drut
Anthony Davis out więc to Evans dziś nawrzuca rywalom...
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Oklahoma City Thunder - Phoenix Suns
Goran Dragic powyżej 16.5 @ 1,72 Betsson !


Zapowiada się overowy mecz, sporo punktów jak z jednej i z drugiej strony. Dragic to czołowa postać Suns, potrafi zarówno rzucić z dystansu jak i zdobyc punkty po penetracji. Do tego gra na pozycji 2, gdzie nie ma na niego odpowiedniego obrońcy. Linia niska, ze względu na to że doszedł teraz Thomas. Który przede wszystkim lubi mieć piłkę w rekach i decydować o tym co robić w kolejnych akcjach przez to Dragic jej ma mniej, ale mimo wszystko zaufam swojej intuicji, co będzie to będzie...


Nie gra jednak dziś.. także ZWROT.
 
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Bradley Beal over 15.5 pkt | @1.75 | Betsson | ✅ 22 pkt ✅
Krótko na temat, bo zaraz mecz. Beal ostatnio w dobre dyspozycji (oprócz pierwszego meczu z Celtics). Rzuca na przyzwoitym procencie. Widać, że dopiero kilka meczów temu złapał odpowiedni rytm meczowy. Co prawda w ostatnich pięciu spotkaniach ta linia została przez niego przełamana tylko dwukrotnie, ale uważam, że dziś z Nutkami Bradley ładnie zapunktuje.
Marcin Gortat over 14 pkt | @1.75 | Betsson | ⛔ 5 pkt ⛔
Z tego meczu ruszam także naszego jedynego Polaka w NBA. Myślę, że dziś rzuci te 15 punktów. W razie czego możliwy jest też zwrot. W tym sezonie 12-krotnie (na 22 mecze) zrobił over przy takiej linii. Jazz nie leżą Wizards, więc myślę, że dziś Marcin wraz z kolegami bardzo się zepną, a on będzie jednym z tych, którzy być może już na początku (w pierwszych dwóch kwartach) ustawią ten mecz, tak by do końca grało się spokojniej. Szczególnie, że Wall ostatnimi czasy sypie asystami, a Polish Hammer jest jednym z tych, którzy skutecznie zamieniają jego podania na punkty.
New Orleans Pelicans - Golden State Warriors -&gt; Warriors -6.5 pkt | @1.91 | Betsson | ⛔ 128 - 122 ⛔
Idę też w stronę Wojowników. Sezon zaczęli wręcz wybitnie. Co prawda są b2b, ale dla mnie to nie ma znaczenia, gdyż w zespole Pelikanów zabraknie Anthony&#39;ego Davisa. Jest to spore osłabienie, a i Warriors to solidna drużyna mająca w swoim składzie Curry&#39;ego, Thompsona, Lee, czy Boguta (akurat ci dwaj ostatnio nie grają z powodu urazów, chociaż Bogut może dziś zagrać). Po prostu to dobry kolektyw. Po drugiej stronie parkietu mamy Holidaya, czy Andersona. Zwycięstwo gości w tym spotkaniu 7 punktami jest jak najbardziej możliwe. Zauważyłem, że GSW mają skłonności do tego, by szybko rozprawić się ze swoimi przeciwnikami (ostatni mecz w Dallas z Mavs), aby spokojnie w drugiej części meczów grać punkt za punkt. Curry jest w bardzo dobre formie, Thompson także, reszta to naprawdę solidny dodatek. Kurs, który można pograć jako singiel mnie zadowala, a prawdopodobieństwo jego wejścia jest duże, więc próbuję ugryźć ten mecz od strony handicapowej ze wskazaniem na gości.
 
pro100 761

pro100

Użytkownik
Co do overa Gortata byłbym ostrożny, Wittman od 2 meczów nie korzysta w ogóle z MG w 4Q, bo gra tam small ballem bez centra z Butlerem, także over w 3 kwarty ciężej będzie wykręcić, też już sie na tym przejechałem w meczu z Orlando.
 
kokosy 20,9K

kokosy

Użytkownik
▶ Miami Heat - Chicago Bulls (1 Połowa)
Typ: Under 99.5 @ 1.85 ✅
Buk: Sportingbet



Witam wszystkich na forum, w tym miejscu chciałbym dzielić się z Wami typami, oby jak najwięcej było na ZIELONO :cool:

Przechodząc do dzisiejszego spotkania Heat - Bulls wybrałem opcję poniżej 99.5 punktów do przerwy ponieważ uważam że tempo tego meczu nie będzie od początku forsowane a co za tym idzie nie powinna wpaść ta &quot;setka&quot; przez pierwsze dwie kwarty. Kolejnym argumentem, który do mnie przemawia jest fakt, że Chicago na wyjazdach w ostatnich 8 meczach tylko 3 razy przekroczyło dzisiejszy próg a było to w Bostonie, Denver oraz Portland czyli ekipy które grają szybką koszykówkę i pod względem zdobytych punktów są w czołówce ligi. Natomiast Miami grają chyba najwolniej z całej ligi co sprzyja mojemu typowi.

Życzę powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
K 68

kuiba12

Użytkownik
Oklahoma City Thunder - Phoenix Suns
Goran Dragic powyżej 16.5 @ 1,72 Betsson !


Zapowiada się overowy mecz, sporo punktów jak z jednej i z drugiej strony. Dragic to czołowa postać Suns, potrafi zarówno rzucić z dystansu jak i zdobyc punkty po penetracji. Do tego gra na pozycji 2, gdzie nie ma na niego odpowiedniego obrońcy. Linia niska, ze względu na to że doszedł teraz Thomas. Który przede wszystkim lubi mieć piłkę w rekach i decydować o tym co robić w kolejnych akcjach przez to Dragic jej ma mniej, ale mimo wszystko zaufam swojej intuicji, co będzie to będzie...
Dragic nie zagra dzisiaj (Lower Back Strain) info z Bleacher Report. Jest to spore osłabienie w ekipie słoneczek, myślę więc że oklahome można grać spokojnie z HC .✅✅
 
deepred 795,9K

deepred

Moderator
Członek Załogi
New York Knicks - Toronto Raptors
Dziś decyduję się na stykowy i ryzykowny typ. Gram w kierunku Valanciunasa. Gdyby ten chłopak dostawał więcej minut, to o pewność typu byłbym spokojny, bo z takimi warunkami fizycznymi to facet musi dużo zbierać. Mimo wszystko gram over, bo Jonas jest bardzo aktywny pod atakowaną tablicą i świetnie się ustawia zbierając przy tym mnóstwo piłek. Problem tkwi w tym, że gra zazwyczaj 25-27 minut i nie zawsze pokrywa linię. Prawdę mówiąc dużo zależy od skuteczności &quot;Drapieżnych Ptaków&quot;. Wydaje mi się, że może być dzisiaj dosyć ciężko, bo Knicks po ostatniej wygranej nad Celtami mogą zacząć grać lepiej i ich gra będzie się z pewnością bardziej zazębiać. Jeżeli chodzi o Knicks, to Stoudemire nie jest mistrzem gry pod tablicami i zbiórki nie są dla niego codziennością. Parę razy zbierze, ale zazwyczaj dlatego, że piłka po odbiciu się od obręczy/tablicy wpada mu w ręce. Nie jest to zawodnik zbyt ruchliwy, który często broni pomalowane i przepycha się z innymi. Co innego Jonas, który bywa bardzo agresywny i nie czeka aż piłka sama do niego dotrze, tylko robi ruch w jej kierunku. Stąd ten typ. Szczerze mówiąc nie mam do niego 100% przekonania tak jak do wczorajszych typów, ale mimo to zagram jak prawdziwy nałogowiec. :grin:

J. Valanciunas over 10,5 zbiórek / 1.80 / betsson
✅
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Oklahoma City Thunder - Phoenix Suns
Goran Dragic powyżej 16.5 @ 1,72 Betsson !


Zapowiada się overowy mecz, sporo punktów jak z jednej i z drugiej strony. Dragic to czołowa postać Suns, potrafi zarówno rzucić z dystansu jak i zdobyc punkty po penetracji. Do tego gra na pozycji 2, gdzie nie ma na niego odpowiedniego obrońcy. Linia niska, ze względu na to że doszedł teraz Thomas. Który przede wszystkim lubi mieć piłkę w rekach i decydować o tym co robić w kolejnych akcjach przez to Dragic jej ma mniej, ale mimo wszystko zaufam swojej intuicji, co będzie to będzie...


Nie gra jednak dziś.. także ZWROT.

No to Dragić nie gra, to zagram sobie tego pana &gt; Eric Bledsoe over 16 na unibecie. Z racji że Dragicia nie ma, to ten może dostać nawet 40mn gry, a jego overki ostatnio też napawały optymizmem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
kokosy 20,9K

kokosy

Użytkownik
▶ Denver Nuggets - San Antonio Spurs (1 Połowa)
Typ: San Antonio Spurs -2.5 @ 1.95 ✅ / San Antonio Spurs -8.5 @ 3.40 ✅
Buk: Unibett



Tym razem napiszę krótko zwięźle i na temat myślę, porażka Spurs uważam dzisiaj nie wchodzi w rachube pomimo braku Parkera i tak Duncan, Green, Ginobili i reszta ekipy Popovicha powinni od samego początku przechylić losy meczu na własną szale. Po tych ostatnich &quot;wpadkach&quot; Spurs napewno podrażnieni i rywal wydaje się że im &quot;leży&quot;, dodam że Nuggets ostatnio w dołku i dziś z niego się nie wygrzebią, dlatego mój typ -2.5 do przerwy wydaje się być formalnością, a dla odważniejszych -8.5 po niezłym kursie co też nie jest pozbawione szans. Spurs jeśli wygrywają to pierwsza linia zostaje pokryta w dużej większości meczów a i ta druga dość często wskakuje.

Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
F 0

fantomal

Użytkownik
Panowie, co myslicie dzisiaj o Lakersach? Maja byc jakies absencje czy co? Bo sttasznie duzy na nich kurs, a uwazam ze w obecnej formie sa w stanie pokonac Indiane.
 
kokosy 20,9K

kokosy

Użytkownik
▶ Denver Nuggets - San Antonio Spurs (1 Połowa)
Typ: San Antonio Spurs -2.5 @ 1.95 ✅ / San Antonio Spurs -8.5 @ 3.40 ✅
Buk: Unibett



Tym razem napiszę krótko zwięźle i na temat myślę, porażka Spurs uważam dzisiaj nie wchodzi w rachube pomimo braku Parkera i tak Duncan, Green, Ginobili i reszta ekipy Popovicha powinni od samego początku przechylić losy meczu na własną szale. Po tych ostatnich &quot;wpadkach&quot; Spurs napewno podrażnieni i rywal wydaje się że im &quot;leży&quot;, dodam że Nuggets ostatnio w dołku i dziś z niego się nie wygrzebią, dlatego mój typ -2.5 do przerwy wydaje się być formalnością, a dla odważniejszych -8.5 po niezłym kursie co też nie jest pozbawione szans. Spurs jeśli wygrywają to pierwsza linia zostaje pokryta w dużej większości meczów a i ta druga dość często wskakuje.

Powodzenia!
Denver Nuggets - San Antonio Spurs
1 kwarta: 22 - 20
2 kwarta: 12 - 25

HT: 34 - 45 (więc -8.5 jest na ✅ )


uczę się...:cool: POZDRO ;)
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Panowie, co myslicie dzisiaj o Lakersach? Maja byc jakies absencje czy co? Bo sttasznie duzy na nich kurs, a uwazam ze w obecnej formie sa w stanie pokonac Indiane.
Miles wraca do Pacers, Lakers graja b2b- nie jest to najlepszy pomysl. Indiana to bardzo dobry system defensywny bez wzgledu kto tam gra a duzo zawodnikow wrocilo juz po kontuzji wiec idealna okazja na wygranie pierwszego spotkania od wielu spotkan. Z Toronto czy Clipprsami powalczyli i bylo blisko wiec czemu mieliby nie powalczyc z Lakers. Jasne, Lakers wygrali ostatnie dwa spotkania ale nie patrzylbym na to jako wyznacznik ich formy. Kobe ostatnio 40,35 minut troche duzo jak na weterana i nie chce nic zapeszac..
Pacers -4 1,85marathonbet✅ morderstwo
Clipps dwie porazki, Pistons dwa zwyciestwa. Powinno byc odwrotnie, nie ? ???? No ale jest jak jest wiec trzeba wykorzystac i pobierac Clippers bo wracaja do wlasnej hali i zapewne szkykuje sie blow out. Jezeli pistons pojda na wymiane ciosow raczej nie bedzie co z nich zbierac wiec jedynie spowalnianie gry moze byc jakimkolwiek wysciem dla Gosci ale patrzac na polinteligentow z Detroit to trener swoje a oni swoje i skonczy sie jak zazwyczaj.

Clippers -6,5 1polowa 1,82 pinnacle
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Portland Trail Blazers
: San Antonio Spurs

Spurs +5.5 / 1.90 / Bet365
Spurs +8 / 1.91 / Betsson
Duncan, Gino warci tylko 2.5 pkt ? ???? Już przeciwko GSW w tamtym sezonie takie rzeczy widziałem ????
Na pewno granie na San Antonio Spurs w sytuacji b2b gdy nie ma w drużynie Tonego Parkera wiąże się z dużym ryzykiem. Filary tego teamu to gracze którzy już dawno temu przekroczyli liczbę 30. Duncan(38)Ginobili(37)Diaw(32)Parker(32) i z pewnością podczas sezonu odczuwają oni skutki spotkań b2b, lub są po prostu oszczędzani. Jednak pisząc o SAS trzeba wspomnieć o słowie DRUŻYNA. Czymś co funkcjonuje w teamie coacha Popovicha, coś co przynosi skutki po dziś dzień.
Co ciekawe pod nieobecność TP Spurs radzą sobie nieźle. W spotkaniu z Nuggets zatrzymali rywali na skuteczności 41% i spowodowali, że rywal miał aż 21 strat. Warto wspomnieć, że podczas absencji swojego PG Spurs rzucają ze skutecznością prawie 50%, notując aż 107.4 PPG.
Można przywoływać tu wiele spotkań tych drużyn bo w poprzednim sezonie spotkały się one wiele razy, jednak to mistrzowie NBA potrafili pokazać swoim rywalom miejsce w szeregu podczas PO. Aldridge miał niecałe 40% z gry , a Lillard tylko raz w pięciu spotkaniach rzucał ze skutecznością powyżej 40%.
Nie mogę powiedzieć, że ta linia jest prezentem, ale trzeba z niej skorzystać. Bardzo często obecni mistrzowie NBA grając b2b, nawet będąc osłabionym potrafili poradzić sobie z silnymi rywalami. Spodziewałem się linii +2.5/+3, a dostaje +5.5 wiec trzeba skorzystać.
Kilka razy Spursi pokonywali rywali nawet grając bez tych zawodników i ja pogram ten typ, ale innym radzę się wstrzymać ????
Tim Duncan, Manu Ginobili, Tiago Splitter and Tony Parker are out against the Blazers on Monday.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom