>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Grudzień 2014

Status
Zamknięty.
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Denver Nuggets - Los Angeles Lakers (0-9) 2 1,74 Marathon

Denver to faworyt tego meczu ale uważam, że Lakers mogą się postawić tej drużynie. Duży handicap gospodarzy to na pewno zbiórki bo jednak Boozer i Jordan nie jest w tym elemencie tak dobry jak Faried i Mozgov razem. Ostatnio oglądałem Denver i ładnie grali ale gdy tylko trochę odpuścili to Toronto wykorzystało to bezlitośnie. Dzisiaj pojedynek z Lakers z Bryantem na czele. Na niego liczę dzisiaj najbardziej. Ten pojedynek to rewanż za pojedynek w &quot;Staples Center&quot; z 23 listopada. Denver rzadko kiedy &quot;gromią&quot; u siebie przeciwnika. Lakers bardzo ciężko się gra z Denver jednak statystki są wyznacznikiem ale nie grają stąd spróbuje zagrać w stronę Lakers, którzy ostatnio punkty na wyjeżdzie zdobyli 1,5 miesiąca temu a jak wiadomo każda seria ma swój koniec. Mam nadzieje, że Kobe dzisiaj zagra lepiej niż ze &quot;Słońcami&quot; a wtedy Lakers powinni postawić się gospodarzom.
Nie nie i jeszcze raz nie.Lepiej by było gdyby Kobego nie było bo bez niego Lakers jakos wyglądają a tak to dno i wodorosty.Watpie zeby Lakersi mieli jakies szanse na zwycięstwo wygrali dwa mecze w sezonie z Denver jeden przegrali po dogrywce.Wszystkie mecze były w LA także teraz pora na zwycięstwo Denver.Mysle ze jeśli grac na Denver to handi -7.5 nie wyglada zle bo Lakers z Bryantem na styku sie nie utrzymają jak zacznie w 4 kwarcie te swoje magiczne &quot;ja to wygram&quot; i cegła za cegła.Denver -7.5 kurs bedzie pózniej bo kurs na Denver zapewne bedzie rósł.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Memphis Grizzlies - San Antonio Spurs 1 @ 1.82 (MarathonBet)

Warto dodać że Parker na pewno nie wystąpi w dziesiejszym meczu co nie wątpliwie jest dużym osłabieniem, z kolei status Z-Bo to questionable. Memphis nie chcą na siłę przyśpieszać powrotu Randolph&#39;a ale 4 porażki w ostatnich 5 meczach bez Z-Bo myślę że zmotywują samego Zacha do powrotu w dniu dziesiejszym.
Z tym meczem poczekalbym do wiadomosci o randolphie. Miśki maja za przeproszeniem gowno a nie lawke rezerwowych i przy rezerwach Spurs to wyglada blado. Dlatego strata tak waznego gracza to jest strata jakiejś 30% wartosci zespolu. Gdyby grali z takimi problemami kadrowymi oraz celowym dawaniem odpoczynku kluczowym graczom jak Spurs to nie wiem czy byli by w top 10 zachodu, zreszta jak 9na10 druzyn w NBA. Spurs sa juz zaprawieni w notorycznym graniu bez waznych zawodnikowi ten meczto loteria. jezeli 4 porazki w 5ostatnich meczach motywuja Miśki to jak ma motywowac 8 porazek w 10 meczach San Antonio ????
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Nie nie i jeszcze raz nie.Lepiej by było gdyby Kobego nie było bo bez niego Lakers jakos wyglądają a tak to dno i wodorosty.Watpie zeby Lakersi mieli jakies szanse na zwycięstwo wygrali dwa mecze w sezonie z Denver jeden przegrali po dogrywce.Wszystkie mecze były w LA także teraz pora na zwycięstwo Denver.Mysle ze jeśli grac na Denver to handi -7.5 nie wyglada zle bo Lakers z Bryantem na styku sie nie utrzymają jak zacznie w 4 kwarcie te swoje magiczne &quot;ja to wygram&quot; i cegła za cegła.Denver -7.5 kurs bedzie pózniej bo kurs na Denver zapewne bedzie rósł.
Sam Kobe ostatnio powiedział, że musi być bardziej cierpliwy w ofensywie i lepiej wybierać spoty bo wygląda to źle. Dlatego wydaje mi się, że gorzej to już wyglądać nie może Kobe to doświadczony gracz i do tego nie głupi. Więc wydaje mi się, że sobie z tym problemem poradzą.
Inna sprawa, że Denver wygląda coraz lepiej po chwilowym kryzysie. Na tablicach pewnie zdominują LAA a Lawson pewnie swoje dołoży bo gra ostatnio wybornie.
 
rzepik 1

rzepik

Użytkownik
Z tym meczem poczekalbym do wiadomosci o randolphie. Miśki maja za przeproszeniem gowno a nie lawke rezerwowych i przy rezerwach Spurs to wyglada blado. Dlatego strata tak waznego gracza to jest strata jakiejś 30% wartosci zespolu. Gdyby grali z takimi problemami kadrowymi oraz celowym dawaniem odpoczynku kluczowym graczom jak Spurs to nie wiem czy byli by w top 10 zachodu, zreszta jak 9na10 druzyn w NBA. Spurs sa juz zaprawieni w notorycznym graniu bez waznych zawodnikowi ten meczto loteria. jezeli 4 porazki w 5ostatnich meczach motywuja Miśki to jak ma motywowac 8 porazek w 10 meczach San Antonio ????
Napisałem że porażki motywują Z-Bo do powrotu na dziesiejszy mecz a samych Miśków na pewno też :razz: zagrałem wcześniej bo kurs na Memphis czuje że będzie tylko i wyłacznie spadał. Pozdrawiam ;)
 
miki0308 465

miki0308

Użytkownik
Atlanta Hawks - Cleveland Cavaliers
Tak pisałem o pojedynku tych dwóch drużyn niecałe dwa tygodnie temu:
Cleveland Cavaliers - Atlanta Hawks
Dzisiejszej nocy Cavaliers podejmują na własnym parkiecie Hawks. Zapowiada się bardzo ciekawy mecz dwóch czołowych drużyn konferencji wschodniej. Moim zdaniem warto tutaj pograć over meczowy. Cavs jeszcze cały czas się docierają w obronie i wciąż nie wygląda to najlepiej. Atlanta gra świetną, zespołową koszykówkę, bardzo dobrze dzielą się piłką i fajnie się ich ogląda. W obronie jednak wygląda to trochę gorzej. Tutaj Cavs będą mieli pole do popisu, bo w ataku wypadają dużo lepiej niż w obronie. LBJ, Irving, czy też Love dysponują ogromnym potencjałem ofensywnym i są w stanie rzucać ponad 20 pkt/mecz. LeBron ostatnio w dobrej formie, dużo kreuje swoich kolegów, notuje sporo efektownych asyst. Podsumowując, mamy tutaj spory potencjał w ataku i trochę gorsze obrony z obu stron. Zapowiada się mecz ze sporą ilością punktów obu drużyn. Dodam jeszcze, że obie ekipy grały już ze sobą w tym sezonie i mecz zakończył się wynikiem 127-94 dla Cavs.
over 201 @1,96 marathonbet ✅ 98-127
Co się zmieniło od tamtego czasu? W Cavaliers z powodu kontuzji z gry wypadł Varejao. Dla &#39;obrony&#39; Cavs to ogromna strata, bo to jeden z niewielu gości w tej ekipie, którzy rzeczywiście coś w obronie potrafią. Stworzy to Atlancie jeszcze więcej możliwości do zdobywania łatwych punktów. Cavs są po wstydliwej porażce na własnym parkiecie z Pistons. Wyglądali w tym meczu fatalnie, mnóstwo strat, nieprzemyślanych akcji i fatalna skuteczność rzutów. LBJ zagrał słabo i nawet on nie był w stanie pociągnąć gry Cavs. Nie sądzę, żeby drugi raz z rzędu zagrali na tak słabej skuteczności. Co więcej, dzisiaj do gry powinien wrócić Irving ( http://www.rotoworld.com/player/nba/1820/kyrie-irving ), co na pewno będzie dużą korzyścią dla ofensywy Cleveland. W Hawks od ostatniej potyczki z Cavaliers w sumie niewiele się zmieniło. Przydarzyła im się porażka z Bucks, ale tak bywa, każdy może mieć gorszy dzień. Ogólnie Hawks mogą imponować swoją grą, 17 wygranych w ostatnich 20 meczach mówi samo za siebie. W ataku świetne dzielenie się piłką, będą do bólu wykorzystywać niedociągnięcia obrony Cavs. Po raz kolejny kieruje się w tym pojedynku w kierunku overa. Dwa mecze w tym sezonie pomiędzy Cavs i Hawks to ponad 220 pkt w każdym z nich, a linia właściwie taka sama jak ostatnio. O Hawks jestem spokojny, Cleveland też wraz z powrotem Kryie&#39;go powinni dzisiaj poprawić grę ofensywną i swoje rzucą.
over 201 pkt @1,88 Marathonbet ✅ 109-101
e: Występ Kyrie&#39;go przeciwko Hawks potwierdzony.
Proponuję jeszcze jeden bet z tego meczu. Tutaj krótko- problemy Cavs w obronie, kontuzja Varejao, brak klasycznego centra, dziura pod koszem -&gt;&gt; over Horforda. Al ostatnio przyzwoita forma, powinien spokojnie wykorzystać sytuację podobnie jak ostatnio Drummond.
Al Horford over 15,5 pkt @1,85 Sportingbet ZWROT
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Vucevic - Drummond ( +1,5 ) 1 za 1,85 milenium

Dla mnie bomba. Nikola w świetnej formie, ciągnie razem z Harrisem Orlando za uszy. Naprzeciwko mega zdolny Andre, król tablic. Sądzę, że Nikola na chwilę obecną jest w lepszej dyspozycji. Potwierdził to także w pierwszym meczu tych drużyn, gdzie zakończył bilansem 25 - 12 vs. Drummond. W Detroit po odejściu Smitha odżyli na dystansie i Jennings, KCP czy też Meeks dostają sporo rzutów, co udało się z Cavs. Skoro kilka dni temu wyszło, to dziś uważam, że taktyka będzie podobna, tym bardziej że Orlando nie ma dobrych obrońców na obwodzie. Atka Orlando to Nikola, Detroit bardziej zbilansowane, w pierwszym meczu weszło luźno - są argumenty i ja w to wchodzę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
N 4

niper

Użytkownik
Moje typy na dziś: (wczoraj pierwsze typy na forum, zabrakło jednego punktu Griffina na końcu meczu z wolnego, żeby wszedł dubelek. Ale za to Waszyngton na + :&gt;)

Toronto Raptors +2,5 @ 1.9 (wszystko bet365)
San Antonio Spurs +3,5 @ 1.74
Wizzards +4,5 @ 1.9 w dubelku z GSW vs 76ers over 200,5 @ 1.4
Pistons -1 @ 1.9
Raptors, Spurs, Wizzards to według mnie dobrze poukładane ekipy. Jedynie Wizzards wczoraj po ciężkiej przeprawie w Houston, chociaż wygrywali 18 punktami, dziś krótki przelot do Dallas na spotkanie z Mavs, które według mnie nie gra jeszcze tego co powinno, a u siebie ich zwycięstwa z &quot;lepszymi&quot; wcale nie przekonują i wygrywają 4/5 punktami. Rondo jeszcze nie wkomponowany, a Dirk też ostatnio nie jest sobą. W dodatku jeśli wizards powtórzą skuteczność z wczoraj i pozwolą więcej brać na siebie Piercowi - który wierzę, że pójdzie za ciosem po wczorajszym świetnym meczu, powinni nawet wygrać.
Jeśli chodzi o Spurs to mają fajną ławkę, czego nie można powiedzieć o Miśkach i według mnie to zadecyduje w 3 kwarcie, a w ostatniej będą trzymać wynik, bo to doświadczona drużyna z mega trenerem w osobie Gregga Popovicha.
Raptors gram dlatego, że to jest obecnie wg mnie mega świetnie zgrany zespół z bardzo inteligentnie grającym Lowrym. On nie jest jak Harden, że wpada na chama pod kosz i robi głupie faule w ataku. Litwin dzisiaj na centrze poblokuje i zszokują w Portland ????
Pistons gram dlatego, że Orlando wczoraj miało ciężką przeprawę, a to ma wg mnie kolosalne znaczenie. Pistons dużo świeżsi i z dobrymi moralami, głodni kolejnych sukcesów na bank, bo przecież kto na ich miejscu by nie był?
Jak już wczoraj napisałem ja zacząłem więcej grać na wyczucie, niż opierać się o statystyki, więc jeśli kogoś nie przekonują te typy, to w żadnym wypadku nie zachęcam do grania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Chicago Bulls - Brooklyn Nets under 197 1,952 ✅ 82:96
Joe Johnson under 16,5 1,85 ⛔ 20 cały typ załatwił coach Bulls pod koniec 1 połowy kiedy zamiast od razu zmienić Snella, którego wysłali do pilnowania JJ, który jest o 40 funtów cięższy. Poprzestawiał go kilka razy złapał dwa faule i go dopiero wtedy zmienili.
Wiem, że obie ekipy b2b ale ja obok takiej linii nie mogę przejść. W tym sezonie obie ekipy grały ze sobą dwukrotnie i linia byłą na poziomie 193 i dwukrotnie padał under w liczbie 186 i 185. Ok od tego momentu trochę się zmieniło bo Chicago gra na pewno lepiej w ofensywie po powrocie kilku graczy. Jednak w moim odczuciu po wczorajszym fizycznym spotkaniu z Indianą i bardzo nerwowej kwarcie te dwie ekipy raczej postawią na wolniejsze tempo(Brooklyn wczoraj też grał). Wszystko pewnie będzie zależeć od skuteczności. Chicago limituje ostatnio swoich rywali ostro a Brooklyn w tych dwóch meczach nie rzucał &gt;40%. I tbh nie spodziewam się by jutro też rzucali sporo powyżej 40%. Nie spodziewam się też wielu rzutów. Lopez po powrocie ma rozregulowany celownik, JJ też będzie mieć ciężko przeciwko Dunleavowi bo ten jest bardzo dobrym obrońcą(jak i całe Chicago). Nets nie kreują się nawzajem a Chicago to jednak z lepiej broniących ekip i tak naprawdę bez kreowania swoich kolegów nie da się z nimi wygrać.
Warto jeszcze wspomnieć o fajnym matchupie Gasola z Garnettem. Tutaj również przemawia to za underem bo obaj dobrze bronią także dalej od kosza i nie spodziewam się by obaj grali na wysokiej skuteczności.
Ławka w obu wypadkach nie wnosi aż tak wielkich zdobyczy punktowych a na obu ławkach też są nieźli obrońcy.
Problem niestety w b2b ale linia jest też podniesiona bo przy 193 pewnie bym się nie odważył tutaj atakować undera. Ale 197 wygląda bardzo fajnie tym bardziej, że raczej nie spodziewam się bardzo wyrównanego spotkania, bo to zawsze ryzyko przy niższych liniach na dodatkowe faule pod koniec 4 kwarty.
Dallas Mavericks - Washington Wizards +5 1,952
Solidna linia. Nie wiem mnie MAvs nie przekonują. Tak naprawdę spójrzmy na ostatnie mecze. Stykowe wygrane z OKC i LAL u siebie z czego z OKC dynstans siedział aż miło a Dirk zagrał jak za najlepszych lat. Przegrana z Suns i Hawks, wygrana z osłabionymi Spurs, którzy ostatnio grają bardzo przeciętnie. Wygrana ze starymi Pistons i Knicks. Nie ma szału bym powiedział bo ich gra jest też falowa. Brak im stabilności a będę powtarzał do skutku taka gra może wystarczać na pojedyncze wygrane z lepszymi zespołami i wygrywanie ze słabszymi regularnie ale na pewno nie na gromienie tak solidnej ekipy jak WSH. Już prorokowano słabszy okres to wczoraj pokonali znakomicie ostatnio spisujących się Rockets. Ja bym tutaj nie zwracał uwagi na b2b. Wizards to młoda ekipa i w tej fazie sezonu to nie będzie miało aż takiego znaczenia. Co ma znaczenie, że Dallas nie coveruje linii z zespołami z bilansem &gt;.500(4-9) i widać, że to falowanie sprawia spore problemy. Chandler ma grać, ale nie wiadomo jeszcze do końca. Nie wiadomo co z Ellisem, piszą jakoby podkręcenie nie było groźne(źródło: rotoworld). Mimo to wydaje mi się, że WSH jest ekipą, która powinna dobrze wpasowywać się w charakterystykę Dallas. Solidnie wracają, skuteczni do bólu co przy słabej obronie Dallas ma znaczenie, i co ważne potrafią wykorzystywać słabe momenty rywali. Rondo dzisiaj ma Walla więc szykuje się trudne zadanie bo tego chłopaka nie jest tak łatwo mijać z jego szybkimi nogami i rękami a to oznacza, że trudniej kreować przewagi. Wydaje mi się, że tak wysoka linia do grania.
Dokładam JJ. Tak jak pisałem ma ciężki matchup i to bardzo. W tym roku przeciwko Bulls zanotował już jeden występ i zaliczył 3pkt. Nie sądzę, aby zakręcił się koło średniej mając tak ciężkiego defensora, które będzie solidnie bronić zarówno od kosza jak i izolacje. Ofc zawsze taki gość może mieć dzień konia ale moim zdaniem kiedy kręci w sezonie średnio ok 16pkt, to z Chicago musiałby dostać ok 15 rzutów by to wyrobić a rzadko kiedy ostatnio dostaje a rzadko kiedy tyle ostatnio dostaje.
Anthony Davis over 25,5 1,85 ⛔ 19 totalnie dzisiaj poza grą Davis 15 rzutów niby oddał ale totalnie niewidoczny
Dobry matchup+dobry przeciwnik. Co prawda u siebie kręci gorsze cyferki ale umówmy się Morris to słaby defender plus ten mecz na pewno nie będzie łatwy więc Davis powinien dostać sporawo minut a linia ledwo 1pkt wyższa aniżeli jego średnia w sezonie. Dodatkowo ostatnio naprawdę dochodzi do bardzo wysokiej formy.
Atlanta Hawks -6,5 - Cleveland Cavaliers 1,97 ✅ 109:101
Nie gra LBJ i chyba ostatnia ostoja defensywy w postaci Mariona. Ja nie wiem jak ta drużyna ma się postawić nieźle broniącej Atlancie. Jeżeli tylko wyjdą i zrobią swoje to rozbiją Cleveland. Myślałem nad overem Hawks ale stoi już na 104 a jednak przy sytuacji kiedy szybko wyjdą na przewagę mogą odpuścić trochę. Ja bym tutaj na takie Cleveland wystawił pewnie linię i +9,5-10,5 bo po pierwsze ten zespół nie istnieje w defensywie, wypada LBJ i Marion wciąż jeden z lepszych obrońców w tej lidze, w ofensywie totalnie się nie klei a bez LBJ ja nie wiem kto tam będzie asystować. Irving nie kreuje kolegów więc pewnie skończy się na tonie indywidualnych akcji. Nie widzę dzisiaj gości w tym meczu aczkolwiek to tylko NBA, jednak Atlanta ma nauczkę po dwumeczu z Bucks i w drugim spotkaniu bronili twardo i tak też powinni przeciwko robić dzisiaj a wtedy wygrana powinna przyjść bardzo spokojnie.
Przestrzegam przed wchodzeniem w ciemno w Utah. To naprawdę ciekawy team ale mają spore problemy b2b i nie wiadomo jak poradzą sobie z rolą tak dużego faworyta. Ja tutaj nawet widzę lekkie value w Minnesocie, jednak oni są tak słabi że odpuszczę.
Toronto z LAC mógłbym brać na takiej linii ale z PTB nawet o tym nie myślę.
Denver z LAA nie bardzo wiem, z której strony ugryźc obie ekipy totalnie nieprzewidywalne a linia bardzo wysoka. Lepiej postać z boku.
W Memphis czekam na info odnośnie Randolpha i będę atakować ten mecz, jeśli wraca.
NOP niby wygląda fajnie, ale coś mi nie pasuje. Ostatnio był podobny mecz z Indianą i dostali bęcki. Wolę tą ekipę jak doga.
Orlando z Detroit to dla mnie totalna zagadka i dla mnie tutaj wszystko jest możliwe.
GSW poczekam i może zaatakuje hc na 76ers bo trochę przesada chyba z tym 17,5.
NBA 2014/2015
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
adbreaker 69

adbreaker

Użytkownik
New Orleans Pelicans✅
Portland Trail Blazers ✅
@2.90 betsson✅
Jak dla peffki dzisiejszego wieczoru . Dzisiaj powinien nastąpić koniec fartownych winów Phoenix , według mnie Pelikany powinny rozbić dzisiaj swoich przeciwników . Ich gra wygląda coraz lepiej a Suns już jak dla mnie sie trochę zmęczył . PTB ostatnio leci i miażdzy wszystkich , z toronto nie powinno być problemu . H2H swoje tu powinno zrobić .
Pozdrawiam , z fartem :cool:
 
M 676

mmichael83

Użytkownik
Cleveland Cavaliers - Atlanta Hawks
Cleveland +4,5 pkt 1,91 bwin

W Atlancie odbędzie się mecz na szczycie w konferencji wschodniej, w dniu 30 urodzin Wielki LeBron James na pewno będzie chciał się pokazać Swiatu z jak najlepszej strony ,a jaki prezent byłby najlepszy? oczywiście win w co bardzo wierzę. Atlanta jest dla Mnie odkryciem sezonu póki co, bez wielkich gwiazd, wielki kolektyw,takie baby san antonio. Maszynka która się ostatnio nie zacina,pratycznie na każdej pozycji mają wartościowych graczy, ławka też dosyć solidna, bilans 13-3 u Siebie mówi wszystko. Po drugiej stronie drużyna gwiazd która według Mnie poki co jest daleko daleko jeśli chodzi o szanse na mistrzostwo,ale maja wielkie indywidualności w postaci L.J, Kevin Love,Kyrie Irving który wraca po kontuzji, ostatni ich mecz u Siebie z Detroit to była kompromitacja,największa padaka jaką widziałem w NBA od kilku lat, można przegrać mecz,ale nie w takim stylu, ale NBA to liga najlepszych graczy i na pewno ten mecz ich mocno podrażnił, tym bardziej że grają na trudnym terenie z drużyną która 18 grudnia ograła ich w Cleveland różnicą 29 pkt !!!! To kolejny powód że dzisiaj będzie determinacja, nie przewiduję rekordowej zdobyczy na urodziny króla james&#39;a ale pokaz co znaczy być liderem i najlepszych graczem w lidze. Atlancie zdarzały się słabsze mecze, sezon długi i nie da się wszystkiego wygrywać, tym bardziej seriami z topowymi druzynami. Dla bezpieczeństwa wchodzę w over który przy takim kursie jest bardzo atrakcyjny.

LEBRON nie gra!!! Typ anulowany, do usuniecia
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
New Orleans Pelicans - Phoenix Suns (0-4) 2 1,72 Marathon
Typ na Słońca których trochę nie doceniałem szczerze mówiąc. &quot;Słońca&quot; mają bardzo dobre statystki w potyczkach z Pelicans. Ostatnie 10 potyczek między tymi drużynami to 8 wygranych Phoenix w tym trzy razy na wyjeżdzie, a co najważniejsze tylko raz przegrali wyżej niż 4 punktami. Phoenix może nie mają gwiazdy w swoim zespole ale mają monolit i to czasami jest lepszym rozwiązaniem. Gospodarze wręcz odwrotnie mają mocne punkty w postaci Jrue i Davisa i to pewnie dzisiaj znowu obaj Panowie będą motorem napędowym Pelicans. Szczególna przewaga gospodarzy pewnie będzie widoczna na &quot;tablicach&quot; bo dla Osika i Davisa ciężko szukać przeciwników u gości. Goście są na fali bo od 6 spotkań nie przegrali a wzrost formy jest widoczny tym bardziej, że wcześniej było 6 porażek.. Dzisiaj czeka ich bardzo ciężki pojedynek w którym ciężko mi wskazać faworyta ale stawiam, że Suns utrzymają swoją dobrą dyspozycję i postawią opór gospodarzom.
Memphis Grizzlies - San Antonio Spurs (0-4) 2 1,74 Marathon ⛔
Bardzo ciekawy pojedynek w Memphis. Mimo, że na razie brak informacji na 100% o absencji Zacha(z tego co wiem raczej nie zagra bo nie trenował dzisiaj) to gram w kierunku gości. San Antonio gra falami, ale ostatnio dobry meczu siebie z Rackets szczególnie Tima i dzisiaj na niego liczę. Nie ma Zacha to ma szanse popisać się szczególnie na &quot;tablicach&quot;. Na pewno ze strony gospodarzy grożny będzie Allen i Marc i to powinni być liderzy &quot;Miśków&quot;. San Antonio wybitnie umie grać w hali &quot;FedExForum&quot; na 5 ostatnich pojedynek tam wygrali 4 krotnie! a w przeciągu 9 nie ulegli więcej niż 4 punktami! Fenomenalne statystki, które nie kłamią.. Nie wiadomo czy Parker dzisiaj zagra ale wcale nie uważam, że Joseph jest dużo słabszym koszykarzem. Warto też zobaczyć jakie problemy mają u siebie ostatnio Memphis gdzie wygrali ostatnio dwa tygodnie temu. A ze wszystkich 4 porażek u siebie w tym sezonie, 3 odnotowali ostatnio i to w przeciągu paru ostatnich dni. Stawiam na San Antonio z handicapem bo w takim meczu mogą zaważyć detale..
 
R 10

realhotrod

Użytkownik
Propozycja na dziś to over Valanciunasa. Wiadome jest że Lopez nie zagra. Jesli jeszcze w ostatniej chwili nie wskoczy Lamarcus to na pewno Kaman nie będzie w stanie przeszkodzić mu w zdobyciu niezbednego minimum(Unibet +13) w okolicach trumny. Tylko jeszcze kwestia czy nie złapie głupich fauli jak ostatnio.
 
kokosy 20,9K

kokosy

Użytkownik
▶ New Orleans Pelicans - Phoenix Suns
Typ: Over 211.0 @ 1.90 ✅
Buk: Bet365


Na dzisiejszą noc wybrałem jedno, a myślę konkretne spotkanie, ostatnimi dniami gdy było dużo typów skuteczność spadała, więc ograniczam się do samych konkretów. Przechodząc do dzisiejszego spotkania w którym New Orleans Pelicans podejmować będą u siebie Phoenix Suns, zdecydowałem się pograć Over 211.0 punktów w tym meczu. Gospodarze ostatnio notowali więcej underów niż overów, lecz grali z drużynami po pierwsze z silną obroną a po drugie z teoretycznie mocniejszymi. Dziś przyjeżdżają Słońca, którzy są widać w formie a grają falami, nie tak dawno seria 6 porażek, a teraz 6 zwycięstw z rzędu i okazja by dziś przedłużyć tą serie. Ostatnie 3 mecze Suns to zdobycze w granicach 120 punków, dziś liczę na podobną i Pelikany z Davisem powinni swoje dołożyć i będzie zielono.
Polecam :!:
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
ciunek 335

ciunek

Użytkownik
Dodam w końcu parę słów od siebie, może przezwyciężę lenistwo i zacznę pisać. Wczoraj dzięki powrotowi do starej metody, którą dziś już ktoś wskazał, udało się zgarnąć parę groszy. Stawianie maksymalnego dodatniego handicapu na faworyta, bądź też maksymalnego dodatniego handicapu, na teoretycznego underdoga, gdzie różnica poziomów nie różni się wiele. Mam tu na myśli choćby mecz Mavs vs Wizards, Grizzlies vs Spurs czy też Trail Blazers vs Raptors. Nie są to być może kursy wielu z Was satysfakcjonujące, w kontekście wysokości wygranych, bo oscylują zazwyczaj w granicach ~ 1,25, ale gdy się sklei takie trzy, to robi się już 1,95 i uważam, że takie granie jest o wiele bardziej bezpieczne, niż granie na czyste wygrane. Oczywiście nie zawsze są to brane w ciemno najwyższe handicapy (choć często tak robię dla świętego spokoju), a to co gram, to nie tylko te handicapy, poza tym kursy minimalnie się różnią, ale staram się zazwyczaj, aby ako z tych kursów oscylowało wokół 2,0, czyli gram na typowe podwojenie. Oto moje propozycje na dzisiejszą noc:

Chicago Bulls @ 1.16 ⛔
Golden State Warriors -9.5 @ 1.26 ✅
Denver Nuggets +1.5 @ 1.27 ⛔
Washington Wizards +13.0 @ 1.25 ⛔
AKO: 2.32 ⛔ ⛔ ⛔
Edit: No tego to się nie spodziewałem. Porażki Bulls i Nuggets to duże niespodzianki. Wizards może nie tyle niespodzianką dla mnie jest porażka, co jej rozmiar... To znak, że trzeba chyba grać mniej, a robić lepszą selekcję. Na szczęście, na pozostałych jest super ;)

Obie ekipy są w zdecydowanie dobrej formie. Dzisiejsi gospodarze, czyli ekipa Byków wygrała ostatnie 5/5 meczów, a Brooklyn 4/5. Są to zdecydowanie dobre wyniki. To co moim zdaniem przemawia za Bykami, to przede wszystkim własna hala i bezpośrednie pojedynki pomiędzy tymi drużynami w obecnym sezonie. Przypomnijmy. 30/11 Brooklyn - Chicago 84:102, 11/12 Chicago - Brooklyn 105:80. Już na pierwszy rzut oka widać, że Chicago ma patent na drużynę Netsów i dziś powinni spokojnie zwyciężyć. Nie bawiłem się w handicapy, bo nie są mi potrzebne do kupony i wolę nie ryzykować, zważywszy na dobrą formę Netsów.
O meczu Golden State Warriors - Philadelphia 76&#39;ers, nie ma co pisać zbyt wiele, będzie to typowy &quot; squash &quot;. Kursy na zwycięstwo GSW miażdżące, puściłem z najniższym możliwym handicapem, a i tak kurs jest bardzo zachęcający jak na różnicę klas. Może się mylę, ale mam wrażenie, że Filadelfia będzie przypominać dziś nieporadne przysłowiowe dzieci we mgle i będzie notorycznie karcona przez Wojowników. Linia 9,5 jest dość niska, już po pierwszej połowie powinno być wszystko wyjaśnione.
Mecz Mavs vs Wizards, jak dla mnie jest to rywalizacja dwóch równorzędnych drużyn. Czekam na znakomity mecz Rondo w barwach Dallas, myślę, że z Czarodziejami nie będzie miał tak prosto, a linia +13.0 jest bardzo wysoka, a spotkanie moim zdaniem zakończy się w okolicy remisu lub delikatnym zwycięstwem, którejkolwiek z ekip. Gdybym ja był bukmacherem, to bym wystawił równe kursy. Mavs dostali chyba nieco niższy jedynie z uwagi na home match.
Nie wydaje mi się, żeby powracający do składu Kobe Bryant był dziś zbawicielem Lakersów. Pojedynek na dole Konferencji Zachodniej powinien być kontrolowany przez gospodarzy, którzy co prawda są w dość słabej formie, ale co tu powiedzieć o Lakersach, którzy są w jeszcze gorszej? Nie ukrywam, że szokiem dla mnie było pokonanie Golden State, raczej traktuje to w charakterze wypadku przy pracy. Denver powinno spokojnie sobie dziś poradzić, daję im małe handi +1.5, mam nadzieję, że nie będzie musiało być takim zbawieniem, jak wczoraj +2.5 dla Heat w meczu z Orlando ;)


Detroit Pistons +7.0 @ 1.26 ✅
Toronto Raptors +11.5 @ 1.25 ✅
Utah Jazz +1.5 @ 1.26 ✅
AKO: 1.98 ✅ ✅ ✅
SUKCES ;) ✅

Tutaj bez większych opisów, bo czas mnie nagli. Wydaje mi się, że mecz Detroit z Orlando będzie w miarę wyrównany z lekką przewagą Pistons, którym dorzucam handicap. Za przeciwnika mają Orlando, które jest na pewno zmęczone, po wygraniu derbów Florydy z Miami Heat.
Portland vs Toronto, to kolejny z kilku z dzisiejszych wyrównanych meczów bez wyraźnego faworyta. Linia jest bardzo wysoka i chociaż imponuje mi Portland grą zespołową i konsekwencją w grze (podobnie jak choćby Atlanta), to wydaje mi się, że tak wysoka linia dodatnia dla Toronto będzie spokojnym zabezpieczeniem dla Raptors, a mecz może zakończyć się każdym wynikiem, natomiast nie powinno być takich fajerwerków jak choćby ostatnio w meczu Cavs z Pistons.
Utah Jazz powinno również pokonać Minnesotę. Tutaj rozważałem też grę undera.

New Orleans Pelicans +6.5 @ 1.28 ✅
Vancouver Canucks (NHL) +1.5 @ 1.44 ✅
Benfica @ 1.10 ✅
AKO: 2.02 ✅ ✅ ✅
SUKCES ;) ✅

Trzeci kupon zamieściłem tylko pro forma, jest to kupon zagrany bardziej na emocje. Benfica, gdy piszę tego posta przed chwilą wygrała spotkanie, puściłem live, przy stanie 1:0. Vancouver oparłem na typie użytkownika Piscatella z działu NHL, aczkolwiek zmieniłem i trochę zabezpieczyłem &quot; tyły &quot; ;) Ale tu nie o tym, bo to NBA, a nie NHL ;)
New Orleans wydaje mi się, że jest w lekkim dołku, w przeciwieństwie do Suns, które wygywają jak na zawołanie. Nie ma tu większej filozofii, wierzę po prostu, że kiedyś ta seria się skończy i będzie to dziś w meczu z Pelicans, a jeśli nie to linia +6.5 będzie wystarczającym zabezpieczeniem. Tak jak już wyżej napisałem, jest to typ zmiksowany, zrobiony trochę dla emocji.
Powodzenia! ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom