>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA Grudzień 2014

Status
Zamknięty.
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Właśnie wyskoczyło info ze Mavs zmierza sie dzis z Thunder bez Tysona Chandlera.. jedynego w tej chwili centra w druzynie. Z konieczności wiec na &quot;piątce&quot; zagrają Dirk Nowitzki i Charlie Villanueva. Nie są wybitnymi defensorami a tym bardziej nie tej klasy co Chandler. Przy takiej dziurze pod koszem Mavs przed Thunder otwiera się autostrada do zdobywania punktów. Największe zagrozenie ze strony Thunder popłynie oczywiście ze strony Westbrooka ale inni tez powinni swoje dołozyć m.in Ibaka i Adams. Na obu stosunkowo niskie linie jak na mecz zapowiadający się tak ofensywnie i sądze ze warto korzystać. Z Adamsem róznie bywało ale ostatnio kręci naprawdę dobre cyferki jeśli nie będzie blowu a być go nie powinno to jest w stanie pokryć linię.

Ibaka over 13.5 @ 1,90 marathon
Adams over 7.5 @ 1,85 betcity
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
friendly 421

friendly

Użytkownik
Bardzo podoba mi się propozycja realhotrod. Apropo Howarda poniżej 18,5pkt. Jest to moim zdaniem dobry typ i biorę go chętnie. W większości meczy Howard odgrywał znaczną rolę w zbiórkach, a nie punktowaniu. Jak zostało wspomniane dołączył Smith, któremu chyba spodobało się w Rockets, tak więc nie wydaje mi się żeby dnia dzisiejszego Howard przekroczył tę linię.
Howard -18,5pkt 1,83 @bet365 ⛔ Akurat w tym meczu sie obudzil..
 
r-baggio 557

r-baggio

Użytkownik
Charlotte – Milwaukee
Typ: over 7,5 punktu Zaza Pachulia
Kurs: 1,85
Bukmacher: Ónibet


Tak pisałem dwa dni temu o typie na Pachulię.

&quot;Dzisiaj nie zagrają podobnie jak wczoraj Sanders (7,3 punktu na mecz) i Ilyasova (9,8 punktu na mecz). Zaza pod ich nieobecność wychodzi w pierwszej piątce. W tym sezonie, jeśli musiał zastępować Sandersa to zawsze pokrywał tą linię:

- wczoraj z Atlantą 14 punktów (6-9, 26 minut)
- z Sacramento 7 punktów (2-7, 26 minut)
- z NY 14 punktów (6-11, 35 minut)

Zaza obecnie zdobywa 6,7 punktu na mecz grając 21,7 minuty. Linia jest, więc bardzo atrakcyjna biorąc pod uwagę nieobecność Sandersa i Ilyasovy. &quot;

Dzisiaj nie zagrają ponownie Sanders i Ilyasova (https://twitter.com/cf_gardner/status/549288485324988416
https://twitter.com/cf_gardner/status/549301744635633664
, więc Zaza w pierwszej piątce, czyli więcej piłek i więcej gry. W drugim meczu z Atlantą zdobył 11 punktów. Linia jest obecnie wyższa o punkt, ale dalej dobra do gry. Zaza zagra dzisiaj przeciwko Jeffersonowi (który od kilku dobrych dni nie jest sobą, bo ma ciągłe problemy z pachwinami) i z pewnością 8 punktów nie jest wygórowaną linią.

Wynik: 15 punktów✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Charlotte – Milwaukee
Typ: over 7,5 punktu Zaza Pachulia
Kurs: 1,85
Bukmacher: Ónibet

Tak pisałem dwa dni temu o typie na Pachulię.
&quot;Dzisiaj nie zagrają podobnie jak wczoraj Sanders (7,3 punktu na mecz) i Ilyasova (9,8 punktu na mecz). Zaza pod ich nieobecność wychodzi w pierwszej piątce. W tym sezonie, jeśli musiał zastępować Sandersa to zawsze pokrywał tą linię:
- wczoraj z Atlantą 14 punktów (6-9, 26 minut)
- z Sacramento 7 punktów (2-7, 26 minut)
- z NY 14 punktów (6-11, 35 minut)
Zaza obecnie zdobywa 6,7 punktu na mecz grając 21,7 minuty. Linia jest, więc bardzo atrakcyjna biorąc pod uwagę nieobecność Sandersa i Ilyasovy. &quot;
Dzisiaj nie zagrają ponownie Sanders i Ilyasova (https://twitter.com/cf_gardner/status/549288485324988416
https://twitter.com/cf_gardner/status/549301744635633664
, więc Zaza w pierwszej piątce, czyli więcej piłek i więcej gry. W drugim meczu z Atlantą zdobył 11 punktów. Linia jest obecnie wyższa o punkt, ale dalej dobra do gry. Zaza zagra dzisiaj przeciwko Jeffersonowi (który od kilku dobrych dni nie jest sobą, bo ma ciągłe problemy z pachwinami) i z pewnością 8 punktów nie jest wygórowaną linią.
Spoko, tylko Gruzin pokrył tą linię, od kiedy jest w Bucks, tylko raz (8 pkt) i to tylko dlatego, że grał 38 minut w tym meczu.
Ogólnie przeciwko Hornets/Bobcats leci mu w tym momencie skuteczność 8/24 z gry (tylko w Bucks) i ciężko się spodziewać, żeby raptem dzisiaj miał okazać się bestią na Ala i Biyombo.

W tym sezonie na 28 meczy, 8 i więcej punktów miał w 10-ciu meczach ???? Nie mówię, że będzie to łatwe, ale pod nieobecność Sandersa i Ilyasovy ma na to zdecydowanie większe szanse.
Samego typu nie neguje, jakbym nic lepszego nie znalazł, to może nawet i bym zagrał, bo 4 łatwe akcje pod koszem mogą mu się trafić bez problemu.
Napisałem to, żeby było obie strony medalu widać ;)
 
r-baggio 557

r-baggio

Użytkownik
Spoko, tylko Gruzin pokrył tą linię, od kiedy jest w Bucks, tylko raz (8 pkt) i to tylko dlatego, że grał 38 minut w tym meczu.
Ogólnie przeciwko Hornets/Bobcats leci mu w tym momencie skuteczność 8/24 z gry (tylko w Bucks) i ciężko się spodziewać, żeby raptem dzisiaj miał okazać się bestią na Ala i Biyombo.
W tym sezonie na 28 meczy, 8 i więcej punktów miał w 10-ciu meczach ???? Nie mówię, że będzie to łatwe, ale pod nieobecność Sandersa i Ilyasovy ma na to zdecydowanie większe szanse.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Howard over 17.5 @ 1.90 by Marathon

Uczeń przyjechał do Mistrza ;)

Koniu po świetnym meczu z SAS (11/13 FG). Trochę mi ten mecz plany pokręcił, bo ten typ był już zapisany do gry od dawna, ale o dziwo linia po wczorajszym meczu nie ruszyła w ogóle więc nic tylko brać.

Howard vs. Gortat
7 bezpośrednich pojedynków (2 x PHO/ORL, 3 x PHO/LAL, 2 x HOU/WAS).
Średnia Konia 21 per game na 54% z gry oraz 14 zbiórek per game.
Tylko w jednym z tych siedmiu pojedynków Dwight nie rzucił 18 pkt (9 pkt w styczniu 2013 w barwach LA).
Już w barwach Rockets dwa mecze i odpowiednio 24 pkt (7/9 FG, 10/16 FT, 16 rebs) oraz 23 pkt (10/17 FG, 3/10 FT, 7 rebs).

Jedyne co może dzisiaj Konia powstrzymać przed overem, to Harden i jego one man show, ale tutaj liczę, że Beal coś się postawi (choć historia jest bezlitosna w tym match-up&#39;ie).
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
N 4

niper

Użytkownik
Witam panowie. Obserwuję obecny sezon NBA oraz ten dział i typy poszczególnych forumowiczów od jakiegoś czasu. Czas abym wreszcie dodał coś od siebie. Kto skusi się na moje typy - mam nadzieję, że zarobi dziś w nocy ????
Od siebie chciałbym tylko dodać, iż uważam, że spory % typu powinien się opierać na własnym wyczuciu (ligi, zespołów, poszczególnych graczy), a nie głównie na statystykach, tak jak zresztą jeden z forumowiczów słusznie napisał to stronę albo dwie wcześniej.
Tak więc proponuję zagrać dziś dubelek, ponieważ drugi typ jest jak dla mnie 10/10:
1. Houston Rockets vs Washington Wizzards +4 @ 1.9 bet365
Obie ekipy to wg mnie solidne drużyny, które wysoko zajdą w play offach. Houston wczoraj po bardzo ciężkiej i kosztującej dużo sił przeprawie w San Antonio, a Howard w tym meczu musiał zacząć zdobywać punkty, patrząc na poczynania kolegów w tym również Hardena, któremu wczoraj gra nie szła tak gładko jak zazwyczaj. Rakiety nie porażają bilansem u siebie, a zespół Gortata na pewno dużo świeższy. Nie zdziwię się, jeśli nawet dziś wygrają. Na pewno będzie widać w drugiej połowie, że Harden i ekipa wrócili wczoraj z daaaalekiej podróży.

2. Los Angeles Clippers -4 vs Utah Jazz @ 1.25 bet365 ako 2,38 ZWROT

Clippers na początku długiej serii u siebie, wypoczęci po 2 dniach. Oglądałem ich cały mecz z Toronto, dlatego że ekipę z Kanady śledzę bardzo uważnie. Cały mecz bardzo wyrównane spotkanie i dopiero w ostatniej kwarcie im się coś pogmatwało, a do tego doszedł wtedy 3 punktowy serial gości i nieco odpuścili końcówkę zrezygnowani. Jednakże jest to bardzo poukładana ekipa, która również wg mnie zajdzie wysoko w play offach. Zapewne rozniosą Jazzmanów 15 punktami, ale gram bezpieczniej, żeby dubelek wszedł.

Przepraszam, że nie wspominam nic o statystykach, ale zaznaczam, że przeglądałem je również dość uważnie i brałem je pod uwagę, zwłaszcza jeśli chodzi o pierwszy typ. Ale jak wcześniej napisałem, wg mnie podstawą jest wyczucie ligi.
Jeśli chodzi o jakieś overy/undery, pogram dziś under 196,5 @ 2.00 (Harden w końcówce dwa rzuty za 3, a przez cały mecz nic... w dodatku waszyngton brak poszanowania piłki przy dobrym wyniku) w meczu rakiet z czarodziejami. Marcinek ma dziś pole do popisu jeśli chodzi o zatrzymywanie wjeżdżającego Hardena (jeśli uważa że zasługuje na miejsce w meczu gwiazd). Howard też swoje pozbiera i zawalczy na tablicach, bo to gruby kaliber koszykarza, co pokazał wczoraj. Myślę, że mecz będzie dosyć zacięty, a drużyna ze stolicy będzie chciała pokazać pazur. Z drugiej strony gospodarze, którzy są bardzo zrównoważonym zespołem i na pewno nie będą dawali sobie w kaszę dmuchać.
Na zachętę do grania dodam, iż wczoraj wszedł mój typ w meczu Houston Rockets. Nietypowy, bo: Houston Rockets lub San Antonio wygra o 6 lub więcej - nie @ 2.30 - zakład live w 2 kwarcie. Tak też było i mecz zakończył się różnicą 4 oczek.
Tak swoją drogą, to dlaczego Corey Brewer nie dostał wczoraj szansy na więcej? w 24 minuty gość zdobył 25 punktów i wszystko na skuteczności 72-75% Przyznam szczerze, że nie zwracałem wcześniej na niego większej uwagi, ale wczoraj zagrał ciekawą partię.
 
miki0308 465

miki0308

Użytkownik
Nikola Vucevic over 17,5 pkt @1,90 Marathonbet ✅ 26
Miami podejmuje u siebie Orlando. Sprawa jest prosta, podobnie jak przy ostatnim typie na Gasola. Centrzy przeciwko Heat zazwyczaj kręcą dobre cyferki. Nie wiadomo czy zagra Bosh (jest questionable), ale czy będzie gotowy do gry, czy jego miejsce zajmie Andersen, to Vucevic powinien sobie spokojnie i tak poradzić. Moim zdaniem, Nikola mocno się rozwinął w ostatnim czasie, bardzo dobrze radzi sobie w na atakowanych tablicach, rzuca na przyzwoitej skuteczności. Często to właśnie on jest liderem Magic w ofensywie i jeśli ekipa z Florydy chce powalczyć z Miami to powinni sporo grać przez swojego centra. W tym sezonie Orlando podejmowało już Miami i Nikola rzucił 33 pkt. Linia ustawiona poniżej jego średniej (18,1 PPG), można śmiało grać. Polecam !!
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Charlotte Hornets - Millwaukee Bucks +3,5 1,943 ✅ 94:104
Charlotte Hornets - Millwaukee Bucks over 198,5 1,98 ⛔ 198 nawet z dogrywką nie ogarnęli...Inna sprawa, że mieli na liczniku 196 i Walker trafił 2/3 wolne i przestali faulować gdy nie udało się odzyskać piłki i tak się skończyło...szkoda
I jak tu zaufać Charlotte ? Ok widać było z Orlando, że coś jest nie tak z Big Allem bo kiedy on oddaje 11 rzutów mając tak kiepskiego obrońce jak Vicevic w sytuacji kiedy trafia 7/11 to coś jest nie tak. Brakowało jego punktów do zbilansowania ataku, chociaż Kemba i tak zrobił więcej niż się od niego oczekuje. Nie wiem tak naprawdę jak zaopatrywać się na tą drużynę. Na pewno brakuje im solidności i stabilności w grze. Potrafią grać solidnie, by niedługo potem grać bardzo słabo. Jednak patrząc przez pryzmat całościowy to nie wróże im tutaj wielkiego meczu. Fakt ostatnio potrafili ograć Millwaukee @ ale fakt jest taki, że goście grają rewelacyjnie jako underdog.
Generalnie kilka cieawych statystyk ATS:
season: 21-9
@away: 13-5
@away underdog pomiędzy 3,5-6pkt: 4-0
vs drużyny z bilansem &lt;.500: 11-3
Jak widać mają patent. Inna sprawa, że mało kto przypuszczał, że Kidd zrobi z Millwaukee drużynę, a to jest ich największa zaleta. Naprawdę widać pomysł i mnie się ta drużyna bardzo podoba. Z drugiej strony Charlotte jako faworyt w tym samym przedziale ledwo 1-4, home 6-11, 5-8 z drużynami &lt;.500. Jeżeli dzisiaj Big All znowu będzie miał problem z oddawaniem rzutów to tym bardziej może być ciężko chociaż Zaza chyba jest dla niego akurat nie najgorszym obrońcą bo to nie jest taki typowy center a jak wiemy Big All lubi pograć daleko od kosza.
Co do overa to obie ekipy jak chcą potrafią grać szybciej. A asami w defensywach nie są: kolejno 18 i 15 miejsce pod względem straconych punktów. W ofensywie Bucks pisałem wielokrotnie są fajnie zbilansowani. Często to spotkania tworzą lidera, przez to też są tak trudni do grania. Dobrze dzielą się piłką(10 miejsce w lidze). Dodatkowo statystycznie Bucks w tym przedziale punktowym notowali 3-0 na korzyść overa, przeciwko słabym defensywom, które notują straty &gt;99pkt/mecz bilans 7-4. Gospodarze też po przegranej jako faowryt lubią w kolejnym meczu notować over (3-1). Linia nie za wysoka i wydaje mi się, że obie ekipy nie mają za bardzo materiału na powstrzymanie ofensyw, które są lepsze chyba w moim mniemaniu niż to wygląda w cyferkach.
Indiana Pacers - Chicago Bulls under 194,5 1,943 ✅ 90:92
Wow ale linia.
Dość powiedzieć, że w ostatnich spotkaniach między tymi ekipami regularnie linie były w okolicach 180 punktów. Ja wiem, że trochę się pozmieniało. Zdrowy Rose, do tego Indiana z kontuzjami, ale dalej jest to czołowa defensywa w lidze i na własnym parkiecie w tak prestiżowym meczu spodziewam się raczej sporo walki i twardej defensywy bo właśnie z tego obie drużyny słyną. W ofensywie Indiana wygląda lepiej, ale nie na tyle bym jeszcze im zaufał. Bulls ostatnio też imponują tylko że z drużynami z którymi punktować nie jest trudno(może prócz Memphis, ale ostatnio to oni są totalnie bez formy).
Indiana w przedziele tej linii(190-194,5) jest 4-1 na korzyść undera. Niestety po dobrym meczu w ofensywie zazwyczaj częściej powtarzają dobrą grę, jednak Chicago to naprawdę solidna firma w defensywie. Poza tym to jest revenge game dla Chicago po porażce na początku tego sezonu a to raczej przemawia za solidną obroną i bardziej fizycznym graniem mając na uwadze styl tych drużyn.
Brooklyn Nets - Sacramento Kings under 204 1,952 ⛔ 107:99 co za badziew Sacramento mając 9pkt straty fauluje na 23sek przed końcem przy 203 na liczniku, wpada 1FT po czym przy zwrocie nie trafiają za 3 ale robią off reb i wpada izi 2 pointer po czym kończą foul game i mecz się kończy, pech dzisiaj trochę
Idzie lżej ale w moim odczuciu jest tutaj value w tej linii. Wiadomo, że wiele będzie zależeć od Cousinsa i tutaj troszkę mnie to powstrzymuje przed braniem tej linii bo jednak Lopez to nie jest genialny obrońca. Mimo to Brooklyn musi bronić lepiej a potrafią to robić.
Kings wiemy to doskonale gra up tempo, jednak nie sądzę, by Brooklyn chciał iść na taką wymianę. To po prostu nie działa. W tym sezonie przeciwko zespołom, któe tracą &gt;99pkt mają bilans 10-5 na korzyść undera a przeciwko solidnym ofensywom z &gt;99pkt na mecz bilans 10-3 na korzyść undera.
Sacramento zdecydowanie overowe to wiadomo ale wydaje mi się, że Brooklyn powinien kontrolować tempo i lepiej wracać do defensywy i wtedy ograniczyć poczynania Kingsów bo inaczej po prostu nie widzę tutaj dla nich za wiele opcji na wygraną bez dnia konia zza łuku.
Poza tym tak trochę przeczucie mam co do tego typu.
Houston Rockets - Washington Wizards under 200 1,97 ⛔ 103:104 lol tym razem totalnie off balanced rzut za trzy Hardena przy 102:97, który jak nie wpada mamy koniec meczu. Wcześniej totalnie z dupy rzut Arizy, który w ogóle doprowadził do takiej końcówki, który też wpada. Końcówki dzisiaj nie po mojemu...
Ta linia bardzo mnie satysfakcjonuje. Houston po pierwsze w tym sezonie nie gra już takiego run&amp;gun. Widać, że bilansują swoją grę w ofensywie i defensywie i daje to efekty. To co jest dla mnie najważniejsze. Kto oglądał wczorajszy mecz z SAS widział jak fizyczne to było spotkanie. Tak wysoki wynik zawdzięczany tylko skuteczności zza łuku i temu, że SAS ostatnio nie gra w obronie tego co powinno z ciągłymi zmianami w składzie. Wizards trzeba powiedzieć broni solidnie w tym sezonie i matchupy w postaci Harden&amp;Wall i Howard@Gortat nie będą łatwe. Wall to jeden z lepszych obrońców na &quot;1&quot; wg. mnie. A Gortat z Howardem to wiadomo o co chodzi. Gortat to naprawdę solidny defender i zawsze w meczach, które pokazywane są w Polsce notuje solidne występy. Potrafi się sprężyć, szczególnie w defensywie, bo dzisiaj to będzie jego główne zadanie. WSH na pewno spróbuje pograć up tempo ale po pierwsze Houston powinien dzisiaj się wystrzegać prostych strat po takim meczu jak wczoraj bo wiedzą jak szybko WSH chodzi do kontry i jak zabójcze one są, po drugie Houston to coraz dojrzalsza ekipa i oni wiedzą co mają robić. Coraz mniej tam samowolki. WSH bronią solidnie zza łuku, więc możliwe że ograniczą jakieś serię trójek ze strony Houston, którzy mają te celowniki ustawione solidnie. Ze statystyk wartych odnotowania. Houston home 12-3 na korzyść undera, WSH przeciwko ekipom z solidnymi ofensywami notuje bilans 10-4 na korzyść undera. Houston w całym sezonie 18-11 na korzyść undera (przytaczam tylko te staty gdzie widać jakąś tendencje).
Los Angeles Clippers - Utah Jazz +12 1,961 ✅ 101:97
Clippers po prostu nie ufam. Mogłoby się wydawać najlepsza okazja by przejechać się po rywalu. Tylko po prostu ich gra nie predysponuje by wg. mnie wystawiać taką linię(jakieś 9,5 byłoby wg. mnie odpowiednie). W tej lidze każdy mecz ma swoją historię i ja bardzo nie lubię, kiedy tak przeciętnie ostatnio spisującą się ekipę LAC wrzucą się nawet z Utah na takiego faworyta. Niby po wygraniu z GSW powinno iśc do przodu to z Toronto znowu kaplica. Niby przez 3 kwarty trzymali się blisko by potem stanąć. To też kłopot LAC. Spore przestoje a Utah gra całkiem fajną koszykówkę. Widziałem ich 2-3 spotkania i wyglądali bardzo fajnie, chociaż bez rewelacji. Ostatnio grałem przeciw nim z 76ers i mocno się przeliczyłem i nie doceniłem. Jedyny problem tego beta jest taki, że Utah gra jutro u siebie przeciwko Minnesocie i mogą troszkę oszczędzać siły i grać szerszą ławką bo jednak jutro szansa na wygraną jest spora, tylko z drugiej strony to jest NBA tutaj dla takiego zespołu jak Utah gra przeciwko Clippers to wyzwanie i pisałem już wielokrotnie takie zespołu z bardzo słabym bilansem grają mecz po meczu, nie kalkulują bo każda wygrana jest ważna i buduje zespół. Wydaje mi się, że ta linia jest za wysoka i oczywiście LAC może odpalić w każdym momencie w tedy włożą i +30 jednak tylko póki co nie bardzo jest o co się zaczepić, przede wszystkim dlatego, że nie funkcjonuje defensywa a w ofensywie pomysłów brak.
Biorąc jednak pod uwage jutrzejszy b2b mecz z Minnesotą gram to lekko.
NBA 2014/2015: 26:20
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Houston Rockets - Washington Wizards (0-4,5) 1 2,02 Marathon

Dzisiaj stawiam na &quot;Rakiety&quot;, które mają więcej indywidualności które mogą przechylić szale na ich korzyść. Smith na razie średnio wkomponowany w drużynę bo więcej zbiera niż zdobywa punktów. Harden to wiadomo klasa i dzisiaj pewnie znowu zdobędzie dużo punktów. Nas na pewno elektryzuje najbardziej walka pod koszem w której nie widzę zbyt wielu szans dla Gortata(nie mówię, że Dwight to super obrońca). Myślę, że goście dzisiaj będą musieli grać więcej z obwodu bo o punkty pod kosztem będzie bardzo ciężko. Tutaj szansa otwiera się dla Walla jednak ja stawiam dzisiaj na Houston, którzy w końcu powinni zagrać jak na nich przystało w Toyota Center.

Brooklyn Nets - Sacramento Kings (0-3,5) 2 1,74 Marathon

Do składu Kings wrócił ich lider i mimo, że mieli problem z Knicks to pokonali ich w swojej hali. DeMaracus zagrał fantastyczny mecz na poziomie 39 punkty i 11 zbiórek. Nie przypominał faceta po chorobie i to zwiastuje dobrze dla Sacramento. Sacramento przegrywało prawie cały mecz w TD Garden by ostatecznie pokonać gospodarzy. W potyczce u siebie z Pacers już nie było tak kolorowo i skończyło się wysoką porażką. Trener wprowadza dużo rotacji na wielu pozycjach. Cały czas w 100% dyspozycji nie jest Brook a i Deron nie ma pewnego miejsca w składzie. Dzisiaj uważam, że Gay i Cousins sprawią, że Brooklyn jeśli wygra to z nie dużą przewagą.

⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Houston Rockets - Washington Wizards (0-4,5) 1 2,02 Marathon

Dzisiaj stawiam na &quot;Rakiety&quot;, które mają więcej indywidualności które mogą przechylić szale na ich korzyść. Smith na razie średnio wkomponowany w drużynę bo więcej zbiera niż zdobywa punktów. Harden to wiadomo klasa i dzisiaj pewnie znowu zdobędzie dużo punktów. Nas na pewno elektryzuje najbardziej walka pod koszem w której nie widzę zbyt wielu szans dla Gortata(nie mówię, że Dwight to super obrońca). Myślę, że goście dzisiaj będą musieli grać więcej z obwodu bo o punkty pod kosztem będzie bardzo ciężko. Tutaj szansa otwiera się dla Walla jednak ja stawiam dzisiaj na Houston, którzy w końcu powinni zagrać jak na nich przystało w Toyota Center.
O gościu przeginasz ????

Wpisz sobie w notatnik - Howard to bardzo dobry obrońca.

Praktycznie co sezon w czołówce defensive rating (nie licząc przygody w LA i pierwszego sezonu w Houston).
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 676

mmichael83

Użytkownik
LA Clippers - UTAH Jazz

Blake Griffin 24 ⛔⛔ nie ma to jak trafic w ostatniej akcji meczu tylko 1 rzut wolny ;)
over 24,5 1,85 bwin


o 4:30 nad ranem odbędzie sie moim zdaniem mecz bez historii a kolejne zwycistwo na koncie zapiszą koszywarze z LA Clippers, UTAH nie za bardzo moze jak,czym,kim zagrozić, ewentualnie gospodarze sami Sobie mogą zawalić mecz jak bedą spać na parkiecie, w co wątpie bo ostatni okres nie jest najlepszy w ich wykonaniu i tutaj na pewno szukaja latwych pkt, tym bardziej ze graja u siebie, oczywiście prym w ofensywie bedzie dzielił Blake Griffin i Chris Paul, następny mecz dopiero w środe w NY więc nie musi ich trener oszczędzać, a wrecz przeciwnie dać im się załapać i troche podreperować statystyki,dlatego uderzam w over PF gospodarzy, jeśli zagra min 35 min , to over pokryje.

stawka 6/10
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
hayto 631

hayto

Użytkownik

Charlotte Hornets - Milwaukee Bucks
Kemba Walker over 18.5 BetCity @ 1.85 (19.0 Unibet @ 1.85)
✅ 28 pkt.​
Kemba ostatnio jest w bardzo dobrej formie, a świadczy o tym fakt, że w ostatnim meczu rzucił 42 punkty (najwięcej w karierze). W zespole Hornets dziś nie zagra Stephenson oraz nie pewnym gry jest Gary Neal. W przypadku, gdy Neal nie zagra, więcej minut na parkiecie powinien dostać drugi PG Charlotte Brian Roberts, a to dla Walkera dobrze, bo powinien dostać około 40 minut na parkiecie. Kemba dziś zagra przeciwko Knightowi, a wiadomo, że ten zbyt dobrym obrońcą nie jest. Ponadto problemy (tak jak kolega wyżej wspomniał) zdrowotne ma Al Jefferson, więc teoretycznie większy ciężar gry na siebie powinien wziąć właśnie Walker. Rozgrywający Charlotte w ostatnich ośmiu spotkaniach linie pokrywał sześć razy. Hornets w tym sezonie grali już dwa razy przeciwko Bucks. Oba te spotkania były wyrównane (w jednym nawet była dogrywka) a Walker, wtedy rzucił odpowiednio: 26 i 27 pkt. Dziś zapowiada się również wyrównana walka. Osobiście gram w BetCity z racji tego, że linia jest niższa (18.5) w Unibecie dla przykładu (19.0).
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
John Wall over 18
1,85

unibet
Dwight Howard under 18,5
1,85

unibet
Waszyngton ostatnio sie nie przemecza.Houston po ciezkim meczu. Gracze obwodowi rakiet lekko mowiac do tytanow obrony to nie nalezą. napewno niscy gracze Wizards sa lepszymi defensorami niz Ci z Houston. Wall dzisiaj moze napykac punktow. Tym bardziej, ze Pod koszem dzisiaj bedzie iskrzyc i ciezko bedzie tam zdobywac punkty bo beda tam dobrzy defensorzy- na czele z Gortatem i Howardem. Celuje dlatego w under Howarda, chociaz wolałbym w under Gortata jednak nie mam tego w unibecie. Howard sobie porzucal duzo ze Spurs jednak gral 37minut a wysocy Spurs ostatnio daja ostatnio sie poniewierac nawet Adamsowi wiec to nie dziwne. Howard gra duzo minut i stanie dzisiaj przeciwko dobrej defensywie.Wizards umieja fajnie zacieśniać pomalowane i bedzie tam Dwightowi bardzo ciezko.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Chicago Bulls - Indiana Pacers (0-5,5) 1 2,02 Marathon ⛔

Chicago ostatnio grają jak natchnieni, bilans 9-1 mówi sam za siebie. A wystarczy zobaczyć kogo mają na rozkładzie z pokonanych (Toronto, Blazers, wygrali w Memphis i stolicy). Ten mecz to również rewanż za pojedynek z 15 listopada kiedy to Pacers pokonali w United Center &quot;Byki&quot;. W tamtym spotkaniu zabrakło Rose&#39;a który dzisiaj zagra i może odmienić oblicze swojej drużyny bo w formie jest. W raz z Butlerem, Gasolem stanowią bardzo mocne punkty drużyny a jeśli do tego dołożymy Noaha który bardzo dużo zmienia wraz z Gasolem to mamy bardzo mocną drużynę. Indiana w mojej ocenie ma za mało indywidualności które mogły poprowadzić w najważniejszych momentach drużynę. Ostatnio Indiana bardzo dobrze zbierała ale ogólnie są trochę słabsi (może poza Luisem) w tym elemencie od Bulls i dzisiaj to również może być widoczne. Stawiam na Chicago w tym starciu.
 
R 10

realhotrod

Użytkownik
John Wall over 18
1,85

unibet

Dwight Howard under 18,5
1,85

unibet

Howard sobie porzucal duzo ze Spurs jednak gral 37minut a wysocy Spurs ostatnio daja ostatnio sie poniewierac nawet Adamsowi wiec to nie dziwne..
oglądałem ten mecz i płakałem(miałem under na Howarda). Nie dość że zwierzęcą siłą przestawiał Splittera to jeszcze gdyby mógł i rzucił z połowy z zamkniętymi oczyma to pewnie by trafił.
Howard jako zdobywca punktów jest w tym sezonie strasznie nieobliczalny, ale obserwując mecze Houston widzę że gdy gra przeciwko obrońcy potrafiącemu trzymać pozycję obronna, który nie daje się przestawiać to traci połowę wartości w ataku. Czy Gortat będzie w stanie go wyblokować od zbiórek w ataku i pare metrów od kosza okaże się kluczowe dla wyniku punktowego Dwighta.
 
rzepik 1

rzepik

Użytkownik
Memphis Grizzlies - San Antonio Spurs 1 @ 1.82 (MarathonBet) ✅ ✅ ✅

Pobieram kurs na Memphis w dziesiejszym spotkaniu. Spurs w ostatnich 8 spotkaniach odnotowali tylko dwa zwycięstwa, Misie po 4 kolejnych porażkach wygrali ostatni mecz z Heat i wracają na dobre tory. Obydwie drużyny już dwukrotnie grały ze sobą w tym sezonie, raz wygrało San Antonio na początku grudnia ale wtedy w swoich szeregach mieli jeszcze Leonarda i Parkera, natomiast 17 grudnia po 3 dogrywkach zwyciężyli gracze z Tennessee.
Spodziewam się close-game ale wysoki kurs na Memphis którzy u siebie przegrali tylko 4-krotnie składnia mnie do pogrania na nich. Spurs w tym sezonie 9-8 na wyjazdach.
Warto dodać że Parker na pewno nie wystąpi w dziesiejszym meczu co nie wątpliwie jest dużym osłabieniem, z kolei status Z-Bo to questionable. Memphis nie chcą na siłę przyśpieszać powrotu Randolph&#39;a ale 4 porażki w ostatnich 5 meczach bez Z-Bo myślę że zmotywują samego Zacha do powrotu w dniu dziesiejszym.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
qwerty10 1K

qwerty10

Użytkownik
pora cos pograc powazniej z NBA i cos tu naskrobac. Pobieram dzis dubelka z milenium, niestety z podatkiem ale ako satysfakcjonujace mnie @3, takze biore i czekam na Nowy Rok i na nowy rozdzial z trafnymi typami.
O 1 w nocy czasu Polskiego bedzie fajne spotkanie Magic z Pistons(dla niektorych Pizdons) szanujmy sie i nie robcie z nich nie wiadomo kogo. I te wasze avatary sa smieszne, no ale jak ktos sie lubi blaznic to prosze.
Do meczu zastanawialem sie czy Orlando pocisnie 3 mecz z rzedu, czy Pistons pocisnie 3 mecz z rzedu i przypominajac sobie ostatnie spotkania, zawsze 1 q byla bardzo punktowa i tak wlasnie dzis zagra, szanse na win w dzisiejszym meczu 50/50 odejscie Smitha dalo im fajnego kopa Detroit i samemu zawodnikowi rowniez. Fajne starcie bedzie miedzy dobrze grajacemu w tym sezonie Vuceviciovi i Drummond/Monroe. Pistons podbudowane rozjechaniem tych losiow z Clevland, najpierw niech kupia sobie prawdziwego centra, a nie ten varezao i ten drugi nawet nie pamietam bo jest taki slaby. Samym Lebronem Lovem i Irvingiem nie beda wygrywac same jednostki. Wracajac do Magic i Pistons, overek wskazany
Do dubelka dolaczam Monte Ellisa, Dirk po zdobyciu tego swojego rekrodu jest innym zawodnikiem, Parsons w kratke wiec kto ma pociagnac Mavs jak nie wlasnie Monta po za tym pamietamy ten mecz poprzedni z Wizz to byl prawdziwy koncert, nie lubie stawiac drugi raz z rzedu zawodnikow ktorzy pograli poprzedni mecz na prawde kozacko z tymi samymi zespolami, ale kto tam moze pojechac +20 jak wlasnie nie on, no chyba nie Rondo, ostatnie za duzo punktuje dlatego under 13.5 mysle mozna pocisnac, chlopak powinien korzystac i na mecz moglby miec +15 tych asyst majac takich zawodnik jak Monta czy grajacy w kratke ostatnio Dirk i Parsons, no nic pobieram sobie tego dubelka.
Monta Ellis ov 19.5
Magic v Pistons ov48.5 1q

~3
dodaje jednak jeszcze Porto kopana + Real w basket ~@7
 
badbartek37 5

badbartek37

Użytkownik
Jeśli mogę coś wtrącić, Monta podkręcił kostkę w ostatnim meczu, zapewne zagra, ale ta kostka może go nieco spowolnić - pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Denver Nuggets - Los Angeles Lakers (0-9) 2 1,74 Marathon ✅
Denver to faworyt tego meczu ale uważam, że Lakers mogą się postawić tej drużynie. Duży handicap gospodarzy to na pewno zbiórki bo jednak Boozer i Jordan nie jest w tym elemencie tak dobry jak Faried i Mozgov razem. Ostatnio oglądałem Denver i ładnie grali ale gdy tylko trochę odpuścili to Toronto wykorzystało to bezlitośnie. Dzisiaj pojedynek z Lakers z Bryantem na czele. Na niego liczę dzisiaj najbardziej. Ten pojedynek to rewanż za pojedynek w &quot;Staples Center&quot; z 23 listopada. Denver rzadko kiedy &quot;gromią&quot; u siebie przeciwnika. Lakers bardzo ciężko się gra z Denver jednak statystki są wyznacznikiem ale nie grają stąd spróbuje zagrać w stronę Lakers, którzy ostatnio punkty na wyjeżdzie zdobyli 1,5 miesiąca temu a jak wiadomo każda seria ma swój koniec. Mam nadzieje, że Kobe dzisiaj zagra lepiej niż ze &quot;Słońcami&quot; a wtedy Lakers powinni postawić się gospodarzom.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom