>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA Grudzień 2014

Status
Zamknięty.
deepred 770,2K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Dallas Mavericks - Golden State Warriors
Bardzo fajnie, że chłopaki grają dzisiaj w sesji popołudniowej, bo będzie można spokojnie obejrzeć mecz nie wkładając zapałek w oczy. Mavs jak zwykle bardzo solidni, ale GSW to prawdziwa perła tego sezonu. Póki co nie można im nic zarzucić i szkoda tylko, że wypadł im Andrew Bogut, bo gdyby on był grałbym tutaj na pewniaka na Warriors i to dosyć grubo. Mimo wszystko postaram się jakoś tutaj uzasadnić swój wybór.
Wojownikom nie zdarzają się słabe mecze. Grają dobrze albo bardzo dobrze. Świetnie dysponowany jest przede wszystkim Stephen Curry, który wg mnie jest teraz TOP1 rozgrywających w NBA. Może jakiejś potężnej liczby asyst nie odnotowuje, ale jego gra 1v1 i dobra skuteczność na dystansie pozwalają mu jakoś ukryć te &quot;braki&quot;. Na równym poziomie gra także Thompson, który zawsze te 20 punktów dorzuci. Natomiast bardzo ważnym ogniwem stał się Barnes, który w niektórych meczach jest absolutnym liderem i kluczowym graczem.
Jeżeli chodzi o Mavs to nie widzę aż tak wielu bardzo wyróżniających się zawodników. Chandler Parsons nie rzuca tylu punktów, ile przypuszczałem, że będzie rzucał, ale mimo wszystko ściągnięcie go z Houston to jak mawia klasyk &#39;plus dodatni&#39;. Do tego dochodzą Monta Ellis i stary, poczciwy Dirk, który mimo upływu lat spokojnie radzi sobie w NBA. Wydaje mi się, że dzisiaj jakość będzie po stronie Warriors, choć będzie dziś ciężko pod tablicami. Zawodnicy z Oakland są według mnie w stanie spokojnie wygrać dzisiaj z Mavs, którym Bucks potrafili sprawić kłopoty na ich terenie. Sporo będzie zależało jak zwykle od Curry&#39;ego, który musi rzucać dziś na dobrej skuteczności, żeby pomóc w odniesieniu zwycięstwa swoim kolegom.
Warriors - 3,5 / 2.25 / bet365 ✅
Easy bet. ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
R 4,7K

root

Użytkownik
Dallas Mavericks - Golden State Warriors 1 1.86 ⛔ 98-105 ⛔

Czy dzisiaj seria GSW dobiegnie końca? wiele na to wskazuje, po pierwsze h2h (Mavs bardzo nie leżą drużynie z Oakland) po drugie brak zarówno Boguta jak i Lee, David Lee w tym sezonie jeszcze nie zagrał w żadnym meczu, ale Bogut grał prawie we wszystkich meczach i jest to bardzo ważna postać przede wszystkim w obronie Wojowników, będzie go bardzo brakowało w tym meczu i według mnie jego nieobecność zadecyduje o porażce Wojowników.
W Mavs nie będzie grał Chandler Parsons, ale czy to będzie tak wielka strata dla zespołu z Teksasu? nie sądzę, w tym sezonie Parsons nie jest tym samym chłopakiem, co z czasów Houston Rockets, a więc nie powinni zbytnio odczuć jego braku, w przeciwieństwie do zespołu GSW, którzy brak Andrewa Boguta z pewnością odczują.

edit:
Fatalny początek ze strony Mavs zdecydowanie zadecydował o losach tego spotkania, pierwsza kwarta przegrana w stosunku 18-39 z GSW zabiła zdecydowanie mecz, mimo, że Mavs byli nawet bliscy comebacku, ale jednak taka strata w jedną kwartę, to zbyt wiele z takim rywalem...
 
vertigo 11,1K

vertigo

Użytkownik
Charlotte Hornets - Brooklyn Nets
Brooklyn Nets poniżej 92.5 @ 1.83 bet365

Pomijając to, że ostatni raz przekroczyli tę linię 10 dni temu a do tego potrzebna była też dogrywka, to wczoraj z 76ers mieli zaledwie 88 oczek. Przeciwko 76ers. U siebie. Niby +18 a dopiero po ostatniej kwarcie wygranej 25-10. Nets od czasów Hollinsa grają wolno i nieskutecznie w ataku, tak jak ich dzisiejszy rywal, są nadal bez Brooka Lopeza, (Kevina Garnetta) i jak się okazuje &#39;questionable&#39; potrafiącego ukłuć z dystansu Mirzy Teletovica. Dodajmy do tego fatalną formę Derona Williamsa, którą puentuje wczorajsze 0-8 z gry i ten próg wydaje się być naprawdę zawyżony.
 
qwerty10 1K

qwerty10

Użytkownik
DeAndre Jordan ov 12.5 zbiorek @2
✅15

Biore dzis maszynke do zbierania pod koszem, linia wysoka ale trudno sie dziwic skoro srednia zbieranych pilek przez DeAndre to 12.4. Jest liderem zbiorek, drugi to Pau Gasol(12.1), a trzeci to Drummond(11.9). W tamtym sezonie DeAndre mial srednia 13.6, zbiera praktycznie wszystko co jest w jego zasiegu. Kurs warty ryzyka, Clippersi zmierza sie z Bucks, nie wierze, ze dzis pozwola na wygrana ekipie Kidd&#39;a. Postawia lepsza obrone niz z Wizards i bedzie co zbierac. Tylko zeby Deandre sie nie wyfaulowal ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
blum 70

blum

Użytkownik
Pinnacle:

Orlando, 2.35
✅
Warte rozważenia. Orlando w tym sezonie gra przyzwoicie, natomiast Atlanta ma długą serię meczów bez porażki. Żadna seria nie trwa wiecznie.
 
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Na dłuższą metę nie ujedzie się w NBA na kursach 1.4-1.5, ale są takie dni, że dubelek składający się właśnie z takich kursów może przynieść pożądany efekt, dlatego dziś gram:


Milwaukee Bucks - Los Angeles Clippers
Clippers ⛔ frajerstwo!
1,4


Orlando Magic - Atlanta Hawks
Magic +6,5 ✅
1,44


Ako @2,11 bet365​
⛔


Clippers wczoraj przegrali z Wizards na wyjeździe po słabym meczu w ich wykonaniu. Słabo zagrał cały zespół, ale w szczególności Griffin. Ta drużyna ma ogromny potencjał, sporo dobrych wykonawców i po prostu przewyższa swoich dzisiejszych rywali pod każdym względem. Nie wiem, czy są w stanie w końcu osiągnąć sukces w playoffach, ale na RS jest to team, któremu warto ufać. Bucks zanotowali jak na nich świetny początek sezonu. Młody skład z kilkoma zawodnikami, którzy bardzo dobrze rokują, ale jeszcze nie są w stanie przez dłuższy okres utrzymywać stałej wysokiej formy. Dowodem na to są ostatnie porażki, a zanotowali ich aż pięć w poprzednich sześciu meczach. Dobra obrona, którą grają już nie jest tak efektywna, a w ataku mieli problemy od początku sezonu. Jak wspomniałem, goście mają tu dość znaczącą przewagę w każdym elemencie gry i powinno to być to widoczne na parkiecie.
Drugi tak słaby występ Clippers raczej nie wchodzi w grę.


Atlanta notuje najdłuższą serię zwycięstw bodajże od 16 lat (9W) i nie trudno przewidzieć, że niedługo dobiegnie ona końca. Nie zdziwi mnie, jeśli dojdzie do tego już za kilka godzin. Jest to typowy revange game bo obie ekipy spotkały się poprzedniej nocy, gdzie Hawks wymęczyli u siebie zwycięstwo po bardzo słabym spotkaniu. Tak, jak zawsze pisałem (i zdania nie zmieniłem), że Hawks jest bardzo niedocenianą ekipą, a grają naprawdę miłą dla oka koszykówkę, a co ważniejsze skuteczną, tak od dwóch spotkań widać u nich spadek jakości. Uważam, że jest to pewien trend, który dzisiaj mogą wykorzystać zawodnicy Orlando. Ciekawa paczka, ale bez perspektyw, by liczyć się już w najbliższej przyszłości w walce o PO. W pojedynczych spotkaniach jednak są w stanie zagrozić lepszym drużynom. Seria 4 kolejnych porażek z rzędu u siebie też siłą rzeczy przybliża tą drużynę do zwycięstwa. Może to dość przewrotne, ale takie są realia NBA. W porównaniu do wczorajszej potyczki, gospodarze mogą liczyć na spore usprawnienie w swojej grze. Do składu bowiem ma powrócić Vucevic, a to spory zastrzyk dobrej gry podkoszowej, szczególnie mam tu na myśli ofensywę, ale też walka na tablicach bo ten zawodnik potrafi zbierać sporo piłek.

http://www.rotoworld.com/headlines/nba/248090/nikola-vucevic-expected-back-for-saturday

Powalczyć Orlando powalczy na pewno. Ja się mocno zastanawiam nad pograniem ich zwycięstwa singlem.


Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
N 196

nicks

Użytkownik
Jo Pany !!! Jo EloPeja !!!
Na dzis sa odpowiednie argumenty, ktore nie wystarczyly wczoraj. Abym zostal dobrze zrozumiany. Tak to jest w obstawianiu. Jednego dnia jest cos 10/10 okazalo sie DUZYM zonkiem pozniej jest 30/10
Chodzi mi o dzisiejszy win La Clips
Jo polapalem po 1.44 tera jo widze po 1.40-141wygrana La Clips na bet365
Wczoraj Clips zagralo tak jakby robili rozgrzewke na ktorej malo im zalezalo. Przestali doslownie !!! I wogole zagrali jak by sie nie znali-zero zgrania. Oni po prostu nic nie zagrali !!!
Najlepsze byly zmiany jakich dokonal Doc Rivers i co gral znaczy nie gral bo nie potrafi Glen Davis. Koles nie potrafi dwutaktu zrobic, same szarze. Dwa wejscia pod kosz i dwa ofensywne faule. Dwa rzuty i dwa niecelne. Po co on w nba ?. Straty.podawanie w rece przecienikow. A Griffin to wogole nie probowal grac !!!. CP3 to tylko przenosil pilke na druga polowe. Naciskany przez Walla robil straty. Zero gry. Ogladajac pierwsze kwarte bylo widac ze ktos nie ma ochoty dzis wygrac !!! Doc Rivers w tym pomagal !!! Marcin Gortat i Humpris to byli All Stary na tle wysokich Clips. Byli nie do zatrzymania !!!! A 5 meczy poprzednich istna kaszana w ich wykonaniu. To nie Wash zagralo cos.. tylko clips nie gralo.
Mam nadzieje ze Clips dzis juz nie bedzie &quot;dorabiac&quot; na wschodzie i wczorajszy mecz bedzie rozgrzewka na dzis.
Brendon Knight. Jest nizszym graczem i CP3 bedzie mial duzo latwiej. Redick i Craword wogole nie potrafili oderwac sie od obroncy. A krycie to pozorowali. Zbyt slabe warunki fizyczne, lecz dzis duzo latwiej. OJ Mayo jest slabszy fizycznie. Srodkowy Sanders odpowiednik Jordana o slabym IQ. I Barns przycisnie Parkera i bedzie mial duzo latwiej
Dzis Clips ma rookie przed soba, slabsze warunki fizyczne Bucksow im ulatwia gre i przede wszystkim pozwola nakrecic odpowiednie tempo czego nie robili wczoraj. Podania do Jordana i Grifina to byly same straty
Polecam La Clips po 1.41 teraz jak i handi do -3.5 to na spokoju
Stake 8/10
Kolejne analizy zachwile .
Jo
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
deepred 770,2K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Charlotte Hornets - Brooklyn Nets
Miałem już dzisiaj z NBA nic nie tykać, ale zauważyłem dość ciekawy wg mnie typ. Chodzi o Derona Williamsa. Facet ostatnio zagrał katastrofalne zawody z 76ers, 0/8 z gry i 3/4 z rzutów wolnych. Wątpię, aby kolejny raz zagrał tak samo źle, a okazja na &quot;odbudowanie wizerunku&quot; jest całkiem niezła, bo przeciwnik z podobnej półki. Jeżeli chodzi o Derona to jest to facet, który jest jednym z liderów Nets, przynajmniej na papierze. Nets nie szaleją ostatnio w ataku i są teraz jednym ze słabszych zespołów NBA. Gdzieś trzeba jednak punktować, a wygranie z Hornets trzeba traktować w kategoriach obowiązku. Zawodnicy z Nowego Jorku chyba sami nie pamiętają kiedy ostatnio rzucili 100 punktów. Dzisiaj też raczej się nie zanosi, ale... Trzeba wierzyć, że uda się zejść z parkietu z tarczą, a nie na tarczy. Spodziewam się dzisiaj wielu prób rzutów 3-punktowych, tym bardziej, że Plumlee jest bardzo aktywny pod atakowanymi tablicami i dosyć dobrze zbiera piłki pod koszem rywala. Williams z pewnością jest podminowany kiepskim występem przeciwko 76ers i będzie chciał się odbić punktowo i wspomóc swoją drużynę w odniesieniu zwycięstwa. Wiadomo, że rzucać z dystansu to on potrafi, tylko, czy dziś będzie mu siedziało? Jestem zdania, że dwa tak tragiczne mecze mu się nie przytrafią, a typ, który podaję nie jest nierealny.
D. Williams over 1,5 udanych rzutów za 3 punkty / 1.96 / betsson ✅
Kolejny easy bet (;​
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
N 196

nicks

Użytkownik
Dzis Sacramento gra z Detroit
Kurs 1.43 ktory byl nizszy rano na win Saci mnie dziwi ten wzrost
Widze spokojny Winer Krolow z californi. Detroit b2b i graja piach. Saci przerwa od czwartku ladnie zagrali z Houston u siebie i przegrali w 99 % wygrany mecz. Houston dobrze gralo i ten Harden.... Mvp ? On albo Curry !! ?? Sam nie wiem ktorego wybrac
Obwod po mojemu przewaga Saci. Tak jak dzielenie sie pilka. Takze rzutowo i intensywnoscia gry Saci przewyzsza Tloki. Mimo braku Cusinsa Saci gra dobrze na 5-4 pozycjach. Trio Monroe-Drumond-Smith to drewna statyczne-nic wielkiego. Nawet blow ze strony Sacramento nad Detroit mnie nie zdziwi
Sacramento Win kurs 1.43 bet365 stake 10/10 i handi do -3,5 to na duzym spokoju zrobi Sacramento
Jo
 
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Philadelphia 76ers - Memphis Grizzlies -&gt; Grizzlies -10 | @1.91 | Betsson | ⛔ 120 - 115 OT ⛔
Za ok. kwadrans Sixers podejmą we własnej hali Memphis Grizzlies. Bilans drużyny gości to 18-4, wliczone jest w to jedno zwycięstwo po dogrywce, które miało miejsce poprzedniej nocy, gdy Grizzlies grali z Hornets. Z kolei Phila póki co wygrała zaledwie dwa spotkania, a z parkietu schodzili pokonani dwadzieścia razy. Ten typ może wydawać się ryzykowny i Phila może spokojnie pokryć tę linię, ale ja zaufam drużynie, która póki co spisuje się naprawdę dobrze. Marc Gasol w tym sezonie rozkwitł. Dobrze dysponowani są też doświadczony Randolph, czy Conley. H2H nie przemawia za graniem na Grizzlies tak dużego handi, ale ja dziś gram wbrew wszelkim statystykom. Najważniejsze są dla mnie formy obydwu drużyn, a te są bez porównania. Tak samo, jak roster zarówno jednej, jak i drugiej drużyny. To tak jak porównać Fiata 126p z Ferrari. Wiem, że w sezonie gra się ponad 80 meczów nie wliczając Play-Offów i może być tak, że Memphis nie będzie chciało robić się na gospodarzach blowoutu, ale przecież nic oprócz podatków i śmierci nie jest pewne. To byłoby na tyle. Sorry, że przedstawiam to tak z grubsza i analiza jest trochę na siłę, ale czas goni.
Pograłem też:
James Harden over 26.5 pkt | @1.65 | Betsson | ⛔ 24 pkt ⛔
 
N 196

nicks

Użytkownik
No i nie oszukajcie sie dzis Pany na Houston badz graniu ich w hadicapach. Denver wchodzi na swoj szlak. Mam dosc tej lekkosci gry Hardena i wszystko im wygrywa z zamknietymi oczami. On gra z jakims urazem? Chyba wlasnego ego!!
Dzis wraca Howard i nic dobrego nie wniesie uwazam. Ma dostac cos nieco ponad 20 minut i to zamieszanie sprzyja Nugetsom
Wiemy jak potoczy sie ten mecz. Nugets postawi wszystko na jedna karte. Sprobuje narzucic swoj styl i tempo i zajechac na maxa Rockets. Ja tu widze win Nugets. Chemia bedzie zaburzona w Houston Howard spowolni gre i zabierze pilke Hardenowi ktory bedzie wybity z rytmu. Denver idzie na calosc i rzuci sie po te zwyciestwo. Run &amp; gun i szybkie trojki. Houston dzis nie do rowna im tempa. Ile bedzie to ciagnal Harden. Wystep Arizy pod ?. Nie gra Canan. Paponikolau i Garcia na 100 % . Dzis nie widze Beverlyego i Terego.
Lawson Nate Afallo Chandler poszaleja. Pod koszem zadnej znaczacej przewagi nie widze w Houston
Zatem Denver win po 3.35 i nawet -2.5 pkt handi po 3.90 na win Denver gram za 5/10 stake
A handi okolo 10.5 pkt na Denver po okolo 1.60 za 7/10 stake
 
N 196

nicks

Użytkownik
Czy ten Rivers ma oczy i rozum?
Jak mozna pozwolic grac to samo drugi dzien z rzedu?
Czy on udziela wogole jakis porad na przerwie.
Jak mozna grac caly czas izolacje dla Griffina. On pilki nie potrafi kozlowac a co o grze tylem 5 metrow od kosza. Zawsze taka akcja byla strata, albo te jego jumperki. Znowu nie grali nic dwojkowego z Cp3. Nic. Redick to floterow nie potrafi grac. Ponadto Cp3 nie wchodzi nic na dwutakt. Prostego rewersa nie trafia i niechetnie wraca
Jak mozna zebrac cala druzyne zadaniowcow?
Tam kazdy wypelnia swoja role jakby byl zadaniowcem. Nic ponadto !!! Na czele z CP3
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Jak mozna grac caly czas izolacje dla Griffina. On pilki nie potrafi kozlowac a co o grze tylem 5 metrow od kosza. Zawsze taka akcja byla strata, albo te jego jumperki.

W końcu według wielu to ma być MVP tego sezonu, więc trener mu ufa;). Jak ktoś taki jakimś cudem zostanie MVP to znaczy, że NBA zeszło na psy. Jest to dobry zawodnik, ma swoje atuty, no ale bez przesady...
 
doktor-g 576

doktor-g

Użytkownik
San Antonio Spurs@ Mile High City
SAS-3.5pkt @1.93 betsson ✅✅
Obie drużyny po porażkach: SAS przedwczoraj uległo Lakersom, Denver przegrali minionej nocy z Rockets.
W San Antonio na pewno mobilizacja: porażka ze słabymi Lakersami i to po dogrywce zabolała Popovicha, a po meczu z jego ust padły słowa: pitifull, embarassed, dissapointment etc.
Coach Pop podkreślił przede wszystkim wielkie serce do walki Lakersów i mniejsze zaangażowanie swoich podopiecznych.
Swaggy P załatwił mistrzów. W sumie to takie amerykańskie i medialne jak kopciuszek bije mistrza. Bajki tej jednak codziennie nie będą nam serwować w NBA, zwłaszcza z udziałem Ostróg.
Denver zaś oddało pomalowane w meczu z Houston, przy sporym udziale powracającego po kontuzji Howarda. W meczu ze Spurs ciężkie zadanie przed wysokimi Nuggets.
Duncan w formie, świetny mecz rozegrał z Lakers.
Tony Parker powiniej już dziś rozkręcić się na całego, a Ginobili po meczu z LAL mógł mieć małe poczucie winy z powodu przestrzelonego ft w końcówce 4q co może sprawić, że dziś rozegra jeszcze lepsze spotkanie.
Jeśli chodzi o absencje:
Po stronie Spurs qustionable Kawhi Leonard
W Denver: Foye out, Gallinari, McGee status z rotoworld dla mnie nie jasny, uzupełnie go później...
Denver to drużyna, która po fatalnym starcie, złapała drugi oddech, by znów dostać zadyszki
W Mile High City bilans mają dobry w ostatnich 6 meczach 5W1L. Na wyjazdach słabo.
Spurs czeka seria ciężkich meczów w najbliższym czasie:
dwukrotnie Portland, Memphis, Dallas, Clippers i OKC
Co to oznacza dla nas? Wiele fajnych kursów i linii na SAS. Nie rzadko nawet stawiani będą w roli dogów.
Dla mnie SAS w meczach &quot;statement&quot; , to kopalnia pieniędzy, wszak wiemy jak Ostrogi lubią nie pokrywać wysokich linii ze słabszymi drużynami.
Wracając do nadchodzącego meczu i patrząc na niską linię na Spurs, bolesną porażkę w ostatnim meczu z LAL, a także jeden dzień restowy więcej od rywali z Denver stawiam na mistrzów z pełnym przekonaniem i za wysoką stawkę 7/10
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
N 196

nicks

Użytkownik
W końcu według wielu to ma być MVP tego sezonu, więc trener mu ufa;). Jak ktoś taki jakimś cudem zostanie MVP to znaczy, że NBA zeszło na psy. Jest to dobry zawodnik, ma swoje atuty, no ale bez przesady...
Coz to za fejk? CP3 kandydat do mvp?za malo od podlogi odrosl !!! Jego najwyzsza statystyka to straty. On gra jakby stracil talent. A moze zrozumial ze talentu to nie ma nikt w jego druzynie i to doslownie !!!. I odechcialo sie grac, bo po co,..... Ta druzyna to jak przejdzie 1 runde play offs to max i i w to nie wierze. I o czym ty rozmawiasz, zdaniem kogo ma zostac mvp. MG13 ma wieksze szanse. Cp3 nie broni bo jest za krotki, nie jest strzelcem, nie penetruje, nie kreuje. Nie dowodzi on nic nie robi.
A gre rodem z Rucker Parku nad obrecz to wybil im z glowy Gortat. Clips to tylko run &amp; gun w slabym wykonaniu. Ale to trzeba bronic a kim maja to robic. Cp3, Redick i Craword oraz Farmar to polska liga w defensywie. Ani warunkow fizycznych ani szybkosci. Chlopaki nie graja nawet dwojkowych akcji scinajac pod kosz. Bo z kim z drewnami takimi jak Griffin,Jordan Davis,Turkoglu. Oni tam tylko rzucaja z dystansu.CP3 choluje pilke na druga strone i podaje do Redicka albo Craforda. Zreszta tam to bez roznicy, tam Grifin i Barns to sa strzelcy dystansowi. Zreszta co to za zespol w ktorym Mat Barns ma byc strzelcem dystansowym i jedynym co atakuje obrecz z dystansu w grze 1 on 1 bo nikt inny nie potrafi, !!!! Griffin to beztalencie. Talentu i umiejetnosci to oni maja zero. Wysoko skakac to Gortat im nie pozwala. Te lob city grac nie potrafi. Wyskok to niech prezentuja w centrum handlowym na jakis pokazach razem z polskim dunkerem Biednym. I jak mozna grac w s5 na 2 Reddickiem. Ponadto tam 4 graczy w s5 La Clips to typowi zadaniowcy Redick, Jordan, Griffin,Barns a Cp3 sie dostosowuje do poziomu kolegow. Lawka tez ma wielkie umiejetnosci ???? Craford,Farmar, Hedo i Glen Davis dodaje smaku tej ekipie. A o Spencerze Hawksie dodam tyle ze ma najwiecej umiejetnosci czysto koszykarskich.Jak mozna zebrac taki sklad w ktorym Mat Barns ma prawo myslec ze jest najlepszym strzelcem i obronca ???? !!!!!!. Jak mozna miec na 2 gracza pokroju Redicka ktory po scieciu pod kosz nie wie jak sie zachowac. Tyle miejsca i czasu aby oddac floter a on peka zawsze !!!! Takie cos to sie rzuca lewa reka z zamknietymi oczami !!!!. Wszyscy ci gracze maja niewiele wspolnego z gra 1 on 1. Z robieniem pzewagi po minieciu pierwszej lini obrony. Nie dlugo to izolacje bedzie gral Jordan. Aaaa jezeli nauczy sie lapac podania na wysokosci klatki piersiowej. Jak mozna dac taki kontrakt zadaniowcowi takiej marnej klasy. On moze zebrac pilke albo skonczyc z gory jak nikogo nie ma obok. On do cyrku sie nadaje. Niedlugo to beda grali jumperki z Grifinem. nie zdziwie sie ,jak tam zaden zawednik nie posiada odpowiednich umiejetnosci aby wypelniac odpowiednia role na boisku
Kto odp za zlepienie tego teamu ? A umiejetnosci Doca Riversa to bezczynnosc i to doslowna. Jego timeouty to zero zmian w dalszej grze i zachowaniu graczy na boisku , zawsze to samo. Ta druzyna cala do przebudowy. Sam C Anthony ma 30 razy wieksza wartosc jak cala organizacja Clips.
 
qwerty10 1K

qwerty10

Użytkownik
Mamy dzis na prawde kilka fajnych spotkan, ale ja wybralem mecz z naszym rodzynkiem w NBA. Wizards podejma na wlasnym parkiecie Utah, szykuje sie na prawde dobry mecz biorac pod uwage ostatnie h2h, na ostatnie 5 meczow, to 4 wygrane Utah i tylko jedna wygrana Wizz. Widac, ze druzynie ze stolicy nie lezy gra z Jazzmenami. Druzyna gosci na ostatnie 10 meczow wygrala tylko jeden! i wyprzeda tylko Wilki, w konferencji zachodniej. Choc te porazki sa na prawde minimalne, brakuje im finiszu. A tak wysokie handi na ten mecz pobieram, bo mysle, ze na pewno warto. Moze pokusza sie nawet o zwyciestwo. Czarodzieje w spotkaniu z LAC nie oddali prowadzenia przez caly mecz i stawiali trudne warunki ekipie z LA, choc druzyna Riversa grala bardzo slabo, bez jaj. Wizz zajmuja bardzo wysokie 2 miejsce w konferencji i na pewno chca to miejsce utrzymac jak nie wyprzedzic Dinozaurow. To bedzie na prawde dobry mecz, czuje, ze bedzie walka na parkiecie do ostatnich sekund o zwyciestwo w tym meczu i watpie, ze ktoras z ekip wygra 10 lub wiecej. ;)


Jazz +11 @1.90 ✅
93-84
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
N 196

nicks

Użytkownik
Witam Pany !!!
Dzisiaj wzielem bardzo ckekawe spotkania pod lupe, z wartosciowymi argumentami.
OkC vs Pheonix Suns
Typ handi +10.5 na Suns kurs kolo 1.50 buk bet365 stake 10/10
Typ win Pheonix Suns kurs 3.15 buk bet365 stake 5/10
Pierwsze co zobaczylem dzis oferte i kursy na OkC to pomyslalem ze pogram tych atletow za 30/10 i to na kreske. Lecz nie dam sie znowu oszukac. Oni musza wygrywac tylko na papierze. To typowi jezdzcy bez glowy z malolatami w skladzie. Jezdziec bez glowy nr 1 w nba z tych all starow oczywiscie Rus Wstrbrook. Durant bez formy. Nie zdazy sie rozkrecic i siada na lawe. Ten limit pewnie ale troche to glupio wyglada. Te niecelne swiece w wykonaniu Lamba za 3. Maja tez jakigos rookie co wchodzi na poz nr 2 z lawki.nie warto sprawdzac nazwiska. Ten to 2/3 to airbol. Wszyatko to nadzoruje hehe ???? Scot Brooks, dla mnie z tym trenerem raczej bym go nie nazwal nim. Nic nigdy nie osiagnal.Zreszta w nba trener ma niewielki wplyw na gre o cztm mowil sam MJ i ze nigdy nim nue zostanie z tego powodu. Scot Brokks wogole nie panuje nad druzyna i w zaden sposob nie ooprawia zlej gry w trakcie meczu a szkodzi. Jak cos nie wychodzi to w tej druzynie nie ma alternaty , siadasz na lawe i reszta orobuje biegac. Tam zadnych soecjalnych zagrywek nie ma . To samo caly rok. Scot Brooks jest nikim. Dla mnie to marny nauczyciel wf-u
Nie sugerujciecsue durantem. On w izolacjach ma problem z kozlowaniem.czesto tak traci pilke. Gra tylem do kosza to strata.faydawayow to on aktualnie nie potrafi. Cegli nie milosiernie. Z czasu jakies wejscie pod kosz ledwo co wymeczy. Gry 1 on 1 zapomnijcie. Nie wpadaja mu trojki ze statycznych pozycji. Z czasu 1/5 rzut po kozle wejdzie. Durant nie istnieje. A gdy sa z Lambem na parkiecie to graja solowki glownie. Jedynie przy szybszym ataku sie podziela. Za duzoctam indywidualnosci ktore sa nie rowne i nie graja schematow. To przypadek jak i kto zagra. Przecierz Westbrook, Jackson, Lamb, Durant to sami strzelce ,slasherzy. Tego sie nie da pogodzic. To sie udaje gdy graja z druzyna ktora gra slabo run &amp; gun i ma mala sile razenia. Nie narzuca swego tempa.
No wlasnie a Pheonix to wszystko potrafi i moze to wykonac to lepiej niz OKC . A moment jest wyborny do tego
Pheonix dwie wtopy.. ponadto szybka gra im dzisiaj sprzyja . I w takiej wymianie ciosow widze lepsza skutecznosc po stronie Suns.
Wysokich graczy na poz 4-5 ceniej o 30 % wyzej po stronie Suns. Gra 1on1 jak i poruszanie sie to przewaga Suns. Pozycja nr 3 oceniam na rowno pod warunkiem jak Durant odpali cos. Poz 1 i 2. Do gry zespolowej a nawet indywidualnej dzis w szybkim tempie to Suns dla mnie. Poz nr 2 na rowni
Szybkie tempo, dzielenie sie pilka skurecznosc i dobra gra 1- 1 tak widze ten mecz i wygrana Suns. Widzialem OKC z Cavs i to bylo granie na tkzw pale. Dzis zrozumieja co sa warci wraz ze swoim trenerem. Co to znaczy intelugencja. Dodam nie ma zadnych absencji (thomas gra w suns)
Polecam Suns.
Drugi mecz
Winer Golden State Wariors przeciwko New Orlean Pelicans kurs 1.41 buk bet365 stake 10/10 i handi do -5.5 na spokoju mozna pobrac kurs kolo 1,85 stake 5/10
Wczoraj Wariors za bardzo sie nie przemeczyli i nawet nie mysla aby pzerwac passe winnerow. Niedawno ograli pelicanow u siebie + 20 pkt
Lee nie gracdalej Bogaut dzis nadal pod ?, w Pelicanach A.Davis pod znakiem ? Po udezeniu w klate po ost meczu z Cavs
Nawet jak absencje sie utrzymaja w Goldenach a Davis zagra gram to i z takim przewidywaniem pisze ta analize
Osratni mecz Pelcs i ich win z Cavs gralem sam i to Cavs slabo zagralo. To bylo James vs Pelsc bez Davisa i nic to nie dalo
Golden wykorzystuje kazde zawachanie i bledy przeciwnika i odjezdza i dobija. Tak wlasnie ograja Pelicanow dzisiaj. Nie ta intensywnosc i swoboda w grze 1on1 , larwosc rzutow i dzielenia sie pilka. Znowu nie dadza rady. Nie beda graki przeciwko jednemu LbJjowi a przeciwko calej dobrej piatce. Tayryk Evans ani Holiday nie pociagna indywidualnie swego zespolu ani nie uruchomia kolegow jak to robi Curry z Thompsonem bo i otoczenie lepsze
Jak narazie tyle.moze bedzie wiecej pozniej Pany
 
N 196

nicks

Użytkownik
Odradzam stanowczo dzis wieczor typu na Utah Jazz.Fawors pod ? I Utah nic nie musi druzyna w budowie. Kazdy mecz trajtuja treningowo i przegrywali ostatnio ze slabszymi na papierze od siebie.
Ponadto Wash ladnie zagrali ostatnio. Wall dobrze zagral i dzielil pilka. Beal sie rozkrecil i Nawet Gortat i Humpries grali na b. Wysokim poziomie i skutecznosci
Moze to byc funny mecz dla Wiz i zadna gra w strone Utah nie jest brana pod uwage !!! Rozumisz ??
Kurs na win Wiz za niski a handi za wysokie, to typowe no bet
Tak samo odradzam gry na Toronto i La Lakers . Nie ma zadnych arrgumentow na te kursy i wszystko moze sue zdarzyc typowa ruletka. Podobnie no bet. Nie do gry jet mecz Heat-Bulls. Dwa najlepsze zdarzenia podalem wyzej
Uwazajcie Pany i pozdro
 
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
New York Knicks
: Toronto Raptors


Knicks +6.5 / 1.94 / Betsson✅

Linia wystawiona przez bukmacherów tak, aby każdy wchodził tu w bet na Raptors. Ruchy już z -5.5 na -6.5 Nie zdziwię się jeśli do samego spotkania urośnie do -7.
Oczywiście czysto sportowo lepiej wyglądają tu koszykarze z Kanady i na pewno nie możemy z tym dyskutować.

MSG nie jest twierdzą, ale z ciekawości popatrzyłem jak Knicks prezentują się po względem porażek punktowych u siebie.

Ostatnie mecze wyglądają następująco :

Knicks : Hawks -6
Knicks : Magic -2
Knicks : Jazz -2
Knicks : Nuggets +16
Knicks : 76&#39;s +8
Knicks : Heat -7
Knicks : Nets -5
Knicks : Cavs -3
Knicks : PTB -4

Jak widać Knicks mimo tak wielu porażek nie pozwalają na wiele blowoutów. Raczej są to spotkania stosunkowo close i te porażki są kilkupunktowe.

4 spotkania tych drużyn w tym roku to:

Raptors : Knicks 100:108
Knicks : Raptors 95:92
Knicks : Raptors 76:81
Raptors : Knicks 83:80

W 3 z tych 4 spotkań Knicks byli dogiem około +5/+6 pkt i nie zdziwię się jeśli dziś znów pokryją zaproponowaną przez bukmacherów, a podniesioną przez publikę linię.

 
Otrzymane punkty reputacji: +13
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom