>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA Grudzień 2014

Status
Zamknięty.
kokosy 20,9K

kokosy

Użytkownik
▶ Indiana Pacers - LA Lakers
Typ: Under 97.0 (Suma punktów Gości) @ 1.91 ✅
Buk: Betsson


Na dzisiejszą noc póki co wpadł mi w oko typ na Sumę punktów LAL, grają dzień po dniu a w takich sytuacjach tempo gry jest wolniejsze, dodatkowo grają z Indianą która gra twarda koszykówkę w defensywie co nie będzie napewno im sprzyjać. Indiana normalnie na swoim poziomie u siebie nie traci dużo punktów a tą granice przekroczyły tylko 4 drużyny (Clippers, Hawks, Suns oraz Nuggets) ktoś kto śledzi NBA wie jak szybko i jak dużo punktów pada w meczach tych drużyn. Ogólnie widzi mi się tu dość wolny mecz z duża ilością nie skończonych akcji, coś jak wczoraj Miami - Chicago.

POLECAM :!:
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
K 68

kuiba12

Użytkownik
Bulls - Hawks
typ: Bulls -2 @ 2,55 bet365


Witam wszystkich, dzisiaj idę w stronę Chicago, kurs jest jak najbardziej warty grania, rzadko kiedy byki są dogami, a kurs na czyste zwycięstwo to 2,15. Dziwą mnie w ogóle kursy wystawione na ten mecz. Atlanta wygrała 9 meczów z rzędu, ich seria została wczoraj przerwana przez Orlando. Czyżby to zwiastowało jakiś spadek formy ? zobaczymy dzisiejszej nocy. W moim odczuciu Jastrzębie zajmuje za wysokie miejsce w tabeli. Popatrzmy z kim wygrali ostanie 9 meczów:

Orlando
Philadelphia
Indiana
Denver
Brooklyn
MIami
Boston
Charlot
New Orlean

Jak widać żadna z tych drużyn nie jest w czołówce tabeli, a niektóre z nich są nawet poniżej ligowej średniej. Wracając do Chicago są b2b po wczorajszej łatwej wygranej z Miami. Ekipa z wietrznego miasta bardzo lubi grać na wyjazdach o czym świadczy ich bilans 11-3. Pod znakiem zapytania stoi występ Noaha który wczoraj nie grał. Moim zdaniem nie będzie to miało wielkiego wpływu na ten mecz, ponieważ Chicago dysponuje bardzo szerokim składem i ma dobrego zmiennika na każdej pozycji.
 
nbapl 167

nbapl

Użytkownik
Boston Celtics - Philadelphia 76
Tak jak myślałem faworytem wg bukmacherow są dzisiaj Celtowie. Jednak jak dla mnie to nawet wieksze szanse ma Philadephia. Po ostatnich moich wtopach, udało mi sie ustrzelić w parę kół ratunkowych na livie. Dzisiaj podchodzę do nocy z chłodną głową. Ogladałem ostatnie mecze obu ekip i myślę, że gospodarze sporo zyskali na powrocie Cartera Wiliamsa, zadziwiaja mnie skutecznoscia rzutów za łuku. I co zauważyłem, jednak brak im doświadczenia, potrafią grać solidne kwarty, a pozniej przestój na kolejną kwartę. Tak samo przegrywają mecze ze względu na słabe końcówki. Młodzi zawodnicy, grali ostatnio 2 dni temu, pechowo przegrali z Memphis po dogrywce. Myślę że należało się im jednak to zwyciestwo, zadecydował brak konsekwencji i wspaniała końcówka Conleya. Z drugiej strony Boston. Można śmiało powiedziec o nich drużyna, gdyz pod wzgledem asyst zajmują pierwsze miejsce w NBA. Dzisiaj zabraknie Smarta rezerwowego obrońcy oraz najprawdopodobniej Thortona, takiego troszkę grubaska, ale jednak potrafi odpalić z dystansu, zawsze strata. Kieruje się dzisiaj przeczuciem i wierze, że te argumenty które mnie przekonały, okażą się słuszne. Pozdrawiam i spokojnej nocy!
Philadelphia 76 win @ 2.70
 
emil1702 380

emil1702

Użytkownik


K. Leonard
Typ: Suma punktów powyżej 16
Kurs: 1.87
Stawka: 8/10
Bukmacher: Betano (marathonbet - 17, milenium 16.5, betcity - 16.5, favbet - 15.5)
Wynik: 21 punktów
Zysk: +6.96j
Kolejny raz odpoczynek od Gregga Popovicha otrzymali starsi gracze San Antonio Spurs - Tim Duncan, Manu Ginobili, Tiago Splitter i Tony Parker. Tym razem nie wystąpią przeciwko Portland. Taki rozwój wydarzeń otworzy drogę wracającemu po kontuzji Kawhiemu Leonardowi na zdobycie większej ilości oczek. We wczorajszym spotkaniu z Denver Nuggets MVP finałów poprzedniego sezonu zdobył 18 punktów, podobnie powinno być także dzisiaj. Linia u bukmachera betano w wysokości 16 jest zdecydowanie zaniżona.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Jezeli chodzi o spotkanie 76 z Celtics to ja jednak szedlbym w Boston.Memphis przez duzaczesc gry sobi grałowchodzonego gaac przeciwko 76. Boston z kolei gra bardzo zespołowo i wiele spotkan wygrywal badz przegrywal minimalnie wiec bilans moze byc troche oszukanczy. Oczywiscie widac progres w Philadelphii jednak wydaje mi sie, ze poki co warto jeszcze pobierac prawie kazdy zespol grajacy przeciwko nim na wyjezdzie oprocz powiedzmy Volves czy Pistons.
Rowniez szedłbym w dodatnie hc dla Bulls. Atlanta ma zwodniczy bilans.Po prostu wygrywaja ze slabszymi o co nie trudno na wschodzie i na tym buduja bilans. Maja solidnych wysokich oraz statycznych strzelcow z obwodu ale to tyle. Na Bulls ze sweitnymi i doswiadczonymi gaczami to za mało.
Wobec nieobecnosci Big 3 rowniez Blazers powinni wygrac mecz ze Spurs chocaiz wiemy, ze Spurs maja najszerszy sklad w lidze i potrafia na luzie wygrywac takie spotkania. Jednak chyba nie w Rose Garden

Na dziisaj mysle ze
Win Pacers
Win Celtics
Win Blazers
Wins Suns( trzeba by przelamac fatalną passe)
win lub + hc Bulls
 
qwerty10 1K

qwerty10

Użytkownik

Tobias Harris over 17.5 @1.83 ✅ 18
Bet365


Przegladajac oferte na zawodnikow postanowilem, ze dzis postawie na Tobiasa, z prostych powodow Ross nie jest dobrym defensorem, Harris potrafi szybko wykorzystac slabosc rywala. Jeden z liderow Magic, bo kto tam moze ciagnac ich gre oprocz Oladipo i Vucevicia nie ma jakiegos dobrego zawodnika ktory mogl pociagnac Magic, moze Fournier, ale o mial tylko dobry poczatek sezonu, teraz gra w kratke. Spotkanie z Dinozaurami liderami konferencji, ktorzy maja na prawde bardzo fajna s5, wypadl Demar, ale jest na dobrej drodze by szybko wrocic na parkiet. Mysle, ze over w meczu rowniez bardzo mozliwy, ale ja gram overek Tobiasa, bo powinien dzis zdobyc dla Magic przynajmniej te 20 punktow.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
P 1

padik

Użytkownik
W SAS dzisiaj mały szpital i handi na Portland poleciało już z -5,5 na -8,0. Ja zdążyłem pobrać po -6,0, ale nadal uważam, że skończy się to Double-Digit winem Trail Blazers.

Poza tym na dzisiaj Phoenix -5,5 - to tak na przełamanie fatalnej serii.
 
kokosy 20,9K

kokosy

Użytkownik
▶ Philadelphia 76ers - Boston Celtics
Typ: Boston Celtics -2.5 (1 Połowa) @ 1.90 ✅
Buk: Bet365

Dorzucam jeszcze na dzisiejszą noc typ na Boston -2.5 do przerwy w meczu w Philadelphii, a skłoniło mnie ku temu typowi H2H, liczby i statystyki. Philadelphia na ostatnie 5 meczy u siebie tylko w ostatnim wygrywała do przerwy z Memphis 7 pkt, gdzie skończyło się remisem a po dogrywce jak wszystkie pozostałe mecze, czyli w &quot;plecy&quot;. Dziś uważam, że będzie podobnie i te 3 punkciki zapasu Celtics powinni mieć w kieszeni po pierwszych 2 kwartach. Ostatni mecz między tymi drużynami odbył się niecały miesiąc temu i górą byli Goście wygrywając 90-101, lecz do przerwy był remis 46-46, ale dodam, że Boston odrobił w 2 kwarcie 9pkt. Czuje że, dziś od początku Boston przejmie kontrole nad spotkaniem bo są poprostu zespołem lepszym.
Polecam :!:

▶ Los Angeles Clippers - Detroit Pistons
Typ: Los Angeles Clippers -12.5 @ 1.90 ✅
Buk: Bet365

Kolejny ciekawym typem na nockę wydaje się być handi na Clippersów, liczę tu głównie na przełamanie złej passy Gospodarzy (2 porażki pod rząd na wyjazdach) oraz dobrej passy Gości (2 wygrane pod rząd również na wyjeździe, kolejna wygrana to by było za dużo jak na Pistons). LAC jak już wygrywają ostatnio u siebie to robią to w efektowny sposób rzucając około 120 punktów i nie zdziwi mnie taki scenariusz dzisiaj, że od pierwszej kwarty będą systematycznie powiększać swoją przewagę, zastanawiałem się też na handi -8.5 na pierwszą kwartę po kursie 3.55, lecz to jednak sporo i wybieram opcję bezpieczniejsza -12.5 na wszystkie cztery kwarty. Czuje że, będzie mi znów zielono :razz:
Polecam gorąco :!:
zielono zielono zielono mi 100% skuteczności póki co w NBA :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
friendly 421

friendly

Użytkownik
Ja zastanawiam się zagrać AKO w tym stylu:
Chicago 2,15 + Indiana 1,47 + Orlando Magic + 10,5 1,52 @bet365
Chicago we wczorajszym meczu z Miami załamywało mnie wielokrotnie, to co robił Gasol w 2 pierwszych kwartach przechodziło ludzkie pojęcie. Mimo to ostatecznie pokonali Heats z niezłym skutkiem.
Indiana nigdy mnie do siebie nie przekonywała, nie darzę sympatią tej drużyny, ale po tak znaczniej ilości porażek przychodzi okazja na zwycięstwo. Przeciwnikiem są Lakersi, którzy faktycznie ostatnie dni mieli całkiem ciekawe, ale dzisiaj Pacers nie odpuszczą. Obecny skład zupełnie mi nie podchodzi, jednak defensywa cały czas na przyzwoitym poziomie.
Co do Orlando. W obydwu meczach z atlantą zaprezentowali się moim zdaniem nienajgorzej. Moze lekko przesadziłem z tym handi +10,5, ale wole sie zabezpieczyć. Toronto bez DeRozana ma mieszanki nastrojów, dlatego ufam ze dzisiaj pokryte zostanie handi, o ile nie padnie suche zwycięstwo Orlando.
 
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Victor Oladipo under 15.5 pkt | @2.15 | Bet365 | ✅ 12 pkt ✅
O 1.30 czasu polskiego w Air Canada Centre Toronto Raptors podejmą zespół Orlando Magic. W ofercie Bet365 dotyczącej overów i underów koszykarzy na dzisiejszą noc znalazłem coś dla siebie, co uważam za value. Victor Oladipo, a więc Shooting Guard drużyny z Orlando w tym sezonie zdobywa średnio 15.3 pkt/mecz. Zawodnikowi, który w 2013 roku został wybrany przez Magic, jako drugi pick w pierwszej rundzie nie udało się przekroczyć linii 15.5 pkt dziesięciokrotnie. Przypomnę, że wybiegał na parkiet 17 razy. Przypomnę, że Raptors na własnym boisku na 14 meczów wygrywali 11-krotnie. W dodatku przewodzą na Wschodzie z bilansem 18-6 i mimo nieobecności DeRozana, do której już tak naprawdę się przyzwyczaili, są faworytem dzisiejszego starcia z Magic. Uważam, że Raptors w defensywie zagrają tak dobrze, że Oladipo nie przekroczy linii 15 punktów. Nawet jeśli mieliby przegrać ten mecz, będzie to z pewnością close game i nie pozwolą za bardzo rozwinąć skrzydeł temu zawodnikowi, który 3 razy w tym sezonie przekroczył granicę dwudziestu punktów. Jego średnia punktowa z meczów wyjazdowych wynosi 16.3 pkt na mecz, co może robić wrażenie porównując ją z domową (13.9 PPG), ale nie sądzę, że dziś przekroczy tę linię. Wolę pograć jego under niż over, gdzie kurs wynosi bodajże 1.65. Kursy różnią się sporo, a nie uważam, że ten typ jest niemożliwy do wejścia. Polecam za niedużą stawkę.
*****​
O spotkaniu Jastrzębi z Bykami zostało tutaj już trochę napisane. Ja też gram na Byków. Pobrałem na Betssonie po @2.15. Jednak widzę, że na Bet365 widnieje kurs @2.20, więc może ktoś jeszcze zdąży zagrać tam. ????
Atlanta Hawks - Chicago Bulls -&gt; Bulls | @2.15 | Betsson ⛔
Portland Trail Blazers under 101.5 pkt | @1.90 | Pinnacle ⛔
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Oklahoma w gazie po powrocie Durantuli i Wesa. Wygrali wszystkie spotkania i dzisiaj trafiaja Kings, ktorzy wczoraj zwolnili lubianego przez graczy trenera. Dodatkowo nie zagra Cousins [https://twitter.com/Rotoworld_BK/status/544682110032683008] i nie mam pojecia gdzie mozna upatrywac szans Kings. OKC z pelnym skladem to druzyna naprawde piekielnie mocna. Swietna s5, bardzo dobra lawka..naprawde malo slabych punktow a dokladnie to jeden w osobie Perkinsa. Na szczescie McGary wraca po kontuzji wiec razem z Collisonem powini stopniowo zabierac minuty Perkowi. Durant nie ma juz limitu minut ze wzgledu na kontuzje wiec przy ewentualnym stykowym wyniku powinnismy go widziec czesciej niz mialo to miejsce we wczesniejszych spotkaniach. Sacramento po dobrym starcie troche przystopowali, na pewno jest to zwiazane z brakiem Cousinsa ale i reszta druzyny nie blyszczy tak jak w spotkaniach rozpoczynajacych sezon a porazki z Pistons czy Lakers tylko to potwierdzaja. W mojej opini Sacramento bez szans dzisiaj z OKC.
OKC -4,5 1polowa 1.90 marathonbet✅
OKC -7 1,80 marathonbet
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
qwerty10 1K

qwerty10

Użytkownik
probuje po raz kolejny pograc na bylych zawodnikow druzyn z ktorymi graja, a dokladnie Tyson Chandler oraz Jose Calderon linie sa bardzo niskie i ich powodzenie jest na prawde bardzo wysokie, w ostatnim meczu miedzy tymi ekipami Tyson ubieral 17pkt, a Jose 21.
Spotkanie odbedzie sie w Nowym Yorku, wiec na pewno Tyson bedzie bardzo zmotywowany do tego by pokazac bylym pracodawcom o swojej wartosci, na przeciw Stoudemire/Dalembert wiec bedzie fajna walka pod koszem.
Gram rowniez Calderon&#39;a ten akurat gra po stronie z NY, ostatnio miedzy tymi ekipami zdobyl az 21 oczek, wiec 2 razy wiecej niz srednia. Dzis pewnie bedzie podobnie, moze nie az tyle ale na te 10 pkt? bez jaj go stac.

Calderon J.(NYK) (9.5) +

Chandler T.(Dal) (10.5) +
1.85*1.85*0.88= @3 ⛔ hehe obaj zagrali dla swoich bylych :cool:
Milenium
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Popieram over Calderona i sam gram:

over 8,5 ⛔⛔ pusialdo
1,9
Favbet

Nie tylko spotka się ze swoją była drużyną, ale też przede wszystkim w ekipie Knicks problemy z urazami mają guardzi i na tych pozycjach jest ograniczona rotacja. Tak naprawdę dostępni na tych pozycjach są jedynie Calderon, Prigioni i Hardaway. Pod znakiem zapytanie stoi występ Smitha, na pewno nie zagra Shumpert. Zmiennik Calderona w osobie Priogioniego od jakiegoś czasu po prostu nie powinien grać w najlepszej lidze świata bo to poziom niżej. Calderon w ostatnich spotkaniach gra większe minuty. Do tego grają z ofensywnymi Dallas, którzy mają kiepski defence. Podobnie wygląda obrona Nelsona, dzisiejszego matchupu Jose, który w obronie jest cieniutki. Pierwszy mecz pomiędzy tymi ekipami pokazał, że Calderon tu po prostu taką linię powinien dziabnąć na miękko.

Do tego dubel zabójca, który wygląda bardzo mocno, tyle, że trzeba wkalkulować podatek:

Luol Deng powyżej 14,5 pkt ✅
Pelicans ✅
Ako: 2,2 (już po odjęciu podatku) ✅✅
Milenium​


Ze składu Heat na jakiś czas wypadł Bosh i jest to spore osłabienie tego zespołu bo Chris przejął po odejściu Lebrona pierwszoplanową rolę w Miami. Teraz tą dziurę trzeba jakoś załatać, a przecież Deng jest uniwersalnym graczem, który nie tylko haruje w obronie, ale też prezentują się nieźle w ofensywie. Pod nieobecność Bosha zdecydowanie więcej odpowiedzialności za zdobywanie punktów spadnie właśnie na Luola, a ta linia wygląda na bardzo atrakcyjną. Zapomniałbym dodać, że pod znakiem zapytania stoi również występ Wade&#39;a, który jednak poleciał z drużyną i pewnie w klubie zrobią wszystko, by postawić go dziś na nogi. Over Denga jednak tutaj nie uwzględnia nieobecności Wade&#39;a, a gdyby ten nie zagrał, wtedy mamy dodatkowy argument.
Pelikany ostatnio w bardzo dobrej formie. Wygrali u siebie z Cavs i przegrali wygrany mecz z najlepszą na ten moment drużyną ligi, czyli Warriors po dogrywce. Trzeba zaznaczyć, że to wszystko działo się bez udziału Davisa, czyli gościa, który od początku sezonu prezentuje fenomenalną formę i już jest w top8 (asekuracyjnie) ligi. Evans, Holiday, Anderson to gracze, którzy pod nieobecność Davisa przejęli rolę ciągnących wózek. Pelikany mają naprawdę dobry, ciekawy skład, ale bez wątpienie ich problemem jest ławka. W ataku prezentują się jednak naprawdę dobrze. W zestawieniu z jedną z gorszych defensyw ligi powinni wygrać w przekonującym stylu. Utah dobrze zaczęli sezon, ale teraz zazwyczaj przegrywają. W NBA nie ma pewniaków, ale tutaj kurs jest zupełnie adekwatny do ryzyka i do dubla pasuje mi w sam raz. Warto dodać, że Davis dzisiaj może już wystąpić bo jego występy stoi pod znakiem zapytania. Z nim na parkiecie nie będzie raczej mowy o nawiązaniu równorzędnej walki przez przyjezdnych.

Luol Deng powyżej 5,5 zbiórek ✅✅
@2
favbet​


Jak pisałem, uniwersalny zawodnik potrafiący powalczyć na tablicach. Nie od dziś wiadomo, że Heat mają problem w tym elemencie gry, ale pod nieobecność Bosha może z tym być jeszcze gorzej. Podkoszowi Miami to jedna wielka zagadka, jeśli chodzi o zdrowie. Andersen i Haslem potrafią zbierać, ale dostają jakieś ogony, zresztą ten pierwszy w tym sezonie gra bardzo mało również ze względu na urazy. Deng musi dzisiaj być wszędzie, by Heat mogło postawić się Brooklynowi. Liczę na sporo minut dla niego i dobry mecz. To jest wielce prawdopodobne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
bizon91 3,3K

bizon91

Użytkownik
Poprzedni mój post w dziale to ponad 2 jednostki utopione na Thunder, jednak trafiło akurat na mecz, gdzie OKC jeszcze się &quot;odrdzewiali&quot; po powrocie Kevina i Westbrooka. Tak jak się można było spodziewać, Thunder, może nie z nożem na gardle, ale w wymagającej sytuacji grają lepiej i lepiej, rzucają więcej punktów i dopisują kolejne wygrane.
Tak więc podpisuje się pod tym, co napisał easy, dodam, że Oddsring ma handi -3,5@1,75 na pierwszą połowę.
Sacramento Kings - Oklahoma City Thunder
Typ:
-Oklahoma
-7@1,86 ✅✅✅ Mała szopka Thunder w 4q, ale typ jednak dobry.

Na razie tylko handi. Patrzyłem jak wół na malowane wrota na linię 103 na over Thunder i nie mogłem się zebrać, by od razu to pograć i napisać analizę, to mam - linia na moich oczach w kilka minut wzrosła do 107,5 i choć ciągle goście są faworytem do jej pokrycia to jednak na razie się wstrzymuje, może inny niż maraton buk da lepszą, póki co bieda z ofertą na ten mecz.
Zwolnienie trenera Malone&#39;a to najnowszy &quot;hit&quot; w NBA, ruch zgodnie oceniany jako nie tyle niezrozumiały (bo o tarciach na górze Kings mówiło się wcześniej) co po prostu głupi, bo Kings Malone&#39;a po świetnym starcie zaczęli dołować po tym, jak ze składu wypadł Cousins, gracz bezcenny dla organizacji.
Stery przejął Corbin, trener który do tej pory znany jest z przeciętnych wyników z Utah. Corbin wg wizji hinduskiego właściciela Kings ma zaprowadzić Sacto na bardziej ofensywne tory (przynajmniej do momentu zakontratkowania kogoś innego, mówi się o Mullinie), z resztą po jego miernych rezultatach z defensywą Jazz (w ostatnim sezonie jego pracy Jazz mieli przedostatni rating defensywny w lidze) trudno się spodziewać czegoś innego.
Czy z bardziej defensywnym Malonem, czy z nową filozofią gry (?) Corbina, Kings wydają się być na straconej pozycji w starciu z Thunder. Kings już raz dostali od OKC -8 w tym sezonie na wyjeździe (101-93). Brzmi niegroźnie? Nie, jeśli spojrzymy na skład OKC w tamtym meczu - Thunder wygrali bez Russa i KD, natomiast Kings byli jeszcze z Cousinsem. Od momentu utraty Cousinsa, Kings wrócili do tego z czego do tej pory słynęli, czyli z kolejnych porażek i meczów bez wyrazu. 2-7 bez DMC, gdzie jedyne wygrane to te kosztem Jazz i Pacers.
Thunder są rozpędzeni, mają zdrowy, całkiem szeroki skład, czego nie można powiedzieć o Kings, gdzie poza brakiem Cousinsa dojdzie prawdopodobny brak Casspiego, który też wnosi pewną wartość do drugiego garnituru Kings. Na samym Gayu, wspomaganym przez solidnych Collisona i McLemore&#39;a Kings daleko nie ujadą. W ofensywie, to jeszcze, ale co z obroną? Solidny Thompson czy Gay to trochę za mało. Na zatrzymanie Russa i KD trzeba świetnych obrońców i/lub dobrego, zgranego systemu w defensywie. Kings kto wie, czy już dziś nie będą eksperymentować z bardziej ofensywnym basketem, w każdym razie mecz dzień po zmianie trenera nie może wpłynąć dobrze na zgranie i morale po obu stronach parkietu.
Kings są teraz na małym zakręcie, myślę, że ta drużyna będzie potrzebowała co najmniej kilku spotkań na &quot;otrząśnięcie&quot; po utracie coacha, z którym w tym sezonie dogadywali się coraz lepiej (a wyniki bez Cousinsa trudno uznawać za miarodajne). Przyjeżdża ekipa głodna wygranych, łapiąca formę, z dwoma all starami w tym jednym MVP. W mojej ocenie za ciężkie działa na osłabionych kadrowo Kings i pana Corbina, o którym nie mam najlepszego zdania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +83
kokosy 20,9K

kokosy

Użytkownik
▶ New York Knicks - Dallas Mavericks
Typ: Over 104.5 (Suma punktów Gości) @ 1.84 ✅
Buk: Unibet


Na pierwsze danie biorę dziś spotkanie w Nowym Jorku gdzie miejscowi będą podejmować Dallas, Ci natomiast złapali chyba lekką &quot;zadyszkę&quot; bo w ostatnich 5 meczach aż 3 krotnie schodzili z parkietu jako przegrani. Knicks może i dużo nie tracą ale myślę , że dziś w nocy będzie szybkie tempo meczu i ta dosyć niska linia jak na Dallas 104.5 zostanie wyrobiona. W ostatnich 11 meczach Dallas tylko raz nie przekroczyło tej linii i było to ostatnio w meczu z GSW. Czas wrócić na odpowiednie tory pod względem trafionych punktów.
Polecam jak zwykle :!:
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Washington Wizards - Minnesota Timberwolves -&gt; Timberwolves +14.5 | @1.71 | Bet365 ✅ 109-95 ✅
Po raz kolejny wybieram spotkanie, które odbędzie się w Verizon Center. Jednak tym razem nie gram w stronę gospodarzy, a gości. Nie to, żebym się ostatnio zawiódł na Czarodziejach, czy coś w tym stylu. Uważam, że kurs na ten typ nie jest adekwatny do linii wystawionej przez Bet365 i spróbuję z tego skorzystać, tak jak wczoraj na underze Oladipo. Gdy tylko zobaczyłem kursy na dodatnie handi w stronę gości, bez zastanowienia spojrzałem w H2H. Pierwsze co rzuciło mi się w oczy - jeszcze nigdy w historii bezpośrednich spotkań pomiędzy tymi drużynami Wizards nie pokonali drużyny z Minnesoty różnicą 15 punktów. Wiem, że teraz Gortat i spółka są w gazie, ale patrząc na ich wyniki, czy też oglądając ich mecze, nie widziałem dużo blowoutów na innych drużynach. Może w tym sezonie zdarzały się wygrane +10 punktami, ale akurat uważam, że linia 14.5 punktów w stronę gości jest na tyle bezpieczna, że ją zagrałem. Jeśli chodzi o składy, to gospodarze bez większych braków. Ciągle kontuzjowany jest Webster i to byłoby na tyle. Beal gra coraz lepiej, Gortat, Pierce, Humphries, no i przede wszystkim Wall są w formie, co widać po wynikach. Natomiast u gości szpital. Brak Rubio, Martina, czy Pekovicia, a także niepewny występ Mo Williamsa. To jednak nie zmienia faktu, że drugi garnitur T&#39;wolves moim zdaniem nie zostanie zmieciony z parkietu. Wiz zawsze mieli z nimi close matche. Może dzisiaj wynik nie będzie na styku, ale nie sądzę, by goście dali się ograć jakąś ogromną ilością punktów. Liczę, że goście z pierwszoroczniakiem Wigginsem na czele dzisiaj nie odstąpią zbytnio kroku drużynie ze stolicy.
 
M 8

maolat

Użytkownik
Memphis Grizzlies - Golden State Warriors
Golden State Warriors -2 @2.55

Nie mogę przejść obojętnie obok tego meczu, tym bardziej, że goście są rozpędzeni lepiej niż pendolino na naszych torach.
Co tu dużo mówić, obie ekipy zajmują pierwsze dwa miejsca na zachodzie. Co prawda Memphis ulegli tylko raz u siebie (z SAS), jednak wątpię, żeby taka drużyna, która jest zaskoczeniem tego sezonu (nie widzę tutaj innych słów które opisałyby 2 pozycję po 23 meczach). Po prostu czuję, że GSW przedłuży swój rekord zwycięstw, a taki kurs to tylko prezent (może już świąteczny) od bukmacherów ????
Do tego Nets -5 @1.57(brak Wade&#39;a i Bosha w składzie Miami) i OKC - [email protected]
I ładny kuponik do zagrania jest ????
 
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Jeszcze oprócz tego, co napisałem powyżej zagram:

Marc Gasol powyżej 18,5 pkt ✅✅
1,90
Marathonbet​


Tak pisałem przy jakiś czas temu, kiedy grałem na Marca. Wtedy mnie nie zawiódł:

Już w wakacje z obozu Miśków dochodziły głosy, że Gasol jest przygotowywany do odegrania większej roli w ofensywie bo ma do tego predyspozycje. Marc mało mówiąc zaczął dużo robić i na 4 spotkania RS tylko raz nie przekroczył powyżej linii, a było to w ostatnim meczu z Pelikanami, którzy imponują swoim frontcourtem. Davis i Asik to byli naprawdę wymagający rywale i czas wrócić do tego do czego Hiszpan nas przyzwyczaił. Jak na centra ma spory repertuar zagrań i dzisiaj powinno być to widoczne przeciwko Suns bo pod koszem ciężko mi znaleźć odpowiedź na Gasola. Już w poprzednim roku rzucił przeciwko Słońcom 18 pkt, gdzie był mniej wykorzystywany w ofensywie i oddawał mniej rzutów. Teraz to fundamentalna postać Memphis i tylko słaba skuteczność może tu stanąć na przeszkodzie, by ten bet nie wszedł, a że Gasol poniżej solidnego poziomu nie schodzi to jestem dobrej myśli.
Zaznaczyłem to, co najważniejsze i dzisiaj sytuacja jest bardzo podobna. Miśki zmierzą się z Warriors, więc pojedynek zapowiada się mega interesująco. Nie odważę się wytypować zwycięzcy, ale Gasol powinien odegrać bardzo ważną rolę w zespole gospodarzy, tym bardziej, że po stronie gości nie ujrzymy czołowego centra ligi, czyli Boguta.

Bogut w tym sezonie prezentował się naprawdę dobrze i zapewniał bardzo dobrą obronę szczególnie w obrębie kosza. Rim protector z niego świetny, więc na pewno Gasol miałby tu większe wyzwanie. Australijczyk niech wraca do zdrowia bo z nim Warriors są drużyną niemalże kompletną, tymczasem w jego miejsce ujrzymy po raz kolejny Festusa Ezeliego, a Speights również na tym skorzysta dostając więcej minut. Zresztą taka sytuacja ma miejsce już od kilku spotkań. Ezeli to w teorii materiał na dobrego obrońcę, ale nie jest zbyt mobilny i lepiej rokował przed poważną kontuzją kolan. Jeśli chodzi o mobilność to Gasol grając na pozycji centra wyróżnia się w tym elemencie. Potrafi zdobywać punkty spod obręczy, jak i rzucać z półdystansu i szczególnie poza trumną powinien być nieuchwytny dla obrońców. Speights to raczej pozorant w obronie i z nim na parkiecie zawsze Warriors tracą więcej punktów, niż gdy przebywa na ławce. Ja to widzę w ten sposób, że Conley, Allen głównie będą skupienie na obronie i ograniczeniu Splash Brothers, a pod koszem Gasol z Randolphem spróbują zdominować swoje matchupy, choć ten drugi może mieć ciężką przeprawę z Greenem, który czyni ogromne postępy po obu stronach parkietu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
B 23

blasphem

Użytkownik
Oklahoma w gazie po powrocie Durantuli i Wesa. Wygrali wszystkie spotkania i dzisiaj trafiaja Kings, ktorzy wczoraj zwolnili lubianego przez graczy trenera. Dodatkowo nie zagra Cousins [https://twitter.com/Rotoworld_BK/status/544682110032683008] i nie mam pojecia gdzie mozna upatrywac szans Kings. OKC z pelnym skladem to druzyna naprawde piekielnie mocna. Swietna s5, bardzo dobra lawka..naprawde malo slabych punktow a dokladnie to jeden w osobie Perkinsa. Na szczescie McGary wraca po kontuzji wiec razem z Collisonem powini stopniowo zabierac minuty Perkowi. Durant nie ma juz limitu minut ze wzgledu na kontuzje wiec przy ewentualnym stykowym wyniku powinnismy go widziec czesciej niz mialo to miejsce we wczesniejszych spotkaniach. Sacramento po dobrym starcie troche przystopowali, na pewno jest to zwiazane z brakiem Cousinsa ale i reszta druzyny nie blyszczy tak jak w spotkaniach rozpoczynajacych sezon a porazki z Pistons czy Lakers tylko to potwierdzaja. W mojej opini Sacramento bez szans dzisiaj z OKC.
OKC -4,5 1polowa 1.90 marathonbet
OKC -7 1,80 marathonbet
no czy OKC to świetna ławka to bym sie kłócił. Co z reszta pokazały wyniki OKC bez Duranta czy Westrbook&#39;a. Imo to zawsze dla mnie była taka drużyna tych 2 gości i bez nich OKC to imo byłaby jedna półka ze słabszymi średniakami. Niemniej typ oczywiście popieram bo SAC wygląda ostatnio bardzo słabo i widać że Gay sam nie udźwignie całej drużyny, a bez Cousins&#39;a i po odejściu Thomasa to są też imo niestety słabiaki na dół tabeli.
aha i z tego względu pobieram OKC 1q -2.5 pts @1.91 w bwin.
gładko (+)
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Witam wszystkich na wstępie kiedyś podawałem tutaj często typy potem przestałem z braku czasu na NBA i brak dostępu do NC+. Mam nadzieje, że moje typy będą miały chociaż przyzwoitą skuteczność ;)
Marcin Gortat under 22,5 punkty i asysty 1,85 Betsson ✅
John Wall over 1,5 przechwyty 1,57 Betsson ⛔
Z dzisiejszej oferty wybrałem dwa typy na spotkanie które odbędzie się w Waszyngtonie. Jeśli chodzi o Marcina to ostatnio jego forma nie powala do tego dzisiaj pod koszem nie najgorszy przeciwnik więc i o punkty i o zbiórki będzie ciężko. Zobaczymy też ile dzisiaj nasz rodak pogra ponieważ rywal do najmocniejszy nie należy. Ostatnio ta linia była dla Marcina często nie do &quot;przeskoczenia&quot;, sądzę, że dzisiaj może być podobnie. Co do Johna to bardzo dobry początek sezonu i prawie 3 przechwyty na mecz. W ostatnich spotkaniach linie przekroczył często i to spokojnie bo notował minimum po 3-4 przechwyty. Jest liderem swojej drużyny i dzisiaj pewnie znowu to udowodni prowadzą Wizards do zwycięstwa i mam nadzieje, że notując przy tym co najmniej dwa przechwyty.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom