>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Grudzień 2014

Status
Zamknięty.
qwerty10 1K

qwerty10

Użytkownik
Dzien jak co dzien, ale dzis jak zobaczylem linie na overek PTB to odrazu sie rozbudzilem, jeszcze z Pistons.. no po prostu petardka. Ciul ze z podatkiem, ze zw SAS z Jazzmenami odrazu ladniej wyglada, taki dueblek dzis gram i jak nie wejdzie to sie na prawde rozczaruje.. PTB ekipa ktora potrafi na prawde nastukac ponad 120 pkt i te slabe Pistons, no 102 pkt? serio? po prostu nie wierze ze nie zdobeda tych minimum 102 pkt... powinna byc strzelnica, rozumiem Drummond i Monroe pod koszem wiec Aldridge bedzie mial nieco podwyzszona poprzeczke. Ale sa i Strzelby ktore PTB ma znakomite i jak 3 bedzie siedziec to bedzie sieka, mozliwy i blow, ja tam gram i chcialbym podobna na becie dzis linie wchodze wtedy bez zastanowienia. Co do SAS ostatnie mecze z Jazz to same winy dzis nie powinno byc inaczej(Bez Parkera) ale jest Joseph ;) Polecam.

PTB over 101.5
SAS win
1.85*1.40*0.88 [email protected]

Milenium
PTB over 102 @1.76
Bet365
????
 
r-baggio 557

r-baggio

Użytkownik
LA Lakers - Sacramento
Typ: over 21,5 punktu Rudy Gay
Kurs: 1,85/1,82
Bukmacher: Betcity/Fortuna

W dzisiejszym starciu w Los Angeles zabraknie po raz kolejny DeMarcusa Cousinsa (23,5 punktu na mecz). Możliwe, że nie będzie grał do końca stycznia z powodu infekcji wirusowej. Ktoś musi przejąć jego punktu i odpowiedzialność za zespół, czyli Gay i ewentualnie Collison. Pod nieobecność Cousinsa, Gay notował następujące statystyki począwszy od pierwszego meczu bez Cousinsa:

- San Antonio 23 punkty (9-17, 35 minut)
- Memphis 20 punktów (7-14, 33 minuty)
- Toronto 20 punktów (8-16, 39 minut)
- Indiana 27 punktów (10-20, 36 minut)
- Orlando 16 punktów (7-15, 36 minut)
- Utah 29 punktów (10-19, 33 minuty)

Z dużo bardziej wymagającymi rywalami niż LA notował bardzo dobre statystyki punktowe. Obecnie ma średnią 21,5 punktu na mecz, grając 36,2 minuty. Zagra przeciwko słabym Lakersom, którzy są najsłabiej broniącym zespołem w całej lidze, tracąc średnio 110,9 punktu na mecz. W zeszłym sezonie zagrał dwa razy przeciwko Lakersom i zdobywał 31 i 32 punkty (w tym drugim spotkaniu ekipa Sacramento zagrała również bez Cousinsa). Gay przeciwko takiej obronie (Johnson, Young) powinien zagrać po raz kolejny dobre zawody i przekroczyć z nawiązką swoją średnią z tego sezonu.

Wynik: 23 punkty✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Phoenix Suns - Miami Heat
over 202,5 pkt ⛔⛔ oj, Suns...
1,97
Pinnacle​


Długo myślałem nad tym spotkaniem i uważam, że jest to najlepsza opcja ze wszystkich dostępnych. Suns wracają na własny parkiet będąc b2b po ciężko strawnej porażce z Clippers. Swoją drogą to, w jakich okolicznościach przegrali wczorajszy mecz jest z jednej strony kwintesencją NBA, z drugiej jednak wciąż nie chce się wierzyć, że do takich sytuacji dochodzi. Słońca, jak już było kilka razy wspominane grają bardzo ofensywną koszykówkę w szybkim tempie. Nie ma co się dziwić skoro mają w swoim składzie tak wybuchowych zawodników, jak Bledsoe, Green, czy Thomas. Ten ostatni nie zagrał w kilku ostatnich meczach, ale Suns na tym specjalnie nie ucierpieli bo pod jego nieobecność odżył szczególnie Dragic. Thomas, jak sam mówi ma nadzieje, że zagra z Heat, ale czy tak się stanie okaże się pewnie przed samym meczem. Zresztą obojętnie czy ten gracz będzie dostępny, czy też nie, nie zmienia to nic w moim toku myślenia. Phoenix to jedna z lepszych ofensyw w lidze, plus jednocześnie średnia obrona to jest to co stoi murem za moim overem. Suns są też jedną z tych ekip, które się szczególnie u siebie niesamowicie nakręcają. Wejście w ten stan pozytywnego flow gwarantuje często lawinę punktów. Goście... mają najsłabszą obronę w lidze, nie wliczając szrotu, jakim na ten moment (i nie tylko na ten) są Lakers, Wilki, Utah i Knicks (nawet Pizdons tą obronę mają lepszą.
W porównaniu do poprzedniego sezonu nie ma tej agresji i wywierania presji na przeciwnikach. Wątpię, by jedyną przyczyną tej sytuacji było odejście LBJ. Może faktycznie coś się w tej ekipie powoli wypala? Do tej pory wszystko, co powyższe wskazuje na over, ale też jest racjonalnym podejściem do sprawy. Oczywiście, jak to bywa w tym sporcie nic nie jest jednak tak piękne i nie klaruje się tylko i wyłącznie w jasnych barwach (nie mylić z warszawską tęczą :grin ???? Zmierzam do tego, że Miami jeśli chodzi o szybkość przeprowadzania swoich akcji jest na drugim biegunie w stosunku do Suns. Starają się grać wolniej i uważniej. Założenie jest jednak takie, że to Suns będą nadawać rytm w tym spotkaniu z racji tego, że naprawdę bardzo ciężko narzucić im swój styl gry, tym bardziej, kiedy Słońca grają u siebie. W ataku Heat do tej pory prezentowało się przeciętnie, ale też trzeba zauważyć, że przez kilka dobrych spotkań byli osłabieni brakiem Wade&#39;a, który gwarantuje na ten moment +20 w każdym spotkaniu. Heat wypoczęci, wczoraj nie grali, a akurat dla tej ekipy i dla Wade&#39;a (kolanka), gdzie trzon zespołu tworzą weterani to dość istotne. Teoretycznie niezłą opcją jest też over samych gospodarzy bo linia nie jest jakoś specjalnie wywindowana, ale myślę, że stworzyły się dobre warunki do tego, by Heat również solidnie zapunktowali na wyjeździe. Nie ma co ukrywać, że mają z tym problem bo ostatnio notowali notorycznie under 90 pkt on road. Trzeba też jednak zwrócić uwagę na to, że grali z ekipami o innym profilu, które raczej nie forsują tempa. Może trochę chaotycznie napisane bo w tle leciała podczas pisania analizy LM, ale argumenty kształtowały się w mojej pojemnej głowie od kilku godzin. ????

Powodzenia!
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Oklahoma -5 1polowa 1.80 pinnacle✅
OKC/OKC 1,50 oddsring[na beciku bodajze 1,44]
✅
Oklahoma dostala dwie smieszne druzyny na powrot Duranta i dzisiaj trafiaja juz zdecydowanie bardziej powaznego rywala niz 76ers czy Pistons. Durant w pierwszym meczu z Philly jeszcze nie byl soba, trafil tylko 3 na 11 rzutow ale teraz z meczu na mecz bedzie sie tylko rozkrecal co pokazal w nastepnym spotkaniu rzucajac na ponad 50% z gry. Dzisiaj wracaja do wlasnej hali i licze na jeszcze lepsze spotkanie DRUZYNY. Wszyscy wiedza o co toczy sie gra i porazka z BUcks w ogole nie wchodzi w gre jezeli gospodarze chca powalczyc o PO a maja co nadrabiac. Bucks to calkiem perspektywiczna ekipa ale nie na tu i teraz wiec watpie by dali rade Thunder, szczegolnie dzisiaj gdzie Durant wraca na wlasne smieci. Kadrowo zdecydowanie po stronie Thunder, dodatkowo wlasna hala i chyba tylko Brooks moze przekreslic ten plana wstawiajac perka na 38 minut gry.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
friendly 421

friendly

Użytkownik
Poszukiwałem na dzisiejszą noc czegoś pomysłowego, a zarazem realnego. Wpadł mi do głowy pomysł zagrania na handicap w spotkaniu Okc Thunder z Bucksami. Na fortunie jest propozycja Oklahoma(-10,5pkt) vs Milwaukee 2 za 1,75. Uważam, że kozły w tym sezonie prezentują się naprawdę nieźle, Oklahoma nadal nie ograna w pełni po powrocie Duranta i Westa. Ze zwycięstwem gości może być różnie, ale nie wierzę że poniosą porażke ponad 10 punktami. Dlatego stąd też moja propozycja:
Oklahoma(-10,5) vs Milwaukee Bucks 2 -&gt; efortuna 1,75 ⛔ No niestety zabrakło punkcika.
 
F 263

fidelio

Użytkownik
Widzę, że nadal są chętni żeby się przejechać na ujemnym handi na OKC, lekcje z Philadelfią i Detroit były mało pedagogiczne.
 
U 0

Usunięty użytkownik 91451

Gość
on nie gra na ujemne hc okc, tylko w stronę bucks 2 , ten zapis jest troche mylny
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Widzę, że nadal są chętni żeby się przejechać na ujemnym handi na OKC, lekcje z Philadelfią i Detroit były mało pedagogiczne.
No szczególnie, że dostają takich tuzów Jak Bucks, którzy ostatnio poplyneli +20 z Mavs. graj Jak chcesz ale jeżeli obie ekipy zagrają poprawnie to powinno byc łatwe zwycięstwo OKC bo po prostu dysponują lepszym potencjalemcludzkim a czy zagrają poprawnie to jest ciezke do przewidzenia przez kogokolwiek ale skoro zagrali juz dwa słabe spotkania z rzędu to Chyba prawdopodobieństwo zagrania dobrego wzrasta..
 
friendly 421

friendly

Użytkownik
Widzę, że nadal są chętni żeby się przejechać na ujemnym handi na OKC, lekcje z Philadelfią i Detroit były mało pedagogiczne.
Tak jak już wspomniał Kuba, nie gram na Oklahome, dobra interpretacja nie boli. Ja wierzę dzisiaj w wyrównany pojedynek, przekonamy się.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
No szczególnie, że dostają takich tuzów Jak Bucks, którzy ostatnio poplyneli +20 z Mavs. graj Jak chcesz ale jeżeli obie ekipy zagrają poprawnie to powinno byc łatwe zwycięstwo OKC bo po prostu dysponują lepszym potencjalemcludzkim a czy zagrają poprawnie to jest ciezke do przewidzenia przez kogokolwiek ale skoro zagrali juz dwa słabe spotkania z rzędu to Chyba prawdopodobieństwo zagrania dobrego wzrasta..
Mavs a OKC to troche dwa rożne światy na ten moment.
KD i RW widać ze bez formy i naprawde wcale bym sie nie zdziwił gdyby Bucks wygrało_Oczywiscie moze byc tez łatwy win dla Thunder ale OKC jak na razie to poprawnie nie wyglada mecza sie jak nie oni.Mimo tego wygrali ostatnio z takimi parolami na których ja postawie dzis swoje pieniądze a mianowicie Detroit Pistons.
Oglądałem ten mecz z OKC no i zal było patrzeć jak Pistons przegrywa a wszystko przez serie po ktorej przegrywali cos koło 10 punktów.Pozniej jeszcze odrobili ale to za mało i seria porażek trwa.Dzisiejszej nocy zagrają z Portland które po pokonaniu NY ostrzy sobie zeby na kolejny cel na wschodzie.
Ja jednak uważam ze Detroit powalczy maja dobry bilans meczów z Portland oczywiście wtedy to była słabsza drużyna ale historia pokazuje ze mecze miedzy tymi zespołami były zacięte.
Mam nadzieje ze w końcu cos pokaże Jennings.Monroe i Drummondnie nie dadzą żyć Aldridgowi i Lopezowi.Licze także na Josha Smitha żal mi go było gdy spudłował te 3 na koniec z OKC.
Laduje w Detroit +7 Pinnacle 2.120 ⛔ ⛔
Powodzenia
Pogralem win Detroit na forum wrzuciłem handicap i nic nowego dostali baty.Szczerze powiem wczoraj celowałem w Detroit i Utah win bo czułem ze któryś z tych kursów siadzie no i wybrać musiałem tych gamoni ????
 
blum 70

blum

Użytkownik
MIL - OKC, over 201 ✅
1.90
bet365
Bucks w 7 ostatnich meczach zdobywali powyżej 100 pkt. Thunder w pełnym składzie, powoli się rozkręcają i chcą wrócić do czołówki. Mecz ten powinien być dość łatwym wyzwaniem dla zawodników z Oklahomy, z ich strony spodziewam się również wielu trafień.
 
nbapl 167

nbapl

Użytkownik
New York Knikcs - New Orleans Pelicans
Wracam dzisiaj zobaczymy czy z ostatnimi typami na jakiś czas. Trzeba tak czy siak podchodzę dzisiaj do typowania z chłodną głową. Wczoraj nie przewidziałem, że Beal będzie dosłownie poza grą. Myślę, że i tak przyzwoity występ tego chłopaka. Szkoda bo były aż dwie dogrywki a jemu i tak się nie udało. Dobra wracając do tematu. Pelicany to jeden z lepszych domowych zespołów w NBA. Każdy kto się tam wybiera musi spodziewać się niezwykle cięzkiego boju, o ile na wyjazdach grają przeciętnie a nawet słabo, o tyle we własnej hali to prawdziwy potwór. Żeby nie być goło słownym z ostatnich 10 meczy wygrali 8, ogrywając przy tym Dallas, osłabioną Oklahomę, Houston i ostatnio Oklahome w najlepszym garniturze. Zespół jest poukładany i nie wygodny dla rywali, składu nie ma co wymieniać bo są tam naprawdę wartościowi zawodnicy. Zabraknie Erica Gordona, ale jego nie ma już od jakiegoś czasu, a szkoda bo wtedy to zespół myślę porównywalny z Wizardsami (klasowo). Ich rywalami będzie NY Knikcs. Nie ukrywam, nie lubię tegoż zespołu a ich gra mnie poprostu męczy. Gdyby nie Melo to wolałbym już obejrzeć chyba krykieta. Jednak z drugiej strony to miedzy innymi on rozbija grę zespołową nowojorczyków. Grają fatalnie, przegrywają mecz za meczem, choć oczywiscie potrafią sprawić niespodziankę i zaskoczyć mobilizacją. jednakze dla mnie to trochę ekipa bez charakteru, co spotka się dzisiaj z ripostą ze strony Pelicanów wracających do własnej hali po serii 3 wyjazdów. Nie grają oni b2b, więc myślę nie powinno być problemów z pokryciem handi.
New Orleans Pelicans -6 @ 1.90

Toronto Raptors - Cleveland Cavaliers
Tutaj wiele nie napisze. Toronto wiele straciło po kontuzji DeRozena. Ktoś musi go zastąpić, wczoraj bardzo dobry mecz rozegrał Lou Williams 26 zdobytych punktów. Co prawda ciężko gra mu się przeciwko Kawalerzystom, jednakże myślę, że Lowry czy Vasquezem z któym odpowiednio będzie grał w 5, będą potrafili go wykreować. Williams jak widzę, potrafi łapać dobre serie rzutowe, a Cleveland nie za dobrze bronią rzuty za łuku. Tak więc wyczuwam tutaj okazję dla tego oto własnie zawodnika.
Lou Williams over 14.5 @ 1.83
Pozdrawiam wszystkich i powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
R 4,7K

root

Użytkownik
New Orleans Pelicans - New York Knicks 2 3.15 bet365 ⛔ 104-93 ⛔
Pod lupę biorę dzisiaj spotkanie w Nowym Orleanie, gdzie gospodarze gościć będą zespół z Nowego Yorku, który jest na ten moment poważnym rozczarowaniem, przyjście Phila Jacksona miało zmienić Knicksów w potęgę i dołożyć kolejny pierścień do kolekcji popularnego Jaxa, tym razem w roli Prezydenta klubu, na to póki co się nie zanosi, ale w Knicksach w najbliższych latach można się spodziewać poważnych zmian kadrowych, mało kto ma tam kontrakty podpisane na więcej niż na rok, a więc przed ta drużyną będzie szansa na duże zmiany już w przyszłym Offseason.
Póki co jednak Knicks nie będą odnosić masowych zwycięstw, teraz mają serię 8 porażek z rzędu, która według mnie dobiegnie końca właśnie w Nowym Orleanie, Knicks z pewnością mają ciekawszych strzelców dystansowych, bo u Pelikanów zabraknie Erica Gordona, który z pewnością bardzo by się przydał w takim meczu, pod koszem wiadomo miażdżąca przewaga Pelicans za sprawą kto wie, może kiedyś nawet MvP Anthony&#39;ego Davisa, ale jak widać po bilansie jeden koszykarz sam nie jest w stanie wygrywać regularnie, co najlepiej można powiedzieć właśnie o Knicksach gdzie jest wielka gwiazda w postaci Melo Anthony&#39;ego, ale póki co zupełnie nie sprawdza się w roli lidera w &quot;trójkątach&quot; popularnego Jaxa.
Do tego potrzebna jest drużyna, a Pelikany póki co nie są jakąś świetną drużyną, na pewno są lepszą drużyną od Knicksów, ale tutaj nawet h2h jest bardzo korzystne dla Knicksów, więc według mnie warto spróbować oczywiście nie przesadzając ze stawką, bo wiele na to wskazuje, że zespół z Nowego Yorku może się w końcu przełamać i odnieść pierwsze zwycięstwo od 8 meczów.
edit:
To Knicks zapewne dołączą jutrzejszej nocy do &quot;elity&quot; wschodnich teamów z jakże pięknym streakiem lossów 10+.
Los Angeles Lakers - Sacramento Kings 2 2.45 bet365 ⛔ 98-95 ⛔
Kurs na Los Angeles Lakers 1.60? czy to są jakieś żarty? na tak beznadziejny zespół, wystawiony jest tak niski kurs? Kings oczywiście są b2b, ale patrząc na terminarz drużyny, która gra oczywiście bez swojego najlepszego zawodnika - popularnego DeMarcusa Cousinsa, to jest jedna z ostatnich okazji na zwycięstwo w najbliższym czasie, gdyż potem będą grali z o wiele lepszymi i poważniejszymi drużynami niż Los Angeles Lakers, wiadomo, że to są derby Kalifornii i np duma Koby&#39;ego może odpalić i zapewnić wygraną Lakers, ale według mnie po takim kursie w tak słabą drużynę nie ma sensu wchodzić i lepiej skorzystać z okazji, że kurs na rywala Lakersów jest tak wysoki.
edit:
Kings jak spartaczyli drugą połowę to szkoda słów...
Jeszcze Kobas nagle zaczął trafiać wszystkie osobiste, a we wcześniejszych meczach często pudłował, a dzisiaj 8/8 FT...
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
76ers ostatnio polozyli duzo handi i niespodziewanie wygrali nawet z Pistons na wyjezdzie. Dzisiaj trafiaja Atlante w swietnej formie i po prostu nie mam zludzen, ze bedzie to spotkanie przyslowiowo do jednego kosza. Atlanta najlepszy start od wielu lat, druga pozycja na wschodzie i bardzo dobre perspektywy przed nimi. Korver gra absolutna zyciowke :53% z gry, 55% za trzy 95% z wolnych- jednym slowem miazga. Cala ekipa takze bardzo dobrze zbilansowana co powtarzam juz ktorys raz. Z tego calego elementu jedynie Horford troche zardzewialy ale nie mozna miec wszystkiego. Philla dalej bez Wrotena a Shved jest questionable czyli wystep pod znakiem zapytania. Ze Shvedem czy bez obawiam sie, ze 76ers nie powinni miec wiekszych szzans w tym spotkaniu. Graja na wyjezdzie, dostaja hot rywala, ktory ostatnio zdemolowal Pacers na wyjezdzie wiec delikatnie to ujmujac Philly nie ma za duzych szans na doibry rezultat w tym pojedynku. Wchodze mocno.
Atlanta -6,5 1polowa 1.79 pinnacle ✅
e/ https://twitter.com/BobCooney76/status/542729922704572416 Shved zagra, Wroten jest jednak questionable wiec znajac zycie bedzie dostepny co i tak nie zmienia mojego typu.
 
gmark 765

gmark

Użytkownik
Wiadomo już coś na temat absencji...
Howarda
Hardena
lub
Boguta?
Bo wszyscy z znakiem zapytania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
r-baggio 557

r-baggio

Użytkownik
Denver - Miami
Typ: over 14,5 punktu Wilson Chandler
Kurs: 2,08
Bukmacher: Marathonbet

W dzisiejszym meczu z Miami nie zagra Danilo Gallinari (6,7 punktu i 17,8 minut gry), czyli bezpośredni zmiennik Chandlera. W poprzednim meczu z Toronto, w którym już odczuwał ból i zagrał tylko 6 minut, Chandler zagrał niesamowite aż 47 minut (18 punktów, 7-21). Nie zagra dzisiaj również McGee. Na razie status probable ma Faried. Jeśli i on nie zagra to Chandler będzie grał znowu wielkie minuty, ale nawet jeśli Faried wskoczy do rotacji to i tak powinien Wilson ponad 40 minut zagrać. Jego średnia punktowa to obecnie 14,6 punktu i 30,6 minut. Ostatnie mecze, gdy w Denver było właśnie wiele nieobecności grał na niezłym równym poziomie (punkty i minuty), poza blowoutem z Waszyngtonem, gdzie mimo 25 minut gry zdobył 20 punktów. Oto jego ostatnich 5 spotkań:

- Toronto 18 punktów, 7-21, 47 minut
- Atlanta 29 punktów, 12-22, 37 minut
- Waszyngton 20 punktów, 6-14, 25 minut
- Portland 18 punktów, 7-13, 33 minuty
- Utah 15 punktów, 6-13, 34 minuty

Chandler lubi rzucać za 3 punkty. W tym sezonie legitymuje się 39% i średnio oddaje 6,1 trafiając 2,4. Zwracam na to uwagę, dlatego, że Miami słabo broni „trójki”. Jest na 24 miejscu w lidze w bronieniu pozwalając rywalom na trafianie 8,6 rzutów zza łuku ze skutecznością na poziomie 37,4%. Obecnie Chandler to najważniejsza i najstabilniejsza strzelba zespołu (obok Lawsona, ale bez regularności Chandlera) i jest bardzo mocno kreowany do rzutów przez Lawsona. 15 punktów jest jak najbardziej do wyrobienia. Praktycznie do zrobienia jest niecały punkt powyżej średniej, ale grając prawie 10 minut dłużej.

Wynik: 17 punktów✅
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP

B.Bogdanovic over 9,5 pkt 1.85 sportingbet⛔ moja kompromitacja
Nets dzisiaj kolejny mecz bez Joe Johnsona i Brooka Lopeza, prawdopodobnie nie zagra takze Teletovic, ktory ma problemy z plecami i zszedl podczas ostatniego spotkania Brooklynu [https://twitter.com/LennRobbins/status/542726092797542401] Wychodzi na to, ze trzeba jakos zagospodarowac blisko ponad 40 punktow czyli calkiem niezla sume. Bogdanovic w tym sezonie srednia troche ponad 9 punktow ale rzuca tak, ze albo machnie 20 punktow albo 4 wie cbardzo malo stabilny zawodnik. No ale zaufam mu, bo naprawde powaznych zawodnikow w rotacji coraz mniej. W spotkaniu na Brooklynie rzucil 13 pkt, dzisiaj licze na podobny rezultat.​
 
R 4,7K

root

Użytkownik
Na dzisiaj myślę, że warto zagrać takie ako:
⛔ Hornets + LAC + PTB ⛔ wychodzi kursik 2.58 czyli całkiem przyzwoity a według mnie typy powinny wejść dosyć gładko.
edit:
no i niestety kupon do kosza przez zajebisty meczyk PTB... ????
Charlotte Hornets - Boston Celtics 1 1.66 bet365 ✅ 96-87 ✅
Na przeciw siebie staną dwie słabe ekipy, jedna mierząca w Playoffs, druga która jest skupiona na osiągnięciu jak najsłabszego bilansu, Celtom przytrafiają się czasami niespodziewane seryjne zwycięstwa, ale zdecydowanie dłuższe są serie porażek, a, że ostatnio przegrali z Wizards po dwóch dogrywkach, to spodziewam się kolejnej porażki, tym bardziej, że Charlotte Hornets musi nadrobić to co stracili podczas swojej bardzo długiej serii porażek, ostatnio się przełamali więc już powinno być tylko lepiej z tą drużyną.
Jeszcze co do Boston Celtics, to większość zwycięstw odnoszą we własnej hali, na wyjazdach są bardzo słabi.
Indiana Pacers - Los Angeles Clippers 2 1.35 bet365 ✅ 96-103 ✅
Clippers kontynuują zwycięską serię, która trwa już od 8 meczów, Pacers kontynuują serię porażek, która trwa już od 5 meczów no i szczerze mówiąc, to będę zaskoczony jeżeli serie obu drużyn się zakończą dzisiejszej nocy, no nawet nie chce mi się brać tego pod uwagę, typowałem niedawno przeciwko Pacers, gdy grali z Hawks, gdzie Jastrzębie też kontynuowali zwycięską serię i myślę, że dziś Pacers swojej serii porażek nie mają prawa zakończyć, nie przeciwko takiej drużynie jak Clippers będącej w dodatku na fali.
Minnesota Timberwolves - Portland Trail Blazers 2 1.14 bet365 ⛔⛔⛔⛔⛔ 90-82 ⛔⛔⛔⛔⛔
No i na koniec do opisania został mecz, którego nie trzeba zbytnio opisywać, po prostu PTB będą chcieli odnieść kolejne zwycięstwo, bo porażka z Wilkami byłaby bardzo wstydliwa, a na zachodzie nie można sobie pozwalać na porażki z tak słabymi rywalami.
edit:
To co PTB dziś odstawili to zakrawa na kpinę! przegrać z teamem, który padł łupem Sixers jako pierwszy w sezonie, masakra ! a styl tej porażki był tak haniebny, że brak słów... ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom