>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

NBA Grudzień 2014

Status
Zamknięty.
R 4,7K

root

Użytkownik
Chicago Bulls - Golden State Warriors 1 2.10 bet365 ⛔ 102-112 ⛔
Do Chicago zawita zespół z najlepszym dotychczas rekordem zwycięstw w tym sezonie NBA, najlepszy bilans (16-2), 11 zwycięstw z rzędu (wyrównany rekord zwycięstw z rzędu w historii drużyny Wojowników + najlepszy start w historii tej drużyny).
Mimo to typuję w kierunku Byków z Chicago, dlaczego? ponieważ to zespół w ostatnich latach znany z tego, że uwielbia przerywać wspaniałe serie rywali z NBA, czy to Miami Heat z sezonu 12-13, którzy mieli 27 zwycięstw z rzędu i mierzyli w rekord wygranych z rzędu nie tylko NBA, ale również wszystkich amerykańskich sportów zespołowych, czy to New York Knicks z tego samego sezonu mający serię 13 zwycięstw z rzędu, kiedy to Knicks rozgrywali wspaniały sezon i wyglądali na topową drużynę konferencji wschodniej.
Dlatego też myślę, że Bulls którzy mają na swoim koncie 2 porażki z rzędu we własnej hali, postarają się upiec dwie pieczenie na jednym ogniu, czyli za jednym razem uniknąć 3 porażki z rzędu w United Center, a przy okazji zakończyć zwycięską serię Wojowników z Oakland, którzy w przypadku wygranej w Chicago pobiliby rekord zwycięstw z rzędu w historii tej drużyny.
Niepewni występu są Noah, Gibson i McDermott, największą stratą z pewnością byłaby nieobecność tego pierwszego zawodnika, który jest prawdziwym walczakiem i zarazem liderem zespołu w obronie + bardzo dużo daje jego obecność dla pewności siebie tej drużyny, dlatego warto jeszcze zaczekać na informację o tym, czy Joakim będzie grał w tym meczu.
A przechodząc jeszcze do argumentów czysto sportowych, to Warriors z pewnością dysponują najlepszymi strzelcami w lidze, Splash Brothers potrafią niszczyć praktycznie każdą obronę swoimi trójkami, jednakże to nie jest zespół bez wad, z pewnością do tych należy front-court, gdzie mamy jednego z lepszych centrów, kiedy tylko jest zdrowy - Boguta, oraz z konieczności grającego na pozycji silnego skrzydłowego Draymonda Greena, który całkiem nieźle się sprawdza, ale jednak mimo wszystko to bardziej typowy niski skrzydłowy i w starciach z rywalami, posiadającymi &quot;dwie wieże&quot; jest z pewnością największym osłabieniem, na pozycji niskiego skrzydłowego jest Barnes i tutaj można postawić znak równości pomiędzy nim, a np Dunleavym z Chicago, z tym, że Barnes jest młody i może zrobić jeszcze duże postępy, a więc myślę, że jak Byki przyłożą się w 100%, to swoją obroną + lepszymi podkoszowymi poradzą sobie z Wojownikami, do tego zdrowy jest Rose, który również stanowi ogromną wartość dla tego zespołu i z pewnością będzie chciał się przeciwstawić Curry&#39;emu, a na pozycji rzucającego obrońcy Byki mają Jimmy&#39;ego Butlera, jednego z najlepszych obrońców na swojej pozycji, jak nie najlepszego, a do tego w tym sezonie Jimmy jest również pierwszą opcją strzelecką Byków.
edit:
ehh, ja tutaj pisałem, że Green jest najsłabszym punktem w starciach z &quot;dwiema wieżami&quot; to jak na złość okazał się on kluczem do zwycięstwa Wojowników rozgrywając najlepszy mecz w swojej dotychczasowej karierze w NBA, Wojownicy pobili rekord zwycięstw z rzędu w historii zespołu, grają wyśmienicie, ale widać było jednak, że Bulls podeszli do tego meczu bez większego zaangażowania, Green praktycznie był cały czas niepilnowany...
Mimo wszystko myślę, że granie tak niską piątką odbije się zwłaszcza w Play-Offs gdzie każdy walczy już na całego.
Najbardziej zawiódł Rose 9 pkt jak na tej klasy gracza to tragedia, do tego skuteczność 2/11 z gry w tym 1/7 za 3...
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Ma ktoś może jakieś info odnośnie zawodników kontuzjowanych w Houston ? Bardzo mnie korci żeby na nich dzisiaj zagrać, według mnie jak będzie jakiś skład szerszy u nich, gdyby niektórzy wrócili, np. Howard to można spokojnie na nich grać. Phoenix wczoraj nieźle odpaliło (graty wojnodrake), ale dzisiaj b2b według mnie padnie łupem Rakiet.
jakby ktoś wiedział czy zagra Howard i reszta to niech da znać tutaj lub pw. Dzieki i pozdrawiam
 
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
Gdyby spojrzeć na gierki wyjazdowe 76ers, nie licząc najsilniejszych drużyn (Raptors, Spurs, Mavericks - z takimi team&#39;ami to w ogóle odpuszczają) te różnice przegranych nie są w cale takie miażdżące, bo raptem po kilka, czaaaasem trochę więcej, punktów. Dzisiejszej nocy gracze Philadelphii grają z Detroit Pistons, drużyną, której gra nie jest zbyt szybka, dlatego w ogóle nie przekraczają granicy 100pkt. Nie spodziewam się srogiego bicia, to raczej Detroit ciągle obrywa od innych.
Obie drużyny widzą swoją szansę, żeby NARESZCIE coś zapunktować, bo pod nimi w tabeli, już nawet muł się skończył. Spodziewam się wyrównanego spotkania.
Dzisiaj widzę dog&#39;a w tym spotkaniu i upatruję być może nawet zwycięstwa 76ers&#39;ów... dlatego z pocałowaniem w rękę pobieram wysokie handi na Philadelphię, gdyż widzę spore value żeby włożyć w to pieniądze.

DETROIT - PHILADELPHIA (+12,5) 2 ✅ ✅ :cool: (wygrana 76ers po dogrywce)
1.52 bet365
✅


edit:
@lukascash -na prawdę nie spodziewałem się po moderatorze takich wpisów. Czuje się jakbym wchodził w dyskusje z kimś kto zaczął od miesiąca śledzić amerykańskie sporty... Przez takich krzykunów jak ty, ludzie nie chcą pisać swoich postów...:? Ogarnij się.
Mam nadzieję, że przecierasz oczy z niedowierzania, że dog wszedł i Philadelphia wygrała... po dogrywce, ale wygrała.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Gdyby spojrzeć na gierki wyjazdowe 76ers, nie licząc najsilniejszych drużyn (Raptors, Spurs, Mavericks - z takimi team&#39;ami to w ogóle odpuszczają) te różnice przegranych nie są w cale takie miażdżące, bo raptem po kilka, czaaaasem trochę więcej, punktów. Dzisiejszej nocy gracze Philadelphii grają z Detroit Pistons, drużyną, której gra nie jest zbyt szybka, dlatego w ogóle nie przekraczają granicy 100pkt. Nie spodziewam się srogiego bicia, to raczej Detroit ciągle obrywa od innych.
Obie drużyny widzą swoją szansę, żeby NARESZCIE coś zapunktować, bo pod nimi w tabeli, już nawet muł się skończył. Spodziewam się wyrównanego spotkania.
Dzisiaj widzę dog&#39;a w tym spotkaniu i upatruję być może nawet zwycięstwa 76ers&#39;ów... dlatego z pocałowaniem w rękę pobieram wysokie handi na Philadelphię, gdyż widzę spore value żeby włożyć w to pieniądze.

DETROIT - PHILADELPHIA (+12,5) 2
1.52 bet365
Stary, mam nadzieję, że się nie obrazisz, ale przy całym szacunku do Twojej osoby gdzie Ty widzisz value w sytuacji gdy kupujesz punkty i schodzisz do kursu 1.52? Dodając do tego fakt, że kupujesz punkty na najgorszą drużynę ligi od lat, beznadziejną do tego stopnia, że ludzie zaczynają dyskutować czy przypadkiem teamy z NCAA (Kentucky) byłyby w stanie konkurować z Sixers (swoją drogą te osoby są chore umysłowo). Poza tym, nie rozumiem dlaczego mamy nie brać pod uwagę wyników z lepszymi ekipami - skoro tak to nie możemy brać pod uwagę także reszty wyników - prawda jest taka, że większość ekip nie traktuje Sixers poważnie i stąd te wyniki wyglądają jak wyglądają, natomiast kiedy mecze zaczynają wchodzić w fazę decydującą Sixers przestają istnieć. Nikt się na nich nie będzie spinał, każdy traktuje te spotkania jako zwykłą gierkę, której wynik jest przesądzony...każdy z wyjątkiem takiej ekipy jak Pistons, która takie spotkanie może potraktować mocno poważnie i wyładować w nim swoje frustracje. Inna sprawa, że jest takie powiedzenia BAD TEAMS ALWAYS FIND A WAY TO LOSE...(a game, your money, etc.) co tyczy się zarówno Sixers jak i Pistons.
 
doktor-g 576

doktor-g

Użytkownik
Piszę z telefonu...
Po wczorajszej 0.5pkt wtopie na Oklahomie poczułem jakby znowu całe Vegas mnie wydymało. Nie czas i nie miejsce na teorie spiskowe, ale w przypadki to ja nie wierze, zwłaszcza w tak wielkim biznesie jakim jest sport i hazard.
Jak to śpiewa Soyka, budzi się nowy dzień i mamy kolejną okazję, żeby tym razem to Buk zapłacił
Bardzo fajny typ kolegi Root. Dołączę się do tego typu:)
Chicago Bulls ML @2.25⛔⛔⛔ fatalna gra Bulls:/ ide na odwyk od NBA
-statement game, sobota, wielka widownia w TV
- Bulls w prawie najmocniejszym składzie ( Taj Gibson wg roto raczej zagra, Noah questionable)
-Derrick Rose, czuję wielki mecz lidera Bulls,
- drużyna wypoczęta
- na ławkach trenerskich oczywista przewaga po stronie Bulls: Thibodeau&gt;Kerr
-Bulls znani są z kończenia pięknych serii drużyn przyjezdnych
Golden State:
- bilans najlepszy w NBA. Czy jednak są najlepszą drużyną na tę chwilę? Terminarz mieli Goldeni fajny. W spotkaniu z najlepszymi musi dojść do korekty bilansu
- jeżeli skuteczność rzutów z dystansu u Warriors zaszwankuje nie mają oni zbyt wielu opcji na zdobywanie masowo pkt, na pewno nie w pomalowanym z Bykami
Kurs zachęca, mecz w Chicago
Próbuję:)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
r-baggio 557

r-baggio

Użytkownik
Sacramento – Orlando
Typ: over 15,5 punktu Darren Collison
Kurs: 1,85
Bukmacher: Millenium

Po raz kolejny dzisiaj w ekipie Sacramento nie wystąpi pierwsza strzelba DeMarcus Cousins (23,5 punku na mecz). Pod jego nieobecność Collison notował następujące statystyki:

- San Antonio 15 pkt, 5-12, 35 min
- Memphis 16 pkt, 6-14, 38 min
- Toronto 4 pkt, 0-5, 19 min
- Indiana 20 pkt, 8-19, 39 min

Poza jednym słabszym meczem z Toronto prezentował się bardzo solidnie. Z reguły były to mecze z bardzo dobrze broniącymi drużynami. Orlando traci 100,3 punktu na mecz i klasyfikuje się na 20 miejscu pod tym względem w całej NBA. Oczywiście dzisiaj po raz kolejny więcej rzutów i więcej minut gry dla Darrena. Przeciwko Orlando „jedynki” przeciwnych drużyn rzucają dość sporo punktów. Oto ostatnie mecze: Utah – Burke 13 pkt., LA Clippers – Paul 19pkt., Golden State – Curry 22pkt., Phoenix – Dragic 22 pkt. Oladipo czy Founier to nie są jacyś wielcy obrońcy, więc Collison może spokojnie wykręcić 16 punktów. Dodatkowo jak nie będzie Cousinsa to będzie mniej gry do pomalowanego, co będzie oczywiście z korzyścią dla Darrena.
Collison notuje w tym sezonie 15,4 punktu na mecz, więc 16 punktów przy wyżej wymienionych okolicznościach nie jest czymś niemożliwym.

Wynik: 22 punkty✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
qwerty10 1K

qwerty10

Użytkownik
Stephen Curry ov 22.5 @1.85 ⛔ eh Stepek
Pograny w milenium z Bazylea, dzis ciekawy mecz z Bulls i kluczowa role bedzie odgrywal jak zawsze Stepek, jeden z najlepszych koszykarzy w NBA. Razem z Kalyem ciagnal gre Warriors, czarna robote robi Bogut na lawce kapitalny choc w tym sezonie w coeniu Iggy, ale to i tak tworza fajna s5. Curry dzis bedzie mogl krecic kostki swojemu v Derrickowi , gosc ma straszna latwosc wkrecania w parkiet, a 3 mu lezy jak nikomu, linia dosc przyjemna, ciekawe jak buki na necie. Pozdrawiam
marathon 23.5 @1.96
bet 365 24.5 @1.71
takze widac, ze dobra linia z milenium. Doloze sobie singla w maratonie
 
nbapl 167

nbapl

Użytkownik
Golden State Warriors - Chicago Bulls
Tak jak koledzy wyżej idę w kierunku Byczków. Nie będę się rozpisywał, bo nie lubię, dobry typ na dzisiejszą noc dodatkowo będzie można na bierząco śledzić mecz z Panem Wojtkiem Michałowiczem. Ale ja nie o tym. Wg mnie koszykarze z polskiej stolicy w USA mają dużo większą siłę ognia pod koszem aniżeli ich dzisiejsi rywale. Dodatkowo dzisiaj mam nadzieję, jakieś minuty zaliczy Taj Gibson, jak parę osób zdążyło już zaznaczyć jest to znacząca postać NBA, jednak nieco niedoceniana. Być może dzisiaj udowodni dlaczego. Bulls wydają się być kandydatem do finałów PO, w ostatnim sezonie zabrakło Rose, więc szybko skończyli swój udział po sezonie zasadniczym. Teraz będzie to wyglądać inaczej, o ile PG gospodarzy nie zrobi sobie krzywdy. Z drugiej strony Warriors. Fantastyczna ekipa z nietuzinkowym liderem Currym, tak jak lubię przyprawę curry, tak darze wielką sympatią tego grajka. Do tego Thompson, Igudoala i wielu innych. Ciekawi mnie tylko postawa trenera Golden State, którym jest Steve Kerr. Jest to jego debiutancki sezon na ławce trenerskiej w NBA. Gracze bardzo sobie chwalą amerykańskiego coacha. Zobaczymy jak nastawi dzisiaj drużynę na mecz sporej wagi. Myślę, że jednak dzisiaj wyjdzie doświadczenie i Hinrich nie popełni już takiego błędu jak ostatnio, a odegra się i zostanie bohaterem ;). Pozdrawiam i z fartem Panowie!
Jest info: Noah i Gibson zagrają dzisiaj
Chicago Bulls @ 2.25
 
K 68

kuiba12

Użytkownik
Phoenix - Rakiety
typ: Phoenix @ 1,83 bet365 ⛔⛔ where amazing happens

Witam wszystkich, dzisiaj idę w stronę ekipy z Phoenix, oto kilka powodów
1 )Kosta Papanikolaou (knee) has been ruled out for Saturday against the Suns.
2 ) Terrence Jones (leg) is still out for Saturday against the Suns.
3 ) Dwight Howard (knee) will not play against the Suns on Saturday.
4 ) Isaiah Canaan (ankle) will not play on Saturday against the Suns.
5 ) Patrick Beverley (hamstring) is questionable to face the Suns on Saturday. edit: Baverley dzisiaj zagra.
wszystkie wiadomości z Rotoworld.com

W związku z powyższymi absencjami aż żal nie spróbować zagrać na ekipe słoneczek, ostatnimi czasy widać znaczną poprawę w ich grze, wczoraj w niezłym stylu pokonali na wyjeździe ekipę zawsze mocnych Dallas Mavericks. W ekipie Phoenix pod znakiem zapytania stoi występ Isaiah Thomas, ale jak widać wczoraj to nie był problem w odniesieniu zwycięstwa. Myślę że Słoneczka pójdą dzisiaj za ciosem i wygrają drugi mecz z rzędu na wyjeździe. Dodam jeszcze że Houston również gra b2b po niezbyt udanym ale wygranym po dogrywce meczu z słabą Minnesotą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
koloryt 93

koloryt

Użytkownik
Golden State Warriors 1.751 Pinnacle. ✅
Ja sie przeciwstawie fali typow na Byki. Gospodarze wcale nie prezentuja sie dobrze u siebie.
Ostatnie spotkania to wygrana z Orlando i Detroit. Przegrane z Dallas, Indiana, Bostonem, Cleveland (jak grali slabo) i Minnesota (ktorą pokonuje 76ers).
To bardzo zle wyglada. Do tego Noah prawdopodobnie nie zagra.
Widzialem pare ostatnich spotkan Warriors i graja na bardzo wysokim poziomie.
Dlatego gram w ich strone, zobaczymy czy oplaca sie isc pod prad.
Edit: Noah jednak zagral. Warriors kolejny swietny mecz
 
miki0308 465

miki0308

Użytkownik
Eric Bledsoe over 16,5 @1,86 marathon ✅ 23
Houston podejmuje dzisiaj na własnym parkiecie ekpię z Phoenix. Obie ekipy są b2b. Suns najprawdopodobniej dalej bez Thomasa (aktualnie na roto jest questionable, ale raczej nie zagra), a to oznacza większe minuty dla Bledsoe i Dragica. Natomiast do składu Rockets wraca dzisiaj Beverley. Jest on bardzo dobrym obrońcom i może dzisiaj znacznie utrudnić życie Goranowi, co oznacza, że Bledsoe będzie musiał wziąć na siebie więcej akcji rzutowych. Eric Bledsoe oddaje ostatnio sporo rzutów i kręci niezłe cyferki. Przez większość meczu będzie grał naprzeciwko Hardenowi, który w ostatnim czasie trochę poprawił grę w obronie, jednak do dobrego obrońcy mu jeszcze daleko. Bledsoe powinien sobie dać z nim spokojnie radę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
.
@lukascash -na prawdę nie spodziewałem się po moderatorze takich wpisów. Czuje się jakbym wchodził w dyskusje z kimś kto zaczął od miesiąca śledzić amerykańskie sporty... Przez takich krzykunów jak ty, ludzie nie chcą pisać swoich postów...:? Ogarnij się.
Mam nadzieję, że przecierasz oczy z niedowierzania, że dog wszedł i Philadelphia wygrała... po dogrywce, ale wygrała.
Co za gosc z Ciebie ???? gratuluje Ci trafionego typu, ale polecam nieco wiecej dystansu do siebie. W dalszym ciagu nie odpowiedziales na pytanie gdzie bylo jakiekolwiek value w kupowaniu punktow na Sixers? Na to pytanie odpowiedz jest tylko jedna - value nie bylo. Value bylo w kursie ML ale ty przeciez ML nie grales. Idac dalej, skoro kupiles 3/3.5ptk na Sixers to uwazales ze 9 moze nie wystarczyc. Przecież logika jest prosta. Reszty nie bede komentowal, bo jeszcze moglbym Cie urazic jako stalego bywalca forum i regularnego writera analiz w dziale, ktory juz w czepku ogladal NBA. I wybacz ze mialem czelnosc, ja ktory zainteresowal sie us sports w ostatni piatek wieczorem przy kolacji, zwrocic ci uwage ze kupowanie punktow dziala na twoja niekorzysc.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Thunder -7,5 1,74
marathonbet

Ogladalem kawalek spotkania 76 z Pistons i to byl obraz nedzy i rozpaczy konkurujący ze spotkaniem Volves z 76. Te3 ekipy to obecnie najwieksze dno. Pistons graja kompletnie bez jakiegokolwiek stylu. Thunder ostatnio prawie doprowadizli mnie do zawalu pokrywajac handi o 1pkt.Widac bylo,ze Durantj eszcze nie jest sobą i musi sie rozkrecic. Dzisiaj mecz jest z rywalem obecnie na podobnym poziomie co 76 a kursy zdecydowanie fajniejsze. Na sam win jest to pewniak jak ostatnio i jest tylko kwestia jak bardzo sie Oklahomie bedzie chciec.
Dzisiejsza noc to spotkania zezdecydowanymi faworytami. Takze mysle, ze do handi na Oklahome wystarczy dorzucic cos na Dallas,Portland lub Grizzlies i mamy kursik ponad 2.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Gdyby spojrzeć na gierki wyjazdowe 76ers, nie licząc najsilniejszych drużyn (Raptors, Spurs, Mavericks - z takimi team&#39;ami to w ogóle odpuszczają) te różnice przegranych nie są w cale takie miażdżące, bo raptem po kilka, czaaaasem trochę więcej, punktów. Dzisiejszej nocy gracze Philadelphii grają z Detroit Pistons, drużyną, której gra nie jest zbyt szybka, dlatego w ogóle nie przekraczają granicy 100pkt. Nie spodziewam się srogiego bicia, to raczej Detroit ciągle obrywa od innych.
Obie drużyny widzą swoją szansę, żeby NARESZCIE coś zapunktować, bo pod nimi w tabeli, już nawet muł się skończył. Spodziewam się wyrównanego spotkania.
Dzisiaj widzę dog&#39;a w tym spotkaniu i upatruję być może nawet zwycięstwa 76ers&#39;ów... dlatego z pocałowaniem w rękę pobieram wysokie handi na Philadelphię, gdyż widzę spore value żeby włożyć w to pieniądze.

DETROIT - PHILADELPHIA (+12,5) 2 ✅ ✅ :cool: (wygrana 76ers po dogrywce)
1.52 bet365
✅


edit:
@lukascash -na prawdę nie spodziewałem się po moderatorze takich wpisów. Czuje się jakbym wchodził w dyskusje z kimś kto zaczął od miesiąca śledzić amerykańskie sporty... Przez takich krzykunów jak ty, ludzie nie chcą pisać swoich postów...:? Ogarnij się.
Mam nadzieję, że przecierasz oczy z niedowierzania, że dog wszedł i Philadelphia wygrała... po dogrywce, ale wygrała.
Co do Twojego editu zachowujesz sie jakbys trafił ten kurs 5.25 na 76 a Ty trafiłeś marne 1.52 zagrane pewnie w dublu gdzie to drugie nie weszło.
Kolega moderator ładnie Tobie wytłumaczył ze takie granie sie nie opłaca.Nic nie napisał co by sie mijało z prawda bo napisał o 76 ze to najgorsza drużyna w historii i ze stawianie w kierunku jednego jak i drugiego teamu mija sie z celem bo to druzyny które potrafią wtopić.Ty dobrze pomyślałeś z typem na 76 tylko ze kurs który wybrałeś był gowniany.
Koniec końców zachowujesz sie jak burak takimi edytami bo nikt Twojego typu nie atakował na Philly tylko KURS który wybrałeś na to zdarzenie.
Na forum ludzie piszą swoje posty i wystarczy ich tylu ilu jest bo jest duzo takich co to napisze raz głupoty nie wchodzi a potem takiego delikwenta juz nie ma.
 
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
Boston – Washington
Typ: Wash – 4,5
Kurs: 2,00
Dzis ide śmiało w strone Czarodzei (13W-5L) ze strolicy. Wall w dobrej formie, wrócił Beal, pod koszem Gortat i Nene robia swoje. Natomiast druzynie Rondla w tym sezonie czegos brakuje. –postawienia przysłowiowej kropki nad i… Ostatnie 5 z 7 porazek w granicach 7 pkt. Także mecze były na styku. Najlepszy podajacy ligi nie jest wstanie sam wygrywac spotkan bez skuteczności kolegow. Chociaz ostatnie 2 spotkania roztrzygneli na swoja korzysc z Lakers( aktualnie 14 sila zachodu) i Detroit( akutalnie 14 sila wschodu) to dzis jednak nie wróże im sukcesu. Druzyna Marcina jest wysoko bo na 2 miejscu konferencji i gra fajna, poukładana koszykowke. Ostatnie 4 spotkania wygrywali gładko z Denver +30, Lakers+16, Heat+21, Pelicans+3. Dzis widze duze szanse na przedłużenie serii do 5.
 
qwerty10 1K

qwerty10

Użytkownik
Na dzis wybralem Marcinka, a to dlatego, ze nasz rodzynek jest w bardzo dobrej formie, kreci fajne cyferki. Powinien spokojnie dzis ogrywac pod koszem zawodnikow Bostonu. Mecz jest bardzo wczesnie, bo w Polsce o 19, a jak to Marcin wtedy gra na prawde dobre mecze i chce sie pokazac rodakom jak z najlepszej strony. W tym meczu widze spora ilosc punktow jak to we wczesnych porach, Celtowie jak i Czarodzieje potrafia rzucic ponad setke takze rowniez polecam.
Marcin Gortat over 14.5 @1.85
Milenium
over 206.5 @1.85(singielek)
Bet365
Oczywsicie trzeba cos dodac do dubelka w milenium, ja dokladam ekipe Brooksa a dokladnie overek Thunder. Ostatnio wszyscy byli zawiedzeni ich postawa, ale z biegiem czasu wszystko powinno wrocic do normy, licze wlasnie na to, ze dzis bedziemy szczesliwi, na przeciw druzyna Pistons ktora do najlepszych nie nalezy, linia dosc niska ja ja pobieram i gramy w ziemniaku z Marcinkiem.
over 101.5 @1.85
juz po ptokach, nawet jak Thunder wejdzie i tak ⛔
 
miki0308 465

miki0308

Użytkownik
Memphis Grizzlies - Miami Heat

Miami ostatnio ma słabszy okres gry. Zanotowali 3 porażki z rzędu, dostali lanie od Bucks i Wizards, przegrali także z Hawks. Grizzlies są na 3. miejscu na Zachodzie, ze świetnym bilansem 15-4. Jednak myślę, że prędzej czy później zaczną spadać w tabeli. Co do meczu, zapewne Memphis będzie dominowało na deskach. Miśki to przede wszystkim świetna obrona. Bardzo dobrze w tym sezonie spisuje się Mark Gasol, który jest liderem zespołu. Do składu Miami prawdopodobnie wracają dzisiaj Cole i Deng, którzy powinni poprawić grę zespołu (obaj na roto mają status day to day, ale wczoraj trenowali normalnie i powinni być gotowi do gry). Bardzo dobrze w ostatnich meczach gra DWade, swoje dokłada Bosh. Tak więc w Miami także ma kto grać, cały czas jest to bardzo dobra drużyna. Miśki są tutaj z pewnością faworytami, ale moim zdaniem handi jest wystawione trochę za duże, dlatego pobieram Heat +8,5.
Dodatkowo, jak to często w meczach Miami, proponuję over centra drużyny przeciwnej. W tym przypadku jest to Zach Randolph. Zach pod koszem zrobi swoją robotę przeciwko słabo broniącej tę strefę drużynie Heat. W zeszłym sezonie zdobywał w tych meczach 2 razy po 25 punktów. Dzisiaj myślę, że może być podobnie.

Miami Heat +8,5 @ 1,90 Bet365 ⛔
Zach Randolph over 15,5 @1,76 marathon ✅ 17

Popieram także typ kolegi wyżej na over Gortata. Marcin ostatnio dobra forma, Olynyk to nie powinna być dla niego przeszkoda.

Marcin Gortat over 14 @2,06 marathon ⛔ 7, 3/12 z gry ...
 
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
gdzie bylo jakiekolwiek value w kupowaniu punktow na Sixers?
Tak jak napisałem w poście; wywnioskowałem na podstawie różnic ostatnich porażek i przeczucia bukmacherskiego.
Czasem czytając te pomyje wylewane na forum na 76ers odnoszę wrażenie jakby była to drużyna wychodząca i grająca w każdym meczu w 4 nie 5 zawodników ????

...zwrocic ci uwage ze kupowanie punktow dziala na twoja niekorzysc.
Czy &quot;kupony&quot; zawsze muszą iść na overy albo na pokrycie handi przez faworytów: nie.
Rzeczowa krytyka zawsze spoko, ale odebrałem to jakbyś był gościem, który twierdzi, że wszystko co jest poniżej 1.80 - 1.70 już nie ma value. Dobrze wiesz, że value czasem może być i przy zdarzeniach 1.20.
Idac dalej, skoro kupiles 3/3.5ptk na Sixers to uwazales ze 9 moze nie wystarczyc
Tak, tak pomyślałem.

trafiłeś marne 1.52
Może lepiej nie wnikajmy kto jaki kurs uważa za marny...
1 - uwierz, że nie każdy obstawia w taki sposób jak ty.
2 - jeśli zechcę i będę widział value, to zagram nawet 1.30 czy 1.20
zagrane pewnie w dublu gdzie to drugie nie weszło.
ta, a ty grasz &quot;pewnie&quot; za 3zł... -nie uważasz, że takie domniemanie i gadanie jest bez sensu? Kolego, nie będziemy przeciesz się przekomarzali się kto jest większym kozakiem:?
Koniec końców zachowujesz sie jak burak takimi edytami bo nikt Twojego typu nie atakował na Philly tylko KURS który wybrałeś na to zdarzenie
Nie skomentuję już twojej kultury osobistej, ale drugą część zdania: powtórzę, że nie każdy ma taki sam styl grania i bardziej bym się nie zdziwił jakby była nagonka na mnie właśnie za to, że wybrałem typ na te gówniane 76ers, ale kurs? Jeszcze raz powtarzam, jeżeli jest gdzieś value, to se można czasem zagrać nawet 1.30

Reasumując, nie spinajcie się panowie ???? chciałem podzielić się typem a reagujecie nerwowo ???? miłego dnia.
edit: chociaż macie racje z tamtym editem, po prostu ucieszyłem się, że weszło - proste. Też byście się cieszyli, tym bardziej jakbyście byli pod ogniem krytyki.
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Boston Celtics - Washington Wizards
Po niewielkim dołku formy u Wizards nie zostało już nic. Cztery kolejne zwycięstwa na własnym parkiecie. Z czego trzy ostatnie już bardzo przekonywujące. W tej chwili drużyna gości jest w gazie, a dzisiaj przeciwnik raczej na podtrzymanie tej dyspozycji. Boston po serii pięciu porażek z rzędu w końcu się przełamał wygrywając z Lakers i Pistons, ale to drużyny pokroju Celtów, a dzisiaj przyjeżdża jedna z najlepszych drużyn Wschodu. Ja jednak poszukam typu indywidualnego na Johna Walla. John ostatnio doskonale dzieli się piłką. 13 asyst z Miami, 15 asyst z Lakersami i 12 asyst z Nuggets, a co ważne podkreślenia zdobyte w tylko trzy kwarty, bo ostatnią John odpoczywał na ławce. Przede wszystkim mecz z Denver był popisem Johna, który doskonale oddawał piłkę kolegom, nawet w wypadku, gdy sam miał dobrą pozycję do oddania rzutu. Styl gry na pewno sprzyjać będzie dzisiaj dużej ilości punktów, więc i do wypracowania będzie więcej dobrych pozycji dla kolegów. W Betssonie linia 10.5, oglądając ostatnie mecze, sądzę, że rozgrywający Czarodziei jest w stanie ją bez problemu przekroczyć. Koledzy powyżej podawali typ na Marcina, który też jest do rozważenia. Mam nadzieje, że Boston podejmie rękawice i troszkę powalczy z gośćmi, bo im dłużej Wizards będą w ich zasięgu, tym dłużej John będzie na parkiecie.
Typ:
- J.Wall Over 10.5 asyst @1.85 - Betsson ✅ 14
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
r-baggio 557

r-baggio

Użytkownik
Atlanta - Denver
Typ: over 16 punktu Ty Lawson
Kurs: 1,85
Bukmacher: Marathonbet

W dzisiejszym meczu nie zagra Nate Robinson. Nie ma on jakiś porażających statystyk, bo tylko 5,5 punktu na mecz, ale co ważne przebywał na parkiecie średnio 13,1 minuty na mecz. Czas ten w głównej mierze zabierze dzisiaj Lawson. Lawson zdobywa średnio 16,5 punktu na mecz, grając 36,1 minuty na mecz. W meczu z Portland, w którym Robinson zagrał tylko 5 minut, Lawson był na parkiecie aż 43 (zdobył 24 punkty). Dziś można się spodziewać znowu co najmniej 40 minut Lawsona, co powinno się przełożyć na kilka dodatkowych punktów. W tym sezonie na wyjazdach Ty również ma średnią 16,5 punktu na mecz. W spotkaniu z Atlantą w zeszłym sezonie zdobył 2 punkty, nie trafiając z gry żadnego rzutu (trafione tylko 2 osobiste). To z pewnością też w jakiś sposób powinno go zmobilizować ????

Dodatkowo nie zagrają: Kenneth Faried i JaVale McGee, więc dużo więcej małej gry z udziałem Lawsona.

Wynik: 4 punkty⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom