>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Grudzień 2014

Status
Zamknięty.
tomasz220289 135

tomasz220289

Użytkownik
Dzisiaj Portland -3.5 1.95 to dobra opcja, za dużo ten mecz nie będzie się różnił od tego z 13.11 bodajże gdzie Trail Blazers przejechali się po Nuggets i to dość mocno, tam było ponad 40 pkt różnicy po pierwszej połowie. Więc Panowie zastawiać domy i grać pod limit te zdarzenie⛔
 
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
poszlo rowniez na OKC, powrot Russela i odrazu ekipa Scotta Brooks&#39;a nabrala swiezosci. Niedlugo powroci Durant wiec bedzie rozpierducha i wroca tam gdzie powinni byc :cool: z Pelikanami dzis sobie poradzic powinni. Kursy leca w dol, ja zlapalem po @2.05, teraz jest juz @1.83
Gratuluje złapania super kursu. Ja rano widziałem było ok. 2,20 na OKC to sobie pomyślałem, że może zagram jakieś +handi. Po informacji na roto, że Durant może dzisiaj zagrać kursy poleciały już do ok. 1,7. Anthony ostatnio był w słabszej formie, więc i Pelikany słabiej grały. Wrócił już Russel, a jak faktycznie KD złapie dzisiaj jakieś minuty to w końcu odpalą.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Dzisiaj Portland -3.5 1.95 to dobra opcja, za dużo ten mecz nie będzie się różnił od tego z 13.11 bodajże gdzie Trail Blazers przejechali się po Nuggets i to dość mocno, tam było ponad 40 pkt różnicy po pierwszej połowie. Więc Panowie zastawiać domy i grać pod limit te zdarzenie
Bedzie rewanż ze strony Denver wczoraj sobie odpuścili 2 polowe w Utah.
Moim zdaniem Denver wygra ten mecz.
Także polecam nie grac pod limit bo to jest NBA i tu panuje oko za oko ząb za ząb kto nie rozumie ten buli.
Denver win 2.43 Unibet ⛔ ⛔ handi siadlo :/
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
easy 3,1K

easy

Forum VIP
http://probasketballtalk.nbcsports.com/2014/12/02/report-kevin-durant-to-make-season-debut-tuesday-against-pelicans/
Durnt wraca dzisiaj do akcj i Oklahoma zabiera sie za odrabianie. Czas najwyzsz bo w tabeli wyglada to bardzo slabo. Na pewno nie machnie dzisiaj 40 minut ale pewnie te 25-30 zagra wiec sporo rzutow dostanie. Wrocil takze Westbrook wiec i on bedzie chetny porzucac. Do tego jest zawsze Ibaka, Morrow, Lamb i Adams. Co to oznacza? Ano oznacza to, ze Reggie juz nie bedzie odawal po 20 rzutow na mecz i po prostu trzeba probowa grac jego underek bo linia stosunkowo duza ????
Reggie Jakcson under 16,5 pkt 1.85 sportingbet⛔
https://twitter.com/IanBegley/status/539820901190344704
Iman seria ponad 5 spotkan bez pokrycia overa.. troche dlugo. Dzisiaj nie gra JR Smith, wiec mozna spodziewac sie wiekszych minut Shumperta. On calkiem sporo rzuca tylko ostatnie mecz to zart pod wzgledem skutecznosci. 30% w ostatnich 5 spotkaniach..no bez jaj. Linia 9pkt do pokrycia w 4 rzutach wiec wierze, ze wreszcie sie przelamie.Mamy derby NY wiec trzeba sie wykazac.
Shumpert over 9pkt 1.90 marathonbetzwrot
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Ktos ma pewne info czy Cousins dzis gra?
Nikt nie ma takiego info bo nikt takiego infa nie sprzedaje.Cousins do końca bedzie pewnie miał status probable.Moim zdaniem warto poczekac do końca i jeśli zagra to win Kings trzeba grac.
 
G 27

gumos

Użytkownik
Na szybko, dziwi mnie , ze jeszzce nikt nie poruszyl tematu spotkania Bulls z Dallas. Moim zdaniem przy braku Dirka , ktory jest liderem Mavericks oraz niepewnym wystepie Jameer Nelson faworytem sa gospodarze, ktorzy w koncu graja w optymalnym skladzie jest Gasol jest Derrick Rose przy brakach Dallas pobieram zwyciestwo Chicago po @1.80.
 
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Na szybko, dziwi mnie , ze jeszzce nikt nie poruszyl tematu spotkania Bulls z Dallas. Moim zdaniem przy braku Dirka , ktory jest liderem Mavericks oraz niepewnym wystepie Jameer Nelson faworytem sa gospodarze, ktorzy w koncu graja w optymalnym skladzie jest Gasol jest Derrick Rose przy brakach Dallas pobieram zwyciestwo Chicago po @1.80.
Dirk gra, Nelson gra. Ludzie, czy tak ciężko sprawdzić dwie info?
http://espn.go.com/blog/dallas/mavericks/post/_/id/4703879/jameer-nelson-back-will-play-vs-bulls?utm_source=twitterfeed&amp;amp;utm_medium=twitter
________________________________________________________________________________________
Najnowszy status Cousinsa(bo padają tu już od tygodnia legendy, że gra lub nie)
https://twitter.com/James_Ham/status/539858069719875584
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
miki0308 465

miki0308

Użytkownik
Derrick Rose over 16,5 pkt @1,75 Expekt ✅ 18
Fajną linię na Rose&#39;a oferuje nam dzisiaj Expekt. U innych mamy 18,5. Chicago podejmuje dzisiaj we własnej hali Dallas Mavericks. Mavs obronę mają kiepską, a więc Derrick będzie mógł sobie swobodnie pohasać. Rose w tym sezonie opuścił prawie połowę spotkań, ale jeśli już gra to gra naprawdę fajnie, prowadząc grę Bulls. Jest szybki i dynamiczny. Ma trochę problemów ze skutecznością (44% FG), ale linia 16,5 jak na tego zawodnika jest naprawdę niska. Wystarczy kilka rzutów, jakaś trójka, wywalczy kilka wolnych i będzie dobrze. Jego średnia z tego sezonu to 16,1 pkt/mecz, ale jest ona zaniżona przez mecz z Denver, gdzie zagrał 10 minut i rzucił 2 pkt. Nie licząc tego meczu mamy średnią bliską 18 pkt, więc moim zdaniem linia 16,5 jest zaniżona i warto zaufać dzisiaj Derrickowi. Polecam!
 
G 27

gumos

Użytkownik
Sorry za wprowadzenie w błąd, informacje, które podalem pochodzą z rotoworld. W takim wypadku oba zespoły bedą miały do dyspozycji najlepszych graczy szykuje się zacięte spotkanie , dalej jestem zdania, ze wygrają Bulls
 
jacuskrzynowek 90

jacuskrzynowek

Użytkownik
Sorry za wprowadzenie w błąd, informacje, które podalem pochodzą z rotoworld. W takim wypadku oba zespoły bedą miały do dyspozycji najlepszych graczy szykuje się zacięte spotkanie , dalej jestem zdania, ze wygrają Bulls
No to albo wszedles na jakas druga strone rotoworld albo nie rozumiesz po angielsku ???? Nowitzki od poczatku mial status ze wystapi. Jedynie odpoczywal w ostatnim mecz. Jedyna absencja wedlug roto jest Taj Gibson, a przynajmniej byl, bo nie zagladalem teraz.
 
nbapl 167

nbapl

Użytkownik
LA Lakers - Detroit Pistons
Dzisiaj znów zaobserwowałem ciekawy kurs na zawodnika Pistons. Pod lupę biorę dzisiaj Andre Drummonda. Młody perspektywiczny koszykarz będzie miał dzisiaj okazję zrehabilitować się za fatalny mecz w jego wykonaniu przeciwko Golden State Warriors. Gorzej zagrać się nie dało, mianowicie w ciągu 23 minut zaliczył 7 zbiórek i 2 punkty. Chybiał fatalnie, zresztą całe Detroit zagrało jak to na nich przystało, a szkoda bo potencjał wg mnie ogromny. Dzisiaj zapewne będą chcieli przerwać złą passę i wygrać. Spodziewam się podobnego meczu co z Golden State, tzn dużo nie trafionych rzutów, tak więc będzie co zbierać zwłaszcza że na przeciwko zagra Kobe, który skutecznością nie grzeszy. Kurs kusi zwłaszcza że Drummond zbiera w domu średnio 12 piłek. Dla odważnych warto także zagrać over punktów choć linia dość wysoka (15.5)
Andre Drummond over 12.5 zbiórek @ 2.20 13 ✅
Drugim typem z tej samej serii będzie under Kobego. Czuje, że Detroit na prawde zepnie dupe i postawią się ekipie z Los Angeles. Stać ich na to i powinni to zrobić, kluczem będzie oczywiście zatrzymanie Bryanta. Co tu dużo pisać Kobego opisywać nie będę bo każdy wie co cechuje tego gracza. Czy coś się zmieniło w jego grze? Jakoś nie zauważyłem. Ostatnie dwa mecze na super skuteczności, dzisiaj będzie miał jeszcze większe pole do popisu bo Pistons bronią obwód źle, jednak po niedzielnym meczu coś musi się poprawić. Czy trzeci mecz z rzędu będzie grał na ponad 40% skuteczności? Wątpie. Tak więc reasumując dwa typy, składa się to mniej więcej w całość.
Kobe Bryant under 38.5 (punkty+zbiórki+asysty) @ 1.83 30 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Dla mnie nie pojęte jest to jak ludzie pomijają Taja Gibsona. Dla mnie to najlepszy wysoki rezerwowy w lidze (jak nie najlepszy rezerwowy w ogóle od kilku sezonow). Agresywnosc,dobra defensywa a i rzucic porafi. Jako rezerwowy zawsze wnosi mega duzo i dla mnie jego brak to bardzo duza strata, ktora uwidoczni sie w takim meczu jak z Dallas.T aj to dla mnie taki Manu Gino tyle, ze na wysokiej pozycji. To jest dla mnie jeden z najbardziej niedocenianych zawodnikow, sam marze zeby Spurs mieli takiego &quot;stwora&quot;na desce to wtedy Tim mialby zapewniony 6 pierscien. Dla dziadka Gasola to jest mega oddech, ktorego zabraknie. Dlatego ja pobieram

Dallas +4,5✅
1,63
marathonbet
 
pro100 761

pro100

Użytkownik
MVP Dzisiaj zaczyna sezon, grajcie na OKC, bo przed samym meczem wyżej niż 1.40 nie będzie, aha dobra spojarzałem na kursy o 17 na OKC było jeszcze 2.20 teraz 1.60 ale hc -3.5 do gry jak najbardziej
 
S 265

stingnwo

Użytkownik
Dla mnie nie pojęte jest to jak ludzie pomijają Taja Gibsona.
Nikt kto ma jakiekolwiek pojęcie Gibsona nie pomija, jest to gość który w większości klubów byłby starterem i grałby po 35+ minut.
Jego nieobecność to spory minus, ale z drugiej strony dużo więcej czasu dostanie Mirotić, który też wygląda całkiem dobrze a przy obecności trójki pozostałych wysokich gra po 5 minut.
Ja też stawiam na Bulls, bo akurat przeciwko Mavs mają dużo kontrargumentów. Jest Jimmy który powinien trochę ograniczyć w ataku a jednocześnie zmęczyć w obronie Ellisa, jest duet podkoszowych który sprawi że Nowitzki będzie się musiał sporo przepychać w obronie (a wiadomo że tego nie lubi), przy odpowiedniej rotacji trzech podkoszowych oraz Butlera który może grać 40+ minut druga piątka Bulls wcale nie odstaje od bardzo silnej ławki Mavs. Dodając do tego entuzjazm po powrocie do domu po siedmiomeczowej serii wyjazdowej, wychodzi mi że jednak to Chicago jest faworytem.
Bulls -2,5 2,17 Pinnacle ⛔
 
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Kyle Lowry poniżej 7 asyst | @1.90 | Betsson | ⛔ 13 asyst ⛔
Kyle Lowry over 23.5 pkt | @1.75 | Betsson | ✅ 27 pkt ✅

Na dziś zdecydowałem się zagrać ponownie na rozgrywającego Toronto Raptors. Kanadyjski zespół udał się do Sacramento, by rozegrać mecz z miejscowymi Królami. Pod nieobecność DeRozana strzelbą nr 1 w zespole z Toronto jest Lowry. To było widać w meczu z Lakersami, gdzie pomimo fatalnej skuteczności udało mu się rzucić 24 punkty w regulaminowym czasie gry, a do tego dołożyć 5 punktów w dogrywce. Co prawda w ostatnim meczu z ekipą Bryant, Kyle wykręcił aż 9 podań, po których jego koledzy trafiali do kosza. Ja jednak decyduję się na under, gdyż myślę, że dzisiaj tych punktów Valenciunasa i reszty będzie mniej. Tutaj trochę ryzykuję, bo nie wiadomo co z DMC. Jednak moja hipoteza opiera się na tym, że Cousins zagra i jeśli ktoś będzie miał zdobywać w tym meczu punkty w dużej liczbie, to będzie to Lowry. Stąd też uważam, że tych asyst w wykonaniu Kyle&#39;a będzie mniej i ich liczba nie przekroczy siódemki. Teza ta jest ryzykowna, ale kurs 1.90 spowodował, że podjąłem rękawice i postawiłem na under asyst gracza grającego z &quot;7&quot; na plecach. Jednocześnie popieram typ na over punktowy, którego linia w Betssonie wynosi 23.5 i który także zagrałem.
Carmelo Anthony powyżej 1.5 udanych rzutów za 3 pkt | @1.75 | Betsson | ⛔ 1-7 ⛔
Krótko na temat tego typu. Melo potrafi rzucać za 3 punkty. Tę linię w tym sezonie przekraczał 8-krotnie na 16 rozegranych meczów. Jednak w ostatnich dwóch spotkaniach gwiazdę Knicksów dopadł pod tym względem lekki kryzys. Najpierw w Houston z Rakietami zanotował 0-2 z gry, a w spotkaniu we własnej hali przeciwko Miami trafił zaledwie jedną trójkę na sześć podjętych prób. Jestem zdania, że dziś Melo się przełamie i &quot;siądą&quot; mu, co najmniej dwie trójki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
miki0308 465

miki0308

Użytkownik
Denver Nuggets - Portland Trail Blazers
Zainteresował mnie ten mecz w kontekście overa. Obie drużyny lubią grać szybką koszykówkę, obie nie najlepiej radzą sobie w obronie. W obu także jest komu zdobywać punkty. Grali już raz ze sobą w tym sezonie, również w Denver i padł wynik 130:113 dla PTB. Proponuję zagrać over 210 punktów w meczu. Ogółem Denver pokrywało tą linię w 6/8 meczach u siebie w tym sezonie. Powinniśmy tu ujrzeć szybki mecz z grą run&amp;gun.
Drugą moją propozycją na ten mecz jest over 17,5 celnych rzutów za 3 w meczu. PTB trafia średnio 10 trójek/mecz na skuteczności 38,1%, natomiast Denver 8,7 przy 34,2%. Obie ekipy są w tym elemencie w czołówce ligi. Mecz zapowiada się na szybki, co też sprzyja dużej liczbie oddawanych rzutów za 3. We wspomnianym już wcześniej meczu z tego sezonu PTB trafiło za 3 16/33 rzutów, a Nuggets 8/23, co daje nam łącznie 24 celne &#39;trójki&#39;. Myślę, że warto spróbować.
over 210 @1,84 Pinnacle ⛔ 208
over 17,5 celnych rzutów za 3 @1,88 Expekt ⛔ 12
 
R 4,7K

root

Użytkownik
Detroit Pistons - Los Angeles Lakers 1 1.76 bet365 ⛔ 96-106 ⛔

Pistons mają wielką szansę na przełamanie, gdyż do Detroit zawita zespół z Los Angeles, tej słabszej części Los Angeles zdecydowanie obecnie, pod koszem powinni dominować Pistons + w ostatnim meczu z GSW grał już Jennings, więc obwód również wzmocniony i Pistons nie powinni ustępować Lakersom również z dystansu, tak więc idealna okazja na zakończenie serii porażek, a na dodatek jeżeli Pistons dziś wygrają, to mogą odnieść nawet dwa zwycięstwa z rzędu, ponieważ jutro jadą do Bostonu, gdzie również mają ogromne szanse na zwycięstwo, z kim ten zespół ma wygrywać jak nie z takimi drużynami, które obecnie nie mają ambicji, a celują jedynie w jak najwyższy numer draftu?
edit:
Kobe 10 strat, a Pistons mimo to przegrali 10 pktami, to podsumowuje poziom tej drużyny...
Nawet z Celtami którzy perfidnie tankują co dzisiaj z Atlantą udowodnili po raz kolejny mają małe szanse z taką grą. Tam potrzebne są gruntowne zmiany bo ten roster jest kompletnie do niczego.
 
L 147

lukkub

Użytkownik
Panowie,

potrzebuje opinii ekspertów.
Czy dziś czerwona latarnia ligi odniesie pierwsze zwycięstwo !!

Myślałem, że 1 win nastąpi z jakaś mocniejszą ekipą, które rotują
składem i podchodzą lekceważąco. Jednak tak się nie stało.

Słabsze ekipy typu wolves grają 100 %.

Na ile te ostatnie mecze 76ers przegrane z topowymi drużynami,
ale tylko kilka punktami - odzwierciedlają rzeczywiste możliwości.

Proszę o opinie jak najszybciej. Gram w naziemnych.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom