>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Grudzień 2014

Status
Zamknięty.
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Panowie,

potrzebuje opinii ekspertów.
Czy dziś czerwona latarnia ligi odniesie pierwsze zwycięstwo !!

Myślałem, że 1 win nastąpi z jakaś mocniejszą ekipą, które rotują
składem i podchodzą lekceważąco. Jednak tak się nie stało.

Słabsze ekipy typu wolves grają 100 %.

Na ile te ostatnie mecze 76ers przegrane z topowymi drużynami,
ale tylko kilka punktami - odzwierciedlają rzeczywiste możliwości.

Proszę o opinie jak najszybciej. Gram w naziemnych.
To jest jak rzut moneta tyle ze na 76 mamy kurs 3.25...
 
qwerty10 1K

qwerty10

Użytkownik
Pozwole sobie zacytowac zaspanego, &quot;Wroten jest obecnie pierwszym strzelcem „Siedemdziesiątek-szóstek” ze średnią 17,9 punktu i procencie z rzutów z gry 41. Drugą „opoką” jest Michael Carter-Williams. MCW ma być liderem tego zespołu i poniekąd jest, ale ostatnio nawet jego triple-double nic nie dało.&quot; No wlasnie, nic nie dalo nawet z oslabionymi Spurs, wiadomka Mistrzowie no, ale takie mecze sie wygrywa. Jestem caly czas zdania ze brakuje im Tadka Younga, wszystko wygladalo by inaczej gdyby on byl.. dzis mecz wlasnie miedzy ekipa 76ers i ekipa Tadka.. jestem strasznie ciekawe koncowego rezultatu, ale moje typy to dzis overy wlasnie Tadka i MCW. Tadek na pewno bedzie zmobilizowany w starciu z kolegami z 76ers, co do rozgrywajacego 76, brakuje w dalszym ciagu Wrotena bo kto jak nie on moze przekorczyc 20 oczek.. jest w formie, no ale co z tego jak koledzy mu nie pomagaja, sam meczu nie wygra potrzebuje wsparcia druzyny, mysle ze beda dzis na tyle zmobilizowani, zeby nie przegrac i nie zapisac sie zle w kartach czyli najgorszego startu w historii NBA, a jest na to spora szansa. Szpital jest w jednej jak i drugiej druzynie. Licze w koncu na ta pierwsza wygrana 76ers w sezonie z Wilkami bo na prawde szkoda chlopakow, moze jak wygraja dzis to w koncu uwierza w siebie i swoje mozliwosci bo narazie jest kleska.
Michael Carter-Williams over 17.5 ✅ 20
Thaddeus Young ov 14.5 ✅ 16

ako 3.42*0.88 = @3 Milenium
i tak najbardziej cieszy 1 zwyciestwo 76ers :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
r-baggio 557

r-baggio

Użytkownik
Pozwole sobie zacytowac zaspanego, &quot;Wroten jest obecnie pierwszym strzelcem „Siedemdziesiątek-szóstek” ze średnią 17,9 punktu i procencie z rzutów z gry 41. Drugą „opoką” jest Michael Carter-Williams. MCW ma być liderem tego zespołu i poniekąd jest, ale ostatnio nawet jego triple-double nic nie dało.&quot; No wlasnie, nic nie dalo nawet z oslabionymi Spurs, wiadomka Mistrzowie no, ale takie mecze sie wygrywa. Jestem caly czas zdania ze brakuje im Tadka Younga, wszystko wygladalo by inaczej gdyby on byl.. dzis mecz wlasnie miedzy ekipa 76ers i ekipa Tadka.. jestem strasznie ciekawe koncowego rezultatu, ale moje typy to dzis overy wlasnie Tadka i MCW. Tadek na pewno bedzie zmobilizowany w starciu z kolegami z 76ers, co do rozgrywajacego 76, brakuje w dalszym ciagu Wrotena bo kto jak nie on moze przekorczyc 20 oczek.. jest w formie, no ale co z tego jak koledzy mu nie pomagaja, sam meczu nie wygra potrzebuje wsparcia druzyny, mysle ze beda dzis na tyle zmobilizowani, zeby nie przegrac i nie zapisac sie zle w kartach czyli najgorszego startu w historii NBA, a jest na to spora szansa. Szpital jest w jednej jak i drugiej druzynie. Licze w koncu na ta pierwsza wygrana 76ers w sezonie z Wilkami bo na prawde szkoda chlopakow, moze jak wygraja dzis to w koncu uwierza w siebie i swoje mozliwosci bo narazie jest kleska.

Michael Carter-Williams over 17.5
Thaddeus Young ov 14.5

ako 3.42*0.88 = @3 Milenium
Jeśli potwierdzi się dodatkowo nieobecność Shveda (na razie questionable) to tym bardziej linia 17,5 na Cartera-Williamsa do gry.
 
opmihau 89

opmihau

Użytkownik
Panowie,

potrzebuje opinii ekspertów.
Czy dziś czerwona latarnia ligi odniesie pierwsze zwycięstwo !!

Myślałem, że 1 win nastąpi z jakaś mocniejszą ekipą, które rotują
składem i podchodzą lekceważąco. Jednak tak się nie stało.

Słabsze ekipy typu wolves grają 100 %.

Na ile te ostatnie mecze 76ers przegrane z topowymi drużynami,
ale tylko kilka punktami - odzwierciedlają rzeczywiste możliwości.

Proszę o opinie jak najszybciej. Gram w naziemnych.
Myślę że nie wygrają. Nie siedzę aż tak mocno w NBA, ale gdzieś czytałem, że ich celem może być jak największa ilość porażek aby mieć pierwszeństwo do młodych zawodników (zaznaczam że nie do końca rozumiem o co w tym wszystkim chodzi, więc nie pisze tego z pełnym przekonaniem) Przeczucie mi także mówi że mimo że rzucać potrafią, to dziś dostaną w łeb od Wilków.

Z kolei ja mam podobne pytanie, co sądzicie o tych typach na dziś?

Utah - Toronto - 2 @ 1.65

Toronto mnie praktycznie nie zawodzi, w 90% kiedy na nich gram, wchodzi. Dziś bardzo fajny kurs na czysty win, zastanawia mnie czemu aż tak wysoki.

Nets - Spurs (8,5-0) @ 1.85

Handi na Spurs, jak gra San Antonio każdy wie, pytanie tylko czy nie zbyt ryzykowne, co myślicie?
 
F 263

fidelio

Użytkownik
Może po prostu chciał go sfaulować przed rzutem i specjalnie go tak łapał wpół żeby nie był w stanie oddać rzutu.
 
N 13

numenoreon

Użytkownik
Witam,
Jaka jest wasza opinia w sprawie meczu Houston Rockets - Memphis Grizzlies?
Ja skłaniam się w kierunku zwycięstwa Memphis -3 (1,63 bet365).
Przede wszystkim wg mnie Miśki to drużyna klasę lepsza od Houston, dodatkowo brak Beverly&#39;ego, Cannan-a i prawdopodobnie Howard-a (wg roto doubtful) zrobi tu różnicę. Nawet z Howard-em widzę tutaj wyraźną przewagę Grizzlies, bez niego Randolph i Gasol zrobią demolkę na deskach. Pierwsze ich starcie w Memphis skończyło się wyraźnym zwycięstwem Miśków, na usprawiedliwienie można wziąć pod uwagę tragiczną postawę Hardena w tym meczu. Niemniej, moim zdaniem i dzisiejszy mecz padnie łupem miśków paroma punktami.
 
miki0308 465

miki0308

Użytkownik
Lou Williams over 14,5 @1,83 Bet365 ✅ 17
Toronto jest b2b po meczu z Kings i dzisiejszej nocy przyjeżdża do Salt Lake City, by zagrać z miejscowymi Utah Jazz. Teoretycznie mogłoby się wydawać, że zapowiada się spacerek dla Raptors, ale wcale tak być nie musi. Toronto dalej bez swojego lidera DeRozana, który musi pozostać kilka tygodni poza grą. Z tego meczu proponuję uderzyć w kierunku punktów Lou Williamsa. Ostatnio prezentuje świetną formę, kręci ładne cyferki, jego gra może się naprawdę podobać. Jest dynamiczny, potrafi dobrze wjeżdżać pod kosz, co daje mu też sporo wolnych, ma dosyć dobrą &#39;trójkę&#39;. Wczoraj z Kings zaliczył słabszy mecz, zdobył tylko 4 punkty przez 18 minut gry. Może być dzisiaj bardziej wypoczęty i głodny gry niż jego koledzy. Będzie chciał pokazać, że ten mecz to tylko wypadek przy pracy i dzisiaj znowu pokaże na co go stać. Powinien dostać około 30 minut. Przed meczem z Sacramento, linię 14,5 pkt pokrywał w 6 meczach z rzędu. Lou jest ważnym ogniwem swojego zespołu i dzisiaj powinien wrócić do solidnego punktowania, spokojnie rzucając co najmniej 15 punktów. Polecam!
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
vero1897 123

vero1897

Użytkownik
To jest właśnie piękno czystości sportu.
Ktoś powie ze Kirk po prostu jest debilem a prawda jest taka ze to jest świadome doprowadzenie do rzutów wolnych ażeby przeciwnik wyrównał stan spotkania.
Moze po prostu Chicago nie miało tego meczu wygrać?
Ja sie cieszę bo zlapalem Dallas po 3.80
Już bez przesady. Monta zwyczajnie wykorzystał błąd Kirka, który sfaulował w najmniej odpowiednim momencie w dodatku źle - powinien to zrobić tak by uniemożliwić przeciwnikowi oddanie rzutu, ewentualnie ograniczyć się do samego contestowania i liczyć na pudło. Trafienie 3xFT w takim momencie do łatwych nie należy i trzeba mieć mocną psychikę aby się nie pomylić, więc gdzie tu mowa o świadomym doprowadzeniu do remisu? Jak dla mnie to zbyt naciągane, niemniej graty za złapanie ładnego kursu. ;)
 
friendly 421

friendly

Użytkownik
Typy na dziś będą podobne jak te z poprzednich dni i myślę, że mają szanse powodzenia:
Lowry K. +23,5 pkt -&gt; 1,82 efortuna. Na chwile obecną lider zespołu, od kilku ostatnich meczy pokrywa linię, dopóki DeRozan nie wróci myślę, że spokojnie ugra. ✅
Carter-Williams M.+18,5 pkt -&gt; 1,9 efortuna. Jeden z niewielu w 76 grający na chwile obecną na jako takim poziomie. ✅
Gasol M. + 17,5 pkt -&gt; 1,7 efortuna. Gasol to jeden z moich ulubionych zawodników, w ostatnim meczu z Sacramento sporą część meczu siedział na ławce, przez co ilość punktów nie była zachwycająca, myślę jednak że w meczu z Rakietami spokojnie sypnie ponad 20 pointsów. = 5,88 ⛔
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Witam,

Jaka jest wasza opinia w sprawie meczu Houston Rockets - Memphis Grizzlies?
Ja skłaniam się w kierunku zwycięstwa Memphis -3 (1,63 bet365).

Przede wszystkim wg mnie Miśki to drużyna klasę lepsza od Houston, dodatkowo brak Beverly&#39;ego, Cannan-a i prawdopodobnie Howard-a (wg roto doubtful) zrobi tu różnicę. Nawet z Howard-em widzę tutaj wyraźną przewagę Grizzlies, bez niego Randolph i Gasol zrobią demolkę na deskach. Pierwsze ich starcie w Memphis skończyło się wyraźnym zwycięstwem Miśków, na usprawiedliwienie można wziąć pod uwagę tragiczną postawę Hardena w tym meczu. Niemniej, moim zdaniem i dzisiejszy mecz padnie łupem miśków paroma punktami.
Patrzac z teoretycxno-praktycznego punktu widzenia typ ktory proponujesz jest strzalem w stope. Nie chodzi o to czy wejdzie czy nie. Chodzi o kupowanie punktow, ktore praktykuje tu kilka osob. Kupujac 0.5ptk vig rosnie i bet staje sie nieoplacalny, choc mozna dyskutowac o tym czy warto grac bety w ktorych uwazasz ze 0.5ptk moze miec xnaczenie. Natomiast kupowanie kilku ptk winduje vig do poziomu nieoplscalnosci beta, a skoro tak to bet na tej linii jest nieoplacalny albo inaczej w perspektywie dluzszej bedziesz doplacal a nie wyplacal.
L
 
r-baggio 557

r-baggio

Użytkownik
Milwaukee – Dallas
Typ: over 13 punktów Jabari Parker
Kurs: 1,96
Bukmacher: Marathonbet

W dzisiejszym meczu nie zagra Ersan Illyasova (co najmniej 4 mecze przerwy), który zdobywa 10,1 punktu na mecz grając średnio 18,6 minut. Dzięki jego nieobecności więcej minut dostanie Parker. Średnio grywał po 30 minut, ale już w meczu z Cleveland, w którym Illysova doznał kontuzji w pierwszej połowie zagrał 38 minuty (zdobył 22 punkty). Średnia jego zdobyczy to 12,4 punktu na mecz, czyli linia jest niewiele wyższa od jego średniej, a z pewnością dostanie w meczu z Dallas dużo więcej minut, aniżeli wcześniej. Wybrany z numerem 2 w tegorocznym drafcie gracz będzie miał szanse pokazać swoje możliwości na tle bardzo dobrych w tym sezonie Dallas. Jabari jak na młodego gracza jest chimeryczny, ale 13 punktów przy takim kursie i powyższych okolicznościach jest jak najbardziej do zrobienia.

Wynik: 8 punktów⛔
 
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Nie podoba mi się dzisiejsza oferta, mimo, że mamy aż 10 spotkań. Jednak jeden typ na zawodnika jest wart rozważenia i zagrania:

Jimmy Butler powyżej 19,5 pkt ⛔ przspał 1Q, w której nie oddał rzutu.
1,85
Sportingbet​


Bulls są po ciężkim meczu z Dallas, gdzie do wyłonienia zwycięzcy były potrzebne dwie dogrywki. Dzisiaj będąc b2b jadą do Charlotte, by zmierzyć się z będącymi w kryzysie Hornets. Chicago to ekipa mierząca w tym sezonie bardzo wysoko, ale pod jednym warunkiem... zdrowie. Jeśli tego zabraknie, zabraknie wyników w decydującej fazie rozgrywek. Rose to tykająca bomba, która może wybuchnąć w każdym momencie i trzeba nie niego dmuchać i chuchać. Dzisiaj niby jest dostępny do gry, ale jego status szczególnie w meczach b2b jest zawsze sporą niewiadomą. Na pewno nie zagra tyle minut, co wczoraj, a wiadomo, że odgrywa bardzo ważną rolę w ofensywie Bulls. Drugi gracz, który dziś powinien tych minut dostać mniej to Gasol. Weteran na parkietach NBA zagrał wczoraj 50 minut!, a przecież dopiero wyleczył kontuzję i wypadałoby dbać o jego zdrowie. To co powyżej plus aktualna dyspozycja Butlera skłania mnie do zagrania jego overa. Jimmy w tym sezonie pokazują swoje nowe (lepsze) oblicze. Dotąd był znany ze swojej ponadprzeciętnej obrony, która sprawia, że jest jednym z najlepszych obwodowych defensorów ligi. Teraz zdecydowanie poprawił i poszerzył swój repertuar zagrań ofensywnych i jest chyba na ten moment głównym kandydatem do zdobycia MIP (nagroda dla zawodnika, który poczynił największe postępy - Most Improved Player Award). Oczywiście jeszcze do tego daleka droga, ale jego cyferki mówią same za siebie. W pojedynku z Hornets uważam, że to on będzie pełnił najważniejszą rolę w ataku Bulls. Moje rozważania na temat ograniczonych minut dla Gasola i Rose&#39;a nie są czymś, na co daję 100% gwarancji tym bardziej, że ich coach, Thibodeau słynie z tego, że w RS strasznie żyłuje swoich starterów, ale tutaj mamy do czynienia z dość wyjątkową sytuacją na którą powinien spojrzeć trochę szerzej. Jimmy akurat zluzowany nie będzie bo oprócz urazu z początku sezonu jest okazem zdrowia i zawsze spędza na boisku ok. 40 minut. Dochodzi tutaj czynnik obrony miejscowych, która strasznie obniżyła loty w porównaniu do zeszłego sezonu, gdzie plasowali się w czołówce pod tym względem. Butlera czeka matchup ze Stephensonem, który jest uznawany za dobrego obrońcę, ale do tych najlepszych jednak trochę mu brakuje. Oprócz rzutów z gry, Jimmy dostaje się w tych rozgrywkach często na linię rzutów wolnych, wymuszając sporo fauli, a to zawsze okazja na zdobycie kilku łatwych punktów, tym bardziej, że wykonuje je na bardzo dobrej skuteczności. Jego średnia z tego sezonu to prawie 22pkt/mecz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
nbapl 167

nbapl

Użytkownik
Detroit Pistons - Boston Celtics
Tak jak mojemu poprzednikowi, średnio podoba się dzisiejsza oferta i tak przebieram. A to może under Utah - Toronto,może samo Utah? To może over Beal`a który ostatnio nie błyszczał przez problemy z faulami. W końcu uderzam w inny mecz. Prom BP jakim są gracze Bostonu podejmą dzisiaj Detroit. Nie wiem co myśleć o tej drużynie. Grają fatalnie, wczoraj skuteczność około 35%. Przy takich strzelbach i graczach podkoszowych to zgroza. Jennings 2-10, młody Pope 3-9. Dzisiaj nie liczę na lepszy festiwal strzelecki z ich strony. Ostatnio 100 w meczu rzucili 12.11 przeciwko Wizards. Boston wygląda lepiej jesli chodzi o zdobycze. Określił bym to tak: potrafią iść na wojne punktową, jednak nie spodziewałbym się jakiegoś szaleńczego tempa ze strony Bostonu a tym bardziej Detroit. Podejrzewam, że dzisiaj będzie jednak większa selekcja rzutów, a także spora walka pod koszem, mniej rzutów z dystansu. Pozdrawiam i z fartem!
Under 203 @ 1.90 ⛔ Piękny typ gdyby nie dogrywka...
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Kyle Lowry over 7.5 asysty | @1.85 | Betsson | ⛔ 4 asysty ⛔
Przyznaję się bez bicia, wczoraj pomyliłem się co do Kyle&#39;a. Zrobił 13 asyst, a do tego wszedł over punktowy na niego. Dzisiaj linia w Betssonie wynosi już 24.5, tak więc spróbuję raz jeszcze ruszyć over asyst. Co do Raptors, to wiadomo, że bez DeRozana. Dziś grają z Utah kontynuując road trip. Wczorajsza wygrana z Sacramento dosyć cenna. Myślę, że dziś też wygrają, stąd też mój typ na over asyst Lowry&#39;ego. Rozgrywający Toronto przekraczał tę linię 8 razy. Wczoraj przeciwko Królom zanotował ich jak już wspomniałem 13. Liczę na to, że dziś koledzy z drużyny będą korzystać z jego podań, tak jak miało to miejsce wczoraj i przeciwko Lakersom w LA, gdzie także ta linia została pokryta, a Kyle asystował 9-krotnie. Kurs zachęcający, tym razem bez zwrotu w razie niepowodzenia, ale jestem dobrej myśli.
Kawhi Leonard over 15.5 pkt | @1.70 | Betsson | ⛔ 12 pkt ⛔ fatalna skuteczność
Szukałem czegoś do dubla i wpadłem na pomysł, aby skorzystać z overu punktowego Kawhi Leonarda. Spurs dziś grają w Brooklynie z Nets. Do składu wracają dwie największe gwiazdy SAS, czyli Duncan i Parker. Tim punktuje w tym sezonie średnio 14 punktów na mecz. Tony różnie, jak ma dzień to rzuci 20+ punktów, jak mu nie idzie, to nie przekracza 10-tki. Dziś liczę na to, że niski srzykdłowy Mistrzów NBA zrobi swoje. Pod nieobecność w/w dwójki to on ciągnął Spurs w meczu z Sixers. Rywal może nie był zbyt wymagający, ale Kawhi pokazał, że rzucać potrafi. Ameryki tym stwierdzeniem nie odkryłem. Dziś liczę na to, że przekroczy 15 punktów, co w tym sezonie udawało mu się 7-krotnie.
 
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
Charlotte Hornets - Chicago Bulls 2 1.60 95:102 ✅✅

Taki kurs na byki odbieram jako spora promocje, ktory jest chyba w duzej mierze spowodowany b2b druzyny z Chicago. Charlote gra slabo, nic sie nie klei w ich grze, maja serie 9 porazek z rzedu i nic nie zapowiada tego ze zostania dzis ona przerwana. Z Bulls nigdy im sie latwo nie gralo, z ktorymi potrafili seryjnie przegrywac spotkania. W druzynie Charlotte nie zagra Neal co zadziala dodatkowo na korzysc gosci. Polecam

Washington Wizards - Los Angeles Lakers 1 1.20 111:95 ✅✅

Na podbicie kursu mozemy dorzucic Wizards, ktorzy nie wyobrazam sobie zeby dzis nie wygrali z Jeziorowcami. Nie zagra Nene, jednak pozostale gwiazdy z pierwszej piatki z Wallem i Bealem na czele, powinny same na wielkim luzie tutaj zapewnic wygrana.

ako 1.92 Bet365 ✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
R 4,7K

root

Użytkownik
Boston Celtics - Detroit Pistons 2 2.70 bet365 ⛔ 109-102 ⛔
Gram konsekwentnie w kierunku Pistons, gdyż może te elementy do siebie nie pasują, może nie ma między nimi jakiejś chemii, jednak na papierze to są przyzwoite nazwiska, więc z drużyną, która konsekwentnie co mecz oddaje swoim przeciwnikom zwycięstwa, są w stanie z pewnością wygrać, by uniknąć haniebnej 10 porażki z rzędu, śledząc większość meczów Celtics, po prostu nie da się nie zauważyć, że do pewnego momentu grają idealnie i zamiatają swoimi rywalami, a potem nagle zaczynają ceglić, oraz notować beznadziejne straty, to nie jest z całą pewnością zespół grający czysto (jawne tankowanie), na pewno jakieś mecze jeszcze postarają się jeszcze wygrać, ale akurat tutaj widzę zwycięstwo Pistons, ponieważ to im będzie bardziej zależało by uniknąć haniebnej 10 porażki z rzędu, niż Celtom na zwycięstwie w tym meczu.
edit:
Celtics tradycyjnie zwalili końcówkę, ale o dziwo w OT zagrali na poważnie i zmiażdżyli trójkami Pistons... 10 porażek z rzędu zarówno Pistons, jak i Hornets, to pokazuje gdzie są te drużyny, a przed sezonem wydawało się, że na słabym wschodzie obie drużyny powalczą o Play-offs, a póki co nic na to nie wskazuje.
 
qwerty10 1K

qwerty10

Użytkownik
Pisze z telefonu. Na dzis to zdecydowqnie overek LeBrona, uwielbia on grac na parkiecie w Nowym Yorku, a na dodatek gra przeciwko Melo czyli po prostu dzis musi to byc jego dzien. W tamtym sezonie w spotkaniach z Knicks nie schodzil ponizej 30 pkt, boje sie jedynie ze Kawalerzysci odjada na spora ilosc punktow ekipie z NY, ale wrocil Calderon i ich gra wyglada troche lepiej, Melo bedzie w dobrej formie strzeleckiej to moze nie bedzie takiego pogromu, King powinien spokojnie ogarnac dzis ta linie.
LBJ over 26.5 @1.85 w dubelku z superrezerwowym Pelikanow Ryanem Andersonem over 14.5 @1.85
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom