>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Grudzień 2014

Status
Zamknięty.
miki0308 465

miki0308

Użytkownik
LeBron James over 24,5 pkt @1,78 Expekt ⛔ 19
Znowu trochę zaniżona linia w tym buku. Tak jak kolega wyżej wspominał, LBJ jest zawsze mega zmotywowany na mecze w MSG i przeciwko Melo. Ostatnio LeBron często kreował swoich kolegów, dużo asystował zamiast rzucać. Jednak dziś w NY powinno być inaczej, dzisiaj będzie chciał pokazać, że to on jest najlepszym koszykarzem tej ligi. Dodatkowo, na pewno będzie chciał zmazać plamę po porażce z NYK w meczu inaugurującym sezon, gdzie LBJ zagrał po prostu kiepsko, notując mnóstwo głupich strat i rzucając na słabej skuteczności. King jest takim zawodnikiem, który w takich sytuacjach daje z siebie wszystko, gra bardziej skupiony, naładowany energią i dużo punktuje. Myślę, że na spokojnie rzuci te 25 punktów. Polecam!
 
blum 70

blum

Użytkownik
GSW - NOP ⛔
over 206.5
1.90
bet365
Pachnie mi w tym meczu overem. GSW rzuca przeciwnikom średnio 106.5 pkt na mecz w tym sezonie, a tym z dolnych partii tabeli, dużo większe ilości. NOP do potentatów nie należą, ale też punktują dość wysoko (~101 wrzucanych, ~99 traconych). Jest prawdopodobne, że koledzy z Oakland się znahalą (gdyż grają u siebie) i wtedy wynik będzie wysoki.
 
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Kevin Love over 20.5 pkt | @1.96 | Betsson | ⛔ 11 pkt ⛔
Cleveland Cavaliers udali się do Nowego Jorku, by rozegrać mecz z miejscowymi Knicksami. Kilka osób napisało już o overze na LeBrona, który popieram. Spróbuję jednak pograć over na byłego zawodnika Timberwolves - Kevina Love&#39;a. W ostatnich meczach Love jest bardzo dobrze dysponowany. Jeśli mnie pamięć nie myli, w ostatnich dwóch meczach zrobił ok. 20 punktów już do przerwy. Potem za punktowanie wzięli się Irving i LBJ. Linia 20.5 pkt przy jego średniej punktowej, która wynosi 17.9 PPG może na pierwszy rzut oka wydawać się zbyt wysoka. Ja patrzę na to z tej strony, że Cavs w końcu zaczęli grać jak drużyna. Gdy chwilowo nie idzie jednemu, za punktowanie bierze się drugi. Potrafią odrabiać straty punktowe właśnie dzięki takim indywidualnościom, jak James, Irving, Love, czy też dobrze spisujący się w pomalowanym Varejao. W poprzednim sezonie, gdy Love występował w zespole z Minnesoty, przeciwko Knicksom zanotował 34 oraz 19 punktów. 19 pkt rzucił także w tym sezonie, już w barwach Cavs, ale to był początek sezonu i jeszcze nie wszystko działało, tak jak chociażby teraz.
LaMarcus Aldridge over 23.5 pkt | @1.80 | Betsson | ⛔ 18 pkt ⛔
O 4.00 w Portland zawitają Pacers z Indianapolis. Silny skrzydłowy Portland Trail Blazers pokrywał linię 23.5 pkt siedem razy w sezonie 2014-15. Dziś nadarza się dobra okazja do tego, by LMA podreperował swoją średnią zdobywanych punktów na mecz. W ostatnim mecz z Nuggets, z którymi gra mu się po prostu dobrze trafił 16 z 30 oddanych rzutów. Takie liczby robią wrażenie. Aldridge jest ostatnio w gazie, więc spróbuję to wykorzystać i gram na jego over. Co prawda, póki co więcej razy zdarzało mu się (patrząc na tę linię) notować undery, ale koszykarze Indiany w tym sezonie nie pokazują niczego specjalnego. Oczywiście przede wszystkim przez brak George&#39;a, który w tamtym sezonie był siłą napędową tej drużyny, co nie zmienia faktu, że rzadko kiedy udaje im się nie stracić minimum 100 punktów na mecz. Myślę, że tacy zawodnicy jak Aldridge, Lillard, Matthews, czy Batum rozstrzelają team, który w zeszłym roku bił się z Heat o wejście do finału.
Love ma day-to-day na Roto. Zostawiam over, jak nie zagra to zwrot będzie najwyżej.
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Bet365 jako jeden z nielicznych dał linię na Speightsa. 11.5 przy średniej w sezonie którą jest 12.4 pkt. Niby linia niska ale trzeba zwrócić uwagę ze Marreese podbił sobie średnią w blowoutach. W nich, jeśli Warriors mają okazję kogoś wygrzmocić, gra ponad 20 minut i rzuca o wiele więcej niz w meczach w których Warriors muszą się trochę napocić. Kusi mnie under. Po pierwsze dlatego ze Draymond jednak gra a po drugie dlatego ze Pelicans pod koszem mają świetnych defensorów w osobach Asika i Davisa. Nawet jeśli Speights dostałby więcej minut na skutek zbyt duzej liczby fauli albo po prosu z racji oszczedzania Greena to i tak łatwo mu nie będzie tej lini przekroczyć. Mecz będzie wyrównany i raczej Speights nie zaliczy wielu minut na parkiecie. Typ moze popsuć nadzwyczajna skuteczność wysokiego Warriors. W normalnych okolicznosciach nie powinien przekroczyć tego.

Speights under 11.5 @ 1,83 bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
G 27

gumos

Użytkownik
Ja jestem zdania, ze dzisiaj nawet przy ewentualnym braku Kevina , James poprowadzi Cleveland do zwyciestwa. Koszykarze z NY graja tragicznie, nie stanowia zespolu Melo, Stoudemire jest cieniem samego siebie gram delikatnie druzyne gosci -3.5 po @1.5
Zabraklo jednego oczka
 
friendly 421

friendly

Użytkownik
A co sądzicie o małej niespodziance w pojedynku Golden State vs Pelikany? Kurs na zespół gości wynosi 4,16 na efortunie. Nie da sie ukryć ze Warriors w tym sezonie grają niesamowicie, jednak ta seria moim zdaniem trwa już zbyt długo. Ostatnio byli bliscy przegrania z Magic, gdyby nie fenomenalny Curry. Pelicans mają niezłą paczkę i za drobne pieniądze zagram dzisiaj ich niespodziewane zwycięstwo.
Golden State - New Orleans Pelicans 2 -&gt; 4,16 efortuna
 
martinus 491

martinus

Użytkownik
Jakbym miał gdzieś szukać dzisiaj niespodzianki to bardziej w meczu Indiany z Portland niż Pelikanów z GSW. Kurs podobny a nawet minimalnie wyższy na Pacers. Indiana wreszcie powoli wychodzi z tego szpitala, który ich trapił (i nadal trapi) i myślę, że z meczu na mecz powinni wyglądać coraz lepiej.
 
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Golden State Warriors - New Orleans Pelicans
over 205 pkt ⛔⛔
1,925
Pinnacle​


Od strony statystycznej wygląda to w ten sposób, że obie ekipy są w czołowej dziesiątce pod względem ofensywy, ale gospodarze jeszcze lepiej i jeszcze więcej rzucają u siebie. Raczej nikomu nie trzeba przypominać, że Curry i Thompson potrafią rozmontować każdą obronę, a kiedy wejdą na swój wysoki pułap to potrafią zdobywać punkty seriami. Ciekawa ławka rezerwowych i dość szeroki skład powoduje, że Warriors stali się drużyną, która może rywalizować z najlepszymi nie mając żadnych kompleksów. Mają również świetny defence, ale jednocześnie grają najszybszą koszykówkę w lidze przez co tracą tych punktów trochę więcej niż przykładowo Miśki, czy Spurs. Szanse na over w moim odczuciu są spore bo gospodarze zazwyczaj narzucają na własnych śmieciach swoje warunki gry, a Pelikany jeśli mają jakiekolwiek argumenty, by przeciwstawić się Golden State to są one zdecydowanie po atakowanej stronie parkietu. Obrona gości szczególnie na obwodzie nie należy do najlepszych. Oglądałem sporo ich meczów i zostawiają sporo wolnego miejsca, a jak wspomniałem dzisiaj nie będzie wybacz, patrząc na personalia Wojowników. Z drugiej strony w drużynie gości ma kto punktować. Oprócz dość sporej dziury na pozycji SF, jest Davis wspomagany przez Holidaya i będącego w dobrej formie Evansa. Z ławki mega przydatny zawodnik, jak Anderson tez zawsze swoje dorzuci. Na pewno mają kim straszyć i spodziewam się, że mogą przynajmniej do pewnego momentu toczyć całkiem wyrównany mecz z Warriors. Uważam, że mecz powinien być overowy. Jeszcze mam pewne przemyślenia, co do typu na over zawodnika z tego spotkania, ale jeśli się zdecyduję to już bez analizy podam w temacie. ????
Powodzenia!
 
lsc 18

lsc

Użytkownik
a co sądzicie o typie na WH
LeBron James To Score 30 Or More Points and the Cavaliers To Win @ 4.00

30 to wysoka linia? kurs jednak kuszący
 
bizon91 3,3K

bizon91

Użytkownik
Gdyby EloPeja żył (podobno zatonął na przeciążonej złotem łajbie gdzieś na Morzu Karaibskim) grałby dziś all-in Thunder, tego jestem pewien. Mnie jednak kurs 1,10 tak nie podnieca, natomiast handicap i owszem.
Czekałem na ten bet od kilku dni i buki mnie nie rozczarowały. Linia -12 na Oklahomę z Sixers jest dla mnie jak najbardziej do grania...grubego grania, dlatego typ na handicap stawkuję podwójnie, a w sumie na mecz gram kilka typów, pełna ofensywa. Ostatni raz grałem tak mocno...Oklahomę z Knicks na wyjeździe 25.12.13 (także Clippers z Rockets, ale wtedy bety były inaczej rozłożone), wtedy skończyło się pogromem i największym dotąd plusem na jednym meczu. Generalnie przez ostatnie 4 lata, bo tyle gram na poważnie NBA, tego typu mecze przynosiły mi najwięcej zysku - czy to właśnie Thunder z Knicks, Thunder z Lakers, Warriors z Sixers, Clippers ze słabszymi rywalami, których uwielbiają gromić. Nie wynajduję w takich meczach koła i dobrze na tym wychodzę. Do rzeczy więc:
Philadelphia 76ers - Oklahoma City Thunder

Typy:
Krótki komentarz: Thunder ospali, sporo strat i 3 przestoje 3 minutowe bez pkt + fatalny Durant i klapa gotowa. Brakło 4 pkt do overu i 1 do handicapu, pomimo fatalnej gry w 4q OKC. Bywa, ale typów nie żałuję.

-Thunder
-12@1,86 (podwójna stawka) zwrot
-Thunder over 106@1,90 (podwójna stawka) ⛔⛔⛔

-Thunder -7 do przerwy@1,90 ✅✅✅
-Thunder over 112,5@3,40 (william) ⛔⛔⛔


Tak więc w sumie 6 stawek idzie na ten mecz. Za dużo? Wg mnie nie. Czekałem na ten handicap i myślałem - jak dadzą -15 lub mniej, to wchodzę. Linia 12 jest więc dla mnie atrakcyjna. Ktoś powie, że na wyjeździe to wysoka linia, ale ja bym wziął poprawkę...
W końcu Sixers to jeden z najgorszych zespołów w historii NBA! Może i nie byłoby tak, gdyby nie kontuzja MCW, jednak tak czy siak ich roster na ten sezon jest tragiczny i takie też muszą być wyniki. Szóstki mają najmłodszy (średnio 23 lata) skład w NBA, i o ile za 2-3 sezony to może być atut, o tyle obecnie nie da się grać samą młodzieżą, w zestawie, jaki ma Philadelphia, na poziomie NBA.
Sixers w końcu wygrali swój pierwszy mecz, jednak po żenującym &quot;widowisku&quot; na parkiecie prawie równie słabych T-Wolves. 39% z gry, 21% za trzy, 64% FT, 18 strat - aż nie do pomyślenia, że to są statystyki zespołu, który wygrał na wyjeździe +8.
Jak ta wygrana podziała na Szóstki? Trudno powiedzieć, może już bez takiej presji będą grać lepiej, a może odwrotnie, bez ciśnienia na pierwszą wygraną będą mieli znów wywalone na porażki. Mniejsza o to.
Statystycy powiedzą, że Sixers kryją w tym sezonie handi w co drugim meczu, w tym w 5 z 6 ostatnich. Owszem, ale rywal rywalowi nierówny. Wg mnie Thunder, obok Spurs i Clippers i Warriors, to najbardziej niewygodny rywal dla Szóstek. 2 super ofensywnie usposobionych all-starów to jest imo zestaw zabójczy dla takiej lipnej obrony jak ta 76ers. Podobnie jak Curry-Thompson czy właśnie Paul-Griffin. Nie muszę chyba mówić, że gospodarze nie mają kim ich bronić, a w odwodzie mamy jeszcze Jacksona i Ibakę, którzy też mogą spokojnie +20 dorzucić. Wracając do ostatniego pokrywania handi przez Sixers, to trzeba jednak przyjrzeć się, jakimi składami grali rywale - Spurs rezerwy, Mavericks bez Dirka i Nelsona...a przecież obie te ekipy pokrywały przynajmniej over.
Moim zdaniem ostatnim najbardziej porównywalnym do dzisiejszego meczem było spotkanie Sixers vs Suns, które skończyło się +26 dla gości z Arizony. Tam był przede wszystkim Bledsoe i Dragic wspomagani przez Greena i Thomasa, tutaj mamy gorszą ławkę po stronie Thunder, jednak duet Durant-Westbrook znacznie przewyższa duet startowy Suns. To co zrobili wtedy z gospodarzami Suns, a był to gwałt, powinni powtórzyć Thunder.
Thunder nie dość, że mają już za sobą szpital w zespole, nie dość, że mają miażdżącą przewagę matchupową nad Sixers, to jeszcze mają jedną, bardzo cenną rzecz - motywację. Bilans 5-13 na Zachodzie oznacza kłopoty - przykładowo w Betssonie widziałem wczoraj 2,10 na to, że OKC wejdzie do playoffs. Thunder muszą więc do każdego meczu podchodzić na 100%, bo w innym wypadku, może kosztować ich to brak awansu do PO, co byłoby jednak małą katastrofą dla klubu.
Obie drużyny spotkały się ostatni raz w marcu poprzedniego sezonu, Thunder rozjechali gości 125-92, taki wynik dziś mnie nie zdziwi wcale. A wtedy jednak Sixers wyglądali dużo lepiej niż teraz, był Young, był Anderson.
Jedyny widoczny plus dla gospodarzy, to powrót dobrze grającego w tym sezonie Wrotena...ale co więcej? Mcw kręci ostatnio średnio triple-double, ale niewiele z tego wynika, Noel ma papiery na super gracza, ale na razie jest tylko solidny. Roster Sixers jest naprawdę fatalny, nie oszukujmy się - zdecydowanie najgorszy w całej NBA. Thunder głodni wygranej, w optymalnym składzie, wypoczęci...why not? To jest NBA, więc zdarzają się niespodzianki, może być tak, że wyrobnikom Sixers będzie siedzieć trója, Thunder będą ceglić albo Durant złapie szybkie 3 faule i wszystko pójdzie w pizdu - może tak być. Ale jaka jest na to szansa? Wg mnie mała, przeciwnie do szans na pokrycie handi i overka przez gości.
e: Wroten out, dobra nasza.
 
Otrzymane punkty reputacji: +78
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Bizon wszystko pieknie wypunktowal, dobra robota. Ja dorzucam 9/10 do mocnego dubelka czyli okc/okc po 1,33 w becie. naprawde typ wielceprawdopodobny i jak ktos nie chce lapac duzego handi a ma duzy budzet to smialo moze pobierac. wiele rzeczy niesamowitych musialoby sie stac aby okc nie wykrecili tego wyniku. Dodatkowo pobieram underek MCW. Wraca Wrotten + zapowiadajacy sie blow out+ obrona skupiona glownie na tym panu sklania mnie do pogrania jego undera. Pewnie nie pogra jakichs wielkich minut, Westbrook skupi sie na nim wiec chlopak nie bedzie mial latwego zycia. W ogole ten zawodnik to dla mnie tylko podsumowanie 76ers. Niby rzuca po 20 pkt ale jest cholernie malo efektywny. Spod kosza tragiczny procent, z poldystansu tragiczny procent... naprawde jezeli Philla chce na nim budowac przyszlosc to bedzie to tragiczna przyszloc..
M.Carter-Williams under 19,5 pkt 1.85 sportingbet✅
OKC/OKC 1.33 bet365 9.5/10
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Spurs + 4,5 1,63✅
Thunder - 11,5 1,75✅
marathonbet

Ja celuje w tego dubla.Pop ierwsze Spurs potrafia grac w FeDex, rzadko miewajaserie dwoch porazek. gasol jest questionable,niby tylko jakies stłuczenie, pewnie zagra w takim meczu ale nie wiadomo czy nie bedzie mu to przeszkadzac. Licze na dobra rotacje Spurs pod koszem i wyrzucenie baynesa czy Bonnera na jakis czas na pelnej agresji zeby troche podmeczyli twin towers z memphis. Wtedy mamy duząulge dla Diawa oaz Timmiego. To jest kluczowa sprawa, i jak to sie uda to o wynik jestem spokojny. Byc moze juz troche Spurs byli myslami przy tym meczu grajac z Nets.

Co do Okly to juz wszystko zostalo napisane. Jak wygraja mniej niz 10pk to bede w lekkim szoku.
 
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Washington Wizards - Denver Nuggets -&gt; Wizards -4.5 | @1.91 | Betsson | ✅ 119-89 ✅
O 1.00 czasu polskiego w Verizon Center stołeczni Czarodzieje podejmą zespół Denver Nuggets. Wall i spółka to na tę chwilę druga drużyna Wschodu. Powoli zbliżamy się do 1/4 sezonu zasadniczego, więc można już jako-tako określić, jak w sezon weszły poszczególne drużyny. Wizards na własnym parkiecie przegrali tylko dwukrotnie i to nieznacznie, bo najpierw ulegli Mavs różnicą 3 punktów, a potem z Hawks 102-106. Pozostałe mecze to zwycięstwa. Z kolei Bryłki w trasie spisują się średnio. Cztery zwycięstwa (w tym jedno po dogrywce z LAL) na 9 meczów to wynik średni. Co prawda odwiedzili już hale takich ekip, jak Trail Blazers, Suns, czy też Thunder i tam raczej byli skazani na porażkę, ale mimo wszystko o wiele lepiej czują się w domu (jak większość ekip). Można wspomnieć o tym, że Nuggets ograli Cleveland w ich własnej hali, ale to póki co nie należy do rzeczy niemożliwych, więc za bardzo nie ma się czym podniecać. Jestem zdania, że Wall, Gortat oraz będący w coraz lepszej dyspozycji Beal wygrają z Denver różnicą minimum 5 punktów. Do tej pory na 10 meczów we własnej hali Czarodziejom pięciokrotnie udawało się pokryć linię -4.5 punktów. Myślę, że Bryłki spokojnie są w ich zasięgu i uważam ten bet za value.
Toronto Raptors - Cleveland Cavaliers -&gt; Cavaliers |@2.40 | Betsson | ✅ 105-91 ✅
Cavs lecą do Kanady po to, by wygrać. To nie będzie łatwe, bo po pierwsze Raptors to drużyna, która znajduje się na razie na pierwszym miejscu na Wschodzie, no i ich bilans we własnej hali, który wynosi 9-2 musi budzić respekt wśród drużyn, z którymi zespół z Toronto się mierzy. W czym upatruję szansę na to, by Cavaliers wyszli z tego meczu zwycięsko? Przede wszystkim w nieobecności DeRozana. Lowry czasami zachowuje się, jak jeździec bez głowy, bo lubi rzucać z nieprzygotowanej pozycji. Nie mam tu na myśli ostatniego meczu w Utah z Nutkami, gdzie zaliczył career high, ale były też mecze, gdzie jego skuteczność wołała o pomstę do nieba. Co do Cavs, to zeszłej nocy wymęczyli zwycięstwo z Knicksami, no i kontynuują swój road trip. Myślę, że będzie to overowy mecz, bo obie drużyny lubią dużo rzucać (szczególnie Raptors) i zadecyduje tu dyspozycja dnia, a więc IMO drużyna z lepszą skutecznością ten mecz wygra. Chyba nie da się zagrać gorzej niż wczoraj Love, LeBron, czy Varejao, chociaż co do Jamesa to akurat on potrafi w odpowiednim momencie pomóc drużynie. Irving zaprezentował się fajnie pod względem punktowym, ale jeśli PG notuje po raz któryś raz w karierze 0 asyst, to jest to zastanawiające. Samo zagranie tego typu oznacza, że liczę na niespodziankę, ale 2.40 na drużynę z takimi indywidualnościami to moim zdaniem przegięcie i nie wiem jak wy, ale ja zamierzam z tego skorzystać. :i)
LeBron James double-double | @2.19 | Betsson | ✅ 24 pkt &amp; 13 asyst ✅
LeBron James over 7.5 asyst | @1.75 | Betsson | ✅ 13 asyst ✅

Skoro już wspomniałem o tym meczu analizę wyżej, to dodam tylko, że zamierzam zagrać te dwie rzeczy ze względu na to, jaką rolę w zespole odgrywa James. On tworzy im tam grę, to nie jest niespodzianką. Wspominam o tym za każdym razem, kiedy biorę się za jakiś over Kinga. Linia na asysty wystawiona dziś na poziomie 7.5, jest ona w zasięgu Jamesa, co do tego nie ma wątpliwości. Co do double-double, to mam na myśli punkty i oczywiście asysty. Wtedy weszłyby oba typy, bardziej prawdopodobne oczywiście asysty, ale jak już LBJ odpowiednio to rozegra, a partnerzy z drużyny nie będą pudłować, to zobaczymy dwucyfrówkę przy jego nazwisku w rubryce z asystami, a i 10 punktów dla Króla problemem nie jest, bo jeśli się nie mylę, to od kilku lat chyba nie zdarzyło mu się nie rzucić mniej niż 10 punktów.
Milwaukee Bucks - Miami Heat -&gt; Heat | @1.97 | Betsson | ⛔ 85-109 ⛔
Ostatni mecz na moim rozkładzie. Bucks podejmują Heat, którzy ostatnio przegrali u siebie z Hawks. Cole i Deng mają day-to-day, ale myślę, że jeden z nich zagra. Deng rozegrał 17 minut w spotkaniu z Jastrzębiami, a Cole w ogóle nie zameldował się na boisku. Jestem zdania, że Bosh wraz z Wade&#39;em poprowadzą Heat do nieznacznego (ale jednak) zwycięstwa na Bucksami. Ci na własnym boisku spisują się w kratkę, ale i tak lepiej niż się wszyscy spodziewali. Bilans 5-4, to bilans dodatni, więc nie można się do niczego przyczepić. Heat w drodze także spisują się dobrze, wygrali 5 meczów, a z parkietu schodzili pokonani 3-krotnie. W mojej opinii będzie to zacięte spotkanie, które wygra drużyna gości. Mam tu na myśli doświadczenie wspomnianym Wade&#39;a i Bosha. Przeważnie takich spotkań nie ruszam, ale dziś spróbuję, bo po prostu widzę szansę w tym typie.
E: Wojnodrake, o widzisz. Pisałem z pamięci, nawet nie sprawdzałem tego. :p
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Lowry over 23.5 pts 2@ ⛔22
Marathon

Nie ma co się specjalnie rozpisywać - Raptors bez DeRozana, Cavs bez obrony do tego na road tripie i b2b. Lowry z DeRozanem w składzie i ławką on fire na wyjeździe rzucił Cavsom 23 oczka. Bez DeRozana kolejno 25; 29; 27 i 39 oczek, zawsze ponad 20 rzutów z gry. Jak nie będzie ceglił to powinno wejść gładko. W syfach linia 25.5 na niższym kursie jeszcze więc propozycja ruskich wygląda naprawdę dobrze. Wiadomka - limity, ale przecież można grać na raty. Z resztą dzisiaj całe bankrolle i tak władowaliście w duet Durantula &amp; Westbrick :razz:
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
a i 10 punktów dla Króla problemem nie jest, bo jeśli się nie mylę, to od kilku lat chyba nie zdarzyło mu się nie rzucić mniej niż 10 punktów.
Świetne analizy i bardzo ciekawe typy ???? Jeśli chodzi o ten fragment to w tym roku było takie spotkanie :

http://espn.go.com/nba/boxscore?gameId=400558918

Jednak ogólnie under 10 pkt u Jamesa ta jak napisałeś nie zdarza się zbyt często.

Ja od siebie dorzucam żeby nie być gołotypnym

Dallas Mavericks
: Phoenix Suns


Suns +5.5 / 1.90 / Betsson✅

Do Americans Airlines Center zawitają dziś gracze z Arizony. Pierwszą rzeczą jaka szczególnie mi rzuca się w oczy to ciężkie spotkania jakie mają za sobą gracze z Texasu. Dzisiejszy mecz będzie ich trzecim w czwartą noc i z pewnością ich organizmy odczuwają zmęczenie(2 dogrywki z Bulls i game winner z Bucks) Niesamowicie spisuje się Ellis który swoją grą przypomina świetne występy z przed kilku lat w GSW. Chandler robi niesamowita robotę pod koszem i widać, że odżył w swoim byłym zespole. Coach Carlisle zachowuje się niezwykle odpowiedzialnie i daje odpocząć Nowitzkiemu w meczach b2b.
Suns którzy obecnie zajmują 8 miejsce w tabeli konf. zachodniej z pewnością przypominają sobie sytuację z przed kilku miesięcy gdy grali z Mavs na wyjeździe i przegrali to spotkanie. Dla przypomnienia(jeśli dobrze pamiętam) praktycznie w tamtym meczu stracili szanse na awans do play offów. Wciąż niepewny jest występ Thomasa w szeregach Suns. Jego status jest questionable i w razie jego braku znów dużą ilość minut dostaną Bledose i Dragic, którzy pod nieobecność 6th mana zaczęli notować niezłe cyferki - tu chociażby mam na myśli season-high Dragica.

Co ciekawe gdy Dallas zdobywają ponad 100 pkt to zazwyczaj wygrywają. Taka sytuacja dzieje się już 15 spotkań z rzędu. Suns natomiast gdy zatrzymują rywali do poniżej 100 pkt to wygrali 7 z 8 takich spotkań.

Myślę, że czeka nas bardzo emocjonujące spotkanie w Texasie w którym główne role powinni odgrywać Ellis i Bledsoe(27PPG w tamtym sezonie przeciwko Mavs). Goście nie są tu bez szans i powinni wykorzystać zmęczone nogi rywala.

Nie ukrywam, że do typu skłoniła mnie również linia otwarcia +5.5 która od dawien dawna mnie nie zawodzi.
Co ciekawe Dallas wygrali ostatnie 5 spotkań nie więcej niż 7 punktami

Bradley Beal Powyżej 16.5 pkt / 1.75 / Betsson⛔
11 pkt w 1q i potem już nie było potrzeby rzucać :-)


Wobec kontuzji Bradley ma zaniżoną linię. Myślę, że w ciągu kilku tygodni wzrośnie ona przynajmniej do 18.5-20.5. Beal staje się graczem kompletnym. Już jest w Top 6 SG tej ligi.

Eric Bledose Powyżej 16 pkt / 1.70 / Betsson✅



Nie ma Thomasa, więc Bledsoe dostanie cięzkie minuty. Obrońców wybitnych przeciwko sobie nie ma. Średnia pkt z poprzedniego sezonu przeciwko Dallas to 27, więc i próbujemy dziś.

Kobe Bryant Powyżej 1.5 celnego rzutu za 3 / 1.70 / Betsson⛔



Nie przepadam za Kobasem, ale jest jednym z najlepszych graczy w historii NBA. Przez całe swoje życie widziałem setki spotkań/tysiące zagrań tego człowieka i wiem jedno. Jeśli będzie chciał oddać 15 rzutów za trzy to to zrobi. Kobe się nie zmienia, nie ufa kolegom. Ktoś oglądał spotkanie z Wizards? Ostatnie 5 minut to w akcji tylko Kobe Kobe Kobe - strata,strata,rzut przy 3 obrońcach itd. Jednak Black Mamba to gracz wybitny. Kobe ma bardzo różne spotkania jeśli chodzi o rzuty zza 7.24 Potrafi oddać po 1/2 rzuty, ale są też takie mecze jak np:
16.11.14 przeciwko GSW gdzie chyba chciał pokazać Splash Bros, że dorównuje im w tym aspekcie. Oddał aż 12 rzutów za 3.
12.11.14 przeciwko NOP oddał aż 11 rzutów, a dzień wcześniej wykonał 10 prób zza 7.24.

Jak wiemy rywalizacja między LALkami a C&#39;s sięga dawien dawna i Kobe zrobi wszystko aby wygrać to spotkanie. W typie jest dużo ryzyka, ale myślę, że kurs kusi i warto zaryzykować ????

Kobe jest pierwszą, drugą, trzecią, czwartą itd opcją strzelecką Lakersów i zawsze tak pozostanie.

https://www.youtube.com/watch?v=O6TAFvXDFXs
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
nbapl 167

nbapl

Użytkownik
New York Knicks - Charlotte Hornets
Nie ma co ukrywać faworytem spotkania są Szerszenie. Skład nieco przemeblowany w porównaniu do tego który był przed rokiem, który doszedł do playoff. W tym sezonie przyszłość nie wygląda już tak kolorowo. Al już nie notuje aż tak wysokich statów, przyszedł Lance i nie wiem czy traktować to jako pozytyw czy nie. Ten gracz nie jest zbytnio poważny. Jednak dzisiaj liczę na maksymalne skupienie w szeregach Charlotte, bo przecież jak na tak przyzwoity mają straszny bilans. Jest to na pewno spowodowane grą z silnymi zespołami na początku sezonu. Dzisiaj grają przed własną publicznoscia i będą chcieli to wygrać i zagrać na maksa gdyż nastepny mecz grają dopiero 10 z Bostonem. Myślę, że od dzisiaj zacznie się lepsza seria gier dla nich. Z drugiej strony NY którzy grają jak grają kiedyś miałem wrażenie że Melo i reszcie potrzeba prawdziwego PG. Był Felton, potrafili zagrać naprawdę dobrze, ale jednak coś jest w tej ekipie, że jednak nie potrafią stworzyć drużyny. Nie podoba mi się ich gra i najlepszą karą było by dla nich dzisiejsza porażka jednak z bardziej poukładaną drużyną jaką były/są Szerszenie, dodatkowo NY grają dzisiaj b2b. Nie idę w ten mecz na maksa bo brakuje Neala i Kidd Gilchrista ktorzy są wartościowymi zawodnikiami. Jednak nie omieszkam włożyć w ten mecz nieco $.

Charlotte Hornets
@ 1.54 ✅

Miami Heat - Milwaukee Bucks

Drugim meczem w który dzisiaj uderzam jest spotkanie byłych mistrzów z ekipą Jasona Kidda. Zdrowy rozsądek podpowiada mi po porostu, że Heat tego nie przegrają. Młody zespół Milwaukee pokazał się w tym sezonie już z bardzo dobrej strony pokonują miedzy innymi Memphis czy Miami. No właśnie, dzisiaj Wade Bosh i spóła, zapewne będą chcieli wziąć rewanż za tamten mecz. Co prawda brakowało wtedy Wade, ale dzisiaj już będzie na pewno. Zespół Milwaukee zaskoczył już nie jednego z nas, jednak dzisiaj nie liczyłbym na powtórke z pierwszego meczu tych ekip. Dla mnie pewnym faworytem jest ekipa Spoelstry.
Miami Heat @ 2.05 ⛔

LA Lakers - Boston Celtics
Dużo tutaj nie napisze. Po prostu ładuje na Lakersów. Boston tankuje strasznie. Ostatnio wygrali z Detroit i był to przeciętny mecz. Tzn w sumie nie było czego sie spodziewać skoro spotkały się dwie ekipy które grają jak grają. Graczom LA udawało się już wywozić zwyciestwa z hal Celtów wiec dlaczego nie miałoby mieć to miejsca dzisiaj po raz kolejny, skoro są w gazie i Kobie przeżywa 1/2 swojej młodości? Fajnie zaprezentowali się w meczu z Washington, trochę zabrakło niektórym doświadczenia i zimnej głowy, jednak przekonali mnie na tyle by dzisiaj na nich postawić.
LA Lakers @ 2.40 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Zapowiada się fajna noc....

Toronto - Cleveland
Memphis - SAS
Dallas - Phoenix

do tego klasyk w Bostonie...

Będzie co oglądać :cool:

T.Young ( under 15,5 ) ⛔
1,85
Milenium

Houston win ✅
1,40
Milenium

Young ostatnio ledwie złamał linię w mocno prestiżowym meczu z 76-stkami. Dzisiaj naprzeciwko drużyna o niebo lepiej broniąca ( zaskakująco nawet w tym sezonie ). Pomimo braku Howarda, sądzę że nie ogarnie 16 oczek. U Wilków szpital, skoro nie przekroczyl 80 z Philą ....

Co do zwycięstwa Rakiet, to nie ma się co rozpisywać. W każdej płaszczyźnie na tym etapie biją Wilki na łeb.

Duncan under 14,5 ✅
1,85 Milenium

Jednak under... Na rotoworld Gasol z mocnym postanowieniem zagrania, więc pewnie zagra. Timi Duncan po jakiś tam problemach ze zdrowiem. Fizyczność Marca Gasola i Randolpha dla Timiego na pewno mocno problemowa. Do tego w obronie musi dać spod wątroby. Zrobić te 15 ( ba nawet 30 ) może, bo to wielki gracz, ale są racjonalne argumenty by szukać undera.

Boston - LA Lakers ✅
Boston
1,65
Milenium

I jedni i drudzy mnie zaskakują. Boston partaczy wygrane mecze, a Lalki postanawiają wygrywać, gdy nikt się tego nie spodziewa. Taki mecz to dla miłośników NBA GRANDERBI po amerykańsku. Kobe będzie szalał, pewnie z 30 wsadzi, może nawet na niezłym procencie, ale Boston w końcu musi przełamać tego pecha... Motywacji nie zabraknie, wiedzą co to za mecz. W zeszłym sezonie Lalki tu wygrały, są jeszcze u Celtów gracze, którzy to pamiętają. Myślę, że Boston mimo wszystko lepiej zorganizowany, z głębią składu. LAL w tournee po wschodzie, to juz 4 ich mecz w podróży. Idę w kierunku Bostonu

I LOVE THIS GAME !
 
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Dzisiaj masa ciekawych meczów i wiele interesujących rozwiązań pod kątem bukmacherki. Over OKC i handi, które zapodał Bizon już zabite rano. Teraz czas na resztę:

Rudy Gay powyżej 19,5 pkt ✅✅
1,90
Marathon​


Sprawa wygląda w ten sposób, że wciąż poza grą jest Cousins i pierwszą opcją strzelecką w tym wypadku w Kings jest oczywiście Gay. Przekraczał tą linię z Miśkami, czy ze Spurs, gdzie musiał mierzyć się z lepszymi defensorami to i powinien ją przekroczyć dzisiaj. Bronić go będzie Copeland, a ten facet jest mizernym obrońcą i Rudy musi to wykorzystać. Mecz dla Sacramento łatwy nie będzie bo Indiana powoli odzyskuje swoich zawodników po kontuzjach i ich roster wygląda już nieźle. Gay zdecydowanie w tym sezonie poprawił swoją efektywność i jak cały zespół wydaje się, że dojrzał. Często też wymusza faule, dostając się na linię. Ogólnie jestem dość mocno przekonany do tego typu i gorąco polecam.

Goran Dragic powyżej 16,5 pkt ✅✅ 28 ????
1,90
Betsafe​


W poprzednim sezonie, gdyby wystawili taką linię na tego zawodnika to uznałbym to za błąd bo Goran notował fantastyczny sezon na poziomie All Star. W tym jest gorzej i pod nieobecność Thomasa wydaje się, że to właśnie kieszonkowy rozgrywający Suns jest czynnikiem, który przeszkadza rozwinąć skrzydła Dragicowi. Mamy tutaj pewien paradoks bo Thomas spełnia pokładane w nim nadzieje i prezentuje się naprawdę bardzo dobrze. Problem w tym, że Słońca mają w ten sposób za dużą ilośc guardów lubiących mieć piłkę w rękach i ją dominować. Jest przecież jeszcze Bledsoe, czy Green. Isaiah nie wystąpił w 4 ostatnich spotkaniach, a Dragic w tym czasie pokrywał ową linię trzykrotnie ze sporym zapasem, a raz mu się nie udało bo zagrał o wiele mniej minut przez blowout z Denver. Thomas dzisiaj również jest poza składem z powodu kontuzji kostki, a Suns grają z Dallas. Chyba nie muszę nikomu mówić czego można spodziewać się po tym meczu. Obie ekipy pragną, by na drugie imię mieć &quot;only ofence&quot;. Nie ma tu prawie żadnej przesady z mojej strony. Dallas ma do tej pory najlepszą ofensywę w tym sezonie przy problemach z obroną. Suns również poczynają sobie dobrze w ataku, mając więcej problemów, gdy muszą bronić. Zwiastuje to wiele punktów i być może najbardziej atrakcyjne spotkanie dzisiejszej nocy. W takim meczu Dragic wraz z Bledsoe powinni brylować po stronie gości bo na pewno dostaną sporo minut i to od nich będzie zależeć najwięcej. Ellis, jako matchup dla Słoweńca to też nie powinno być za duże wyzwanie bo Monta radzi sobie o wiele lepiej w ofensywie. Kiedy ma bronić często się gubi i jest po prostu słabym defensorem. Idę w stronę Gorana bo jest na fali wznoszącej, a jego pewność siebie jest na pewno większa, niż jeszcze kilka dni temu.

Memphis Grizzlies - San Antonio Spurs
Spurs ✅✅
1,98
Pinnacle​


Uwaga! Miśki nie przegrały meczu u siebie w RS od lutego tego roku. Nie wiem ile to dokładnie meczów, ale koło 20 na pewno. Dlaczego więc Spurs? Przede wszystkim dlatego, że to idealnie naoliwiona maszyna, która ma wiele argumentów, by tą serię przerwać. Przede wszystkim co mi przychodzi do głowy to finał konferencji sprzed dwóch lat, gdzie spotkały się obie drużyny i tam było czarno na białym widać, że system ofensywny Spurs jest idealnym rozwiązaniem na przecież świetną obronę Memphis. Ruch piłki, dzielenie się nią i extra passy to wszystko sprawiało, że defence Miśków był rozrywany w drobny mak i tak samo powinno to wyglądać dzisiaj. Ktoś powie, że przytaczam rywalizację sprzed dwóch lat, a przecież nie jest to adekwatne do aktualnej sytuacji. Czyżby? Ta sama filozofia obu ekip, te same założenia, ci sami kluczowi zawodnicy i mniej więcej ten sam potencjał. Zresztą od tamtego czasu te drużyny spotykały się jeszcze nie raz i Spurs udowadniali, że są zdecydowanie najmniej wygodnym rywalem dla Grizzlies. Oczywiście musi tu zadziałać odpowiednio egzekucja po stronie Spurs bo przecież oprócz dobrego rozciągania gry i dzielenia się piłką trzeba trafić do kosza. ???? Oczywiście Miśki rozpoczęły te rozgrywki najlepiej w historii swojego klubu i każdy musi się z nimi liczyć (stąd kursy są, jakie są), ale ich największy atut, jakim jest obrona przecież już rozłożyliśmy na czynniki pierwsze. ;) W ataku ta ekipa zawsze obojętnie, jak świetnie będzie się spisywał Marc Gasol będzie ograniczona bo po prostu nie mają w swoim składzie talentu, a raczej ich siłą jest monolit i trzymanie się do bólu założeń taktycznych. Co do Gasola to w poprzednim meczu z Rockets skarżył się na ból w kolanie i nie był w pełni dysponowany (na szczęście to nie to samo kolano, przez które musiał opuścić sporą część poprzedniego sezonu). Dzisiaj Marc ma wystąpić, ale też nie wiadomo, czy jest gotów na 100%.
Podsumowując, dodając i odejmując od siebie wszystkie argumenty i kontrargumenty wychodzi na to, że Spurs są tutaj faworytem w konfrontacji z Miśkami. Oczywiście patrząc z mojej perspektywy. ;)

Jeszcze taki dubel, jako bonus:

Cavaliers +8,5 @1,43 ✅
Magic +8,5 @1,55 ✅
ako: @2,23 ✅✅
bet365​


Orlando nie powinno być aż takim dogiem w starciu z przeciętnym Jazz. Mecz pół na pół dwóch średnich zespołów. W Utah nie wystąpi Burks, w Orlando pod znakiem zapytania stoi występ Vucevica, ale mimo wszystko widzę value w typie na Magic.
Nie wiem czy Cavaliers wygrają, ale takie handi powinni pokryć na luzie. Już raz z Toronto w tym sezonie polegli i mają to zapewne w pamięci. Każdy kolejny mecz to plus dla nich bo to szansa na dotarcie się. Raptors bez DeRozana.

Wcześniej zagrane:

OKC over 106,5 pkt ⛔⛔
OKC -12,5 pkt​
⛔⛔
szkoda​

Ogólnie ta nocka zapowiada się mega emocjonująco. Będzie się działo. ;)

Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
r-baggio 557

r-baggio

Użytkownik
Toronto – Cleveland
Typ: over 22,5 punktu Kyle Lowry
Kurs: 1,72
Bukmacher: Expekt

Chyba obecnie najlepsza linia na rynku. Kurs może nie powala, ale jak najbardziej do gry. Pod nieobecność DeRozana statystyki punktowe poszły w górę. Mecze bez De Mara z LA Lakers – 29 punktów, z Sacramento – 27 punktów i z Utah – 39 punktów. Oddaje obecnie ponad 20 rzutów i gra pod granicę 40 minut. Na dzień dzisiejszy jego średnia to 20,6 punktów, ale będzie rosnąć z każdym meczem. Prestiżowe starcie, wysoka forma, Kyle powinien ogarnąć tą linię.

Wynik: 22 punkty ⛔

Dallas – Phoenix
Typ: over 15,5 punktu Eric Bledsoe
Kurs: 1,84
Bukmacher: Marathonbet

Zastanawiałem się również nad typem na Dragica, ale bardziej podoba mi się Bledsoe. Oczywiście dzisiaj nie zagra ponownie Isaiah Thomas (15,5 pkt; 23,6 min) i Dragic z Bledsoe po raz kolejny wezmą grę na siebie. W ostatnich czterech meczach (tych bez Thomasa) notował takie cyferki punktowe: z Denver 21 i 16, z Orlando z 13 oraz z Indianą 27. Zagra przeciwko Nelsonowi i Ellisowi, więc nie jakimś wybitnym obrońcom. Bledsoe notuje obecnie 15,3 punktu na mecz, grając 31,6 minuty. Jednak pod nieobecność Thomasa grał 38, 35 i 39 minut (nie licząc blowoutu z Denver – 27 minut). W zeszłym sezonie przeciwko Dallas i Ellisowi rzucał 29 i 25 punktów. Dallas pierwsza siła ofensywna ligi (110,2 pkt.) kontra szóste Phoenix (105,1). Zapowiada się ofensywne starcie, więc szanse na over tym większe.

Wynik: 19 punktów✅
 
qwerty10 1K

qwerty10

Użytkownik
@Easy
Nie dzis, ja biore ovwrek MCW, brak Wrotena i Shveda to za silne argumenty zeby atakowac under :cool: niech sie dzieje co chce ale OKC dzis musi mi nastukac ten overek, a MCW te 20 pkt dzis powinien zrobic, nie ma innej opcji. Masz racje easy, tragicznie rzuca ale kto tam moze jaknie on
Ov 19.5 ⛔ 16
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom