>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

NBA Grudzień 2014

Status
Zamknięty.
deepred 789K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Memphis Grizzlies - Utah Jazz
Ostatnie dwa spotkania Misie przegrały z Bulls i Cavs. Gracze z Memphis miały spore problemy w ataku i ani razu nie udało im się przekroczyć setki. Dzisiaj rywal do tego wręcz wymarzony. Jazzmani niemal zawsze przegrywają z Miśkami i dzisiaj nie będzie inaczej. W ekipie z Memphis z pewnością zabraknie Zacha Randolpha, natomiast do kontuzjowanych w ekipie Jazzmanów dołączył Trevor Booker. Dzisiaj szansa do wykazania się dla shooterów Memphis, między innymi Mike&#39;a Conleya, który potrafi ukąsić z dystansu. W tym sezonie w Memphis nie takie ekipy i z nie takim potencjałem przegrywały dosyć sromotnie. Wśród nich są Warriors, Mavericks, czy Rockets. Jazzmani od lat nie liczą się w walce o coś większego, a szkoda, bo sympatyzuję nieco z tą drużyną. Wydaje mi się, że nie ma innego wyjścia jak spokojne zwycięstwo Grizzlies, tym bardziej, że w ostatnich czterech spotkaniach dzisiejszego gospodarza over był pokryty.
Grizzlies -8 / 2.00 / bet365
 
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Co do Patrica owszem może nie jest najgorszym obrońcom ale do najwybitniejszych nie należy a już na pewno cenie bardziej Damiana i stawiam na jego over bo nie z takimi przeciwnikami sobie radził.
Ale co to znaczy, że cenisz bardziej Lillarda od Beverleya bo naprawdę nie rozumiem? W obronie Beverley jest jednym z najlepszych na swojej pozycji i Lillarda zjada na śniadanie biorąc pod uwagę sam defence. Za to w ataku Lillard oczywiście jest lepszym zawodnikiem, ale rozpatrujesz swój bet w kontekście overu Lillarda, czyli trzeba spojrzeć w jaki sposób broni jego matchup... a broni bardzo dobrze. Napisałeś w poprzednim poście, że Harden to klasowy gracz, ale przeciwnikiem Damiana będzie Pat, więc ten będzie miał łatwiej... bzdura, będzie miał o wiele trudniej. Pod jakim względem Harden to klasowy gracz?! Ano pod względem ataku, ale nie obrony, w której jest dość marny ze względu na swoje lenistwo. Jakie stąd można wyciągnąć wnioski? Że absolutnie nazwisko Hardena nie powinno się tu przewijać, a jeśli już to w kontekście gościa, który w obronie nie daje za wiele swojej drużynie.
Mam wrażenie, że jeśli ktoś jest dobrym strzelcem i zajebistym zawodnikiem po atakowanej stronie parkietu to uważasz go od razu za gracza, z którym przeciwnik będzie miał ogromne problemy po drugiej stronie boiska. Przykłady to Twoje poprzednie analizy, gdzie pisałeś, że Millsap będzie miał trudną przeprawę z Love, a Westbrook z Currym bo to dobrzy gracze.... Pytam się w czym dobrzy? W obronie? Nie, w obronie są ciency, a Love to komedia. Wtedy Paul nie wykręcił overa tylko dlatego, że zagrał 20 minut, a Love&#39;a gwałcił w prawie każdym posiadaniu, jakie miał. Do tego Jure Holiday i inne kwiatki...
Majsti miał to 100% racji.

Sam over Lillarda może wejść bo Aldridge jednak nie zagra, ale w momencie pisanie przez Ciebie &quot;analizy&quot; miał status &quot;game-time-decision&quot;, więc pisanie w tamtym momencie, że LA nie zagra było nadużyciem, by nie napisać mocniej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
kokosy 20,9K

kokosy

Użytkownik
▶ San Antonio Spurs - Los Angeles Clippers
Typ: San Antonio Spurs -2.5 @ 2.10 ✅
Buk: Bet365

Typ: Over 203.5 @ 1.90 ✅
Buk: Bet365

Typ: Over 211.5 @ 3.00 ✅ ✅ ✅
Buk: Unibet


Trochę późno ale jest kolejna porcja miejmy nadzieje zielonych typów, biorę się za spotkanie San Antonio Spurs z Los Angeles Clippers, zaufam dziś gospodarzom, miejmy nadzieje, że trzeci raz z rzędu mnie nie zawiodą (wcześniej grałem undery i były dogrywki...). Dziś natomiast stawiam ewidentnie na przełamanie w wielkim stylu z wielkim rywalem i z duża ilością punktów. Jak napisałem SAS ma 4 porażki z rzędu a w ostatnich 8 meczach wygrywali tylko 2 razy. Najwyższy czas na zwycięstwo, na zwycięstwo z mocnym przeciwnikiem a na pewno do takich należy LAC, doda dużo pewności siebie i takiego miejmy nadzieje kopa na kolejne spotkania. Goście to solidna drużyna potrafiąca sporo narzucać i sporo też stracić stąd też moje typy na Over.
Polecam :!:


▶ Golden State Warriors - Sacramento Kings
Typ: Golden State Warriors -4.0 (1 Kwarta) @ 1.90 ✅
Buk: Bet365

Typ: Golden State Warriors -7.5 (1 Kwarta) @ 3.20 ✅ ✅ ✅
Buk: Unibet


Ostatnimi typami na dzisiejszą nockę są typy na Golden State Warriors . Widzi mi się tu mocne wejście od samego początku spotkania, GSW odpoczywało 4 dni natomiast SAC grało poprzedniej nocy, i to może mieć ogromne znaczenie. Delikatniej spróbuje też wyższe handi któremu też daje jakieś szanse.
Polecam :!:

Dość zwariowana noc, początek ładny, później porażka na całej linii w meczu Dallas, a końcówka wyśmienita po prostu, GSW 16 punktami wygrywa 1 kwartę, natomiast w meczu SAS 143 punkty! Oczywiście wyszło na plus wszystko, wniosek nasuwa się jasny - co za dużo typów do jednego meczu to nie zdrowo i jest lipa. Od jutra sam KONKRET leci :cool: :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +63
kokosy 20,9K

kokosy

Użytkownik
▶ Cleveland Cavaliers - Minnesota Timberwolves
Typ: Cleveland Cavaliers -4.5 (1 Kwarta) @ 1.86 ⛔
Buk: Unibet
Typ: Cleveland Cavaliers -13.5 (1 Połowa) @ 3.60 ⛔
Buk: Unibet

Siema wszystkim, na dziś wybrałem póki co 2 spotkania, co do reszty to czekam na kursy bo jeszcze nie ma, ale już mam coś na oku, dziś oferta bardzo ciekawa, dużo spotkań i będzie co wybrać na pewno. Zaczynam od spotkania pomiędzy Cleveland Cavaliers a Minnesota Timberwolves, i podobnie jak wczoraj GSW tak i dziś gram w stronę CLE handi -4.5 na 1 kwartę oraz dodatkowo standardowo większe -13.5 do pierwszej połowy. Przeciwko Gościom grałem nie dawno z Bostonem i linia wtedy wystawiona została pokryta, w ogóle w ostatnich 5 spotkaniach Timberwolves za każdym razem przegrywali do przerwy i po pierwszej kwarcie również! Dziś wydaje mi się szanse na przełamanie tej serii są marne, ponieważ Cleveland ostatnio pokazali, że jak chcą to potrafią przejąc kontrole nad meczem od pierwszej minuty praktycznie a grali z Memphis czyli &quot;trochę&quot; lepszą obroną niż Minnesoty. Moim zdaniem do przerwy powinno tu być pozamiatane, i kontrolowanie gry w drugiej połowie, bo już za chwilę spotkanie na Florydzie z Heat.
Polecam :!:

▶ Indiana Pacers - New Orleans Pelicans
Typ: Over 97.0 (Suma punktów New Orleans Pelicans) @ 1.91 ⛔
Buk: Betsson

Jako drugie spotkanie na początek wybrałem Indiana Pacers z New Orleans Pelicans, napiszę tutaj krótko, ostatnie wyniki Gości w zupełności mnie przekonują do zagrania na Over 97 w meczu z Indianą mimo, że Gospodarze nawet nieźle bronią, to Davisa, który rzuca po 30 punktów nie sądzę by zatrzymali. Ostatnie 5 meczy w delegacji Pelikanów i linia 97 za każdym razem pokryta.
Polecam :!:
PS. Dzięki wszystkim za to co piszecie do mnie, jest POWER :!:
Oj, nie sadziłem że Minnesota wrzuci do przerwy 56 punktów, za łatwo się przedzierali i kilka głupich strat Cleveland niestety nie pokryło handi, ale liczę na overek ładny w Atlancie
To pokazałem POWER...
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
friendly 421

friendly

Użytkownik
Wyjaśni mi ktoś czemu zakład na Pelikanów to aż ponad 1,8 kursu? Śledzę ich pojedynki od pewnego czasu, grają świetny basket, są w stanie powalczyć z najlepszymi, a tutaj przeciętnej indianie(która już w tym sezonie za wiele nie ugra) dają porównywalne szanse. Moim zdaniem Pelikany wygrają dzisiaj spokojnie, tym bardziej że nie mają żadnej poważnej kontuzji w ekipie. Gram na nich czysty win:
NO Pelicans - Indiana Pacers 1 -&gt; 1,83 @bet365 ⛔
 
F 1

fatooom

Użytkownik
Orlando Magic vs Boston Celtics ~ 2,25 ⛔
Bet365
Mój pierwszy typ na dziś będzie opierał się głównie na intuicji i o formę obu drużyn z ostatnich czterech spotkań. Orlando po porażce z tragiczną w tym sezonie drużyną 76ers teoretycznie powinno się spiąć na dzisiejszy mecz i tak zapewne będzie. Grają u siebie i kolejna porażka nie będzie zapewne mile widziana. Jednak myślę, że odniosą kolejną przegraną. Celtów cenie sobie bardziej jako zespół. Niedawno pokonali ekipę z Orlando więc dlaczego dziś mieliby tego nie powtórzyć? Stawiam na Boston...lecz bez szaleństw ze stawką ????

Atlanta Hawks (-1,5) ~ 1,90 vs Los Angeles Clippers ✅
Bet365
Wczoraj Atlanta łatwo poradziła sobie z Mavs. Całkowicie zdominowali 3 kwarty...4 sobie odpuścili. Natomiast Clippy moim zdaniem to drużyna z ogromnym potencjałem i nikt temu nie zaprzeczy. Ostatnio mają zadyszkę i ich mecze mnie nie przekonują, a zwycięstwa ze słabszymi drużynami są wymęczone.
Tak jak wczoraj...ponownie zaufam Hawks i pewnie idę w stronę gospodarzy.

Indiana Pacers vs New Orleans Pelicans (-2) ~ 2,05 ⛔
Bet365
Zgadam się z kolegą wyżej. Również nie rozumiem takiego kursu. dlatego idę trochę odważniej.
...oby bez niespodzianek.
 
F 263

fidelio

Użytkownik
Orlando Magic vs Boston Celtics ~ 2,25
Bet365
Mój pierwszy typ na dziś będzie opierał się głównie na intuicji i o formę obu drużyn z ostatnich czterech spotkań. Orlando po porażce z tragiczną w tym sezonie drużyną 76ers teoretycznie powinno się spiąć na dzisiejszy mecz i tak zapewne będzie. Grają u siebie i kolejna porażka nie będzie zapewne mile widziana. Jednak myślę, że odniosą kolejną przegraną. Celtów cenie sobie bardziej jako zespół. Niedawno pokonali ekipę z Orlando więc dlaczego dziś mieliby tego nie powtórzyć? Stawiam na Boston...lecz bez szaleństw ze stawką ????
...c.d.n
Z Orlando wygrali ale jeszcze mieli w składzie Rondo, a po jego odejściu od razu wtopili na wyjeździe z Miami bez Bosha i Wade&#39;a. Orlando gra fatalnie ostatnio, ale nigdy nie wiadomo kiedy im się przypomni jak grać. Dla mnie no bet.
 
F 1

fatooom

Użytkownik
Z Orlando wygrali ale jeszcze mieli w składzie Rondo, a po jego odejściu od razu wtopili na wyjeździe z Miami bez Bosha i Wade&#39;a. Orlando gra fatalnie ostatnio, ale nigdy nie wiadomo kiedy im się przypomni jak grać. Dla mnie no bet.
Zgadzam się z Twoją argumentacją. Dlatego na początku zaznaczyłem, że jest to typ intuicyjny.
 
kokosy 20,9K

kokosy

Użytkownik
▶ Atlanta Hawks - Los Angeles Clippers
Typ: Over 205.0 @ 1.90 ✅
Buk: Bet365

Typ: Over 215.5 @ 3.50 ⛔
Buk: WilliamHill

Czekałem na kursy i się doczekałem, wchodzę w Overa w meczu Hawks z Clippers, obie ekipy mocno Overowe ostatnio w ofensywie, więc spotkanie dwóch takich drużyn, obfituje duża ilość punktów, i nie zdziwi mnie nawet powtórka z wczoraj z meczu Spurs. Nie mam za bardzo czasu, żeby przytaczać H2H, ale za to typy wcześniej jak niektórzy prosili ???? .
Polecam :!:

▶ Orlando Magic - Boston Celtics
Typ: Orlando Magic -1.0 (1 Połowa) @ 1.90 ✅
Buk: Bet365

Ten mecz gram tylko z tego względu, że obstawiam już 5 raz z rzędu Boston do przerwy z handi lub w drugą stronę, pochwalę się, że każdym razem trafiłem, także nie będzie rozpaczy jak dziś nie wejdzie. I tak jak pisałem dziś przeciwko Bostonowi do przerwy, Orlando u siebie jest w stanie te 2 punkciki mieć zapasu do przerwy z przeciętnym Bostonem.
Polecam :!:
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Indiana Pacers - New Orleans Pelicans -1,5 1,97 ⛔ 96:84
Mam wrażenie, że NOP jest ciągle lekko niedoceniane i trochę chyba zaciemnia obraz ich bilans, który teraz zaczynają poprawiać wraz z coraz lepszą grą. Dodatkowo Davis zaczyna grać niebotycznie i tak naprawdę nie widzę obecnie obrońcy w lidze, który byłby w stanie go powstrzymać. Dodatkowo w obronie robi ogromną robotę.
Indiana w kratkę. Swój debiut powinien dzisiaj zaliczyć Hill, ale tak naprawdę totalnie nie wiadomo czego się spodziewać. W grudniu Indiana zdołała wygrać tylko z Lakers oraz Minnesotą w ostatnim spotkaniu przegrywają wszystkie pozostałe mecze, a mecz z Denver kilka dni temu pokazał jak fatalnie dysponowane są te ekipy.
Mimo, że to wyjazdowe spotkanie dla Pelicans dla mnie są tutaj sporym faworytem.
Brooklyn Nets - Denver Nuggets over 198,5 1,909 ⛔ 102:96 dość powiedzieć że po pierwszej połowie mieli 110 na licznkiku...
Denver komedia w obronie i o ile tam obecnie ciężko cokolwiek zmienić to jednak dalej w ofensywie ten zespół posiada spore możliwości a Netsi nie wydają mi się tutaj ekipą, która będzie w stanie ich zatrzymać. Nets grają wolno i tbh nie widzę za bardzo opcji by zatrzymali ofensywę Nuggets o ile ci sami się nie zatrzymają.
Z drugiej strony defensywa Nuggets to jakaś porażka i wydaje mi się, że na własnym parkiecie Nets powinni spokojnie punktować o ile tylko utrzymają w miarę przyzwoity FG% aczkolwiek patrząc z jak łatwych pozycji wczoraj rzucali Hornets to nie wydaje mi się aby dzisiaj wiele się zmieniło. Liczę na raczej otwarte spotkanie i ta linia wydaje mi się o te 2-3 punkty za niska bo Denver musi szukać szansy w szybciej grze a Netsi jak chcą potrafią przyspieszyć więc raczej spodziewałbym się tutaj szybszego basketu.
Atlanta Hawks -1,5 - Los Angeles Clippers 1,934 ✅ 107:104
W sumie wystarczy przeczytać co wczoraj pisałem o obu ekipach i tak naprawdę nie ma co więcej pisać. Clippersi zawsze mogą odpalić, ale po prostu dla mnie obecnie są sporo słabszą drużyną szczególnie away aniżeli proponowane 1,5pkt spread. Biorę z pocałowaniem ręki.
Milwaukee Bucks - Charlotte Hornets 3,05 ✅ 101:108
Milwaukee Bucks - Charlotte Hornets +5,5 1,909 ✅ 101:108

Podoba mi się w jakim kierunku zmierza Charlotte. Poprawili grę w obronie. Big All gra swoje. Reszta drużyny również. Zobaczymy na jak długo, ale wydaje mi się, że powinni poprawić swój bilans. Bucks też grają swoje. W końcu więcej na swoje barki zaczyna brać Knight i stawać się prawdziwym liderem tego zespołu, jednak dalej to jest troszkęchimeryczna ekipa. Wg. mnie wystawianie ich nawet home przeciwko Hornets, którzy łapią rytm po 1,43 to gruuuuba przesada i wydaje mi się, że value jest przeogromne, chyba że jest coś o czym nie wiem. Ale rotoworld siedzi cicho a Big All przeciwko Bucks notuje bardzo solidne cyferki.
Phoenix Suns - Dallas Mavericks 2,02 ⛔ 124:115
Dla mnie PHO overrated. Wygrali oczywiście 3 ostatnie spotkania, ale na mnie te wygrane nie robią wrażenia. Hornets w zasięgu, Knicks fatalni z Wizards zagrali bardzo słabe spotkanie. Wcześniej przegrali 6 spotkań z rzędu. Dallas wczoraj zagrali fatalnie a mimo to potrafili w 4 kwarcie postraszyć Hawks. Wg. mnie oni będą grać coraz lepiej a ta 4 kwarta powinna dać pozytywnego kopa. PHO gra koszykówkę która powinna leżeć Dallas i wg. mnie kursy powinny być tutaj na odwrót mimo b2b Dallas.
Chicago Bulls over 97 1,952 ✅ 99
Dla mnie za niska linia. Bullsi zdobywają ponad 103 punkty na mecz. Away notują bardzo solidny bilans a WSH po pierwsze nie bronią rewelacyjnie a po drugie ostatnie ich spotkania jakoś mnie nie przekonują. Jakby coś się trochę zacięło. Współpraca nie wygląda tak jak powinna, więcej jest wymuszonych rzutów. Bullsi ostatnio naprawdę solidnie w ofensywie, do tego w końcu mogą grać najsilniejszą S5 a na ławce też mają strzelby. Tylko dlatego, że są b2b po high scoring game nie wchodzę w to grubiej.
Dla mnie ta linia o 1-2 punkty za niska.
Los Angeles Lakers poniżej 103,5 1,925 ⛔ 115
GSW wczoraj narzucali. Dzisiaj też mogą i wtedy pewnie obroną będzie im wisieć, tylko, że LAL potrafią ceglić na potęgę. Dodatkowo dzisiaj niepewny występ Koby&#39;ego. A jakby nie patrzeć linia nie jest niska i przy minimalnym zaangażowaniu w obronie powinni tutaj zatrzymać LAL w okolicach 100. Ja bym tutaj nie wystawił więcej aniżeli 100,5.
NBA 2014/2015 11:9
Dodatkowo poszło jeszcze PTB po info, że zagra Aldridge, ale nie liczę do statów.
 
friendly 421

friendly

Użytkownik
Naprawdę dzisiaj buki zaszalały z kursami, dostrzegam kolejne spotkanie warte uwagi. Oklahoma vs Portland. Kurs 3,10 na Blazers?! Aldrige prawdopodobnie już dzisiaj wróci, a nawet jeżeli nie...Oklahoma bez Duranta, Ostatnie 2 mecze na styku punktowym, lekkie zamieszanie z powodu kontuzji mvp, wydaje mi się że to naprawde przesada, tym bardziej że Portland gra naprawdę dobrze. Proponuję zagrać handi nawet na +6,5 dla portland, to jest realne. DZISIAJ BUKI WYSTAWIŁY POGMATWANE KURSY.
Oklahoma vs Portland(+6,5) 1,83 @bet365 ✅ -&gt; No i portland odrobiło 10 pkt w 2 minuty :&gt;
 
F 263

fidelio

Użytkownik
Naprawdę dzisiaj buki zaszalały z kursami, dostrzegam kolejne spotkanie warte uwagi. Oklahoma vs Portland. Kurs 3,10 na Blazers?! Aldrige prawdopodobnie już dzisiaj wróci, a nawet jeżeli nie...Oklahoma bez Duranta, Ostatnie 2 mecze na styku punktowym, lekkie zamieszanie z powodu kontuzji mvp, wydaje mi się że to naprawde przesada, tym bardziej że Portland gra naprawdę dobrze. Proponuję zagrać handi nawet na +6,5 dla portland, to jest realne. DZISIAJ BUKI WYSTAWIŁY POGMATWANE KURSY.
Oklahoma vs Portland(+6,5) 1,83 @bet365
Batum nie zagra, jeśli nie zagra też Aldrigde to grają bez dwóch podstawowych zawodników na trudnym terenie w Oklahomie.
 
qwerty10 1K

qwerty10

Użytkownik
Spotkanie z Bucks, no coz nie widze jakiegos rywala dla Big AL&#39;a. Bez Lance&#39;a Hornets wyglada bardzo przyzwoicie i nic dziwnego, ze kraza takie informacje, ze ma wrocic do Pacers. Juz grali miedzy soba na rozpoczecie sezonu wtedy po zacietym spotkaniu wygrali Hornets dwoma punktami, Bucks bardzo fajnie wyglada ta druzyna, szkoda strasznie Parker&#39;a bo wygladal imponujaco, zespol Kidd&#39;a ma na prawde bardzo spore szanse na PO, no ale zobaczymy jak to wyjdzie. Biore overek srodkowego Hornets, przepcha sie, ma czym i powinno byc miodzio. Polecam.

AL Jefferson ov20.5 @1.90
marathon
Biore jeszcze taki tripelek. biore to Rambo :cool:
LAC +9.5_GSW zw_Pelicans +7 @1.90
Bet365
 
thejet 2K

thejet

Użytkownik
24/12/2014 1:30 CET
Brooklyn Nets - Denver Nuggets over 198.5
1.90 (Pinnacle) ⛔ 96:102=198
5/10

Brooklyn ma problemy z kontuzjami. Ostatnio nie grają Brook Lopez i Deron Williams. Bez Brooka Lopeza tempo Brooklynu jest szybsze i więcej jest podań między graczami. Denver to drużyna, która lubi szybkie granie i ma bardzo tempo akcji.

Myślę, że Brooklyn znowu zagra szybszy basket, a Denver na pewno w to pójdzie i będzie pokaz, która drużyna jest lepsza w ataku.

24/12/2014 3:00 CET
Dallas Mavericks - Phoenix Suns over 214.5
1.92 (Pinnacle) ✅ 115:124=239
5/10

Mavs ma ostatnio serial trzech underów. To dobry czas, aby zrobić over z Phoenix, który lubi szybki basket. Mavs w ostatnich spotkaniach ma duży problem z rzucaniem i najczęściej większość zawodników na czele z Dirkiem ma słabe występy w ataku. Dallas to jednak drużyna rzucająca najwięcej punktów we własnej hali spośród wszystkich drużyn w NBA. Phoenix też bardziej skupia się na ataku i wg mnie będzie over.

24/12/2014 4:30 CET
Los Angeles Lakers - Golden State Warriors over 215.5
1.94 (Pinnacle) ✅ 115:105=220
5/10

Lakers w tym sezonie zawsze z GSW idą w atak i pokazanie sobie, która ekipa jest lepsza w ataku. Golden State ma świetne narzędzia w ataku i zawsze wygrywa te bitwy. Lakers są bardzo słabi w obronie i prawdopodobnie znowu stracą ich wiele ze świetnymi ofensywnie graczami Warriors.
 
S 212

synpresleja

Użytkownik
wczoraj TOR prowadząc wyraźnie po 70% meczu zabrakło paliwa i popłyneli,nie mówiąc o MEM,widać ile znaczy dla nich ZACH. Denver nie skomentuje bo poco? Kemba z Alem są jednak w stanie wygrywać sami mecze.
Ostatni mecz Bostonu wyglądał komicznie,ze względu na zupełny brak zgrania,cały czas w tym meczu Heat mieli wieksze nerwy mimo prowadzenia,a Boston grał tak jakby był pewien,że i tak mecz się wygra,było blisko dopóki rookie nie odpalił triple i wynik odjechał.Nelson mimo wszystko formę jakąś ma i wydaje mi się,że zupełnie zamulone ORL nie będzie w stanie wygrać ale czy po 2.10 warto? Może za drobne.
Wash jak przewidywałem wkońcu przegrał i myślę ,że na 1L się nie skończy ,chłopcy za pewnie się poczuli a grają od blisko miesiąca coraz gorzej,CHI na fali,wczorajsze zwycięstwo wyszarpali w niezłym stylu bo TOR grało bardzo soldinie dopóki się nie zatrzymali,wiele ekip nie wytrzymało by tego tempa a oni zdołali jeszcze wygrać.Brawo. Wątpie by znowu rzucali z o50% skutecznością dlatego biorę under192 za 2.50. Jeśli Butler zagra swoje ,a ławka coś dorzuci to i CHI powinni wygrać.Jako ,że NBA lubi serie a kubeł zimnej wody na łby się Wash przyda wezmę Byki.
Do IND wraca Hill i gdyby nie to brałbym NOP z pocałowaniem ręki,teraz wypada się zastanowić bo dla mnie Hill to niezły gracz,troszkę w poprzednim sezonie nie doceniany. A ostatnie wyniki IND wyglądają solidnie 2W i 2L w crunchtime z DEN i LAC. Dla mnie nobet.
To jak brzydko zostali wczoraj zamieceni DEN może dziś podziałać inplus,3mecz z rzędu ze skutecznośćią u40% to lekki wstyd. Coś tam nie do końca funkcjonuje,ale w Nets nie funkcjonuje nic ,bo mimo mnóstwa asyst ,skuteczności o50% powinni rozjechać DET ,a skończyło się męczarnią. Nie mówiąc nic o tym ,że swojej deski bronić zupełnie nie potrafią,co 2 piłkę zbierał Monroe z Drummondem. Wydaję mi się ,że DEN jest w stanie dziś ogarnąc handi -5 easy.
Znowu się powtórzę,ale taka obrona to dla ATL woda na młyn. LAC w DEF nie istnieje co pokazał też wczorajszy mecz,mimo świetnej ofensywy ciężko im tu będzie wygrać,ATL gra supertaktycznie,schematy wychodzą im perfekcyjnie i zanim LAC się ogarnie gdzie jest piłka,będą zaczynać z pod swojego kosza,jedyne info które psuje mi ten typ to prawdopodobny powrót Tegaue.Jeff bierzę sporo akcji na siebie a ostatnio dość cegli.Oczywiście jest bdb zawodnikiem ale wydaje mi się ,że więcej dzielący się piłką Schroder będzie lepszym rozwiązaniem w meczu z takim przeciwnikiem.
Jeśli Miami zagra bez Wade,może przegrać i wcale nie robię sobie żartów. W ostatnim meczu to Boston sam sobie ten mecz przegrał,lekko lekceważąc osłabione Miami,dziś o lekceważeniu mowy nie ma,a skład Miami wygląda blado. Póki trafia Deng ,Williams i Chalmers wynik się trzyma,coś tam dorzuci Haslem z Andersenem i może się uda,ale jeśli ktoś dziś zagra słabiej będzie marnie. Phila ostatnio sieka co raz lepiej triple,ma wysoki % z FT i co najważniejsze im się chce,z czym w NBA bywa różnie. Czekam na info o Wade i w wypadku dobtful biorę 76ers.
Jeśli mecz byłby 3-4 dni temu grałby pewne Bucks ale to co grają ostatnio Kemba z Alem robi mi lekki mentlik w głowie i chyba im zaufam. Hornets jest on fire a Bucks to dość chimeryczna drużyna.Widzę value w tym kursie.
OKC jak pisałem wcześniej z samym Westbrookiem szału nie robi. Jeśli ograło ich NOP,czemu POR ma tego nie zrobić? Tymbardziej ,że wczoraj zaliczyli wtopę. Jeśli się okaże,że wraca Aldridge kurs poleci,ale wtedy będzie miał znaczne większe szanse powodzenia bo wiadomo jaką rolę on w POR,czy z nim czy nie,wystawianie 3.10 na POR w meczu z OKC bez Duranta wydaję się conajmniej dziwne. POR.
DAL dogiem? PHX zaczęło serie wraz z powrotem Dragica,ale siła drzemiąca w DAL jest ogromna jak to odpali chociaż na 1Q to wygrają easy.Dla mnie 60-40 dla DAL i to miękko,forma podobna,skład lepszy gości,nie mówiąc o tym,że Słońca w domu mają gorszy bilans niż away.DAL odwrotnie. Wychodzi jedno-DAL.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Bryant over 25.5 @ 1.90 by Marathon
Nie wiadomo czy Kobe dzisiaj nie dostanie wolnego, ale jeśli zagra to wygląda zacnie.
Dobry match-up dla Mamby.
Średnia 34.7 per game w meczach przeciwko Klay&#39;owi, w tym 44 i 28 pkt w tym sezonie.
Nigdy w match-up&#39;ie z Thompsonem nie zszedł poniżej tej linii.
 
M 676

mmichael83

Użytkownik
Damian Lillard

over 20,5 pkt ✅ już po I połowie !

1,75 bet365


Bitch Please !!!!

Pojedynek Portland z OKC
pojedynek PG : Lillard-Westbrook
brak zawodników: Aldridge-Durant

Czy w takim przypadku bedzie to pojedynek skupiony dwóch liderów na obronie?? Wątpię, wczoraj słabszy dzień pod względem pkt Daniela, jeżeli dalej nie będzie jego kolegi z drużyny to znowu on musi brać na Swoje barki odpowiedzialność za ofensywę,a 21 pkt to może pokryć w 3Q.

Ja wchodzę grubo!!!!

stawka 7/10 !!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Kolejny dzien kolejny raz cieszy mnie masowka tym razem Atlanta.No to szeregowy ładuj Clippers.Atlanta juz stawiana pod niebiosa a Clippersi oczywiście słaba forma.Jak znam NBA dzisiaj Atlanta nawet nie pierdnie tak ich ekipa z LA zjedzie.Po takim kursie w NBA to trzeba uderzyć mocniej niż zwykle.
Clippers 2.05 ⛔ ⛔
Pinnacle
 
S 212

synpresleja

Użytkownik
Obyś nie się nie dziwił;) Dla mnie w ciągu ostatnie tyg, ta drużyna gra najbardziej skuteczny a zarazem prosty basket w całej NBA. Problemy w defensywie w LAC są ogromne,wczoraj SAS wjeżdzało jak chciało. Milweuke to już wogóle rzucało sobie z czystych pozycji,nie wierzę że w jeden dzień nagle LAC zacznie super bronić. W ofensywie owszem,są świetni,ale po ciężkim meczu wczorajszym napewno braknie sił na konkretną obronę i jeśli ktoś miałby kogoś rozjeżdżać to ATL gości. Sam fakt,że wraca Tegaue i siada na ławkę ,pokazuje jak mocna zrobiła się pozycja Schrodera. Horford ma świetnie nastawiony celownik,podobnie jak Korver,swoje dorzuca Millsap i reszta. Nie oszukujmy się LAC budzi respekt i z tego powodu mamy tu kursy 50/50. Wiadomo,że kiedyś słabszy mecz przyjść musi ale to jeszcze nie czas.
Do Bucks wraca Ilyasova i trochę się pod górę robi dla Hornestów.
Miami z Wadem,więc wyrzucam Phile.
Brook Lopez wraca do Nets ale nie ma Derona więc nie wierzę ,że Jack ma z nim tak świetne zgranie. Zostaje przy Den.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Bryant over 25.5 @ 1.90 by Marathon
Nie wiadomo czy Kobe dzisiaj nie dostanie wolnego, ale jeśli zagra to wygląda zacnie.
Dobry match-up dla Mamby.
Średnia 34.7 per game w meczach przeciwko Klay&#39;owi, w tym 44 i 28 pkt w tym sezonie.
Nigdy w match-up&#39;ie z Thompsonem nie zszedł poniżej tej linii.
Tak jak wspomniałeś Kobe prawdopodobnie dziś nie zagra, a nawet jeśli zagra to:
A) tym meczu jest bardzo mozliwy blowout
B) biorąc pod uwagę doniesienia (http://espn.go.com/los-angeles/nba/story/_/id/12069193/los-angeles-lakers-coach-byron-scott-formulating-plan-limit-guard-kobe-bryant-minutes-workload), Kobe moze dostać mniej minut na parkiecie co w sytuacji z punktu A) daje sporą pewność ze Kobe zagra mniej i overa nie wykręci. Imo spore ryzyko z tym overem. Ale powodzenia ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom