>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA Grudzień 2014

Status
Zamknięty.
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Boston Celtics - Brooklyn Nets 2 2,32 Marathon ✅
&quot;Celci&quot; po odejściu Rondo będą potrzebowali trochę czasu, że Nelson zgrał się z drużyną. Dwa ostatnie spotkania już bez Rajona przegrane. U siebie w tym sezonie &quot;Celci&quot; grają na skuteczność około 50 %(7-8). Goście natomiast grają trochę słabiej na wyjeżdzie (5-8). Ostatnio już był w szeregach Netsów Loopez co prawda mało grał ale dzisiaj liczę na jego więcej minut. Na chwilę obecną Netsi bez Darona na którego bardzo liczyłem. Jednak ten mecz jak dla mnie to 50/50 więc biorę większy kurs na Netsów i liczę na dobre spotkanie po wygranej gości którzy w mojej ocenie mają duże szanse na wywiezie punktów z Bostonu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
thejet 2K

thejet

Użytkownik
26/12/2014 19:00 CET
Boston Celtics - Brooklyn Nets under 201
1.94 (Pinnacle)
5/10

Po kontuzji wraca podstawowy center Brooklynu - Brook Lopez. Z nim Nets na parkiecie grają wolniejszy basket. Boston ma dużo nowych zawodników i będą potrzebować czasu, aby lepiej się zgrać i zrozumieć, co zapewne skończy się stratami i nieporozumieniami. Nets ma dzisiaj wszystko dla underu - Lopeza, Joe Johnsona, który lubi grać swoje izolacje, które zabierają dużo czasu. Myślę, że linia 201 jest bardzo wysoka na mecz Brooklynu i jest to dobra okazja do underu.

27/12/2014 2:30 CET
Dallas Mavericks - Los Angeles Lakers (+14)
1.95 (Pinnacle)
5/10

Po dwóch spotkaniach odpoczynku wraca lider Lakers - Kobe Bryant. Mavericks z Rondo w składzie dotychczas rozgrywa tylko słabe spotkania i ma duży problem z atakiem. Mavs potrzebują czasu do lepszego zrozumienia z Rondo i zbudowania rotacji po odejściu Crowdera, Nelsona i Wrighta. Lakers z wypoczętym Kobe&#39;m powinni walczyć cały mecz i pokryć handicap. Wczoraj w Chicago grali dobrze, ale na sam koniec zagrali słabo i przegrali, aż 20-stoma punktami.
 
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Nikola Vucevic powyżej 17,5 pkt ⛔
1,85

DeMarcus Cousins powyżej 23,5 pkt ZWROT - illness
1,85

Ako: @~3​
⛔

Dubel z milenium, czyli trzeba liczyć się z podatkiem, ale myślę, że warto. Najniższa linia na Nikolę ze wszystkich buków. Orlando co prawda w ostatnich meczach nie zachwycało, a raczej grało po prostu słabo, ale w NBA każdym mecz to inna historia i dzisiaj powinni przynajmniej do pewnego momentu stawić opór Cavs. Za sprawą kogo ten opór jest możliwy? Wydaje się, że kluczową postacią wokół której dzisiaj będzie się kręciła gra ofensywna Orlando powinien być Vucevic. Zawodnik Magic, jak na centra przystało rzuca na dobrej skuteczności i wciąż rozwija swoją grę w ofensywie. W grudniu oddaje średnio ponad 14 rzutów/mecz i rzuca 17 pkt, ale dzisiaj świetna okazja, by poprawić swoje statystyki. Cavaliers wczoraj grali z Heat i poprzez wczesną porę transmisji tego spotkania więcej osób niż zwykle mogło dostrzec słabości Cleveland. Zanim dotrę do sedna sprawy trzeba w tym momencie zaznaczyć, że ze składu Cavs prawdopodobnie do końca sezonu wypadł Anderson Varejao, czyli podstawowy center ich drużyny (notabene słabo broniący w tym sezonie obręcz). Z uwagi na jego absencję rotacja podkoszowych jest ograniczona, a co więcej nie ma w tym zespole na ten moment zawodnika, który może skutecznie bronić w pomalowanym i dać jakiś pozytywny impuls w obronie całemu teamowi. Już przed kontuzją Varejao, GM Cavs, David Griffin był świadom, że musi poszukać jakiegoś gracza umożliwiającego odpowiedni defence, a teraz jest praktycznie zmuszony do aktywności na rynku transferowym. Póki co Cavs musza sobie radzić z tym, z czym zostali. Wczoraj w meczu z Heat doszło do sytuacji dość kuriozalnej bo mecz na pozycji centra zaczynał Kevin Love będący oczywiście nominalnym PF&#39;em, a jako silny skrzydłowy występował Marion. Love to marny obrońca, a Marion we wcześniejszych spotkaniach rozpoczynał mecze nawet na pozycji SG, co obrazuje, w jak fatalnej sytuacji znajdują się Cavs patrząc jedynie na sytuację pod koszem. Oczywiście w rotacji jest również Thompson, dający swojemu zespołowi sporo zbiórek i energii w szerokim tego słowa znaczeniu, ale w obronie również nie prezentuje nic, co pozwala sądzić, że może dziś dać od siebie coś pozytywnego. Ciężko na ten moment powiedzieć, czy Blatt powtórzy ustawienie z Love&#39;em na centrze, ale jeśli tak to z automatu więcej piłek będzie kierowanych do Vucevica bo to po prostu oznacza dla niego łatwy matchup. Zresztą tak, jak wspomniałem, obojętnie kto dziś pojawi się pod koszem gości, nie będzie w stanie zatrzymać utalentowanego gracza z Czarnogóry.

Dubelek nad ranem powinien zwieńczyć lider Kings w osobie Cousinsa. Już nie raz tu opisywany jest po prostu bestią w pomalowanym poprzez wielki atletyzm i kilka dopracowanych zagrań ofensywnych, które są w zasadzie nie do zatrzymania. DeMarcus miał zapalenie opon mózgowych i pod jego nieobecność Sacramento zanotowało wiele przegranych, co z kolei posłużyło, jako naciągany argument do zwolnienie ich Head Coacha, z którym zawodnicy utrzymywali świetne relacje. Po powrocie w zasadzie wiele się nie zmieniło. Cousins znów jest dokarmiany sporą ilością piłek i gra na swoim optymalnym poziomie zdobywając w ostatnich 3 spotkaniach kolejno: 27,29 i 22 pkt. Dziś Kings podejmą na własnym parkiecie Słońca i by mogli liczyć na końcowy triumf, o który będzie ciężko musza znów polegać w dużej mierze na swoim liderze. Suns mają problem z obsadzeniem pozycji centra bo Plumlee, który cały poprzedni sezon rozpoczynał, jako starter, w tym niekoniecznie prezentował się dobrze i w tej chwili na parkiecie w s5 melduje się Len. Co można powiedzieć o tych dwóch graczach? Wystarczy chyba tyle, że Cousins miał już trudniejsze wojaże z innymi, lepszymi graczami na swojej pozycji i potrafił sobie radzić. W tym przypadku nie powinno być inaczej. Siła fizyczna powinna być zdecydowanie po stronie Boogie. Raz już w tym sezonie Cousins i jego Kings mierzyli się z Suns, kiedy to rzucił 25 pkt z 14 rzutów i wiele razy stając na linii rzutów wolnych. To tylko pokazuje, że obrońcy nie mieli na niego pomysłu i dzisiaj się to nie zmieni. Zmienić się może ilość oddanych przez niego rzutów bo zazwyczaj jest ich więcej niż powyższej 14.

Co do pierwszego typu na pewno dobrze będzie wyglądać też bet łączony na pkt + zbiórki Vucevica. Cavs zbierają przeciętnie, a wczoraj na deskach przegrali z najsłabszymi w tym elemencie Heat. Vucevic regularnie notuje ponad 10 zbiórek/mecz, a dzisiaj powinno być tego jeszcze więcej.

Singlami również można zagrać oba bety w niestacjonarnych bukach.

Vucevic over 18 pkt
1,90
Ónibet

Cousins over 23,5 pkt
1,90/1,85
Marathonbet/Sportingbet​
 
stefanmks 243

stefanmks

Użytkownik
26/12/2014 19:00 CET
Boston Celtics - Brooklyn Nets under 201
1.94 (Pinnacle)
5/10

Po kontuzji wraca podstawowy center Brooklynu - Brook Lopez. Z nim Nets na parkiecie grają wolniejszy basket. Boston ma dużo nowych zawodników i będą potrzebować czasu, aby lepiej się zgrać i zrozumieć, co zapewne skończy się stratami i nieporozumieniami. Nets ma dzisiaj wszystko dla underu - Lopeza, Joe Johnsona, który lubi grać swoje izolacje, które zabierają dużo czasu. Myślę, że linia 201 jest bardzo wysoka na mecz Brooklynu i jest to dobra okazja do underu.

27/12/2014 2:30 CET
Dallas Mavericks - Los Angeles Lakers (+14)
1.95 (Pinnacle)
5/10

Po dwóch spotkaniach odpoczynku wraca lider Lakers - Kobe Bryant. Mavericks z Rondo w składzie dotychczas rozgrywa tylko słabe spotkania i ma duży problem z atakiem. Mavs potrzebują czasu do lepszego zrozumienia z Rondo i zbudowania rotacji po odejściu Crowdera, Nelsona i Wrighta. Lakers z wypoczętym Kobe&#39;m powinni walczyć cały mecz i pokryć handicap. Wczoraj w Chicago grali dobrze, ale na sam koniec zagrali słabo i przegrali, aż 20-stoma punktami.
Kobe Bryant said both of his Achilles are sore, and his chances to play Friday night vs. the Mavs are &quot;slim.&quot;

wiec Bryant raczej nie wraca...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Boston Celtics - Brooklyn Nets 2,12 ✅ 106:109
Boston Celtics - Brooklyn Nets under 201,5 1,961 ⛔ 107:109
Miałem szukać undera ale w sumie podoba mi się ta opcja. Spojrzałem na matchupy i może być cholernie ciężko Bostonowi. Nie wiem ile pogra Lopez ale on pod koszem byłby wskazany, gdyż wydaje mi się, że jest lepszym obrońcą(btw może ktoś ma stronkę która podaje efektywność obrony w postaci np punktów rywali z matchupów?). Dodatkowo Green będzie pewnie grał przeciwko Joe Johnsonowi a ten w mojej opinii jest solidnym obrońcą i pewnie gdyby przykładam się do niej zawsze to uchodziłby za naprawdę solidnego obrońcę bo ma do tego predyspozycje. Problem jest z Jack bo ten jest słabym obrońcą(takiego go kojarzę może coś się zmieniło bo nie oglądałem go dawno) i tutaj przydałby się Deron, który na pewno jest lepszy w tym elemencie. Niestety jest GTD. DO tego Garnett. Wydaje mi się, że taka defensywa powinna sprostać Bostonowi bo na kluczowych pozycjach gdzie mają strzelców czyli Green i Sullinger mają solidnych obrońców do tego pod koszem liczę na więcej minut Lopeza. W ofensywie ostatnio grają solidnie i wg. mnie nie powinni mieć tutaj problemów z Bostonem, który broni fatalnie i do tego ma dzisiaj naprawdę ciężkie matchupy na kluczowych pozycjach.
Bez szału bo wypadłem z obiegu i czasami mogę nie do końca wszystko wiedzieć.
Jednak skusiłem się na under. Fakt, jest taki że przeciwko Bostonowi powinni zwalniać tempo, plus tak jak napisano wyżej jeżeli Lopez zagra więcej powinni grać wolniej. Boston przy tych matchupach również nie powinien rozwinąć się specjalnie w ofensywie więc ta linia wygląda smakowicie.
NBA 2014/2015 12:10
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Karmol przedstawił swoje typy, które wyglądają na papierze konkretnie, ja od siebie dorzucam bet na Nuggets@Timberwolves. Zaczne od tego ze zaskoczyła mnie taka linia. W ostatnim meczu u Cavs na Shabazza linie wystawił tylko betano i było to 18 pkt. Ledwie na zwrot ale trzeba pamietac ze blow był konkretny + świetny mecz Wigginsa który chciał zagrać na nosie swojemu niedoszłemu pracodawcy ;) Przechodzac do meritum. Shabazz jeszcze do niedawna był rezerwowym i dostawał ogony (jeśli w ogóle). Kontuzje kilku graczy Wolves (w szczególności uraz Kevina Martina) otworzyły mu szanse na wieksze minuty na parkiecie jednak tak naprawdę Shabazz pokazuje pełnię swoich umiejętności odkąd wskoczył do s5 w miejscie oddanego do Rockets Coreya Brewera. Póki co 3 spotkania w s5 i średnia 21.5 pkt na mecz. W ogóle Shabazz gdy gra w meczu 30 lub wiecej minut notuje w tym sezonie średnią 21.3 pkt na spotkanie. Chłopak choć nominalnie gra na pozycji small forwarda to od wspomnianej wymiany grywa na pozycji rzucajacego obrońcy a warunki ma do tego świetne: regularny rzut, dobrze odnajduje się w sytuacjach catch&amp;shoot, potrafi agresywnie wejść pod koszn czy tez ograć rywala w post up. Jest niezwykle wszechstronny w ofensywie (defensywa to jego pięta achillesowa, ale ofensywnie nie mozna zarzucić mu zbyt wiele, moze tylko to ze jest mało kreatywny ale rekompensuje to z nawiązką ten instynkt killera który niewątpliwie posiada). Do tego świetne warunki fizyczne bo przy 2 metrach wzrostu wazy ponad 100 kg. Jestem przekonany ze dzis Afflalo bedzie miał z nim sporo problemów, do tego Nuggets nie słyną z obrony (za to potrafią narzucić dobre tempo) więc zapowiada się po prostu ofenwyne spotkanie ze sporą ilością punktów. Jeszcze co do Shabazza. Teraz przezywa swój najlepszy okreś odkąd przyszedł do ligi (trzy tygodnie temu carrer high 28 pkt z Lakersami w 27 minut, świetne ostatnie mecze) i być moze wlasnie kupuje sobie przepustkę do gry w pierwszym składzie na kolejny sezon. Wg mnie zarówno matchup jak i forma przemawiają baaardzo mocno za overem. Powodzenia ????
Shabazz Muhammad over 16.5 @ 1,85 sportingbet ⛔

sorry, po 2 kwartach 12 punktów i było świetnie ale niestety w drugiej polowie słabiutka skuteczność i brak piłek granych do Shabazza zdecydowały..
 
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Memphis Grizzlies
: Houston Rockets

Rockets +2 / 1.91 / Betsson✅
Bardzo ciekawe starcie dzisiejszej nocy czeka nas w FedEx Forum gdzie Miśki spotkają się z Rakietami z Houston. Drużyny te spotkały się już 2 raz w obecnym sezonie i narazie wynik obu spotkań to 1:1. Czy wiele się zmieniło od tych pojedynków? Wydaje się, że tak. Zmieniło się szczególnie w drużynie z Houston. Po 1 przedłużyli kontrakt z trenerem. Po drugie pozyskali niezłego obrońcę jakim jest z pewnością Brewer(najlepszy przechwytujący ligi), do tego kilka dni temu pozyskali J-Smoove&#39;a, który potencjał ma wielki, ale na pewno wielu z nas zadaje sobie pytanie czy w końcu go wykorzysta. Z pewnością można wiele pisać o tym graczu. Znajdziemy wiele + i -. Wydaje mi się, że nadeszła w końcu pora gdzie niegdyś latający Josh ogarnie się. Trafił do niezłej organizacji, w której jest jego przyjaciel(Howard).
Wszyscy na pewno w tym sezonie dziwimy się obronie Houston, która w sezonie 13/14 była słaba. Myśląc o difensie od razu widzimy Beverleya,Arize, czy też Howarda. Są to na pewno gracze którzy potrafią walczyć na bronionej połowie.
Memphis znani są z jednej z lepszych defensyw na parkietach NBA jednak w tym sezonie również ciekawie wyglądają w ataku. Fajnie szczególnie ogląda się poczynania Gasola który obecnie jest jednym z lepszych graczy na swojej pozycji.
Do składu Grizzlies wraca prawdopodobnie Allen, a raczej zabraknie ZI BO który nie brał udziału w porannym treningu.
Potencjał obu zespołów jest wyrównany jednak wydaje mi się, że przy tym talencie który posiadają Rockets na swojej ławce będą w stanie powalczyć tu z Miśkami. Linia bardzo krótka, więc zapowiada się close game, a w tym(miejmy nadzieje) lepsi będą gracze w czerwonych(?) strojach
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
New Orleans Pelicans - San Antonio Spurs 1 1,66 Marathon ✅
Gram w tym meczu na gospodarzy, ponieważ wczoraj Spurs zaprezentowali się u siebie bardzo mizernie z &quot;kontuzjowaną&quot; Oklahomą. Gdy tylko Russel był na boisku i reszta podstawowych graczy to goście w sumie kontrolowani pojedynek. Dzisiaj Jrue i Davis powinni spokojnie ograć Mistrz NBA. Parker na razie nie gra na 100% a i Duncan wczoraj wyglądał trochę na zmęczonego. Słaba skuteczność z gry itd. Liczę, że Holiday będzie dużo sam kończył akcji i poza tym podawał do Davisa a mecz zakończy się wygraną drużyny z Nowego Orleanu.

Dwight Howard over
11 zbiórek 1,85 Betsson
Normalnie bym tego typu nie grał. Ale po pierwsze ostatnio Howard świetnie zbiera i tylko raz nie przekroczył tej linii w ostatnich 5 spotkaniach a zdobył wtedy 11 zbiórek.. Dzisiaj w ekipie gospodarzy raczej zabraknie Zacha czyli podstawowego gracza do walki na &quot;tablicach&quot;. Wiadomo, że Marc będzie walczył z Howardem ale jego atletyzm i siła przemawia bardziej za nim a do tego statystki w których gracz z Houston ma prawie 4 piłki więcej zebrane na mecz niż center Memphis. Gdy Randolph by grał to na pewno ciężej by było zbierać Howardowi bo statystki pod tym względem obaj mają bardzo dobre (DH 11,9 na mecz ZR 11,4 na mecz).
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Detroit Pistons - Indiana Pacers 2 @ 1,73 MarathonBet
Detroit Pistons - Indiana Pacers (-2,5) 2 @ 1,93 MarathonBet
Nie udzielam się w tym dziale, mimo, że jestem na bieżąco z NBA. Chyba udzielił mi się duch świąt, że tu coś naskrobię. ????
Pacers lubiłem oglądać w poprzednim sezonie. Często przegrywali do przerwy dwu cyfrową liczbą, by po przerwie zagrać jeszcze bardziej twardo w defensywie i skuteczniej w ofensywie, a wynik odwracał się na ich korzyść. W tym sezonie niestety tak kolorowo nie było. Vogel miał szpital w drużynie i grał bez praktycznie wszystkich swoich starterów. Na początku nieźle to wyglądało. Potem przyszła seria porażek, a następnie kilka ciekawych rezultatów, gdzie potrafili wygrać z Heat, Dallas (gdzie wygrali wszystkie kwarty i ostatecznie skończyli na +11) oraz z Bulls. Po serii 8 porażek, powrocie wszystkich graczy prócz George&#39;a zaczęli wygrywać. W nocy mogą przedłużyć serię do 3 zwycięstw. Od Pizdons gorsi są tylko Knicks i 76ers, co mówi samo za siebie. O ile 76tki i Knicks trochę się obudzili z tego marazmu, o tyle w Detroit przyszłość nie wygląda kolorowo. Odszedł Smith, co chyba można uznać bardziej za wzmocnienie. O obronie nie mają zbytnio pojęcia. Co innego Indiana, gdzie w poprzednim sezonie w ich meczach można było praktycznie w ciemno brać under punktowy. Może w tym sezonie nie jest tak kolorowo i aktualnie są poza PO, ale ich szczelna obrona powinna spokojnie sobie poradzić z takimi jeźdźcami bez głowy jak Drummond. Mimo, że na wschodzie o PO będzie zdecydowanie łatwiej niż na wschodzie, to Pacers muszą takie mecze wygrywać. Nie sądzę, aby pod choinkę Tłoki dostały prezent w postaci wygranej. Tym bardziej, że Indiana na wyjazdach radzi sobie lepiej i dobrze kryła linie z pozycji doga. Dodatkowo wygrali ostatnie 9 z 11 spotkań z Pizdons. Oglądałem ich w meczu z Pelikanami już z Hill&#39;em w składzie, który zagrał dobre spotkanie i jestem w stanie zaryzykować ich wygraną z pokryciem krótkiej linii.
Wydaje mi się że dla Detroit wszystko co najgorsze to już za nimi(czytaj odszedł Smith)pozbyli się gościa który psuł atmosferę nic nie grał a robił za gwiazdę.Teraz może być tylko lepiej. Już w meczu z Netsami widać było chęć walki,zwycięstwa.Czas na przełamanie Detroit win 2.29 Pinnacle ✅ ✅

Czaję się również na San Antonio bo kurs to jakiś żart i Kingsów ale to później.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Orlando Magic - Cleveland Cavaliers under 197,5 1,961 ✅ 89:98
Wydaje się linia niska, ale czy aby na pewno. Goście obecnie w ofensywie to dzieci we mgle. Fatalnie to wygląda. O ile siadają rzuty dystansowe to jeszcze to jakoś wygląda, ale jak zaczynają nie trafiać to jest tragedia. Tona nieprzemyślanych akcji. Jeżeli chodzi o zespołowość to chyba jedna z najgorszych ekip, dzielą się piłką fatalnie i tylko indywidualności tutaj ratują im tyłek. Potrzebują ewidentnie czasu bo wychodzą im pojedyncze mecze, ale jeżeli drużyna potrafi coś bronić to zaczynają się problemy bo tak naprawdę wtedy już proste izolacje nie wystarczają. Orlando potrafi bronić na niezłym poziomie. Jak na zespół z takim bilansem mają całkiem dobre statystyki defensywne. Jeżeli chodzo ekipy z ujemnym bilansem to tylko Indiana, Miami i Nets tracą mniej punktów.
CLE też w tym sezonie raczej underowa ekipa. Kilka fajnych statów znalazłem i tak. W tym sezonie CLE notują bilans O-U 9-14 jako faworyt, 1-6 po przegranej jako faworyt, 0-4 po porażce 10+ points, 5-9 grając z zespołem z minusowym bilansem i 5-10-1 z ekipami, które tracą mniej niż 99pkt na mecz (Orlando traci 99,2).
Jakoś nie widzę w tym meczu ostrego tempa. CLE b2b. Orlando w ofensywie szału nie robi i powinni sobie tutaj poradzić z nimi ale też nie widzę by CLE rozrzucało ich away tak jak to zrobili u siebie miesiąc temu (106:74).
Wydaje mi się, że trochę zawyżają tutaj linię ze względu na CLE i że oni zawsze mogą, ale nie sądzę by tutaj było ostre strzelanie.
Detroit Pistons - Indiana Pacers -2,5 1,925 ⛔ 119:109
Wg. mnie jeżeli miałbym porównać co jest ważniejsze: odejście Smitha czy powrót Hilla to dla mnie wybór jest oczywisty. Hill to bardzo ważne ogniwo tego zespołu, po powrocie od razu w pierwszym meczu w S5 zanotował najlepsze cyferki z całego zespołu grając tylko 21 minut. Odejście Smitha powinno pomóc, ale umówmy się Detroit nie stać na wiele lepszą grę. Przede wszystkim trochę brakuje pomysłów a Indiana mimo takiego bilansu dalej jest najlepszą defensywą w lidze i wg. mnie z takimi zespołami powinni radzić sobie bez problemowo. Zresztą to też pokazuje fakt, że przeciwko ekipie &lt;.500 mają bilans 6:2 ATS.
Ta linia wg. mnie jest bardzo fajna do grania w kierunki Indiany bo zazwyczaj połączenie dobrej defensywy grającej przeciwko niepoukładanej ofensywie kończy się źle dla wiadomo kogo. A Indianie obecnie zależy na każdej wygranej i b2b raczej tutaj nie ma większego znaczenia w moim odczuciu.
Atlanta Hawks - Millwaukee Bucks +9,5 1,925 ✅ 77:107
Atlanta Hawks - Millwaukee Bucks over 205 1,90 ⛔ 77:107
Atlanta gra świetnie każdy to wie. Ale Bucks nie zwykli nie coverować linii. Atlanta raczej nie niszczy swoich rywali(8-6 ATS vs &lt;.500 teams), chyba, że Ci totalnie nie walczą, ale Bucks raczej do nich się nie zaliczają. Bilans ATS 15-7 jako underdog, 12-5 away, 10-3 vs team notujący 100p/game.
Bucks wg. mnie też trochę są niedoceniani. Mnie osobiście podoba się gra tej drużyny, która jest bardzo fajnie zbilansowana na to co posiadają.
Co do overa liczę na otwarte spotkanie bo taki styl preferują te zespołu. Co prawda grają one jutro rewanż w Millwaukee i czasami ciężko też przewidzieć co trener wymyśli. Nie wiadomo czy np goście nie skupią się na jutrzejszym spotkaniu trochę odpuszczając to, ale jakoś to nie jest w naturze tego typu zespołów, który po prostu walczy w każdym meczu by nie przeszła im okazja koło nosa, kiedy jest szansa wygrać.
Tutaj akurat ostrożnie ze stawką właśnie ze względu na ten jutrzejszy mecz ddoatkowo wypadają Ilyasova i Sanders.
New Orleans Pelicans - San Antonio Spurs under 201,5 1,98 ✅ 97:90
New Orleans Pelicans under 102,5 1,900 ✅ 97

W under Pelikanów wchodzę grubiej. Wg. mnie przesada i przeszacowują trochę gospodarzy, szczególnie ofensywnie. Ok ten zespół potrafi. Ale zrobiłem sobie research z kim oni przekraczali tą linię: Utah, GSW, Cleveland, Dallas, NYK, LAA, OKC, Utah, Sacramento, Minnesota, LAA, Cleveland, Dallas(W kolejności chronologicznej). Jak widać nie ma tutaj żadnej ekipy, która broniła by solidnie. Przekroczyli tą linię zaledwie 9 razy z 28 spotkań więc jak widać ustawianie takiej linii nawet przeciwko osłabionym Spurs to imo lekka promocja. Spurs potrafili zatrzymać Dallas under 100 z jeszcze większymi stratami personalnymi. Wczoraj w przerwach można było usłyszeć, jak coach próbuje zwolnić tempo akcji bo nie podobało mu się to jak szybko grają i dzisiaj wydaje mi się to może być klucz i powinni zwolnić tempo i zabezpieczać lepiej kontry bo tutaj pewnie będą szukać szansy gospodarze. Ale ja wierzę w inteligencje SAS i to że wyciągną wnioski z wczoraj i skupią się na założeniach bo nie wierzę, że w założeniach wczoraj mieli tak otwarty mecz w takim tempie mając dzisiaj kolejny mecz z NOP.
Warto jeszcze poczekać na 100% potwierdzenie czy zagra Big All i pewnie pogram coś na Hornets patrząc na ich formę i b2b OKC bez Duranta.
Dodatkowo czekam na informacje z Dallas bo tam nie wiadomo co z Dirkiem i Ellisem, do tego wypada pewnie Kobe to wtedy atakowanie undera miało by sens przy linii 214.
PTB też taki hc trochę przesada tym bardziej, że znowu możę nie zagrać Alldridge a 76ers ostatnio jakby na fali wznoszącej. Denver gra taką kaszanę, że odpuszczam bo Minnesota jeszcze gorsza a w takim meczach nigdy nie wiadomo co się stanie.
Houston z Memphis wydaje mi się, że cięzko przy tych kursach i liniach jakieś value znaleźć.
Oklahoma City Thunder -6,5 - Charlotte Hornets 1,934 ✅ 98:75
Jednak zmieniam zdanie po głębszej analizie. Tak naprawdę ta linia już i tak jest niska patrząc na okoliczności. OKC u siebie w normalnych okolicznościach pewnie byłoby faworytem 9-10 punktowym.
Z drugiej strony gra Hornets jest lepsza, ale tak naprawdę w porównaniu z drużynami w ich zasięgu czyli 76ers, Denver(grające padakę), Utah, Millwukee. OKC nawet bez Duranta, będące b2b to home jednak ze dwie klasy wyżej i patrząc na ich bilans nie wierzą, że tutaj odpuszczą. Powinni być naładowani a raczej tej ekipie to wychodzi na dobre. W takim okolicznościach biorę tą linię.
Dallas Mavericks -13,5 - Los Angeles Lakers 1,97 ⛔ 102:98
Los Angeles Lakers under 101 1,943 ✅ 98
Krótko. Dallas będą naładowani po dwóch porażkach. Powinni może nawet coś pograć w obronie bo LAA nie są wymagający. A patrząc na ich b2b to nie wróży dobrze. Ostatnie dwa b2b to solidne blowouty. Ellis i Dirk grają. Koby raczej out chociaz jest questionable ale na moje to w takim meczu szkoda by było go nadwyrężać bo szanse marne a widać, że ostatnio ze zdrowiem coraz więcej kłopotów. Linia wysoka, ale przy tak ofensywnej drużynie po dwóch porażkach, przeciwko b2b LAA bez lidera to wg. mnie musi się skończyć blowoutem i nie sądzę by LAA porzucało dzisiaj za wiele.
NBA 2014/2015 18:13
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
friendly 421

friendly

Użytkownik
Indiana Pacers(-4,5) vs Detroit Pistons 2,20@bet365
Witam, na szybko odnośnie spotkania. Do Pacers wrócił Hill, który ostatnio nie grał zbyt wielu minut a i tak zrobił swoje, dzisiaj wkręci się na pełne obroty. Detroit bedzie miało również problem z obroną Indiany, która jak wiemy w tej dziedzinie jest niezła. Ruch ze Smithem może wydawać się dobry, ale myślę że przez to całe zamieszanie w związku z zaistniałą sytuacją Detroit nie będzie w stanie zagrozić dzisiaj Indianie.
Polecam ????
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Atlanta w nocy dostala niesamowity lomot i przegrali 30 punktami z Bucks ale dostaja szanse szybko sie zrewanzowac . Wczoraj zagrali slabo, stracili ponad 20 pilek i rzucali za trzy na koszmarnej jak na nich skutecznosci 17%. Milwaukee z kolei bardzo dobry dzien: 50% z gry, 40% za trzy i dzieki temu zrobili blow [http://giant.gfycat.com/FaintDopeyFirecrest.gif. Wiem, ze Bucks to mocno niedoceniana ekipa w obecnym sezonie ale moim zdaniem po takim lomocie jak dzisiaj Atlanta bedzie ultra zmotywowana i nie zdziwie sie jak to teraz oni zrobia blow na parkiecie przeciwnika bo po prostu maja do tego odpowiednio dopasowany sklad. Bez nowych kontuzji w obu druzynach.
Atlanta -3,5 1,86 marathonbet✅
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Gay ( + 3,5 ) - C.Anthony 2 za 1,75 w Milenium ✅
Oj babol w Milenium.... Melo ostatnio kręci się co mecz w okolicach 30, czego nie można powiedzieć o jego &quot;matchupie&quot;. Nawe jeżeli miałby nie zagrać DC ( a sądzę , że jednak zagra ), to dla mnie peefka. Wchodzę w to mocno, nie widzę opcji, by R.Gay nawrzucał - Kings mają bardziej zbilansowany atak, a atak NY to... Melo , Melo i jeszcze raz Melo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
friendly 421

friendly

Użytkownik
Dzisiaj przyjemnie, bo już o godzinie 21;30 bedzie można zobaczyć mecz LA Clippers vs Toronto Raptors. Zagrałbym win na LA, ale należy zwrócić uwagę głównie na to że w ostatnie dni mieli natłok spotkań, toronto radzi sobie przednio, a do tego od 23 grudnia siedzą na tyłku i odpoczywają. Co to oznacza? Że na parkiet wyjdą z pełną energią po świątecznym świętowaniu ???? Clippersi mogą odczuć lekkie zmęczenie, mimo to wierzę że będzie to bardzo wyrównane spotkanie. Typ jaki mnie zainteresował jest dosyć prosty i wydaje się realny.
Over 212 points 1,90 @bet365
Obydwie drużyny potencjał ofensywny, obrona tu i uwdzie ma spore luki, rzucających nie brakuje, a do tego ostatnie mecze obu drużyn to minimum 105pkt, pomijając ostatni mecz Clippersów z Golden, ale tutaj to inna bajka bo defensywa robiła swoje. Dlatego wydaje mi się, że spotkanie będzie zarówno wyrównane jak i ze sporą ilością punktów, wydaje mi się że nawet ta linia 212 może zostać przekroczona o znaczą część. Pozdrawiam i polecam, miejmy nadzieję, że sie uda, bo te świąteczne dni to była porażka ????
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Los Angeles Clippers - Toronto Raptors (0-5,5) 2 1,74 Marathon ✅

Tak jak mój przedmówca napisał goście wypoczęci. Clippers to bardzo solidna marka z Griffinem, Paulem i Jordanem na czele, którzy grają najwięcej. Jednak Raptor i po swojej stronie ma mocna &quot;działa&quot; osobach Lowry&#39;ego, Johnsona i nieobecnego od 11 spotkań DeMara. Bez niego jednak goście radzą sobie bardzo dobrze(9-4) Gospodarze mają fantastyczne statystki w spotkaniach u siebie (12-3). Jednak Raptor to w tej chwili bardzo znacząca siła na Wschodzie z 50% skutecznością w spotkaniach wyjazdowych. Toronto to przede wszystkim monolit i to ich chyba klucz do sukcesu. Liczę na zacięte spotkanie i pewnie takie będzie. Kto wygra? nie wiem ale sądzę, że mecz będzie rozstrzygał się w ostatnich minutach &quot;osobistymi&quot;.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
r-baggio 557

r-baggio

Użytkownik
Miami – Memphis
Typ: over 18,5 punktu Marc Gasol
Kurs: 1,85
Bukmacher: b win

W dzisiejszym meczu, zresztą podobnie jak w ostatnich 3 meczach najprawdopodobniej nie zagra Zach Randolph. Tak też zapowiadał wczoraj trener Dave Joerger https://twitter.com/CAGrizBeat/status/548621186352287744. Pod jego nieobecność zdobycz punktowa, jak i panowanie pod tablicami przeszła na Gasola. W tych trzech starciach notował bardzo dobre cyfry:
- z Cleveland 91:105, 23 punkty (10-17, 30 minut)
- z Utah 91:91, 24 punkty (10-22, 37 minut)
- z Houston po dogrywce 111:117, 29 punktów (12-21, 39 minut).
Faktem jest, że wczoraj 39 minut na parkiecie i dogrywka z Houston, ale to nie powinno mieć tak dużego przełożenia na dzisiejsze starcie z Miami. Dodatkowo Memphis notuje serię 4 kolejnych porażek, co jak na zespół z takimi ambicjami jest stanowczo za dużo.
Obecnie Marc notuje 20,2 punktu na mecz, przebywając na parkiecie 35 minut. Z pewnością nie będzie to łatwy mecz dla Memphis, więc tym bardziej dużo odpowiedzialność punktowa spocznie na Gasolu. W Miami nie zagra w dalszym ciągu Chris Bosh. W ostatnim meczu Miami nie zagrał Justin Hamilton, który pełni w tej chwili pozycję centra. Jeśli zagra to z pewnością bardzo dużo piłek będzie kierowanych do Marca, bo Hamilton to bardzo przeciętny zawodnik i to Memphis będzie chciało wykorzystać.
PS: Niestety Hamilton nie zagra, ale to nie zmienia typu ????
Wynik: 22 punkty✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
Atlanta w nocy dostala niesamowity lomot i przegrali 30 punktami z Bucks ale dostaja szanse szybko sie zrewanzowac . Wczoraj zagrali slabo, stracili ponad 20 pilek i rzucali za trzy na koszmarnej jak na nich skutecznosci 17%. Milwaukee z kolei bardzo dobry dzien: 50% z gry, 40% za trzy i dzieki temu zrobili blow [http://giant.gfycat.com/FaintDopeyFirecrest.gif. Wiem, ze Bucks to mocno niedoceniana ekipa w obecnym sezonie ale moim zdaniem po takim lomocie jak dzisiaj Atlanta bedzie ultra zmotywowana i nie zdziwie sie jak to teraz oni zrobia blow na parkiecie przeciwnika bo po prostu maja do tego odpowiednio dopasowany sklad. Bez nowych kontuzji w obu druzynach.
Atlanta -3,5 1,86 marathonbet
easy, dzisiejszej nocy śmiem twierdzić iż to że Bucks nie rzuci nawet tych 77 pktów co Hawks wczoraj;p a więc większe Handi także warto obierać wg mnie.. skuteczność widzę Hawks była porażająca.. 2x z rzędu i taka skuteczność nie wierze..
Linia na Hawks jak się pokaże ale podejrzewam że będzie coś over 103 także warto atakować..
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Memphis co prawda po dogrywce no ale seria sie ciagnie coraz dluzej i dzisiaj dostaja fajnego rywala wiec smialo probuje. Mieli cztery dni odpoczynku przed spotkaniem z Rockets wiec nie powinno byc jakos tragicznie ale przechodzimy do najwazniejszego. Obie ekipy w troche innych nastrojach. Miami odprawilo z kwitkiem swojego dawnego kumpla Lebrona , ktory opuscil ich by budowac potege w stanie Ohio. Memphis natomiast 4 porazki z rzedu no i do tego kontuzjowany Zach Randolph, ktory co by nie pisac robil duzo waznych rzeczy w Memphis pomimo juz swojego wieku. Na szczescie nie zagra dzisiaj Bosh https://twitter.com/Rotoworld_BK/status/548875391872430081 wiec ta strata bedzie na pewno mniej widoczna, dodatkowo Wade dostanie dobrego defensora w postaci Allena i glowne atuty Miami moga zostac wyeliminowane. Moim zdaniem przewaga zdecydowanie po stronie Memphis wiec taka linie trzeba brac.
Memphis -2,5 1.86 marathonbet✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom