>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA Grudzień 2014

Status
Zamknięty.
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Koszykówka NBA
22.12 0:00
Orlando Magic - Philadelphia 76ers (9,5)
typ: 1
2,00
Pinnacle
Analiza
Kolejna noc NBA przed nami, wybrałem spotkanie Orlando Magic z Philadelphia. Goscie 76ers spisuja sie w tym sezonie zenujaco zle, sposrod 25 spotkan wygrali zaledwie 2 mecze! To jest wrecz nie bywałe, przy tej ilosci spotkan, Philadelphia tylko 2 razy trafila na slabsza forme rywali. Dzis nie powinno byc inaczej. Orlando to na pewno na papierze duzo lepsza druzyna, rowniez w tym roku gra lepiej, choc ich forma rowniez nie powala, 10 spotkan wygranych sposrod 29 to nie jest imponujacy wynik. Obie druzyny spotkały się już na innym parkiecie, wtedy góra było Orlando. Dlaczego więc mają nie zwycieżyć przed wlasna publicznoscia? W 76ers morale na pewno nie jest zbyt wysokie po takiej serii porażek, przed Orlando stoi niebywała okazja do polepszenia bilansu, mysle, ze gospodarze z niej skorzystaja i pewnie wygraja to spotkanie.
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Sacramento Kings - Los Angeles Lakers +7 1,952 zwrot 108:101
Lakersi grają coraz lepiej. Powrót Younga pomógł zdecydowanie w ofensywie. Chociaż dalej zdarzają im się takie przestoje jak ten z meczu z Indianą, gdzie po 24minutach mieli ~25% FG%(mimo to zdobyli 91pkt). W ostatnich 10 spotkaniach bilans 5:5 i trzeba przyznać ich gra robi progres, jednak by wskoczyć wyżej muszą zacząć coś bronić a chyba tutaj będzie o to ciężko. Aczkolwiek ten spread wydaje się dla mnie za duży. Ofc do SAC powrócił Cousins, ale po zmianie trenera wg. mnie SAC straci aniżeli zyska, tym bardziej, że Cousins to nie jest gracz do gry szybkiej w mojej opinii a co warto zaznaczyć taka gra powinna odpowiadać Lakersom.
SAC jest 1-8ATS w ostatnich 9 spotkaniach na własnym parkiecie a LAA są 6-1 w ostatnicj 7 meczach przeciwko SAC.
Dla mnie przesada z linią i powinno być maks w okolicach 4-5pkt.

Brooklyn Nets -1,5 - Detroit Pistons 1,917 ✅ 110:105
Zagrają dwie słabe drużyny. Pistons wiadomo a Nets ostatnio po prostu grają przeciętnie. Do tego wypada Williams. Więc czemu Nets ? Bo imo są po prostu sporo lepsi nawet bez Derona, który umówmy się nie gra rewelacyjnego sezonu(najniższy od kilku sezonów FG%, 2-3 mniej na mecz aniżeli w najlepszych sezonach, także 1-2 mniej asyst na mecz). Netsi na pewno mają potencjał by grać solidnie i pewnie powinni bić się o PO w tej słabej konferencji. Z kim jak z kim ale z DET taki spread powinni u siebie spokojnie pokryć.

Myślę jeszcze nad NOP+8 bo pewnie gdyby pojawiło się info o braku Duranta to linia spadnie a nawet z nim jest ona całkiem atrakcyjna, co przy sporym prawdopodobieństwie braku Duranta staje się bardzo atrakcyjna.

Jednak zagram NOP over 96,5 po 1,943 wygląda wg. mnie atrakcyjniej patrząc na to jak prezentuje się ostatnio defensywa NOP, prócz wpadki w ostatnim spotkaniu. ✅ 101
 
emil1702 380

emil1702

Użytkownik
Dwyane Wade z powodu problemów z kolanem oraz Chris Bosh narzekający na uraz łydki nie zagrają w meczu przeciwko Boston Celtics, co daje zdecydowanie więcej minut oraz szans rzutowych dla Mario Chalmersa oraz Luol Denga.
Luol Deng
Typ: over 15.5 ✅ ✅ ✅
Kurs: 1.87
Stawka: 7/10
Bukmacher: Betano
Wynik: 23punkty
Zysk: +6.09
Mario Chalmers
Typ: over 12.0
Kurs: 1.87
Stawka: 6/10
Bukmacher: Betano
Wynik: 11 punktów
(10 asyst, więc dziś przede wszystkim dzielił się piłką, a nie rzucał)​
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
S 212

synpresleja

Użytkownik
wczoraj całkiem nieźle i wiem jedno,LAC nic w tym sezonie nic nie osiągnie,drużyna ta kompletnie nie potrafi bronić,Milweuke 70% swoich pkt zdobyła z czystych pozycji bez żadnej presji ze strony rywala.
Boston już z zawodnikami z trade&#39;u gra z Żarami bez Boscha i probable Wade. Seria 3W gości powinna być przedłużona bo Miami grają daremnie, ich skuteczność rzutowa jest na bardzo słabym poziomie i nic tu nie zmieni ostatni niezły mecz z Wash. Bez Wade i Bosha tej drużyny niema.
Celtowie ostatnio grają na znacznie lepszym % co przekłada się na wynik. Wydaje mi się,że te ruchy transferowe mogą odmienić oblicze drużyny i wcale nie w tą stronę co niektórzy się spodziewają. Może kurs mało atrakcyjny ale biorę 1.85 Boston.

Netsi bez Derona vs. grające co raz lepiej DET. Obie ekipy z serią 3L i ja zaufam Pistons.Gra Netsów jest szarpana i mało składna,bez reżysera[mimo ze bez formy] ich gra to będzie kompletny chaos. Co przy równie chaotycznie grze DET da im zwycięstwo bo % skuteczności mają raczej stały[ok.45] a w Brooklyna bywa różnie. Kursy powinny być na = więc biorę doga.Det.
Z kim łamać serie jak nie z LAL? SAC kadrowo jest mocniejsze,u siebie prezentuję się całkiem dobrze i nie widzę żadnych przesłanek by Lakers tu coś wskórali. SAC -10 2.4
Gram już kolejny raz na porażkę WASH bo znowu mimo marnej gry wygrywają mając świetne 4Q,dziś rywal nie najgorszy ,który po serii L wrócił wraz z Dragiciem na znacznie lepsze tory. PHX na wyjazdach mają lepszy bilans niż w domu.Ostatnie 2 mecze na dobrym %. Już od 3 kolejek Wizards wygrywają te mecze w męczarniach i przy serii 6W porażka przyjść musi,wierzę że dziś po są ku temu przesłanki. PHX.
NOH po blowoucie gra z OKC dalej bez Duranta. Chwaliłem już parokrotnie Pelikany więc powtarzać nie będe,grunt że drużyna solidna i drugi raz już na takim % nie skończą. OKC jest mocne tylko z dwójką swoich orłów. Ostatnio byli bliscy porażki z LAL ale udało się w crunch time o zwycięstwo. Szczerze się zdziwiłem dzisiejszymi kursami,bo jeśli wczoraj NOH byli faworytem z konkretnym POR a dziś są dogiem z przeciętnymi na dziś OKC to coś tu niegra. NOH.
 
kokosy 20,9K

kokosy

Użytkownik
▶ Miami Heat - Boston Celtics
Typ: Miami Heat +0.5 (1 Połowa) @ 1.95 ✅
Buk Bet365

Typ: Miami Heat -5.5 (1 Połowa) @ 3.50 ✅ ✅ ✅
Buk Unibet


Zaczynamy typowanie z NBA znów, jako drugie spotkanie dziś wybrałem Miami, którzy u siebie będą podejmować Boston. Ostanie 3 mecze Celtics grałem na ich zwycięstwo do przerwy, za każdym razem zarobiłem, dziś zagram na odwrót, mianowicie +0.5 Heat do przerwy, i dodatkowo dla sprawdzenia -5.5 na Gospodarzy też do przerwy. Miami na ostatnie 9 meczów u siebie wygrali tylko 1, i było to 6 meczy wstecz. Gram trochę na przełamanie w dzisiejszym meczu Gospodarzy.
Polecam :!:


▶ Oklahoma City Thunder - New Orleans Pelicans
Typ: Over 201.5 @ 1.90 ⛔ ????
Buk: Bet365

Typ: Over 213.5 @ 4.10 ⛔
Buk: Unibet

Typ: Over 98.0 (1 Połowa) @ 1.90 ✅
Buk: Bet365


Typ: Over 49.5 (1 Kwarta) @ 1.90 ✅
Buk: Bet365


Ostatnimi typami na dzisiejsza noc są typy na over w meczu Oklahoma z New Orleans, wchodzę tu we wszystkie możliwe overy i nie ukrywam liczę na zielone. Pelikany pokazują, że potrafią dużo narzucać i jeśli OKC dotrzyma tempa i zagra szybki mecz to jestem spokojny. Ostatni mecz między tymi drużynami wszystkie overy oprócz tego największego, którego dziś próbuje weszły. Czuje tutaj dobre widowisko z dużą ilością punktów.
Polecam :!:


ostatnie chyba 2.5 minuty i żadnego celnego rzuty z oby dwóch stron haha, i tak nockę zaliczam do tych udanych ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +49
kokosy 20,9K

kokosy

Użytkownik
▶ Dallas Mavericks - Atlanta Hawks
Typ: Over 207.5 @ 1.90 ⛔
Buk: Bet365
Typ: Over 106.0 (Suma punktów Dallas) @ 1.90 ⛔
Buk: Betsson

Witam, dziś wcześniej niż zwykle, jeszcze nie wszystkie kursy się pojawiły, ale uzupełnię później. Jako pierwsze spotkanie które rzuciło mi się w oczy to mecz Mavericks którzy u siebie podejmą Hawks. Idę pewnie w stronę Overa tutaj. Gospodarze u siebie ostatnio 2 underki lecz grali ze SAS i GSW, wiemy doskonale jak dobre są obie drużyny, natomiast wcześniej 7 meczy pod rząd u siebie i za każdym Over się pokrywał na luzie! Najwyższa pora wrócić zatem do punktowania na poziomie 110 punktów a to dla Dallas nie jest dużo, pokazywali już, że potrafią rzucać nawet 130, 140 punktów. Rywal do grania Overa w tym meczu wydaję się nie mógł być lepszy, Atlanta dużo punktuje nieco ponad 104 punkty na wyjazdach, strzelców też mają wybornych. W połączeniu ze średnią Dallas u siebie wynoszącą 113 punktów! Wychodzi jak nic OVER. Zastanawiam się nawet nad pograniem Overów na 1 kwartę i 1 połowę. Przed północą coś nowego jeszcze się pojawi.
Pozdrawiam wszystkich co korzystają ???? POLECAM :!:
Nie wstrzeliłem się w ten mecz akurat, żałuję, że tyle innych overów w pozostałych meczach wchodziło a ja akurat wybrałem ten... jeszcze Dallas odda to co dziś zabrali ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Howard over 19 @ 1.90 by Marathon ⛔
Bez Lopeza PTB wychodzi Freelandem pod koszem. Wzrostem Brytyjczyk dorównuje Koniowi, ale te 20 kilo wagi powinno dać ogromną przewagę fizyczną Howardowi.
Później wejdze Kaman i już tak łatwo nie będzie, ale w mojej opinii Koniu będzie go-to guy od początku meczu i już po I kwarcie wejdzie na double digit z ilością punktów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Charlotte Hornets - Denver Nuggets under 199,5 2,00 ✅ 110:82
Charlotte w ostatnich spotkaniach zagrało solidniej w obronie i wg. mnie widać pewne postępy. Ofc, drużyny z dolnej półki, ale od czegoś trzeba zacząć. Denver potencjał w ofensywie ma ale kontuzje niestety ich nie oszczędzają. Zaczynają dwudniowy maratonik i mając to na uwadze nie powinni forsować bardzo tempa biorąc pod uwagę, że ławka robi się znowu krótsza bo jakby kontuzji było mało wypada im Gallinardi, tuż po jego najlepszym występie w tym sezonie przeciwko Indianie.
Linia i tak już poleciała ale jeszcze widzę tu małe value.
Houston Rockets - Portland Trail Blazers 2,40 ⛔ 110:95
Houston Rockets - Portland Trail Blazers +3,5 1,917 ⛔ 110:95

Przyznam szczerze nie przepadam za Rockets, ale po prostu ich gra totalnie mi się nie podoba. Dzisiaj trafiają na niewygodnego rywala w postaci Portland i wg. mnie stawianie ich w roli faworyta na 3,5 jest błędem. Goście grają bardzo solidnie, bronią coraz lepiej, a jakby tego mało na nieszczęście Rockets najlepiej bronią tam gdzie siła rażenie gospodarzy, przynajmniej w teorii, jest największa i wg. mnie może mieć ogromne znaczenie. Houston nie leżą takie ekipy a po powrocie Howarda, gra z nim jakby się nie klei w moim odczuciu.
Chicago Bulls - Toronto Raptors 2,53 ⛔ 129:120
Chicago Bulls - Toronto Raptors +4 1.925 ⛔ 129:120

Znowu nie bardzo rozumiem i wchodzę w to trochę mocniej. Ok Raptors b2b ale wczoraj to oni się nie nagrali się za wiele+plus grali popołudniu a nie wieczorem.
Bulls dla mnie grają przeciętnie. Widziałem ich mecz z Knicksami oraz Netsami(gdzie wpadały im wszystkie trójki i to ustawiło mecz) i naprawdę nie wiem czy tutaj się zachwycać. Rose sporo samowolki. Do tego tak naprawdę do końca nie wiadomo czy zagra dzisiaj Gasol i Noah a i występ Gibsona jeszcze nie jest przesądzony w 100% ale jak podaje rotoworld wczoraj już trenował normalnie.
Toronto świetnie zbilansowane, znakomita atmosfera w drużynie jak i na trybunach(za drużyną jeździ spora grupa kibiców). Naprawdę bez DeRozana zapowiadało się, że będzie ciężko a oni grają świetny basket, nie mają dłuższych przestojów i nie widzę powodów, dla których Bullsi mieliby być aż takimi faworytami w tym spotkaniu.
Dallas Mavericks - Atlanta Hawks 2,60 ✅ 102:105
Dallas Mavericks - Atlanta Hawks +4 1,97 ✅ 102:105

Dla mnie mimo wszystko value. Atlanta naprawdę gra solidny basket. Dallas u siebie zawsze mocne ale czy jest aż takim faworytem ? Osobiście pewnie bym wystawił coś w okolicach +2,5-3pkt maksymalnie. Hawks w ostatnich meczach, gdzie grali przeciwko Cavs, Houston i Bulls, potrafili nieźle limitować ofensywy i wg. mnie są w stanie zrobić to przeciwko Dallas bo mają do tego predyspozycje.
edit/ ciekawe, że po ukazaniu się info, że Teaque jest doubtful nagle kursy skoczyły, tylko że w ostatnich 2 meczach Teaque nie zagrał i w sumie było mało prawdopodobne by dzisiaj zagrał.
Golden State Warriors - Sacramento Kings over 210 1,952 ✅ 128:108
Wydaje się obv bet. SAC b2b ale mimo wszystko wejdę bo tutaj może się skończyć sporym overem i pewnie tylko dlatego, że SAC b2b to linia nie jet na poziomie 215. SAC przy nowym trenerze ma grać szybciej, oddawać więcej rzutów a to woda na płyn przeciwko GSW którzy są w stanie sami rzucić ze 120pkt.
San Antonio Spurs - Los Angeles Clippers 2,02 ✅ 125:118
Parker zmienił status na questionable, więc istnieje spora szansa, że zagra, chociaż pewnie limitowane minuty. Mimo to Spurs u siebie dogiem z tragicznymi Clipsami ?? Śmiech na sali. Oglądając ostatnie spotkania Clippersów naprawdę można było się nieźle ubawić, bo grali fatalnie. Bez pomysłu na grę, wystarczyło przytrzymać Griffina 2-3 razy i ten zaczynał totalnie się spalać robiąc kretyńskie akcje bez pomysłu. CP też jakby bez błysku, gra w cieniu. Ławka nie wnosi tyle ile powinna. Nawet bez Parkera i Leonarda dla mnie Spurs nie powinni być dogiem u siebie. A jeżeli jeszcze Parker zagra to tym bardziej te kursy są dla mnie nieporozumieniem.
NBA 2014:2015 7:5
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
thejet 2K

thejet

Użytkownik
23/12/2014 2:30 CET
Dallas Mavericks (-4.5) - Atlanta Hawks
1.92 (Pinnacle)
5/10

Mavs w tym sezonie prowadzą świetną ofensywę. W ostatnim spotkaniu w barwach Dallas zadebiutował nowy rozgrywający - Rajon Rondo. Rajon jest lepszym rozgrywającym od dotychczasowego rozgrywajka - Jameera Nelsona i prawdopodobnie Mavs z każdym meczem powinni stawać się lepszą drużyną i mieć lepszą defensywę z Rondo. Przedwczoraj w spotkaniu ze Spurs (oprócz Monty Ellisa) wszyscy mieli słaby dzień rzutowy. Atlanta to ostatnio gorący team, który wygrał na wyjazdach w Houston i Cleveland.

Myślę, że Kyle Korver i reszta zawodników Atlanty będzie miała słabszy dzień, a Mavs zagrają lepiej od ostatniego meczu.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Tim Duncan over 27,5 ptk + zbiórki 1,85 Triobet ✅

Dzisiaj bardzo &quot;gorące&quot; starcie w San Antonio. Przyjeżdżają Clippers z Blakem na czele. Bardzo trudny pojedynek pod koszem dzisiaj Tima z Jordanem i Griffinem. Co przemawia za tym typem? na pewno własna hala, potrzeba dobrego meczu lidera gospodarzy do zwycięstwa i statystki a te Duncan ma ostatnio wyborne. Bez problemu praktycznie przekracza tą linie z jednym bodajże wyjątkiem. Jordan i Blake to nie &quot;roboty&quot; i potrafią też zagrać słabszy mecz. Szczególnie liczę na Jordana, że da pozbierać trochę Duncanowi a ten sam dorzuci na pewno kilka punktów.

Damian Lillard over 21,5 punktów 1,90 Marathon ⛔

Absencja LaMarcusa powoduje, że większy ciężar zdobywania punktów będzie spoczywał na Damianie. Co prawda Harden to klasowy gracz ale głównym jego rywalem będzie Patrick więc na pewno jest to łatwiejszy rywal niż James. Ostatnio świetne występy Damiana, czasami brakuje nie wiele do 22 punktów a czasami spokojnie je zdobywa i to z nawiązką. Dzisiaj tak jak wyżej napisał jest pierwszą opcją w ataku gości i jeśli chcą zaistnieć w Houston to te 22 punkty to powinno być absolutnym minimum. Z Pelicans może nie było dobrze bo tylko 17 punktów ale tam był pogrom, mało gry i do tego LaMarcus w składzie, dzisiaj powinno być inaczej i duża ilość punktów na koncie Lillarda.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
questionable nie oznacza, że Aldridge nie zagra tylko, że prawdodobnie zagra limitowane minuty. Aczkolwiek również jest możliwe, że zagra stałą ilośc minut. Aczkolwiek raczej na pewno wyjdzie na parkiet.
 
F 263

fidelio

Użytkownik
questionable nie oznacza, że Aldridge nie zagra tylko, że prawdodobnie zagra limitowane minuty. Aczkolwiek również jest możliwe, że zagra stałą ilośc minut. Aczkolwiek raczej na pewno wyjdzie na parkiet.
Questionable oznacza, że szanse na występ gracza wynoszą 50/50.
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Questionable oznacza, że szanse na występ gracza wynoszą 50/50.
Co w praktyce oznacza, że często zagra dużo częściej aniżeli to 50% ale najczęściej limitowane minuty. Tym bardziej, jeżeli chodzi o tak ważne ogniwo w rosterze.
 
majsti 240

majsti

Użytkownik
Absencja LaMarcusa powoduje, że większy ciężar zdobywania punktów będzie spoczywał na Damianie. Co prawda Harden to klasowy gracz ale głównym jego rywalem będzie Patrick więc na pewno jest to łatwiejszy rywal niż James.
Po pierwsze Aldridge jest game-time co nie oznacza, że nie wystąpi w tym meczu. Jeśli zagra (a pewnie zagra), to on będzie pierwszą opcją Portland, a nie Lillard. Po drugie, po co wspominasz o Hardenie, jeśli on i Lillard to dwie inne pozycje. Po trzecie pisanie, że Beverley jest łatwiejszym przeciwnikiem niż Harden jest abstrakcją, bo Patrick jest w zdecydowanej czołówce obrońców na jedynce, a Harden zupełnie nie przykłada się do tego elementu gry.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
bumbatyper 204

bumbatyper

Użytkownik
23/12/2014 2:30 CET
Dallas Mavericks (-4.5) - Atlanta Hawks
1.92 (Pinnacle)
5/10
Mavs w tym sezonie prowadzą świetną ofensywę. W ostatnim spotkaniu w barwach Dallas zadebiutował nowy rozgrywający - Rajon Rondo. Rajon jest lepszym rozgrywającym od dotychczasowego rozgrywajka - Jameera Nelsona i prawdopodobnie Mavs z każdym meczem powinni stawać się lepszą drużyną i mieć lepszą defensywę z Rondo. Przedwczoraj w spotkaniu ze Spurs (oprócz Monty Ellisa) wszyscy mieli słaby dzień rzutowy. Atlanta to ostatnio gorący team, który wygrał na wyjazdach w Houston i Cleveland.
Myślę, że Kyle Korver i reszta zawodników Atlanty będzie miała słabszy dzień, a Mavs zagrają lepiej od ostatniego meczu.
Raffie jesteś, czy zerżnięta analiza z bettinga?
odpowiedź do miriego: w takim razie przepraszam ????
 
F 263

fidelio

Użytkownik
Co w praktyce oznacza, że często zagra dużo częściej aniżeli to 50% ale najczęściej limitowane minuty. Tym bardziej, jeżeli chodzi o tak ważne ogniwo w rosterze.
W praktyce to Lamarcus po prostu ma infekcję górnych dróg oddechowych (upper respiratory illness), jak go postawią na nogi do meczu, to może zagra.
Edit: nie zagra.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom