>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Grudzień 2013

Status
Zamknięty.
wojcik152 28

wojcik152

Użytkownik
Ławki to oni nie mieli w zeszłym sezonie. Teraz jest całkiem solidnie, niemniej jednak ten mecz jest wg mnie nobet. To jest bardziej mecz do oglądania niż obstawiania.
Nie zgodzę się. Może i wzmocnili ławkę, ale nigdy nie nazwałbym jej solidną... Rose Garden robi ogromną różnicę stąd wyrównane kursy na obie drużyny. Ale i tak średnio widzę szanse Portland w zestawieniu z obroną Pacers. Wystarczy, że powstrzymają Mathewsa na mniej niż 15 pkt, Aldridge&#39;a na mniej niż 20 pkt. Batum i Lillard tego nie nadrobią, a ławka tym bardziej.
 
ineed 0

ineed

Użytkownik
Witam mój pierwszy post liczę że przyniesie mi szczęście ;)
Washington Wizards - Orlando Magic (Typ) 1 1.30
Chicago Bulls - New Orleans Pelicans (Typ) 1 1.30
Utah Jazz - Houston Rockets (Typ) 2 1.25
ako 2.11
Stawka 600.00 PLN &lt;--- i jest smutek miało być wejście na grubo jest wtopa na grubo ;O
Maksymalna wygrana 1267.50 PLN
Buk. bet-at-home
Uważam że każdy z tych typów na dziś to pewniaki. W New Orlean złamana ręka kluczowego zawodnika (Davis). W Wizards Wall zaczął skutecznie rozgrywać i rzucać z dystansu + cztery z ostatnich pięciu meczów wygrało Wizards + grają u siebie. Orlando jest ekipą spadającą w dół tabeli, z niską formą i ważnym kontuzjowanym ogniwem w postaci Jameera Nelsona. Utah są beznadziejni te dwie ostatnie wygrane były tylko odskocznią, dziś znowu powinni przegrać + Houstons są na fali wygrali ze Spurs, bez trudu wygraja z Utah.
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
@ Blaise dał moim zdaniem świetny typ na Houston dzisiaj on road którzy grają w Energy Solutions Arena czyli na terenie obecnego najsłabszego zespołu ligi Utah Jazz. Rakiety co prawda dzisiaj bez Lin&#39;a, jednakże ich roster jest bogaty i mają go kim zastąpić. Houston gra bardzo fajną piłkę dla oka, ofensywną , szybką taką jak ja przynajmniej lubię i chyba większość woli szybkie, run &amp; gun niż wolne 24 sekundowe akcje. Rzucają dużo za 3 z czego sporo trafiają. Utah nie ma podstaw by ich dzisiaj zatrzymać. 2 typy ode mnie:


Washington Wizards - Orlando Magic @ John Wall over 21,5 pkt -&gt; Unibet -&gt; 1,85
⛔⛔⛔ 16 pkt w 4 kwarcie nawet parkietu nie powąchał :]
Widziałem kilka postów gdzie inni userzy grają czy to na Webster&#39;a czy na czy to na Arize, jednakże nikt nie zauważył moim zdaniem ciekawego betu na &#39;&#39;Janka Ścianę&#39;&#39; Lider gospodarzy zwłaszcza u siebie prezentuje się godnie, zdobywa sporo pkt, sporo rzuca, dużo podaje, dzięki niemu bardzo dobre statystyki ma Marcin Gortat. Ale do rzeczy. Dzisiaj nie ma Bradley&#39;a Beal&#39;a, ktoś jego rzuty musi przejąć i pociągnąć grę. Niepewny jest występ Harringtona. Marcin Gortat uważam, że dzisiaj z Vuceviciem może mieć ciężko. W ekipie gości nie widzę nikogo kto mógłby zastopować dzisiaj Wall&#39;a i wybieram jego over 21,5 pkt.


San Antonio Spurs - Atlanta Hawks @ Tony Parker over 17,5 pkt -&gt; Unibet -&gt; 1,85 ⛔⛔⛔ 15 pkt dobry dzień rzutowo miał TP jednak oddał tylko 11 rzutów z czego 7 trafił.
Niska linia na Francuza 17,5 pkt widzę bardzo pewnie. Dzisiaj &#39;&#39;Ostrogi&#39;&#39; u siebie podejmują zespół z Atlanty, który ma bardzo dobry frontcourt. Duncan póki co prezentuje się bardzo słabo, Pop ostatnio zaczął grać więcej w ataku Tiago Splitter&#39;em który zaczyna powoli coś dawać zespołowi. Każdy wie jakiej klasy jest &#39;&#39;Timi&#39;&#39; jednak na teraz nie jest jeszcze w pełni formy. Millsap &amp; Horford należą do bardzo dobrych podkoszowych wobec tego nie sądzę, że Pop wybierze te rozwiązanie. Tony Parker dostanie dzisiaj sporo piłek i to on będzie dyktował warunki tego meczu. Jeff&#39;a Teague&#39;a powinien mijać jak tyczkę bo niewątpliwie go na to stać. TP ma lepszy matchup i dzisiaj powinien pokryć ta niską jak na niego linię. Jedynym minusem na ten bet, może być jedynie blowout do połowy ale takiego rozwiązania nie przewiduję. Pozdrawiam. Rambo
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Chicago Bulls- New Orleans Pelicans 2 3,5 (ComeOn) ✅
Przeciwko masówce na Bulls. Spore spadki na zwycięstwo Chicago przede wszystkim za sprawą kontuzji Davisa. Jego brak to teoretycznie duże osłabienie dla Pelicans. Mimo tego New Orleans ostatnio w dobrej formię i liczę, że dziś mocno się zepną i zagrają o zwycięstwo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
mutomboo 52

mutomboo

Użytkownik
Chciago mistrzostwo ???? Co zrobili mając 4s i piłka Pelicans. Holiday wjechał jak w masło 2+1 i po meczu ????
A Portland wiedziałem że powalczą i wygrali ale nie grałem.
Ogólnie noc chyba sensacji bo Houston porażka z Utah ????
Dziś 8 spotkań na 1 rzut oka to ładować można w #37 Golden State -7.5 1.97 @ 5/10 ✅ przeciwko Raptors. Pomyślę i resztę napiszę później.
GSW nie grają b2b. Najpierw spr dobrze a później pisz cokolwiek therock. GSW gram bo są w domu mają lepszych strzelców i raptors grają straszny piach.
Do tego ode mnie:
#38 Mavs -9 1.97 @ 5/10 ⛔
Calderon jest game time decision a reszta jest zdrowa. Mavs ostatnio troszkę że tak powiem dupy dają. ta porażka z Hawks.... Dziś czuję że będą na mocnej ku..... i będą chcieli wygrać wysoko. Charlotte poza własnym parkietem nie gra nic wielkiego. Ostatni mecz z Miami nie brać na powaznie bo jak przewidywałem Miami nie spina się na takie ekipy i prawie by przegrali. Mavs mają złość , swój parkiet i lepszy skład i dziś powinni to pokazać. Wygrana 10 + wg mnie w zasięgu.
Ja ze swojej strony dziś tylko dwa typy na GSW i Mavs. Powodzenia !
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
badbartek 76

badbartek

Użytkownik
A mi wpadł w oko taki temat:
Denver -5 ze szpitalem w Broklynie po 2,08 w pinnaclu
NBA koszykówka (-20 tez by weszło) fanem Mozgova nie jestem ale pokazał Lopezowi jakie cyfry trzeba robić ;)
Denver może jakimś mega teamem nie jest, ale grają na dwie równorzędne piątki, potencjał na ławce baaaardzo spory i wcale nie odbiega od first five. Wysocy Denver swoim atletyzmem powinni zjeść Lopeza z Garnetem. O formie obu wysokich Broklynu nie ma co za wiele pisać, grają padakę. Bez Derona i połamanego PP łatwo Broklyn mieć nie będzie. O ławce Broklynu można napisać tyle co o obecnej formie KG. Niscy Denver to dobra, średnia półka NBA, a że jest ich aż trzech więc ma kto grać TY, Andre i Nate.
pozdrawiam
badbartek
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
A mi wpadł w oko taki temat:
Denver -5 ze szpitalem w Broklynie po 2,08 w pinnaclu
NBA koszykówka
Denver może jakimś mega teamem nie jest, ale grają na dwie równorzędne piątki, potencjał na ławce baaaardzo spory i wcale nie odbiega od first five. Wysocy Denver swoim atletyzmem powinni zjeść Lopeza z Garnetem. O formie obu wysokich Broklynu nie ma co za wiele pisać, grają padakę. Bez Derona i połamanego PP łatwo Broklyn mieć nie będzie. O ławce Broklynu można napisać tyle co o obecnej formie KG. Niscy Denver to dobra, średnia półka NBA, a że jest ich aż trzech więc ma kto grać TY, Andre i Nate.
pozdrawiam
badbartek
Jezeli faktycznie uwazasz, ze Lopez gra padake to ja nie mam pytan. Gosc ma najlepsza skutecznosc w karierze[55,6%], rzuca 20 pkt na mecz i nie notuje duzo strat [1,6] przy czym zdecydowanei poprawil gre w obronie ????
 
badbartek 76

badbartek

Użytkownik
Jezeli faktycznie uwazasz, ze Lopez gra padake to ja nie mam pytan. Gosc ma najlepsza skutecznosc w karierze[55,6%], rzuca 20 pkt na mecz i nie notuje duzo strat [1,6] przy czym zdecydowanei poprawil gre w obronie ????
widzę ,że kolega szuka dziury w całym
OK, forma Lopeza jest rewelacyjna na tle reszty bruklińczyków, ale niestety nie zmienia to faktu ,że nie ma tam kto grać i dogrywać mu piłkę
swojego typu nie zmieniam i chyba dołożę coś jeszcze w tą stronę
JJ i Lopez kontra zgrana 10tka z Denver
 
mutomboo 52

mutomboo

Użytkownik
A ja odradzam grać ujemne HC na Denver jak i czysty win. Lopez wrócił. Nie ma może i Pierce&#39;a ale Brooklyn w domu po 2.68 ? Z Denver? Ta spoko Denver zabiegają Nets itd. Ale z Raptors wcale dobrze nie grali. Żeby Toronto grało regularnie swój basket to by nie wygrali. Jak dla mnie mija się z celem gra HC na Denver. lepiej zagrać za mniej ale na czysty win Brooklynu ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
badbartek 76

badbartek

Użytkownik
A ja odradzam grać ujemne HC na Denver jak i czysty win. Lopez wrócił. Nie ma może i Pierce&#39;a ale Brooklyn w domu po 2.68 ? Z Denver? Ta spoko Denver zabiegają Nets itd. Ale z Raptors wcale dobrze nie grali. Żeby Toronto grało regularnie swój basket to by nie wygrali. Jak dla mnie mija się z celem gra HC na Denver. lepiej zagrać za mniej ale na czysty win Brooklynu ;)
Toronto - regularnie
te dwa słowa jeszcze długo nie będą się zgrywały
Faried (quadriceps) will be a game-time decision Sunday against the Raptors, TSN.ca reports. - to jedyny powód abym poczekał z zagraniem mocniej
po jednym z wsadów spadł dosyć mocno, zobaczymy jego status przed meczem
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
widzę ,że kolega szuka dziury w całym
OK, forma Lopeza jest rewelacyjna na tle reszty bruklińczyków, ale niestety nie zmienia to faktu ,że nie ma tam kto grać i dogrywać mu piłkę
swojego typu nie zmieniam i chyba dołożę coś jeszcze w tą stronę
JJ i Lopez kontra zgrana 10tka z Denver
Nie no po czesci opierales typ na fatalnych wysokich Brooklynu a pewnie zagladaja tutaj ludzie, ktorzy &#39;wierza na slowo&#39; to poprawilem blad. Chyba o to chodzi w formule forum ?
Nie wiem jeszcze jak z tym Fariedem ale Mozgov czy Hickson to zadni wielcy zawodnicy [w takim razie mozemy mowic o Blatche jako tym wielkim :p ] i jakos znaczaco bym sie ich nie obawial ????
Podobnie jak kolega wyzej bardziej bralbym cos w strone Brooklynu. Pierce jak poczatek sezonu mial wzgledny tak pod koniec bardzo slabo + przegrany mecz z Lakers. Anderson to taki walczak i jak zlapie rytm to moze byc duzo dobrego z tego goscia. Wiadomo suma sumaru lepiej miec Piercea w skladzie, ale nie ma co jakos znaczaco oplakiwac tej straty ???? Wlasny parkiet to zawsze wlasny parkiet i bardziej widze tu jakies close game, kto wie moze zwyciestwo Brooklynu ?
 
G 20

gruda

Użytkownik
Do tego ode mnie: #38 Mavs -9 1.97 @ 5/10 Calderon jest game time decision a reszta jest zdrowa. Mavs ostatnio troszkę że tak powiem dupy dają. ta porażka z Hawks.... Dziś czuję że będą na mocnej ku..... i będą chcieli wygrać wysoko. Charlotte poza własnym parkietem nie gra nic wielkiego. Ostatni mecz z Miami nie brać na powaznie bo jak przewidywałem Miami nie spina się na takie ekipy i prawie by przegrali. Mavs mają złość , swój parkiet i lepszy skład i dziś powinni to pokazać. Wygrana 10 + wg mnie w zasięgu.
bobki w tym sezonie wlasnie na wyjazdach graja duzo,duzo lepiej niz w domu wiec nie wprowadzaj w blad.jezeli calderon bedzie out zdecydowanie odradzam granie na dallas juz lepiej probowac dodatni handi na cats,jesli jose bedzie gral dallas powinno to wygrac ale czy tak latwo pokryc hc?tego nie wiem ????
co do bkn-den widze tu dosc latwe zwyciestwo nugsies,starcy/polamancy kontra szybkosc i szeroki roster denver...
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Ty Lawson over 27.5 pts+as ⛔
1.85 @ betsson
Garść statystyk:
Średnio w sezonie: 20.6 ppg + 8.2 apg = prawie 29
Wyjazdy: 22.6 ppg + 8.5 apg = 31
W Nets nie zobaczymy Derona, w jego miejsce Taylor lub Anderson, nie znam aż tak dobrze rezerw Brooklynu, Anderson raczej gra na dwójce niemniej jednak chyba nie są to tytani defensywy. Ostatnio w Memphis (BKN @ MEM) 16 punktów i 10 zbiórek zdobył Mike Conley którego myślę że można porównać do Ty&#39;a, z tym że Conley więcej podaje, a Lawson więcej rzuca. Lawson to zdecydowany lider Bryłek, kiedy to nie ma Danilo Galinariego. Uważam że jest duża szansa by over został pokryty.
 
wojcik152 28

wojcik152

Użytkownik
Orlando Magic @2.50 ⛔ 125-126 po 2 dogrywkach - było blisko
Philadelphia under 105.5 pkt @1.83 ⛔ regulaminowy czas gry zakończył się wynikiem 104-104, szkoda, że Orlando nie trafiło w ostatniej akcji :-|
Bet365

Philadelphia po zaskakująco niezłym początku sezonu zaczęła tankować na całego. 8 z ostatnich 9 meczów przegrali, bilans 6-12.
Muszą przegrywać dlatego Brett Bowen przesunął na ławkę Andersona, a wcześniej np. zdarzyło mu się wpuszczać z ławki Young&#39;a. Michael Carter-Williams co chwila nie gra z powodu jakichs &quot;mikro-urazow&quot;.
Orlando również ma za cel tankowanie i najgorszy bilans w lidze, ale po pierwsze nie są tak nachalni jak 76ers, a po drugie mają jednak lepszy roster. W zeszłym tygodniu na Florydzie wygrali z Philadelphia 105-94.W takiej sytuacji kursy 2.50 do 1.50 to jakieś nieporozumienie.
Orlando gra na wyjeździe, ale nie wystawiłbym bym tu na nich więcej niż 2.00.
 
K 68

kuiba12

Użytkownik
CHA - DAL
TYP: Over 194.5 @ 1.90 Bet365
⛔⛔⛔

Dzisiaj polecam zagranie overu w tym meczu, bez względu na to czy Calderon zagra czy nie, Dallas we własnej hali zdobywa średnio 108.5 zaś &quot;bobki&quot; na wyjeździe średnio zdobywają 90 punktów co razem daje ok 198 punktów zatem linia powinna być pokryta spokojnie. Charlott nie jest zbyt mocne w obronie, więc Dallas powinno bez problemu wrzucić ok. 110 punktów. Dodam jeszcze że w 5 poprzednich meczach w Dallas linia została pokryta 5 razy.

Zastanawiam się również nad jakimś typem na OKC. Mam zamiar zagrać over 203 lub ujemny handicap na Oklahome. Coś doradzacie ?
 
blum 70

blum

Użytkownik
GSW-Toronto
Typ: Toronto +7.5⛔
kurs: 1.88
Expekt

Handi na Toronto wg mnie dający sporą szansę. Raptors grali całkiem nieźle z będącymi ostatnio na fali Nuggets i gdyby nie to, że dziwnie spuchli w czwartej kwarcie, wynik meczu byłby inny. DeRozan jest w formie i ma ustawiony celownik. Z kolei Golden wymęczyli ostatnio zwycięstwo ze słabym Sacramento, nie są zbyt przekonujący. Przewiduję wyrównany wynik.
 
G 20

gruda

Użytkownik
CHA - DAL
TYP: Over 194.5 @ 1.90 Bet365

Dzisiaj polecam zagranie overu w tym meczu, bez względu na to czy Calderon zagra czy nie, Dallas we własnej hali zdobywa średnio 108.5 zaś &quot;bobki&quot; na wyjeździe średnio zdobywają 90 punktów co razem daje ok 198 punktów zatem linia powinna być pokryta spokojnie. Charlott nie jest zbyt mocne w obronie, więc Dallas powinno bez problemu wrzucić ok. 110 punktów. Dodam jeszcze że w 5 poprzednich meczach w Dallas linia została pokryta 5 razy.
Zastanawiam się również nad jakimś typem na OKC. Mam zamiar zagrać over 203 lub ujemny handicap na Oklahome. Coś doradzacie ?
stanowczo odradzam typ na over w tym meczu,analiza nie polega na zerknieciu na suche staty kto,gdzie i ile zdobywa average ppg...zwroc uwage z kim dallas gralo te ostatnie 5 spotkan u siebie(poza utah).bobki stracily w tym sezonie JEDEN RAZ ponad 100 pkt w meczu,graja calkiem dobra obrone,a Ty piszesz ze dallas powinno latwo zdobyc 110 pkt?coz za brednie...zwracaj uwage bardziej na matchupy nie na suche staty,a jesli juz z nich korzystasz to patrz glebiej bo w tym meczu nawet po statach jesli cokolwiek grac to under...
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Goran Dragić under 25 pts+as ✅
1.85 @ betsson
Goran przeciwko defensywie Miśków. Linia wystawiona na podstawie średnich bo Słoweniec zdobywa 18 ppg i 7 apg, jednak przeciwko Memphis raczej ciężko mu szło. Co prawda w porównaniu do zeszłego sezonu to Tragić nie jest jedynym zawodnikiem na obwodzie który ciągnął (w jakiś sposób) Słońca bo teraz jest Bledsoe więc nie wiem czy pilnować Gorana będzie Conley czy Allen, jednak po trzech super występach pora zmierzyć się z mocną obroną. W zeszłym roku staty Gorana prezentowały się następująco:
@ MEM (W) - 17 pts 4 as
vs. MEM (L) - 9 pts 6 as
vs. MEM (W) - 12 pts 8 as
Średnia z tych trzech meczów to 12,6 ppg i 6 as = 18,6.
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Dallas Mavericks - Charlotte Bobcats @ Al Jefferson over 25,5 pkt + zbiórki -&gt; 1,70 = Betsson &amp; Betsafe ✅✅✅ 19 pkt + 12 zbiórek


Dzisiaj do Dallas przyjeżdża ekipa Bobków. Ekipa gości która wreszcie gra pełnym składem i do której po kontuzji wrócił Al Jefferson, czyli były środkowy Utah Jazz. Big Al rozegrał w tym sezonie już 9 spotkań i z każdym notuje coraz lepsze statystyki średnio ponad 15 pkt i 8 zbiórek. Dostaje dużo piłek od partnerów oraz jest agresywny na tablicach. W końcu nie po to zatrudnili go w Bobcats i dali maximum żeby tylko był na parkiecie i statystował w grze. Jefferson ma w klubie status gwiazdy i to on ma być numerem 1 w tym zespole. A co do typu. Dallas gra bardzo szybki basket w tym sezonie i myślę, że dzisiaj jest dobra okazja żeby Al dużo pozbierał na deskach. Zarówno Dalembert i Blair nie sądzę, żeby byli w stanie go zatrzymać pod swoim koszem stąd double double dzisiaj powinien zrobić i jestem takiego zdania. Pozdrawiam. Rambo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom