>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NBA Grudzień 2013

Status
Zamknięty.
olo 2,4K

olo

Użytkownik
Przyznać się Panowie, który wpadłby na to, że Brook jest najskuteczniejszym obrońcą w lidze jeśli chodzi o post-up :?:


Ja się od razu przyznaję, że wielu meczów Brooklynu to nie oglądałem w tym sezonie, więc mnie to mega dziwi.
 
F 263

fidelio

Użytkownik
Przyznać się Panowie, który wpadłby na to, że Brook jest najskuteczniejszym obrońcą w lidze jeśli chodzi o post-up :?:


Ja się od razu przyznaję, że wielu meczów Brooklynu to nie oglądałem w tym sezonie, więc mnie to mega dziwi.
Bez znaczenia bo już nie zagra w tym sezonie.
 
gregorczen 1K

gregorczen

Użytkownik
A ja nie wierzę z kolei w to, że &quot;public bet&quot; ma mniejsze szanse powodzenia. Lukas pokazuje jak skutecznie można na tym zarabiać ale myślę, że są takie spotkania, w których sprawy czysto sportowe biorą górę i argumenty wielce sprzyjające danemu typowi nie składają się wcale na &quot;wielką podpuchę&quot;. Jak dla mnie takim spotkaniem jest właśnie mecz Nets - Pacers.



Brooklyn Nets - Indiana Pacers (-5,5) @ 1.84 Pinnacle ✅ (86:103) promocja po prostu to była


O Pacers pisałem już wczoraj przed meczem z Bostonem. Jak wiadomo Indiana bez najmniejszych problemów, na całkowitym luzie pokonała wczoraj Celtów. Ogólnie nie widzę w ich grze niczego niepokojącego. Wszystko funkcjonuje jak należy, każdy gra swoje. I tyle w zasadzie na ich temat wystarczy.
Jeśli zaś chodzi o ekipę z Brooklyn to sytuacja wygląda zupełnie inaczej. Zespół fatalnie wszedł w sezon. Trapiły ich ciągłe kontuzje i głównie przez to nie potrafili się odnaleźć. Do tego nie mają w zasadzie na ławce trenera. Kidd zupełnie nie odnalazł się w tej roli. Ostatnio grałem na nich w spotkaniu z Sixers mając nadzieję, że wreszcie się coś ruszy i ta ekipa zacznie grać na miarę swojego potencjału. Jak było to każdy chyba widział. Dotychczas w zasadzie jedynym człowiekiem, który trzymał się tam równego poziomu i w zasadzie &quot;utrzymywał ich przy życiu&quot; był Brook Lopez. Niestety kontuzja wykluczyła go z gry na długi okres czasu. Będący w i tak trudnej sytuacji klub Brooklyn stracił najbardziej wartościowego zawodnika. Oglądałem całkiem sporo spotkań Nets w tym sezonie i nawet nie patrząc w statystyki widać ile on dla nich znaczył. Jeśli zaś w te staty popatrzymy to widzimy, że rzucał średnio 20,7 pkt na mecz. W obronie dawał nawet jeszcze więcej niż w ataku co pokazują statystyki wrzucone przez Olo.
Do tego niepewni gry są Joe Johnson i Garnett. Jeśli obaj nie zagrają to ja sobie nie wyobrażam po prostu Nets w tym spotkaniu.
Taka linia na Indianę jest jak dla mnie po prostu świetną okazją. Myślę, że jeśli nie będzie jakiejś katastrofy to powinna być spokojnie pokryta. Może rzeczywiście dużo ludzi pcha się własnie na Pacers i taka linia bardzo ich do tego zachęca ale nie ma co przesadzać. W &quot;normalnych&quot; okolicznościach Pacers to spokojnie pokryją.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
majsti 240

majsti

Użytkownik
Denver Nuggets - Golden State Warriors
GSW - 2.02 - marathonbet ✅
Kolejny typ jaki wybrałem na dzisiejszą noc jest zwycięstwo Golden State. Oba zespoły w ostatnich meczach prezentowały się średnio, Wojownicy tylko 2 wygrane odpowiednio z Pelicanami i Lalkami, natomiast Bryłki wygrały tylko jeden mecz, również z Pelicans. Szczególnie w Golden State tkwi bardzo duża siła ofensywna, przede wszystkim Curry, Thompson wspomagający Barnes i lepiej rzucający niż broniący Lee. Denver w tym sezonie przywiązuje większą uwagę do defensywy niż w poprzednim. Pod koszem Lee i Bogut będą mierzyć się z prawdopodobnie z Hicksonem i Randolphem/Mozgovem, bo status day-to-day ma Faried (roto), i nie widzę tutaj innej możliwości niż przewaga Wojowników pod tym względem. Więcej piłek zebranych przez Goldeny i więcej akcji ofensywnych, w których czują się bardzo dobrze i tym mogą &quot;odlecieć&quot; Bryłkom. Myślę, że Goldeny będą chciały za wszelka cenę wygrać ten mecz, chociażby z tego powodu, że Denver zajmują jedną pozycję wyżej w tabeli. I jeśli chcą udowodnić, że zasługują na po takie mecze powinni wygrywać. Zdecydowanie wyższy potencjał kadrowy ma GSW i zupełnie nie odzwierciedla on pozycji w tabeli.
Sucha propozycja bez analizy:
DeMarcus Cousins over 22.5 - 1.81 marathonbet ✅
Powodzenia ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Arron Afflalo over 21 pkt @ 1,87 marathonbet✅
Afflalo to niewątpliwie jeden z wyróżniających zawodników ligi i nie miał za dużego wpływu na przeprowadzkę do takiego zespołu jak Magic. W bieżącym sezonie notuje bardzo dobre statystyki rzutowe, średnio ponad 20 pkt, solidna skuteczność i przede wszystkim regularność. Stara się ciągnąć całą drużynę jak tylko potrafi, jednak wyników nie ma z powodu ogrywania młodych. Afflalo spokojnie grałby w podstawie w większości klubów w NBA - być może w przyszłym sezonie znajdzie się w porządniejszym teamie. Przeciwko Knicks nie powinien mieć ciężkiej przeprawy, zagra zapewne na dwójce na której gra chyba Smith choć nie jestem całkowicie pewien bo w Knicks ciągle wystepuja rotacje w składzie. Minuty ma zapewnione, a Orlando przynajmniej przez 3/4 spotkania najprawdopodobniej wytrzyma więc Afflalo swoje rzuci i koło 20 punktów zawiśnie.

 
Otrzymane punkty reputacji: +10
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
Aż strach teraz cokolwiek tu podawać, bo jeszcze się okaże, że ktoś się w*ebie w public bet ????
Fajnie, że lorak podliczył statystyki kolegów - również nie wiedziałem, że karmol ma taki ładny wynik więc brawo ????
Z ciekawości sam sobie podliczyłem typy z tematu i skuteczność 50,7% ale średni kurs to @2,15, więc jest spoko ???? Bilans to ✅ 4,69u. Jako, że gram płaską stawką, myślę że jest to miarodajne ????
Ale jedziemy z typem:
Początkowy hype na Warriors trochę przygasł tak jak ich wyniki. Dobitnie to pokazuje, że bez Currego czy Iggiego trudno będzie im o dobry wynik na Zachodzie, gdzie tradycyjnie mamy tłok. Jednak dziś bez znaczących kontuzji, bo Jermaine przeplata dobre występy ze słabymi. Po drugiej stronie mamy odmienionych Nuggets z początku sezonu. Nowy trener starał przestawić drużynę na grę w defensywie ale musiał się poddać w tej kwestii. Nie grają jednak tak w jak zeszłym sezonie czyli byle do przodu. Kontuzje również ich nie omijały, a wciąż na liście nieobecnych będzie Galo. Prawdopodobnie zabraknie dziś również Farieda (twitter Bryłek). Nie można ukrywać, że największą siłą GSW są rzuty z dystansu. Na pewno będzie to ich główna broń przeciw Nuggets, bo w ich składzie ciężko o obrońcę, który mógłby zatrzymać Stefcia, Thompsona czy Barnesa, a i Iggy przecież umie rzucić za 3. Żeby nie było zbyt różowo to i Warriors nie są asami w bronieniu rzutów zza łuku, z drugiej strony takich o takich strzelców trudnych do zatrzymania po stronie gospodarzy jest mało.
Szybki mecz - to czego oczekuję dziś, więc oprócz grania na GSW celuję również w over.
GSW ML @1,99 Pinnacle
over 208 @1,95 Pinnacle

 
Otrzymane punkty reputacji: +10
N 71

nba3

Użytkownik
Po pierwsze witam wszystkich maniakow NBA, widze ze troche nas tu jest co bardzo cieszy. Sledze NBA juz troche, kazdy kumaty po nicku sie domysli kiedy i od kogo sie zaczelo. Mam nadzieje, ze wniose cos sensownego do tego dzialu ;)
Dzis niby wiele spotkan, ale do gry nie widze strasznie duzo. Ja sprobuje undera w meczu Bobkow. Wiadomo, ze Bobcats skupiaja sie glownie na obronie, bo w ataku wiele do zaoferowania to nie maja. Do tego problemy z kostka ma Jefferson, a w koncu to jeden z liderow ataku Cats. No, a o brakach Bucks chyba nie ma co pisac po raz kolejny, szpital totalny. Oba dotychczasowe mecze H2H to po 168 punktow. Nie spodziewalbym sie nagle wiele wiecej.
A co sadzicie o meczu Netsow?
 
B 23

blasphem

Użytkownik
Na Indiane taka niska linka w handi ? Przeciwko Netsom, którzy nie zachwycali nawet z Lopezem? Lopez wiadomo out, więc Nets imo tracą sporo ze swojej siły, która nawet z Brookiem była wątpliwa.
Kurde na zdrowy rozsądek to pewniak jest, ale strasznie mi śmierdzi ???? .
Zgadzam się z typem na Afflalo, mecz z NYK powinien być w miarę wyrównany, ja daje nawet nieco wieksze szanse magikom, wiec i Arron powinien dostać sporo minut i spokojnie wykręcić koło 25 punktów.
Wchodze tez na over 19.5 pts Kemby Walkera z Charlotte Bobcats. Guard bobków ostatnio w świetnej formie, od 5 meczy nie zszedł poniżej 20 punktów(20, 34, 29, 24, 24). Ostatni mecz 21 grudnia, wiec nic nie stoi na przeszkodzie aby dostał dzisiaj +/- 35 minut. Do Charlotte przyjeżdzają Bucks, ktorzy nie stoja na straconej pozycji i tu tez w moim odczuciu mecz bedzie dosc wyrownany = sporo minut dla najlepiej punktującego w drużynie Kemby.
 
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Ludzie nie popadajmy w paranoje bo niedługo faktycznie nikt tu nic nie napisze bo się będzie bał podstępu ze strony vegas. Zauważyłem, że Ci, którzy za przeproszeniem nie otworzyli tu jeszcze japy z chęcią podłapali jakby nie patrzeć niestandardowe obstawianie Lucascasha i teraz będą snuli teorie domysłów i spisków po stokroć większe niż sam zainteresowany.
Z pewnością o żadnym public becie większość z nich nie słyszała, ale skoro jest hype na ten temat to trzeba podłapać i się przyłączyć do lokomotywy.

A ja brnę naiwnie w to, co uważam za stosowne:

Phoenix Suns - Los Angeles Lakers
over 208 ⛔⛔ 207...
1.90
bet365


Oba zespoły już spotkały się w tym sezonie tyle że gospodarzem byli Lakersi i padł gruby over bo Suns wygrali 114-108. Przewiduję powtórkę z rozrywki i niezłą strzelaninę. Już nie raz w tym sezonie pisałem na temat Suns. Szybka, miła dla oka koszykówka + dwie wiodące postacie w osobach Dragica i Bledsoe to składniki gwarantujące wysokie cyferki. Dodać do tego Frye&#39;a i bracia Morrisów i mamy ekipę, która potrafi nabijać overy. A z kim je nabijać, jak nie z Lakersami, którzy bazują na run&amp;gun i rzutach dystansowych. O ile nie będą jakoś tragicznie ceglić to myślę, że overek w tym meczu jest najlepszym rozwiązaniem.

Tyle ode mnie bo muszę trochę ochłonąć od tego, co tu się ostatnio dzieje.
Przypominam tylko o moim drugim becie na dzisiaj tzn:


Dwight Howard over 20.5pkt
1.90
Marathonbet


Lecimy dalej z typem na zawodnika skoro wczoraj to przyniosło pożądany efekt.
Houston dziś w nocy podejmie na własnych śmieciach Dallas. Zdecydowałem się na powyższy typ, gdyż widzę kilka sprzyjających okoliczności, by powierzyć swój hajsik Howardowi. Po pierwsze center Dallas to chyba najsłabszy punkt drużyny i to zdecydowanie nie jest koleś, który mógłby w sposób skuteczny utrudniać zdobywanie punktów Dwightowi. Po drugie Howard już w tym sezonie raz zaaplikował kolegom z Dallas 33pkt przy skuteczności 75%, więc nie widzę przeszkód, by miał tego nie powtórzyć. (Jest to jego drugi wynik pod względem ilości zdobytych pkt w tym sezonie zaraz po najświeższych 35pkt z Detroit) No i kolejny jak dla mnie baaardzo ważny czynnik to wątpliwy występ Hardena w tym meczu. Wiadomo ile rzutów oddaje brodacz, więc ktoś to musi przejąć, a na pewno jednym z beneficjentów będzie Howard.

http://www.rotoworld.com/player/nba/1597/james-harden

Z tej wypowiedzi wynika, że Harden czuje ból w kostce i twierdzi, że dopóki tak będzie nie zamierza grać. Houston mają napięty terminarz, kolejny mecz to wojna ze Spurs (pamiętamy wszyscy dramaturgię nie tak dawno w ostatnim ich meczu) i myślę, że dzisiaj mało realne jest, by pojawił się na parkiecie. Nawet jeśli zagra to oczywiście over Howarda wciąż dla mnie wielce prawdopodobny. Dallas też nie są żadnymi chłopcami do bicia i spodziewam się w miarę wyrównanego meczu, więc te ponad 30minut Howard zapewne dostanie.

Myślę, że dzisiaj coś będzie jeszcze przeze mnie pisane ;)

E: Harden dzisiaj out, więc tym bardziej polecam ;)

http://www.rotoworld.com/player/nba/1597/james-harden
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Cleveland Cavaliers vs Detroit Pistons @ Kyrie Irving over 28 pkt + ast @ 1,85 @ Betsson ZWROT w 4 kwarcie nawet nie powąchał parkietu 21 +7.

Krótko i na temat. Waiters out dzisiaj, także ktoś jego rzuty musi przejąć, a że Kyrie w tym sezonie może nie grzeszy skutecznością ale rzuca dosyć sporo to ładuję jego over. 2. Pistons mają bardzo dobry frontcourt, którego do tej pory nie wykorzystują, tracą masę pkt, w tym z pomalowanego. Niemniej jednak, nie sądzę, że dzisiaj najwięcej piłek dostanie Thompson czy Bynum. Irving z Jennings&#39;em sobie powinien poradzić, bo rozgrywający Detroit jest dosyć słabym obrońcą. Detroit o dziwo prezentuje bardzo szybki, ofensywny styl gry, zupełnie do nich nie podobny. A Cavs&#39;om chyba to dzisiaj będzie pasowało. Uncle Drew over 28 pkt + ast.

Memphis Grizzlies vs Utah Jazz @ gospodarze over 96 @ 1,97 @ Betsson ✅✅✅ 104 - 94 Memphis.
Ja rozumiem, że Grizzlies grają słabo w tym sezonie, nawet na ten moment są bardzo daleko od PO, ale czy brak Gasola i Prince to powód żeby na -6 dla gospodarzy wystawiano 1,90 ? Śmiech na sali dla mnie. Wziąłbym te -6, jednak zdecydowałem się na chyba lepszy bet po jeszcze lepszym kursie. Utah są w przebudowywaniu drużyny, grają szybko, rzucają dużo z dystansu, i ogólnie zamykają tabele na Zachodzie. W Memphis ma kto rzucać, Randolph dzisiaj powinien się pobawić z defensywą Jazzmanów. Z ławki spokojnie dzisiaj trafiać powinni Bayless czy potrafiący ładować trójki Mike Miller. Memphis over 96. Dodatkowo jest bestia Koufos, który w ofensywie potrafi bardzo dobrze się ustawić i zebrać piłkę na atakowanej desce.
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
S 212

synpresleja

Użytkownik
bo ostatnim typerskim dramacie powracam dziś z podniesionym łbem bo jest co grać.
nie wiem jak Cavs poległo z Bullsami bo zasnąłem,ale jestem w ciężkim szoku do dziś. DET znowu się zaciął i w ostatnim meczu przegrali z Howardem,dziś u gospodarzy takiego gracza nie widzę ,Bytum dalej śpi,niby Vareajo coś tam trafia ale to nie to. Sam Irving nie wygra,mając na przeciwko Smith,Jennigsa,Monroe polegną. Może jestem ślepo zapatrzony w DET ale w wielu meczach brakowało im szczęścia i koncentracji. Dziś po ostatnich wtopach będzie lepiej. [email protected]
Bucks złamało serię L i widzę dziś ich kolejny win o ile zagra Henson bo dużo ostatnio wnosi do gry[jest d2d] Bobki to nadal chimeria z Alem i Kembą..1.35 to żart. Nie z tym składem i tą grą,jest lepiej ale nie żeby być takim faworytem nawet z Milweuke. Czekam na decyzję w sprawie Hensona i ładuję Bucks -1 @3.60
Affalo,Nelson.Koniec drużyny. vs Melo i banda nieogarów. Kursy są w porządku. Tylko jest jeden aspekt o który warto pamiętać..w NYK ma kto odpalić ,u Magików nie bardzo. do tego Nelson jest d2d. U Knicks nadal nie wiadomo czy zagra Martin,Felton,Prigoni i MWP..wszystko jest pełną nie wiadomą,ale ja nadal wierzę w NYK,tam ktoś musi wkońcu odpalić oby dziś. [email protected]
 
U 0

Usunięty użytkownik 91451

Gość
Goran Dragic (PHX Suns) over 18.5pkt 1.83 @ Bet365 ⛔ blowout i tylko 29min /12pktPhoenix podejmują dzisiaj u siebie LA Lakers, zapowiada się raczej overove spotkanie , jak już jeden kolega to słusznie zauważył.
Ja jednak zamiast na over , gram w tym spotkaniu na zawodnika, a dokładnie 1-kę u gospodarzy, spisującego się świetnie w tym sezonie Dragica.
Jego średnia w tym sezonie to 18,7 pkt na mecz.
Phoenix skazywane przez większość przed sezonem i na jego początku jako pewniak do tankowania, z bilansem 16-10 zajmuje 6 miejsce w bardzo mocnejk konferencji zachodniej i chyba nikt już nie ma wątpliwości, że nie będzie to w tym sezonie drużyna do bicia.
Para Dragic - Bledsoe świetnie ze sobą współpracuje, widać powiew świeżości i chęć do grania w tym teamie, naprawdę miło się ich ogląda.
10 grudnia w LA Phoenix wygrało z Lakers ,a Goran rzucił 31 pkt.
Od 3 spotkań nie moze przekroczyć proponowanej linii i dzisiaj ma ku temu świetną okazję, brak klasowego rywala po drugiej stronie boiska .
U siebie Dragic jest dużo aktywniejszy niż na wyjazdach, oddaje więcej rzutów, jego średnia punktów wynosi ponad 20 ; znacznie lepiej wypada w rzutach za 3.
Liczę na ciekawy i szybki mecz, jak to mialo miejsce niecałe 2 tyg temu i overek Gorana.
 
harvey 967

harvey

Użytkownik
J.Johnson over 16.5 pkt # 1.85 Bet365 ✅✅✅ 17
JJ w tym sezonie to chyba jedyny grajek do którego nie można mieć pretensji, jeżeli chodzi o grę Nets. Po powrocie Derona ich współpraca wygląda coraz lepiej i tylko można żałować, że kontuzja Lopeza pojawiła się własnie teraz. No cóż zrobić Lopeza jak wspomniałem nie ma, a ktoś te punkty musi zdobywać. JJ w barwach Nets grał przeciwko Pacers czterokrotnie i za każdym razem miał 17 lub więcej oczek. W tym sezonie miewa lepsza i gorsze występy jednak jak ma dzień to szaleje z tymi trójkami. Ostatnio pauzował przeciwko 76ers jednak jak podaje roto powodem był &quot;personal&quot;. Dziś wraca Terry i po raz kolejny Kidd próbuje zaczynać z Piercem na ławce. W pierwszej piątce Deron - Anderson - Johnson - Teletovic - Garnett. Jak dla mnie JJ powinien na luzie wykręcić over 20. Spodziewam się dość szybkiego tempa i po cichu liczę, że Nets powalczą dziś o win.
 
maite-radar 25,5K

maite-radar

Użytkownik
dość szybkiego tempa gdy grają Nets i Pacers? :grin:
Jak dla mnie kroi się konkretny under... no błagam, Brooklyn!?:grin:
Zgodnie z oczekiwaniami, mocny under

Houston Rockets - Dallas Mavericks
Handicap +5,5: Dallas
4.4 William Hill

✅ ✅ ✅
Novitzki no i Święta stają się spokojniejsze : )

Kursy spadają mocno, więc kuć żelazo póki gorące (wygrana gości). Ja zmierzam po pełną pulę i liczę na pokrycie handicapu. Kadra Houston okrojona. Asik, Beverley, Harden, Lin, Smith... Potrzeba ładnych kilku godzin by wymienić dolegliwości tych panów. Niemniej jednak jeśli dodamy do tego jeszcze Howarda jako jedynego centra to zanosi nam się na sensację. Sensację, za którą bukmacherzy płacą całkiem nieźle.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
gmark 765

gmark

Użytkownik
Aktualnie linia na Miami Heat wynosi -9 polecam brać już teraz bo jutro popołudniu ta linia urośnie do około -14.
Heat nie odpuszczą świątecznego spotkania które cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem publiczności przed TV. Lakers nie mają też argumentów przeciw Miami.

Nie ma sensu porównywać match-up zespołów, Lakers w porównaniu do zeszłego sezonu gdzie doznali dwóch porażek z Heat mają zdecydowanie słabszy skład - brak Nasha, Brayanta, Howarda. Z drugiej strony Miami Heat wydaję się że dokonali kolejnego wzmocnienia w postaci dobrze grającego w tym sezonie Beasleya. Nie widzę tutaj wygrania spotkania przez Lakers. Po prostu nie ma kim, a James i spółka nie oleją spotkania na święta obserwowanego przez cały świat(?).
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
jutrzejsze mecze to trochę żenadą zalatują. oczywiście pretensji wielkich mieć nie można za ustalenie kalendarza, bo kto się spodziewał, że posypie się znowu Rose i cali Bulls, że będzie się żygać na widok obydwu nowojorskich ekip. Po meczu Heat Lakers chyba tylko przed sezonem już nikt nie spodziewał się cudów. Christmas day ratują trochę nocne spotkania na zachodzie, ale Rox połamani, więc też pewnie bez szans ze Spurs. Finalnie można stwierdzić, że szykuje się paczka jednych z najgorszych christmas games ostatnich kilku ładnych lat, ale zobaczymy jeszcze jak to wyjdzie w praniu.
 
vertigo 11,1K

vertigo

Użytkownik
New York Knicks - Oklahoma City Thunder
poniżej 200 @ 1.952 pinnacle

Cały czas myślę, w jaką stronę pójść skoro święta, skoro każdy będzie chciał się pokazać z jak najlepszej strony? OKC -8? Czy może MIA -9? A może nic z tych rzeczy, tylko pójść w obronę? No ale co ja mówię o obronie, kiedy grają Knicksi?
Nowy Jork ostatnio miesza zwycięstwa z porażkami, będąc półpośmiewiskiem ligi. Wygrali ostatnio 103-98 z Magic i padł over w ich meczach cztery razy w przeciągu pięciu ostatnich pojedynkach. Knicksi nie wygrali serii z Thunder od sezonu 2005-06 ale Anthony był na swoim poziomie zdobywając 36 punktów, mając 12 zbiórek w 37 minut akcji w jednym z dwóch spotkań w ubiegłym sezonie. Durant i Westbrook w nich błyszczeli na 59.5 punktu i 14 zbiórek przeciwko Knicks w 2012-13 ale nie pokryli handicapu w żadnym z ostatnich czterech wizyt w MSG.
Thunder mają bilans 11-5 w underach w swoich ostatnich 16 pojedynkach świeżo po porażce. Od 2011 roku także trzy z czterech spotkań to niskie wyniki i niepokrycie linii. Jeśli to ma znaczenie to w ubiegłym Christmas Day i Knicksi i Thunder w swoich meczach byli poniżej swoich linii. Widocznie święta potrafią motywować defensywnie.
Pewnie coś tam jeszcze dołoży się.
 
bizon91 3,3K

bizon91

Użytkownik
New York Knicks - Oklahoma City Thunder
Los Angeles Lakers - Miami Heat
Typ: Heat -3 + Thunder -2,5@1,77
(bet365) ✅✅✅

Popieram GMarka co do meczu w Staples, podobne zdanie mam na temat potyczki Knicks z OKC. Powyższy dubel uważam za bardzo pewny. Mam taką swoją zasadę, że z wyjątkiem meczów które wyjątkowo pachną close game, handicap do 3 punktów traktuje jak zwycięstwo. Mam też taki filtr pewności meczu, zadaję sobie pytanie - czy mocno się zdziwię, jeśli typ nie wejdzie? (są wyjątki, jak np ewidentne value). I o ile w przypadku bazowego handi, nie będę szczególnie w szoku, gdy Lakers czy Knicks to pokryją, o tyle mocno się zdziwię, jeśli któraś z tych ekip wygra, nawet na własnym parkiecie. Dlatego też bez nadmiernego kombinowania, i bez zastanawiania się, czy buk zastawia jakąś kursową pułapkę z handi, pobieram dubel.
Do składu Lakers wraca Farmar, i to jest na pewno + dla gospodarzy, jednak co więcej? Przyznaję, kilka razy nie doceniłem w tym sezonie &quot;Jeziorowców&quot;, którzy grają stosunkowo prosty a jednocześnie skuteczny basket run&#39;n&#39;gun, jednak Miami to mistrz, najtrudniejsza możliwa próba dla Lakers. Nie ma kto zatrzymać LeBrona, Wade trochę poodpoczywał ostatnio więc powinien zagrać, a w formie jest niezłej (niedawny wybrany graczem tygodni swojej konferencji), do tego obrona Lakers ma naprzeciw siebie armię strzelców za 3. Po serii dobrych meczów Lakers zostali dwa razi zniszczeni w ostatnich pojedynkach z GSW i Suns, co na pewno nie wróży dobrze przed potyczką z mistrzami. Dodać warto, że Heat są 16-2, gdy rzucają więcej, niż 100 pkt. Oczywiście własny parkiet doda sporo energii (Nicholson w pierwszym rzędzie +25% do spiny), jednak będę się trzymał tego, że Miami ma za dużo argumentów na gospodarzy. Biorę tu mikro handi i tyle. Kusił mnie over Heat, jednak Miami ma nieprzyjemny zwyczaj olewania słabszych zespołów i nie jestem pewien, czy z takim podejściem te 108 wrzucą.

W Knicks Melo jest game-time, Felton out, wątpliwy występ Martina, z plusów wrócił Chandler, jednak jak wiadomo największym atutem Tysona jest defensywa, która poniekąd zostanie &quot;zmarnowana&quot; na matchup z Perkinsem. Na jedynce prawdopodobnie matchup Udrih - Westbrook. Nie wygląda to więc dobrze. Knicks są jednym z największych pośmiewisk sezonu póki co, z ich większych osiągnięć ostatnio jest wygrana po dogrywce z kosmicznie osłabionymi Kozłami, co mówi wiele. Anthony to gracz, który w teorii może zrobić w każdym meczu różnicę na korzyść Knicks, w praktyce to wg mnie nie jest on w swojej optymalnej dyspozycji, FG % mógłby być lepszy, ceglane mecze przeplata solidnymi, jednak jakiś wielkich one man show jak za czasów Denver nie ma - 8 na 26 meczów z 30 lub więcej pkt nie robi szczególnego wrażenia.
Smith powoli przymierza się do zakończenia kariery NBA i rozpoczęcia przygody w swoim fachu, czyli murarza. Krążą nawet plotki, że po ostatniej porcji cegieł, jakie Smith wyrzucił w Milwaukee (5/17 za trzy, wtf?), gospodarze musieli wymieniać parkiet. 34% z gry mówi wszystko. J.R. jedynie raz w tym sezonie rzucił powyżej 20 pkt co mówi nam jasno - szansa, że będzie to x factor meczu, jest znikoma.
Z drugiej strony OKC, co by nie lać wody - kilka dobrych opcji w ofensywie - w pierwszej piątce oczywiście Durant (świetny sezon), Russell (rozkręca się), Ibaka, ale warto wspomnieć na dwa nazwiska na ławce - Jackson i Lamb to dwójka dostarczająca sporo punktów i energii.
Podsumowując, za dużo dobrych opcji na Knicks, natomiast dwa największe działa gospodarzy są w wątpliwej dyspozycji. Bargnaniego po niektórych jego odlotach w tym sezonie nie traktuję poważnie. No i ostatnia przegrana OKC z Raptors, która sprawi, że o rozprężeniu dziś raczej mowy nie będzie. Nie wiem iloma, ale na 85% wygra to Thunder.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik

Joakim Noah over 12 punktów @ 1,90 marathonbet⛔
Brak Lopeza spowodował duże zamieszanie w szeregach Nets i myślę, że w dzisiejszym spotkaniu Bulls wykorzystają przewagę na tablicach. Noah notuje solidne statystyki przeciwko Brooklynowi, zagrał kilka świetnych spotkań w PO przeciwko Nowojorczykom i średnio liczył ok 10 punktów na mecz. Bulls przeżywają problemy w ofensywie, jednak znani są ze świetnej obrony która powinna zatrzymać gospodarzy. Brooklyn będzie polegał głównie na swoich strzelcach - Williamsie, Johnsonie , na C Garnett ma już swoje lata , Blatche też nie jest koksem w defensywie. Myślę, że taktyka Byków będzie prosta - piłki często będą kierowane do Boozera oraz Noah, Hinrich i Deng nie wiadomo czy wystąpia dlatego też główna siła zostanie przeniesiona na tablice. Linia 12 punktów nie jest wysoka, biorąc pod uwagę słabości Brooklynu.
 
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Dobra, może będzie chaotycznie, ale chyba warto grać już teraz bo linia rośnie a kurs spada:

Deron Williams
over 16pkt ✅✅
Marathonbet
1,85

sam złapałem jeszcze 15,5

Później jeszcze coś dopiszę bo teraz muszę się zawijać, ale z Nets wypadł Lopez do końca sezonu, który był kluczowym zawodnikiem Brooklynu. Ktoś te punkty musi przejąć, a Deron niewątpliwie weźmie część odpowiedzialnośći za jakość gry swojej drużyny. Co prawda linia powyżej jego średniej z tego sezonu, ale był przez jakiś czas kontuzjowany, początek sezonu miał kiepski, ale teraz widać poprawę w jego grze. Jeszcze dwie informacje. Po pierwsze to:

http://www.rotoworld.com/player/nba/1130/deron-williams

Sam mówi, że musi być bardziej agresywny tym bardziej po stracie Lopeza.
Druga sprawa to w PO w poprzednim sezonie linie pokrył w meczach z Bulls 6/7 razy. Wiadomo, że to inny ciężar gatunkowy, ale coś to mówi. Deng pewnie dzisiaj zagra, więc nie powinno być odjazdu żadnej ze stron.

Polecam!

E: @Arkadiusz, prawda, ale nawet w tym linku co podałem wyżej jest napisane, że nie powinno być z tym problemu ;)


Przeglądam przeglądam i bach:


Chris Paul
over 30,5 pkt + asysty ✅✅
1,85
betsson


Niska, niska ta linia jak cholera. Szybkie tempo, dużo przestrzeni, by asystować partnerom i zdobywać punkty w Christmas Day.
W spotkaniu, które rozegrali Clippers z GSW w tym sezonie Paul miał... 45pkt i 15 asyst. To samo mówi za siebie. Czuję, że linia skoczy o minimum 2 oczka. Łapać ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom