>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<
Fortuna bonus

NBA Grudzień 2013

Status
Zamknięty.
A 709

arkadiuszch

Użytkownik
Dobra, może będzie chaotycznie, ale chyba warto grać już teraz bo linia rośnie a kurs spada:
Deron Williams
over 16pkt
Marathonbet
1,85

Później jeszcze coś dopiszę bo teraz muszę się zawijać, ale z Nets wypadł Lopez do końca sezonu, który był kluczowym zawodnikiem Brooklynu. Ktoś te punkty musi przejąć, a Deron niewątpliwie weźmie część odpowiedzialnośći za jakość gry swojej drużyny. Co prawda linia powyżej jego średniej z tego sezonu, ale był przez jakiś czas kontuzjowany, początek sezonu miał kiepski, ale teraz widać poprawę w jego grze. Jeszcze dwie informacje. Po pierwsze to:
http://www.rotoworld.com/player/nba/1130/deron-williams
Sam mówi, że musi być bardziej agresywny tym bardziej po stracie Lopeza.
Druga sprawa to w PO w poprzednim sezonie linie pokrył w meczach z Bulls 6/7 razy. Wiadomo, że to inny ciężar gatunkowy, ale coś to mówi. Deng pewnie dzisiaj zagra, więc nie powinno być odjazdu żadnej ze stron.
Polecam!
Obilo mi sie o uszy, ze w meczu z Indiana Deron podkrecil kostke. Nie wiesz czy jest cos w tym prawdy? Moze to wplynac na jego gre.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
majsti 240

majsti

Użytkownik
Brooklyn Nets - Chicago Bulls
Carlos Boozer over 15.5 pkt @1.85 - Betsson ⛔ 14 pkt... w ogóle w 4q nie zagrał
W marathonie jest 16.5 pkt. za @1.90
Ostatnio dobra passa, więc szkoda byłoby ją przerwać ;) Na dzisiaj wybrałem over Carlosa Boozera. Pod znakiem zapytania jest występ Denga i Butlera, więc jeśli faktycznie nie wystąpią to Boozer wraz z Noah będą pierwszymi opcjami ofensywnymi Chicago w tym meczu. Przed sobą bedą mieć Blatche i Garnetta i jak wiadomo pierwszy z nich umiejętnościami defensywnymi nie grzeszy a drugi ma już swoje lata i może to być widać w walce na tablicach. W ostatnim meczu przeciwko Netsom co prawda, Carlos over pokrył, jednak to było w odległych PO. Dzisiejsze mecze jak to było wcześniej pisane, będą oglądane przez przysłowiowe pół świata i według mnie takie spotkania to okazja do pokazania się głównie ze strony ofensywnej, więc over jak najbardziej ma prawo bytu ;) Ja osobiście wybrałem mniejszą linię w Betssonie.
Później coś jeszcze dodam ;)
 
U 0

Usunięty użytkownik 91451

Gość

San Antonio - Houston Rockets
over 208.5 @ 1.85 bet 365
✅ (98-111)
Dzisiaj proponuję i sam gram over w derbach Teksasu.
Obie drużyny to czołowe ofensywne teamy nba (SAS 9m. 103.3 pkt , Rakiety 2m. 106.3 pkt na mecz), grające szybką i efektowną koszykówkę.
Oczywiście w Houston po przyjściu Howarda trochę pozmieniała się koncepcja gry ale w średniej zdobywanych punktów na mecz na tą chwilę i tak są minimalnie lepsi niż rok temu i nadal są 2 ofensywą ligi , rok temu lepsi byli tylko zawodnicy z Denver, w tym roku minimalnie Portalnd, które jest rewelacją obecnego sezonu i mają passę już 15 meczy z rzędu ,w których przekraczali 100 pkt.
30 listopada rakiety mimo wszystko niespodziewania pokonali SAS na ich terenie 112-106, dzisiaj wg mnie również wszystko jest możliwe dlatego trudno wskazać mi zwycięzce, chociaz uważam, że dziś Parker i spółka zrewanżują się za poprzednią porażkę.
Niepewny jest występ Hardena (roto) ale pewnie zagra ;) , Patrick Beverley złamał kość śródręcza w prawej dłoni (w meczu przeciwko Detroit) i czeka go około 6 tyg przerwa, wrócił do gry jednak Jeremy Lin i od razu w 1 meczu rzucil 20pkt na b.dobrej skuteczności i nie było po nim widać śladu kontuzji pleców.
W San Antonio wg roto brak kontuzji, więc Pop będzie miał do dyspozycji pełny skład i biorąc pod uwagę ich ostatni mecz oraz Christmas Day , przewiduję atrakcyjne, szybkie spotkanie i grube przekroczenie granicy 100pkt przez obie ekipy , SA win 113-107 ;)
 
hayto 631

hayto

Użytkownik
New York Knicks - Oklahoma Thunder
J.R. Smith over 12.5 1.85 Sportingbet
20 pkt ✅ izi izi wystarczyły dwie kwarty ????

W Knicks prawdopodobnie nie zagra Melo (podkręcił kostkę w meczu z Magic) po stracie Anthonego, Knicks nie istnieli na parkiecie i prowadząc 24 punktami po dwóch kwartach o mało co nie przegrali tego spotkania ! Smith w ostatnich czterech meczach za każdym razem pokrywał tą linie. Jeżeli Melo nie wystąpi to J.R zapewne zagra więcej minut i będzie dostawał więcej piłek od swoich partnerów. Nawet jeżeli Carmelo zagra to i tak &quot;stać&quot; go na pokrycie tej jakże niskiej linii, dla porównania w marathonie wynosi 16!
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
A 0

andrew0206

Użytkownik
Witam.
Czytalem duuuzo artylulow tutaj i nie tylko ale wy bedziecie wiedziec najlepiej bo siedzicie juz dlugo w tym temacie.
Powiedzcie kto w tym roku zdobedzie mistrzostwo NBA? Patrzac na to co prezentuje Indiana, San Antonio, Portland to Miami moze miec spore problemy aby oni znowu zdobyli mistrzostwo.
Co Wy sadzicie na ten temat i prosze o Wasza wypowiedz oraz ocene.
Z gory dzieki za odpowiedz ????
 
A 709

arkadiuszch

Użytkownik
Witam.
Czytalem duuuzo artylulow tutaj i nie tylko ale wy bedziecie wiedziec najlepiej bo siedzicie juz dlugo w tym temacie.
Powiedzcie kto w tym roku zdobedzie mistrzostwo NBA? Patrzac na to co prezentuje Indiana, San Antonio, Portland to Miami moze miec spore problemy aby oni znowu zdobyli mistrzostwo.
Co Wy sadzicie na ten temat i prosze o Wasza wypowiedz oraz ocene.
Z gory dzieki za odpowiedz ????
Sezon zasadniczy, a playoffsy to zupelnie inna bajka.
Portland w PO zginie.
Miami to typowa druzyna, ktora w PO czuje sie jak ryba w wodzie. Ale nie mozna oczywiscie nie powiedziec tak samo o SAS.
Indiana juz znowu rok bardziej doswiadczona i moga znowu doprowadzic do 7 meczu a tam niech sie dzieje co chce.
Chociaz nie zapomnijmy o Oklahomie.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Witam.
Czytalem duuuzo artylulow tutaj i nie tylko ale wy bedziecie wiedziec najlepiej bo siedzicie juz dlugo w tym temacie.
Powiedzcie kto w tym roku zdobedzie mistrzostwo NBA? Patrzac na to co prezentuje Indiana, San Antonio, Portland to Miami moze miec spore problemy aby oni znowu zdobyli mistrzostwo.
Co Wy sadzicie na ten temat i prosze o Wasza wypowiedz oraz ocene.
Z gory dzieki za odpowiedz ????
Nikt tego nie wie i nikt nie będzie wiedział do 4:3 w finale.
Moim zdaniem liczą się: Miami,Indiana i OKC.
Do skasowania
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
Chciałem dzisiaj dodać typ na forum i patrze na te linie od pół godziny i ... cholera to sie kupy nie trzyma.:razz: Dajmy na to Nets- Bulls; ma grać Williams, ale bez Lopeza, czyli pod koszem nie ma w zasadzie nikogo, bo Garnet? ma zatrzymać Noah-Boozer aż się wierzyć nie chce. Po za tym w Bulls ma zagrać Butler; Hinrich ostatecznie też pewnie zagra, a bukmacherzy dają im jeszcze +3 pkt? Don&#39;t get it.
Podobna sytuacja w meczu GSW-Clipps, Bogut póki co out, Clippers świetnie bronią trójki, mają serie 5W i ujemne punkty dla GSW...
Co do meczu LAL-Heat to odnosze wrażenie, że najwięcej pieniędzy dzisiaj pójdzie na Miami; na ich ostatni mecz z Hawks w ogóle nie ma co patrzeć (Atlanta rzuciła im 17 trójek:-|; kto by pomyślał), do LAL wraca Farmar, ale to dalej wygląda słabo. Wcześniej ktoś wspomniał, że Heat nie odpuszczą spotkania bo jest to mecz bardzo telewizyjny, to samo można powiedzieć o LAL; mimo, że sportowo troche odstają, to po padace w Phoenix i Oakland okaże sie zaraz, że na święta zrobią prezent i zatrzymają Miami. Ze wszystkich dzisiejszych spotkań najbardziej skłaniam się do zakładu LAL+9,5.
Będę wdzięczny za komentarz do tego co napisałem, jeszcze niczego nie zagrałem a przyda sie inny punkt widzenia.;)dzięki
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
j.will 150

j.will

Użytkownik
Z meczu chicago najbardziej pasuje mi Noah over 24 - zbiórki + pkt. Pkt chłopak wiele nie rzuci zapewne ale jest mega mocny w kontekście zbiórek pod własną tablicą. W niezwykle trudnym okresie czasu dla Chicago, gdzy przychodzi im po raz drugi rok z rzędu rywalizować bez głownego lidera drużyny, to właśnie Noah jest gościem, którzy trzyma Chciago w ryzach. Także tutaj over.
Poza tym myślę, że spokojnie wygrać powinna Oklahoma oraz Miami. Widzicie jakieś zagrożenia wobec tych typów?
 
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Chciałem dzisiaj dodać typ na forum i patrze na te linie od pół godziny i ... cholera to sie kupy nie trzyma. Dajmy na to Nets- Bulls; ma grać Williams, ale bez Lopeza, czyli pod koszem nie ma w zasadzie nikogo, bo Garnet? ma zatrzymać Noah-Boozer aż się wierzyć nie chce. Po za tym w Bulls ma zagrać Butler; Hinrich ostatecznie też pewnie zagra, a bukmacherzy dają im jeszcze +3 pkt? Don&#39;t get it.
Podobna sytuacja w meczu GSW-Clipps, Bogut póki co out, Clippers świetnie bronią trójki, mają serie 5W i ujemne punkty dla GSW...
Ale z drugiej strony masz takiego Noah, który punktów i tak za dużo pewnie nie rzuci bo talentem strzeleckim to on nie grzeszy ;) (zresztą on od tego nie jest) Boozer i te jego jumperki hmm, jak mu siedzi jest ok i dorzuci swoje, za to obrońcą to on dobrym nie jest i stoi na glinianych nogach ;) Obie ekipy z problemami, dlatego sam szukałem typu na zawodnika.
Bogut jest Questionable, więc nie wiesz czy zagra czy nie. U siebie GSW są mocni pomimo, że nie grają póki co na miarę swoich możliwości. Jeśli Curry z Thompsonem włączą maszynę to te trójki będą wpadać niezależnie, jaka ta obrona by nie była...
Co do Lakersów nie mam zdania, ale w sumie nie są w stanie chyba utrzymać się do końca meczu z Miami, które nie odpuści.
Tak więc tych punktów widzenia jest kilka, może jeszcze ktoś Tobie coś napisze ciekawego ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
vertigo 11,1K

vertigo

Użytkownik
Piszę z telefonu, więc będzie krótko. Podnosi się próg w meczu Knicks-Thunder. I tym lepiej, dobijam poniżej 203 @ 1.83 ⛔ . W pierwszym meczu coraz bardziej przemawia ze mną team Nets @ 1.67 ⛔ . I choć drużyną można nazwać tu tylko Byki to Deron Williams jest kimś, kto w święta ma coś do powiedzenia. Poza tym, nie uwierzę póki nie zobaczę ale Byki może powinni zacząć już teraz przebudowę, Nets muszą ratować sezon od teraz.
 
baros 12,4K

baros

Użytkownik
czyli nikt nie wierzy ze Carmelo opuści dzisiejszy mecz. I ja też w to nie wierze bo jak on sam powiedział &quot;I don&#39;t want to miss that game. It&#39;s Christmas in the Garden. I don&#39;t want to miss that game.&quot;
więc wg mnie zagra , może nie bedzie gotów 100%, może odczuwać dyskomfort ale zagra co nie zmienia faktu ze Oklahoma dzisiejszy mecz powinna wygrać.

Jak dla mnie Netsi nie podołają Chicago, które gra bardzo słabo po stracie Derricka ale to dobra drużyna w obronie a Netsi? w ataku ledwo dawali rade z sixersami a sam mecz wyglądał jakby chcieli a nie mogli, od Williamsa powinna zaczynać się gra a on tymczasem w ostatnich meczach gra tak jakby wypłaty nie dostawał. Chicago wygra to spotkanie.✅
co do Lakersów i Miami to niby wiadoma ale nie wiadoma. Miami to dobry, zgrany zespół ale przeciwko słabszym drużynom czasami dają ciała. Lakersi to zawodnicy od których chyba nikt by wiele nie wymagał ale czasami potrafią zadziwić tylko czy to będzie dzisiaj? .... kto wie ale typowałbym bardziej jakiś under 207,5 pkt.✅
SAS vs. Houston.
Jak dla mnie to SAS jest słabą drużyną, która po prostu często trafia do kosza. Jeśli houston zagra to co potrafią czyli również będą trafiali do kosza to padnie over 209,5 pkt i Houston to wygra ale czy Houston da rade? powracający Lin, nie wiadoma Hardena a gdyby już to z dyskmofortem i Parsons który jest bez formy. Jedyna rzecz którą można być pewny to jest gra pod koszem gdzie będzie dominował Howard.
Ja osobiście wierze, że Houston będzie w stanie pokazać klasę.
over 209,5 ⛔ (brakło 1 pkt)
Houston ✅
GSW - LAC.
Nie miałem okazji oglądać ostatnich 3 spotkań Clippersów ale wiem , że na wyjazdach nie grają rewelacji za to GSW radzą sobie bardzo słabo w obronie a w ataku nie najlepiej ani nie najgorzej. Clippersi dobrze bronią jeśli chodzi o rozgrywanie przez przeciwników i myślę, że Curry przez pierwszą część meczu nie pogra za dużo ani nie porzuca za to Chris Paul... to jest zawodnik, który gdy chce to daje rade.
Over 206,5 pkt ✅
S. Curry under 25,5 pkt ✅
C. Paul over 31,5 pkt + asysty. ✅
Osobiście dzisiaj gram, Chicago, Oklahoma pierwsza rzuci 25 pkt i GSW-LAC over 206,6 pkt.

-----
A co do samych Play-off.
Wg mnie liczy się Indiana i OKC z większym naciskiem na Indiane.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Kilka sporych public betów dzisiaj - w kolejności od największego to Miami, Oklahoma, Spurs i Nets jeśli chodzi o strony, a jeśli chodzi o o/u over LAC@ GSW i over Rockets @ Spurs.
Zakładam, że z dwóch o/u wejdzie jeden - over w San Antonio, w GSW będzie under. Natomiast patrząc na strony to na tą chwilę wygląda, że Lakers są betem.
Przeglądając kalendarz Knicksów brałbym Oklahomę mimo public beta - Knicks są beznadziejni w ogóle, a w meczach o wczesnej porze to już kompletna miernota u siebie - ze spursami 89-120, z Celtics 73-114, z Grizzlies też porażka..
Co do meczu Bulls @ Nets - Bulls to niezłej wygranej w Cleveland, Nets po porażce z Indianie, streak porażek 3, i Nets jako faworyt. Hmmm..takie pierwsze spostrzeżenia
 
olo 2,4K

olo

Użytkownik
SAS vs. Houston.
Jak dla mnie to SAS jest słabą drużyną, która po prostu często trafia do kosza. Jeśli houston zagra to co potrafią czyli również będą trafiali do kosza to padnie over 209,5 pkt i houston to wygra ale czy Houston da rade? powracający Lin, nie wiadoma Hardena a gdyby już to z dyskmofortem i Parsons który jest bez formy. Jedyna rzecz którą można być pewny to jest gra pod koszem gdzie będzie dominował Howard.
Ja osobiście wierze, że Houston będzie w stanie pokazać klasę.
Sory, że pytam, ale przypadkiem nie o to chodzi w koszykówce :?:

J:// Nie, liczą się chyba wrażenia artystyczne xD.
 
majsti 240

majsti

Użytkownik
Golden State Warriors - LA Clippers
Over 206.5 pkt. @1.91 - Betsson ✅
Kolejny typ na dziś, który wybrałem to over w meczu, który odbędzie się w Oracle Arena. Obie drużyny nastawione bardzo ofensywnie. O GSW pisałem wcześniej, że ta siła to przede wszystkim Curry i Thompson i wspomagający Barnes i Lee . Z kolei Clippers to 4 team ofensywny w NBA, więc tego za dużo nie trzeba wyjaśniać. Obie drużyny lubią otwartą koszykówkę, drużyna Doca Riversa w ostatnich 3 meczach za każdym razem przekraczała granicę 100 punktów i to dość wyraźnie, odpowiednio 108, 112 i 120 oczek z Minnesotą po dogrywce. Wojownicy tylko raz nie przekroczyli tej bariery - w meczu z Nuggets (89 punktów). W ostatnim meczu h2h między tymi drużynami padł ogromny wynik 126 - 115 dla Clippersów. Dodatkowo tak jak pisałem w poprzedniej analizie, dla mnie takie spotkanie to okazja dla pokazania się i do pogrania ofensywnej i otwartej gry, którą oba zespoły bardzo lubią ;)
 
majsti 240

majsti

Użytkownik
Trochę informacji z roto:
Kirk Hinrich will start for the Bulls on Wednesday after missing the past five games with a back injury.
Jimmy Butler will return from his sprained ankle on Wednesday, as expected.
Luol Deng (Achilles) will not play vs. the Nets in Wednesday&#39;s Christmas Day matinee.
 
N 196

nicks

Użytkownik
proste pytanie grać Bulls za 500 po 2.55 czy nie?

proszę o odpowiedz

ogladalem bUlls ostatnio jak chcą to ograją i dziś nie będzie mowy o tanku wiec cisną

a broklyn to.. kpina a nie team nba !!!! J.J. forsuje rzuty a z powodu D.willa są takie spadki ale czy ta &quot;swinie bez formy&quot; ogra bulls które na poz 3-5-4 niszą Nets

value 2.55

przepraszam Deng nie gra ale na 3 niezle radzili sobie z Cavs Mr. Mike Dunelway czy jak się to pisze jest ok. Tony Snell z lawki tez
 
emil1702 380

emil1702

Użytkownik
Na dzisiejszy mecz NBA Knicks - Thunder betsafe/betsson przygotowali dla nas ciekawą ofertę, jedną z nich jest zakład na liczbę udanych rzutów za trzy punkty przez Kevina Duranta.
Statystyki lidera przyjezdnych z ostatnich 5 meczy prezentują się następująco: 2-7, 2-6, 4-5, 2-4, 2-3. 4 zwroty, 1 zwycięstwo.
Kevin Durant (Thunder) ✅
powyżej 2
Łączna liczba udanych rzutów za 3 pkt
1.95
betsafe/betsson
6/10
✅ 5.7j
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
thecakeisaspy 2,3K

thecakeisaspy

Użytkownik
Na dzisiejszy mecz NBA Knicks - Thunder betsafe/betsson przygotowali dla nas ciekawą ofertę, jedną z nich jest zakład na liczbę udanych rzutów za trzy punkty przez Kevina Duranta.

Statystyki lidera przyjezdnych z ostatnich 5 meczy prezentują się następująco: 2-7, 2-6, 4-5, 2-4, 2-3. 4 zwroty, 1 zwycięstwo.

Kevin Durant (Thunder)
powyżej 2
Łączna liczba udanych rzutów za 3 pkt
1.95
betsafe/betsson
6/10
U mnie na Betssonie juz jest 1.65 na over ;_;
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom