>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

NBA Grudzień 2013

Status
Zamknięty.
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Oklahoma City Thunder -5,5 pierwsza polowa @ 1,94 unibet✅
Wiele już zostało powiedziane na temat spotkania Thunder z Knicks, więc nie będę się rozpisywał. Tutaj nie ma co kalkulować - Melo nie zagra, Smith cegli jak nic, Bargnani to wiadomo, jedynie Chandler pozostaje ale on sam nie zrobi nic konkretnego w ataku. Oklahoma dysponuje zbyt dobrym arsenałem ofensywnym i spodziewam się szybkiego odjechania gości. Knicks grają tragicznie i dzisiaj potwierdzą swoją dyspozycję naprzeciw drużynie, która pozbawi ich jakichkolwiek atutów. Westbrook i Durant to zbyt dużo dla ekipy Woodsona i myślę, że wystarczy pierwsza połowa żeby załatwić sprawę całego pojedynku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
N 196

nicks

Użytkownik
proste pytanie grać Bulls za 500 po 2.55 czy nie?

proszę o odpowiedz

ogladalem bUlls ostatnio jak chcą to ograją i dziś nie będzie mowy o tanku wiec cisną

a broklyn to.. kpina a nie team nba !!!! J.J. forsuje rzuty a z powodu D.willa są takie spadki ale czy ta &quot;swinie bez formy&quot; ogra bulls które na poz 3-5-4 niszą Nets

value 2.55
przepraszam Deng nie gra ale na 3 niezle radzili sobie z Cavs Mr. Mike Dunelway czy jak się to pisze jest ok. Tony Snell z lawki tez
bravo 500X2.55
teraz OkC - 10.00 pkt za 1.83
stake 580 x 1.83
buk bet365
czemu? ost wtopa Thunder z Raps. byla przerwa , dzis napewno grają na całych obrotach i +30pkt mnie nie zdziwi, Medison Sq garden itp itd
Knickerbockers nie ma Melo, Feltona, Tam z Pilka bedzie biegał Jr Smith i Udrih i z kim mają zagrać i jak. A straty bedą sie powiekszaly, dzisiaj zostaną wygwizdani
Pozdr
zaklad juz zamkniety na bet365 zamiast 1060 biore 930. serducho juz nie te. (dobra opcja z zamykaniem live-uczciwie.ala betfair oczywiscie gram na bet365)
jak co roku w swieta jest ok
pozdr serdecznie wszystkie mordeczki
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Los Angeles Lakers vs Miami Heat @ over 209,5 @ 2,45 @ Unibet ⛔⛔⛔ 196 mimo że mecz bardzo ofensywny to nie trafiali łatwych piłek.
Do Staples Center przyjeżdża dzisiaj Miami Heat. W ekipie gospodarzy nadal kontuzjowani są Bryant, Nash, Blake. Dobrą informacją może być to że wraca Farmar. Lakersi w tym sezonie a właściwie to każda ekipa prowadzona przez D&#39;Antoniego gra run &amp; gun. Rzucają dużo trójek, grają szybkie akcje często od kosza do kosza, tracą dużo pkt, ale często rzucają ponad 100 zwłaszcza u siebie. Inną grą po prostu Lakers niczym nie osiągną. Miami dzisiaj w pełnym zestawieniu, &#39;&#39; Dwyane Wade is expected to play against Lakers&#39;&#39;. Z tego co oglądałem w tym sezonie zespół Spoelstry także gra szybko, i z zespołami z którymi nie muszą bronić, bo zgniotą ich ofensywą nie grają mocno w defensywie. Przykładowo, ostatnie wyniki z Atlantą czy Sacramento. James w Christmas Day zdobywa średnio 31 PPG. Na pewno w Staples dzisiaj się to potwierdzi. Overek 209,5 po takim kursie moim zdaniem warty gry i przemyślenia. Po 52,25 w każdej kwarcie są w stanie ogarnąć. Nie spodziewam się wolnej gry. Pozdrawiam i polecam. Rambo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
GSW - Clippers

Piękna oferta na zawodników z okazji świątecznych spotkań i chętnie coś zaproponuję z tej okazji. Idę dzisiaj w stronę overów Davida Lee z ekipy GSW. Lee jest ostatnimi czasy w rewelacyjnej dyspozycji - regularnie przekracza swoje średnie ppg, dokłada więcej zbiórek. W 9ciu spotkaniach z rzędu zanotował double-double i dziś będzie świetna okazja żeby dołożyć do tej serii jeszcze jeden mecz co najmniej. W spotkaniu na początku sezonu w LA zanotował 22 oczka + 5 zbiórek. Matchup przeciw Griffinowi nie powinien budzić strachu, Blake to co najwyżej średniej klasy defensor co w pełnej krasie zaprezentował ostatnio Kevin Love rzucając na przeciw niemu 45 oczek. Lee w ostatnich spotkaniach gra prawie 40 minut oddając nierzadko blisko 20 rzutów z gry. Jeśli ta tendencja utrzyma się dzisiejszej nocy linia 18.5 pkt w overowo zapowiadającym się spotkaniu powinna pęknąć luźno.

David Lee over 18.5 pkt 1.83 ✅
Bet365


Over 28.5 pkt+zbiórek 1.85 ✅
Betsafe
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
N 196

nicks

Użytkownik
2 panow wyzej podaje zdazenia typu 50/50 i analiza typu wypadl czerwony ostatnio to znowu tak bedzie
to czysta ruletka. dzis wejdzie jutro nie. over w LA jak i Over wyzej na Lee to loteria a nie pewniak. Lapie 2 faule w 1 kw i lawa. dzisiaj bedzie run &amp;gun w Golden wiec to nie pomoze Lee
a odnosnie overa w LA. to powiem Ci tak , Miami jak nie musi to nie biega i nie forsuje no bo po co. moze byc efektywnie a nie efektownie. chcesz zaufac La ich szalonej skutecznosci? to loteria jak zagraja a w Miami Lebron siadzie na lawie bo jest tam tyle opcji jak sie roztrzygnie mecz w miare szybko. to juz nie te czasy nie te Miami a co wazniej nie te LA.
ps
nie twierdze ze to nie wejdzie ale to jest czyste 50/50 dzis wejdzie a dwa razy nie
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
japan93 30

japan93

Użytkownik
2 panow wyzej podaje zdazenia typu 50/50 i analiza typu wypadl czerwony ostatnio to znowu tak bedzie
to czysta ruletka. dzis wejdzie jutro nie. over w LA jak i Over wyzej na Lee to loteria a nie pewniak. Lapie 2 faule w 1 kw i lawa. dzisiaj bedzie run &amp;gun w Golden wiec to nie pomoze Lee

a odnosnie overa w LA. to powiem Ci tak , Miami jak nie musi to nie biega i nie forsuje no bo po co. moze byc efektywnie a nie efektownie. chcesz zaufac La ich szalonej skutecznosci? to loteria jak zagraja a w Miami Lebron siadzie na lawie bo jest tam tyle opcji jak sie roztrzygnie mecz w miare szybko. to juz nie te czasy nie te Miami a co wazniej nie te LA.

ps

nie twierdze ze to nie wejdzie ale to jest czyste 50/50 dzis wejdzie a dwa razy nie
Jeśli 50/50 to granie kursu 2,45 jest bardzo for value, a Lakersi mimo, że nie są drużyną sprzed lat to nie są też nitami i potrafią rzucać co udowodnili np z Atlantą czy Minnesotą. Wiadomo, że rywal bez porównania lepszy, ale Miami to typowo overowa drużyna która popełniała ostatnio wiele błędów w obronie. Między innymi z Indianą czy Atlantą. Od niedawna śledzę NBA, ale mam nadzieje, że przynajmniej trochę sensownie to napisałem.
 
S 9

smakosz2

Użytkownik
Mi się wydaje że ciężko oceniać jest Okla na tle tegorocznych NYK. Ostatnia kwarta to grał już częściowo częściowo drugi garnitur także nie zapędzałbym się z wnioskami. No i w sumie w ostatniej kwarcie więcej było gry do przodu niż twardej defensywy.

SAS znowu mieli pecha że rakiety odpaliły rzuty dystansowe. Ten zespół bez tego elementu praktycznie nie istnieje. Nie wiem czy to aż taka mobilizacja, czy tak leży im rywal. Wiem za to że Huston zbytnio podniecać się nie można.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
gregorczen 1K

gregorczen

Użytkownik
Houston Rockets (-7,5) - Memphis Grizzlies @ 1.95 Pinnacle ✅ (100:92) ????


Dzisiaj mamy 4 spotkania, które zapowiadają się myślę bardzo ciekawie. Hitem będzie starcie czołówki Zachodu czyli Blazers i Clippers. Zacięty mecz szykuje się też w Cleveland gdzie Cavaliers zmierzą się z zajmującymi aktualnie 3 miejsce na Wschodzie Hawks. W Mavericks - Spurs także będzie sporo emocji bo obie ekipy po spotkaniach z Rockets w zupełnie innych nastrojach. Ciężko jest tam wskazać faworyta. Dlatego też wybrałem na dziś mecz Rockets z Grizzlies.
Rakiety odpaliły wczoraj z SAS i widać jak się to skończyło. Naprawdę świetny mecz w wykonaniu teamu z Houston. Do ostatniej chwili nie było wiadomo czy wystąpi Harden. Jak wiadomo zagrał. Efekty tej decyzji widać było na parkiecie. &quot;Brodacz&quot; rzucił wczoraj 28 pkt i poprowadził Rakiety do zwycięstwa. Jego nieobecność była dla nich naprawdę sporym problemem czego dowodem było spotkanie z Mavericks gdzie nawet świetna postawa Howarda nic nie pomogła. Dzisiaj jednak występ Jamesa nie jest chyba zagrożony.

Miśki po tym jak kontuzję złapał Gasol znacznie obniżyły loty. Co by tu nie mówić nie potrafią zastąpić swojego lidera co potwierdzają wyniki. Niby ostatnio wygrali dwa mecze ale patrząc na przeciwników to nie ma co wyciągać zbytnich wniosków. Wygrali bowiem z będącymi w kryzysie Knicks oraz Jazz. Myślę, że do czasu powrotu Marca tak właśnie będzie wyglądać gra tej ekipy. Czyli będą walczyć o zwycięstwa z przeciwnikami na swoim poziomie ale z silniejszymi ekipami będzie już duży problem. Do tego ze składu wypadł też Prince co będzie na pewno widoczne. Co by tu nie mówić Randolph sam nie będzie wygrywał spotkań.

Obie ekipy już dwukrotnie grały ze sobą w tym sezonie (2 razy w hali Miśków) i w obu tych meczach lepsi byli gracze z Houston. W spotkaniu rozgrywanym pod koniec listopada pokonali ich na wyjeździe grając nawet bez Hardena różnicą 7 pkt. Dzisiaj gramy w Toyota Center więc Rakiety będą się chciały zrewanżować fanom za ostatnią porażkę z Dallas. Jak dla mnie są w stanie wygrać pewnie ten mecz. Pod koszem sytuację spokojnie opanuje Howard (over 19,5 można spokojnie grać) do tego jest przecież świetnie spisujący się Parsons no i Harden. Lin powinien zagrać lepiej niż wczoraj i widzi mi się trochę tych pkt z jego strony. Jeśli Rockets zagrają dzisiaj swoje to ja nie widzę tutaj kompletnie Miśków. Moim zdaniam taka linia na Rakiety jest zdecydowanie warta gry.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
makaveli23 617,8K

makaveli23

Znawca Piłka Nożna Ameryka
Sedziowie rowniez mozna dodac jakos argument za Houston ???? :
James Capers fave 5-9.5 pts (4-1)
Pat Fraher fave 5-9.5pts (5-1)
Karl Lane fave 5-9.5pts (0-2
odpuscil bym ten mecz. Houston gra rollercoaster w-p-w-, smieszna druzyna moga sobie odpuscic, nie mozna im zbytnio ufac, mogą wygrac ale skromnie np 6 . Memphis wypoczete, ostatni mecz przegrali z nimi ale prowadzili do 4 kwarty, mysle ze wyciagna wnioski, mam nadzieje ze sie nie przejedli na swieta ???? Hou po poprzedniej wygranej nad Spurs w nastepnym meczu przegrali z Utah rowniez bedac -7.5. moze byc letdown.
No masz farta Memphis przegralo 8. Nazwalbym bym to sedziowski cover ???? Faule na Randolphie w koncowce niektore przesadzone, sprawdzily sie statystyki tych sedziow haha no i Harden &quot;... struggled from the field, going 2 for 9, but was 22 of 25 from the free throw line. He made 9 of 11 foul shots in the final quarter.&quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
ronaldinho1991 27

ronaldinho1991

Użytkownik
Ja dzisiaj proponuje under w meczu Huston-Memphis. Linia u buków 198pkt, w Maratonie podwyższona linia 203,5pkt. Ta granica w ostatnich 15 meczach miśków została przekroczona tylko raz z OKC. Miśki wiadomo, wolne rozgrywanie akcji, do tego solidna obrona choć bez Gasola, natomiast rakiety day-to-day myśle ze nie utrzymaja wysokiego tempa przez cały mecz. Do tego dorzucam Atlante -2.

Huston-Memphis under 203,5pkt 1,52✅
Cavaliers-Atlanta 2 (-2) 1,78 zwrot, ale mecz niesamowity, Atlanta cudem to wyciągnęła w dogrywce, chociaz jak dla mnie była drużyną lepszą w reg. czasie, przespana 4Q a w Cavs jak zwykle całą grę robił Irving

AKO: 2,7
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
vertigo 11,1K

vertigo

Użytkownik
Dallas Mavericks - San Antonio Spurs
San Antonio Spurs @ 1.699 ✅ pinnacle


Spurs mają problem z kontederami, to już fakt, przynajmniej na moment grudzień. Dallas kontederem nie jest ani wzrostem jak Houston nie straszy. Wzrost i agresja Lina wprawiły Parkera w mocne zakłopotanie, bo ten rozegrał najgorszy mecz w sezonie na 6 punktów i 4 asysty w ponad 30 minut. To jest na tyle ułożona drużyna, że wychodzić z opresji potrafią. Brandan Wright i Samuel Dalembert (DAL) są game-time decision. Na pewno za to jest Dirk w wybornej formie, dlatego ten kurs.

Portland Trail Blazers - Los Angeles Clippers
Los Angeles Clippers +4.5 @ 1.909 ✅ pinnacle


Przypominam, Clippers to już top10 w grudniu w ofensywie i w defensywie. Wczoraj zrobili niezłą próbkę tego w Bay Arena, wygrywając pierwszą kwartę 22-30. Przegrali w samej końcówce choć szans mieli co nie miara na wyciągnięcie tego stanu, porażka z pozytywami. Doc Rivers powiedział nawet, że Warriors nie potrafili wygrać na argumenty sportowe z jego drużyną więc weszli w przepychanki. Ja bym tego nie brał na poważnie aczkolwiek brawa za postawę do samego końca mimo, że wyleciał Griffin. Dzisiaj b2b z Portland, którzy nie grali od sobotniej nocy wg mnie ten odpoczynek ich gdzieś pogubi. Paradoks? Nie sądzę. Clippers mają czym przeciwstawić się dzisiaj i krótka rotacja Stottsa może dziś się uwydatnić aż nadto.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
badbartek 76

badbartek

Użytkownik
Portland - LAC
-4,5 w pinnaclu za 1,87

A ja właśnie sądzę, że wypoczęte Port powinno sobie poradzić z grającymi b2b LAC. Portland ma kim grać przeciw Krisowi P., wysocy z Lemarcusem na czele spokojnie powinni ogrywać na półdystansie Griffna i Jordana, do tego Lopez jest niezłym defensorem i najważniejsze, jest Batum grający trzecie skrzypce ale jakże ważne + kawał roboty podobnej do tej co zawsze robi Iguadola. Niby ławka krótka, ale od momentu kiedy Crołford wskoczył do piątki LAc ich sila z ławki zmalała potwornie.

pzdr
 
gregorczen 1K

gregorczen

Użytkownik
Ja bym się nie pchał przeciwko PTB w domu. Grają bardzo solidnie, potrafią przycisnąć w odpowiednim momencie. Do tego mieli aż 4 dni wolnego więc wyjdą dzisiaj wypoczęci. Clippers po bardzo ciężkim spotkaniu z GSW gdzie naprawdę sporo się nabiegali. Ta sama konferencja więc o jakimś odpuszczaniu nie ma mowy. Mieli czas na spokojne przygotowanie się do tego meczu. Nie wiem w takich rozmiarach ale Blazers powinni to wygrać.

Widzi mi się też zwycięstwo Cavaliers. Wydawało się, że złapali już jako taki rytm i przyszło znów kilka porażek. Chociaż rywale byli solidni więc nie można ich za to do końca winić (Heat, Blazers, Bulls i Pistons). Dzisiaj u siebie z rywalem, który jest faworyzowany chyba ze względu bilansu i miejsca w tabeli. Kadrowo Cavs wyglądają na pewno lepiej. Na razie nie do końca pokazują to na co ich stać. Ostatni mecz z Pistons u siebie fatalny ale drugi raz się taka tragedia już nie powtórzy (Bynum bez pkt 0/11 ???? Jack też nic nie zdobył). Ale lepiej to odpuścić bo zapewne będzie wyrówany pojedynek i różnie się to może potoczyć w końcówce.
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Mimo ciekawych spotkań ciężko o dobry bet dzisiejszej nocy. Blisko mi do Spurs i Blazers ale wobec słabych kursów raczej się nie skuszę. Inaczej wygląda sprawa z Cavs. Kurs na moneyline jest bardzo ciekawy tak jak i handi ale decyduję się zagrać typ w pewien sposób wpisujący się w te zakłady tj over ekipy z Cleveland. Hawks grają szybko, dużo rzucają i dużo tracą. Szybsze tempo przeloży się z pewnością na liczbę punktów zdobytych przez zespół gospodarzy. I nie sugerowałbym się tu ostatnim h2h Atlanty z Cleveland bo Cavsi u siebie grają zdecydowanie lepiej. Co prawda ostatnio z Pistons nie udało się przekroczyć granicy 100 pkt co było m.in pokłosiem słabej gry Bynuma (bodajże 0-10 z gry) ale dziś takiego muru pod koszem nie będzie. Liczę na lepszy performance Bynuma i Jacka co powinno przelozyc sie na wiecej punktow po stronie Cavaliers. Nie wiadomo czy Waiters dzisiaj wystąpi. Na pewno jego pojawienie się na parkiecie nie zaszkodzi ofensywie Cavs :p z kolei jego brak nie powinien być argumentem przesadzajacym o wygranej Hawks. Jestem przekonany ze Cavs postawia tu trudne warunki i byc moze wygraja. Nastepny mecz zagraja w TD Garden i tam juz bedzie ciezko o pozytywny rezultat.
Cavs over 100.5 @ 1,9 marathon
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
N 71

nba3

Użytkownik
A ja dzis probuje under punktowy Dirka. On ma wyrazny problem z mocnymi pod koszem Spurs. W ostatnich 2 sezonach tylko 13.9 ppg przy sredniej z tych sezonow 19.6 ppg. Z gry 37% przy sredniej ponad 46%. Za trzy 30%, a srednia prawie 39%. Totalnie sobie nie radzi z obrona Duncana. Wg mnie tutaj kolejny jego underowy mecz sie szykuje. Powinno to oczywiscie tez ulatwic wygranie meczu San Antonio, bo Monta sam meczu nie wygra.
 
M 14

macilius

Użytkownik
San Antonio - Dallas, na dwoje babka wrózyła, dallas pokazało siłe z Houston ,z którym san Antonio nie umialo sobie poradzić, wolę juz pchać się w Atlante ????
 
M 14

macilius

Użytkownik
A mnie sie widzie Drogi Gregorczenie zwyciestwo Atlanty. Opinie typy, ze drugi raz im sie to nie powtorzy i ze bedzie wyrownana koncowka, są jedynie Twoim widzi mi sie. Argumenty są takie: Atlanta na dzien dzisiejszy jest lepszym zespolem, a to ze jak piszesz jest wyzej w tabeli to dlatego ,że nie robi takich przypałów jak Clevland, gra mądra, zespolową koszykówkę, Teague i Horford znaja sie nie od dzis, do tego Milsap, Korver- to chyba nie jest słabsza ławka od Clevland? Owszem, Clevland ma perspektywiczne nazwiska, to ekipa, ktora moze niezle jeszcze namieszać, ale nie na dzien dzisiejszy (no moze z wyjatkiem nieprzekonującego mnie Jacka)... A gramy dzis ???? Dla mnie pewniejsza wygrana atlanty niz szukanie handicapu na chimeryczne Clevland.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom