>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA Grudzień 2013

Status
Zamknięty.
N 196

nicks

Użytkownik
kursy już w naziemnych

pierwsze co się rzuca w oczy to wygrana na wyjeździe Cavs w fortunie i toto-mix kurs 2.86
w betjeszce nima i długo nie będzie kursow

Deng nie gra a Hinrich z J Butlerem pod ? w cavs tylko Waiters ?

mimo tego ze cavs graja dzień po dniu wcześniej nie grali dużo, wiele przerwy mieli,i sa w gazie, dla mnie to bedt dnia na ten moment !!!!

a Chicago gralo w czwartek i wcześniej więcej mieli gry.
Typ podobny do tego jak wskazywałem grac Cavs z Clips po 3.05

dziś Cavs w stacjonarnych po 2.86 bo w netowych tyle nie będzie an wygraną

Pozdr
 
arachnus 24

arachnus

Użytkownik
New York Knicks - Memphis Grizzlies
Ekipa z Nowego Yorku wreszcie nawiązuje jakaś walkę w swoich spotkaniach. Ich dywizja do najsilniejszych nie należy wiec mam wrażenie ze beda ostro walczyć o to aby wskoczyć na 2 pozycje i mieć szanse na play-offy. Determinacja w tym spotkaniu powinna być kluczowa.
Memphis cóż statystyki mówią same za siebie. Średnia spotkań około -8 pkt w meczu, moim zdaniem bardzo chaotyczna gra. Byłbym bardzo zaskoczony gdyby to spotkanie zaliczyli na +
New York Knicks (1,65 bet at home)⛔⛔ (no i jestem zaskoczony xd )
 
abruzzi23 26

abruzzi23

Użytkownik
KOSZYKÓWKA - NBA
TD BankNorth Garden - 21.12.2013 r.; 19:00

VS.

Boston Celtics - Washington Wizards [Avery Bradley over/under 13.5 pkt]
TYP: UNDER @ 2.00
BUKMACHER: MARATHONBET
Dziś o godzinie 19:00 czasu polskiego w bostońskiej hali TD BankNorth Garden dojdzie do ciekawego meczu, w którym zmierzą się miejscowi Celtowie z Washington Wizards. Faworytami są gospodarze, ale koszykarze ze stolicy ostatnimi dniami imponują formą, więc wybranie zwycięzcy meczu jest bardzo trudne, więc postanowiłem pobawić się w konkretne statystyki.
Podczas nieobecności Rajona Rondo to Avery Bradley razem z Jeffem Greenem odpowiada za zdobywanie przez Celtów punktów. O ile Green wywiązuje się z tego zadania, o tyle nadzieje pokładane w Bradleyu na pewno do końca nie są spełnione. Co prawda 13.5 punkta na 30 minut gry ujmy nie przynosi, lecz to nie jest to samo co jest w stanie dać Bostonowi obecność Rajona.
Ponadto coraz więcej szans otrzymuje Courtney Lee i w tym w dużej mierze upatruje trafności tego typu. Oprócz tego Bradley stanie naprzeciw Bradleya Beala, jednego z lepszych rzucających obrońców w lidze, który przewyższa zawodnika Celtics statystykami i warunkami fizycznymi. Beal to zawodnik, który bardzo dobrze radzi sobie w powstrzymywaniu ataków przeciwników i powinien utrzymać SG Celtics na dość niskiej skuteczności. Beal popełnia 2.3 faulu na mecz, więc Bradley może na prawdę mało razy stawać na linii rzutów wolnych, a i tak jak wiemy zawodnik Bostonu dość słabo radzi sobie z rzutami osobistymi.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
I na koniec - Wizards to jedna z lepszych obron ligi. Tracą na prawdę mało punktów i podobnie może być w tym meczu, pomimo tego, że Boston to jedna z lepiej punktujących ekip w NBA.
Hehe.

Waszyngton jest 14-ty w lidze pod względem punktów traconych (100.0)
Waszyngton jest 24-ty w lidze pod względem skuteczności rywali (46.5%)

A żeby mnie chłopaki nie zjechali za &quot;laickie&quot; statystyki.

Waszyngton jest 16-ty w lidze pod względem punktów traconych na 100 posiadań (102.7)

I to by było na tyle jeśli chodzi o ten argument. Reszty nie czytałem.
 
N 196

nicks

Użytkownik
no i cavs zbite do 2.30 w naziemnych. bet365 startowy kurs 2.30

etoto trzyma 2.87 na cavs. jak ktoś wybiera się do ziemniaka to polecam buka etoto na dziś

pozdr
 
B 23

blasphem

Użytkownik
Na dzisiaj co warto grać to na pewno Pistons u siebie na hali z Rockets. Kurs 2.2.
Linia +13 na Lakers po kursie 1.9 to też dla mnie trochę gift, bo nie wierzę, że GSW sie tak łatwo przejedzie po lalkach. Wczoraj też szła masówka na wilki, a jak się skończyło to wiemy.
Cavaliers po kursie 2.25 z mocno osłabionymi Bulls? Deng ma wrócić dopiero na święta, Hinrich game time decision, Butler out. Dodatkowo na ten emcz gtd jest Waiters i być może wzmocni on cavs. Tak, wiem, że wczoraj wyczerpujący mecz z Bucks, ale i tak po takim kursie przeciwko przetrzebionym bykom, to trzeba brać ???? .
Wczoraj Kings próbowali postawić się Heat, ale nie wyszło ???? . Mimo wszystko dzisiaj w Orlando myślę, że mogą z powodzeniem powalczyc o zwyciestwo. 2.30 na Kings. Magic osłabione brakiem Afflalo, a to imo spora strata.
Także jest kilka kursów wartych gry.
 
vertigo 11,1K

vertigo

Użytkownik
Los Angeles Clippers - Denver Nuggets
powyżej 205.5 @ 1.926 pinnacle 203

Nuggets byli jednym z gorętszych zespołów na końcu listopada i początku grudnia ale wydaje się, że nieco obniżyli loty. Przegrali 3 z 4 ostatnich spotkań w każdym z nich tracąc ponad 100 punktów (103 z Phoenix, 105 z Oklahomą i 103 z Utah). Clippers z kolei to już topowa ofensywa ligi w grudniu, wygrali trzy z rzędu i generalnie pięć z sześciu ostatnich spotkań. Od środy nie grali, powinni być wypoczęci na dziś. Mimo wszystko, nie pchałbym się w Clippers dziś bo Nuggsies to dość utalentowany team i nie wiem czy aż takim dogiem są dzisiaj. Kieruje swój typ w stronę overa, Clipps mają fajną średnią na mecz 104.3 ale jeszcze lepsza gdy grają jako gospodarz (111.2 PPG). To też dwa teamy, które nie mają większych problemów ze zdobywaniem punktów w transition. Clippers są również 9-3-0 ATS w overach gdy grają w Staples. Po chorobie Ty Lawsona nie ma śladu, zagrał w piątek i spodziewany jest również dzisiaj. Do składu wraca też skrzydłowy Jordan Hamilton po absencji w piątkowym meczu po tym jak uderzył Stevena Adamsa z Thunder.
 
abruzzi23 26

abruzzi23

Użytkownik
Hehe.

Waszyngton jest 14-ty w lidze pod względem punktów traconych (100.0)
Waszyngton jest 24-ty w lidze pod względem skuteczności rywali (46.5%)

A żeby mnie chłopaki nie zjechali za &quot;laickie&quot; statystyki.

Waszyngton jest 16-ty w lidze pod względem punktów traconych na 100 posiadań (102.7)

I to by było na tyle jeśli chodzi o ten argument. Reszty nie czytałem.
Racja, jak najbardziej mój błąd, spowodowany przeoczeniem. Napisałem to względem tabeli, bowiem Wizards mieli tylko 2400 punktów straconych, ale w 25 meczach, a większość drużyn ma 3 więcej i brałem to na podstawie tego. Bardzo głupi błąd, wybaczcie mi. Reszta dokładnie przeanalizowana.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
majsti 240

majsti

Użytkownik
Detroit Pistons - Houston Rockets
Detroit - 2.32 ML - marathon ⛔

Dzisiaj zauważyłem niezły typ w ofercie Marathonbetu, mianowicie czysty win na Detroit. Moim zdaniem jest to dość spore value. Posiadają bardzo dobry i obiecujący frontcourt: Drummond, Monroe, Smith, którzy mogą zdobyć przewagę na tablicach nad osamotnionym Howardem (Asik out - roto). Ostatnie 5 meczy h2h między tymi drużynami wskazują zdecydowanie na drużynę z Teksasu, jednak wiadomo, składy się zmieniają, mentalność jest inna, a w teamie Tłoków w tym sezonie drzemie mega potencjał i z pewnością bedą chcieli odpłacić się kibicom zwłaszcza we własnej hali za &quot;wygrany&quot; mecz z Bobkami, w którym zabrakło koncentracji w 4q. Obie drużyny b2b, co raczej nie będzie faworyzować żadnej z ekip w hali na Auburn Hills. Dodatkowo Lin jest na tę chwilę day-to-day (roto), co powiększa szanse tego typu.


Chicago Bulls - Cleveland Cavaliers
Under 185.5 - 1.97 - marathon ✅

Kolejnym moim typem na dzisiejszą noc jest mecz w hali United Center w Chicago. Byki osłabione brakiem Butlera, Denga i Hinricha (all roto, ostatni game time) wciąż nie bedą miały takiej siły ofensywnej gwarantującej dużą zdobycz punktową. Dodatkowo w Cavs questionable jest Waiters (roto), który zawsze dorzuca sporo punktów dla drużyny z Ohio. W ostatnich 5 meczach h2h under wpadł zaledwie dwa razy, jednak jak pisałem wyżej, to nie oddaje w jakiej dyspozycji są drużyny w chwili obecnej. Chicago w minionych meczach rzuciło ponad 90 pkt. tylko w z ofensywnymi OKC i Houston. Wcześniej nie potrafili przekroczyć tej linii z przeciętnymi Orlando czy Toronto rzucając odpowiednio 82 i 77 punktów.

Dodatkowe suche propozycje bez analiz na dzisiejszą noc:
GSW-LAL over 207pkt. - 1.98 (marathon) ⛔
Phoenix Suns - Dallas -1- 1.74 (marathon) ✅

Życzę powodzenia dzisiejszej nocy ;)
 
F 263

fidelio

Użytkownik
a to widzisz czasami zawodnicy sa chimeryczni. dla mnie brook center nr 2 w nba zaraz za bynumem
Bardzo możliwe, ale generalnie to chyba nie jest pozycja zbyt dobra do pokrywania wysokich linii punktowych. Do kontry taki nie pójdzie bo z reguły za wolny. Rzutami za trzy nie podbije sobie statów punktowych bo takim snajperem raczej nie jest. Pozostaje niezbyt wiele opcji. Trochę lepiej jest jak przynajmniej pcha się pod kosz i zbiera faule, ale np. taki Lopez ani razu nie wykorzystał wczoraj kompletu rzutów osobistych. W przypadku obrońcy czy skrzydłowych opcji/okazji do zdobywania punktów jest jednak zdecydowanie więcej.
 
vertigo 11,1K

vertigo

Użytkownik
Magic osłabione brakiem Afflalo, a to imo spora strata.
Afflalo (illness) expects to return for Saturday&#39;s game against the Kings, after missing Wednesday&#39;s contest due to an issue with his tonsils, the Magic&#39;s official site reports. (about 1 day ago)
Żeby nie było tak totalnie OT, under w meczu Cavs z Bulls faktycznie pierwsza klasa, przynajmniej na papierze. Próg wzrósł nawet do 187.
 
sewerynkg 16,2K

sewerynkg

Użytkownik


Brandon Knight - powyżej 15.5 @1.85 sportingbet


21 pkt.✅

Na wstępie napiszę, że nie jest to typ dla osób o słabych nerwach :razz: Brandon jest przeciętnym zawodnikiem i jego statystyki rzutowe są na kiepskim poziomie - 36.7%, 32.8% za 3 i 85% z wolnych. Nawet jak odda 20+ rzutów to nie gwarantuje to przekroczenia linii. Teraz pewnie wiele osób drapie się po głowach dlaczego chce powierzyć mu moją kasę ???? Sytuacja w Bucks jest kiepska, ponieważ kontuzjowani są: Neal (is out indefinitely), Butler który niby może zagrać (He tried to warm up for the game and could not give it a go - info z wczoraj, Butler is expected to be on a minutes limit upon his return), Ilyasova (Ersan Ilyasova will be &quot;shut down&quot; due to his ongoing ankle injury), Pachulia (He has a fracture to the calcaneus bone - out), Sanders i Delfino. Są to poważne osłabienia i przy obecnym skladzie Bucks ciężkie do zastąpienia, więc gracze pokroju Knighta muszą grać więcej i bardziej angażować się w grę. Coś takiego jak difens u 76ers nie istnieje, tracą oni średnio 111 punktów na mecz!! Jest to najgorszy wynik w lidze. Przy tylu osłabieniach i kadrze Bucks Brandon musi grać te 30+ minut. Podsumowując to wszystko czyli osłabienia, liczbę minut, difens 76ers trzeba brać overek, ponieważ nie zdziwię się jak wykręci solidne 20+ pkt. W maratonie jest 16.5 @1.65 (pewnie za chwile urośnie linia i kurs - do 17.5 można śmiało pobierać), w milenium 15.5 @1.85
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
gregorczen 1K

gregorczen

Użytkownik
Orlando Magic - Sacramento Kings:

- Cousins over 23,5 @ 1.85 Betcity ⛔
- Nelson over 14,5 @ 1.85 Betcity ⛔



Myślę, że będzie to dość ciekawy mecz. Ciężko jest mi w nim wskazać faworyta. Myślę, że zarówno jedni jak i drudzy są w stanie to wygrać. Moim zdaniem będzie to pojedynek z dużą ilością punktów. Gdyby linia na over w meczu była mniejsza to bym może i spróbował ale 205 pkt to mimo wszystko może być ciężko przekroczyć. Zdecydowałem się za to na overy punktowe dwóch bardzo ważnych zawodników dla jednej jak i drugiej drużyny. W przypadku Magic miałem na myśli Nelsona no a w drużynie Królów kluczową rolę odgrywa oczywiście Cousins.
Nie jestem pewny czy zagra dzisiaj Afflalo. Gdyby go zabrakło to Nelson musiałby pociągnąć grę Magic i sam oddałby zapewne sporo rzutów. Chociaż jeśli Afflalo zagra to też ten over ma szanse powodzenia. Jeśli popatrzymy na statystyki Jameera to widzimy, że w ostatnim czasie dość często przekraczał tą linię. A nawet jeśli jej nie przekroczył to był bardzo blisko. Np. z Thunder czy Bulls miał kolejno 13 i 14 pkt. Myślę, że Magic będą chcieli dzisiaj zmazać tą plamę po porażce z Jazz i dobra dyspozycja Jameera jest do tego potrzebna. Ostatnio utrzymuje równą formę i jeśli nie pokrywa tej linii to dość pechowo. Moim zdaniem dzisiaj powinien spokojnie rzucić powyżej tych 15 pkt.
Jeśli chodzi o Cousinsa to tutaj sprawa jest prosta. To jest bez wątpienia serce i mózg Kings i widać jak dużo musi dla tej ekipy robić żeby mogli myśleć o wygranych. Teraz Królowie mają kilka z rzędu cięzkich, wyjzadowych spotkań i to właśnie Cousins są w nich najlepiej odnajduje. Jego 3 ostatnie występy to 30 pkt z Bobkami, 28 z Hawks i wczoraj 27 z Heat.
Jeśli Kings chcą tutaj wygrać to Cousins musi zagrać na swoim poziomie.
Nie widzę przyczyn, dla których dzisiaj miałby nie przekroczyć tej linii. Moim zdaniem szukują się kolejne popisy DeMarusa.
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Golden State Warriors -12,5 @ 1,83 bet365✅
Golden State Warriors wygra 21 lub więcej pkt @ 4,00 William Hill⛔malo zabraklo
W momencie gdy Lakers grali z Warriors w Oakland w ciągu ostatnich miesiący, to zwykle dostawali baty - pre season jak i sezon zasadniczy różnica powyżej 20 punktów. Lakers grają charakterystycznie i podobnie do GSW, ale mają wiele problemów szczególnie na jedynce , na której Curry powinien trochę poszaleć. Los Angeles ściągnęli Marshalla i co jak co nie spodziewam się żeby zrobił wielką różnicę. Po dzisiejszym dobrym spotkaniu Lakers szczerze mówiac nie widzi mi się powtórka z rozrywki, Warriors odbiją się po porażce ze Spurs, a to że potrafią grać przeciwko tego typu drużynom jak LA to dodatkowy atut. Co więcej goście nie przeciwstawią się gospodarzom na dłuższą metę tak jak to było w październikowym spotkaniu, Golden State dysponuje zbyt dobrym obwodem oraz graczami w postaci Lee i Boguta, żeby podopieczni D&#39;Antoniego mogli poszaleć jak z Wilkami. Większość pójdzie pewnie w stronę Lakersów po poprzednim spotkaniu, jednak moim zdaniem nie ma co się na ich napalać, bo grają na wyjeździe a w Oakland zawsze każda drużyna ma ciężką przeprawę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
S 212

synpresleja

Użytkownik
wogóle się z tym co wyżej niezgadzam. LA grają bez Bryanta nieźle,GSW zawodzi na całej linii i mimo ,że czas leci ..nie widać wogóle aby tam coś lepszego się dziać zaczęło. Bilanse onu ekip podobne,skoro Curry i spółka od początku sezonu jest zagubiona to co za dureń wystawia h+13? Biorę.
O Chicago pisałem już wielokrotnie..Deng ,Butler, Hinrich out...kto ma rzucać? parality Noaha? dobra ta drużyna jest nieporozumieniem i póki co ja im wróżę los Bucks. Co z tego ,że w Cavs Waiters jest d2d skoro wczoraj za niego Jack i CJ Miles zagrali świetnie. Cavs po 2.45 jak złoto.
OKL jako dog? z SA bez Parkera? odświeżam stronę bo coś nie halo.. i to samo. więc dokładam z miejsca. Każdy z nas zna obie ekipy świetnie,dla mnie osobiście SA bez francuza to nie to samo i to dziś zaważy. Oklahoma on fire po 8W w prestiżowym meczu powinna zwyciężyć 2.35 dokładam.
Mam zagwozdke przy meczu Rakiet..niby Harden+Parsons+Howard to niezłe trio,ale DET gra ostatnio świetny basket Smith w gazie,Jennings gra swoje,Drummond,Monroe...ta drużyna ma potencjał ogromny i ostatnio coś drgnęło..jeśli nie zagra dziś Lin[ok80%] to wg mnie kursy powinny być 50/50 a tak nie jest ,dokładam więc DET 2.30
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom