>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA Grudzień 2013

Status
Zamknięty.
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
Vertigo a co uważasz o pograniu na over K. Leonarda? , w Milenium 13,5 za 18,5. Wczoraj oddał aż 15 rzutów, jednak na słabiutkiej skuteczności mimo tego uzbierał 14 pkt. Dziś kolejny ofensywny zespół, można się spodziewać dużej liczby punktów Spurs.
 
M 0

matti26209

Użytkownik
Co myślicie o under 202,5 pkt w meczu Warriors ze Spurs? w expekcie jest kurs 1,82. Są to ofensywne teamy, ale między sobą grają trochę bardziej zachowawczo. W ostatnich 6 meczach taki typ by wszedł (a w ostatnim padł wynik ledwie 76-74 dla Spurs). Warto?
 
vertigo 11,1K

vertigo

Użytkownik
Vertigo a co uważasz o pograniu na over K. Leonarda? , w Milenium 13,5 za 18,5. Wczoraj oddał aż 15 rzutów, jednak na słabiutkiej skuteczności mimo tego uzbierał 14 pkt. Dziś kolejny ofensywny zespół, można się spodziewać dużej liczby punktów Spurs.
Wczoraj faktycznie pod kreską. Dużo przepychania się na tablicach, gry tyłem do kosza, mało klarownych sytuacji ale próg był taki sam jak dziś i dał radę. Dziś stawiam, że Manu/Tim usiądą albo po prostu Pop skróci im minuty, Leonard powinien znów te 14 wykręcić. Może z nieco lepszych pozycji już.

O meczowym u/o nie mam zdania.
 
R 11

reedoo

Użytkownik
Coś się dzieje. 15min temu kurs na Unibecie na GSW 1,37, a teraz 1,48. Dziwne...
edit// teraz 1,36. Nie wiem o co kaman, ale jaja niezłe :]
Przy braku Manu,Duncana i Parkera pokuszę się o handi na GSW -6,5 za 1,83.
Opisywać raczej nie trzeba - brak trzech filarów SAS, więc powinno być gładko.
Do tego -5,5 OKC za 1,27 i AKO 2,32. Nic nie przemawia za Bullsami, może jedynie jeśli OKC będzie mega oszczędzała Duranta i Westbrooka, choć swoje i tak pewnie rzucą, dlatego gram takie małe handi.
 
xszymonx 71

xszymonx

Użytkownik
Biorac pod uwage brak Duncana Manu i Parkera co sadzicie o over 17,5 Davida Lee?

I udało sie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
76ers - Nets (-5.5) 2 1.87
Pinnacle


Pobieram już teraz bo ta linia może tylko wzrosnąć. Nie grałem w tym sezonie jeszcze na Nets i raczej niewiele na tym straciłem, dziś jednak widzę ich pewne zwycięstwo, bo jak inaczej może być w starciu z cyrkowcami czyli Philadelphią 76ers ? Ofensywna ekipa Phili ostatnio na Netsach zebrała baty różnicą 34ech oczek kiedy gospodarze grali bez Lopeza. Dziś Lopez nie jest desygnowany jako kontuzjowany (roto, gdyby ktoś później chciał zarzucić, że walę w uja) więc szanse Netsów w teorii są jeszcze większe. Co tu dużo pisać - jeśli przereklamowana ekipa Nets podejdzie do tego spotkania na chociaż średnim poziomie zaangażowania to z gospodazy nie będzie co zbierać, a powinno to być obowiązkiem dla Brooklynu biorąc pod uwagę ich żałosny bilans. Obecnie zagrają praktycznie pełnym składem i absolutnym obowiązkiem jest ogrywanie takich ekip jak własnie 76ers. Handicap w tym meczu to idealna sprawa gdyż ekipa Phili w obecnym sezonie ma zakaz używania wyrażenia defense. Stracić nawet u siebie 130 punktów i więcej, czy też przegrać różnicą 20-30 oczek to dla nich jak splunąć. Nie byłem dziś rano zdziwiony oglądając końcówkę spotkania GSW - SAS kiedy to ławka gości ogrywała skazywane na win GSW, takie sytuacje zdarzały się często i zdarzać się będą nadal, ale będę mega zdziwiony jeśli kolejnej nocy ekipa Nets będzie miała jakiekolwiek problemy z zespołem 76ers. Jak pojawią się znów jakieś aleternatywne handi z kursem ok 3@ to również chętnie pobiorę.


edit: Nets -13.5 pkt po 3.85 w Unibet, ogień ;)
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Lakers +6 @ 1.90
Believe in VVVVVVVVVVVVVVVVVV

spadam do roboty, ale gram juz teraz bo boje się ze spadnie..a jak wzrośnie to dołożę..Lakers wygrają bez ptk
lukas z całym szacunkiem ale jeśli sądzisz że Lale wygrają to czemu nie dasz moneyline po 3,25 za połowę stawki tylko lecisz w handi? Sam wiesz że handi a tym bardziej ML na Jeziorowców jest możliwe (bo to przecież jest NBA - where amazing happens) ale mało prawdopodobne. Rozumiem że jest public bet na Wolves, że Kobe wypada co jest plusem dla Lalek, że revenge game dla gospodarzy po ostatnim meczu w Staples (113-90 dla Wolves) ale wszystkie karty są po stronie ekipy Adelmana. Jedyną szansę Lakers widzę w słabej defensywie w pomalowanym Timber (sytuacja realna) i w geniuszu ściągniętego z D-League Kendalla Marshalla (sytuacja abstrakcyjna). Ciekawe czy Marshall wyjdzie w s5 czy na pozycji numer 1 zobaczymy nominalnego SG Henry&#39;ego. Tak czy inaczej Adelman &gt; D&#39;Antoni a Rubio &gt; Marshall + Henry razem wzięci. Wolves są lepszą ekipą i dopóki nie zobaczę na livescorze jutrzejszego ranka wyniku, nie uwierzę w wygraną Lalek.
Wolves @ 1,41 marathon


Jeśli chodzi o fajny, wysoki kurs to zdecydowanie win albo handi na Suns w Denver. Słońca są jak zwykle niedoceniane a poza przewagą home court nie widzę żadnej innej po stronie Nuggets. Gracze Suns są równie atletyczni, równie dobrze rzucają z dystansu. Wobec grypy Lawsona zarysowuje się lekka przewaga na pozycji numer 1. Imo kurs warty uwagi.
Suns +4,5 @ 2,00 marathon
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
vertigo 11,1K

vertigo

Użytkownik
Wczoraj Warriors nie potraktowali serio swojej pracy i mieliśmy deja-vu z pojedynku z Heat również w TNT, w ubiegłym sezonie, gdzie Spurs dostali karę ćwierć miliona ale nikt nie zwracał uwagi na to, że prawie wygrali w Miami. Dziś będzie krócej:
Timberwolves + Atlanta Hawks @ 1.81 bet-at-home
Jeziorowcy znów mają pod górkę, Kobe jest poza grą na kolejne sześć tygodni. Na rozegraniu zostanie Jodie Meeks oraz świeżo podpisany Kendall Marshall. Nie chciałbym być w tym momencie fanem Lakersów ani opisywać ich meczy. Z będącymi na fali Timberwolves są gorsi pod każdym koszykarskim względem. Atlanta nie przestaje schodzić poniżej pewnego poziomu w tym sezonie a Mike Bundeholzer może być zadowolony z dwóch ostatnich meczy, w których trafili łącznie 238 punktów. Dziś rywal podobnego kalibru co pokonani Lakers i Kings więc można im zaufać ponownie.
 
bizon91 3,3K

bizon91

Użytkownik
Los Angeles Lakers - Minnesota Timverwolves
Typ:
-Timberwolves -4,5@1,75
⛔⛔⛔ niemrawe Wilki (35% z gry, 23% za trzy), szybki, zespołowy basket Lakers i świetna egzekucja kilku graczy wystarczyła.
-Timberwolves over 108@1,90 ⛔⛔⛔

Pierwszy mecz obu ekip wygrali Timberwolves 113-90 (w hali Lakers). Tamten mecz typowałem także na forum, rzecz jasna na wilki. Tak pisałem w analizie:
Lakers póki co ładnie się &quot;trzymają&quot; w tym sezonie, 3 wygrane w 7 meczach, głównie za sprawą dobrej postawy strzelców zza łuku, co dziwić nie może, bo bez Gasola w dobrej formie to ich jedyna recepta na sukces. Jednak uważam, że Timberwolves będą rywalem wyjątkowo dla nich niewygodnym. W Minnesocie szaleje duet Kevinów - o tym, że Love to bestia wie chyba każdy, jednak &quot;cichaczem&quot; doskonałe cyfry kręci także wyborny strzelec - Kevin Martin. Ten duet ma wielki potencjał i zaczyna go wykorzystywać, potencjał przede wszystkim w ofensywie, bo żaden z nich nie jest szczególnie dobrym obrońcą. Przeciw Lakers jednak ich walory powinny być dobrze widoczne. Love to jest fenomen, pokażcie mi drugiego wysokiego, który z jednej strony świetnie zbiera, z drugiej ma dobrą trójkę i osobiste. Dzięki temu jest wyjątkowo trudnym do krycia rywalem, a odpowiedniego plastra w zespole Lakers na niego brak. Do tego trzeba przypomnieć - Pekovic na centrze, który pod nieobecność Love&#39;a w zeszłym sezonie grał jak topowy center ligi, czy w końcu Rubio, bez rzutu, jednak nie musi on rzucać, jego podania napędzają kolegów którzy już wiedzą co z piłką zrobić. Rubio ma z resztą dobry backup w postaci Barei. Obaj panowie nie mają też trudnych rywali po stronie Lakers (Nash, Blake). Obie ekipy grają jeden z najszybszych basketów w lidze (3 miejsce Wolves i 4 Lakers), tyle, że w Lakers to działa, gdy rzut siedzi obwodowym, Timberwolves są bardziej wszechstronni, bardziej utalentowani. Wniosek jest więc prosty -w szybkim meczu wygrają Timberwolves. Pisałem ostatnio podobną analizę na Warriors przeciwko Sixers - nie pokonasz zespołu który gra podobnie jak ty, jego sposobem, tylko &quot;tańszymi&quot; środkami. Oczywiście &quot;Jeziorowcy&quot; mają przewagę, jeśli chodzi o potencjał dystansowy, jednak biorąc pod uwagę frontcourt Wilków i całokształt zdecydowanie lepiej wychodzą goście. Mniej więcej tak widzę też mecz w Staples. Szybka, efektywna ofensywa Timberwolves powinna świetnie poradzić sobie z niepewną obroną gospodarzy.
Co się zmieniło od 10 listopada? Z formy wypadł ostatnio Martin (ale z Portland najświeższy mecz już znowu dobry), Lakers chwilę mieli Kobego i znowu bez niego, czyli niby na zero, ale zmieniła się sytuacja na jedynce.
Wypadł Blake, Farmar, Nash, teraz Kobe, czyli sytuacja niecodzienna - Lakers zostali bez jedynki. Podpisali Marshalla, który jednak jest przeciętniakiem, poza tym o jakimkolwiek zgraniu nie ma mowy. Wolves mają bardzo fajnie obsadzoną tę pozycję , bo poza Rubio jest solidny Barea na ławce.
Tak więc co tu dużo pisać - moim zdaniem poprzednia analiza jest aktualna i dziś. Pogrubiłem wg mnie najważniejszy fragment. Jedyną szansą na dobry wynik w tym meczu Lakers jest imo skuteczna kanonada trójek, a i to nie jest gwarancją wygranej.
 
arachnus 24

arachnus

Użytkownik
Witam od jakiegoś czasu regularnie oglądam mecze NBA wiec postanowiłem spróbować swoich sil w typowaniu. Na początku chciałbym zapytać &quot;starych wyjadaczy&quot; czy znają jakieś fajne amerykańskie forum o tematyce NBA itd
Z dzisiejszych typów;
Indiana Pacers - Houston Rockets

Po świetnym meczu w Miami i porażce na własne życzenie Indiana będzie chciała się zrehabilitować kibicom. Miejmy tylko nadzieje że końcówka meczu w ich wykonaniu nie będzie powtórka ze spotkania z HEAT. Houston moim zdaniem to bardzo mocna drużyna grająca solidna piłkę jednak kontuzje i często ich gra w 2 części spotkań nie pozwalają temu zespołowi wygrywać tak czesto jak tego pragneli. Typ na Indiane jednak to nie będzie łatwy mecz dla obu zespołów.
Indiana Pacers 1,44 (Fortuna)✅✅

New York Knicks - Memphis Grizzlies
Ekipa z Nowego Yorku wreszcie nawiązuje jakaś walkę w swoich spotkaniach. Ich dywizja do najsilniejszych nie należy wiec mam wrażenie ze beda ostro walczyć o to aby wskoczyć na 2 pozycje i mieć szanse na play-offy. Determinacja w tym spotkaniu powinna być kluczowa.
Memphis cóż statystyki mówią same za siebie. Średnia spotkań około -8 pkt w meczu, moim zdaniem bardzo chaotyczna gra. Byłbym bardzo zaskoczony gdyby to spotkanie zaliczyli na +
New York Knicks (1,65 bet at home)⛔⛔(no jestem zaskoczony xd )
dorzuciłbym do tego jeszcze;
Atlanta Hawks - Utah Jazz 1,29 (bet at home)✅✅
Cleveland Cavaliers - Milwaukee Bucks 1,20 (bet at home)✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
B 23

blasphem

Użytkownik
Cavaliers - Bucks typ: Cavs -4.5 pts @1.55 (bet365)

Cavaliers po takim kursie z handi -4.5 pts, w domu przeciwko b. słabym Bucks? To trzeba brać. Nawet jeśli bez Irvinga (gtd) to powinni spokojnie pojechać Bucks bez żadnych problemów. Cavaliers po 2 porażkach, ale każda stykowa i każda z topową ekipą : Heat (mimo wszystko) i Trailblazers. Dzisiaj na pewno będą chcieli sobie odbić 2 poprzednie mecze. Nadal uważam że Cavaliers jako drużyna mają zdecydowanie wyższy potencjał niż ich obecna pozycja, i do PO powinni wejść z palcem w tyłku. Z resztą ich ostatnie gry potwierdzają to,że forma jest zwyżkowa i zaczynają sobie odbijać słaby początek sezonu.
No a Bucks ... Większość się chyba zgodzi, że to jedna z obecnie najsłabszych drużyn w NBA, więc kompletnie nie widze nic czym mogliby dzisiaj powstrzymać cavs.
Kursy lecą trochę w góre, bo tak jak mówie, występ Irvinga niepewny.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
lukas z całym szacunkiem ale jeśli sądzisz że Lale wygrają to czemu nie dasz moneyline po 3,25 za połowę stawki tylko lecisz w handi? Sam wiesz że handi a tym bardziej ML na Jeziorowców jest możliwe (bo to przecież jest NBA - where amazing happens) ale mało prawdopodobne. Rozumiem że jest public bet na Wolves, że Kobe wypada co jest plusem dla Lalek, że revenge game dla gospodarzy po ostatnim meczu w Staples (113-90 dla Wolves) ale wszystkie karty są po stronie ekipy Adelmana. Jedyną szansę Lakers widzę w słabej defensywie w pomalowanym Timber (sytuacja realna) i w geniuszu ściągniętego z D-League Kendalla Marshalla (sytuacja abstrakcyjna). Ciekawe czy Marshall wyjdzie w s5 czy na pozycji numer 1 zobaczymy nominalnego SG Henry&#39;ego. Tak czy inaczej Adelman &gt; D&#39;Antoni a Rubio &gt; Marshall + Henry razem wzięci. Wolves są lepszą ekipą i dopóki nie zobaczę na livescorze jutrzejszego ranka wyniku, nie uwierzę w wygraną Lalek.
Wolves @ 1,41 marathon
myślę, że z tego samego powodu dla którego Ty dałeś ML a nie handicap. Karty w NBA nie grają a Where amazing happens ma znacznie głębsze dno niż to, że każdy może wygrać z każdym. Lepsze ekipy są lepsze tylko na papierze, a papier nie gra - na wynik meczu wpływ ma zbyt dużo czynników, dla których matchupy nie mają żadnego znaczenia. Powoływanie się na to kto będzie grał a kogo nie będzie choćby po ostatniej nocy ( to najbliższy i dlatego w tym momencie najlepszy przykład ) nie ma najmniejszego sensu. Gdyby prawdopodobieństwo pokrycia handicapu było małe to ten bet nie powąchałby moich pieniędzy - a moje twierdzenie, że Lakers wygrają bez ptk wynika z tego, że spory procent dogów, które pokrywają handicap, wygrywa również mecz. W tym momencie interesuje mnie tylko to , żeby Lakers nie przegrali więcej niż 6ptk. Przy ml musieliby wygrać - różnica jest istotna. Przy +6 mogą przegrać a mój bet i tak może być wygrany. Przy wygranej mój bet również jest wygrany. Przy ML mój bet jest wygrany tylko przy wygranej. Rachunek wobec tego jest dość prosty - mam większe szanse na wygranie beta przy +6, więc gram +6 - stawka jest nieistotna. Mój sposób obstawiania NBA różni się od ogólnie przyjętego. Pracuję od 6 do 18, na tygodniu nie oglądam żadnych meczów, jedynie piątek i sobota - nie wiem jak kto gra etc. - interesuje mnie tylko linia, kalendarz i publika. Linia decyduje o wyniku meczu, a nie to czy zagra Duncan, Parker, Lebron czy na rozegraniu będzie Farmar czy Koszarek. Jeśli przegram bet to przegram, nie pierwszy i nie ostatni - przegrać miałem też Toronto @ Lakers. Ale mniejsza o to - ja wiem, że na koniec sezonu będę na sporym plusie grając swoją metodą, natomiast przy całym szacunku do zdania innych na ten temat, nie interesuje mnie ono - jeśli ktoś chce to typy są jawne; jeśli ktoś się nie zgadza - droga wolna, niech próbuje szczęścia. Nie będę natomiast wchodził w dyskusje na ten temat - podaje typ, argumentację jeśli mam na to ochotę i czas i to tyle ode mnie ???? . Najlepsze jest to, że zarówno Twój jak i mój bet mogą wejść jednocześnie, więc ciesz się, że zagrałem tylko +6:razz::cool::grin:powodzenia:spokodfhgfh:
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
na tygodniu nie oglądam żadnych meczów, jedynie piątek i sobota - nie wiem jak kto gra etc. - interesuje mnie tylko linia, kalendarz i publika. Linia decyduje o wyniku meczu, a nie to czy zagra Duncan, Parker, Lebron czy na rozegraniu będzie Farmar czy Koszarek. Jeśli przegram bet to przegram, nie pierwszy i nie ostatni - przegrać miałem też Toronto @ Lakers.
Ja się tu nie zgodzę. Mam to szczęście i oglądam wystarczająco dużo meczy, by wyrobić sobie zdanie na temat poszczególnych ekip na podstawie ich postawy na boisku, poszczególnych zawodników i ich umiejętności. Uważam też, że stwierdzenie, jakoby to linie decydowały o wyniku meczu, a nie zawodnicy jest jakąś abstrakcją... Póki co nie narzekam, jest spory plus ;)
Grałem na Toronto w meczu z Lakers, na Phoenix w meczu z Lakers, oba weszły (są analizy w dziale) ale moimi argumentami były kwestie czysto sportowe i sam dziwiłem się, że idzie masówka na LA. Do czego zmierzam? Do tego, że popieram w 100% typ Bizona i nie będę powielał jego argumentów. Wilki są lepsze i dzisiaj wygrają. Nikt mi nie wmówi, że nie ma znaczenia czy gra Blake w gazie czy koleś z D-league bo i tak grają linie, a nie zawodnicy...
Jednym z moich grubszych betów był ten na Minnesote w meczu z Lakersami, był on też jednym z najłatwiej wygranych dlatego powielam kierując się czysto sportowymi aspektami:
Lakers - Wolves
Wolves -4,5
1,68
bet365

Ogólnie uważam, że dzisiaj będzie dzień faworytów może w oprócz meczu w Denver bo Suns jest strasznie nieobliczalne dlatego długo męczyłem się co będzie moim daniem dnia.
Dallas z handi? A może Atlanta? No i jest kompromis:

Atlanta - Utah
Atlanta -2,5
1,40

+

Dallas - Toronto
Dallas -2
1,43
ako@2
bet365

Przykładam naprawdę solidnie. Nie wyobrażam sobie, by któryś z faworytów mógł zawieść. Atlanta i Dallas solidne drużyny z bardzo dobrymi bilansami domowymi (odpowiednio 10-4 i 11-2) W Atlancie dobry frontcourt, z dystansu też mają odpowiednich wykonawców, by zdemolować niemrawe Jazz.
Dallas pod wodzą Dirka, który gra solidny sezon tym bardziej nie powinno męczyć się z Toronto już bez gwiazdeczki Gaya ;) Nie ma się co rozpisywać. To muszą być dość łatwe mecze. Gram ostrożnie z obniżonym handicapem, za to w dubelku.
Zabawowa taśma za drobne:

Brooklyn, 1,4
Detroit, 1,37
Cleveland, 1,27
Atlanta, 1,28
Indiana, 1.42
Dallas, 1.40
Denver - Suns, pow 200,5, 1,52
Wolves, 1,38
ako@13,29 ;)

bet365
 
bbadii 23,4K

bbadii

Użytkownik
Grajcie kursy -1,50 a potem płaczcie, że przegrywacie :p
To jest NBA, tutaj na faworytów się nie stawia.
Widzę, że robi się masówka na Wolves, może i prawidłowo, ale jeśli Lakers będą mieć dzień konia z trójkami i powrócą do swojej dawnej gry bez Bryant&#39;a to wygrają ;)
Nie byłbym taki pewien co do Atlanty, Dallas, NYK.
Ich przeciwnicy potrafią sprawić niespodziankę i wcale bym się nie zdziwił.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Grajcie kursy -1,50 a potem płaczcie, że przegrywacie :p
To jest NBA, tutaj na faworytów się nie stawia.
Widzę, że robi się masówka na Wolves, może i prawidłowo, ale jeśli Lakers będą mieć dzień konia z trójkami i powrócą do swojej dawnej gry bez Bryant&#39;a to wygrają ;)
Nie byłbym taki pewien co do Atlanty, Dallas, NYK.
Ich przeciwnicy potrafią sprawić niespodziankę i wcale bym się nie zdziwił.

Najlepiej pogdybać i nic konkretnego nie napisać. Kto płacze? Gram na dogi, kiedy uważam za stosowne i analogicznie tyczy się to faworytów. W tym sezonie póki co ilość trafionych kuponów przewyższa moje oczekiwania. Dzisiaj punkt widzenia mam takim jak powyżej i to by było na tyle. Pozdrawiam
 
B 23

blasphem

Użytkownik
A kto tu pisze o NYK. Przecież oni grają nadal taki piach, że trzeba być idiotą, żeby na nich stawiać po kursach poniżej 1.7.
Atlanty też nie jestem pewien, po takim śmiesznym kursie nie ma po co ryzykować. Utah nie jest już takie słabe jak było na początku sezonu. Oglądałem ich mecze z Orlando i Sacramento - obydwa stawiałem przeciw Utah i w obydwu Utah wygrało zasłużenie. Ostatnio zaczynają już grać o wiele lepiej niż na początku sezonu, gdzie ludzie po 4 meczach pisali o tankowaniu ...

Za to w ciemno wchodziłbym w over 18 pts (bo tyle wynosiłaby mniej więcej linia) Kemby Walkera w meczu bobków z tłokami, ale niestety bwin nie wystawił tego zdarzenia... W przeciwieństwie do buków imo to będzie wyrównany mecz, więc młody Kemba powinien dostać sporo minut i spokojnie rzucić ponad 20 pts. Ostatnie 3 mecze to: 24,24,29.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Ja się tu nie zgodzę. Mam to szczęście i oglądam wystarczająco dużo meczy, by wyrobić sobie zdanie na temat poszczególnych ekip na podstawie ich postawy na boisku, poszczególnych zawodników i ich umiejętności. Uważam też, że stwierdzenie, jakoby to linie decydowały o wyniku meczu, a nie zawodnicy jest jakąś abstrakcją... Póki co nie narzekam, jest spory plus Grałem na Toronto w meczu z Lakers, na Phoenix w meczu z Lakers, oba weszły (są analizy w dziale) ale moimi argumentami były kwestie czysto sportowe i sam dziwiłem się, że idzie masówka na LA. Do czego zmierzam? Do tego, że popieram w 100% typ Bizona i nie będę powielał jego argumentów. Wilki są lepsze i dzisiaj wygrają. Nikt mi nie wmówi, że nie ma znaczenia czy gra Blake w gazie czy koleś z D-league bo i tak grają linie, a nie zawodnicy...
Karmol..napisałem dość wyraźnie, że każdy ma prawo do swojego zdania - dla Ciebie może być to abstrakcja, dla innych sposób za zarobek. Natomiast nie musisz z góry deprecjonować tego, co napisałem.
Jeśli uważasz, że taki biznes jest pozostawiony sam sobie, to ok - przecież ja nie mam żadnego interesu w tym, żebyś zmienił swoje zdanie na ten temat. Zawodnicy decydują o meczu w trakcie meczu, natomiast linia pozwala jeszcze przed meczem powiedzieć, kto co i jak - to bez jakichkolwiek argumentów czystosportowych. Poszczególni zawodnicy mają znaczenie drugorzędne a wyniki na pewno nie są przypadkowe, a już na pewno nie te, które są w bezpośrednim zainteresowaniu dolara. Najbliższy przykład wczorajsza noc - czy brak Duncana, Gino i Parkera miał jakieś znaczenie? Nie miał. Thunder wielki public bet na linii -13 wygrywa 12 ptk, na minutę przed końcem prowadząc 16 czy 17 ptk i mając piłkę. Dla jednych to przypadek, dla innych reguła. Ty jesteś w pierwszej grupie, ja w drugiej, co nie znaczy, że nie będzie sytuacji kiedy Twoje myślenie czystosportwoe i moje prostolinijne nazwijmy to będą zbieżne w ocenie. Dzisiaj nie są, jutro mogą być. Natomiast widzę, że pomimo mocnych argumentów czystosportowych, które przemawiają za Minnesotą, handicapy są poobniżane - rozumiem, że można kupić 0.5ptk lub 1ptk, ale 2 ptk to już nie jest oznaka mocnego przekonania. Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom