>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA 1 listopad - 7 listopada

Status
Zamknięty.
miodzik 0

miodzik

Użytkownik
Jeśli następnym razem postawię na Knicksów w taki czy inny sposób to proszę Was koledzy, wybijcie mi to z głowy ;) antykoszykówka to co oglądam w ich wykonaniu
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Nie tyle antykoszykówka co brak skuteczności. 32 % z gry, 24 bodaj za 3 :p Ale spokojnie jeśli się wstrzelą to spokojnie mogą wrzucić po 30-35 punktów na kwarte ...
 
P 323

przemoks

Użytkownik
Ale w over to juz i tak nie wierze...
Ediy by J
No zobaczymy, ja tam wierzę. Wystarcza dwie kwarty po 30-30 lub dogrywka haha
 
aleksandra 151

aleksandra

Użytkownik
Golden State Warriors @ Memphis Grizzlies -1,5 GSW @ 1.88 (Pinnacle) ⛔
W tym sezonie wojownicy mogą sprawiać dużo problemów, moim zdaniem nie ma co się tutaj dużo rozpisywać tylko brać w ciemno handi -1,5 na GSW którzy przeciwko Memphis graja zazwyczaj dobrze, poza tym Memphis nie ma za porządnych graczy którzy dobrze grają pod koszem.
GL!
Golden State Warriors @ Memphis Grizzlies
79 - 90
 
julez 27

julez

Użytkownik
Dallas Mavericks - Cleveland Cavaliers 2 2.25 (bwin)
Faworyt to Dallas, ale nie dla mnie, posiadają oni praktycznie dwóch graczy którzy grają na wysokiej skuteczności (Dirk Nowitzki i J. Howard) oraz asystującego Kidd&#39;a. Dziś z pewnością będzie to za mało na Cleveland które ma przynajmniej 4 zawodników na mecz którzy potrafią dobrze punktować, co daję im handicap nad Dallas, bo co będzie jak ktoś się dziś &#39;zatnie&#39; w Dallas i nie rzuci powyżej 20 pkt, a spadek formy na początku sezonu może się zdarzyć. W ostatnim spotkaniu Cleveland z NOH, słabo wypadł Lebron James, właściwie on przegrał końcówkę meczu, gdyż 3 razy stracił piłkę, ale no właśnie... nic dwa razy z rzędu się nie zdarza (jeżeli chodzi o słabą formę Lebrona). Dziś z pewnością zagra lepiej i można spodziewać się 20-30 pkt w jego wykonaniu (wg mnie będzie bliżej 30 pkt niż 20 pkt). Dallas ma kłopoty w obronie, przez co trochę fauli im się przytrafi (szczególnie jeżeli Lebron będzie w formie) i trochę pkt. w ten sposób Cleveland zdobędzie. Jak dla mnie kurs na Cleveland jest nieadekwatny do szans na zwycięstwo (Szczególnie mnie to nie martwi :grin: ). Stawiam dziś na Clev i jestem przekonany o tym że po meczu przy moim typie postawie ✅
Philadelphia 76ers - Sacramento Kings 1 (-8 ) 1.50 (bet365) i (Sacramento under 93,5) 1.80 (totomix)
Jak dla mnie wynik tego spotkania może być tylko jeden zwycięstwo 76ers oraz nie rzucenie dużej ilości punktów przez Sacramento. Ostatnio zagrali na bardzo dużej skuteczności z Orlando, dziś nie ma prawa to się powtórzyć linia 93,5 wydaje być się nie najgorsza i można spokojnie postawić przed nią &#39;under&#39;. Dziś z pewnością Sacramento nie będzie w stanie utrzymać skuteczności nawet na poziomie 40-45% dzięki solidnej obronie 76ers. Pod tablicami raczej gospodarze powinni rządzić, przez co widzę mniejszą ilość pkt zdobytych przez Sacramento (70-85 maximum).
Orlando Magic - Chicago Bulls 1(-4) 1.55 (bet365)
Ostatnio Orlando zagrało na bardzo dużej skuteczności, Chicago na bardzo słabej, obydwa zespoły wygrały swoje spotkania. Chicago miało o tyle dobrze ze K.Hinrich trafił pięć &#39;3&#39;, trochę FT mieli i dzięki temu wygrali. Orlando zdaje się przebudziło, ale drugi raz tak dobrze do przodu chyba nie zagrają (55% skutecznośći) Dziś będzie trochę gorzej, ale i tak Orlando powinno wygrać, nakładam mały hc na Orlando w bet365 (-4) po 1.55, myślę że taki hc będzie dosyć wyważonym jak na możliwości Orlando, gdyż co do -7 pkt nie jestem aż tak przekonany by to postawić.
 
julez 27

julez

Użytkownik
To już kwestia indywidualna, ja akurat wole trochę wyższy kurs, dla mnie ten hc + nie będzie odgrywał takiej roli, gdyż wg mnie Cleveland wygra bez dodatkowych wirtualnych punktów ????
 
.kb 31

.kb

Użytkownik
Memphis Grizzlies - Golden Stade Warriors 90:79
typ: 2 (AH -4.0) kurs: 2.05 bukmacher: bet365


Postawa Golden Stade na poczatku sezonu jest dla mnie spora niespodzianka, bez Monty, bez rozgrywajacego z prawdziwego zdarzenia- nie sadzilem ze beda walczyc jak rowny z rownym z takimi druzynami jak Toronto czy nawet New Orleans. Te spotkania przegrywali dopiero po zacietych koncowkach, wrecz 1 maly blad decydowal o ich przegranej. Warriors po odejsciu Barona mocno zwolinili tempo, nie sa juz ta sama druzyna, ktora wyeliminowala Mavs 2 sezony temu. Niespodzianka jest postawa rookie- DaMarcusa Nelsona. Widzialem go juz w zeszym sezonie w kilku meczach Duke, bardzo spodobala mi sie jego gra, ale myslalem ze gdy nie zostal wybrany w draftcie, wroci do NCAA. W tym sezonie to bedzie taki Kelena A. - zaskoczy wszystkich swoja gra ;p Wlasnie ten zawodnik jest wyjsciowym rozgrywajacym GSW, chociaz w Duke czesciej graj jako rzucajacy obronca. Czesto wspiera go wszechstronny Jackson i ich gra wyglada nadspodziewanie dobrze. O druzynie Memphis nie mam az tyle do powiedzienia, ostatnio wygrali z nierowno grajacym Orlando, po rzucie Rudego Gaya rowno z koncowa syrena. Na razie przegrali w Houtson i Chicago, a u siebie pokonali nierowno grajacych Magic. Memphis mimo wszystko naleza do najslabszych druzyn w lidze i z ta druzyna, tak dobrze grajacy Warriors nie powinni miec problemow.

edit: tyle pisania.. i nie weszlo xD
 
.kb 31

.kb

Użytkownik
Philadelphia 76ers - Sacramento Kings 125:91
typ: under 194 kurs: 2.35 bukmacher: bet365


Na poczatku moze napisze ze z tym co sie dzieje w Sixers jestem na biezaco, widzialem wszystkie ich mecze ;p Troche lepszej gry w ich wykoaniu spodziewlaem sie przed sezonem, narazie troche zawodza, chociaz to co pokazali w pierwszej poliowie meczu z Hawks to bylo mniej wiecej to co kibice 76ers sa ogladac. druga polowa to juz inna sprawa, nie wiem jakim cudem przegrali ten mecz ;p slabo w tamtym meczu zagral jeden z moich ulubionych zawodnikow Lou Williams, mial wrecz fatalna skutecznosc 16% i trafil tylko 1 rzut... W swietnej formie na poczatku sezonu jest Samuel Dalembert, Elton Brand gra zgodnie z przewidywaniami, ale stac go na wiecej. Mecz z Atlanta, tzn pierwsza polowa, byla popisem Thadeussa Younga, ktory po przyjsciu Branda gra na swojej nomilanej pozycji i w koncu moze pokazac swoj najwiekszy atut- rzut z poldystansu. We wspomnianym fragmencie meczu praktycznie sie nie mylil. Dzisiejsze spotkanie powinno przypominac to z NY Knicks. Rywal jest wyraznie slabszy od Sixers. To ciekawa druzyna, potrafia atakowac, ale raczej nie tak skutecznie by zlamac defensywe 6ers. Jak dla mnie linia u/o na ten mecz jest za wysoka, Sixers nie osiagaja duzych liczb po swojej stronie, rzadko kiedy przekraczaja setke, na dodatek graja zbyt dobrze w obronie, aby Kings mogli sie chociaz zblizyc do takiego rezultatu.

EDIT: szkoda ze zasnalem i nie widzialem meczu... przegapilem jedna z niewielu okazji zeby zobaczyc Sixers w up-tempo, bo tak to musialo wygladac, skoro przeciwko Knicks, w meczu z druzyna nie broniaca, grali spokojnie i tylko w paru fragmentach przyspieszyli a w sumie rzucili 106 pkt. tutaj w kazdej kwarcie over 30 ???? ladnie
 
G 0

glowaa

Użytkownik
Allen Iverson zmienia pracodawcę! The Answer przechodzi z Denver Nuggets do Detroit Pistons. W przeciwnym kierunku powędrują Chauncey Billups, Antonio McDyess i Cheikh Samb.
Warto dziś zagrać na Chatlotte ???? kurs w Bwin 2,65
 
B 0

barteks90

Użytkownik
Allen Iverson zmienia pracodawcę! The Answer przechodzi z Denver Nuggets do Detroit Pistons. W przeciwnym kierunku powędrują Chauncey Billups, Antonio McDyess i Cheikh Samb.

Warto dziś zagrać na Chatlotte ???? kurs w Bwin 2,65
Niestety Chatlotte dzisiaj przegra i proponuje handi na Detroit.
 
julez 27

julez

Użytkownik
jeżeli Charlotte zagraja jak z Miami, to Detroit będzie ciężko wygrać, ja osobiście po tym info postawiłem Charlotte +4
 
fito85 0

fito85

Użytkownik
Charlotte (+6,5 pkt.) - Detroit 1 1,8

Jak się dowiedziałem o tej transakcji, to już byłem absolutnie pewny, że mój typ na handi z Charlotte jest świetny. W takim składzie jak obecnie, to Pistons już tytułu nie zdobędą. Iverson może im go zapewnić, wnieść trochę świeżości do gry-to bardzo dobry obrońca i jeden z najlepszych ofensywnie graczy w historii ligi, mimo małego wzrostu. Tyle tylko, że będzie musiał grac na jedynce, albo wchodzić z ławki na pozycje 1-2, a Stuckey w starting 5. McDyess jest bardzo dobrym podkoszowcem, ale blokuje rozwój młodych - Amira Johnsona oraz Jasona Maxiella, Nuggets za to potrzebują mięsiwa pod koszem jak ryba wody. Obu drużynom może to wyjść zdecydowanie na dobre, Detroit dostają potencjalnego jokera, a Nuggets podkoszowca+ świetnego rozgrywającego. Ostatni mecz z Miami Charlotte zagrało naprawdę dobrze, czystej jedynki nie ryzykowałbym mimo wszystko za grubą kasę, ale handi jak najbardziej. +6,5 dla Charlotte w starciu z osłabionymi Pistons to już lepiej być nie może. Całkiem prawdopodobne, że wygrają nawet bez tego bonusa. Brać typ póki jest
 
B 0

barteks90

Użytkownik
Nie rozumiem dlaczego gracie na &quot;Bobków&quot; jak Iverson przeszedl do Detroit to powinni byc jeszcze silniejsi niz dotychczas, a wy gracie na Charlotte. Wyjasni mi ktos? ;&gt;
 
fito85 0

fito85

Użytkownik
a nie pomyślałeś, że zawodnicy przez transakcje opuszczają parę gier? Nie dość, że dzisiaj nie wystapią bo po co, to parę następnych spotkań też opuszczą-przenosiny, pierwsze treningi z nowym zespołem itd. Myślisz, że jak transakcja, to siup w samolot, na drugi koniec kraju i od razu występują w ten sam dzień? To trwa jakiś czas. Zanim ktoś się zaaklimatyzuje w zespole, pozna to i owo z taktyki drużynowej, to czasem mijają tygodnie, a nawet miesiące-a czasem nigdy.
 
B 0

barteks90

Użytkownik
a nie pomyślałeś, że zawodnicy przez transakcje opuszczają parę gier? Nie dość, że dzisiaj nie wystapią bo po co, to parę następnych spotkań też opuszczą-przenosiny, pierwsze treningi z nowym zespołem itd. Myślisz, że jak transakcja, to siup w samolot, na drugi koniec kraju i od razu występują w ten sam dzień? To trwa jakiś czas. Zanim ktoś się zaaklimatyzuje w zespole, pozna to i owo z taktyki drużynowej, to czasem mijają tygodnie, a nawet miesiące-a czasem nigdy.
No tak masz racje, ale bez Iversona &quot;Tłoki&quot; i tak sobie poradza, takie moje zdanie ???? Handi na Charlotte moze i wejdzie ale mecz wygra Detroit.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Sacramento Kings @ Philadelphia 76 under 198,5 1,90
Do Filadelfii przyjeżdżają Królowie z Sacramento. Królowie, którzy jednak lata sukcesów mają daleko za sobą i aktualnie są w trakcie przebudowy zespołu. Przed sezonem odszedł m.in znakomity Ron Artest. Sacto jak na razie przegrało wszystkie swoje 3 mecze. Ich gra opiera się głównie na młodym, zdolbym strzelcu-Kevinie Martinie, który czasem otrzymuje wsparcie od Salmonsa czy Garcii, jednak to za mało i zapowiada się na to, że Kings będą czerwoną latarnią ligi. W dodatku Martin na razie jest w fatalnej formie strzeleckiej-fgs 26%.. W spotkaniach z Orlando i Minnesota narzucali ok. 100 pktow, z Heat z kolei zatrzymali się na 77, a dziś przyjdzie im zmierzyć się z obroną z jaką jeszcze nie mieli do czynienia w tym sezonie. Myślę, że o zespole Phily nie trzeba wiele pisać-po przyjściu Eltona Branda, jest to pewniak do awansu do PO, a dalej też mogą powalczyć. Początek tego sezonu udowodnił, że wcale przyjście byłego gwiazdora LAC nie musi zmienić stylu gry zespołu i nadal 76 skupiają się mocno na defensywie. Dzisiaj myślę, że bardzo przeciętnych ofensywnie Kings zatrzymają na ok.85 oczkach, sami zdobywając ok. 100, dlatego under 198,5 powinien spokojnie wejść, jeśli KMart czy Salmons nie będą mieli jakiegoś niesamowitego dnia.
 
miodzik 0

miodzik

Użytkownik
Popieram Twój typ Blaise...na korzyść niego mam jescze 1 argument...to jest ostatni mecz Queens ;)(królowie..heheh to są tylko z nazwy już niestety) na wyjeździe potem wracają do domu na 2 mecze z mniej wymagającymi rywalami, które teoretycznie w stanie są wygrać. Nie przypuszczam więc żeby dziś dali z siebie wszystko, staty nie grają ale tendencja do tego że zespół kończący trasę wyjazdową ospuszcza ostani mecz, sczególnie bez większych szans na zwycięstwo, jest częsta w NBA. Powodzenia, sam się nad tym zastanawiam, ale wziąłem już Philly - 11.5 więc chyba sobie daruję.
 
T 52

thedon

Użytkownik
Memphis - Golden State
Typ : GSW 104 Over
Kurs : 2,63


Memphis dosc niespodziewanie pokonal na wlasnym parkiecie Orlando 86 - 84. Na wyjezdzie grali jednak tak jak do tego juz nas przyzwyczaili czyli dwie porazki z Houston -11pkt i Chicago -10pkt. Jednak co jest zaskakujace nie pozwolili swoim przeciwnikom na rzucenie powyzej 97 pkt. Mlody zespol gra coraz lepiej w obronie. Dowodem na to byly chocby mecze przedsezonowe, w ktorych u siebie tez nie pozwolili rzucic sobie wiecej niz 102 pkt.

Moim zdaniem dzisiaj ta granica (104 pkt) zostanie zlamana gdyz GS jest w dobrej formie. Potrafili oni zdobyc na wyjezdzie 105 pkt przeciwko druzynie NJ oraz 103 pkt u siebie z NO. W dobrej formie jest Maggette, Biedrins oraz Jackson. Sa oni w stanie na rzucenie powyzej +20pkt kazdy.

Za moim typem przemawia rowniez historia meczy pomiedzy tymi zespolami.
Wojownicy potrafili zdobyc na wyjezdzie przez ostatnie 4 mecze kolejno 117,125,116 i 135 pkt. Tak wiec z latwoscia przekraczali dzisiejsza linie.

Kurs na pewno warty ryzyka ... Stawiam na Over GSW 104.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom