>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA 1 listopad - 7 listopada

Status
Zamknięty.
rajon9 0

rajon9

Użytkownik
a nie pomyślałeś, że zawodnicy przez transakcje opuszczają parę gier? Nie dość, że dzisiaj nie wystapią bo po co, to parę następnych spotkań też opuszczą-przenosiny, pierwsze treningi z nowym zespołem itd. Myślisz, że jak transakcja, to siup w samolot, na drugi koniec kraju i od razu występują w ten sam dzień? To trwa jakiś czas. Zanim ktoś się zaaklimatyzuje w zespole, pozna to i owo z taktyki drużynowej, to czasem mijają tygodnie, a nawet miesiące-a czasem nigdy.
Masz rację że Iverson może nie zagrać w meczy z bobkami a raczej nie zagra napewno. Jednak otwiera się szansa na dłuższą grę w wyjściowym składzie dla Stuckey&#39;a. Detroit wcale nie musi odrazu byc na straconej pozycji. Bobki nie są zespołem nie do przeskoczenia po stracie PG Billupsa. Duzo zalezy od Stuckeya jednak ostatnio zagral calkiem ladne spotkanie z Wizzards 11 punktów/2 asysty. Charlotte mialo chwilowy wyskok z Miami jednak wszystko powinno wrocic na swoje tory. Detroit nie bez powodu zdecydowało się na transfer wlasnie przed meczem z Bobcats. Wiedza że sa oni do przeskoczenia nawet bez Billupsa. nastepny mecz maja z Raptors wiec tez nie najgorzej. Moim zdaniem bylo to zagranie dokładnie przemyślane, dokonane w chwili gdy ewentualne luki nie muszą przelzyc się na porażkę
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Memphis - Golden State
Typ : GSW 104 Over
Kurs : 2,63


Memphis dosc niespodziewanie pokonal na wlasnym parkiecie Orlando 86 - 84. Na wyjezdzie grali jednak tak jak do tego juz nas przyzwyczaili czyli dwie porazki z Houston -11pkt i Chicago -10pkt. Jednak co jest zaskakujace nie pozwolili swoim przeciwnikom na rzucenie powyzej 97 pkt. Mlody zespol gra coraz lepiej w obronie. Dowodem na to byly chocby mecze przedsezonowe, w ktorych u siebie tez nie pozwolili rzucic sobie wiecej niz 102 pkt.

Moim zdaniem dzisiaj ta granica (104 pkt) zostanie zlamana gdyz GS jest w dobrej formie. Potrafili oni zdobyc na wyjezdzie 105 pkt przeciwko druzynie NJ oraz 103 pkt u siebie z NO. W dobrej formie jest Maggette, Biedrins oraz Jackson. Sa oni w stanie na rzucenie powyzej +20pkt kazdy.

Za moim typem przemawia rowniez historia meczy pomiedzy tymi zespolami.
Wojownicy potrafili zdobyc na wyjezdzie przez ostatnie 4 mecze kolejno 117,125,116 i 135 pkt. Tak wiec z latwoscia przekraczali dzisiejsza linie.

Kurs na pewno warty ryzyka ... Stawiam na Over GSW 104.
przywołujesz wyniki z ostatniego sezonu, ale wiesz teraz GSW jest już trochę inną drużyną-bez Barona Davisa, który narzucał styl gry zespołu i dodatkowo grają na razie bez Monty Ellisa, który także dorzucał sporo punktów. Możliwe, że ten over padnie, ale te statystyki z poprzednich gier między tymi zespołami mogą być mylące. Osobiście spodziewam się wyniku Wojowników w granicach 100-110, więc szanse oceniam 50/50
 
miodzik 0

miodzik

Użytkownik
Masz rację że Iverson może nie zagrać w meczy z bobkami a raczej nie zagra napewno. Jednak otwiera się szansa na dłuższą grę w wyjściowym składzie dla Stuckey&#39;a. Detroit wcale nie musi odrazu byc na straconej pozycji. Bobki nie są zespołem nie do przeskoczenia po stracie PG Billupsa. Duzo zalezy od Stuckeya jednak ostatnio zagral calkiem ladne spotkanie z Wizzards 11 punktów/2 asysty. Charlotte mialo chwilowy wyskok z Miami jednak wszystko powinno wrocic na swoje tory. Detroit nie bez powodu zdecydowało się na transfer wlasnie przed meczem z Bobcats. Wiedza że sa oni do przeskoczenia nawet bez Billupsa. nastepny mecz maja z Raptors wiec tez nie najgorzej. Moim zdaniem bylo to zagranie dokładnie przemyślane, dokonane w chwili gdy ewentualne luki nie muszą przelzyc się na porażkę

nie sądzę , że był to wyskok lecz raczej normalna kolej rzeczy biorąc pod uwagę grę Miami na wyjeździe...co nie znaczy że dziś daje to Catsom większe szanse z Detroit ;)
 
rajon9 0

rajon9

Użytkownik
nie sądzę , że był to wyskok lecz raczej normalna kolej rzeczy biorąc pod uwagę grę Miami na wyjeździe...co nie znaczy że dziś daje to Catsom większe szanse z Detroit ;)
Wyskok w senise 13 punktowy odjazd Bobków. Oba zespoly to &quot;poganiacze mułów&quot; w NBA ???? Dlatego ta przewaga troche mnie zaskoczyła. Niemniej jednak Detroit ma naprawdę dużą siłę ognia i tak jka wyżej pisałem, zaplanowali dokładnie moment transferu!
 
julez 27

julez

Użytkownik
Już nie przesadzaj z tym momentem dogadania transferu i kto powiedział że Iverson zagra w następnym spotkaniu. Może zagrać za 2, za 3 spotkania równie dobrze. Przecież musi trochę potrenować z nowym zespołem, a niekoniecznie musi załapać &#39;grę&#39; z nowymi kolegami z zespołu i może zagrać za 3 spotkania. To jest takie gdybanie, a trade równie dobrze mógł się przedłużać i dopiero teraz się dogadali a mieli zamiar jeszcze przed sezonem.
 
rajon9 0

rajon9

Użytkownik
Iverson zagra w następnym spotkaniu. Może zagrać za 2, za 3 spotkania równie dobrze. Przecież musi trochę potrenować z nowym zespołem, a niekoniecznie musi załapać &#39;grę&#39; z nowymi kolegami z zespołu i może zagrać za 3 spotkania..
Następny mecz z Raptors to też nie będzie jakieś wymagające spotkanie dla Detorit o czym pisalem w moim temacie. Znajdziesz tm też info o tym jaka ogromna szansa stoi przed Stackeyem który do tej pory był tylko cieniem dla Billupsa...
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Następny mecz z Raptors to też nie będzie jakieś wymagające spotkanie dla Detorit o czym pisalem w moim temacie. Znajdziesz tm też info o tym jaka ogromna szansa stoi przed Stackeyem który do tej pory był tylko cieniem dla Billupsa...
kurde rajon, teraz to juz herezja to co wygadujesz.. jeżeli Raptors, które bardzo dobrze rozpoczęło sezon, jest w gazie, ma być niezbyt wymagającym przeciwnikiem dla Tłoków bez Billupsa i McDyessa, to ja o więcej nie pytam..
 
julez 27

julez

Użytkownik
Jak dla mnie to Detroit będzie miało bardzo trudne spotkanie z Toronto, Raptorsi powinni ostro przycisnać Detroit, jeżeli forma D i Toronto się utrzyma w podobnym stanie jak na dzień dzisiejszy + jak blaise napisał bez Billupsa i McDyessa, może już w ogóle być ciężko.
 
rajon9 0

rajon9

Użytkownik
kurde rajon, teraz to juz herezja to co wygadujesz.. jeżeli Raptors, które bardzo dobrze rozpoczęło sezon, jest w gazie, ma być niezbyt wymagającym przeciwnikiem dla Tłoków bez Billupsa i McDyessa, to ja o więcej nie pytam..
Sezon się dopiero zaczyna ... tak? Trzy mecze nie świadczą o sile drużyny. To że ograli Sixters czy Wariors nie oznacza że będą mieli łatwo z Detroit. Moze przesadzilem lekko z tym postem, jednak był to dobry moment na transfer
 
rajon9 0

rajon9

Użytkownik
Jak dla mnie to Detroit będzie miało bardzo trudne spotkanie z Toronto, Raptorsi powinni ostro przycisnać Detroit, jeżeli forma D i Toronto się utrzyma w podobnym stanie jak na dzień dzisiejszy + jak blaise napisał bez Billupsa i McDyessa, może już w ogóle być ciężko.
Zobaczymy jak dziś zagra Stuckey. Dużo będzie zależało od tego jak pod nieobecność Billuspsa będzie to wyglądać choćby dzisiejszego wieczoru. Btw, Raports tez kiedyś muszą przegrać ;-)
 
the-maro 8

the-maro

Użytkownik
Raptors nie jest wymagającą drużyną ? Przypominam, że już nie ma w Detroit także McDyess, który był bardzo solidnym zmiennikim. Jeżeli Stuckey wpadnie do pierwszej piątki to automatycznie z ławki znika dwóch bardzo dobrych zmienników. Poza tym Billups był mózgiem tej drużyny i to często on brał na siebie ciężar gry, potrafił też świetnie dyrygować grą. Stuckey napewno nie daje takie stabilizacji i komfortu jak Chauncey.
+6.5 na Bobcats bardziej mnie przekonuje ( betgun, kurs: 1.65 )

Przemoks ok my fault

Dzisiaj obstawiam jeszcze:
Orlando -5.5 1,70
GSW - 1,79 over 98.5
Utah - 1,36 over 187.5
 
fito85 0

fito85

Użytkownik
Akurat co do McDyessa, to pewno za trochę ponad miesiąc znów go zobaczycie w koszulce Pistons. Mówi, że nie chce grać znowu w Nuggets (trafiłby tam po raz 3:p), ci go wykupią, a on odczeka miesiąc i będzie mógł znowu podpisać minimum dla weteranów. Jest też możliwe, że karierę zakończy. Stern miał ukrócić takie praktyki (np. tak było z Brentem Barrym w zeszłym sezonie) ale jeszcze można. Dla Billupsa to druga przygoda z Nuggets.
 
miodzik 0

miodzik

Użytkownik
Z tego co wiem to gra Raptors raczej Tłokom nie leży, więc biorąc pod uwagę jescze ich dobrą formę w ostatnich spotkaniach ja już zakładam że wezmę Rators jeśli będą dogiem ale ciężko oto będzię, może będzie Detroit -1 , -2 góra...
The Maro rozumiem że bardziej Cię przekonuje +6.5 na Cats ale teraz już nigdzie tyle nie uświadczysz ..no jedynie w bet365 gdzie możesz przesuwać linię, w pinnacle może uda się złapać 6 ale oczywiście po marnym kursie jak na handicap
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Philadelphia - Sacramento || Philadelphia (-12) || 1.971 ✅✅✅
Czas nagli więc analizy raczej krótkie... Phila powinna powetować sobie bardzo dotkliwą porażkę z Atlantą...
Sacramento jak na razie bardzo przeciętnie... Dostali porządne &quot;bęcki&quot; od Miami i jako tako dali radę zagrać z Orlando, które myślami jest jeszcze chyba na przedsezonowych treningach... Teraz czas na starcie z trochę twardsza defensywą i jeśli trójki nie będą dobrze siedziały to może być nędza dla Sacramento... Myślę, że goście już bardziej myślami są gdzieś w przyszłym meczu z Memphis czy też Minnesotą... Tam zapewne upatrują swoich szans i myślę, że dzisiaj płuc na boisku nie zostawią...
Memphis - Golden State || Over 200 || 1.909 ⛔⛔⛔
Obie ekipy lubią porzucać... Obie mają niezłych strzelców... Myślę, że nie będą się silić na jakąś twardszą obronę bo po prostu to im nie wychodzi... Luźna, otwarta koszykówka powinna spokojnie pozwolić na rzucenie obu ekipom po ponad 100 pkt...
Dallas - Cleveland || Under 194,5 || 1.971✅✅✅
Dallas - Cleveland || Dallas (- 4) || 1.917 ⛔⛔⛔
Dallas w ostatnich meczach pokazał trochę wesołej koszykówki... Mam nadzieję, że lekcja jaką dała im ekipa Houston pozostanie na długo w ich pamięci i nie pójdą po raz kolejny na wymianę ciosów... Poza tym Cleveland trochę chyba zmęczone bo zagrali 3 mecze i wszystkie z ekipami które mają jakieś większe aspiracje... Dallas ostatnio szczędziło siły na Minnesocie i dzisiaj świeżość powinna być po ich stronie...
NBA 2008/2009 9:6
 
kore99 0

kore99

Użytkownik
Siema. Mam prosbe - czy ktos z Was moze zna/pamieta strone na ktorej podawane byly wszelkie statystyki nt NBA i NHL m.in.? Oczywiscie statsy stricte bukmacherskie czyli ilosc over/under w ostatnich meczach, wygranych jako underdog i favorite, kiedy jaki handi wchodzil itp. Byly tez tam statystyki ludzi typujacych kazde spotkanie. Jesli ktos bylby w stanie mi pomoc bylbym wdzieczny ????
pozdrawiam
 
B 0

barteks90

Użytkownik
Detroit wygralo tak jak sie spodziewalem, pokryli nawet handi ???? Dzisiaj jest bardzo ciekawy mecz San Antonio - Dallas wedlug mnie nie ma innej mozliwosci jak wygrana SAS nie wyobrazam sobie, zeby po 3 meczach tak mocna druzyna miala serie 3 porazek z rzedu. Dlatego proponuje:

San Antonio - Dallas 1 @ 1.65
San Antonio - Dallas (H 0-4) 1 @ 1.90
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom