>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Fortuna bonus

NBA 1 listopad - 7 listopada

Status
Zamknięty.
rajon9 0

rajon9

Użytkownik
no trudno... puszczone, mam nadzieje ze Szerszenie dadza rade, a co Rajon myslisz o Utah?
Co do utah to denerwuje mnie ich fatalna skuteczność. 10 rzutów za 3 w meczu z Clippers 0 trafien. Do tego 41% z field goal. Niby ich hala gdzie graja dobrze, ale ja odpuszczam, za wysoki handik
 
kostuch 142

kostuch

Użytkownik
dziwne, gdyż na NBA.com jest zupełnie inna informacja na temat debiutu Iversona(może zagrać)

a ja mmo wszystko daje Pistons za dwie dyszki
 
rajon9 0

rajon9

Użytkownik
vs.
Typ: Detroit +4 ✅
Kurs: 1.91
Bukmacher: Bwin
Analiza: Wyłamię się i postawię na Tłoki. Zgadzam się z faktem że Raptors znakomicie rozpoczęło sezon, ale .. no właśnie, czy się za szybko nie przegrzeją? Ostatnie mecze między tymi druzynami pokazują że zwyciężał gospodarz, jednak gdy Pistons odwiedzało Dinozaurów w Toronto przegrywali 3-7 oczkami. Dziś zagrają bez Billupsa co jest pewnie powodem dla którego buki dają aż 4 oczka ekipie z Detroit. Brak kontuzji w obu zespołach. Raptors podtrzymują dobrą skuteczność zarówno z fiel goals ponad 50% jak i za 3 oczka także około 50%. Detorit ostatnio zagrało już bez Billupsa co jednak wcale nie sprawiło większego problemu Tłokom w pokonaniu Bobków. Dziś jak narazie niepokonane drużyny spotykają się w Toronto. Gram na Detroit dlatego iż uważam że &quot;szaleńcze&quot; tempo 3 wygranych z rzędu kosztowało więcej sił ekipę z Toronto. Liczę na słabszą skuteczność, oraz podtrzymanie formy Detorit. jak będzie? zobaczymy już za godzinę


vs.
Typ: Hornets - 8.5 ⛔ szkoda komentować
Kurs: 1.91
Bukmacher: Bwin
Analiza: Z braku czasu konkrety. Hornets kapitalnie rozpoczęło sezon. Dosłownie miażdzą przeciwników. Ekipa Lebrona Jamesa nie miała nic do powiedzenia w starciu z Szerszeniami, jak i reszta przeciwników. Wraca Stojakovic chociaż ciągle nie wie ile zagra i jak się będzie czuł po kontuzji. Jednak nie jest to praktycznie żaden problem dla Nowego Orleanu. Atalanta dobrze rozpoczęła sezon jednak w starciu z Szerszeniami, ktorzy po tamtym przelomowym sezonie graja teraz naprawdę ładny basket nie mają szans. linia 8.5 może i wysoka jendak przy obecnej formie ekipy z Nowego Orleanu oraz przewadze własnej hali nie powinna stanowić problemu
 
piotrek88_14 55

piotrek88_14

Użytkownik
Witam,
Dzisiaj dałem za 400 2 mecze
Minnesota vs San Antonio
Typ: 2 ✅
Kurs:1.45
New Orleans vs Atlanta
Typ:1 ⛔
Kurs:1,22

Jak dla mnie oba te mecze są na dziś najlepsze. Po pierwsze Spursy jak narazie nie błyszczą tylko Duncan i Parker grają na niezłym poziomie, Ginobili jak wiadomo jest wyautowany i gra chłopakom nie za bardzo sie układa. Jednakże nie mieli oni łatwych rywali dotychczas takich jak Minnesota i dlatego myślę, że muszą w końcu sie przełamać bo 0-4 to już będzie kompromitacja. Oczywiście Minnesota w tym sezonie gra o niebo lepiej niż w tamtym jednak uważam, że Sas powinno sobie poradzić.
Po drugie New Orleans hm... a co tu dużo mówić oglądałem chłopaków jak grali z Cleveland łatwo nie było, ale jednak pokazali oni charakter nawet bez dwóch jakże ważnych zawodników. Dziś szerszenie powinni także wygrać myślę, że będzie to przewaga mniej więcej 10-8 pkt łatwo pewnie nie będzie, ale nie mogę sobie wyobrazić dzisiaj porażki Orleansów.
 
deftones9 7

deftones9

Użytkownik
Parker zadziwił może wkońcu sie chłopak przełamie...ciężkie to było spotkanie na tym terenie jeszcze dzień po dniu.Coś mi sie wydaje że zanim Spurs awansują do PO(o ile awansuja) to sie cholernie pomęczą w RS.Tak naprawde to poza Parkerem i Timem no i może jeszcze Masonem to tam nie ma kto grać.Bez Gino bedzie ciężko a finley może spierda...ć na emeryture
 
julez 27

julez

Użytkownik
SAS bardzo szczęśliwie dziś wygrało, a co do Miami miałem racje, nie można ich stawiać o klasę niżej od 76ers, w końcu mają kilku solidnych zawodników, no i oczywiście Wade&#39;a.
Na dziś tylko dwa spotkania. Jak dla mnie Orlando i Houston jak najbardziej do postawienia. Orlando coraz lepiej sobie poczyna, a Houston po porażce z Bostonem i słabej grze np Yao Minga, powinni sobie poradzić z Portland. Jedyna obawa co do rakiet, to taka że grają na ciężkim terenie, ale zwycięstwo raczej powinni wywieźć z Portland. Myślałem także by postawić Orlando (oprócz ich zwycięstwa), także na prowadzenie po 1 kwarcie i do połowy, handicapy na takie zdarzenie będą pewnie w okolicach -1 lub -1,5 dla Orlando po 1 kwarcie i pewnie -2, -2,5 do połowy spotkania. Orlando gra w tym sezonie lepiej w 1 i 2 kwarcie niż w 3 i 4 w których często tracą wybudowaną wcześniej przewagę.
 
nafciarz 1

nafciarz

Użytkownik
Witam otwieram tegoroczny sezon NBA jednym typem na dzisiejszą noc. Ci co mnie znają i pamiętaja wiedzą,że można słuchac moich typkow ????
ORLANDO -5
kurs 1.90
wzb milenium
Orlando po dobrej grze wygrali ostatnio z CHicago 96-93, Phila przegrała zeszłej nocy z Miami 106-83. słąbo słabo chlopaki zagrali nalezy im sie odpoczynek , Magic mieli 3 dni by odpoczac i mysle ze wygraja latwo. sory ze tak malo tresciwie ale sei spiesze ????
Pozdroo dla starcyh forumowiczów ???? )
 
rajon9 0

rajon9

Użytkownik
Orlando coraz lepiej sobie poczyna, a Houston po porażce z Bostonem i słabej grze np Yao Minga, powinni sobie poradzić z Portland.
Warto tu dodać że Ming zaliczył słaby występ najprawdopodobniej ze względu na przemęczenie. Od początku sezonu jest dosyć mocno ekspatowany, gra po 40+ minut na mecz. Kiedyś musiał nastepić kryzys. Dziś powinno być dużo lepiej z formą wielkoluga z dalekiego wschodu
 
miodzik 0

miodzik

Użytkownik
Witam otwieram tegoroczny sezon NBA jednym typem na dzisiejszą noc. Ci co mnie znają i pamiętaja wiedzą,że można słuchac moich typkow ????
ORLANDO -5
kurs 1.90
wzb milenium
Orlando po dobrej grze wygrali ostatnio z CHicago 96-93, Phila przegrała zeszłej nocy z Miami 106-83. słąbo słabo chlopaki zagrali nalezy im sie odpoczynek , Magic mieli 3 dni by odpoczac i mysle ze wygraja latwo. sory ze tak malo tresciwie ale sei spiesze ????
Pozdroo dla starcyh forumowiczów ???? )
Hej Nafciarz ja Ciebie i Twoich typów nie znam, ale proszę Cię bardzo nie gadaj takich głupot że Orlando wygrało po dobrej grze z Chicago...ehhh gdyby to była dobra gra to by parokrotnie nie tracili kilkunastopunktowego prowadzenia w meczu...także są w formie w jakiej są i myślę że jest jeszcze daleka do idealnej.:kwasny4565:
Jeśli chodzi o dzisiejszy mecz to dziwi mnie podejście typu &quot; wczoraj przegrali z Miami to dziś z ORLANDOOO na pewno też&quot; to jest NBA...liga gdzie rywalizacja poszczególnych drużyn ma wielkie znaczenie i aspekty rewanżów za porażki nawet z ubiegłego sezonu się bardzo licza dla graczy. Za Orlando moim zdaniem przemawia wypoczynek tak jak wspomniałeś i homecourt, ale moim zdaniem będzie im trudno. Życzę szczerze powodzenia, sam raczej nie ruszam tego meczu
 
julez 27

julez

Użytkownik
Ja nie tykam hc na Orlando dziś, chociaż nie mówię że nie wygrają nawet bardzo wysoko, dla mnie pewniejszym typem z dotychczasowej gry Orlando wydaje się ich prowadzenie do przerwy 3 pkt. Orlando ewidentnie ma jakieś kłopoty w drugiej połowie spotkania i ta gra nie klei sie tak jak w 1 połowie i skuteczność spada, przez co przeciwnicy mają okazję dogonić Orlando (ostatnio miałem hc na Orlando -4,0 z Chicago i boleśnie się o tym przekonałem). Jakoś słabo jeszcze Orlando z FT trafia, około 60-70%, głownie Howard pudłuje, przez co ważne punkty uciekają.
 
rajon9 0

rajon9

Użytkownik
vs.

Typ: Orlando -5 ✅✅
Kurs: 1.92
Bukmacher: Unibet

Zmieniłem bukmachera na unibet. Tutaj linia -5 po kursie 1.92. A teraz dlaczego na Magic: Po pierwsze Sixers przyjadą do Orlando zmeczeni po wczorajszej porażce wyjazdowej z Heat. Już sama porażka z Miami daje dużo do myślenia. A skuteczność... dno. Sixers grają od początku sezonu słabo. O Magic można powiedzieć że poprostu mieli cięższe mecze. Atalanta w formie wiec porazka Orlando nie dziwi mnie zbytnio. Z Grizzlies juz bylo nieco słabiej, jednak potem dwie wygrane z rzedu odpowiednio ze słabymi Kingsami, oraz z Bulls, którzy mimo iż są pod formą potrafią grać i kilkukrotnie nadrabiali straty punktowe (mam nadzieje ze Orlando przez te 3 dni przerwy potrenuje skutecznosc). Phila po wczorajszej porazce nie ma raczej powodow do zadowolenia i choc dzis pojawia się szansa na &quot;odkupienie&quot; łatwo nie bedzie. Orlando miało 3 dni odpoczynku, mogli spokojnie potrenowac i popracowac nad skutecznoscią. W szatni Sixers pewnie gotowalo sie po spotkaniu ze slabiutkim Miami. Napewno nie wplynie to pozytywnie na gre ekipy z Philadelphii. Magic u siebie w komplecie nie powinni miec problemu z odskoczeniem na minimum 6 oczek. :spokodfhgfh:
 
ms89 0

ms89

Użytkownik
Witam otwieram tegoroczny sezon NBA jednym typem na dzisiejszą noc. Ci co mnie znają i pamiętaja wiedzą,że można słuchac moich typkow ????

ORLANDO -5
kurs 1.90
wzb milenium

Orlando po dobrej grze wygrali ostatnio z CHicago 96-93, Phila przegrała zeszłej nocy z Miami 106-83. słąbo słabo chlopaki zagrali nalezy im sie odpoczynek , Magic mieli 3 dni by odpoczac i mysle ze wygraja latwo. sory ze tak malo tresciwie ale sei spiesze ????

Pozdroo dla starcyh forumowiczów ???? )
Hej Nafciarz ja Ciebie i Twoich typów nie znam, ale proszę Cię bardzo nie gadaj takich głupot że Orlando wygrało po dobrej grze z Chicago...ehhh gdyby to była dobra gra to by parokrotnie nie tracili kilkunastopunktowego prowadzenia w meczu...także są w formie w jakiej są i myślę że jest jeszcze daleka do idealnej.:kwasny4565:

Jeśli chodzi o dzisiejszy mecz to dziwi mnie podejście typu &quot; wczoraj przegrali z Miami to dziś z ORLANDOOO na pewno też&quot; to jest NBA...liga gdzie rywalizacja poszczególnych drużyn ma wielkie znaczenie i aspekty rewanżów za porażki nawet z ubiegłego sezonu się bardzo licza dla graczy. Za Orlando moim zdaniem przemawia wypoczynek tak jak wspomniałeś i homecourt, ale moim zdaniem będzie im trudno. Życzę szczerze powodzenia, sam raczej nie ruszam tego meczu

A ja jak najbardziej popieram ten typ i wiem ze Nafciarz nie podaje typow z palca wyssanych pamietam te handicapy z kursem poand 3zl w typach dniach ktore wchdozily calkkiem dobrze...




Ja nie tykam hc na Orlando dziś, chociaż nie mówię że nie wygrają nawet bardzo wysoko, dla mnie pewniejszym typem z dotychczasowej gry Orlando wydaje się ich prowadzenie do przerwy 3 pkt. Orlando ewidentnie ma jakieś kłopoty w drugiej połowie spotkania i ta gra nie klei sie tak jak w 1 połowie i skuteczność spada, przez co przeciwnicy mają okazję dogonić Orlando (ostatnio miałem hc na Orlando -4,0 z Chicago i boleśnie się o tym przekonałem). Jakoś słabo jeszcze Orlando z FT trafia, około 60-70%, głownie Howard pudłuje, przez co ważne punkty uciekają.
To prawda ze maja delikatne problemu z utrzymaniem wyniku w drugiej czesci spotkania. Druzyna orlando Magic po poprzednim sezonie wyrobila sobie miano: &quot;MISTRZE PIERWSZEJ KWARTY&quot; praktycznie w kazdym meczu pierwsza kwarta byla ich a co pozniej sie dziala to juz inna sprawa ????
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Houston Rockets @ Portland Trail Blazers over 183 1,90
Krótko o tym meczu-Portland w każdym na razie spotkaniu, prócz pierwszego z LAL, toczy boje na poziomie ok. 200 pktów. U siebie raczej nie zdarzy im się taka wpadka jak z Lakers, gdzie zdobyli tylko 79 pktów, a Jeziorowcy mimo iz niezle bronia, to jednak nie robia tego jakos wybitnie. Houston-teoretycznie druzyna stawiajaca na obrone, ale uwidacznia sie to na razie w pojedynkach ze slabeuszami-Grizzlies i Thunder, gdzie padlo bardzo malo pktow. Z meczach z dobrymi ekipami- Celtics i Mavs padlo sporoo pktów, bo ponad 200. A PTB takze juz mozna zaliczyc do lepszych druzyn. Pod koszem powinien szalec Yao, ktory pewnie bedzie niszczyl Przybille, dodatkowo Chinczyk ostatnio zagral kiepsko, dlatego teraz powinien sie poprawic. Tak samo jak Artest, ktory ostatni pojedynek, skonczyl na rzadko spotykanej-fatalnej skutecznosci. TMac pokazuje ze wraca do dobrej formy. Po stronie Blazers takze jest komu porzucac-w dobrej dyspocyzji jest lider zespolu-Roy, a naprawde dobrze wspiera go debiutant-Rudy Fernandez. Spodziewam spokojnie wyniku powyzej 190 oczek
 
.kb 31

.kb

Użytkownik
popieram kolege wyzej ;p jak Orlando przegrywalo na samym poczatku sezonu to wszyscy stawiali na kazdy nastepny mcz, bo przeciez w koncu sie przelamia. Sixers potencjal maja nie mniejszy, wiec rowniez musza sie w koncu przelamac i wygrac z kims dobrym, bo stac ich na to. na 5 meczow, 2,5 byly naprawde dobre, no ale to byli Knicks, Kings i ta pierwsza polowa z Hawks. wczorajszy mecz byl fatalny, nie wierze w tak slaba gre dzisiaj. Magic sa do ogrania, tez nie graja rewelacyjnie, w sumie bardzo nie rowno, nadal zdarzaja im sie jakies dziwne przestoje w grze i mam nadzieje ze Sixers beda potrafili to wykorzystac i w koncu udowodnic wszystkim ze beda sie liczyc na wschodzie w tym sezonie.
 
julez 27

julez

Użytkownik
Ja bym osobiście złamanego grosza na sukces 76ers nie postawił... Jak dla mnie to ten zespół jest przeceniany w tym sezonie, w jakieś super przebudzenie bym dziś nie liczył, wiadomo że zagrają lepiej niż z Miami, ale żeby odrazu wygrać? Nie wydaje mi się.
 
zielarz 0

zielarz

Użytkownik
No i Orlando Magic wygrało 10 punktami, wiec hendi wszedł a w portland sczęsliwa dogrywka 90:90 więc over też wchodzi;] Szkoda tylko ze Gortat kolejny raz nie wyszedł nawet na parkiet ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom