>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

NBA 1 listopad - 7 listopada

Status
Zamknięty.
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Odnośnie San Antonio... Raport medyczny...
MEDICAL WATCH:
--G George Hill (sprained left thumb) is a game-time decision. He&#39;s wearing a splint and hasn&#39;t played since suffering the injury Oct. 14.
--G Manu Ginobili (left ankle surgery) is out until mid-December at the earliest. He&#39;s expected to miss 20-25 games.
--C Ian Mahinmi (sprained right ankle) is out until mid-November. He&#39;s missed all of the preseason and could be sent to the team&#39;s D-League affiliate in Austin.
--C Fabricio Oberto (atrial fibrillation) is out for at least the first two games. His heart has returned to its normal rhythm and he should be back to play Dallas on Nov. 4.
 
.kb 31

.kb

Użytkownik
Oberto ? PrzecieŻ Od Jest Kontuzjowany ! SkĄd Masz Te Info ?
The Spurs hope to have Oberto (irregular heartbeat) back in uniform for Tuesday&#39;s game at the ATandT Center against Dallas, the San Antonio Express-News reports.
 
petra2008 0

petra2008

Użytkownik
nawet jeśli zagra oberto to i tak bym na nich nie postawie złamanego centa ! w spurs gra jak narazie tylko duncan i parker a reszta totalna klapa boowen to chyba punktu jeszcze nie zdobył dno ! a dallas według mnie ma o wiele więcej graczy na równym poziomie terry, kidd . nowitzki , howard jak chcecie to grajcie na spurs dla mnie no bet
 
julez 27

julez

Użytkownik
Houston Rockets - Boston Celtics 1 1.75 (Bwin)
Dwie sprawy, pierwsza Boston nie zagra tak słabo jak ostatnio, druga Houston także nie zagra tak słabo jak ostatnio. Wielka trójka Bostonu zagrała ostatnio średnio, Rondo słabiej i już było o wiele trudniej wygrać z Indianą. Do tego dochodziły straty(24!), oraz faule (25), na domiar złego także trójki nie chciały wpadać (4-20), więc wynik nie mógł być inny. Houston zdaje się zlekceważyło Oklahomę, przez co do przerwy prowadziło tylko jednym punktem. Bardzo słaba skuteczność z gry, dziś zarówno gospodarze, jak i goście powinni poprawić swoją skuteczność, ale pewność co do jej poprawy można mieć raczej w zespole z Houston. Boston nie zachwyca, gra tak jakby zawodnicy nie do końca weszli w sezon, czegoś brakuje. Houston mają naprawdę potencjał by zajść daleko w tym sezonie i takich spotkań jak u siebie z Bostonem nie powinni przegrywać. Kurs 1.75 wg mnie dosyć niezły jak na ostatnie poczynania Bostonu, Houston lepsze jak do tej pory w tym sezonie, co powinno zaowocować kolejnym zwycięstwem graczy z Texasu.
New Jersey Nets - Phoenix Suns (-5,5) 2 1.91(Bwin), NJN under 99,5 (totomix)
Na ten mecz dwa zakłady, pierwszy to NJN poniżej 99,5 pkt oraz Phx z hc -5,5. Under punktowy dlatego że Phoenix gra w miarę solinie, niewielka ilość strat, mała ilość fauli, takiemu zespołowi jak Netsi nie powinni pozwolić na zdobycie powyżej 90 pkt. To już nie jest to samo Phx co nie patrzy na grę obronną, sami nie będą zdobywać już powyżej 105 pkt zbyt często, dziś mogą tyle zdobyć jeżeli gracze z New Jersey się pogubią. W zespole Netsów po odejściu Kidd&#39;a i Jerffersona nie ma już takiej siły ofensywnej, dlatego nie widzę dziś sposobności do zdobycia 100 pkt przez Netsów, 90 to dla nich maksimum, przynajmniej ja tak to widzę. Co do hc na Phoenix, to biorąc pod uwagę jak nieporadnie grali w obronie gracze z NJ przeciw GSW (39 fauli), to nie widzę jakiś szans na wielką poprawę z Phoenix. Jak dla mnie najpewniejszy mecz na dziś, Netsi nie powinni dziś stanowić zagrożenia.
San Antonio Spurs (-3,5) - Dallas Mavericks 1 1.83 (Bwin)
A ja dalej swoje i stawiam przeciwko Dallas, Spurs pomimo że do tej pory 0-2, to nie grają jakiejś padaki, wypadają lepiej niż Dallas, mają równiejszą formę całego składu. Jeżeli dziś Dallas nie pozbiera się w ataku po dotkliwej porażce z Cleveland, to nie widzę szansy nawiązania walki z SAS. Duncan i Parker są w formie, Finley też niezbyt odstaje (trafia na niezłej skuteczności), natomiast Kidd gra przeciętnie, Dirk Nowitzki wczoraj prawie nie istniał, jedyny plus to Howard, który utrzymują swoją średnią punktową na mecz w okolicach 18-20 pkt. Jakieś punkty dorzucą Bass, Green oraz Wright i to by było na tyle w wykonaniu Dallas. Jeżeli goście nie poprawią się w tym spotkaniu, to może się skończyć tak jak z Cleveland, na co liczę:grin:. Dallas nie ma co liczyć na większą ilość przewinień z SAS niż w meczu z Cleveland, więc punktów z rzutów osobistych nie przybędzie, wręcz spodziewam ich się o kilka mniej. Dla mnie faworyt tego spotkania może być tylko jeden San Antonio Spurs.
 
kostuch 142

kostuch

Użytkownik
Sprzeciw.
Jak dla mnie Boston ma zbyt dużą motywację aby przegrać o raz drugi i pozostawić w oczach kibiców niedosyt na samym początku sezonu. Mecz z Indianą oglądałem,wypadli fatalnie, zwłaszcza Leon Powe, jednakże dziś ta sytuajca się nie powtórzy, gdyż Boston będzie chciał się zrehabilitować za porażkę w Indianie i będzie chciał wygrać to spotkanie. Postawiłem 12 zł na Boston i chyba dam więcej.
 
julez 27

julez

Użytkownik
Motywacja może nie wystarczyć, tu trzeba zagrać naprawdę na dobrej skuteczności by z Houston wygrać, a Houston też będzie zmotywowane by pokonać mistrzów. To tyle od mentalnej strony tego meczu ???? . Dla mnie Houston jest lepsze w początkowej fazie sezonu i jestem przekonany do mojego typu.
 
miodzik 0

miodzik

Użytkownik
miodzik 0

miodzik

Użytkownik
Motywacja może nie wystarczyć, tu trzeba zagrać naprawdę na dobrej skuteczności by z Houston wygrać, a Houston też będzie zmotywowane by pokonać mistrzów. To tyle od mentalnej strony tego meczu ???? . Dla mnie Houston jest lepsze w początkowej fazie sezonu i jestem przekonany do mojego typu.


Julez powodzenia, też gram Houston dziś...jedyna rzecz w tej chwili , którą Boston przewyższa Houston to doświadczenie jako drużyna, ale sądzę że przy obecnej formie obu drużyn, to nie wystarczy...
 
miodzik 0

miodzik

Użytkownik
Sprzeciw.

Jak dla mnie Boston ma zbyt dużą motywację aby przegrać o raz drugi i pozostawić w oczach kibiców niedosyt na samym początku sezonu. Mecz z Indianą oglądałem,wypadli fatalnie, zwłaszcza Leon Powe, jednakże dziś ta sytuajca się nie powtórzy, gdyż Boston będzie chciał się zrehabilitować za porażkę w Indianie i będzie chciał wygrać to spotkanie. Postawiłem 12 zł na Boston i chyba dam więcej.

...pamiętaj tylko, że Powe nie jest graczem po, którym najwięcej się oczekuje w tej drużynie...where was Big Three????
 
piotrek88_14 55

piotrek88_14

Użytkownik
Houston Rockets - Boston Celtics
Typ:1 ⛔
Kurs:1.61 spadł :-|
Stawka: (3/10) =150 pln

Zgadzam się z tym co napisał, Julez nic dodać nic ująć Houston w tym sezonie jest bardzo mocne. Jeżeli Yao, Tracy i Artest nie złapią żadnej poważnej kontuzji to mogą zajść w tym sezonie bardzo daleko.
Edit:
W więc jednak Boston
 
rajon9 0

rajon9

Użytkownik
KUPON 7:

vs.
Typ: Houston -2
Kurs: 1.91
Bukmacher: Bwin

Analiza: Dzisiejszego wieczoru wielkie spotkanie w Houston! Po porażce na wyjeździe z Indiana Boston zagra z Rockets. Ekipa z Houston zanotowała bardzo dobry start 3 zwycieztwa z rzędu. Boston wygrał dwa na trzy mecze. To co mnie wyraźnie nipokoi w ekipie Riversa to brak skuteczności. Na otwarciu sezonu z Cavsami zanotowali 44% za 2 i 21% za 3 punkty, przeciwko Bulls 43%/25%, a z Indiana 34%/20%. To naprawde wyniki pozostwiające wiele do zyczenia. Allen i Rondo nie mogą się wstrzelić za &quot;3&quot;. Pisałem pomeczową analizę do meczu z Pacers. Rivers który zawsze żywo reagujący, siedział ze zwieszoną głową, Garnett lekko naciskany przez obronę myli się, rzuca dziwnie, półhakami. Coś pękło i nawet 2 pierwsze zwycięztwa nie mogą być zaliczyone do udanych meczy. Gdyby nie słaba skuteczność Cavsów przy rzutach za 3 punkty, Celci mogli by przegrać już na początku. Co do formy Houston, wygrali ostatnio ze słabiutką Oklahomą, skuteczność także słaba (36%/28%) jednak wcześniejszy mecz z Maverics był naprawdę dobry. Skuteczność za 2 oczka (48%), za 3 aż 50% no i rzuty osobiste aż 93% (29 trafionych na 31 wykonywanych!) To pokazuje że Rockets potrafią spiąć poślady na mecz z poważnym przeciwnikiem. Zwłaszcza jeśli tak jak dziś zwietrzą szansę na ogranie mistrzowskiego Bostonu który wydaje się być w niemałych tarapatach. Napewno Boston zagra dziś lepiej niż z Indiana, wyciągnie wnioski i powalczy z Houston, jednak linia -2 to naprawdę nie dużo. Buki szukają wyrównanego meczu. Ekipa Riversa zagra zapewne jak zwykle dobrze w obronie, jednak McGrady i żelazne płuca zespołu czyli Ming powinii przysporzyć im nielada problemów. Stawiam dziś na gospodarzy, a szansę na odbudowę formy w Bostonie upatruję w następnych meczach
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Tak na początek na zaostrzenie atmosfery :p Miodzik wiesz, że jest takie coś jak opcja edytuj ? Skoro wiesz, że będziesz odpisywał na kilka rzeczy to umieść to w jednym poście a nie jeden pod drugim piszesz...
Houston - Boston || Under 176,5 || 2.030
Houston - Boston
|| Houston (-3) || 1.962
Biorąc pod uwagę możliwości ofensywne obu drużyn typ na under wydaje się być już z góry skazany na porażkę, ale nic bardziej mylnego... Jak pokazuje historia spotkań między obiema drużynami szanse są na prawdę spore... Tym bardziej, że w ostatnich meczach żadna z ekip
w obronie nie błyszczała tak więc jedna jak i druga drużyna mają coś do udowodnienia... Szczególnie Houston które słynie z bardzo dobrej obrony we własnej hali... Poza tym obie drużyny w swoich ostatnich meczach szczędziły siły na ten mecz i to wyraźnie... Można nawet powiedzieć, że ekipa z Bostonu myślami była już przy tym meczu... Jeśli chodzi o zwycięzcę w tym spotkaniu to typuję zdecydowanie na gospodarzy... Zagrają praktycznie najsilniejszym składem i co najważniejsze tworzą drużynę a nie indywidualności... Po stronie Bostonu wielkie trio i w sumie nic bo nie ma nikogo innego kto mógłby pociągnąć zespół gdyby nie szło... W Rockets grają całą drużyną i słabszy występ jednego czy teżdwóch zawodników nie przesądza od razu o stylu gry drużyny...
San Antonio - Dallas || Under 187,5 || 1.980
San Antonio - Dallas
|| San Antonio (-4)|| 1.909
Wczoraj zaufałem Dallas i na nich postawiłem... Dzisiaj już tego błędu nie popełnię... Grają ospale i nieskutecznie... 2 motory napędowe (czytaj Dirk i Kidd) chyba jeszcze nie są w pełni sił albo nie w pełni formy bo to co ostatnio grali woła o pomstę do nieba... Z San Antonio nie jest lepiej, ale Ci przynajmniej mają swoją niezawodną dwójkę, która pomimo tego, że co mecz gra regularnie po około 40 minut spisują się świetnie... Z Phoenix było blisko.... z Portland jeszcze bliżej... Z Dallas już musi się udać... A co do undera to biorąc pod uwagę dyspozycję w jakiej znajduje się Dallas myślę, że San Antonio mocniej ich przyciśnie i chłopaki się pogubią...

NBA 2008/2009 9:6
 
miodzik 0

miodzik

Użytkownik
Tak na początek na zaostrzenie atmosfery :p Miodzik wiesz, że jest takie coś jak opcja edytuj ? Skoro wiesz, że będziesz odpisywał na kilka rzeczy to umieść to w jednym poście a nie jeden pod drugim piszesz...

Houston - Boston || Under 176,5 || 2.030
Houston - Boston
|| Houston (-3) || 1.962
Biorąc pod uwagę możliwości ofensywne obu drużyn typ na under wydaje się być już z góry skazany na porażkę, ale nic bardziej mylnego... Jak pokazuje historia spotkań między obiema drużynami szanse są na prawdę spore... Tym bardziej, że w ostatnich meczach żadna z ekip
w obronie nie błyszczała tak więc jedna jak i druga drużyna mają coś do udowodnienia... Szczególnie Houston które słynie z bardzo dobrej obrony we własnej hali... Poza tym obie drużyny w swoich ostatnich meczach szczędziły siły na ten mecz i to wyraźnie... Można nawet powiedzieć, że ekipa z Bostonu myślami była już przy tym meczu... Jeśli chodzi o zwycięzcę w tym spotkaniu to typuję zdecydowanie na gospodarzy... Zagrają praktycznie najsilniejszym składem i co najważniejsze tworzą drużynę a nie indywidualności... Po stronie Bostonu wielkie trio i w sumie nic bo nie ma nikogo innego kto mógłby pociągnąć zespół gdyby nie szło... W Rockets grają całą drużyną i słabszy występ jednego czy teżdwóch zawodników nie przesądza od razu o stylu gry drużyny...

San Antonio - Dallas || Under 187,5 || 1.980
San Antonio - Dallas
|| San Antonio (-4)|| 1.909
Wczoraj zaufałem Dallas i na nich postawiłem... Dzisiaj już tego błędu nie popełnię... Grają ospale i nieskutecznie... 2 motory napędowe (czytaj Dirk i Kidd) chyba jeszcze nie są w pełni sił albo nie w pełni formy bo to co ostatnio grali woła o pomstę do nieba... Z San Antonio nie jest lepiej, ale Ci przynajmniej mają swoją niezawodną dwójkę, która pomimo tego, że co mecz gra regularnie po około 40 minut spisują się świetnie... Z Phoenix było blisko.... z Portland jeszcze bliżej... Z Dallas już musi się udać... A co do undera to biorąc pod uwagę dyspozycję w jakiej znajduje się Dallas myślę, że San Antonio mocniej ich przyciśnie i chłopaki się pogubią...

NBA 2008/2009 9:6
własśnie że nie wiedzialem że bede odpisywal na kilka postó i wyszla tak na spontanie, ale ok zapamietam na przyszlosc;) co do typow to sie az za bardzo z nimi z gadzam ..wszystkie 4 wydaja sie oczywiste ..zagralem Houston i Spurs za polowe stawki na Houston, under w Houston raczej pewny chyba że jedna z drużyn zacznie przyspieszac niesamowicie i wciagnie w tę gra drugą ...ale raczej wątpliwe..co do under w SAS to też jestem bardziej za niz przeciw ale nie wiadomo jak SAS zareaguje &quot;nowe&quot; oblicze otwartej koszykowki Dallas i czy nie rzuci im ponad 100pkt...powodzenia


PS. atmosfera się strasznie zaostrzyła :jezora:
 
ms89 0

ms89

Użytkownik
New Jersey Nets - Phoenix Suns

wynik wydaje sie byc oczywisty ze suns wygra to nie podlega wątpliwości ale co do under/over to mnie interesuje, uwazam ze druzyny zuca ponad 201 pkt a jesli chodzi o handi to lepjej postawic na Suns -4.5 po mnijeszym kursie ale pewniej...✅✅✅


San Antonio Spurs - Dallas Mavericks

To nie jest tak ze San antonio za malo zuca pkt oni zucaja tyle ile powinni czyli okolice 100... poprostu cos z obrona maja nie tak bo przewaznie ciezko bylo zucic rywalom wiecej niz 90pkt.. i jesli dzisiaj trener opier... powie cos konkretnego swoim podopiecznym i dojdzie do tego doping kibicow to spurs wygra ten mecz i mysle ze to bedzie dzisiaj czyli san antonio win i handi -4.0 na ta druzyna⛔⛔⛔

Houston Rockets - Boston Celtics

Nie podlega watpliwosci ze to najciekawsze spotkanie dzisiajeszej nocy Czy Boston podoła Houston, widze ze wiekszosc ludzi stawia na Rockets dlaczego? bo wszystkie statystyki to mowia ze huston dzisiaj wygra? albo ktos sugeruje sie kursem? jakos nie moge uwiezyc ze Boston tak łatwo odda zwyciestwo.. . jak dla mnie !! NO BET !!

A tu chciało by sie powiedziec a nie mowiłem...
_____________________________________________________________________________________
A mialem nic nie opisywac tylko podac typy :]
 
rajon9 0

rajon9

Użytkownik
vs.

Typ: Houston -2
Kurs: 1.91
Bukmacher: Bwin

Analiza: Dzisiejszego wieczoru wielkie spotkanie w Houston! Po porażce na wyjeździe z Indiana Boston zagra z Rockets. Ekipa z Houston zanotowała bardzo dobry start 3 zwycieztwa z rzędu. Boston wygrał dwa na trzy mecze. To co mnie wyraźnie nipokoi w ekipie Riversa to brak skuteczności. Na otwarciu sezonu z Cavsami zanotowali 44% za 2 i 21% za 3 punkty, przeciwko Bulls 43%/25%, a z Indiana 34%/20%. To naprawde wyniki pozostwiające wiele do zyczenia. Allen i Rondo nie mogą się wstrzelić za &quot;3&quot;. Pisałem pomeczową analizę do meczu z Pacers. Rivers który zawsze żywo reagujący, siedział ze zwieszoną głową, Garnett lekko naciskany przez obronę myli się, rzuca dziwnie, półhakami. Coś pękło i nawet 2 pierwsze zwycięztwa nie mogą być zaliczyone do udanych meczy. Gdyby nie słaba skuteczność Cavsów przy rzutach za 3 punkty, Celci mogli by przegrać już na początku. Co do formy Houston, wygrali ostatnio ze słabiutką Oklahomą, skuteczność także słaba (36%/28%) jednak wcześniejszy mecz z Maverics był naprawdę dobry. Skuteczność za 2 oczka (48%), za 3 aż 50% no i rzuty osobiste aż 93% (29 trafionych na 31 wykonywanych!) To pokazuje że Rockets potrafią spiąć poślady na mecz z poważnym przeciwnikiem. Zwłaszcza jeśli tak jak dziś zwietrzą szansę na ogranie mistrzowskiego Bostonu który wydaje się być w niemałych tarapatach. Napewno Boston zagra dziś lepiej niż z Indiana, wyciągnie wnioski i powalczy z Houston, jednak linia -2 to naprawdę nie dużo. Buki szukają wyrównanego meczu. Ekipa Riversa zagra zapewne jak zwykle dobrze w obronie, jednak McGrady i żelazne płuca zespołu czyli Ming powinii przysporzyć im nielada problemów. Stawiam dziś na gospodarzy, a szansę na odbudowę formy w Bostonie
 
petra2008 0

petra2008

Użytkownik
nawet jeśli zagra oberto to i tak bym na nich nie postawie złamanego centa ! w spurs gra jak narazie tylko duncan i parker a reszta totalna klapa boowen to chyba punktu jeszcze nie zdobył dno ! a dallas według mnie ma o wiele więcej graczy na równym poziomie terry, kidd . nowitzki , howard jak chcecie to grajcie na spurs dla mnie no bet
mówiłem Spurs to DNO ! szkoda tylko rakiet należało im się zwycięstwo !
 
kostuch 142

kostuch

Użytkownik
Coś tu cicho...heheheh

ogólnie wstałem sobie na 4 kwartę i wtedy juz gotów byłem przyznać wam rację. Widziałem w zeszłym sezonie wiele meczów wygrywanych przez Rockets w końcówce, zwłaszcza na swoim terenie. Dziś jednak Mistrzowie byli górą, i ogólnie to jestem na ✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom