>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

NBA 1 listopad - 7 listopada

Status
Zamknięty.
magic_nba 0

magic_nba

Użytkownik
mówiłem Spurs to DNO ! szkoda tylko rakiet należało im się zwycięstwo !
Ty chyba nie oglądałeś tego spotkania..na końcu mieli szanse żeby wyrównać i ewentualnie doprowadzic do dogrywki ale ogólnie zagrali słabiutko.Yao i Artest dostali totalnie po dupie jedynie Scola i McGrady coś grali ale ten drugi nie miał praktycznie z kim grać.Wysoka skutecznośc Celtów i doświadczenie i mamy korzystny rezultat.Nie wiem czemu wszyscy masowo obstawiali Houston podpierając sie jedynie &#39;&#39;wpadką&#39;&#39; Celtów z Pacers.
 
ms89 0

ms89

Użytkownik
Na dzisiaj polecam dwa pewniaki :]

Utah Jazz - Portland Trail Blazers

Utah to mistrze wlasnego parkietu jak pamietam co wyczyniali w poprzednim sesonie to bylo mistrzostwo, potrafili wygrac z kazdym zespolem, jak dla mnie to utah jazz -6.5
1.91 i wchodzi jak w masło :]✅✅✅

New Orleans Hornets - Atlanta Hawks

Oczywiscie ze Hornets dzisiaj wygraja ale czy pokryja handi -9.0 mysle ze dadza rade... bez wiekszych problemow... Atlanta na fali 2 zwyciestwa z rzedu, ale i to nie powstrzyma szerszeni...⛔⛔⛔ | nie wiem jak Hornets mogli to przegrac... ???? cchcialem obejrzyc mecz ale nigdzie nie bylo linku :-|
 
.kb 31

.kb

Użytkownik
Miami Heat - Philadelphia 76ers
typ: 2 / 2 AH -3.5 kurs: 1.68 / 2.00
bukmacher: bet365

Piąty mecz Sixers, drugi na wyjeździe. Przeciwnikiem Miami Heat, które nie ma co ukrywać, jest drużyną gorszą od Philadelphi. Na tyle gorszą, że ich wygrana w tym meczu będzie niespodzianką, a kursy na to spotkanie na to nie wskazują - wg mnie różnica klas jest większa. Sixers powinni w tym meczu zdominować grę na tablicach - są wyraźnie mocniejsi pod koszem, Dalembert jest w świetnej formie, a w Heat brakuje zawodników pod kosz. Jako środkowy gra Udonis Haslem, nigdy nie był i nie będzie typowym centrem. Zarówno Marion jak i Beasley to troche fałszywi silni skrzydłowi. W ostatnim meczu z Bobcats zawodnicy Heat zebrali łącznie 27 piłek... Na tym przewaga Sixers się nie kończy, lepiej bronią, nawet są lepiej zoorganizowani w ataku. Ich ostatnie mecze były naprawde dobre. To co się stało w meczu z Hawks jest dla mnie nie wytłumaczalne, w pierwszej połowie meczu byli zdecydowanie lepsi i jeśli dzisiaj zagrają tak samo, albo tak jak ostatnio w meczu z Kings to znowu będzie +20 do przerwy. Mam nadzieję, że wyciągneli wnioski z sobotniego meczu i już nigdy nie przegrają w taki sposób żadnego spotkania. Już wcześniej wspominałem, że jestem pod wrażeniem gry T. Younga, szkoda że w swoim pierwszym sezonie nie mógł tyle grać na trójce. Andre Iguodala ostanio zagrał o wiele lepiej niż w spotkaniu Hawks, chociaż przy defensywie Kings to średni wyczyn :p Jedynie Brand mółgby czasem grać mniej samolubnie, ale po części to wina tego, że nie jest jeszcze w pełni zgrany z drużyną. Żadnego meczu Heat w całośći niestety nie widziałem, ale z tego co mi wiadomo Dwayne Wade utrzymał świetną formę z igrzysk, a Micheal Beasley także robi dobre wrażenie. Ale jak już wspomniałem na początku, różnica klas jest widoczna i mam nadzieje, że Sixers nie będą mieli problemów z odniesiem 3. zwycięstwa w lidze.
 
julez 27

julez

Użytkownik
Oklahoma City Thunder - Boston Celtics (Oklahoma under 87 pkt)
Faworyt tego meczu może być tylko jeden Boston Celtics, nie ulega wątpliwości że musiałby zdarzyć się cud by gospodarze wygrali. Boston po wczorajszym punktowaniu w Houston, powinien lekko poradzić sobie z OCT, jeżeli oczywiście ich nie zlekceważą. Ja jednak w tym spotkaniu stawiam na under 87 pkt w Bwin dla Oklahomy. Nie wydaje mi się by realne było zdobycie tylu punktów przez ten zespół, w tej formie jaką prezentują i to w dodatku z Bostonem. Dlatego jestem spokojny o ten zakład.
 
julez 27

julez

Użytkownik
Ja bym tak nie przeceniał 76ers. Aż o klasę lepsi nie są od Miami. Wg mnie Miami ma więcej zawodników którzy mogą w meczy odegrać ważną rolę w ataku (6-7). Co do gry na tablicach to zgodzę się że Philadelphia ma przewagę i to dużą. Ale jak dla mnie to Miami dziś może pokusić się o zwycięstwo, mnie osobiście Philadelphia jakoś nie powala, w Miami jak na dobrym poziomie zagra Beasley i Wade, do tego co nieco dorzuci Haslem oraz Marion (12-18 pkt), D. Cook wchodzący z ławki także potrafi rzucić kilkanaście pkt w meczu (dobrze rzuca za 3 pkt), to niekoniecznie 76ers muszą mieć łatwą przeprawę. Trzeba pamiętać także o tym że Miami u siebie to nie Miami z wyjazdów.
 
miodzik 0

miodzik

Użytkownik
Oklahoma City Thunder - Boston Celtics (Oklahoma under 87 pkt)
Faworyt tego meczu może być tylko jeden Boston Celtics, nie ulega wątpliwości że musiałby zdarzyć się cud by gospodarze wygrali. Boston po wczorajszym punktowaniu w Houston, powinien lekko poradzić sobie z OCT, jeżeli oczywiście ich nie zlekceważą. Ja jednak w tym spotkaniu stawiam na under 87 pkt w Bwin dla Oklahomy. Nie wydaje mi się by realne było zdobycie tylu punktów przez ten zespół, w tej formie jaką prezentują i to w dodatku z Bostonem. Dlatego jestem spokojny o ten zakład.

heh, zagrałem dziś rano już, to samo...co do Miami to chcialem grać na Philly ML w parce z New Orleans gdy jeszcze nie było kursów, ale coś mi ta linia śmierdzi czymś takim jak było ostatnio między GSW i Memphis..Golden State wydawało się lepszym zespołem ale przegrali, moim zdaniem to może być pułapka buka...nie twierdze że tak jest na stówę ale trzymam się z daleka od tego meczu
 
wnunio 0

wnunio

Użytkownik
Zgadzam sie z poprzednikami co do typów na :
1. New Orleans Hornets - Atlanta Hawks 1
2.
Oklahoma City Thunder - Boston Celtics (Oklahoma under 87 pkt)
Sacramento Kings - Memphis Grizzlies 1 1.65 (EXPEKT)
Zdecydowałem się zagrać ten mecz, mimo 4 porażek z rzędu gospodarzy... patrząc, że grali z klasowymi drużynami - liczącymi się w czołówce NBA i było to wszystkie mecze wyjazdowe... Pierwsze zwycięstwo upatruję właśnie dziś w meczu z wilkami, czyli drużyną grającą nierówno i napewno będą mieli dziś duże kłopoty. Ważną sprawą jest fakt iż goście nie wygrali na parkiecie w sacramento od 10 lat ????
te 3 meczy puściłem za 400PLN i mam nadzieję, że jutro przy każdym z nich postawię ✅

typy na niespodzianki:
Golden State Warriors - Denver Nuggets 2 2,29
LA Lakers - LA Clippers (+13,5) 2 1,91
Utah Jazz - Portland Trail Blazers 2 3,35
Cleveland Cavaliers - Chicago Bulls 2 4,15
 
michalch89 0

michalch89

Użytkownik
Toronto Raptors - Detroit Pistons 2 @ 2.33



Singielek wart ryzyka. Oba zespoły zaczęły sezon doskonale, oba zanotowały komplet 3 zwycięstw jednak dla mnie faworytem jest Pistons, a kurs zaproponowany przez Expekt po prostu kusi
Toronto wygrywało kolejno z: Philadelphia (A), Golden State (H) i Milwaukee (A).
Detroit wygrywało z: Indiana (H), Washington (H) i Charlotte (A).
Jak widać żaden z zespołów nie zmierzył się jeszcze z zespołem pretendującym do tytułu, a więc trudno ocenić realną siłe zarówno Raptors jak i Pistons. Jednak decydujący może być fakt, że dzis w zespole z Detroit zadebiutuje nowy zawodnik - Allen Iverson, którego chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Pistons jako jeden z faworytów ligi nie może sobie pozwolić na porażki w takich spotkaniach.
 
miodzik 0

miodzik

Użytkownik
Toronto Raptors - Detroit Pistons 2 @ 2.33



Singielek wart ryzyka. Oba zespoły zaczęły sezon doskonale, oba zanotowały komplet 3 zwycięstw jednak dla mnie faworytem jest Pistons, a kurs zaproponowany przez Expekt po prostu kusi
Toronto wygrywało kolejno z: Philadelphia (A), Golden State (H) i Milwaukee (A).
Detroit wygrywało z: Indiana (H), Washington (H) i Charlotte (A).
Jak widać żaden z zespołów nie zmierzył się jeszcze z zespołem pretendującym do tytułu, a więc trudno ocenić realną siłe zarówno Raptors jak i Pistons. Jednak decydujący może być fakt, że dzis w zespole z Detroit zadebiutuje nowy zawodnik - Allen Iverson, którego chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Pistons jako jeden z faworytów ligi nie może sobie pozwolić na porażki w takich spotkaniach.

to nie jest żaden argument przecież...w jakich spotkaniach, Toronto u siebie jest silnym zespołem a nie jakimiś chłopcami do bicia...i wcale nie piszę tego bo jestem za Raptors w tym meczu, przeciwnie myślę że Detroit ma duże szanse aby wygrać...po prostu taki &quot;argument&quot; można użyć obstawiając jakikolwiek mecz, a nic to nie wnosi jeśli chodzi o informacje, pozdro i powodzenia:spokodfhgfh:


Allen Iverson under 31.5 points and assists (propozycja, AI wejdzie raczej z ławki)
 
michalch89 0

michalch89

Użytkownik
to nie jest żaden argument przecież...w jakich spotkaniach, Toronto u siebie jest silnym zespołem a nie jakimiś chłopcami do bicia...i wcale nie piszę tego bo jestem za Raptors w tym meczu, przeciwnie myślę że Detroit ma duże szanse aby wygrać...po prostu taki &quot;argument&quot; można użyć obstawiając jakikolwiek mecz, a nic to nie wnosi jeśli chodzi o informacje, pozdro i powodzenia:spokodfhgfh:
Chyba koniecznie szukałeś czegoś do czego możnaby się przyczepić, bo twoje uzasadnienie do mnie nie przemawia ???? Dodałem zdanie podsumowujące, które jest moją opinią dotyczącą tego spotkania i tyle. Pozdro i życzę powodzenia. Peace
 
gunman 0

gunman

Użytkownik
Wnunio co do Grizzlies to blizej im do miśków niz wilkow ;)
Ja dzis zagralem na mecz
Chicago-Cleveland -8,5 na cleveland ✅. Puscilem tak poniewaz cleveland bardzo mocne od poczatku sezonu czego nie mozna powiedziec o chicago (bardzo slabo im idze poki co. Kawalerzysci dotychczas walczyli z zespolami ktore naleza do czolowki ligi, fakt ze przegrali z bostonem i Nowym Orleanem ale moim zdaniem z obecnym skladem chicago nie mozna do nich porownywac. Byki graly z Bostonem i Orlando gdzie przegraly.
Sadze ze dzis LeBron i spolka odprawia koszykarzy z wietrznego miasta z porazka, i uwazam ze bedzie to ok 10 punktowe prowadzenie dla Cavaliers.
 
miodzik 0

miodzik

Użytkownik
Chyba koniecznie szukałeś czegoś do czego możnaby się przyczepić, bo twoje uzasadnienie do mnie nie przemawia ???? Dodałem zdanie podsumowujące, które jest moją opinią dotyczącą tego spotkania i tyle. Pozdro i życzę powodzenia. Peace

nie szukałem niczego..samo się znalazło..bo wiesz chodziło mi tylko o to że w analizie powinno być zawarte coś więcej niż tylko przeczucie że drużyna A wygra z drużyną B..to tyle, peace to you:spokodfhgfh:

PS. czytam teraz że Iver jednak nie zagra dziś...hmmm to lepiej dla Detroit w tej chwili aby Stuckey rozgrywał
 
rajon9 0

rajon9

Użytkownik
The Rocky Mountain News is reporting that Allen Iverson is not likely to make his debut for the Pistons on Wednesday.
Ciekawostka także do meczu Hornets: Zarówno Peja Stojakovic, jak i Tyson Chandler zagrają w meczu przeciwko Hawks. Stojakovic stwierdził, iż czuje się dobrze, a jeśli cokolwiek podczas gry będzie nie tak, to poprostu zostaniezastapiony
 
the-maro 8

the-maro

Użytkownik
Minnesota Timberwolves-San Antonio Spurs Typ: 2 Kurs: 1,50
Oklahoma City Thunder-Boston Celtics Typ: 2 Kurs: 1,22


Cztery porażki z rzędu? Nie ma takiej możliwości. Dzisiaj w Minnesota Ostrogi będą mieli kolejną szansę na pierwszą wygraną w sezonie i napewno jej nie zaprzepaszczą. Timberwolves są bardzo przeciętną drużyną, u siebie jednak grają zazwyczaj dobrą koszykówkę. Jedna bardzo istotna statystyka. 10 ostatnich spotkań h2h - 9 zwycięstw San Antonio. Podobnie jak wczoraj Phoenix, dzisiaj na Spurs olbrzymia masówka, nikt chyba nie wierzy, aby seria przegranych spotkań mogła się jeszcze wydłużyć. I chyba słusznie. Ekipa prkatycznie nie zmieniana kadrowo przez lata, gra oparta na trzech zawodnikach Tim Duncan, Tony Parker i Manu Ginobili. Tego ostatniego jednak zabraknie. Możliwe, że do pierwszej piątki wróci Oberto, który zagrał wczoraj wchodząc z ławki. Minnesota to przede wszystkim Al &quot;Big&quot; Jefferson. W przerwie letniej działacze Wilków nie poczynili kroków, aby Timberwolves podnieśli się po słabym poprzednim sezonie. Goście wbrew wynikom pokazują koszykówkę na wysokim poziomie, z niezłą skutecznością FG 49.1 % (2nd). Poprawić musi się jednak defensywa, która zawsze charakteryzowałą tą ekipę.
Po trzech potyczkach tracą co mecz średnio 100 pkt, a to o wiele za dużo, zważając na to, że atak SAS nigdy nie był wybitny. Na koniec warto chyba dodać, że mobilizacja w San Antonio musi być ogromna. Gracze są świadomi, że stać ich na wiele więcej i potrafią seryjnie wygrywać. Mam nadzieję, że seria ta rozpocznie się dzisiaj.
Mecz Seattle .... grr przepraszam Oklahoma City Thunder z Boston Celtics nie ma prawa zakończyć się innym wynikiem niż wygraną mistrzów. Goście znowu zdają się być w świetnej formie. Wczoraj wygrana nad bardzo mocnym u siebie Houston, jutro przyjdzie im zagrać z jedną z najgorszych ekip NBA. Oklahoma nie ma czym straszyć, a gwiazda Grzmotów Kevin Durant przeciw znakomitej obronie Celtics może sobie nie pograć. Ekipa gości posiada zbyt doświadczonych graczy. aby w jakiś sposób odpuścic ten mecz. Napewno nie będą nakręcali tempa i będą się starali wygrać jak najmniejszym nakładem sił. Kurs oczywiście marny ale jako dodatek do double powinien zdać egzamin. Thunder nie powinni być dla Bostonu żadną przeszkodą.
 
rajon9 0

rajon9

Użytkownik
co myslicie na dzis under Oklahoma + Utah z handi i Hornets z handi? :]
Cały czas dumam nad Hornets. Peja zagra ale kto wie jak spisze sie po kontuzji. A ewentualne roszady mogą spowodować że Szerszenie tak łatwo nie odskoczą Atalancie, która w tym sezonie gra naprawdę dobrze. Linia 8.5 jest i niska i wysoka. Dla mnie handik to no bet. Moze byc wszystko
 
wnunio 0

wnunio

Użytkownik
Wnunio co do Grizzlies to blizej im do miśków niz wilkow ;)
pomyłka z mojej strony, myślałem o niedzwiadkach a napisałem &quot;wilki&quot;:-D
Chicago-Cleveland -8,5 na cleveland. Puscilem tak poniewaz cleveland bardzo mocne od poczatku sezonu czego nie mozna powiedziec o chicago (bardzo slabo im idze poki co. Kawalerzysci dotychczas walczyli z zespolami ktore naleza do czolowki ligi, fakt ze przegrali z bostonem i Nowym Orleanem ale moim zdaniem z obecnym skladem chicago nie mozna do nich porownywac. Byki graly z Bostonem i Orlando gdzie przegraly.
Sadze ze dzis LeBron i spolka odprawia koszykarzy z wietrznego miasta z porazka, i uwazam ze bedzie to ok 10 punktowe prowadzenie dla Cavaliers.
nie zgodzę się z Tobą bo Cleveland ostatnio gra słabo, popełnia dużo błędów juniorskich ???? ostatni mecz oglądałem i gdyby nie zdobyli 10pkt w pierwszch 2 minutach czwartej kwarty to Dallas by tak łatwo nie odpuściło i mogłoby się różnie skończyć... niema zgrania w tej ekipie, myyślę, ze za małą kase można stawiać na Byków ????
 
legionista696 1

legionista696

Użytkownik
Cały czas dumam nad Hornets. Peja zagra ale kto wie jak spisze sie po kontuzji. A ewentualne roszady mogą spowodować że Szerszenie tak łatwo nie odskoczą Atalancie, która w tym sezonie gra naprawdę dobrze. Linia 8.5 jest i niska i wysoka. Dla mnie handik to no bet. Moze byc wszystko
no trudno... puszczone, mam nadzieje ze Szerszenie dadza rade, a co Rajon myslisz o Utah?
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Według mnie handicap na Hornets, Celtics to pewniaki jeśli tak można mówić o handicapach ;-) Hornets z Peją czy bez to bez różnicy. Dopóki jest Chris Paul to pociągnie zespół choćby grał z Marcinem Gortatem, Maciejem Lampe itd. No i jeszcze D.West. Też fenomen, z takimi warunkami te jego jumpshooty są niesamowite. Atlanta gra fajnie w tym sezonie ale ani 76ers ani Magic grając dzień po dniu to nie byli rywale z innej bajki, a NOH według mnie jest ...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom