>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Nastroje i szanse przed i po ostatnich spotkaniach Polski

Status
Zamknięty.
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
O meczu Polaków:
Krytykowany przez niektorych Roger wśrod najlepszych na boisku.
Dziwi mnie ustawienie i zmiana Obraniaka. W 1 polowie jakbysmy nie mieli lewego pomocnika. Natomiast Ja po przerwie zmienilbym Lewandowskiego a absolutnie nie Ludo.
Dwie najlepsze okazje w 1 polowie to on dwa grozne strzaly. Natomiast Lewy ja jak do niego pilka sie toczyła juz wiedzialem , gdzie zagra. Ospaly grajacy do tylu lub najblizszego. Na plus zadziwiajaco jak na pilkarza bez klubu dobra zmiana Smolarka.
Niestety co jako zwolennika jego talentu mnie martwi bardzo słaby mecz Błaszczykowskiego, który widac meczyl sie juz sam swoja gra i byl ewidentnie do zmiany.
Ale poki pilka w grze...
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Zabrakło kilku minut żebyśmy wygrali. W końcówce Irlandczycy wyraźnie padli. Nie mieli siły biegać. Wtedy powinniśmy ich przycisnąć na maksa - grać bardziej agresywnie.
Mi w całym meczu najbardziej podobała mi się bomba Rogera - to jedna z najlepszych okazji Polaków jakich mieli.
 
daro1909 0

daro1909

Użytkownik
ja mam takie małe pytanie, nigdzie nie moge znależć odpowiedzi, a mianowicie jeżeli bedziemy mieli tyle samo punktów co irlandia na koniec eliminacji to liczy się wtedy kto ma lepszy bilans bramkowy czy wynik z dwumeczu Polska - irlandia ??
 
M 0

mesjasz

Użytkownik
O meczu Polaków:
Krytykowany przez niektorych Roger wśrod najlepszych na boisku.
Dziwi mnie ustawienie i zmiana Obraniaka. W 1 polowie jakbysmy nie mieli lewego pomocnika. Natomiast Ja po przerwie zmienilbym Lewandowskiego a absolutnie nie Ludo.
Dwie najlepsze okazje w 1 polowie to on dwa grozne strzaly. Natomiast Lewy ja jak do niego pilka sie toczyła juz wiedzialem , gdzie zagra. Ospaly grajacy do tylu lub najblizszego. Na plus zadziwiajaco jak na pilkarza bez klubu dobra zmiana Smolarka.
Niestety co jako zwolennika jego talentu mnie martwi bardzo słaby mecz Błaszczykowskiego, który widac meczyl sie juz sam swoja gra i byl ewidentnie do zmiany.
Ale poki pilka w grze...
Dobra teraz to już nie sraj ogniem. O awansie mogą zapomnieć i tyle... Już bo wygrają resztę meczy. Taktyka dziadka to jest pomylenie totalne... On chyba powinien sobie słowo &quot;archetyp&quot; przestudiować. Jeżeli dalej będzie tak wykorzystywał potencjał naszego zespołu (w to że on jest nigdy nie zwątpie) to o nawet 3 miejscu możemy pomarzyć. Jeśli się nic nie zmieni to ze Słowenią dostaniemy jak nic. W Pradze to 1 jak nic... Znów wyjdzie jeden jakże groźny napadzior i będzie myślał że wszyscy zejdą mu z drogi. A ze Słowacją pewnie wygramy w dobrym stylu bo już nie będzie o co walczyć więc se na luzie chłopaki zagrają. Ta szlachecka banda powinna się wstydzić że Brazylijczyk tyra za kilku a oni stoją i podziwiają entuzjazm i determinacje. Drugi obcy czyli Obraniak? Też rolę dobrze odegrał. Gola mógł strzelić i dwa razy było blisko. Tyle pozytywów. Dużo więcej było bezsensowności. Zwłaszcza dośrodkowania nie lecące w światło bramki i gra obrońców w stylu &quot;ej Ty podaj!&quot; &quot;Nie ja się boje, Ty podaj!&quot; &quot;Ej no weż ja na aut kopne, Ej Ty tam na drugiej weź podaj dalej!&quot; &quot;Daj do Boruca on wykopie&quot;. Do tego bezmyślne strzały Lewego i Murawskiego.... aj żal się rozwodzić. Chciałbym znów zobaczyć mecz otwarcia naszej reprezentacji, potem znając życie mecz o życie i na koniec mecz o honor... Ale tej okazji mieć nie będe ????
 
robbn 23

robbn

Użytkownik
Mecz w wykonaniu Polaków tragiczny, poza 2-3 akcjami w ostatnich 15-20 minutach meczu nie pokazali naprawdę nic.
Obrona cienka - dobrze, że strzelec bramki dla Irlandczyków został zdjęty bo stanowił duże zagrożenie, a tak cofnięci w drugiej połowie przeciwnicy nie kwapili się z akcjami ofensywnymi i było ich jak na lekarstwo - Boruc bezrobotny. Krzynówek tragiczny, według mnie bramka obciąża jego konto - do tego ta setka z 91 minuty, ja rozumiem że może mieć problemy z prawą nogą bo jest lewonożnym zawodnikiem ale do cholery gra X lat zawodowo w piłkę i nie potrafi z 11 metrów nieatakowany trafić w światło bramki?! coś nieprawdopodobnego.
Błaszczykowski - dno, jedna dobra ofensywna akcja w przeciągu całego meczu - jego gra wyglądała tak jakby Kuba sprzedał mecz, jeszcze nigdy nie widziałem go grającego tak tragicznie (nieporadnie).
Na plus Obraniak, szkoda że zszedł po pierwszej połowie - podejrzewam, że miał na to wpływ brzydki faul z pierwszej połowy (nakładka).
Roger w pierwszej połowie fatalnie, grał jak panienka przewracał się po każdym kontakcie z przeciwnikiem, w drugiej połowie lepiej parę udanych akcji i jeden kapitalny strzał, który nie wiem do teraz jak został wybroniony.
Na plus wejście Smolarka i młodego Lewandowskiego rozkręcili widocznie przód.
Nie rozumiem do cholery dlaczego tak ważny mecz grany u siebie, przy wspaniałej publiczności gramy taktyką z jednym wysuniętym napastnikiem?! Coś niemożliwego, taką taktyką gra się na wyjazdach kiedy kontruje się przeciwnika wtedy się puszcza jednego szybkiego napastnika w bój do przodu, a u nas Brożek ani to specjalnie szybki, ani specjalnie przepchnąć się nie potrafi - akcja od początku skazana na porażkę. Według mnie powinni zacząć z przodu Saganowski - Brożek po bokach Smolarek - Obraniak, dam sobie rękę uciąć że byśmy pokusili się o przynajmniej 1 bramkę więcej.
Może to i dobrze, że nie jedziemy na MŚ znów byłby wstyd przegrywając z jakąś mierną Kolumbią, Koreą czy innymi ogórami.
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Dobra teraz to już nie sraj ogniem. O awansie mogą zapomnieć i tyle... Już bo wygrają resztę meczy. Taktyka dziadka to jest pomylenie totalne... On chyba powinien sobie słowo &quot;archetyp&quot; przestudiować. Jeżeli dalej będzie tak wykorzystywał potencjał naszego zespołu (w to że on jest nigdy nie zwątpie) to o nawet 3 miejscu możemy pomarzyć. Jeśli się nic nie zmieni to ze Słowenią dostaniemy jak nic. W Pradze to 1 jak nic... Znów wyjdzie jeden jakże groźny napadzior i będzie myślał że wszyscy zejdą mu z drogi. A ze Słowacją pewnie wygramy w dobrym stylu bo już nie będzie o co walczyć więc se na luzie chłopaki zagrają. Ta szlachecka banda powinna się wstydzić że Brazylijczyk tyra za kilku a oni stoją i podziwiają entuzjazm i determinacje. Drugi obcy czyli Obraniak? Też rolę dobrze odegrał. Gola mógł strzelić i dwa razy było blisko. Tyle pozytywów. Dużo więcej było bezsensowności. Zwłaszcza dośrodkowania nie lecące w światło bramki i gra obrońców w stylu &quot;ej Ty podaj!&quot; &quot;Nie ja się boje, Ty podaj!&quot; &quot;Ej no weż ja na aut kopne, Ej Ty tam na drugiej weź podaj dalej!&quot; &quot;Daj do Boruca on wykopie&quot;. Do tego bezmyślne strzały Lewego i Murawskiego.... aj żal się rozwodzić. Chciałbym znów zobaczyć mecz otwarcia naszej reprezentacji, potem znając życie mecz o życie i na koniec mecz o honor... Ale tej okazji mieć nie będe ????

Podobno jedziemy bez wulgaryzmow ale ok.
Nie wiem co sie do mnie przysapales. Ale nie sram ogniem cwaniaczku i nie pozwalaj sobie. Mam sie za prawdziwego polskiego kibica przede wszystkim.
I troche wiecej szacunku &#39;typerze&#39;.
A co do nienawisci w twoim poscie oceniajac dziadkiem LEo i to wolalbym przemilczec. Po co ogladasz mecze jak piszesz cos takiego ze chcialbys obejrzec znowu mecz otwarcia i mecz o honor...przestan łgac po co sie tak ekstytujesz nie kibicuj wogole!
Bo polowa takich moli internetowych to kibice sukcesu...zygac sie chce.!
 
daro1909 0

daro1909

Użytkownik
prawda jest taka że możemy jeszcze awansować nawet gdy w tych 3 meczach zdobedziemy 5 punktów, przede wszystkim musimy wygrać z czechami - co własciwie jest całkiem realne bo naszym idzie o wiele lepiej pod presją i z klasowym rywalem niż z takimi jak irlandia pólnocna. Moja teoria opiera się na tym że : czesi w 3 meczach zdobęda 6 pkt, Irlandia w 2 meczach 1pkt (remis ze słowacja - co jest też bardzo prawdopodobne bo Belfast to trudny teren o czym już żesmy się przekonali :|) no a słowenia w 3 meczach 4 pkt - z nami remis, porażka ze słowacją i wygrana z san marino. chodzi tu oczywiście o przepustke do baraży. Ale to tylko teoria i to dość optymistyczna ????
Ps. BukmaherTSW dobrze mówisz
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
BukmacherTSW jak widzisz coś od czego chce ci się zrobić bleee to przemilcz. Bo owszem Mesjasz trochę nie liczy się ze słowami ale odpowiedz sobie na pytanie co mu możesz zrobić? Nic tak jak on Tobie. Więc olejcie się nawzajem bo tylko napinki niepotrzebne będą. Prawdziwy kibic w przypadku naszej piłki to naiwny kibic. Sam dziś widziałeś jak wynagrodzili 43 tysiącom kibiców ich przyjście. Natomiast dobrze że chociaż tutaj tacy jak Mesjasz i inni wyraźnie wytykają złe aspekty (tylko nie w ten sposób! Po co z taką agresją!). Bo np Pan Benhaker chyba nawet nie wie w jakim jest środowisku. On nie rozumie bardzo wielu rzeczy i nie chodzi nawet do końca o samą piłkę. Cd tych archetypów to faktycznie. Temu powinien poświęcić czas. Bo nie respektując tego jego profesjonalne metody nic tu nie dadzą.
Kwestia awansu? Panowie i nieliczne Panie... dajcie już spokój z kalkulacjami. Oni nie zasłużyli na ten awans. Są po prostu słabi. Długimi chwilami bezradni.
Jeszcze inna sprawa to to że połowa kadrowiczów to nieporozumienie. Gdzie jest Peszko, Jeleń, Grosicki, nawet Frankowski, Kosowski i jeszcze kilku... dlaczego jest Krzynówek, Trałka, Lewandowski (R), Murawski, Golański, Dudka i też jeszcze kilku... Te pytania są zadawane notorycznie. Niektórzy z wcześniejszych nie mogli się stawić ale nawet gdyby mogli większość z nich nie zostałaby powołana. Są w formie i poradziliby sobie ale kogo to obchodzi. Tylko nas i też nie wszystkich. Dlatego nie kalkulujcie już. Niech właśnie odpadną. Może to da jakiś wstrząs? Wątpie ale może. Nowy trener jest według mnie konieczny. Holender już przestał być autorytetem i już nie ma koncepcji gry naszego zespołu.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Gadacie co niektórzy na Krzynówka a właśnie w kilku akcjach pokazał się z dobrej strony. Raz pokazał fenomenalny drybling pokonując 3 Irlandczyków. Kilka ładnych podań, wrzutki bywało lepiej. Zresztą i tak Krzynówek na tle całej drużyny wypadł nie najgorzej...
@up
Jeleń leczy kontuzję. Co to Trałki w składzie to moim zdaniem nie jest to jakieś odkrycie Leo. W kadrze zawsze musi być jakiś przydupas trenera. Pisząc o Trałce przypomina mi się Rasiak :-D
 
B 0

barti

Użytkownik
Ostatni raz postawiłem na naszą reprezentację! Niestety nie mamy pewnego zespołu i właśnie na takich drużynach buki zarabiają. Nie wiem czy ktoś pamięta kiedyś mecz z San Marino w Polsce wygrany przez naszą ekipę aż 1:0 i to po golu strzelonym ręką przez Koseckiego. Takie rzeczy należy pamiętać i zapomnieć o obstawianiu na polską reprezentację w piłkę nożną.
Pozdrawiam wszystkich przegranych.... dzisiaj jest dzień na odkucie się!
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Kuba Błaszczykowski we wczorajszym spotkaniu miał wyraźnie &quot;słabszy dzień&quot;. Przegrywał większość pojedynków, jeśli nie powiedzieć, że wszystkie z defensorem Manchesteru - Evansem. Wejście Smolarka wiele nie zmieniło, ale przynajmniej potrafił rozruszać szeregi obrony irlandzkiej. Mecz był rzeczywiście słaby w wykonaniu naszych, ale potrafili przeprowadzić jedną w miarę składną akcję, aby doprowadzić do wyrównania. Na szczęście na naszych nie stawiałem, bo wiedziałem, że może być &quot;jak zwykle&quot; - dużo gadania w mediach, że rozjedziemy przeciwnika, a po takiej przerwie nigdy nie jest pewne, że to się uda.
 
C 0

cinkowskii

Użytkownik
Tak myslalem by nie stawiac na naszych czasami zamiast pisac &quot;oni to musza wygrac&quot; albo &quot;nikt sobie chyba nie wyobraza innej wygranej niz Polski&quot; to poprostu prze analizowac czy my wogole jestesmy w stanie cos pokazac gry kombinacyjnej zadnej czasem sie cos ze stalych fragmentow uda strzelic i tyle ja osobiscie wolalem postawic cos takiego za grosze ale przynajmniej KURS dobry http://i26.tinypic.com/5koq4o.jpg
 
bombello 2

bombello

Użytkownik
Nigdy więcej na Polaków. Moim zdaniem czas w kadrze narodowej niektórych już dobiegł końca. Na pierwszy odstrzał posłał bym Żewłakowa który gra już parę dobrych lat, doświadczenie może i ma ale chyba nie umiejętności. Zamienić na Wawrzyniaka ale że nie może to na Rzeźniczaka! Druga osoba to na pewno Krzynówek , w drugiej połowie miał szanse trafić na bramkę ale wolał posłać bombę do któregoś z kibiców ???? Za niego Gancarczyk ???? tyle ode mnie!
 
piotrek21 0

piotrek21

Użytkownik
Jak tak dalej pójdzie to Beenhaker zastosuje taktykę bez napastnika. Po co komu ofensywa, mamy tak dobrą sytuację w grupie że nie musimy przecież bramek stzrelac tylko czekac na potknięcia rywali.
 
grruber 28

grruber

Użytkownik
Tak to bywa, jak sie postawi na naszych to wplecy, a postawi sie przeciwko to wygraja. W czoraj Blaszczykowski to tylko padal na boisko, a o obronie to nie bede miowil lepiej nic. Zewlakow nie nadarzal za napastnikami Irlandi, wyprzedzali go w kazdej akcji!!!
No 2 polowe zagrali w miare, Irlandia bronila sie cala druzyna!!!!
Ale lepiej nie radziłbym stawiac przeciwko Polakom w srodowym meczy!!!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom