>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Nastroje i szanse przed i po ostatnich spotkaniach Polski

Status
Zamknięty.
snoopx360 0

snoopx360

Użytkownik
mecze polaków od dzisiaj przestaje obstawiać a przeciwko nim nie będę grać, z taką grą to ja ich nie widzę w mistrzostwach świata przyszły mecz z Słowenią pokaże czy Polacy potrafią grać w piłkę
 
bombello 2

bombello

Użytkownik
Na pewno postawie przeciwko polakom jak będą grali ze Słowacją ???? Że Nikt od nas Musze nie strzeli to jestem przekonany , za to słowacy Borucowi bądź Fabiańskiemu to może tak się zdarzyć ????
 
cozmo 19

cozmo

Użytkownik
Chlopie przestal bys sie w koncu osmieszac... A moze ze Slowakami przyjdzie wlasnie rehabilitacja? Zreszta gdybys chwile pomyslal i zajrzal do tabeli i na rozpiske meczow to zauwazylbys, ze Slowacy najpewniej juz przed meczem z Polska zapewnia sobie awans, a jesli tak sie stanie to na pewno nie wystawia najsilniejszego skladu. Ale prosze bardzo, rob co chcesz ze swoja kasa, tylko pozniej nie placz, ze to nie tak mialo byc.
 
piotrek21 0

piotrek21

Użytkownik
Chlopie przestal bys sie w koncu osmieszac... A moze ze Slowakami przyjdzie wlasnie rehabilitacja? Zreszta gdybys chwile pomyslal i zajrzal do tabeli i na rozpiske meczow to zauwazylbys, ze Slowacy najpewniej juz przed meczem z Polska zapewnia sobie awans, a jesli tak sie stanie to na pewno nie wystawia najsilniejszego skladu. Ale prosze bardzo, rob co chcesz ze swoja kasa, tylko pozniej nie placz, ze to nie tak mialo byc.
Na zeszłym Euro Chorwacja też miała już awans zapewniony przed meczem z Polakami, zagrała bez podstawowych ośmiu zawodników i jak im to poszło wszyscy pamiętamy. Z taką formą to Polacy mogą na turniej jechac z Andorą, San Marino i Watykanem.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Na pewno Słowacy nie wystawią słabszego składu, bo po raz kolejny będą chcieli nas &quot;pogrążyć&quot;. Słowacy mieli być jedną ze słabszych drużyn tej grupy, a tutaj proszę bardzo - jak się okazuje, nawet Ci (teoretycznie) słabsi mają szansę na awans. My możemy jedynie marzyć o awansie, bo ja osobiście jestem przekonany, że nasi nie zdołają wygrać wszystkich 3 meczów i tym bardziej, układ tabeli nie będzie tak wspaniały, jak to nasi wspaniali &quot;znawcy&quot; internetowi (chodzi mi o Onet, itp...) zapowiadali.
 
D 0

david2

Użytkownik
Sadze tak ze Polacy teraz musza ten mecz wygrac bo jesli nie to juz po RPA. Wiem ze ostatnio tzn w sobote tez musieli wygrac i wszyscy widzieli jak wyszło. Teraz powinnismy zagrac od samego poczatku dwoma napastnikami i gra wygladac powinna zdecydowanie lepiej. Ostatnio w pierwszym meczu jako gospodarze zdołalismy tylko zremisowac ze Słowenia, ale to był pierwszy mecz w eliminacjach. Teraz poprostu musimy zrobic 3pkt chcac myslac o grze w RPA. Wierze w naszych piłkarzy i mysle ze po ciezkim boju zdołamy wywalczyc(wydrzeć) 3pkt w Mariborze
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Moim zdaniem w meczu z Irlandią Płn. popełnił przede wszystkim Leo Beenhakker zmieniając Ludovica Obraniaka. Powinien dać mu jeszcze szansę na grę, a przede wszystkim zmienić Kubę Błaszczykowskiego, który miał &quot;słabszy dzień&quot;. Przegrywał wszystkie akcje z Evansem, więc nie było sensu go trzymać dłużej. Wejście Smolarka było dobrym rozwiązaniem, trochę namieszał w szeregach obronnych Irlandii, jednak zdecydowanie lepszym posunięciem byłaby zmiana Kuby.
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Moim zdaniem w meczu z Irlandią Płn. popełnił przede wszystkim Leo Beenhakker zmieniając Ludovica Obraniaka. Powinien dać mu jeszcze szansę na grę, a przede wszystkim zmienić Kubę Błaszczykowskiego, który miał &quot;słabszy dzień&quot;. Przegrywał wszystkie akcje z Evansem, więc nie było sensu go trzymać dłużej. Wejście Smolarka było dobrym rozwiązaniem, trochę namieszał w szeregach obronnych Irlandii, jednak zdecydowanie lepszym posunięciem byłaby zmiana Kuby.
A pomyślaleś choc przez moment , że zmiana jego moglabys podyktowana kontuzja w trakcie meczu albo tez ta co mial przed spotkaniem?
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
A pomyślaleś choc przez moment , że zmiana jego moglabys podyktowana kontuzja w trakcie meczu albo tez ta co mial przed spotkaniem?
Obraniak udzielil wywiadu ze zmiana nie byla podyktowana kontuzja, zadnego urazu nie zglaszal.
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Dowiaduj się konkretnych wypowiedzi i sytuacji, a potem się wypowiadaj...
Udzielil go dopiero dzis...
Ale z drugiej strony nie mozna byc niegdy pewnym pilkarz moze miec ambicje gry ale moze jakies ryzyko bylo wiec go zmienily. Tak na marginesie to jest zawodnik SRodka pola a nie na lewej flance.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
mecze polaków od dzisiaj przestaje obstawiać a przeciwko nim nie będę grać, z taką grą to ja ich nie widzę w mistrzostwach świata przyszły mecz z Słowenią pokaże czy Polacy potrafią grać w piłkę
Odpowiedz znamy już teraz, Polacy nie potrafią grac w pilke , a napewno nie wszyscy któzy w obecnej kadrze się znajduja.

Na zeszłym Euro Chorwacja też miała już awans zapewniony przed meczem z Polakami, zagrała bez podstawowych ośmiu zawodników i jak im to poszło wszyscy pamiętamy. Z taką formą to Polacy mogą na turniej jechac z Andorą, San Marino i Watykanem.
Porónanie jak najbardziej trafne. Patrząc na nasze rezultaty w tabeli to mamy 11pkt, ale 6pkt wywalczyliśmy z San Marino i to jest upokarzające :-|

Odnośnie tego co wyżej bylo pisane że Roger najlepszy na boisku to niemal nie spadłem z krzesła ???? Przecież on nie powinien grac w ogóle w kadrze. To ze gra w pierwszym składzie to nieporozumienie ! Słaby slaby słaby ! Dobrze że wyjechał do Grecji, tam usiądzie na ławce , a najprędzen trybunach i oby słuch po nim zaginąl ;)
Obraniak powinien zając jego miejsce ale Leo ma inne zdanie jak zwykle :-|
Gdzie jest Peszko ja się pytam? Widac było Kubie nie idzie nic w tym meczu, na ławce siedzi Lobodziński i dlaczego Leo go nie wpuszcza za Kube? Odp jasna wie że Łobo jest słaby i nic nowego do gry nie wniesie więc po jaką cholere on jest w kadrze a Peszki nie ma ?
Krzynówek na lewej obronie to już żart jakiś, mamy Gancarczyka, ktory jest najlepszy w Polsce ale przeciez Leo się nie przyzna do błędu bo musi byc na jego i media, i inni fachowcy muszą uznac jego wyższosc. Krzynio na lewej obronie grac musi bo musi!
No i gra na dwóch w ataku bez Rogera w środku jest niezbędna. Ale ja się nie łudze że mamy na coś szanse. W Mariborze co najwyżej stac nas na remis jak Słoweńcy wbiją sobie samobuja jak Irlandczycy, Z Czechami dostaniemy kilka bramek, a ze Słowakami mooże i wygramy, bo przyjdzie nowy trener i piłkarze będą się chcieli pokazac....

To jest jakas farsa z naszą piłką. Racje ma Tomaszewski który nie owija w bawelne. Rozgonic wszystkich w pizdu z pzpn i od tamtąd zacząc uzdrawianie polskiej piłki bo to wszystko jakies chore.
A już najbardziej mnie śmieszą zgrupowania w Niemczech ???? Po co ? Co my mamy do ukrycia, jakąś taktyke tam szlifujemY ? bo ja nic nie widze wytrenowanego w grze naszego zespołu. Wojaże do RPA zbędne wszystkim także po cO ? czy normalnego zgrupowania nie mozna w Polsce zorganizowac, np Grodzisk? Tylko latac po świecie nie wiadomo po co , tracą na tym tylko kase dodatkową którą mozna zainwestowac w młodzież, boiska, ale u nas przeciez nikt nie mysli o tym. Lato mysli jak napchac swoją kase i aby jego ludziom żyło się dobrze i zamożnie ... Zrzucic bombe na ich siedzibe i wysadzic w powietrze wkońcu !
A jak nie to kuratora i zawiesic nas w FIFie i UEFie aż do normalności, bo i tak przeciez szans żadnych na LM , LE to nie mamy, tak więc nikt nie ucierpi a tylko za pare lat zyskamy na tym wszyscy!!

Dobrze że przynajmniej w Europie grają normalnie i są prawdziwe emocje którym możńa się przyglądac bo nasze podwórko to istny CYRK ! ????
 
D 0

david2

Użytkownik
Tak Leo to potwierdzil ze zmiana Obraniaka nie była spowodowana tym ze zawodnik doznał kontuzji podczas meczu, albo ze kondycyjnie nie wytrzyma 90min. Beenhakker jak sam powiedział, chciał ożywic gre na skrzydłach. rzepek1 zgadzam sie z Toba w 100% ze Kuba był do zmiany juz po pierwszej połowie. Widac było wyraźnie ze w tym meczu mu kompletnie nic nie wychodziło. Zobaczymy czy zagra ze Słowenia, chciałbym zobaczyc gre Kuby na takim poziomie do jakiego nas przyzwyczaił. Mecz z Irlandia to było wielkie nieporozumienie i mysle ze teraz ze Słowienia pokazemy ze umiemy grac futball na wysokim poziomie
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Jeśli chodzi o mecz z Irlandią to wiadomo było, że oni przyjadą się bronić. Pierwsza połowa dwie kontry z czego jedna bramka. W drugiej już grali żeby utrzymać wynik i gdyby mecz trwał dłużej o 10 min na pewno Nasi by wygrali. Również nie rozumiem selekcjonera naszej reprezentacji ponieważ Obraniak dobrze grał miał swoją sytuację a w drugiej połowie go zmienił choć to co pokazał Smolarek mnie zdziwiło. Myślałem, że ten chłopak nie mając klubu będzie miał problemy ale mieszał troche. Co do Błaszczykowskiego to fakt nie wyszeł mu ten mecz ale po swojej stronie też nie miał jakiegoś tam leszcza, zawodnik Man utd nie dał pograć skrzydłowemu Borusii Dortmund. Jeśli chodzi o mecz ze Słowacją wydaje mi się, że będzie inny niż ten w sobote dlaczego ? Ponieważ my nie potrafimy grać ataku pozycyjnego, mamy odpowiednich zawodników do gry z kontry daltego uważam, że mecz na wyjezdzie spowoduje, że bedziemy mieli więcej sytuacji podbramkowych, podania czy Rogra czy Obraniaka będą trafne bo oni potrafią zagrać fajną piłke tylko żeby Leo nie zdejmował po 45 min zawodnika który może zmienić oblicze meczu... Ja osobiscie wierzę, że Polscy piłkarze zagrają w przyszłorocznych MŚ w RPA i tego im życzę. Grac nie będę na nich choć x2 czemu nie, zależy jaki będzie kurs wystawiony.
 
sandomingo 58

sandomingo

Użytkownik
Ja jestem na 90% pewien ze przegramy ze Słowenia, 10% to Artur Boruc. Co do Sławka Peszki. Nie wiem czy moze zbawic nas pilkarz, ktory bez wyraznego powodu lapie pilke w rece na srodku boiska w meczu z Polonia i dostaje czerwo, albo po bramce z Brugge wchodzi na ogrodzenie wiedzac, ze zolta kartka za to eliminuje go z rewanzu. Jak zacznie korzystac z mozgu to wtedy mozna go sprawdzic.
 
piotrek21 0

piotrek21

Użytkownik
Ja jestem na 90% pewien ze przegramy ze Słowenia, 10% to Artur Boruc. Co do Sławka Peszki. Nie wiem czy moze zbawic nas pilkarz, ktory bez wyraznego powodu lapie pilke w rece na srodku boiska w meczu z Polonia i dostaje czerwo, albo po bramce z Brugge wchodzi na ogrodzenie wiedzac, ze zolta kartka za to eliminuje go z rewanzu. Jak zacznie korzystac z mozgu to wtedy mozna go sprawdzic.
To że dostanie żółtą kartkę po meczu za wejście na barierki to chyba nikt nie był w stanie przewidziec, tym bardziej że nie zdjął koszulki. Czerwień z polonią głupota, ale to nie jest powód żeby go dyskwalifikowac. Więksi popełniali ten błąd, Zidane/Beckham w 98&#39;, Ronaldinho w 02&#39;, czy Rooney w 06&#39;. Mimo tego żaden z tych piłkarzy miejsca w kadrze nie stracił.
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Racja. Ale Polacy na sile w tej przegranej szukaja tego Peszki jako zbawcy. Bez przesady ani zdolnosci przywódczych zeby &quot;zrobic roznice&quot; w czasie gry ani takowych umiejetnosci. Peszko to poprostu niezly pilkarz i wcale przyklad sandomingo nie jest taki zly.Peszko zbawic by nas nie zbawil w meczu z Irlandia Kuba zagral padake fakt ale ten zespol czesto nam nie lezal. Ich gra to bylo bronienie sie w 9 i wykop pilki do przodu na czekajacego jednego lub dwoch zawodnikow. Gralismy atak pozycyjny zobaczycie , ze jesli zagra w srode to bedziecie z KUBY zadowolenii.
 
piotrek21 0

piotrek21

Użytkownik
Peszko zbawcą nie będzie bo polska kadra nie ma na dzisiaj własnego charakteru, ale rezygnując z niego i jemu podobnych piłkarzy Beenhaker mocno ogranicza sobie pole manewru. Niechby i Peszko nie zaczął meczu od początku, ale obecnośc takiego gracza na ławce to niezła alternatywa. Do tego Kosowski, Piszczek, Małecki i już wachlarz mozliwości się zwiększa. My nie mamy znakomitych indywidualności, charyzmatycznych liderów jak Steven Gerrard. Musimy polegac na zespole i kilku niezłych piłkarzach. A Peszko jest obecnie w dobrej formie, tak samo jak i Garncarczyk. Mam wiele pretensji do trenera kadry, mam mu za złe że dzieli drużynę a jej nie jednoczy. Jedni muszą tyrac zeby sie do niej dostac (Kosowski według Leo musi jeszcze potwierdzic umiejętności, Brożek długo był &quot;za słaby&quot;), a inni mają powołanie z klucza (Smolarek, Żewłakow, Krzynówek). Jak powoływani są weterani to Beenhaker &quot;liczy na ich doświadczenie&quot;. Pora zacząc liczyc na formę...

Według pierwszych wiadomości Boruc nie zagra ze Słowenią, więc powołanie dostanie Załuska. Kolejny nonsens, w tej sytuacji ja w bramce widziałbym Kuszczaka.

Zadaję sobie jeszcze jedno pytanie: ile jeszcze meczy musi przegrac nasza kadra żeby Leo wprowadził drugiego napastnika?? W meczach o honor?
 
kapel 296

kapel

Użytkownik
Kuszczak? Chłopak jest 3cim bramkarzem w Man. Utd i ma grać w reprezentacji? Dla mnie teraz numerem 1 w bramce jest Fabiański. Ogólnie mimo wszystko ze starych dziadków wyrzuciłbym Krzynówka. On nie powinien grać na obronie, w pomocy lepiej by się sprawdził. On przecież pod koniec meczu siły nie miał! Żewłakow wg. mnie zagrał poprawnie i nie można mu zarzucić nic. Smolarek !? Chłopak grał w Feyenoordzie to i teraz dostaje po znajomości powołanie, bo jak to można nazwać? Obraniak sam mówi w wywiadach, ze jego ulubioną pozycją jest gra za napastnikami, ale przetłumacz to Benkowi. Roger... powiem tak. Pierwsza połowa to padaka, w drugiej już poprawnie. W sumie dziwie się wam czemu wystawilibyście obok Brożka - Lewandowskiego w ataku. Wg. mnie lepiej by zagrał Saganowski! Chłopak co tydzień ma styczność z angielską piłką. Zaraz ktoś powie, że przecież Saganowski gra w 3lidze, ale ja chciałbym żeby Ekstraklasa była podobna do League One w Anglii. Jeżeli chodzi o brak Kosowskiego i jemu podobnych, taki urok trenera. Wg niego sławetny &quot;international level&quot; (specjalnie w cudzysłowiu) osiągają Trałka, Łobodziński, Krychowiak... Miejmy nadzieję, że mimo to awansujemy do RPA, ale w Listopadzie PZPN podejmie decyzje o nieprzedłużeniu kontraktu i w końcu zobaczymy jak Smuda sobie poradzi z reprezentacją(i tylko Leśne Dziadki niech nie myślą o Majewskim :/)
 
piotrek21 0

piotrek21

Użytkownik
Kuszczak? Chłopak jest 3cim bramkarzem w Man. Utd i ma grać w reprezentacji? Dla mnie teraz numerem 1 w bramce jest Fabiański.
Tak się składa że Fabian jest kontuzjowany i póki co nie może wspomóc reprezentacji, dlatego mój typ to właśnie Kuszczak. Moim zdaniem ma więcej argumentów by bronic bramki w Słowenii niż Załuska.

Roger... powiem tak. Pierwsza połowa to padaka, w drugiej już poprawnie.
W drugiej połowie Irlandczycy postawili autobus na swoim polu karnym i każdy ofensywny zawodnik który by doszedł do piłki wyglądałby dobrze. To pokazuje że Polacy grają tak, jak im rywal pozwala. Jak gra swoje to Polacy gubią się w środku pola, jak oddaje inicjatywe to atakują. Tylko, że jak Słoweńcy nie oddadzą nam tej inicjatywy przez 90 minut to Roger cały czas będzie wyglądał tak jak w pierwszej połowie.

W sumie dziwie się wam czemu wystawilibyście obok Brożka - Lewandowskiego w ataku. Wg. mnie lepiej by zagrał Saganowski! Chłopak co tydzień ma styczność z angielską piłką.
To prawda, Saganowski jest waleczny i jego wejście mogło byc dobrym pozunięciem. W Belfaście w końcu strzelił bramkę;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom