>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Nastroje i szanse przed i po ostatnich spotkaniach Polski

Status
Zamknięty.
rubens17 0

rubens17

Użytkownik
Przypomne ze z Irlandia Połnocna na jej boisku przegrywaly niedawno reprezentacje Anglii i Hiszpanii. Ze Slowacja przegralismy przez blad Boruca, wiec nie winilbym trenera. Dodatkowo Slowacja ograla na wyjezdzie Czechow. Oczywiscie Leo ma wiele wad, ale i tak wole go od kazdego polskiego trenera, a niestety przed takim wyborem staniemy. Albo Leo dalej, albo jakas polska pokraka typu Doktor.
Fajnie że dałeś przykład jednego z gorszych trenerów jakiego znam w polskiej piłce i tym samym wrzuciłeś polskich trenerów do jednego worka.Gratuluję:spokodfhgfh:
 
sandomingo 58

sandomingo

Użytkownik
Oczywiscie ze wrzucam ich do jednego worka. Co wiecej wrzucilbym pozniej ten worek do Wisly. A co do Doktora, to juz pare razy w prasie pojawily sie przecieki, ze moze zostac zatrudniony.
 
olo 2,4K

olo

Użytkownik
Oczywiscie ze wrzucam ich do jednego worka. Co wiecej wrzucilbym pozniej ten worek do Wisly. A co do Doktora, to juz pare razy w prasie pojawily sie przecieki, ze moze zostac zatrudniony.
A znasz np kogoś takiego jak Piotr Nowak??
 
sandomingo 58

sandomingo

Użytkownik
Znam. Jego cv nie robi na mnie wielkiego wrazenia. Poza tym nie zatrudnia go i tak, bo to czlowiek spoza ukladu. Przed kompromitacja na Euro2012 moze nas uchronic (o ile w ogole jest to jeszcze mozliwe) jakichs fachowiec ze swiatowej scislej czolowki.
 
olek308 0

olek308

Użytkownik
nie można wpadać w nie wiadomo jaki zachwyt po dzisiejszej wygranej. Wszystko okaże się tak naprawdę 5 września. Wszakże Obraniak zaliczył udany występ ale nie znaczy to jednak, że w następnym meczu będzie tak samo lub lepiej. zbytnia pewność siebie po tym dzisiejszym meczu może go zjeść. także wszystko jest jeszcze możliwe. zarówno awans do MŚ jak i czarny scenariusz. Jedyne co mi się w dzisiejszej grze Obraniaka podobało to szybkie celne podania. bo powiedzmy sobie szczerze. 1 gol to był zwyczajny fuks, całkowicie niezamierzone. a 2 gol to po prostu była 100 i aż żal by było nie wykorzystać. gra Błaszczykowskiego była jednak lepsza i cieszyła oczy. także jak to powiedział Kuba &quot;Przestrzegam przed zbytnim hura optymizmem.&quot; Bo możemy jeszcze odpaść i tyle będzie z tej całej radości ???? Najważniejsze jednak jest to, że naszym piłkarzom udała się gra pressingiem i za to należą się duże brawa gdyż poprzednie mecze to były żałosne próby odbierania piłek i czekania na błędy przeciwnika. A dzisiaj? Zachowali resztki honoru. ???? i muszą pamiętać, że nie wolno im teraz spocząć na laurach.
Dziękuje za uwagę.
 
mr.fantastic 0

mr.fantastic

Użytkownik
Co do meczu Polaków. Uważam, że był to dobry sprawdzian dla całej reprezentacji. Najbardziej jestem zaskoczony debitem Obraniaka, który strzelił 2 gole. Jest sporo do poprawienia, ale uważam, że uda nam się awansować na mundial.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
ja osobiści uważam mecz Polaków za bardzo doby występ Obraniaka żałuje ze nie zagrał całych dziewięćdziesięciu minut , zawiódł mnie Smolarek jako, że poszukuje nowego klubu powinien się bardziej postarać, jeśli chodzi o sam wynik 2:0 z Grecją, aż szkoda że to było tylko spotkanie towarzyskie. A co do awansu, mecz nic nie zmienił może nastroje się poprawiły ale nadal awans jest sprawa otwarta i musimy powalczyć jesienią chociaż nie będzie łatwo bo Czesi też już poważnie muszą się włączyć po wcześniejszych wpadkach.
 
other 60

other

Użytkownik
Pierwsza połowa bardzo apatyczna w naszym wykonaniu, szczególnie w linii napadu. Nie za wiele akcji wychodziło. Mało spójności w grze w środku pola. Słaba postawa Krzynówka, mylił się także Dudka. Po wejściu Obraniaka, mecz o dziwo nie nabrał zbyt wiele kolorytu. Pierwsze trafienie to przypadek, nawet spiker ogłosił, że bramkę zdobył Wasilewski. Ale cóż gol zaliczony na konto Ludovica. Następnie strzelony drugi gol . Debiut udany. Jednak Polacy grali na tyle na ile im Grecy pozwalali, a ułatwiali im nader zbyt wiele. Gdyby zespół byłych mistrzów Europy zagrał na swoim normalnym poziomie, obawiam się że po Polakach nie byłoby czego zbierać.
 
djkruko 88,2K

djkruko

Mistrz Czterech Skoczni
Pierwsza połowa bardzo apatyczna w naszym wykonaniu, szczególnie w linii napadu. Nie za wiele akcji wychodziło. Mało spójności w grze w środku pola. Słaba postawa Krzynówka, mylił się także Dudka. Po wejściu Obraniaka, mecz o dziwo nie nabrał zbyt wiele kolorytu. Pierwsze trafienie to przypadek, nawet spiker ogłosił, że bramkę zdobył Wasilewski. Ale cóż gol zaliczony na konto Ludovica. Następnie strzelony drugi gol . Debiut udany. Jednak Polacy grali na tyle na ile im Grecy pozwalali, a ułatwiali im nader zbyt wiele. Gdyby zespół byłych mistrzów Europy zagrał na swoim normalnym poziomie, obawiam się że po Polakach nie byłoby czego zbierać.
A jaki to jest normalny poziom Greków, przecież ta drużyna jest przereklamowana potrafią grać z zespołami technicznymi, jak przychodzi zespół wyrobników przegrywają.Oni zdobyli takie ME2004 jakby w lige hiszpańską wygrało Deportivo La Coruna
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Jak widać, to, że Ludovic Obraniak będzie występował w naszej kadrze było dobrym posunięciem. Nastroje po meczu wydają się być dobre, lecz chyba nie do końca. Prawdziwymi gwiazdami meczu (oczywiście dla mnie) byli Kuba Błaszczykowski, Marcin Wasilewski i w pewnym stopniu można też dołączyć do tego grona właśnie Obraniaka. Roger zaimponował mi poprawną polszczyzną :jezora:. Największą katastrofą meczu wydaje się być postawa Euzebiusza Smolarka. Prawda, nie gra w klubie, ale w takim razie po co wystawiać go w pierwszym składzie, skoro jego forma stoi pod znakiem zapytania i nie wiadomo jak wystąpi w spotkaniu? Lepiej dać mu szansę wejść z ławki rezerwowej i się wykazać. Nie będę wspominał o wejściu Łobodzińskiego, bo to również było dla mnie duże zaskoczenie. Jednak ogólnie rzecz biorąc postawa Polaków może cieszyć.
 
djkruko 88,2K

djkruko

Mistrz Czterech Skoczni
Widać że Smolarek potrzebuje klubu, ale na tle Greków nawet był świeższy szybszy czasem, ale bez formy to widać.Powinien iść do Salzburga jak go chcieli a nie na siłe w jakimś słabiutkim hiszpańskim klubie.O mógł do polskiej ligi przyjść np do Wisły
 
olo 2,4K

olo

Użytkownik
Widać że Smolarek potrzebuje klubu, ale na tle Greków nawet był świeższy szybszy czasem, ale bez formy to widać.Powinien iść do Salzburga jak go chcieli a nie na siłe w jakimś słabiutkim hiszpańskim klubie.O mógł do polskiej ligi przyjść np do Wisły
Smolarek to przede wszystkim sam powinien mieć na tyle jaj, żeby powiedzieć Leo, że bez formy to on nie przyjedzie na kadrę. Bo to zupełnie sensu nie ma.
 
djkruko 88,2K

djkruko

Mistrz Czterech Skoczni
Smolarek to przede wszystkim sam powinien mieć na tyle jaj, żeby powiedzieć Leo, że bez formy to on nie przyjedzie na kadrę. Bo to zupełnie sensu nie ma.
no i racja, ale on myśli że jest jak tatuś i da radę.
mógłby wtedy powołać jakiegoś Peszke a nie jego
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Co myślicie o Krzynówku ? Nadal zasługuje na grę w kadrze ? Co prawda, wczoraj występował na lewej obronie, więc to nie jest jego najmocniejsza pozycja, lecz i tak nieźle sobie poradził. Jednak biorąc pod uwagę całe spotkanie i spotkania wcześniejsze, uważam, że jak na zawodnika jego formatu powinien dać z siebie więcej. Może warto spróbować innych zawodników, a niektórym dać odpocząć (mówię tutaj o Smolarku i Krzynówku właśnie). Jeszcze mam pytanie, w swoim klubie Krzynówek gra w podstawowej &quot;11&quot;, czy grzeje drewno ?
 
other 60

other

Użytkownik
Krzynówek w Hannoverze gra w podstawowym składzie. Natomiast co do jego występów w reprezentacji,... powinien sobie dać spokój i ustąpić miejsca młodszym zawodnikom. Jego wczorajszy występ woła o pomstę do nieba, tracił piłki, grał chaotycznie, nic mu nie wychodziło. Od jego najlepszych występów czy to w Norymberdze czy w Bayerze Leverkusen gdzie strzelał gola Realowi w LM , minęło sporo czasu. Jacek się zestarzał i tego już nic nie zmieni. Wg mnie jego czas w kadrze dobiegł końca, bo to nie był jego pierwszy zły występ, a któryś z kolei.
 
adwokat_typera 237

adwokat_typera

Użytkownik
Olo13 Nowak to dobry trener, ale czy odpowiedni na kadrę. Melodia przyszłości ...
Smolarek zagrał słabszy mecz. Jeśli znajdzie klub, a przede wszystkim zacznie grać powinno być dobrze. Czasu jest jednak nie wiele...
Krzynówek bardzo słabe spotkanie w jego wykonaniu. Był wolny, popełniał wiele błędów w defensywie. W wielu akcjach w obronie &quot;asystował&quot; zamiast walczyć ... Myślę, że jeśli jego forma się nie poprawi tzn. nie będzie dobrze grał w klubie to ciemno widzę jego grę o punkty w meczach wrześniowych ...
Wg mnie jednak zarówno bez Smolarka jak i Krzynówka powinniśmy sobie poradzić z Irlandią w Szczecinie, Gorzej będzie ze Słowenią ... Oglądałem ich ostatni mecz z San Marino i byłem pod wrażeniem. Rywal był oczywiście bardzo słabiutki, ale gra Słoweńców była naprawdę na dobrym poziomie. W składzie też mają kilka ciekawych nazwisk. Myślę, że czeka nas bardzo ciężki pojedynek ...
 
olo 2,4K

olo

Użytkownik
Olo13 Nowak to dobry trener, ale czy odpowiedni na kadrę. Melodia przyszłości ...

Smolarek zagrał słabszy mecz. Jeśli znajdzie klub, a przede wszystkim zacznie grać powinno być dobrze. Czasu jest jednak nie wiele...

Krzynówek bardzo słabe spotkanie w jego wykonaniu. Był wolny, popełniał wiele błędów w defensywie. W wielu akcjach w obronie &quot;asystował&quot; zamiast walczyć ... Myślę, że jeśli jego forma się nie poprawi tzn. nie będzie dobrze grał w klubie to ciemno widzę jego grę o punkty w meczach wrześniowych ...

Wg mnie jednak zarówno bez Smolarka jak i Krzynówka powinniśmy sobie poradzić z Irlandią w Szczecinie, Gorzej będzie ze Słowenią ... Oglądałem ich ostatni mecz z San Marino i byłem pod wrażeniem. Rywal był oczywiście bardzo słabiutki, ale gra Słoweńców była naprawdę na dobrym poziomie. W składzie też mają kilka ciekawych nazwisk. Myślę, że czeka nas bardzo ciężki pojedynek ...
Nowak jest dobry i trzeba go sprawdzić, a nie mówić od razu, że nie na kadrę, bo to bez sensu gadanie, w USA jakoś sobie radzi.
Smolarek zacznijmy od tego, że ostatnio wgl meczów nie gra, a o dobry to tym bardziej trudno, bo z San Marino to trening, a nie mecz. Ten człowiek wgl nie wiem jakim cudem cały czas jest w kadrze.
Krzynówek już od dłuższego czasu jest wolny, nie nadąża, ani nogami, ani myśleniem, bo czasem zanim się na coś zdecyduje to już piłkę mu zabiorą.
A bez nich 2 powinniśmy grać już od dawna, ale Leo chyba jeszcze tego nie zauważył, cóż, wzrok nie ten sam już co za młodu, może nie widzi wszystkiego.
 
adwokat_typera 237

adwokat_typera

Użytkownik
Nowak to melodia przyszłości. Pewnie kiedyś dostanie swoją szansę, ale na pewno nie prędko... A sprawdzić to on się jeszcze musi w większych klubach i nabrać więcej doświadczenia. Bo nasza kadra to nie zabawka, gdzie każdemu można dawać czas na sprawdzanie :p Jednak myślę, że o Nowaku jeszcze będzie głośno ...
 
olo 2,4K

olo

Użytkownik
Nowak to melodia przyszłości. Pewnie kiedyś dostanie swoją szansę, ale na pewno nie prędko... A sprawdzić to on się jeszcze musi w większych klubach i nabrać więcej doświadczenia. Bo nasza kadra to nie zabawka, gdzie każdemu można dawać czas na sprawdzanie :p Jednak myślę, że o Nowaku jeszcze będzie głośno ...
No póki co to ta kadra wygląda na taki plac zabaw, więc można by dać pobawić się Nowakowi, na pewno lepsze to niż płacenie grubego siana Leo, tak przynajmniej może wykształci się nam ciekawy trener, ale pewnie znając naszą rzeczywistość skończy się tak, że pracy to on w Polsce nie dostanie.
A to jest takie typowe podejście u nas, że młody to melodia przyszłości, tak jak piłkarze, wiecznie młodzi zdolni, to bez sensu jest takie podchodzenie do sprawy.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Faktycznie Krzynówek blado wypadł w tym meczu ale jest to okres wakacyjny i nie można na tym etapie spodziewać się za dużo. Fakt faktem że dawno dawno zaczęły się przygotowania do sezonu i już powinno się coś sobą prezentować a Krzynówek ?? słabo. wiele nie celnych podań, jak wybierał się za połowe lewą stroną to już pewne było że z akcji nici , wolał aut na połowie zanim pociągnąć akcje do przodu. LO wiadomo że to nie jest siła naszej reprezentacji. Należy pamiętać ze Polacy najlepsze mecze rozgrywali na Jesieni i mam nadzieję że tym razem będzie tak samo. Wracając do tematów LO w naszej kadrze. Po Obraniaku grą w naszej kadrze zainteresowany jest Timothee Kołodziejczak , no ale w sumie cięzko jest sie spodziewać że jeżeli już zagra w naszej kadrze to zaraz zbawi lewą obrone. On ma dopiero 18 lat bodajże. Choć ja osobiście z wielką rezerwą podchodzę do takich newsów
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom