>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Nastroje i szanse przed i po ostatnich spotkaniach Polski

Status
Zamknięty.
olo 2,4K

olo

Użytkownik
Olo .. z tym Paluchowskim to chyba przesadziłes :p
ale racja, na kazda formacje kazdy z nas widzi innych graczy niz Leon ... ale wiadomka, słynne juz &quot;international level&quot; !

Leon wie co robi !!! &quot;Polczak do reprezentacji !!!&quot;


nigdy nie przepadałem za Leo, co prawda jak to w Polsce, łatwego zycia od poczatku nie mial, ale zwykle sam robił smród.


szkoda gadac :|
No ja bym wolał zobaczyć Palucha jak sobie poradzi niż oglądać męczącego się w 3 lidze w Anglii Saganowskiego, przynajmniej młody szansę dostanie, a nie cały czas to samo
 
k.@.m.i.l 0

[email protected]

Użytkownik
Według mnie Leo jest na prawdę dobrym trenerem tyle, że mu już nie zależy i taka jest prawda. Nie próbuje robić czegoś nowego bo jako trener kadry - efektów nie zobaczy.
Ciekawe czy będzie dzisiaj śpiewana pieśń/psalm &quot;PZPN, PZPN, ***** ***** PZPN&quot;
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Ja jego przeciwnikiem byłem od pierwszego meczu z Danią. Co by nie mówic, to kiedy trenerem był Janas to nie przegrywaliśmy meczów z takimi &quot;potentantami&quot; jak Armenia, Irlandia Północna czy Finlandia.
ktoś o skrajnych poglądach mógłby powiedzieć ze różnią się tylko tym że Benhaker po totalnym niewypale w docelowej imprezie dostał drugą szansę
 
prukst 0

prukst

Użytkownik
Ja jego przeciwnikiem byłem od pierwszego meczu z Danią. Co by nie mówic, to kiedy trenerem był Janas to nie przegrywaliśmy meczów z takimi &quot;potentantami&quot; jak Armenia, Irlandia Północna czy Finlandia.
i nigdy nie byliśmy w mistrzostwach europy niezmiernie dla nas udanych chociaż wtedy błyszczał roger,,,
 
lolo081 0

lolo081

Użytkownik
Ja w sumie jestem nastawiony neutralnie nastawiony do tego czy Ludwik powinien zagrać czy nie.
Z jednej strony gra dopiero chwilę z tą drużyną a potrzeba czasu żeby ich poznał a co dopiero się z nimi zgrał.
Z drugiej według mnie jest najlepszym zawodnikiem w kadrze (prócz bramkarzy :p ), gra w dobrej drużynie i jest tam kluczowym zawodnikiem.

Gdzie mogę zobaczyć skład na dzisiejszy mecz?
http://sport.onet.pl/0,1248770,2024696,wiadomosc.html
Skład reprezentacji Polski na mecz z Grecją:

Artur Boruc - Marcin Wasilewski, Michał Żewłakow, Dariusz Dudka, Jacek Krzynówek - Jakub Błaszczykowski, Mariusz Lewandowski, Rafał Murawski, Roger, Euzebiusz Smolarek - Robert Lewandowski.
 
sparta 309

sparta

Użytkownik
co do Obraniaka to nie ma co sie tak podniecac i robic nadziei, owszem dobry zawodnik i gra w podstawowym skladzie mocnej ligi a takich zawodnikow mamy malo to fakt ale patrzac na gre Ludovika i jego statystyki to az tak fenomenalny wcale nie jest jak niektorzy przezywaja
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
jak najbardziej ????

Panowie, my tak narzekamy, a tu nam za Leona dają Doktorka - tj Stefan Majewski.
to będa jaja dopiero !
 
januask 48

januask

Użytkownik
Jaka z niego gwiazda? Przeciętny grajek. A dla Polski będzie grał tylko dlatego, że nie miał żadnych szans na debiut w reprezentacji Francji. Wczoraj mnie rozwalił jak mówił, że czuje się bardziej Polakiem niż Francuzem, a po polsku słowa nie umie powiedziec.:-D Taki sam z niego Polak jak z Rogera &quot;Perejro&quot; czy innego Logana.
Może na tle europejskiej piłki to z Obraniaka żadna gwiazda... Ale biorąc już pod uwagę tylko i wyłącznie naszych rodaków to ja wręcz marzę aby każdy był tak regularny, miał taką technikę użytkową i w ogóle ... A co do jego obywatelstwa to jest jedyny jak do tej pory zawodnik który tak naprawdę starał się z całego serca o to obywatelstwo, wiec porównywanie go do Rogera czy Logana to lekkie przegięcie. A co do jego wypowiedzi ...to niby co Ty byś powiedział że chcesz grać dla Polski, bo w reprezentacji Francji nie masz szans? cieszmy się z tego zawodnika i tyle ????
 
k.@.m.i.l 0

[email protected]

Użytkownik
Roger, Euzebiusz Smolarek
Czy to są zawodnicy na kadrę? Roger...no ma te przebłyski. Miał formę - grał czasami, nie miał formy - grał praktycznie cały czas. Po urazie jest i gra? Podejdę do tego mniej negatywnie.
Smolarek...nikt go nie chce, wyrzucili go z klubu, od roku nigdzie nie grał, co on tu robi? Już wolę Krzynia niż jego...boże...[*]I tak zejdzie po 45-60 minutach.
Wracając do Obraniaka, jest to mecz towarzyski więc kiedy on ma zagrać pierwsze 90 minut? W Eliminacjach? No proszę was....on na prawdę jest dobry i waleczny i ma ciąg na bramkę, z błaszczykowskim będą dobrymi skrzydłami.
 
januask 48

januask

Użytkownik
Skład na Greków:
Artur Boruc - Marcin Wasilewski, Michał Żewłakow, Dariusz Dudka, Jacek Krzynówek - Jakub Błaszczykowski, Mariusz Lewandowski, Rafał Murawski, Roger, Euzebiusz Smolarek - Robert Lewandowski.
Jak dla mnie to oprócz poczciwego Leo z kadrą już dawno powinni dać sobie spokój Żewłakow i Krzynówek... a Roger hmm... zmieni się trener to już ma pograne ;) No i Smolarek na razie na odstrzał ;)
 
k.@.m.i.l 0

[email protected]

Użytkownik
Kadrę powinno się odmładzać, podobnie jak naszą kadrę siatkarską. Zostawić 3-5 doświadczonych zawodników, reszta młodzież -&gt; za 3-5 lat będziemy mieli mocną kadrę.
Dobry ruch zrobił Boniek jako trener, wprowadził wielu młodszych, odrzucił starszych z pokolenia Hajty i zrobiło się ciekawiej. Engel....
 
olo 2,4K

olo

Użytkownik
kolejny przyklad z Legii to Rybus, ostatnio w lidze fenomenalnie
No w tym meczu akurat nie zagra bo gra w U21, ale normalnie to Rybus, Małecki, Grosicki powinno normalnie w kadrze występować, na zachodzie piłkarze w ich wieku już są podstawowymi graczami reprezentacji czasami, a u nas nie ma szans


A tak wgl to z tym Smolarkiem to jest jakaś paranoja. A Leo to jest po prostu żenada, to jest łgarz i kłamca inaczej go postrzegać nie będę. Bo jak ktoś mówi i później powtarza nie raz, że nie ma grania za zasługi i trzeba grać w klubie żeby być branym pod uwagę na kadre, a potem powołuje takiego Smolarka to na inne miano wg mnie nie zasługuje. Tak samo przez długi czas w kadrze był Krzynówek mimo, że nie grał nigdzie. A teraz Krychowiak nie wiem skąd, ciekawe jak on widział ten jego Internaczynal level jak Krychowiak rzadko kiedy w rezerwach nawet zagra.
 
adwokat_typera 237

adwokat_typera

Użytkownik
Eh... wasze wywody na temat Leo trochę mnie śmieszą. Facet jest jak jest. Ja tam go szanuję... Powołał taką kadrę jaką powołał i tyle ... Jego sprawa... Każdy trener, selekcjoner czy manager dobiera sobie zawodników wg swojego punktu widzenia ... Trenera rozlicza się z wyników, nie z tego kogo powołał ... A nie za to, że jest taki piłkarz, zamiast innego ... Jakby powołał tego, to by znaleźli się tacy, którym by brakowało innego... Dziś po nim jedziecie, nagle awansuje z kadrą do RPA i znów będzie noszony na rękach jak przed Euro ... :p
Nawet jeśli Polska dziś przegra mecz z Grekami, to nic się nie stanie. Najważniejsze mecze są we wrześniu i wtedy trzeba będzie zagrać na maksa. Mecze towarzyskie to spotkania o pietruszkę ...
 
k.@.m.i.l 0

[email protected]

Użytkownik
Krychowiak jest przyszłościowy, rok albo dwa temu w MŚ U19 grał najlepiej w drużynie, Jańczyk strzelał dlatego się wybił. Grał poziomem jak Pato, tylko ceną się różnili :p
Krychowiaka akurat lubię, powinien gdzieś się już ogrywać :p
 
olo 2,4K

olo

Użytkownik
Eh... wasze wywody na temat Leo trochę mnie śmieszą. Facet jest jak jest. Ja tam go szanuję... Powołał taką kadrę jaką powołał i tyle ... Jego sprawa... Każdy trener, selekcjoner czy manager dobiera sobie zawodników wg swojego punktu widzenia ... Trenera rozlicza się z wyników, nie z tego kogo powołał ... A nie za to, że jest taki piłkarz, zamiast innego ... Jakby powołał tego, to by znaleźli się tacy, którym by brakowało innego... Dziś po nim jedziecie, nagle awansuje z kadrą do RPA i znów będzie noszony na rękach jak przed Euro ... :p

Nawet jeśli Polska dziś przegra mecz z Grekami, to nic się nie stanie. Najważniejsze mecze są we wrześniu i wtedy trzeba będzie zagrać na maksa. Mecze towarzyskie to spotkania o pietruszkę ...
Tak, trener rozliczany jest z wyników, ale Leo tych wyników nie ma, a w dodatku kadra nie ma wgl stylu, piłkarze nie walczą, grają bez przekonania i chęci. I to jest najgorsze.

Krychowiak jest przyszłościowy, rok albo dwa temu w MŚ U19 grał najlepiej w drużynie, Jańczyk strzelał dlatego się wybił. Grał poziomem jak Pato, tylko ceną się różnili :p
Krychowiaka akurat lubię, powinien gdzieś się już ogrywać :p
jakby grał jak Pato to by go kupili do Milanu
 
januask 48

januask

Użytkownik
Tak, trener rozliczany jest z wyników, ale Leo tych wyników nie ma, a w dodatku kadra nie ma wgl stylu, piłkarze nie walczą, grają bez przekonania i chęci. I to jest najgorsze.
plus Leo powołuje swoich pupili a nie zawodników którzy w danej chwili są najlepsi... taki urok tego trenera... na początku dałem mu duży kredyt zaufania, ale teraz choćbyśmy weszli do MŚ to i tak według mnie jest do zwolnienia.
Poza tym cały czas czekam na Franka Smude jako trenera naszych Orłów ????
 
adwokat_typera 237

adwokat_typera

Użytkownik
Wyście już go skreślili, a tak naprawdę jest w połowie drogi ... To tak jakby, ktoś na sesji oblał jeden przedmiot i nie miał by szans podejść do poprawki, bo po co mu szansa poprawy skoro już raz się potknął, to znaczy, że jest beznadziejny...
Spokojnie Leo i kadra jeszcze nie stracili szans na awans do RPA, dopiero jeśli go nie wywalczą to przyjdzie czas na analizy, wywody, krytykę ...
Jak oglądałem &quot;Sportowy wieczór&quot; w tvp 3 i słyszę jak prowadzący zadaje benhakerowii pytanie, że ma powiedzieć, który z kandydatów widniejących na ekranie ma go zastąpić to, naprawdę śmiać mi się chce ...
Wg mnie dajmy spokojnie czas Leo do końca eliminacji, a nie skreślajmy człowieka w połowie drogi ... Wytwarzanie chorej atmosfery wokół kadry nic nie zmieni ...
 
adwokat_typera 237

adwokat_typera

Użytkownik
plus Leo powołuje swoich pupili a nie zawodników którzy w danej chwili są najlepsi... taki urok tego trenera... na początku dałem mu duży kredyt zaufania, ale teraz choćbyśmy weszli do MŚ to i tak według mnie jest do zwolnienia.
Poza tym cały czas czekam na Franka Smude jako trenera naszych Orłów ????
Wg Ciebie powinien co mecz powoływać kogoś innego, kto jest w formie ???? Z takim tokiem myślenia, byśmy w kadrze mieli totalny burdel ... Brak ładu i składu ... Musi być jakaś swoja koncepcja, jakiś swój trzon kadry, to jest normalne. Każdy trener ma swoich pupili na których stawia ... A czy to się okaże dobre czy złe wyjdzie w praniu ...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom