>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Europy 2020 [26.06 - 11.07.2021] - DYSKUSJA LIVE

adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Pewno głupi pomysł ale co myślicie o tym, żeby na 1/4 zagrać awanse wszystkich faworytów lub /i DNB ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ✅ ? Te mistrzostwa są tak nieprzewidywalne, że może czas żeby wróciło wszystko do normy ? Patrzę tez na zmęczenie. Włosi bardziej wypoczęci niż Belgowie. Hiszpanie bardziej niż Szwajcarzy. Z kolei Dania vs Czechy - tu się obawiam na Danię. Anglia pewniak na Ukrainę, która nie dość, że zmęczona to 2 poziomy niżej od Anglii... (oczywiście kurs na Anglię żałosny) Jak myślicie - będą dalsze niespodzianki ?
No i bardzo dobrze, że jednak się zdecydowałem zagrać takie taśmy, a nawet więcej bo nawet czystych faworytów.... Z wyjątkiem Hiszpanii, która nie ogarnęła w czasie reg. cała reszta weszła... Mocno pograne, mocno zarobione... Dziękuję... :):):)(y)(y)(y)

Po fazie niespodzianek tym razem nie było żadnej... Nawet Włochy po 2,52 na czystą 2 weszły pięknie... Najwyższa taśma po kursie prawie 10.....
 

Załączniki

  • 47,4 KB Wyświetlenia: 83
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
No i bardzo dobrze, że jednak się zdecydowałem zagrać takie taśmy, a nawet więcej bo nawet czystych faworytów.... Z wyjątkiem Hiszpanii, która nie ogarnęła w czasie reg. cała reszta weszła... Mocno pograne, mocno zarobione... Dziękuję... :):):)(y)(y)(y)

Po fazie niespodzianek tym razem nie było żadnej... Nawet Włochy po 2,52 na czystą 2 weszły pięknie... Najwyższa taśma po kursie prawie 10.....

:) Ja jak Francja żegnam się już z mistrzostwami bo kasa przeznaczona na Euro poszła.
masz problem z hazardem... 🤔 ? w sumie to przypomina post tomcioomen🤔 on tez pisze mocno pograne mocno zarobione i na koncu dodaje "dziekuje" ;)

edit: cytatow przed meczem Polska - Hiszpania nie bede przytaczal, ale jakby ktos to teraz przeczytal...
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
masz problem z hazardem... 🤔 ? w sumie to przypomina post tomcioomen🤔 on tez pisze mocno pograne mocno zarobione i na koncu dodaje "dziekuje" ;)

edit: cytatow przed meczem Polska - Hiszpania nie bede przytaczal, ale jakby ktos to teraz przeczytal...
Tak miałem się pożegnać z Euro i bardzo dobrze zrobiłem, że zmieniłem zdanie bo zgodnie z tradycją i na tym Euro zarobię.... ;)

Kolego zaręczam Ci, że nigdy nie miałem i nie mam problemów z hazardem. Od wielu lat regularnie każdy rok zamykam na plus z bukmacherski. I dzięki, że nie dajesz mi się nawet nacieszyć udanymi zakładami ;). Ciekawe też, ze udzielasz się w tym temacie, ale w dziale z analizami NIE PODAŁEŚ ani jednego betu. I tyle ode mnie... A ikonki i słowo "dziękuję" - owszem BYŁY WZOROWANE na tomcio, którego bardzo lubię i bardzo szanuję...

WSZYSCY FAWORYCI Z 1/4 PIĘKNIE WESZLI !!! KONIEC NIESPODZIANEK !!! SUPER !!! (y) (y) (y) (y) (y)
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Czy w półfinałach bez niespodzianek Włochy + Anglia?
Do kasacji... (to co podawałem na dalszą część Euro) Z braku jakiejkolwiek konstruktywnej dyskusji na temat typów za to znów o mnie... Niestety stwierdzam z wielkim smutkiem, że poziom forum w ciągu ostatnich kilku lat strasznie spadł... Jest mniej hejtu i chwała za to adminom, że pilnują, ale poziom typów jak i dyskusji - tragedia. Dlatego kasuję swoje przemyślenia...

Panowie poniżej - zapraszałem do dyskusji przed meczami... Z tego co kojarzę psychol to trochę się ze mnie pośmiałeś jak napisałem żeby grać na faworytów, i rzuciłeś tekst, że jak mi Anglia zawali kupon to żebym nie płakał... A prawda jest taka, że to Anglia jako jedyna wygrała w czasie reg. i to tak wysoko ze wszystkich faworytów, a forumowe bety na remis okazały się nietrafione...

Podawałem przemyślenia przed meczami. Pisałem żebyśmy ograli wspólnie buka. Trzeba było dyskutować, może byście pograli jak pisałem i też byście zarobili... Nikt nie bronił...

Ja jak się w coś angażuję to na maxa, a nie z doskoku. Oglądałem prawie wszystkie mecze Euro w całości (a nie skróty). Jasne, że się też myliłem. Chciałem dyskutować żebyśmy ograli buka. Nie było prawie żadnego odzewu... No właśnie... Mylicie przeciwników na tym forum - i tak to jest od lat. Atakujecie innych forumowiczów zamiast atakować buki...

Powodzenia w betach !
 
Ostatnia edycja:
psychol32 421,5K

psychol32

Użytkownik
No i bardzo dobrze, że jednak się zdecydowałem zagrać takie taśmy, a nawet więcej bo nawet czystych faworytów.... Z wyjątkiem Hiszpanii, która nie ogarnęła w czasie reg. cała reszta weszła... Mocno pograne, mocno zarobione... Dziękuję... :):):)(y)(y)(y)

Po fazie niespodzianek tym razem nie było żadnej... Nawet Włochy po 2,52 na czystą 2 weszły pięknie... Najwyższa taśma po kursie prawie 10.....
adamo80 adamo80 Hiszpania grała jako pierwsza. Daje rękę uciąć że ich grałeś, ale po tym jak w regulaminowym czasie padł remis to zagrałeś kolejny kupon z pozostałymi meczami który nam pokazujesz. A teraz się mądrzysz jak to masz w zwyczaju.
Druga sprawa że to o czym pisałeś czyli DNB i awanse to weszły po kursie około 4, a nie 10.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +261
N 340,2K

niewierny-janek

Użytkownik
Widać że koleś ma problem, przeżywa to jak żaba okres.

adamo80 adamo80 zdecyduj się, raz piszesz że coś grasz grubo, innym razem że już dajesz sobie spokój z tym Euro, by na koniec wklejać wygrany kupon mimo że wcześniej nie wrzuciłeś żadnej analizy dotyczącej tego co grasz. Jakby któryś z faworytów odpadł, na bank byś napisał że dobrze, że tego nie zagrałeś.

Nie wspomnę już o mecz Francja - Szwajcaria, gdzie dopytywałeś czy wcześniej w historii Euro (czy w ogóle piłki nożnej, teraz już nie pamiętam) były takie historie odrobienia 2 goli. Wystarczy się cofnąć 2-3 sezony by znaleźć takie przykłady, ale ty w regularnym sezonie się nie udzielasz i grasz tylko od wielkiego dzwona czyli ME i MŚ. A zachowujesz się jak stary wyjadacz.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Widać że koleś ma problem, przeżywa to jak żaba okres.

adamo80 adamo80 zdecyduj się, raz piszesz że coś grasz grubo, innym razem że już dajesz sobie spokój z tym Euro, by na koniec wklejać wygrany kupon mimo że wcześniej nie wrzuciłeś żadnej analizy dotyczącej tego co grasz. Jakby któryś z faworytów odpadł, na bank byś napisał że dobrze, że tego nie zagrałeś.

Nie wspomnę już o mecz Francja - Szwajcaria, gdzie dopytywałeś czy wcześniej w historii Euro (czy w ogóle piłki nożnej, teraz już nie pamiętam) były takie historie odrobienia 2 goli. Wystarczy się cofnąć 2-3 sezony by znaleźć takie przykłady, ale ty w regularnym sezonie się nie udzielasz i grasz tylko od wielkiego dzwona czyli ME i MŚ. A zachowujesz się jak stary wyjadacz.
Lepiej skup się na półfinałach Euro zamiast na mnie bo na analizie mojej gry nie zarobisz ani zł... :ROFLMAO: Póki co żaden buk nie daje betów typu: czy adamo wygra czy nie... Hahaha... Dla Twojej wiadomości - gram wielkie turnieje, gram LM i LE, gram wybory bo mam taką strategię, a nie inną... To co pograłem wcześniej i przegrałem bylo for fun, a teraz mocno... I mylisz się - bo udzielałem się w fazie grupowej i pisałem analizy... A, że o coś zapytałem na forum ? Olabogaaaa - no zapytałem bo nie pamiętałem takiej sytuacji, a przed bukmacherką czyli do 2012 r. kompletnie się nie znałem na sporcie. Jakbyś miał konto na forum nie od 2018r. to byś wiedział...

Psychol - tak dokładnie to co nie wchodzi gram for fun, a to co wchodzi gram grubo bo nauczyłem się przez 10 lat, żeby na turniejach na początku obserwować drużyny i grać małymi stawkami i wyrobić sobie zdanie, a potem grać mocniej... To zresztą chyba powinna być norma. Jesteście na tym forum od paru lat panowie poniżej się udzielający, ale wierzcie mi, że za każdym razem kiedy wygrywałem bety szczególnie po wysokich kursach przetaczała się na mnie zawsze fala hejtu... Nie jesteście pierwsi... Jest ciągle tak samo... Odpowiedź jest prosta - Polacy w przeciwieństwie np. do Amerykanów zazdroszczą ludziom, którzy odnoszą sukces... W Polsce przyznać się, że się jest obrotnym i dużo zarabia to strach... Wystarczy poczytać komentarze dotyczące Lewandowskiego czy Kulczyka... Taka polska natura... Kiedy podawałem złe bety i ludzie przegrywali kasę nie było hejtu (a wtedy byłby bardziej racjonalny), natomiast jak wygrywałem - zawsze to samo. I teraz to samo... Wklejając swój kupon chciałem trochę sprawdzić czy coś się zmieniło, ale liczyłem się z takimi reakcjami... Niestety to samo... Zresztą to nie dotyczy tylko mnie na tym forum... No szkoda bo w ten sposób nigdy nie połączymy sił alby ograć buka, a niektórzy jak niewierny_janek nawet nie rozumieją idei tego forum... Podawać typy i grać na własną odpowiedzialność ? Człowieku to wejdź sobie na blogabet... Szkoda mi słów... Ręce opadają...

Więcej nie spamujcie na mój temat w tym temacie. Odniosłem się do Twojego wpisu i na tym koniec... Piszcie na temat meczy, a nie mnie...

Powodzenia w betach !!!
 
Ostatnia edycja:
N 340,2K

niewierny-janek

Użytkownik
Do kasacji... (to co podawałem na dalszą część Euro) Z braku jakiejkolwiek konstruktywnej dyskusji na temat typów za to znów o mnie... Niestety stwierdzam z wielkim smutkiem, że poziom forum w ciągu ostatnich kilku lat strasznie spadł... Jest mniej hejtu i chwała za to adminom, że pilnują, ale poziom typów jak i dyskusji - tragedia. Dlatego kasuję swoje przemyślenia...

Panowie poniżej - zapraszałem do dyskusji przed meczami... Z tego co kojarzę psychol to trochę się ze mnie pośmiałeś jak napisałem żeby grać na faworytów, i rzuciłeś tekst, że jak mi Anglia zawali kupon to żebym nie płakał... A prawda jest taka, że to Anglia jako jedyna wygrała w czasie reg. i to tak wysoko ze wszystkich faworytów, a forumowe bety na remis okazały się nietrafione...

Podawałem przemyślenia przed meczami. Pisałem żebyśmy ograli wspólnie buka. Trzeba było dyskutować, może byście pograli jak pisałem i też byście zarobili... Nikt nie bronił...

Ja jak się w coś angażuję to na maxa, a nie z doskoku. Oglądałem prawie wszystkie mecze Euro w całości (a nie skróty). Jasne, że się też myliłem. Chciałem dyskutować żebyśmy ograli buka. Nie było prawie żadnego odzewu... No właśnie... Mylicie przeciwników na tym forum - i tak to jest od lat. Atakujecie innych forumowiczów zamiast atakować buki...

Powodzenia w betach !
Cwaniak, edytujesz posty wyżej zamiast odpisać coś konstruktywnego poniżej.

Nie kumam tego "ogrywania buka razem". Forum nie polega na tym, że się dyskutuje wspólnie na jakiś temat i wybiera wspólnie jeden typ by ograć buka. Każdy gra to co uważa za słuszne i sam wybiera typy. Tu nie ma odpowiedzialności zbiorowej. Można skorzystać z czyjegoś spojrzenia na wydarzenie i pograć ten sam typ, ale można też pójść w przeciwnym kierunku.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Ciekawe też, ze udzielasz się w tym temacie, ale w dziale z analizami NIE PODAŁEŚ ani jednego betu.
zalozymy sie? wydaje mi sie, ze podawalem typ na Szwecja Polska dnb

Masz problem z hazardem... przeciez przegrales caly bankroll i zeby sie odkuc zagrales za jeszcze wiecej... i wyszedles na plus nie chodzi o to czy weszlo czy nie... tylko o to co robisz... to jest podrecznikowy przyklad hazardzisty ;) jeszcze pisales przed meczem Polska - Hiszpania o odpowiedzialnosci i o tym co grales wchodzac na forum i ile pieniedzy przegrales grajac cudze typy... to troche wiecej odpowiedzialnosci za swoje slowa ;) jeszcze jakis hazardzista, ktory przegral caly bankroll pomysli, ze zeby sie odkuc trzeba grac jeszcze grubiej...
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Byłem za Danią, że wygrają Euro, ale jak widzę Anglię i statystykę, że nie stracili bramki, to albo pogubią się, gdy im Dania strzeli w 1/2 finału albo konsekwentnie zablokują do niej dostęp i sami będą punktować. Czy później Włosi/Hiszpanie raczej Włosi zagrożą Anglikom/Duńczykom? Przekonamy się.
 
B 6,9K

brajan82

Użytkownik
Cwaniak, edytujesz posty wyżej zamiast odpisać coś konstruktywnego poniżej.

Nie kumam tego "ogrywania buka razem". Forum nie polega na tym, że się dyskutuje wspólnie na jakiś temat i wybiera wspólnie jeden typ by ograć buka. Każdy gra to co uważa za słuszne i sam wybiera typy. Tu nie ma odpowiedzialności zbiorowej. Można skorzystać z czyjegoś spojrzenia na wydarzenie i pograć ten sam typ, ale można też pójść w przeciwnym kierunku.
Ale Adamo ma po części racje. Zobacz jak to wyglada. Grają drużyny x i y. Buki faworyzują x i ludzie tu piszą oczywiste analizy, a reszta siedzi cicho. X przegrywa mecz i budzi się ta reszta po meczu z analiza, ze oni nic nie grali, ze piłkarze bez formy, ze to i to już od dawna maja niedoptacowane itp. I się zaczyna kłótnia madralinskich po meczu, co to wiedzieli, ze będzie niespodzianka z tymi co grali w stronę faworyta. A przypominam, ze przed meczem siedzieli cicho ze swoimi teoriami. Tak wyglada to ogrywanie buka tutaj.
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
R 167

realny

Użytkownik
Finał Anglia-Włochy? Chyba bardzo prawdopodobne a w STS jest opcja Zwycięzca i finalista
1. Włochy 2. Anglia kurs 5.0
2. Anglia 1. Włochy kurs 4.5
Surebet co prawda to nie jest ale jak coś z tej dwójki wejdzie jesteśmy na +
Post automatycznie złączony:

Finał Anglia-Włochy? Chyba bardzo prawdopodobne a w STS jest opcja Zwycięzca i finalista
1. Włochy 2. Anglia kurs 5.0
2. Anglia 1. Włochy kurs 4.5
Surebet co prawda to nie jest ale jak coś z tej dwójki wejdzie jesteśmy na +
*
1. Włochy 2. Anglia kurs 5.0
1. Anglia 2. Włochy kurs 4.5
 
Do góry Bottom