>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Mistrzostwa Europy 2020 [26.06 - 11.07.2021] - DYSKUSJA LIVE

psychol32 430,9K

psychol32

Użytkownik
Myślę, że ryzykowali. W meczu z Austrią snuli się po boisku i wcale nie wyglądali na zmartwionych tym, że przegrywają. Nie widać było żadnej chęci zmiany wyniku, Szewczenko też nie reagował.
Hehehe ryzykowali, a co tam awansujemy czy nie awansujemy byle z Austrią przegrać. Ciekawa teoria.
 
robek13 68,5K

robek13

Użytkownik
Ale jak skuteczna. Co do meczu z Anglią to pewnie przegrają, ale na wynik przy takich kursach i takich niespodziankach jakie się wydarzają na tych ME to bym raczej tego nie grał. To jest jak z całowaniem tygrysa w dupę. Ryzyko duże a przyjemność żadna.
 
M 5,6K

mario-1988

Użytkownik
Przy bramkach istotnym czynnikiem jest pogoda i trzeba wziąć pod uwagę jakie będą warunki pogodowe. Najlepszymi typami na tą fazę turnieju wydają się typy na bramki w moim odczuciu. Ja zagram tak jak napisałem poniżej .
W meczu Dania - Czechy -1,5under bramki. W Baku ma być 33 stopnie w czasie rozgrywania meczu Czechy-Dania. Można jeszcze wspomnieć tutaj o kontuzji zawodnika z linii ataku Danii Yussufa Poulsena. To osłabienie zmniejsza siłę ataku Danii pomimo już i tak dużych osłabień. Wiadomo Ericsen nie zagra do końca turnieju to samo Wass. W reprezentacji Czech nie zagra Darida ich pomocnik. Jest dużo czynników przemawiających za tym typem. Dobry kursik na singla. No wiadomo że jak padanie szybko bramka to typ utopiony ale wydaje mi się że mogę mieć rację. Nie będą jakoś szarżować tempa. Temperatura zrobi swoje podczas tego meczu. Pobiegają trochę i będą oddychać rękawami. Jeszcze podczas meczu będą tez przerwy na schłodzenie się napojami. Cooling Break jeśli się nie mylę .To wybija zawodników z rytmu meczu. Kolejny argument za typem.
 
Ostatnia edycja:
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zrzut ekranu 2021-07-2 o 17.25.50.png

Znamy składy na pierwszy ćwierćfinał.
Myślałem, ze Enrique postawi po raz kolejny na duet stoperów Laporte - Garcia. Niestety albo stety dla widowiska, Laporte - Torres nie funkcjonuje tak dobrze jak Laporte - Garcia. Gaya również wyglądał dobrze w spotkaniu z Chorwacją, a tu cyk Alba.
Trzeba obserwować LIVE, i ewentualnie atakować Szwajcarzy powyżej 1.5 gola @ 3.95 Fortuna
 
paga 33,8K

paga

Użytkownik
Hiszpania ma jedną z najgorszych obron. Tego oglądać się nie da, nie dziwię się, że nawet Nasi gwiazdorzy im bramkę strzelili.

BŁAGAM NIECH KTOŚ W KOŃCU WY.RDOLI HIEZPANÓW Z TURNIEJU.
Moreno to jakiś kabaret. 😂😂
 
Ostatnia edycja:
artur2 0

artur2

Użytkownik
Przepraszam jeśli pytam w nieodpowiednim dziale ale jakie byly kursy wczoraj na BTTS w meczu Szwajcaria - Hiszpania? Na oddsportal średni kurs wynosil 1,78 przed meczem a coś mi migło chyba, że wczoraj było ponad 2.
Chyba, że jest jakaś strona z historia zmian kursów to bylbym wdzieczny
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Przepraszam jeśli pytam w nieodpowiednim dziale ale jakie byly kursy wczoraj na BTTS w meczu Szwajcaria - Hiszpania? Na oddsportal średni kurs wynosil 1,78 przed meczem a coś mi migło chyba, że wczoraj było ponad 2.
Chyba, że jest jakaś strona z historia zmian kursów to bylbym wdzieczny
na oddsportal masz historie zmiany kursow. Najezdzasz na kurs i Ci wyskakuje historia kursow aczkolwiek nie cala...

 
artur2 0

artur2

Użytkownik
na oddsportal masz historie zmiany kursow. Najezdzasz na kurs i Ci wyskakuje historia kursow aczkolwiek nie cala...

aa no tak dzieki :D opening odds były około 2 wlasnie :)

Ślizga sie tą slaba Hiszpania. Trafią na TOP i do widzenia.
nigdy bym nie powiedzial ze Hiszpania bedzie w 1/2 :) Pomyslalem sobie ze jesli Hiszpania wygra w karnych to oni wygraja euro jakims totalnym fuksem do konca :)
 
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Ten karny dla Belgii to jest kpina. Powiedziec, ze 11 z kapelusza to jak nic nie powiedziec.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
paga 33,8K

paga

Użytkownik
Niech się już kończą te Mistrzostwa. Z strony osoby która stawia kasę nie moge patrzeć na niewykorzystane 200 % sytuacje!
Te Mistrzostwa będą się kojarzyć z niewykorzystanymi karnymi oraz nietrafianiem z kilku metrów do bramek.
 
Do góry Bottom