>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Europy 2020 [26.06 - 11.07.2021] - DYSKUSJA LIVE

rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
Ktos ma ten film 'Treninsg Wlochow'?

Swego czasu chodzil na studenckich sieciach przed youtube. Trening polega na tym ze skacza rozruszaja sie i na dzwiek gwizdka wszyscy padaja jak razeni piorunem...

Zepsulem zabawe ale polecam poszukac
Post automatycznie złączony:

Hehehe ryzykowali, a co tam awansujemy czy nie awansujemy byle z Austrią przegrać. Ciekawa teoria.
Juzwyjasnialem, wiedzieli ze UWFa ich przepchnie, w razie czego sedziowie przypilnuja wyniku Szwedow (nie musieli) a Hiszpania raczej sama dla siebie wygra (Dubrawka)

wiec dobrze mowi kolega, pilnowali bilansu -1 wiedzac ze awansuja

a tak UEFA ma spokoj od smrodu ustawek na remis, bukmacherzy do przodu dziesiatk imilionow na 'ustawionym' remisie i wszyscy zadowoleni
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
to nie lepiej postawic dubla na awans obu druzyn do finalu? Tak czy siak obie druzyny musza awansowac, zeby to weszlo... 2,42 wychodzi kurs brutto wtedy w sts a pewnie mozna znalezc wiekszy.

Wydaje mi sie, ze realny kurs na to zdarzenie, czyli pare finalowa oraz porzadek, w sts jesli wszystko dobrze policzylem to 2,375?
 
paga 28,2K

paga

Użytkownik
Zaczyna się 70 minuta meczu. Jeszcze chwila i jedyny obrazek jaki zobaczymy to leżenie na murawie. Mam nadzieję, że Angole im wybiją granie z głowy w finale za takie numery.

Morata, jak Ty mi zaimponowałeś dzisiaj. W życiu bym nie uwierzył, że ten chłop trafi obok bramkarza w takiej sytuacji.
 
Ostatnia edycja:
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Jednak na tych kluczowych graczach ciąży ogromna presja - dla Francji nie strzela Mbape, dla Hiszpanii - Morata...
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Jednak na tych kluczowych graczach ciąży ogromna presja - dla Francji nie strzela Mbape, dla Hiszpanii - Morata...
jest duza, ale to zalezy od czlowieka jak sobie z tym poradzi :) Morata rzeczywiscie nie powinien strzelac karnego tak jak Mbappe, ktoremu w tamtym meczu po prostu nie szlo 🤷‍♂️ i chcial po prostu trafic w bramke. Co do Moraty to jakis kibic grozil po jakims meczu, ze zemsci sie na jego dzieciach?😐 Masakra... u nas jest presja na pilkarzy, ale w lepszych krjach z wiekszymi oczekiwaniami jeszcze wieksza. Ja jestem zwolennikiem czekania bramkarza do konca na strzal a napastnika do konca na reakcje bramkarza. Technicznie mozna pilke z miejsca precyzyjnie kopnac. Latwo sie mowi na treningach bez problemu karne sie strzela i z bronieniem i czekaniem do konca tez nie ma problemu, ale nawet jak widzisz, ze na treningu dobrze ci idzie to podczas meczu nie chcesz strzelac karnego, bo dochodzi presja...
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
jest duza, ale to zalezy od czlowieka jak sobie z tym poradzi :) Morata rzeczywiscie nie powinien strzelac karnego tak jak Mbappe, ktoremu w tamtym meczu po prostu nie szlo 🤷‍♂️ i chcial po prostu trafic w bramke. Co do Moraty to jakis kibic grozil po jakims meczu, ze zemsci sie na jego dzieciach?😐 Masakra... u nas jest presja na pilkarzy, ale w lepszych krjach z wiekszymi oczekiwaniami jeszcze wieksza. Ja jestem zwolennikiem czekania bramkarza do konca na strzal a napastnika do konca na reakcje bramkarza. Technicznie mozna pilke z miejsca precyzyjnie kopnac. Latwo sie mowi na treningach bez problemu karne sie strzela i z bronieniem i czekaniem do konca tez nie ma problemu, ale nawet jak widzisz, ze na treningu dobrze ci idzie to podczas meczu nie chcesz strzelac karnego, bo dochodzi presja...
Z Moratą to była chyba jeszcze taka historia, że był w Hiszpanii dość mocno hejtowany... Oczywiście się przełamał na tym Euro. W samym meczu strzelił bramkę na 1:1 ale jednak tu nie dał rady.

Ja mam chyba 7 zmysł bo jak Francja strzelała czułem, że będzie źle choć miałem na nich kupony, a tu czułem, że Włochy ogarną... Nie uważam się za jakiegoś eksperta od mowy ciała, ale bramkarz Hiszpanii i cały zespół był dość przerażony, a Włosi się śmiali, wyluzowani... Nawet komentator o tym mówił...

Wiem, że to zabrzmi jak totalny banał, ale Włochom tak bardzo zależy na tym zwycięstwie, że oddają za to całe serce i duszę...

Sportowo, przyznaję, Hiszpania wczoraj sprawiała ciut lepsze wrażenie i widać, że jednak działa zasada turniejowa, że niekoniecznie to co jest w fazie grupowej przekłada się na pucharową. W I poł dogrywki Włochy cudem uniknęły odpadnięcia. Ale właśnie myślę, że to serce zadecydowało. Jak Hiszpanie atakowali to tam do obrony bramki sprintem lecieli wszyscy Włosi... No i do tego słaba skuteczność Hiszpanii, która marnowała wyśmienite okazje... Sam grałem na Włochy, ale przyznaję rację wszystkim tym, którzy wierzyli w Hiszpanię. Ja myślałem, że Włochy wygrają już w czasie reg. , ale z uwagi na półfinał itd grałem 1x . To co jest wielkim atutem Włoch to ta olbrzymia zmienność taktyki, pozycji, wszystkiego oraz co się wczoraj okazało ważne - dobra ławka... Oni są kolektywem złożonym z indywidualności...

Co do dzisiejszego meczu to mam pograny awans Anglii i myślę, że jednak Dania nie da rady. Mogę się mylić bo oglądałem bardzo mało meczy Anglii na tym Euro. Oglądałem wszystkie Danii. Jak już pisałem w dziale z analizami przebieg dzisiaj może być podobny do tego meczu Dania vs Belgia... Jak wszedł De Bruyne Dania nie miała przebicia... Po za tym Dania jest o wiele bardziej zmęczona i osłabiona niż Anglia i również trybuna będzie za Anglią... Oczywiście to nie jest chłopiec do bicia i może być w reg. time remis, ale awansuje myślę Anglia.
 
S 1,9K

Swietlik666

Użytkownik
Już raczej po meczu. Duńczycy bez sił i bez pomysłu na grę.
Ale ten karny to sorry ale jedna wielka porażka Var-u . Ogromna kontrowersja. Jeszcze mam pytanie . Dlaczego brytole prawie wszystkie mecze grają u siebie ?
 
jozzy22 563,1K

jozzy22

Użytkownik
Pi mojemu to sędziów poniosło na maksa z tym karnym ale rozumie ze chcieli oddać co zabrali w drugiej połowie gdy był karny
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Już raczej po meczu. Duńczycy bez sił i bez pomysłu na grę.
Ale ten karny to sorry ale jedna wielka porażka Var-u . Ogromna kontrowersja. Jeszcze mam pytanie . Dlaczego brytole prawie wszystkie mecze grają u siebie ?
tak wynikalo z drabinki.

edit: sedziowanie...

 
Ostatnia edycja:
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Już raczej po meczu. Duńczycy bez sił i bez pomysłu na grę.
Ale ten karny to sorry ale jedna wielka porażka Var-u .
Ale dlaczego VAR-u ? Skąd wiesz co podpowiadał VAR ? Może sędzia główny zignorował wskazania VAR-u zarówno za 1 jak i 2 razem ? Sędzia na boisku jest jak w sądzie - może 20 świadków mówić, że Pan Kowalski czegoś nie zrobił, a sędzia i tak mu wlepi z 5 lat odsiadki... (I tak się zdarza). Jedyne co to jest odwołanie, a tu nie ma... Ale to nie var winny... Sędzia podejmuje decyzje jakie chce...
 
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
naciagany ten karny,ale Anglia zasluzyla,Dunczycy od 70 minuty stali cala druzyna w polu karnym i zrobil sie mecz Anglia-Schmeichel, chlopak napewno zaluje,ze nie powtorzy wyczynu ojca z 92, ale samym bramkarzem sie meczu nie wygra, a po stracie bramki nie mieli juz sil,Anglia bawila sie z nimi.
 
Do góry Bottom