>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Mistrzostwa Europy 2020 [26.06 - 11.07.2021] - DYSKUSJA LIVE

P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Kurde dobrze, że awans zagrałem. Ale kuponów utopili sporo pewnie
utopili tym co zawsze utapiaja :) przeciez kursy otwarcia na Austrie byly wyzsze niz kursy zamkniecia w sporej ilosci bukow :) ale na forum "buki zarobione..." jak porazka Danii z Finlandia to nie byla 1/1000 ich rocznych obrotow tutaj podobnie, ale forum wie lepiej ze buki zarobione :) Nie pije do Ciebie, zeby nie bylo, ale takie abstrakcyjne rzeczy z matematycznego punktu widzenia czlowiek tutaj czyta przy okazji meczow, ze sie zaczyna zastanawiac czy ziemia rzeczywiscie nie jest plaska 🤔
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
H 70,3K

hagi84

Użytkownik
utopili tym co zawsze utapiaja :) przeciez kursy otwarcia na Austrie byly wyzsze niz kursy zamkniecia w sporej ilosci bukow :) ale na forum "buki zarobione..." jak porazka Danii z Finlandia to nie byla 1/1000 ich rocznych obrotow tutaj podobnie, ale forum wie lepiej ze buki zarobione :) Nie pije do Ciebie, zeby nie bylo, ale takie abstrakcyjne rzeczy z matematycznego punktu widzenia czlowiek tutaj czyta przy okazji meczow, ze sie zaczyna zastanawiac czy ziemia rzeczywiscie nie jest plaska 🤔

no ale to akurat nie ma zadnego przelozenia,na to ze kursy byly wyzsze niz startowe...
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
no ale to akurat nie ma zadnego przelozenia,na to ze kursy byly wyzsze niz startowe...
tak wiem reverse cos tam i podbijanie kursow, ale buki i tak nie sa takie zarobione na tych meczach jak sie ludziom wydaje. Nie wiem jak sprawdzic ile na betfair poszlo kasy na ten mecz w kazdym razie buki zarobily na tasiemcach, bo zawsze to robia. Tak samo jak trwa sezon ligowy i tak samo teraz, ale na tym konkrewtnym meczu akurat szczegolnie nie zarobily.
 
H 70,3K

hagi84

Użytkownik
gielda to akurat zarabia z procentow wiec dla nich nie ma zadnego znaczenia jaki wynik byl
Gro bukow napewno zarobily nie male pieniadze, jednak jak fawroyci nie wygrywaja ma to przelozenie na zyski firm bukmacherskich
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Ciekawa sprawa, ze sofascore czyli opta twierdzi, ze CR7 mial 1 strzal w swiatlo a oficjalna strona UEFA twierdzi, ze mial 2 w swiatlo. Co za tym idzie i ogolne staty sie roznia bo opta podaje ogolnie w meczu 4 strzaly celne a UEFA 5 celnych. Unibet rozlicza takie bety z opta a Betsson z UEFA i ja na Unibet bet over 1.5 celnych CR7 mam przegrany ale na Betsson wygrany :D
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Ciekawa sprawa, ze sofascore czyli opta twierdzi, ze CR7 mial 1 strzal w swiatlo a oficjalna strona UEFA twierdzi, ze mial 2 w swiatlo. Co za tym idzie i ogolne staty sie roznia bo opta podaje ogolnie w meczu 4 strzaly celne a UEFA 5 celnych. Unibet rozlicza takie bety z opta a Betsson z UEFA i ja na Unibet bet over 1.5 celnych CR7 mam przegrany ale na Betsson wygrany :D
nie wiem jak to jest teraz, ale kiedys uefa wylapane dosrodkowania przez bramkarza liczyla jako celne strzaly na czym sie przejechalem podczas euro 2012 ;)
 
J 613

jarek23v

Użytkownik
Ciekawa sprawa, ze sofascore czyli opta twierdzi, ze CR7 mial 1 strzal w swiatlo a oficjalna strona UEFA twierdzi, ze mial 2 w swiatlo. Co za tym idzie i ogolne staty sie roznia bo opta podaje ogolnie w meczu 4 strzaly celne a UEFA 5 celnych. Unibet rozlicza takie bety z opta a Betsson z UEFA i ja na Unibet bet over 1.5 celnych CR7 mam przegrany ale na Betsson wygrany :D
Hmmm wg flashscore bramkarz interweniował dwa razy po strzale Ronaldo i powinno to być zaliczone jako celne.
Jeden z wolnego co bramkarz wybił i drugi raz pod koniec meczu.
Z tym, że ten wolny to właśnie nie wiem czy szedł w światło bramki. Bo bramkarz interweniował ale piłka raczej odkręcał się od bramki. Z tymi statystykami to różnie jest. Osobiście nie lubię tego ale wczoraj zagrałem na over 1.5 faulu na Ronaldo i siadło
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Ale jaja :) Przy 2:1 wyłączyłem TV i myślałem, że pozamiatane, a spojrzałem na wynik i 3:3 !!! Co tam się musiało dziać w dogrywce... Jednak Hiszpania - szkoda słów. Od 1:3 zremisować do 3:3 przez 15 min. ! Bezcenne :ROFLMAO: Jednak - póki piłka w grze..
 
Do góry Bottom