>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Mistrzostwa Europy 2020 [26.06 - 11.07.2021] - DYSKUSJA LIVE

P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
sprzeda pod Angoli ? opinie Wasze?
a co chcesz zagrac odwrotnie niz mowi forum nauczony poprzednimi doswiadczeniami dotyczacymi ustawiania sie na euro? ;)

edit:


edit2: ale to tylko gra Wlochow, zeby wymusic presje na sedziego...
 
Ostatnia edycja:
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
czemu Holender sedziuje dwa mecze Anglikow z rzedu jesli jego krajan poprzednik ulatwil im droge do finalu?

Pytanie zawiera odpowiedz :p
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Spodziewam się piłkarskich szachów więc pograłem:
- poniżej 2.5 gola
- poniżej 9.5 rzutów rożnych
- BTTS - nie
- poniżej 1.5 żółtej karki w 1 połowie
@3.95 betfan
w regulaminowym czasie gry oczywiście


P.S Masakra ci angielscy kibice zachowujący się jak bydło. Nie powinni ich w ogóle wpuszczać na stadion...
 
ranczo0123 448,7K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Eleganacko. Karma wrocila do tych burakow angielskich za ten karny z kapelusza w meczu z Dania. Boje sie tylko o stan miast angielskich jak rozjuszona holota wyjdzie ze stadionu i barow jak juz przed meczem zachowywali sie tak 👉 https://streamable.com/u0hek0
 
Otrzymane punkty reputacji: +43
toku-san 23,2K

toku-san

Użytkownik
Eleganacko. Karma wrocila do tych burakow angielskich za ten karny z kapelusza w meczu z Dania. Boje sie tylko o stan miast angielskich jak rozjuszona holota wyjdzie ze stadionu jak juz przed meczem zachowywali sie tak 👉 https://streamable.com/u0hek0
Polać mu !🍻
Post automatycznie złączony:

Pamiętajmy że Anglia grała praktycznie te mistrzostwa u siebie. Została skarcona za ten minimalizm i zabijanie "futbolu".
 
plebs 11,7K

plebs

Użytkownik
Witam jako fan i kibic ligi Ang to dramat na potegę jak sie patrzy.Anglia jus lepszej sytuacji miec na final prawodopobobnie miec nie bedzie.Final u siebie na stadionie bramka srzelona w 2 min meczu.W drugiej polowie suedli calkowicie,plus zmiany na 3 min przed koncem meczu Rashford,Sancho jako mlodzi gniewi na karne to za malo czasu na gre i kontakt z pilka.Karne przegrane na wlasne zyczenie.Zle decyzje trenera Kane ok pewny karny ale czemu nie strzelal Sterling albo jako 3 gwiazda Gearlish ... szkoda szkoda i jeszcze raz szkoda.Gratu dla Wlochow.Taka szansa dla Anglii powtarzam dlugo dlugo sie nie przytafi

p.s —> sory za literowki
 
G 0

gubernator_nh

Gość
Fajnie, że moja analiza kogoś przekonała :)

Anglicy dziwnie wykonywali karne począwszy od trzeciego, nie jestem zwolennikiem takich rozwiązań.
Nie jestem rasistą ale jak "czarny" podchodzi do karnego to już wiem co będzie. Dobrze mówiłem że bramkarz Włoch wyciągnie karne. Pikford też się nawet pokazał jednak musiał uznać wyższość Włocha dosłownie i w przenosni :)
Post automatycznie złączony:

Kibice ANGIELSCY dno. Pusty stadion a koronacja Mistrzów. To ciche Wembley miód na moje uszy. Karma wraca.
 
Do góry Bottom