>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Mistrzostwa świata w siatkówce mężczyzn - Włochy 2010

Status
Zamknięty.
optymista 286

optymista

Użytkownik
Niech ktoś mi wyjaśni jak będzie przebiegać eliminacja w Rundzie 3, bo to już się nie mieści w głowie, w 2 grupach są po 2 zespoły, które są również w 2 innych grupach (np Francja, Argentyna są w grupie O i P)
Jeżeli pytasz na serio, a to nie przytyk do tej grafiki to już odpowiadam.

Autor pokazał jedynie możliwe składy grup, nie wiedząc w chwili obecnej która drużyna zajmie 1 a która 2 pozycje w swojej aktualnej grupie.

Z tych, o które pytasz:
Grupa 0:
G1, L2, M2

Grupa P:
H1, M1, I2

Oczywiście słuszna jest też uwaga Tadzina, że wpisanie Włochów do półfinału to póki co czyste teoretyzowanie.

Mam nadzieję, że moja rozpiska pomogła.
 
T 15,3K

tadzin

Użytkownik
No z takiej grupy jak Włosi gospodarze nie wyjdą z 1 miejsca to ja nie wiem. Nie wyobrażam sobie takiej sytuacji ;-).
Jak dla mnie po tym co wczoraj pokazali Wlosi, wcale nie jest oczywiste ze wyjda z 1. miejsca, jak dla mnie to graja czesto niezla partanine. Tego co gralo USA tez nie mozna brac pod uwage(mecz otwarcia slaby, pare podkladow) i sadze ze moga oni mocno powalczyc, to samo Francja. To nie sa jakies slabe druzyny i zdecydowanie moga pokonac Wlochow pomimo wsparcia ze strony sedziow ; ]
 
T 15,3K

tadzin

Użytkownik
Bulgaria - Brazylia
Bulgaria wychodzi w tym spotkaniu rezerwowym składem, co oznacza że nie będa walczyc o zwyciestwo (zwycięzca grupy trafia na Kube, zas w przypadku wyjscia z 2. miejsca trafi sie na Niemców i Czechow).
Brazylia w meczu z Polska pokazala ze zlapala juz jakis w miare rowny, dobry rytm i im porazka sie nie oplaca z racji tego ze zespol zostal jakos poskladany, graja dobrze razem jako kolektyw (szczerze nie posadzalbm ich nawet o jakiekolwiek kanty, gdyz sa druzyna bardzo potezna, ktora w waznych momentach potrafi sie zmobilizowac i wygrywac).
Bulgaria gra praktycznie wylacznie skrzydlami, gdzie glowna sila jest Kaziyski i Nikolov. Jak wspomnialem Bulgaria wychdozi drugim skladem, a wiec tych zawodnikow nie zobaczymy ( zamiast Nikolova wejdzie Sokolov, ktory rowniez jest bardzo dobrym zawodnikiem, natomiast jesli chodzi o zmiennika Kaziyskiego to bedzie to gracz conajmneij o klase gorszy). Nie wierze aby Bulgaria grajaca nie dosc ze aby przegrac i na dodatek samymi skrzydlami stawi opor Brazyli.
Brazylia -1,5 1.55 unibet⛔
Brazylia -2,5 3.2 unibet⛔
@edit
Heh Brazylia wyszla nawet w mocnej szóstce gdyby nie to że bez rozgrywajacego : D ???? . Za rozegranie w tym przypadku odpowiada nominalny atakujący Theo. Niezła parodia siatkówki w wykonaniu Brazylii, stracilem do nich jakikolwiek szacunek. Inne druzyny przynajmniej nie sciemnialy ze beda grac na maxa i podkladaly mecze, ci z kolei po hucznych wypowiedziach ze nigdy ale to przenigdy tego nie zrobia, zagrali jedna wielka zenade i parodie.
 
lara_perkins 76

lara_perkins

Użytkownik
Tadzin wg mnie Włosi wczoraj ładnie zagrali, wczorajszy mecz nie był może najwyższych lotów, ale jak na całą 2 faze MS do tej pory jeden z lepszych meczy którego dało się oglądać, bez kombinowania itp :] najbardziej mi osobiście ogląda się mecze Kuby, mocny wysoki atak i blok, aczkolwiek ciut gorzej w przyjęciu, ale też sobie radzą bo muszą ???? ! liczę na to by dziś Włosi wygrali 3:0 z Portoryko, niech pokażą na zakończenie grupy jako gospodarze nieco klasy i pogromu ;) bo jak już układają sobie grafik pod siebie to chociaż grają, a nie udają, jakiś plus w minusach ???? no i liczę oczywiście na wygraną Argentyny i Brazylii (tutaj już bez setów, zbyt niebezpiecznie :p)

p.s czemu ktoś wspomniał o podkładaniu się włochów portoryko? przecież włosi z 1 czy 2 miejsca w 3 fazie nie będą grać z brazylią i tak, dopiero w półfinale mogą na nich trafić, ale wtedy w 3 fazie będą kombinować a po co im w 2 robić takie checy? teraz to będzie pokaz siatkówki i mocy włoch ????

a największym rozczarowaniem jak dotąd tych MŚ są Amerykanie, idą dalej fartem, grają jakby im się nie chciało :]

w 1 secie bułgarzy prowadzą z brazylią 19:11 szok! no weźcie ludzie! to ma być gra na maxa brazylii?!
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Bulgaria - Brazylia
Bulgaria wychodzi w tym spotkaniu rezerwowym składem, co oznacza że nie będa walczyc o zwyciestwo (zwycięzca grupy trafia na Kube, zas w przypadku wyjscia z 2. miejsca trafi sie na Italie i Czechow).
Brazylia w meczu z Polska pokazala ze zlapala juz jakis w miare rowny, dobry rytm i im porazka sie nie oplaca z racji tego ze zespol zostal jakos poskladany, graja dobrze razem jako kolektyw (szczerze nie posadzalbm ich nawet o jakiekolwiek kanty, gdyz sa druzyna bardzo potezna, ktora w waznych momentach potrafi sie zmobilizowac i wygrywac).
Z tym, żeby było jasne Brazylia też chyba wyjdzie kilkoma rezerwowymi.
Z tego co się mówi zagrają tak : Bruno, Theo, Lucas, Sidao, Joao Paulo Bravo i Giba. na Libero Mario.
Bułgarzy bardziej będą chcieli ten mecz przegrac bo wtedy trafią na Niemców i Czechów co im się bardziej kalkuluje chyba niż w przypadku zajęcia pierwszego msc na Kube i Hiszpanie.
Ponadto ich szostka rezerwowa wygląda gorzej. Jedyny wyjątek do Tsvetan Sokolov. Ponadto na rozegraniu Mitev. Na przyjęciu Aleksiew, który gra tragicznie i 18 letni Penchev. Środek Yosifov i Nikołaj Nikolov. Libero też rezerwowy tj Iwanow.
Giba zapowiada, że zagrają na maxa, że nie przystoi im w tym spotkaniu w jakikolwiek kalkulowac. Bernardinho mówił to samo nie tak dawno więc wygrac powinna Brazylia.
Rzucił mi się w oczy taki oto typ.
BRAZYLIA - BULGARIA
Typ : Brazylia -8,5pkt @ 1,85 Betclic
 
natmar21 100

natmar21

Użytkownik
Brazylia - Bułgaria ????
Parodia sięga szczytów.Atakujący rozgrywa podczas spotkania na MŚ .To tak jakby na bramce stanął uzdolniony bramkarko napastnik.Bajka. Nie mogę wręcz oderwać wzroku od telewizora.​
 
K 65

konji

Użytkownik
No, to grają na maxa. Osiem w plecy na drugiej przerwie technicznej? Brazylia? Jak ktoś ogląda to niech napisze co tam się dzieje, ale nie wygląda mi to na poważną grę.
 
B 0

baran

Użytkownik
nie wierzę rezende ten ***** mówił że nie odpuszczą ja pier*** tyle osób zaufało tym patafianom a oni się bezczelnie podkładają śmiech na sali mistrzowie świata phi
 
lara_perkins 76

lara_perkins

Użytkownik
żal patrzeć ???? dla mnie to totalna żenada, wstyd, mówili że będą chcieli wygrać a teraz widać gołym okiem że chcą przegrać, nie lubie takich ekip zakłamanych, straciłam sjakikolwiek szacunek do brazylijczyków buuuu hała!!!!!

normalne nie stawiam od dziś, w ramach protestu fair play! zartuje ????
 
optymista 286

optymista

Użytkownik
To już chyba ostatni dzień tych wałków? bo w następnej fazie chyba już nie da się bardziej kombinować ?
Tak, od następnej rundy jedynie zwycięzca awansuje do dalszej gry.
Nie zmienia to jednak faktu, że kto jak kto, ale Brazylia podkładając się przelała czarę goryczy.
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
A ja nie rozumiem. Skoro wszyscy się podkładają to po co trafić na grupę śmierci z której 2z3 drużyn zasługują na półfinały ? dla mnie to jak najbardziej normalne że jeżeli panowie przy zielonym stoliku tak to stworzyli że trzeba kombinować to sport zaczyna schodzić na 2 plan a pojawia się dopiero przy półfinałach. Brazylia, Rosja, Serbia - to ekipy które trochę pokombinowały i co się okazało ? że grają dalej a Polacy ? jak ktoś dobrze i trafnie to opisał --&gt; unieśli się honorem i teraz zamiast mówić że można było kombinować to oni woleli &quot;pięknie&quot; odpaść.

Życie rzec można ... już niedługo zaczną się poważne mecze a przez to wszystko na underdogach można było trochę zarobić. Sądzę również że przez to kombinowanie będą wyższe kursy na ostatecznych grupach i półfinałach.

Teraz dopiero zobaczymy co niektóre ekipy są warte. Typuję finał Rosja - Brazylia.
 
K 65

konji

Użytkownik
Po pierwszym secie pograłem na 3-0 dla Bułgarii po kursie bodajże 4.75 (dzięki za info z meczu). W tej chwili życzę Brazylijczykom jak najgorzej. Niech pokona ich ktokolwiek. Nawet Rosja, byleby tylko odpadli zostając bez niczego. Jedynym plusem tych mistrzostw są naprawdę magiczne kursy łatwe do wykorzystania.
 
B 0

baran

Użytkownik
żenada, najgorszy mecz jaki widziałem i najgorsza porażka w życiu, po co zapowiadali ze nie bedzie kalkulacji ? giba frajerze byles przez tylu kochany a teraz wielu cie znienawidzi pokazaleś że jednak nie jestes wspaniałą osobowością tylko zwykłym ******* któremu nie zależy na kibicach a wszystko po co ? po to tylko by uniknąć rywali z ktorymi i tak by wygrali żal brazylia jeszcze większe zero niż ci co wymyslili ten system
 
B 23

bombelsggw

Użytkownik
W takich meczach trzeba umieć skorzystać. Jak zobaczyłem tylko jakim składem wychodzi brazylia... poprostu użytek trzeba było zrobić z valuebeta na bułgarię po 3.8 ;)
(Szkoda że na 3:0 po 8.0 nie puściłem ;d)
 
optymista 286

optymista

Użytkownik
[...] giba frajerze byles przez tylu kochany a teraz wielu cie znienawidzi pokazaleś że jednak nie jestes wspaniałą osobowością tylko zwykłym ******* któremu nie zależy na kibicach[...]
Sam jestem mocno zniesmaczony tym co teraz zaprezentowali dzisiaj na parkiecie, ale kto jak kto ale akurat Giba był, jest i będzie jak to sam określiłeś &quot;wspaniałą osobowością&quot;. Co nie zmienia faktu, że to była parodia.

I jedna sprawa, której ten chory układ z mistrzostw nie zmieni - siatkówka jest świetną dyscypliną i poziomem widowiska sportowego w moich oczach długo nic jej nie dorówna.
 
O 0

oktavian

Użytkownik
Uważam że wstydzić powinni się przede wszystkim organizatorzy, ludzie którzy opracowali i zatwierdzili ten system. Gdyby nie postawa Brazylijczyków i innych, ten marny system w innych formach mógłby jeszcze kiedyś zepsuć jakąś siatkarską imprezę. Ja jestem dumny z Brazylijczyków, bo uważam że są ostatnią drużyną która chciałaby odpuścić, tymczasem poświecili się aby skompromitować FIVB i tą całą siatkarską włoską mafię. Dzięki takiemu meczu jak ten dzisiejszy, więcej takiej parodii przy ustalaniu systemu rozgrywek nie będziemy oglądać. Brazylijczycy ponieśli ofiarę aby dać w policzek winnym.

Aha i jeszcze jedno...
Gdyby Brazylii zalezało tylko i wyłącznie na słabszych przeciwnikach w następnej rundzie, to przkręciliby ten mecz w zdecydowanie mniej ewidentny sposób, zrobiliby to tak że teraz pialibyśmy z zachwytu nad grą jednych i drugich. Powtórzę jeszcze raz, nie nad Brazylią należy się pastwić, gdyby zagrali fair może inne mniej widoczne przekręty rozeszłyby się po kościach. Po tej jawnej, zdecydowanej manifestacji przeciwko organizatorom, FIVB wyciągnie nauczkę na przyszłość, która wpłynie na jasne, przejrzyste i sprawiedliwe reguły rozgrywania turniejów. Innego wyjscia nie ma bo inaczej mniej kibiców, sponsorów, pieniedzy itd.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom