>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Mistrzostwa świata w siatkówce mężczyzn - Włochy 2010

Status
Zamknięty.
komos84 182

komos84

Użytkownik
Serbia - Argentyna 1.2
Brazylia -1,5 - Czechy 1.35
Bulgaria -1,5 - Hiszpania 1.55

MS wkraczaja w decydujaca faze, koniec z przekretami i kombinowaniem. Kandydaci do medalów muszą wygrać swoje mecze i o ile pomiędzy Serbią a Argentyną nie ma ogromnej przepaści klas, o tyle jesli chodzi o 2 pozostale mecze to kazdy inny wynik jak 3-0 bedzie dla mnie ogromnym zaskoczeniem. Sam puscilem to w triplu, a rozpisywal sie nie bede gdyz szczerze mowiac nie ma nawet za bardzo czym pisac. Serbowie pokazali ze jak graja na powaznie to stac ich na bardzo wiele (3-0 z Niemcacmi, 3-1 z Kuba), natomiast Czechom jak i Hiszpanom brakuje baardzo duzo do swoich przeciwnikow.
podpisuje się pod tym co napisałeś, dotychczasowe wyniki nie odzwierciedlają różnicy poziomów pomiędzy tymi drużynami.
Ja już puściłem tyle, że bez handi bo bet365 popołudniu nic w tym stylu jeszcze nie wystawił. Wyszło mi ako 1,75 ale nie widze tam innych wyników.
Pewne zwycięstwa Brazyli, w związku z ostatnią sytuacją podejrzewam że będzie 3-0, a jeżeli chodzi o pozostałe dwa mecze to powinno byc dokładnie tak jak Ty zagrałeś. Hiszpanie są po prostu za słabi na Bułgarów i zaskoczony będę jeżeli urwą im seta. W Serbi sprawa może byc trochę bardziej zacięta, ale Argentyna jedyne co może to wygrac 1 seta - tak uważam.

Napiszę też że skłonny byłbym zagrac na Francję, grają w kratkę, ale USA dostało do zera od Czechów i pociągnęło sobie taja z amatorami z Kamerunu, także pozdro. Obstawiałbym 3-1 dla Francji

A i tak z rozpędu na wtorek, Kuba handi -1.5 izzi wg mnie jak również gospodarze tego pseudo turnieju wyślą do domu Yankesów.
Ciekawe jakie są kursy na te mecze wtorkowe???;)
 
T 15,3K

tadzin

Użytkownik
Jesli dobrze kojarze to Amerykanie podlozyli sie Czechom, gdyz mieli do wyboru podlozyc sie albo Czechom albo Kamerunowi ???? , tak wiec ewentualna porazka z Kamerunem bylaby juz lekką przesadą.
Sam mecz Francuzow z USA omijam szeerokim łukiem ;)
 
komos84 182

komos84

Użytkownik
Ok, załóżmy że się podłożyli Czechom (meczu nie widziałem), ale to co wyprawiali z Kamerunem (obejrzałem całe spotkanie) to była parodia ???? We wcześniejszej grupie o ile dobrze pamiętam USA straciło aż 2 sety z Meksykiem, drużyną niewiele lepszą niż Kamerun. Może masz rację żeby Francje z USA ominąc, o ile ktoś chce bez nerwów zaksięgowac wygraną w poniedziałek (a tak się na 99% stanie grają 3 wspomniane przez Ciebie mecze). Na pewno ani Żabojady ani USA nie są zespołami dobrze poukładanymi na tą chwilę, także wynik może byc każdy, ale instynkt mi podpowiada Żabki... :p delikatnie na pewno zagram w dublu z Brasil -1.5
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
&quot;- To na pewno jest plama w mojej karierze. Nie wiem czemu teraz wszyscy chcą nas ukrzyżować. A może inne zespoły nie kombinowały na tych mistrzostwach? - mówił Giba, kapitan drużyny Canarinhos.
- To nie my wymyśliliśmy te chore zasady, tylko gospodarze Włosi - dodał.
Przed mediami kajał się także Bernardo Rezende, trener mistrzów świata.
- Czuję się z tym bardzo źle, ale zrobiłem to, co musiałem. Nie chciałem ryzykować. Kibice z pewnością mają prawo do protestów - przyznał.&quot;

To tak dla uzupełnienia, po tym co przeczytałem teraz śmiem wątpić w te niby celową &quot;prowokacje&quot; Brazylijczyków, jako, że niby oni mieliby dosadnie pokazać organizatorom i FIVB jak chory jest ten system. Jeśli wg nich tyle drużyn się podkładało, to po co mieliby być następni...?! Po prostu strach ich ogarnął przed Kubą i pożegnaniem się z medalami, bo mają świadomość, że jest to jedna z nielicznych drużyn, która może im zagrozić.

A co do typów to Brazylia myślę wygra 3-0 (do grania taki wynik), choć mam przeczucie, że jeśli dopisze im szczęście to coś ugrają, Bułgarii może &quot;wypaść&quot; set z Hiszpanią, Serbia powinna zjechać Argentynę, a Francja - USA - chyba jednak Francuzi, chociaż trudno przewidzieć co obydwa zespoły zagrają.
 
john-smith 901

john-smith

Użytkownik
[...]To tak dla uzupełnienia, po tym co przeczytałem teraz śmiem wątpić w te niby celową &quot;prowokacje&quot; Brazylijczyków, jako, że niby oni mieliby dosadnie pokazać organizatorom i FIVB jak chory jest ten system.[...]

To co przeczytałeś nijak się ma do samej prowokacji. To uczciwe wytłumaczenie przegranej będąc faworytem. I właśnie poprzez taki mecz Brazylijczycy wyśmiali organizatorów - pokazując, że grają z notesikiem.
 
komos84 182

komos84

Użytkownik
Dajcie już spokój Brazylijczykom, jakoś nikt nie lamętował nad kalkulacjami Serbii (z Polską), Ruskich (perfidny aczkolwiek dochodowy wałek z Hiszpanią). Wszyscy zawiesili się na najbardziej utytuowanym zespole siatkarskim na pewno ostatnich lat (kto wie czy nie w historii - nie sprawdzałem w archiwach).
Bez względu na to czy był to protest wobec debilnego regulaminu mistrzostw (myślę że był na pewno) czy też czysta kalkulacja (na pewno też) mieli prawo to zrobic. Skoro Włosi mogą kręcic pod siebie turniej, Serbowie i Ruscy kombinowac z kim wygodnie zagrac by jak najdalej dojechac to dlaczego nie ma prawa do tego Brazylia??? Za kilka lat niewielu już będzie pamiętac kto jak przegrywał, kto z kim chciał się znalezc w grupie. Będzie pamiętane, że w finale zespół X pokonał zespół Y i tyle. Naprawdę nie rozumiem podejścia niektórych z Was że wymagacie od Brazylii uczciwiej walki podczas gdy nie uczciwie grają inni.
 
rajdowiec75 1,8K

rajdowiec75

Użytkownik
Brazylia -1,5 - Czechy 1.35
Bulgaria -1,5 - Hiszpania 1.55
ako: 1,94
Skończyło się kombinowanie i moim zdaniem skończą się te mecze najwyzej po 3:1, bo 3:2 nie wchodzi w rachubę z wiadomych względów. Ako nawet nie ma @2.00, ale jest pewne i idzie all in. Doskonała okazja do prawie podwojenia swojego kapitału ???? Kursy jednak będą zapewne spadac wiec... powodzenia
Kurs na Bułgarów na -1,5 seta zupełnie nieatrakcyjny, podałeś chyba najniższy możliwy do zagrania w sieci. Dla przykładu na czyste zwycięstwo BAH ma 1.35 //Marnik
 
B 33

bodziorex

Użytkownik
spotkanie: hiszpania- bulgaria
typ +2,5 seta hiszpania
kurs 1,50
sportingbet
ANALIZA:
na dzis wybralem spotkanie mistrzostw swiata w siatkowce mezczyzn pomiedzy hiszpania a bulgaria. przypomnie iz jest to juz ostatni przystanek na drodze do polfinalow. w grupie tej gra jeszcze kuba , ktora jest pewnie faworytem tej grupy.co do samego spotkania-jesli chodzi o wyniki hiszpanow- zaczeli od dwoch porazek kolejno z kuba 2-3 oraz brazylia 1-3. pozniej bylo juz o wiele lepiej- 3 zwyciestwo kolejno z tunezja rosja oraz egiptem, zwlaszcza to nad ekipa rosji 3-2 budzi respekt. bulgarzy z kolei im pozniejsza faza mistrzostw tym graja coraz lepiej. dwa ich ostatnie mecze to zwyciestwa 3-0 nad ekipa polski oraz brazylii, ktora ten mecz zdecydowanie odpuscila. mozna przypuszczac iz przegrany tego spotkania pewnie pozegna sie z turniejem, tak wiec na boisku walki napewno nie zabraknie. hiszpania na tych MS nie przegrala zadnego meczu 0-3 i mysle ze tym razem tez tak bedzie.. stawiam na zwyciestwo bulgarow aczkolwiek typuje ze hiszpania wygra conajmniej jednego seta.
Pogrubienie - jednak wielka bzdura. Nie ma obowiązku pisania w tym dziale, takie analizy mozna sobie wklejać w typach dnia, a nie w tym dziale... // Marnik
 
lara_perkins 76

lara_perkins

Użytkownik
Nareszcie możemy oczekiwać walki na parkiecie, bez kombinowania itp. Wreszcie będzie kawał dobrej siatki :]
Wg mnie Francja jest obecnie w lepszej formie od Mistrzów olimpijskich i to ich typuje na zwycięzce tego meczu. Do tej pory grali z niespodziewanie mocnymi, zgranymi dobrze na tych MŚ drużynami i wygrywali (z Czechami 3:2, z Bułgarią 3:2). Poza tym gładkie zwycięstwa z Chinami 3:0 i Japonią 3:0. Jedynej porażki do tej pory z Argentyną 3:1 nie biorę pod uwagę, bo było to wg mnie celowe (wybór podłożony między Argentyną a Japonią by nie grać w grupie z Serbią i Rosją, a z USA i Włochami, którzy są słabsi od wcześniej wymienionych rywali ???? )
Tytuły nie grają, bo w ciągu 2-4 lat forma kadr, jak i skład jest zmienna jak pogoda ;) Polacy wicemistrzowie świata, mistrzowie europy i porażka miażdząca 3:0 z bułgarią, szybki powrót do domu, spodziewał się ktoś biorąc tytuły pod uwagę i zobowiązania jakie z nich są? Napewno nie! chyba, że ktoś kto ogląda TYLKO mecze reprezentacji i to jak przez mgłę co kilkanaście punktów ???? to mógł nie wierzyć w naszych przed tym meczem (jak np moja mama ???? która zawsze twierdzi, że dadzą d***, patriotka z niej że hej hehe)!
Mówicie, że Hiszpanii bardzo dużo brakuje do gry Bułgarów, też jestem zdania że Bułgarzy mają większą szansę na wygraną (stwierdzam po pogromie na naszych rodakach) ale to zależy od dzisiejszej formy, bo nie skreślałabym Hiszpanów do końca na wynik 3:0 dla Bułgarów! Hiszpanie urywali sety takim mocarzom jak Kuba i Brazylia! i to w pierwszych meczach gdzie nie było szans na kombinowanie! szczerze? bardziej boję się tego meczu niż meczu francuzów ???? ale jednak moje wewnętrzne ja coś mi mówi by ustawić się po stronie młodych Bułgarów, którzy mają rezerwe mocy po podłożonym meczu Brazylii!
Co do dwóch pozostałych meczy, oczywiste jest, że faworytami do zwycięstwa z góry są Serbia i Brazylia. Te dwie drużyny to jest przedział klasowy wg mnie. Argentynie i Czechom najwięcej brakuje do swoich rywali!
dlatego też mój pojedynczy zakład (w expekt) na dziś wygląda następująco:
Francja 1.72 - Stany Zjednoczone
Serbia 1.22 - Argentyna
Hiszpania - Bulgaria 1.30
Republika Czech - Brazylia 1.07
= łączny kurs 2.92
zwlaszcza to nad ekipa rosji 3-2 budzi respekt.
bez urazy ale przecież to nie był mecz, a zabawa rosjan ???? trener który daje wskazówki jak zepsuć piłkę? głupie uśmieszki przez cały mecz rosjan do siebie? która ekipa przegrywając tak robi? tylko taka co oddaje mecz i chce wyjść z grupy na drugim miejscu ???? tego zwycięstwa hiszpanów nie należy brać pod uwagę do typowania, odradzam. skupcie się na pozostałych ???? też uważam, że nie można lekceważyć Hiszpanów, i tego spotkania obawiam się najbardziej z dzisiejszych meczy, ale jak narazie więcej &quot;gry&quot; mieli szansę pokazać Bułgarzy, dlatego tak typowałam, mam nadzieję, że się nie pomylę. Stresik jest jak zawsze na tym etapie :]

Francuzi zagrają w tym meczu najprawdopodobniej bez Rouziera, a to byl ich najlepszy zawodnik na tych MŚ. // Marnik
o kurczę, a tego nie wiedziałam, bo nie obejrzałam meczu z Japonią ???? no nic żabki do boju!!!
Nie trzeba oglądać każdego meczu, wystarczy uważniej analizować swoje typy // Marnik
 
aleksandra 151

aleksandra

Użytkownik
Serbia -Argentyna
Czechy - Brazylia (-1,5)
Hiszpania - Bułgaria

AKO 1,95 @ unibet 10/10

Serbia - Argentyna

Serbia nie popisała się jak dotąd na tych mistrzostwach poza wygrana z Kubańczykami gdzie blisko było 5 setów moim zdaniem, gdyby nie kontuzja przyjmującego León&#39;a. Mimo wszystko Serbowie nadal są bardzo sili i niebezpieczni z Ivanem na czele, który dzisiaj na pewno nie będzie miał skuteczności takiej jak w meczu z Polską czy z Kanadą, bo teraz jak każdy wie żadne kalkulacje w grę nie wchodzą tym bardziej, że w jutrzejszym meczu spotkają się oko w oko z Rosjanami. Serbowie podejdą do meczu w pełni skoncentrowani i będą chcieli wygrać mecz w 3 szybkich setach żeby mieć czas na odpoczynek przed jutrzejszym meczem który zadecyduje o ich awansie do następnej rundy. Stawiam na pewną wygraną Serbów.

Czechy - Brazylia

Nie ma co tutaj się za bardzo rozpisywać na temat tego meczu. Przygoda z Mistrzostwami Świata dla Czechów kończy się własnie tutaj.. porażką 0-3 na korzyść Brazylii. B. Rezende nie będzie już rotował składem, również jak i Serbom będzie mu zależało na na pewnym zwycięstwie jego podopiecznych. Dzisiaj Czesi zapiszą ostatnią stronę w pamiętniku MŚ, bo jutrzejszy mecz już nie będzie dla nich miał większego znaczenia znaczenia..

Hiszpania - Bułgaria

Bułgarzy po słabym początku powoli wchodzą w rytm w moich oczach, a może oni od samego początku mydlili nam oczy słabą grą.. Trudno wyczuć ich intencje w poprzednich spotkaniach, bo wygrana z Brazylią nie jest tutaj żadnym wyznacznikiem, ale to nie czas na analizowanie ich dotychczasowej gry. Dzisiaj powinni sobie bez problemu poradzić z Hiszpanami którzy tak samo jak Czesi zakończą swoje wojaże na MŚ. Bułgarzy wejdą na boisko po łatwą wygraną, bo następny mecz już może nie być taki lekki dla nich, bo walka z Kubańczykami będzie dla nich prawdziwą batalią, i na tym się skupią najbardziej. Dla mnie pewna wygrana Bułgarów odprawiając Hiszpanie 0-3, ew. 1-3.

GL.
 
optymista 286

optymista

Użytkownik
Niemcy - Czechy 1.65 (bwin) ✅

Rozpoczyna się trzecia runda, więc w końcu pożegnamy to kalkulowanie, które odebrało niestety sporo nie tylko piękna tym mistrzostwom, ale także sportowej atmosfery. Zostawmy to, jednak w tym momencie.

Zaskoczony jestem kursem wystawionym na jutrzejsze spotkanie, dlatego piszę tutaj, bo moim zdaniem szanse na zwycięstwo Niemców są znacznie wyższe.

W drugiej części ostatniego spotkania widać było przestój Grozera, jednak nie zmienia to faktu, że zarówno on jak i Kromm mają naprawdę dobre statystyki, które wynikają z ich gry w całym turnieju, a więc ogólnej dyspozycji.

W zespole Czech dobrze prezentuje się Jan Stokr, z resztą dotychczasowe wyniki tego zespołu są dobre, gdy po zaskakującym (moim zdaniem) zwycięstwie 3:0 nad reprezentacją USA zakończyli grupę L na pierwszym miejscu. Nie chcę już roztrząsać tematu motywacji USA w tamtym meczu. Teraz nie ma to znaczenia, bo liczy się jedynie zwycięstwo.

Szczególnie, że trzecią drużyną w grupie R jest Brazylia, a awansuje tylko jeden zespół. Przegrać jedno spotkanie to w tej sytuacji oznacza niemal na pewno odpaść.

Tak jak napisałem na początku - moim zdaniem kurs zdecydowanie zachęcający do zagrania.

Powodzenia !
 
niccolo7 1,8K

niccolo7

Użytkownik
Fazy kombinatorstwa chyba już za nami i dopiero teraz przekonamy się na co kogo naprawdę stać. Myślę, że na wiele stać Serbów, bo zaskakująco szybko odzyskali radość z gry, a i Ivan M. nie tylko kończy już ataki na czystej siatce (co wcześniej nie było takie pewne), ale i jego koledzy nie popełniają już prostych błędów. Dlatego też rzucił mi się w oczy under 190,5 pkt zaproponowany przez Sportingbet. Kurs może na kolana nie powala (1,48), ale uważam, że jest wart gry. Tie breaka w meczu z młodymi Argentyńczykami nie przewiduję, a nawet jeśli będziemy świadkami 4 setów, to musiałyby być one bardzo wyrównane by przekroczyć tę linię. Generalnie nie oczekuję jakiejś świetnej gry ze stron reprezentantów kraju z Ameryki Południowej. Ich grę ciągnął tylko dwaj przyjmujący, Conte i Quiroga, którzy grają na prawdę nieźle. Za to reszta drużyny jakoś mnie nie zachwyciła, dlatego też nie sądzę by byli w stanie bardziej postawić się Serbom. Zauważyłem też, że jeśli mocniej się ich przyciśnie, to szybko się zniechęcają i potrafią łatwo oddać seta, wysoko go przegrywając. Tak było chociażby z Francją, Japonią czy nawet Meksykiem. Myślę, że z tak mocnym przeciwnikiem jak ten dzisiejszy tym bardziej mogą gładko polec.
Serbia v Argentyna - Poniżej 190,5 pkt # 1,48 Sportingbet ✅ (176)
Co do reszty spotkań, to warte gry wydaje się również +2,5 seta na Hiszpanów, ale o tym zdecyduję później. Na pewno nie zagram faworyzowanej Francji, która musi już radzić sobie bez podstawowego atakującego, czyli Rouzier, będącego jak dotąd jej pierwszoplanową postacią. Nie jestem przekonany czy były środkowy, Romek Vadeleux uniesie ten ciężar i przynajmniej w połowie zastąpi Antka. Niby Stany grają na tym czempionacie straszną padakę, a Hansen staje się powoli kolejnym moim &quot;ulubionym&quot; rozgrywającym (choć myślę, że Zhekov będzie dzielnie bronił pozycji lidera :razz ???? , to jednak przecież starzy mistrzowie nie zapomnieli jak się gra.
Brazylię sobie raczej odpuszczę, bo jak wielu jestem rozczarowany ich postawą, a poza tym Czesi bardzo mi się podobają na tych mistrzostwach, ponieważ grają na prawdę bardzo równo i jeśli tylko utrzymają dobre przyjęcie to z pewnością nawiążą walkę z kanarkami. Dlatego też bliżej mi jest do zagrania +2,5 seta na nich, aniżeli na Brazylię, ale to oczywiście tylko moje zdanie ???? .
 
bonk87 15

bonk87

Użytkownik
Niemcy - Czechy 1.65 (bwin)

Rozpoczyna się trzecia runda, więc w końcu pożegnamy to kalkulowanie, które odebrało niestety sporo nie tylko piękna tym mistrzostwom, ale także sportowej atmosfery. Zostawmy to, jednak w tym momencie.

Zaskoczony jestem kursem wystawionym na jutrzejsze spotkanie, dlatego piszę tutaj, bo moim zdaniem szanse na zwycięstwo Niemców są znacznie wyższe.

W drugiej części ostatniego spotkania widać było przestój Grozera, jednak nie zmienia to faktu, że zarówno on jak i Kromm mają naprawdę dobre statystyki, które wynikają z ich gry w całym turnieju, a więc ogólnej dyspozycji.

W zespole Czech dobrze prezentuje się Jan Stokr, z resztą dotychczasowe wyniki tego zespołu są dobre, gdy po zaskakującym (moim zdaniem) zwycięstwie 3:0 nad reprezentacją USA zakończyli grupę L na pierwszym miejscu. Nie chcę już roztrząsać tematu motywacji USA w tamtym meczu. Teraz nie ma to znaczenia, bo liczy się jedynie zwycięstwo.

Szczególnie, że trzecią drużyną w grupie R jest Brazylia, a awansuje tylko jeden zespół. Przegrać jedno spotkanie to w tej sytuacji oznacza niemal na pewno odpaść.

Tak jak napisałem na początku - moim zdaniem kurs zdecydowanie zachęcający do zagrania.

Powodzenia !
Tak jak piszesz, ważnym faktem w kontekście tego typu jest to, że trzecim zespołem w grupie jest Brazylia. Myślę, że założenie, że wygrają oni dzisiaj z Czechami nie jest zbyt daleko posuniętym optymizmem, a więc najprawdopodobniej nasi sąsiedzi będą grali z Niemcami o nic. Co prawda niejednokrotnie taka gra bez presji wychodzi lepiej niż w meczach o wielkie stawki, ale myślę, że zmobilizowani Niemcy poradzą sobie w tym meczu, dlatego podpinam się pod Twoim typem.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP

W Grupie O oprócz grających dzisiaj Francuzów i Amerykanów jest jeszcze reprezentacja gospodarzy. W tym starciu trudno wskazać faworyta.

Francuzi mają troszkę problemów. W ostatnim secie starcia z Japonią kontuzji doznał atakujący Antonin Rouzier. Na tych Mistrzostwach prezentował się świetnie i jest to olbrzymia strata dla ekipy Trójkolorowych. Dzisiaj na parkiecie zastąpi go Romain Vadeleux. Romain jest nominalnym środkowym jednak już podczas LŚ mogliśmy oglądać go na pozycji atakującego. W spotkaniu z Japonią pojawiał się na boisku Guillaume Samice, który również miał problemy zdrowotne. Trener Philippe Blain powinien rozpocząć w ustawieniu: Pujol - Vadeleux - Hardy-Dessources - Kieffer - Antiga - Marechal - Exiga/Henno. Samica nie jest chyba jeszcze w pełni sił na grę od pierwszego gwizdka. Osobiście chciałbym zobaczyć przyjmującego Earvina Ngapetha. Tylko za kogo miałby się pojawić ? Francuzi to ekipa świetnie wyszkolona technicznie. Potrafią kapitalnie bronić. Pod nieobecność Rouziera, Francuzom może być trochę ciężko w ataku. Kiedy był Antonin bardzo duża ilość piłek szła właśnie do niego. Nie wiem czy Romain Vadeleux udźwignie ciężar gry w ataku. Mocno wspierać go musi Nicolas Marechal. Stephane Antiga to zawodnik niezwykle doświadczony, ale w ataku otrzymuje mniej piłek od pozostałych skrzydłowych. Z racji tego, ze ma mniej zadań ofensywnych na pewno będzie się starał pokryć Nicolasa Marechala w przyjęciu. Jak wiemy Stephane jest specjalistą w tym elemencie.

Amerykanie jak na razie nie zachwycają. Męczarnia z Meksykiem, męczarnia z Kamerunem. Jest to na tyle doświadczone ekipa, że w każdym momencie może wystrzelić i zagrać kapitalne spotkanie. W ekipie Trenera Alana Knipe&#39;a najwazniejszą rolę odgrywają przyjmujący William Priddy i atakujący Clayton Stanley. William jest kapitanem zespołu i jego obecność na parkiecie ma duży wpływ na swoich partnerów. Clayton we Włoszech spisuje się znakomicie. Bardzo dobra skuteczność w ataku i świetna dyspozycja w polu serwisowym. Obok wspomnianego Priddyego na pozycji przyjmującego powinniśmy zobaczyć Seana Rooneya. Pozycja rozgrywającego i libero nie będzie dla nikogo zaskoczeniem. Odpowiednio Kevin Hansen i dobrze Nam znany Rich Lambourne. Trudno powiedzieć na kogo postawi Trener Knipe na środku siatki. Wydawałoby się, że pozycja Davida Lee jest niezagrożona. W ostatnich spotkaniach parę środkowych stanowili jednak Russell Holmes i Maxwell Holt. Amerykanie będą starali się narzucić swój, agresywny styl gry. Przede wszystkim bardzo mocna zagrywka. Przyjęcie Amerykanów stoi na przeciętnym poziomie. Ich atak opierać się będzie na dwóch zawodnikach: Stanleyu i Priddym.

Może to być bardzo zacięte spotkanie. Osobiście liczę na Trójkolorowych. Francuzi to bardzo inteligentny zespół. Technika na naprawdę najwyższym poziomie.

Francja @ 1.72 Unibet ⛔
Francja -2.5 (Match Points Handicap) @ 1.85 Unibet ⛔



W Grupie P oprócz grających dzisiaj Serbów i Argentyńczyków jest jeszcze drużyna Rosji.

Serbowie są mocni. Pominę już odpuszczanie spotkań i podkładanie się w I Fazie Grupowej. Mecz na rozpoczęcie MŚ z Niemcami świetny, spotkanie z bardzo silną reprezentacji Kuby również świetne. Bardzo trudno znaleźć jakiś słaby punkt u podopiecznych Trenera Igora Kolakovica. W ataku na wyżyny potrafi wznieść się Ivan Miljkovic. 3 i 4 set przeciwko Kubańczykom był niesamowity w jego wykonaniu. Nikola Grbic znakomicie prowadzi grę swojej ekipy. Na środku fajnie prezentuje się para Stankovic - Podrascanin. Bardzo szybcy na siatce, dobrze czytający grę rywali. W ataku również są mocni. Bojan Janic bardzo dobrze radzi sobie w ataku. Dostaje mniej piłej od Nikoli Kovacevica i Ivana Miljkovica, ale jego skuteczność naprawdę może się podobać. Bojan imponuje spokojem, opanowaniem, techniką, przeglądem sytuacji. Drugim przyjmującym jest Nikola Kovacevic. Dobrze radzi sobie w przyjęciu, bardzo dynamiczny w ataku. Stawia przede wszystkim na siłę. Na pozycji Libero powinnismy zobaczyć Nikolę Rosica. Osobiście jakoś nie przepadam za tym zawodnikiem. Może dzisiaj czymś mnie zaskoczy.

Serbia jest przede wszystkim bardzo solidnym zespołem. Nie spieszą się, cały czas grają swoją siatkówkę. Są bardzo cierpliwi co pomogło im zwyciężyć nad reprezentacją Kuby.

Argentyńczycy na MŚ zabrali bardzo młody zespół. Bardzo młody zespół, który może się podobać.

Na tych MŚ po prostu rewelacyjnie spisuje się przyjmujący Facundo Conte. 21 latek, który od nowego sezonue będzie zawodnikiem włoskiej Maceraty jest obecnie Najlepiej Punktującym zawodnikiem tych Mistrzostw. Zdobył jak na razie 96 punktów ( 82 atak, 7 blok, 7 zagrywka). Facundo ma również bardzo dobrą skuteczność w ataku, która wynosi prawie 56%. Również przyjęcie zagrywki wychodzi mu bardzo dobrze. Młody Argentyńczyk ma prawie 64% doskonałego przyjęcia.

Przjedźmy jednak do reszty zespołu. Sporym zaskoczeniem może być to, że atakujący Gustavo Scholtis większość czasu spędza w kwadracie dla rezerwowych. Już w LŚ spisywał się przeciętnie, więc Trener Javier Weber postawił na Federico Pereyre. Po przekątnej z Pereyrą gra Luciano De Cecco. Również młody zawodnik, preferujący szybką, kombinacyjną grę. Na środku siatki zobaczymy Martina Blanco Costę i Sebastiana Sole. Lepsze wrażenie jak na razie wyarł na mnie Sebastian. Dobrze spisuje się w bloku i dostaje więcej piłek od swojego rozgrywającego. Martin wydaje mi się trochę ociężały. Jeżeli będzie się słabiej prezentował być może zobaczymy na parkiecie Pablo Crera, który również jest środkowym. Na pozycji libero będziemy oglądać Alexisa Gonzaleza. Alexis spisuje się bardzo dobrze. Świetnie radzi sobie w przyjęciu i podbija sporo piłek. Na przyjęciu obok Facundo Conte zobaczymy kapitana reprezentacji Argentyny Rodrigo Quiroge. Podobnie jak pozostali koledzy bardzo dobrze radzi sobie w przyjęciu. Jest to bardzo dynamiczny gracz, dosyć dobrze wyszkolony technicznie.

Czym podopieczni Trenera Javiera Webera mogą zaskoczyć ? Liczę przede wszystkim na szybką grę, którą będzie prowadził Luciano De Cecco. Mam nadzieję, że wychwalany przeze mnie Facundo Conte znowu pokaże kawał dobrej siatkówki. Obym się nie zawiódł.

Argentyna większych szans nie ma. Powalczyć jednak zawsze można.

Argentyna +2.5 (Sets Handicap) @ 1.65 Unibet ✅
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
USA-FRANCJA

over 186,5 punkta
buk: betsafe
kurs: 1,85

W zasadzie Redwitz opisał wszystko co i jak, nie wiem skąd taki hura optymizm na Francuzów, ich doskonały przyjmujący Rouzier ma kontuzję trochę szkoda, z drugiej strony USA robiące zasłonę dymną.
Widziałem 2 mecze Francuzów i oni mają przestój po 1 secie. W zależności jak w mecz wejdą Amerykanie to upatruję tutaj ponad 3 setowego spotkania, Amerykanie spokojnie są w stanie urwać seta Francuzom. Nie zdziwi mnie tutaj także tiebreak. W końcu z tej grupy wychodzi zwycięzca i jest to najbardziej wyrównana grupa gdzie każdy może wygrać z każdym.

Redwitz // Antonin Rouzier to atakujący.
 
benqsimens 61

benqsimens

Użytkownik
Spotkanie:Hiszpania-Bułgaria
Bukmacher:Bet365
Typ:1
Kurs:3.75
Czas rozpoczęcia:21.00
Analiza:
Czekałem na ten mecz 2 dni i wreszcie dziś nadejdzie.
Kursy moim zdaniem są grugo przesadzone ale jak wiadomo bukmacherzy opieraja sie również na rankingach i statystykach w poprzednich turniejów.
Ja zdecydowanie bardziej skłonny jestem stawiać dziś na Hiszpanów. Dlaczego? A dlatego ,że Hiszpanie grają od poczatku bardzo dobrą siatkówkę ,doszli do tego etapu turnieju bardzo dobra grą i przygotowaniem do turnieju.Hiszpanie grali z Kuba i po fenomenalniej wymianie swoich atutów z obu stron padł wynik 3:2 dla Kubańczyków.
Nastepny mecz z Brazylią i po dobrej grze ale mało wystarczającej by pokonac Brazylie ,Hiszpania przegrała 3-1.Trzecie spotkanie to gra o awans do nastepnej rundy wiec Hiszpanie zagrali mocno skoncentrowani i wygrali 3-1 z Tunezją.
Po awansie do grupy z Rosją i Egiptem wydawało sie że mecz z ta druga drużyną bedzie decydował o awansie ale Hiszpanie potrafili pokonac Rosjan po zacietym boju 3-2, a klase pokazali z Egiptem,bo podejrzenia były że Hiszpanie zagraja na luzie by nietrafić do grupy z Brazylia.Jak się okazało zwyceistwo Hiszpanów został nagrodzony tym że ostatecznie trafili do grupy z Bułgaria,która pokonała Brazylie bardzo gładko co prawdopodobnie spowodowane było tym ze Brazylia odpuściła totalnie ten mecz.
Hiszpanie mają solidny skład i wyróżniających sie zawodników.Julian GARCIA-TORRES prezetuje sie bardzo dobrze i zajmuje 6 miejsce w rankingu najlepiej blokujących,Iban Perez jest w pierwszej trójce najlepiej punktujących,a w najlepiej atakujacych jest czwarty, libero LLENAS Francesc również jest wysoko w statystykach najlepszego libero.
Bułgaria niema swoich zawodników tak wysoko ale nie o to chodzi, chodzi o to ze Hiszpania gra równo,a Bułgaria przegrała z Czechami czy z Francją. Spodziewam sie cieżkiego długiego meczu ale zwyciezce widze tylko jednego HISZPANIE.
 
lighter 165

lighter

Użytkownik
Spotkanie : Hiszpania (+2,5 set hcs) - Bułgaria
Typ : Bułgaria
Kurs : 2,65
Bukmacher : Unibet
Analiza : Mistrzostwa Świata wchodzą w taką fazę, że nie ma już miejsca na kombinowanie. Stąd taki typ na pewne zwycięstwo Bułgarów, którzy rozkręcają się z meczu na mecz, co pokazali chociażby zmiatając z parkietu Polaków (wygranej nad Brazylią 3-0 komentował nie będę, ponieważ Kanarki ewidentnie się podłożyły). W tej grupie znajduje się jeszcze Kuba, więc zwycięstwo nad Hiszpanami musi być podstawowym punktem programu Bułgarów. Ci jak wspominałem spisują się coraz lepiej, w ataku bomby posyła Kaziyski, dobrze spisuje się też Nikołow. Coraz bardziej podoba się też młody Yosifow. Co prawda Bułgarzy na początku grali dość kiepsko, ale teraz z ich grą jest już znacznie lepiej. A Hiszpanie? No cóż, oglądałem ich 1 mecz, ten najbardziej specyficzny, z Rosją. Do momentu gdy Rosjanie grali normalnie to Hiszpanie nie mieli nic do powiedzenia na boisku. Gdy Ruscy w końcu odpuścili Hiszpanie wygrali, ale i tak trochę się męczyli w tiebreaku z bijącymi po autach Rosjanami. Także myślę, że wygra tutaj bułgarska mieszanka rutyny z młodością, bo Hiszpania naprawdę nie ma tutaj żadnych atutów, nie ma się kim przebić przez bułgarski blok.
Mecze obu ekip na tych mistrzostwach:
02/10-10 FiVB Mistrzostwa Świata Mężczyźni, Grupa I Egipt vs. Hiszpania 1:3 01/10-10 FiVB Mistrzostwa Świata Mężczyźni, Grupa I Hiszpania vs. Rosja 3:2 27/09-10 FIVB Mistrzostwa Świata Mężczyzn, Grupa B Hiszpania vs. Tunezja 3:1 26/09-10 FIVB Mistrzostwa Świata Mężczyzn, Grupa B Brazylia vs. Hiszpania 3:1 25/09-10 FIVB Mistrzostwa Świata Mężczyzn, Grupa B Hiszpania vs. Kuba 2:3
02/10-10 FiVB Mistrzostwa Świata Mężczyźni, Grupa N Brazylia vs. Bułgaria 0:3 01/10-10 FiVB Mistrzostwa Świata Mężczyźni, Grupa N Bułgaria vs. Polska 3:0 27/09-10 FIVB Mistrzostwa Świata Mężczyzn, Grupa E Bułgaria vs. Czechy 1:3 26/09-10 FIVB Mistrzostwa Świata Mężczyzn, Grupa E Francja vs. Bułgaria 3:2 25/09-10 FIVB Mistrzostwa Świata Mężczyzn, Grupa E Bułgaria vs. Chiny 3:0
 
komos84 182

komos84

Użytkownik
Odnośnie jutrzejszego meczu Rosja - Serbia, nie znam jeszcze kursu na Sborną ale po tym co pokazali Serbowie w dzisiejszym meczu z Argentyną było jak dla mnie grubą kapą. Praktycznie wcale nie grał Grbic przez dwóch moim zdaniem solidnych środkowych Podrascanina i Stankovica, zdecydowana większośc piłek szła po skrzydłach. Milijkovic grał na bardzo słabej skuteczności, wielkrotnie czapowany przez argentyński blok. Jeżeli chodzi o serwis Serbów to w tym polu też dupa, mnóstwo autów. Co szczególnie zasługuje na uwagę to fakt że Argentyna popełniła blisko 40 błędów punktowych w całym meczu!!!
Wierzę że Ruscy jutro zagrają na pełnej k... bo mają większośc atutów po swojej stronie. Lepszy atak, wyższy blok i mocniejsza zagrywka, a jeśli Grbic będzie grał w dniu jutrzejszym tak jak dziś (mało urozmaicone dogranie) to na rozegraniu też zaznaczy się przewaga ekipy rosyjskiej.
Można się zastanowic nad dublem Rosja + Kuba (oceniam że ako 1.8 powinno wyjśc) ja również spróbuję łapac Rosję na live może choc 10-15 gr więcej w stosunku do kursu startowego się uchwyci

Rosja - Serbia 1

Kuba - Hiszpania 1 (handi -1.5)
Nie powinien się powtórzyc wynik z pierwszej grupy, gdzie dopiero zacięty tie break dał Kubańczykom zwycięstwo. Uważam że Kuba wygra 3-0 lub 3-1 (strata koncentracji murzynkom się lubi zdarzac). Poza tym Hiszpania gra dzień po dniu mając dzisiaj Bułgarię. Kuba dopiero jutro wchodzi w turniej, mam nadzieję że wejdzie mocno.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Odnośnie jutrzejszego meczu Rosja - Serbia, nie znam jeszcze kursu na Sborną ale po tym co pokazali Serbowie w dzisiejszym meczu z Argentyną było jak dla mnie grubą kapą. Praktycznie wcale nie grał Grbic przez dwóch moim zdaniem solidnych środkowych Podrascanina i Stankovica, zdecydowana większośc piłek szła po skrzydłach. Milijkovic grał na bardzo słabej skuteczności,
Jezu , czy wy się jeszcze nie nauczyliście że na tych MŚ tak świetne zespoły jak Serbia czy Brazylia. potrafią zagrać słabiej z teoretycznie gorszym rywalem a potem wystrzelić i roznieść światowego potentata tak jak to miało miejsca z Kubą przypadku Serbii . Moim zdaniem Serbowie zagrali dzisiaj na jakieś 50 % możliwości i to zdecydowanie wystarczyło na Argentynę , a jeśli będa musieli wygrać z Rosją to prawdo podobnie wygrają i zagrają kapitalny mecz tak jak przeciwko Kubie , i nagle Milijkovic zacznie kończyć wszystko a Grbic zacznie czyścić siatke a wszystkie naiwniaki będą patrzyły z niedowierzaniem tak jak to było gdy Serbowie jechali Kube.
Więc radził bym się trochę wstrzymać z tym graniem na Rosje , przypomnę że Milijkovic czy Grbic nie zapomnieli jak się gra w siatkowke i gdy Ivan zacznie tak grać jak od drugiego seta z Kubą to z tego Rosyjskiego bloku nie będzie co zbierać.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Ja bym właśnie ostrzegał przed graniem na Kubę i faworyzowaniem tej drużyny. Tak, oni są dobrzy, ale tylko do pewnego momentu, nigdy nie przekroczą chyba tej granicy mistrzostwa na jakimś turnieju. Oni potrafią ograć najlepszych i przegrać z najsłabszymi. Przynajmniej w moim mniemaniu. Może i z Hiszpanami sobie poradzę, ale jak będzie dalej ? To jedna wielka niewiadoma. Jutro to chyba Rosja+Włochy oraz Brazylia o ile jutro grają.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom