>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Mistrzostwa świata w siatkówce mężczyzn - Włochy 2010

Status
Zamknięty.
komos84 182

komos84

Użytkownik
Moim zdaniem Serbowie zagrali dzisiaj na jakieś 50 % możliwości i to zdecydowanie wystarczyło na Argentynę , a jeśli będa musieli wygrać z Rosją to prawdo podobnie wygrają i zagrają kapitalny mecz tak jak przeciwko Kubie , i nagle Milijkovic zacznie kończyć wszystko a Grbic zacznie czyścić siatke a wszystkie naiwniaki będą patrzyły z niedowierzaniem tak jak to było gdy Serbowie jechali Kube.
No Milijkovic na pewno na 50% możliwości zagrał... Serbowie tracili punkty seriami, nawet po 4, tak stracili seta nr 2 i niewiele brakło a straciliby seta nr 3 bo ponownie stracili parę oczek z rzędu. A co do Twojego zdania : &quot;jeśli będa musieli wygrać z Rosją to prawdo podobnie wygrają i zagrają kapitalny mecz&quot; to przemilczę bo piszesz idiotyzmy, sprawdź sobie terminarz a potem się wypowiadaj, a czy zagrają kapitalny mecz okaże się jutro i boisko zweryfikuje kto się czegoś nauczył na tych mistrzostwach a kto nie;)
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Ja bym właśnie ostrzegał przed graniem na Kubę i faworyzowaniem tej drużyny. Tak, oni są dobrzy, ale tylko do pewnego momentu, nigdy nie przekroczą chyba tej granicy mistrzostwa na jakimś turnieju. Oni potrafią ograć najlepszych i przegrać z najsłabszymi. Przynajmniej w moim mniemaniu. Może i z Hiszpanami sobie poradzę, ale jak będzie dalej ? To jedna wielka niewiadoma. Jutro to chyba Rosja+Włochy oraz Brazylia o ile jutro grają.
Powiem tak : jutro na Rosje i Włochów zagrają tylko naiwniaki (nikogo nie obrażając) którzy myśle że znaleźli fajne peffki a tak naprawdę nie mają pojęcia o potencjale USA czy Serbii.

Jak dla mnie jutro można będzie wyciągnąć super kursy grając na USA i na Serbie , dlaczego na Serbów już napisałem w poprzednim poście , a dlaczego na USA? to proste:

Amerykanie to jedna z najlepszych drużyn świata , to co oni grali z Kamerunem i z Czechami to tylko i wyłącznie zasłona dymna , pokaz swoich możliwości dali w pierwszych dwóch setach meczu z Francją gdzie włączyli 3 bieg i przejechali się po rywalu , znakomicie grają przede wszystkim Stanley i kapitalny przyjmujący , moim zdaniem najlepszy na świecie - William Priddy . USA swoją grę opierają na potężnej zagrywce i bardzo silnych atak wspieranych geniuszem i techniką Priddego i moim zdaniem jeśli nie zabraknie szczęścia to są wstanie powtórzyć wyczyn z IO i zdobyć złoto . Co do Włochów to myślę że jest to ekipa mocna , mają tego swojego Fei&#39;a i niewątpliwie jest to genialny zawodnik ale poza nim to jakoś włosi nie za bardzo mają kim straszyć , przyjmujący na pewno nie są wybitnymi zawodnikami to samo środkowi , co do rozgrywającego Vermiglio to na pewno jest on świetnym siatkarzem ale przez swoje warunki fizyczne często robi dziure w bloku i kończy się to nie zbyt dobrze.
Czyli jutro jeśli USA wyłączy z gry Fei&#39;a to powinno być gładkie 3:0 , jeśli nie to Włosi mogą powalczyć i urwać jednego a w porywach może i dwa sety ale na tym pewnie się skończy.

Grać na Serbie i USA ! bo kursy pewnie będą świetne a są niewątpliwie faworyci obu tych spotkań.

No Milijkovic na pewno na 50% możliwości zagrał... Serbowie tracili punkty seriami, nawet po 4, tak stracili seta nr 2 i niewiele brakło a straciliby seta nr 3 bo ponownie stracili parę oczek z rzędu. A co do Twojego zdania : &quot;jeśli będa musieli wygrać z Rosją to prawdo podobnie wygrają i zagrają kapitalny mecz&quot; to przemilczę bo piszesz idiotyzmy, sprawdź sobie terminarz a potem się wypowiadaj, a czy zagrają kapitalny mecz okaże się jutro i boisko zweryfikuje kto się czegoś nauczył na tych mistrzostwach a kto nie;)
No i co z tego że stracili pare oczek z rzędu? tłumaczę ci właśnie że tracili te oczka bo grali może na 50 % swoich możliwości i gdyby zagrali na poważnie to Argentyna nie miała by nic do stracenia.
Tak samo sobie tłumaczyłeś że jeśli Polska wygrała z Serbią ( śmiech na sali ) a Kuba z Brazylią to znaczy że Kuba musi bez problemu wygrać z tym &quot;słabymi&quot; Serbami?
Aha i możesz mi jeszcze powiedzieć co ma sprawdzenie terminarza do tego czy jutro Serbia zagra kapitalny mecz? bo jakoś nie łapie (jesteś dla mnie za szybki) .
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Bułgaria - Hiszpania


Faworyt tego spotkania jest tylko jeden. Nie będę się długo rozpisywał, bo nie ma nad czym.

Według mediów, dziennikarzy zawodnicy Bułgarscy (W tym kapitan Vladimir Nikolov) mieli być skłóceni z Trenerem, byli w beznadziejnej formie fizycznej. To jednak wystarczyło na Naszą reprezentację. W spotkaniu z Polakami, Bułgaria udowodniła, że jest drużyną. Pokazali charakter.

Gra podopiecznych Trenera Prandiego opiera się na skrzydłach. Andrey Zhekov rzadko korzysta ze swoich środkowych Viktora Yosifova i Nikolaya Nikolova. Na przyjęciu mamy gwiazdę światowego formatu, zawodnika Trentino Volley Mateya Kaziyskiego i Todora Aleksieva. Todor miewa genialne spotkania. Na tych Mistrzostwach całej swojej klasy jeszcze nie pokazał. Potrafi się zagotować w przyjęciu. W ataku jest już lepiej. Aleskieva zawsze może zmienić młodziutki Nikolay Penchev. Bardzo ciekawy chłopak. Odważny, dobrze radzący sobie w przyjęciu. Matey to boiskowy przywódca. Prawdziwy lider tego zespołu. W przyjęciu radzi sobie bardzo dobrze. W ataku wręcz perfekcyjnie. Oprócz piekielnie mocnych ataków ma w swoim repertuarze również wszelkiego rodzaju plasy czy kiwki. Na pozycji atakującego Bułgaria ma Vladimira Nikolova. Również świetny zawodnik. Spokojnie można na Nim opierać grę swojego zespołu. Ogromne doświadczenie, spokój i świetny przegląd sytuacji. Pozycja Libero również mocno obsadzona. Teodor Salparov to jeden z najlepszych zawodników na swojej pozycji. W tych Mistrzostwach całego swojego kunsztu jeszcze nie pokazał. Na środku dwóch bardzo szybkich zawodników. Bardzo dobrze radzą sobie w bloku i trochę jednak pomijani przez Zhekova w ataku. Właśnie Zhekov często jest uważany za najsłabszy punkt w ekipie Bułgarii.

Zawodnicy Bułgarscy to profesjonaliści w każdym calu. Mają świetnych zawodników, bardzo dobrego Trenera i przede wszystkim mają jaja. Na parkiecie potrafią się zachowywać bardzo agresywnie. To na pewno ich napędza. Tak jak wspominałem. W meczu z Polakami pokazali, że stanowią drużynę. A to w sporcie jest bardzo ważne.

Po stronie Hiszpanii warto spojrzeć na Ibana Pereza.

Bułgaria -1.5 (Sets Handicap) @ 1.50 Unibet ✅
 
komos84 182

komos84

Użytkownik
Tak samo sobie tłumaczyłeś że jeśli Polska wygrała z Serbią ( śmiech na sali ) a Kuba z Brazylią to znaczy że Kuba musi bez problemu wygrać z tym &quot;słabymi&quot; Serbami?
Aha i możesz mi jeszcze powiedzieć co ma sprawdzenie terminarza do tego czy jutro Serbia zagra kapitalny mecz? bo jakoś nie łapie (jesteś dla mnie za szybki) .
Nic sobie nie tłumaczę, ja analizuję, nie wiem z jakiej dupy wyciągnąłeś mecz Kuby z Serbią włączając w to Brazylię i Polskę??? Chyba tylko Ty to wiesz. Ja nic w tym stylu nie pisałem, a jeżeli słyszysz jakieś głosy to do lekarza jak najszybciej (takiego od głowy) A odnośnie sprawdzenia terminarza to oświecę Cię. Odniosłem się do tego co napłodziłeś: &quot;jeśli będa musieli wygrać z Rosją to prawdo podobnie wygrają&quot; wyobraź sobie taką rzecz, że jeżeli Serbowie chcą awansowac do półfinałów to muszą z Rosją wygrac (no chyba że w ostatnim dniu zmagań w tej grupie Argentyna pokona Rosję i wszystkie zespoły będą miec po jednej wygranej. Tyle że w środę nic już nie będzie w rękach Serbów). Wg mnie scenariusz mało prawdopodobny.
Jedyne w czym ci mogę przyznac rację to żeby nie grac jutro na Włochów.
 
marnik 18

marnik

Forum VIP
Powiem tak : jutro na Rosje i Włochów zagrają tylko naiwniaki (nikogo nie obrażając) którzy myśle że znaleźli fajne peffki a tak naprawdę nie mają pojęcia o potencjale USA czy Serbii.

Jak dla mnie jutro można będzie wyciągnąć super kursy grając na USA i na Serbie , dlaczego na Serbów już napisałem w poprzednim poście , a dlaczego na USA? to proste:

Amerykanie to jedna z najlepszych drużyn świata , to co oni grali z Kamerunem i z Czechami to tylko i wyłącznie zasłona dymna , pokaz swoich możliwości dali w pierwszych dwóch setach meczu z Francją gdzie włączyli 3 bieg i przejechali się po rywalu , znakomicie grają przede wszystkim Stanley i kapitalny przyjmujący , moim zdaniem najlepszy na świecie - William Priddy . USA swoją grę opierają na potężnej zagrywce i bardzo silnych atak wspieranych geniuszem i techniką Priddego i moim zdaniem jeśli nie zabraknie szczęścia to są wstanie powtórzyć wyczyn z IO i zdobyć złoto . Co do Włochów to myślę że jest to ekipa mocna , mają tego swojego Fei&#39;a i niewątpliwie jest to genialny zawodnik ale poza nim to jakoś włosi nie za bardzo mają kim straszyć , przyjmujący na pewno nie są wybitnymi zawodnikami to samo środkowi , co do rozgrywającego Vermiglio to na pewno jest on świetnym siatkarzem ale przez swoje warunki fizyczne często robi dziure w bloku i kończy się to nie zbyt dobrze.
Czyli jutro jeśli USA wyłączy z gry Fei&#39;a to powinno być gładkie 3:0 , jeśli nie to Włosi mogą powalczyć i urwać jednego a w porywach może i dwa sety ale na tym pewnie się skończy.

Grać na Serbie i USA ! bo kursy pewnie będą świetne a są niewątpliwie faworyci obu tych spotkań.


No i co z tego że stracili pare oczek z rzędu? tłumaczę ci właśnie że tracili te oczka bo grali może na 50 % swoich możliwości i gdyby zagrali na poważnie to Argentyna nie miała by nic do stracenia.
Tak samo sobie tłumaczyłeś że jeśli Polska wygrała z Serbią ( śmiech na sali ) a Kuba z Brazylią to znaczy że Kuba musi bez problemu wygrać z tym &quot;słabymi&quot; Serbami?
Aha i możesz mi jeszcze powiedzieć co ma sprawdzenie terminarza do tego czy jutro Serbia zagra kapitalny mecz? bo jakoś nie łapie (jesteś dla mnie za szybki) .
Wyluzuj bo zachowujesz się powoli jakbyś pozjadał wszystkie rozumy. Po pierwsze nie ma jeszcze kursów, więc nie można powiedzieć na kogo opłaca się grać. Cieszę się z dzisiejszego zwycięstwa Amerykanów, kurs na Włochów z pewnością dzięki temu urośnie. Co do Serbów faktycznie jeśli muszą to potrafią zagrać na wysokim poziomie, czy jednak ten poziom wystarczy na Rosję śmiem wątpić.
Powiem Ci, że o ile tylko kursy będą atrakcyjne to będę jutro naiwniakiem i zagram na Włochów i na Rosje.
Dlaczego na Włochów? Po pierwsze są gospodarzami i ściany mogą im pomóc w momencie kryzysu. Mają dobry zespół. Włochy to nie tylko Fei i Vermiglio. Dobrze na tym turnieju prezentuję się Parodi, Masterangelo szaleje w bloku. Po drugie USA to obecnie przeciętny zespół... Mają 2 mocnych skrzydłowych Priddiego (który notabene gra słabo w ataku) i Stanleya oraz jednego środkowego Lee i libero. Reszta nie zachwyca. Hansen rozgrywa przeciętnie, Holt w ogóle niewidoczny jakby go nie było, Ronney statystyki ma wysokie ale jakoś mnie nie przekonuje. Wygrali dziś wysoko z Francja ponieważ Francja nie grała kompletnie nic. Kiedy na przeciwko USA stanie mocniejszy rywal będa mieli ciezko ugrać wiecej niż 1 seta.
Dlaczego Rosja? Prezentuja sie kapitalnie na turnieju, nie maja słabych stron. MIKHAYLOV rządzi i dzieli w ataku, ma ponad 64%w ataku i 4 błędy na 100 ataków !! Coś niebywałego. Przyjmujący również ponad 50 % w ataku, do tego Volkov i Musersky na bloku(ostatnio radzi sobie trochę slabiej) na rozegraniu Grankin i na libero Verbov. Rosja ma taka ekipę na chwilę obecna o której Serbowie mogą tylko pomarzyć. Nie mieli co prawda do tej pory silnego rywala, ale jakos ciezko mi sobie wyobrazić zeby przegrali z Serbami.
Wszystko zależy od kursów jakie zostaną wystawione, ale proszę nie nazywaj innych naiwniakami tylko dlatego ze mają inne zdanie. Kto miał racje zobaczymy dopiero jutro.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP


Faworytem tego spotkania podobnie jak i całych MŚ jest oczywiście drużyna prowadzona przez Trenera Bernardo Rezende.

Canarinhos mogą przez cały Turniej grać przeciętnie. W najważniejszych momentach potrafią jednak wznieść się na wyżyny i pokonać każda drużynę świata. Dzisiaj Brazylię powinniśmy zobaczyć w swoim najmocniejszym ustawieniu: Rezende - Visotto - Murilo - Dante - Rodrigao - Lucas - Mario (Libero). Podopieczni Trenera Rezende mają swoje problemy. Na ból pleców ciągle narzeka Dante, Visotto w I Fazie Grupowej doznał lekkiego urazu stawu skokowego, Marlon trafił ostatnio do szpitala, ale obecnie wszystko wskazuje na to, że będzie dobrze. Drużyny Brazylii przybliżac nie będę. Skupię się na ich rywalach.

Czesi jak dla mnie są rewelacją tych Mistrzostw Świata. Nie kalkulują, grają cały czas swoją siatkówkę i cieszą się grą. Dzisiaj Trener Jan Svoboda nikogo nie zaskoczy podając wyjściowe ustawienie na to spotkanie. Od pierwszego gwizdka będziemy przyglądać się grze następujących zawodników: Tichacek - Stokr - Platenik - Popelka - Vesely - P.Konecny - Krystof (Libero). Zacznę może od Libero. Trener Jan Svoboda zabrał na Mundial tylko jednego zawodnika na tej pozycji. Martin Krystof prezentuje się fantastycznie. Podbija mnóstwo piłek w obronie i bardzo dobrze radzi sobie w obronie. Mocny punkt swojej drużyny. Już podczas Memoriału Huberta Jerzego Wagnera moją uwagę zwrócił środkowy Jakub Vesely. Posiada świetne warunki fizyczne, jest bardzo szybki i niesamowicie dynamiczny. Poza tym wnosi świetną atmosferę do drużyny. Partner Jakuba na środku siatki to Petr Konecny. Troszkę wolniejszy od Veselego, ale bardzo doświadczony. Zarówno Jakub jak i Petr często dostają piłki od swojego rozgrywającego. Są przy tym bardzo skuteczni. Parę przyjmujących tworzą Jiri Popelka i Peter Platenik. Jiri, który występował w Kędzierzynie przebojem wdarł się do podstawowego składu. Pierwszy mecz tych Mistrzostw rozpoczął w kwadracie dla rezerwowych. Szybko jednak zmienił słabo grającego kapitana reprezentacji Czech, Ondreja Hudecka i w kolejnych spotkaniach wychodził już od początku. Jiri posiada bardzo ciężką rękę. Ma trudną, mocną zagrywkę. Bardzo mocną stroną tego zawodnika jest atak. Jak na razie radzi sobie świetnie. Znacznie gorzej jest w przyjęciu. W poprzednich spotkaniach udawało się &quot;chować&quot; w tym elemencie Popelkę. Zobaczymy jak to będzie wyglądało dzisiaj. Peter Platenik na tych Mistrzostwach również bardzo mi się podoba. Świetnie spisuje się w ataku (2 Miejsce pod względem skuteczności w tym elemencie) i na przyjęciu (1 Miejsce w klasyfikacji na Najlepszego Przyjmującego). Peter imponuje dynamiką. Pipe w jego wykonaniu naprawdę wygląda kapitalnie. Wszystko wykonane na pełnej szybkości. Na pozycji atakującego występuje Jan Stokr, nowy nabytek Trentino Volley. Kapitalne warunki fizyczne i niebotyczny zasięg w ataku. Posiada bardzo mocną zagrywkę. W ataku również bardzo mocny punkt drużyny. To właśnie on często dostaje sytuacyjne piłki na potrójnym bloku. Mózgiem tej drużyny jest Lukas Tichacek. Często gra niekonwencjonalnie. Bardzo często uruchamia swoich środkowych: Veselego i Konecnego. Równie często możemy oglądać pipe&#39;a w wykonaniu Tichacka i Platenika. Jak na razie Lukas zajmuje pierwsze miejsce w Klasyfikacji na Najlepszego Rozgrywającego.

Wszystko wygląda pięknie. Jednak teraz reprezentantom Czech przyjdzie się zmierzyć z Canarinhos. W zespole panuje dobra atmosfera, która jest budowana za pomocą dobrych występów i zwycięstw. W tym zespole widać na parkiecie chemię. Podopieczni Trenera Svobody muszą zapomnieć kogo mają po drugiej stronie siatki. Muszą wyjśc maksymalnie skoncentrowani i wierzyć we własne umiejętności. Ważną rzeczą będzie chowanie Popelki przy zagrywkach rywali. Tichacek przy dobrym przyjęciu musi jak najczęściej korzystać z kombinacji. Ma parę środkowych, którzy jak na razie świetnie radzą sobie w ataku.

Teraz należy wyjść na parkiet i walczyć. Jeżeli Czesi przegrają to nikt nie będzie miał do nich pretensji. Liczę na walkę i zaangażowanie z ich strony. Myślę, że 1 set jest w zasięgu Czechów. 2 sety to byłby już rewelacyjny wynik. Ze stwaką oczywiście nie szaleję. Pomysłów na ten mecz nie miałem, więc naprawdę leciutko takie coś spróbuję.

Czechy +2.5 (Sets Handicap) @ 1.80 Unibet ✅
Czechy +1.5 (Sets Handicap) @ 3.20 Unibet ✅
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Powiem Ci, że o ile tylko kursy będą atrakcyjne to będę jutro naiwniakiem i zagram na Włochów i na Rosje.
Jak chcesz , to ty tutaj jesteś &quot;ekspertem&quot; a ja tylko idiotą który myśli że pozjadał wszystkie rozumy , oby tylko te role się jutro nie odwróciły.

Mają 2 mocnych skrzydłowych Priddiego (który notabene gra słabo w ataku) i Stanleya oraz jednego środkowego Lee i libero. Reszta nie zachwyca.
Nie zachwyca bo? a no tak , przegrali z Czechami i ledwo wygrali z Kamerunem , nie mam pytań . Dzisiejszy mecz udowodnił że USA ma taki potencjał że jak wejdą na wyżyny swoich możliwości to będą nokautowali , nie wydaje mi się aby Włochy były obecnie dużo lepszym zespołem od Francji którą przecież Stany ośmieszyły.

Wygrali dziś wysoko z Francja ponieważ Francja nie grała kompletnie nic
Gra sie tak jak przeciwnik pozwala.

Rosja ma taka ekipę na chwilę obecna o której Serbowie mogą tylko pomarzyć
Pomarzyć? o czym mogą pomarzyć?
No dobra , Rosja posiada kapitalny blok ale chyba nie powiesz że Grankin czy Mikhaylov to zawodnicy o chociaż porównywalnej klasie do Grbica i Milijkovica?
Mikhaylov jest obecnie lepszym atakującym niż Milijkovic, Grankin i Grbić to obecnie ta sama półka. Nie bede wdawał sie w bezsensowne dyskusje, jutrzejszy dzień pokaże kto miał racja. Ja stawiam na Włochy - USA 3:1 i Rosja - Serbia 3:2 lub 3:1 // Marnik
 
S 378

songo

Użytkownik
Naprawdę trudno mi sobie wyobrazić, aby Bułgaria wygrała dziś bez straty seta. To jest chyba mission impossible. Hiszpanie na tym turnieju grają dobrze. Nie widziałem ich wszystkich meczy, ale śmiało mogę stwierdzić, że mają lepsze od Bułgarów przyjecie i podbijają więcej w obronie piłek. Bułgarzy grają schematycznie, mało gry środkiem, ułatwia to grę blokiem i ustawienie się w obronie. Kilka wykorzystanych kontr i przynajmniej seta ugrają. Bułgarzy słabo rozpoczęli ten turniej. Kwestia ocenna czy to wynik chłodnej kalkulacji czy jednak słabsza forma. Raczej to drugie. Rozbicie beznadziejnie słabych i kompletnie zdołowanych psychicznie Polaków, a także wygranie w anty-meczu z Brazylią w żaden sposób nie przekonają mnie, aby postawić na ich zwycięstwo po nieopłacalnym kursie 1.22. Ja zagram stawką 5/10 na Hiszpanię +1,5 seta po kursie 2.25 bet 365.
Możecie sobie pisać co chcecie na temat meczu Rosja-Serbia. Jeśli nie wydarzy się nic nadzwyczajnego(nagła kontuzja) to zagram 9/10 na Rosję. Spodziewam się kurs w granicy 1.4-1.6. Zgadzam się, że Rosjanie grają w tej chwili na poziomie wyższym niż Serbia, Kuba i cała reszta. Brazylia jest im w stanie dorównać, ale to już nie ta drużyna, która w krytycznym momencie potrafi włączyć magiczny przycisk z napisem kosmiczny poziom
 
inwestor80 5

inwestor80

Użytkownik
Czesc Wszystkim.
To moj pierwszy post na tym forum.
Brazylia (-12.5pkt) - Czechy @1.85 BWin 8/10
Szczerze mowiac zdziwilem sie, gdy zobaczylem handicap punktowy na Canarinhos w BWin na poziomie -12.5. Pozostali bukmacherzy ustawili ten spread na poziomie -13.5/-14.5. Brazylijczycy maja to do siebie, ze graja kapitalnie w meczu, ktory jest ich pierwszym po porazce (vide spotkanie z Polska). Podejrzewam, ze teraz bedzie podobnie. Dodatkowo na pewno beda chcieli zatrzec zle wrazenie jakie zrobili w ostatnim meczu poddajac mecz Bugarom. Czechy oczywiscie to solidny zespol, ktory przegral na tym turnieju tylko raz i to w tie-breaku z Francja, ale Brazylia to zupelnie inny poziom. Spodziewam sie, ze Kanarki wygraja mecz bez straty seta, wygrywajac w jednym z nich do 15 lub 16. W ten sposob bardzo latwo bedzie im pokryc bardzo nisko moim zdaniem handicap punktowy. Mysle, ze warto rozwazyc under 130.5pkt po kursie 3.20 w BWin, ale moim glownym daniem na ten mecz jest wlasnie handicap punktowy.
Bułgaria - Hiszpania (+2.5seta) @1.50 Betsafe 7/10
Zupelnie nie wiem dlaczego Bulgaria jest az tak mocno faworyzowana w tym meczu. Na dobra sprawe ich dwa ostatnie mecze to byly pseudo-mecze, ktore w zaden sposob nie powinny sugerowac swietnej formy Bulgarow. Jest to zespol bardzo chimeryczny, grajacy w kratke, majacy czeste przestoje, ktory przegral na tym turnieju z Czechami i Francja. Szczerze spodziewam sie zacietego meczu zakonczonego w pieciu setach.
Hiszpania jest jak najbardziej w stanie ugrac w tym meczu przynajmniej jednego seta poniewaz w tym turnieju nie przegrali ani razu do zera. Kubie udalo im sie urwac az dwa sety, Brazylii jeden, wiec dlaczego nie slabszej Bulgarii?
 
rychuu 84

rychuu

Użytkownik
Sądząc po wyniku można stwierdzić, że Serbowie łatwo wygrali. Ale kto oglądał mecz wie że było inaczej. Wiele punktów otrzymali za darmo od Argentyny. W bloku bez rewelacji, często spóźniali się z jego ustawieniem. Atak ciągnął przeciętnie grający Miljković, często łapany na &quot;czapę&quot; Argentyńczyków. Gdyby południowoamerykańska drużyna w kluczowych momentach miała więcej koncentracji i nie waliła co drugiego serwisu w siatkę mecz mógł mieć zupełnie inne zakończenie. Jedyna pozytywna rzecz jaką mogę powiedzieć o ich grze to sporo boiskowego cwaniactwa, w poztywynym tego słowa znaczeniu, nawet z trudnych piłek potrafili dobrze zagrać akcję blok-aut.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Mikhaylov jest obecnie lepszym atakującym niż Milijkovic

Na jakiej podstawie tak twierdzisz? to że Mikhaylov ma tak dobre statystyki na tym turnieju jest powodem tylko tego że Rosja jak narazie nie miała żadnego przeciwnika z wyższej półki , co do Ivana to on na pewno ciągle jeszcze nie zagrał meczu na swoim bardzo wysokim poziomie (no może poza tymi 3 setami z Kubą gdzie bawił się z Kubańskim blokiem) . Mówienie że Mikhaylov jest lepszym zawodnikiem od atakującego Serbii to chyba jakiś mało śmieszny żart , ok. Rosjanin to zawodnik o potężnym uderzeniu i dobrym wyskoku ale to wszystko , jego gra opiera się w zbyt dużym stopniu na siłe i często gdy gra z dobrymi zespołami to jest ciągle &quot;czapowany&quot; .
Jestem pewien że Milijkvic pokaże na co go stać dopiero dzisiaj i w następnych meczach turnieju.

Grankin i Grbić to obecnie ta sama półka
Nie żartuj.

Dobra , koniec dyskusji , dzisiaj zobaczymy kto miał racje.
 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Chciałbym typować na Serbów, ale chyba odłożę kibicowską wielką sympatię na bok, i zagram ich jedynie za małą stawkę, bo kurs mógłby być dużo wyższy, szkoda, że nie ma czegoś w granicach 2,7, jedynie Pinnacle, reszta po 2,3. Miljkovic jest o klasę wyżej nawet od świetnego Mikhaylova, Grankin nie może nawet próbować porównywać się z Grbiciem. Ale to dalej niesamowicie mocna Rosja. Niestety, takie są fakty.
Z kolei co do Włochów, to popieram w 100% Marnika, może świetni ci Włosi nie są, ale ten rok dla nich dużo lepszy, niż poprzednich kilka, też liczyłem na większy kurs, trudno, jednak mimo wszystko należy zagrać, bo wczoraj tak naprawdę USA wygrało mecz siłą rozpędu, a Francuzi byli tak niedołężnym zespołem, że szkoda, że dopiero w 3 secie ich trener pokazał nam, jak wyglądałaby ich gra z Toniuttim na rozegraniu. Pujol grał tak wolne piłki, że środkowi USA spokojnie zdążali, może wynikało to z braku Rouziera i chęci zagrania trochę dłuższej na prawe skrzydło. Dziś to powinno się zmienić, bo akurat o pozycję rozgrywającego Włosi nie muszą się martwić. A kilka innych atutów, przede wszystkim Fei. Grają u siebie. Nie biorę pod uwagę, że przegrają z USA.
Ciekawe, czy Czesi zachowali siły po wczorajszym, bo mimo wszystko chciałbym na nich spróbować, choć chyba to lekko nierozsądne. Co o nich myślicie? Troszkę nie fair, bo Niemcy mieli przed tym meczem 4 dni przerwy. Czesi na pewno zmęczeni po wczorajszym. Pamiętam, jak po wyczerpującym meczu z Francją gładko ograli Chińczyków. Teraz to już dalsza faza, ale moim zdaniem powalczą i nie odpuszczą.
Spodziewałem się jednak zdecydowanie wyższych kursów na Włochów i Serbów. Jestem lekko zawiedziony, szkoda.
 
badys87 34

badys87

Użytkownik
Co do meczu Rosja - Serbia zgadzam się w większości z Marnikiem ...
Mówienie, że Maxim to niższa półka niż Ivan to jakieś nieporozumienie. Nie mówię tu tylko o tych MŚ, gdzie Rosjanin miażdży i jest wg mnie głównym kandydatem do tytułu MVP turnieju (dużo punktów na niesamowitym procencie, a do tego świetna zagrywka i blok), ale również o poprzednim sezonie ligowym - kto śledził Superligę ten wie co ten chłopak wyprawiał. Liga Światowa to potwierdziła. Sądzę, że Ci co piszą, że w ogóle nie ma co porównywać klasy tych zawodników bazują na legendzie Miljkovicia, który przez lata utrzymuje się na samym topie, jeśli chodzi o atakujących. Poza tym Maxim nie grał ze swoim klubem w LM, więc pewnie niewielu śledziło jego grę poza sezonem reprezentacyjnym. Nie da się jednak nie zauważyć, że na ten szczyt wskoczył też Maxim i przynajmniej według mnie mówiąc ostrożnie jest na tym samym poziomie jak Serb, a kto wie czy postawą na MŚ nie udowodni, że jest lepszy. Reasumując porównanie Ivan vs Maxim - według mnie są to obecnie dwaj najlepsi atakujący na Świecie.
Co do Grankin- Grbic to według mnie Nikola wciąż jest lepszym zawodnikiem. Może nie ma gigantycznej przepaści między nimi, jeśli chodzi o aspekt sportowy (poza blokiem - wg mnie Grbić to najlepiej grający blokiem sypacz na Świecie), ale Nikola poza umiejętnościami sportowymi daje zespołowi niesamowitą siłę mentalną. Kto oglądał mecz z Kubą pewnie zwrócił uwagę na jedną z przerw, kiedy nie szło Serbom i wówczas to Nikola postawił zespół do pionu, a nie Kolaković, który tylko się przysłuchiwał przemowie Nikoli. Według mnie jest to jedna z dwóch przewag Serbii na Sborną.
Nie ma chyba wątpliwości, że Rosjanie mają lepsze lewe skrzydło, środek i libero. Grają lepiej w ataku, na zagrywce i w bloku. Przyjęcie porównywalne, a obrona na korzyść Serbii, ale różnica nie jest znacząca.
Według mnie Serbia ma ok 30%-35% szans na wygraną, nie więcej. Jest to klasowy zespół i może wygrać z każdym, ale w meczu ze Sborną będą mieli bardzo ciężko. Geniusz Grbicia i fakt, że w przeciwieństwie do Rosjan grali trudne mecze z wymagającymi rywalami jak Kuba czy nawet Niemcy to ich jedyne przewagi - cała reszta po stronie rosyjskiej.
Jak już pisałem Rosja-Serbia 65%-70% do 35%-30% na korzyść Sbornej IMO.
BTW Bardzo żałuję, że obie ekipy spotykają się już teraz. Obu kibicuję i przyznam szczerze, że liczyłem, że spotkają się dopiero w finale i dadzą popis jak podczas finału IO w Sydney.
 
aleksandra 151

aleksandra

Użytkownik
Co do meczu Rosja - Serbia zgadzam się w większości z Marnikiem ...

Mówienie, że Maxim to niższa półka niż Ivan to jakieś nieporozumienie. Nie mówię tu tylko o tych MŚ, gdzie Rosjanin miażdży i jest wg mnie głównym kandydatem do tytułu MVP turnieju (dużo punktów na niesamowitym procencie, a do tego świetna zagrywka i blok), ale również o poprzednim sezonie ligowym - kto śledził Superligę ten wie co ten chłopak wyprawiał. Liga Światowa to potwierdziła. Sądzę, że Ci co piszą, że w ogóle nie ma co porównywać klasy tych zawodników bazują na legendzie Miljkovicia, który przez lata utrzymuje się na samym topie, jeśli chodzi o atakujących. Poza tym Maxim nie grał ze swoim klubem w LM, więc pewnie niewielu śledziło jego grę poza sezonem reprezentacyjnym. Nie da się jednak nie zauważyć, że na ten szczyt wskoczył też Maxim i przynajmniej według mnie mówiąc ostrożnie jest na tym samym poziomie jak Serb, a kto wie czy postawą na MŚ nie udowodni, że jest lepszy. Reasumując porównanie Ivan vs Maxim - według mnie są to obecnie dwaj najlepsi atakujący na Świecie.

Co do Grankin- Grbic to według mnie Nikola wciąż jest lepszym zawodnikiem. Może nie ma gigantycznej przepaści między nimi, jeśli chodzi o aspekt sportowy (poza blokiem - wg mnie Grbić to najlepiej grający blokiem sypacz na Świecie), ale Nikola poza umiejętnościami sportowymi daje zespołowi niesamowitą siłę mentalną. Kto oglądał mecz z Kubą pewnie zwrócił uwagę na jedną z przerw, kiedy nie szło Serbom i wówczas to Nikola postawił zespół do pionu, a nie Kolaković, który tylko się przysłuchiwał przemowie Nikoli. Według mnie jest to jedna z dwóch przewag Serbii na Sborną.

Nie ma chyba wątpliwości, że Rosjanie mają lepsze lewe skrzydło, środek i libero. Grają lepiej w ataku, na zagrywce i w bloku. Przyjęcie porównywalne, a obrona na korzyść Serbii, ale różnica nie jest znacząca.

Według mnie Serbia ma ok 30%-35% szans na wygraną, nie więcej. Jest to klasowy zespół i może wygrać z każdym, ale w meczu ze Sborną będą mieli bardzo ciężko. Geniusz Grbicia i fakt, że w przeciwieństwie do Rosjan grali trudne mecze z wymagającymi rywalami jak Kuba czy nawet Niemcy to ich jedyne przewagi - cała reszta po stronie rosyjskiej.

Jak już pisałem Rosja-Serbia 65%-70% do 35%-30% na korzyść Sbornej IMO.

BTW Bardzo żałuję, że obie ekipy spotykają się już teraz. Obu kibicuję i przyznam szczerze, że liczyłem, że spotkają się dopiero w finale i dadzą popis jak podczas finału IO w Sydney.
Dołączam się do obu wypowiedzi, Serbowie dzisiaj mogą powoli pakować swoje klamoty, wydaje mi się, że mocna zagrywka + wysoki blok po stronie Rosjan powinno przenieść szalę zwycięstwa na ich stronę.
 
benqsimens 61

benqsimens

Użytkownik
Siatkówka
Spotkanie : Rosja - Serbia (godz 17:00)
Typ: Rosja -2,5 set
Kurs: 4,0
Buk: Bwin
Analiza:
Serbia ma juz za sobą pierwszy mecz tej fazy Mistrzostw.Wygrali z Argentyną 3-1 ale niewidac było czegos nadzwyczajnego w ich grze.Ważne jest zwyciestwo które przyblizyło ich do awansu ale by awansowac trzeba wygrac dziś z Rosją ,a to jest wielki problem bo ja niewidze nic w drużynie serbskiej co mogło by spowodowac zwyciestwo z Rosjanami.Chyba tylko taka postawa jaką zaprezentowali Polacy z Bułgaria mogła by spowodowac ze to Serbia grała by dalej.
Ja dziś stawiam zdecydowanie na Rosjan.Jestem przekonany że pojada dziś serbów wiec typuje dziś 3-0 dla Rosji.
Maxim MIKHAYLOV gra bardzo dobrze w tym turnieju i jest jak narazie najlepiej atakującym mistrzostw z skutecznością prawie 65 %.
Troszke zawodzi Volkov ale mysle że dziś pkaże swoją klase bo bedzie on bardzo potrzebny by ta maszyna rosyjska działąła jak szwajcarski zegarek którą nakreca Grankin prezentujacy dobra forme na tych MŚ.
Bardzo dobra zagrywka Mikhaylov&#39;a ,który zaserwował już 14 asów i lepszy od niego jest tylko Stanley z 18 asami.Natomiast Serbowie nieprezetują wibitnej zagrywki co jest podstawą do prowadzenia równej rywalizacji z Rosjanami bo zeby Rosjan przychamowac w ataku potrzeba ich od tej siatki odrzucic.Spodziewam sie meczu bez historii i spokojne zwyciestwo Rosjan 3-0.
 
raindropz 30

raindropz

Użytkownik
Czemu buki tak faworyzują Włochy przed dzisiejszym meczem? Przecież Amerykanie to Mistrzowie Olimpijscy, drużyna poukładana, zgrana, odpowiedzialnie podchodzi do gry, bo tak naprawdę nasza drużyna spokojnie by z Włochami wygrała.
 
natmar21 100

natmar21

Użytkownik
Czechy - Niemcy 1
Długo zastanawiałem się nad rozwojem wydarzeń w tym meczu. W pierwszym momencie po meczu Bra-Cze pomyślałem że Niemcy dlatego iż Czesi po maratonie zakończonym porażką ( a wydawałoby się że wygrana jest tuż tuż ) na mecz z Niemcami wyjdą jednak zmęczeni i z solidnością niemiecką nie wygrają. Jednakże po chwili namysłu zajrzałem w statystyki dotychczasowych spotkań i zauważyłem że Czesi wszystkie do tej pory mecze rozegrali na znakomitym procencie przyjęcia i to było moim zdaniem głównym czynnikiem świetnych jak na Czechów rezultatów.Niemcy tak dobrze dotychczas w tym elemencie gry nie wypadali , nawet w meczu z nami gdzie jak wiadomo Polacy zagrywką nie imponowali mieli znacznie gorszy procent pozytywnego przyjęcia od dzisiejszego rywala.Jestem zdania że grę każdego zespołu determinuje przyjęcie i zagrywka.Pod tym pierwszym względem Czesi są po prostu lepsi a zagrywkę obydwa zespoły mają podobną.Klasa zawodników u jednych i drugich jest bardzo zbliżona .Pozostaje jeszcze kwestia w/w zmęczenia oraz motywacji ( Czesi praktycznie mogą walczyć o miejsca 5-12 ).Zakładam jednak że zawodowcy - zarówno Czesi i Niemcy - są bardzo dobrze przygotowani fizycznie , posiadają dużą motywację i dzisiejszy mecz rozstrzygnie się w kategoriach czystych umiejętności siatkarskich.O &quot; nos &quot; wygrają Czechy.:grin::grin:​
 
marnik 18

marnik

Forum VIP
Czemu buki tak faworyzują Włochy przed dzisiejszym meczem? Przecież Amerykanie to Mistrzowie Olimpijscy, drużyna poukładana, zgrana, odpowiedzialnie podchodzi do gry, bo tak naprawdę nasza drużyna spokojnie by z Włochami wygrała.
Mistrzami Olimpijskimi to oni byli 2 lata temu... Nie uważasz ze przez dwa lata mogło się coś zmienić? Rok temu mieliśmy złoto ME, a w tym roku nie ma nas nawet w najlepsze 12. USA zostało odmłodzone, przewietrzone. W trakcie WL zgrywali się i ogrywali jako zespół, ale nie można powiedzieć, że są ze sobą zgrani tak jak Włosi, ponieważ w WL też wychodzili różnymi składami na poszczególne mecze. Kursy faktycznie zaniżone na Italię. Liczyłem na 1,45 po wczorajszym dniu, niestety mamy co mamy. Nasza ekipa w obecnej formie miałaby problem ograć kogokolwiek z czołówki. USA odpowiedzialnie podchodzi do gry? Dlatego męczyli się z Kamerunem? Jak dla mnie nie ma co patrzeć na ten mecz pod katem wyników USA z 2008, ponieważ to całkiem inna drużyna.
Co do Grankin- Grbic to według mnie Nikola wciąż jest lepszym zawodnikiem. Może nie ma gigantycznej przepaści między nimi, jeśli chodzi o aspekt sportowy (poza blokiem - wg mnie Grbić to najlepiej grający blokiem sypacz na Świecie), ale Nikola poza umiejętnościami sportowymi daje zespołowi niesamowitą siłę mentalną. Kto oglądał mecz z Kubą pewnie zwrócił uwagę na jedną z przerw, kiedy nie szło Serbom i wówczas to Nikola postawił zespół do pionu, a nie Kolaković, który tylko się przysłuchiwał przemowie Nikoli. Według mnie jest to jedna z dwóch przewag Serbii na Sborną.
Zgadzam się. Zapomniałem o jego charyzmie, jeżeli popatrzeć na całokształt tego co obaj dają swojemu zespołowi to faktycznie Nikola jest lepszy. Sportowe umiejętności obu panów oceniam jedank podobnie
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Tylko, że Stany Zjednoczone główną uwagę zawsze skupiają na Igrzyskach Olimpijskich, a nie &quot;jakiś&quot; tam Pucharach Świata czy Mistrzostwach. Dla nich w sporcie liczą się złote medale z Igrzysk.
Świetnym przykładem jest ich reprezentacja w koszykówkę. W Pekinie grali pierwszym składem z takimi zawodnikami jak LeBron, Kobe Bryant, Dwight Howard. A kim przyjechali na mistrzostwa świata w Turcji ? Zawodnikami reprezentacji B, bez tych wielkich gwiazd.
W siatkówce jest tak samo.

Skład USA na IO w Pekinie:
rozgrywający: Lloy Ball, Kevin Hanson;
atakujący: Clayton Stanley, Gabriel Gardner;
środkowi: Tom Hoff, David Lee , Ryan Millar;
przyjmujący: William Priddy, Sean Rooney, Riley Salmon, Scott Touzinsky;
libero: Rich Lambourne.

Kadra USA na mistrzostwa świata:
rozgrywający: Kevin Hansen, Jonathan Winder;
Przyjmujący: William Priddy, Riley Salmon, Sean Rooney ,Matt Anderson ,Paul Lotman;
Środkowi: David Lee, Russell Holmes, Max Holt
Atakujący:Clayton Stanley, Carson Clark
Libero: Rich Lambournem, Alfee Reft
 
komos84 182

komos84

Użytkownik
Taka ciekawostka dotycząca meczu Rosja - Serbia. Spotkania tych zespołów w ostatnich latach, jak zauważycie nie było tie breaka ????

24/07/2010 World League Russia vs. Serbia 3:0
08/09/2009 European Championships Men, Final Round Pool F Russia vs. Serbia 3:1
24/07/2009 World League, Pool E Russia vs. Serbia 1:3
10/08/2008 Olympic Tournament Men, Group B Serbia vs. Russia 1:3
26/07/2008 World League Serbia vs. Russia 3:0
15/09/2007 European Championships Men Serbia vs. Russia 0:3
01/07/2007 World League, Pool C Serbia vs. Russia 3:0
29/06/2007 World League, Pool C Serbia vs. Russia 0:3
27/05/2007 World League, Pool C Russia vs. Serbia 3:1
26/05/2007 World League, Pool C Russia vs. Serbia 3:0
17/11/2006 FiVB World Championship, Group D Russia vs. Serbia 0:3

Może dzisiaj? Przypomina mi się mecz z końca lipca kiedy to Serbia została rozbita w półfinale Ligi Światowej (poza pierwszym wyrównanym setem), tyle że i to jest bardzo ważne w składzie Serbii nie grali wówczas ani Milijkovic, ani Grbic ani Janic!!!!!!

Ja nie będę nic stawiał przed meczem, zaczekam, poobeserwuję sobie i wtedy się w coś wpakuję, jeszcze nie wiem w którą opcję (bliżej mi do grania na Sborną, ale to się okaże w trakcie).
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom