>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Mistrzostwa świata w siatkówce mężczyzn - Włochy 2010

Status
Zamknięty.
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP


Walkę o miejsca 9-12 rozpoczynamy od starcia reprezentacji Argentyny z reprezentacją Hiszpanii. Faworytem Bukmacherów jest drużyna z Europy. Muszę przyznać, że jestem tym lekko zdziwiony.

Zacznę od drużyny prowadzonej przez Trenera Julio Velasco. Rzadko widziałem ich w akcji na tych Mistrzostwach. Największe wrażenie wywarł na mnie Iban Perez. Atakujący reprezentacji Hiszpanii radzi sobie na tym Turnieju bardzo dobrze. To ona nim opiera się gra w ataku tej drużyny. Dostaje bardzo, bardzo dużo piłek. Notuje przy tym świetną skuteczność. Obecnie zajmuje 2 miejsce w Klasyfkacji na Najlepiej Punktującego (126 pkt.) i 6 miejsce w Klasyfikacji na Najlepiej Atakującego (52.78% skuteczność w ataku). Ważną role w zespole odgrywa kapitan, Julian Garcia-Torres. Doświadczony, 30 letni dobrze spisuje się w bloku i jest mocnym punktem swojej drużyny w ataku. Partnerem Juliana jest dużo młodszy Jorge Fernandez. Również dobrze prezentuje się na siatce. W przyjęciu mamy Sergio Nodę i Manuela Savillano. Obaj bazują przede wszystkim na szybkości i technice. Nie posiadają wybitnych warunków fizycznych i nie są jakoś specjalnie skoczni. W przyjęciu nie mają większych problemów. Na pozycji rozgrywającego powinniśmy zobaczyć Guillermo Hernana. Ten zawodnik jakoś specjalnie nie rzucił mi się w oczy. Bez fajerwerków. Bardzo dobrze spisuje się Libero reprezentacji Hiszpanii. Francesc Llenas we wszystkich Klasyfikacjach znajduje się bardzo wysoko. Dobry Turniej tego zawodnika.

Trener Javier Weber zabrał do Włoch bardzo młody zespół. Główną armatą w zespole z Argentyny jest Facundo Conte. Młody i świetnie zapowiadający się siatkarz. Trzeba dodać, że bardzo dużo już potrafi. W tym sezonie będzie można go oglądać na włoskich parkietach w barwach Lube Banci Maceraty. Świetnie spisuje się w przyjęciu, posiada dobry serwis, bardzo dobrze radzi sobie w ataku. Potrafi obić blok czy też bardzo mocno zaatakować. Po raz drugi już chyba zwracam uwagę na to jak ten zawodnik idzie &quot;pajpa&quot;. Bardzo dynamiczny chłopak. Na pozycji atakującego regularnie w wyjściowym składzie pojawia się Federico Pereyra. Bardzo mocny fizycznie zawodnik. W kwadracie dla rezerwowych cały czas znajduje się Gustavo Scholtis. Na pozycji przyjmującego mamy jeszcze kapitana, Rodrigo Quirogę. Nie ma oszałamiających warunków fizycznych i wszystko musi nadrabiać szybkością, dynamiką. Świetnie radzi sobie na przyjęciu. Na pozycji Libero Trener Weber stawia na Alexisa Gonzaleza. Jest to najstarszy zawodnik w kadrze Argentyny. Cały czas prezentuje dosyć wysoki poziom. Na środku siatki powinniśmy zobaczyć Sebastiana Sole i Martina Blanco Costę. Sebastian na tym Turnieju gra bardzo fajnie. Dobrze radzi sobie w bloku. Posiada szybką ręke co znacznie pomaga mu w ataku. Martin wydaje się trochę ociężały. Nie jestem przekonany do tego zawodnika. Trener Javier Weber czasami zmienia Blanco Costę i stawia na młodego Pablo Crera. Nie jest on jeszcze ograny i czasami widać te braki. Na pozycji rozgrywającego zawodnik, który bardzo mi się podoba. Luciano De Cecco preferuje szybką, kombinacyjną grę.

Argentyńczycy mają młodą drużynę, która cały czas chce zwyciężać. Mają dbrego Trenera jakim jest Javier Weber. Największą ich bolączką są proste, czasami banalne błędy własne. Popełniają ich sporo. Drużyna Argentyny przyjmuje na całkiem dobrym poziomie. Luciano De Cecco lubi rozgrywać bardzo szybko. Często korzysta z &quot;pajpa&quot;. Liczę na kolejny udany występ Facundo Conte. Spotkanie powinno być zacięte. Obie drużyny prezentują w miarę wyrównany poziom. Jeżeli Argentyńczycy będą grać swoją siatkówkę i wyeliminują proste błędy powinni to spotkanie wygrać.

Argentyna @ 2.20 Unibet ✅

Rosja - Bułgaria​


Walkę o miejsca 5-8 rozpoczynamy od starcia reprezentacji Rosji z reprezentacją Bułgarii. Obie drużyny na tych Mistrzostwach mierzyły znacznie wyżej. Wyraźnym faworytem bukmacherów są podopieczni Trenera Bagnoliego.

Starcie Bułgarów z Kubańczykami pozostawię bez komentarza. Podopieczni Trenera Prandiego przystąpią do spotkania z Rosją bez podstawowego rozgrywającego, Andreya Zhekova. Andrey nie jest moim ulubieńcem, ale Konstantin Mitev, który go dzisiaj zastąpi jest zawodnikiem znacznie od niego słabszym. Trudno mi przewidzieć w jakim składzie wystąpi dzisiaj reprezentacja Bułgarii. Mam nadzieję, że będzie to zestawienie najmocniejsze z możliwych. Najważniejsze postacie w reprezentacji Bułgarii to przyjmujący Matey Kaziyski i atakujący Vladimir Nikolov, który pełni funkcję kapitana. Matey to oczywiście ogromna siła na siatce. Ma olbrzymi repertuar zagrań. Oprócz potężnej siły jest również dobrze wyszkolony technicznie. Radzi sobie całkiem nieźle na przyjęciu. Zdarzają mu się oczywiście błędy, ale trzeba pamiętać, że w odbiorze jest najbardziej obciążonym zawodnikiem po stronie Bułgarii. Drugim przyjmującym jest Todor Aleksiev. Znacznie słabszy zawodnik od Mateya, ale lepszego w tej reprezentacji na razie nie ma. Valentin Bratoev od nowego sezonu będzie zawodnikiem Trentino Volley. Jakoś szczególnie ten zawodnik na tle pozostałych przyjmujących się nie wyróżnia. Karierę może zrobić 18 letni Nikolay Penchcev. Bardzo pewnie czuje się na parkiecie. Szczególnie dobrze wywiązuje się z zadań defensywnych. Vladimir Nikolov to oczywiście wielka klasa. Bardzo doświaczony zawodnik. Posiada mocną zagrywkę i bardzo ciekawy atak. Nie zawsze wykorzystuje pełną siłę. Dobry przegląd sytuacji, dobra technika. Nie ma nadzwyczajnego wyskoku, ale radzi sobie świetnie. Przy słabszej dyspozycji kapitana jego miejsce zajmuje Tsvetan Sokolov. Na pozycji środkowego mamy Viktora Yosifova i Nikolaya Nikolova. Ten duet bardzo dobrze spisuje się przede wszystkim w bloku. Brakowało ich gry w ataku, kiedy rozgrywał Zhekov. Zobaczymy jak będzie to wyglądało dzisiaj w wykonaniu z Mitevem. Na Libero Teodor Salparov. Świetny zawodnik. Pewny punkt w przyjęciu, kapitalnie broni i potrafi dobrze wystawić/rozegrać piłkę. Klasa sama w sobie.

Rosjanie na pewno są zawiedzeni. Walka o miejsca 5-8 nie była ich marzeniem, ale mam nadzieję, że podejdą do tego spotkania poważnie. Siódemka Rosjan nie powinna być dla nikogo zaskoczeniem. Grankin - Mikhaylov - Volkov - Muserskiy - Khtey - Berezhko - Verbov (Libero). Gra Rosjan opiera się przede wszystkim na Maximie Mikhaylovie. Maxim jak na razie prezentuje się świetnie. Popełnia bardzo mało błędów, kończy większość piłek, które posyła do niego Grankin. Poza tym dysponuje piekielnie mocnym serwisem. Może się podobać gra Sergeya Grankina. Gra dosyć szybko, często uruchamia swoich środkowych. Szczególnie może się podobać wystawa naprawe skrzydło do Mikhaylova. Nie koniecznie jest to bardzo wysoka piłka. Na środku siatki dwaj kapitalni zawodnicy. Alexander Volkov, który od nowego sezonu będzie kolegą Vladimira Nikolov tutaj we Włoszech prezentuje się dobrze w ataku. Jeszcze lepiej w tym elemencie prezentuje się młodszy Dmitriy Muserskiy. Obaj popełniają bardzo małą ilość błędów w ataku i bardzo, bardzo rzadko są blokowani. Właśnie gry w bloku w ich wykonaniu troszkę mi brakuje. Stać ich w tym elemencie na dużo więcej. Na pozycji przyjmującego przynajmniej na poczatku powinniśmy zobaczyć Berezhkę i Khteya. Całkiem dobrze prezentują się na przyjęciu. W ataku bywa różnie. Mają spore możliwości jednak nie zawsze je wykorzystują. Jezlei któryś z nich będzie miał słabszy dzień w tedy ujrzymy albo Denisa Biryukova albo Evgeny Sivozheleza. Na pozycji Libero niezawodny Alexey Verbov. Bardzo pewny punkt drużyny.

Bułgarom po porażce z Kubańczykami będzie bardzo ciężko. Wątpie, żeby się pozbierali i pokonali reprezentację Rosji. Sborna dysponuje dużą siłą ognia w polu serwisowym i w ataku. Grankin prezentuje się całkiem dobrze i często gubi blok. Po drugiej stronie ciężko przewidzieć jak zagra Konstantin Mitev. Kurs na zwycięstwo Rosjan troszkę już spadł, więc wolę spróbować inną opcję.

Rosja -7.5 (Match Points Handicap) @ 1.85 Unibet ⛔



Kolejne starcie o miejsca 9-12. Tym razem spotkają się reprezentacje, które na tych Mistrzostwach już ze sobą grały. W I Fazie Grupowej reprezentacja Francji pokonała reprezentację Naszych południowych sąsiadów 3:2.

Francuzi mają trochę kłopotów. Wydaje mi się, że Guillaume Samica nie czuje się jeszcze najlepiej. Antonin Rouzier być może mógłby wystąpić w dzisiejszym spotkaniu, ale naprawdę szkoda ryzykować jego zdrowia. Earvin Ngapeth wyleciał z reprezentacji (Podobno chciał iść do toalety w czasie meczu, ale to niepotwierdzona informacja.). Na pewno walka o miejsca 9-12 to nie był cel Trójkolorowych. Kogo dzisiaj zobaczymy na parkiecie. Wydaje mi się, że skład będzie następujący: Pujol - Vadeleux - Hardy-Dessources - Kieffer - Marechal - Antiga/Samica - Exiga (Libero). Pierre Pujol po rocznym pobycie we Francji wraca do Sisleya Treviso. Wydaje mi się, że dojrzał siatkarsko. Pierre na tym Turniej prezentuje się solidnie, ale bez fajerwerków. Potrafi grać kombinacyjnie, ale jakoś szczególnie mnie nie zachwycił. Dosyć często wykorzystuje swoich środkowych, którzy jednak skutecznością nie zachwycają. Oliver Kieffer to kapitan i bardzo doświadczony zawodnik. Szybkością już nie imponuje, ale właśnie doświadczeniem i spokojem sporo może jeszcze zdziałać. Całkiem dobrze radzi sobie w bloku. Gerald Hardy-Dessources to bardzo energiczny zawodnik. Fajnie reaguje po udanych akcjach, pozytywna postać zespołu. Ze skutecznością w ataku jest tylko przyzwoicie. W bloku znacznie lepiej to wygląda. Na pozycji atakującego powinniśmy zobaczyć Romaina Vadeleux. Romain coś tam próbuje w ataku, ale do Rouziera mu dużo brakuje. Często uderza tylko na siłę. Liczy, ze po prostu się przedrze. Jeżeli chodzi o blok to na skrzydle zupełnie sobie nie radzi. Na pozycji przyjmującego troszkę kłopotów. Tak jak wspominałem Earvin Ngapeth pożegnał się już z kadrą. Stephane Antiga w ataku wielkiej roli już nie odegra. Guillaume Samica po kontuzji nie jest jeszcze w najwyższej formie. Nicolas Marechal w ataku prezentuje się dobrze. Podobnie jak cała reprezentacja Francji dobrze radzi sobie w przyjęciu. Często jest po prostu chowany. Trener Philippe Blain ostatecznie na pozycji Libero postawił na Jean-Francois Exigę. Ten odwdzięcza się kapitalną postawą. W obronie może nie jest rewelacyjnie. Za to w odbiorze prezentuje się genialnie. Cały czas trzyma przyjęcie na wysokim poziomie.

Reprezentacja Czech to największe i najmilsze zaskoczenie tych Mistrzostw. Z meczu na mecz cały czas się rozkręcali. W żadnym ze spotkań nie odpuścili, cały czas starali się grać swoją siatkówkę. Mecz z Niemcami im nie wyszedł. Było mało czasu na regenerację. Teraz odpoczęli i mam nadzieję, że powalczą o 9 miejsce na MŚ. Przede wszystkim ogromną rolę w tym zespole odgrywa rozgrywający Lukas Tichacek. Często wykorzystuje swoich środkowych, posyła szybkie piłki do swoich przyjmujących, bardzo często gubi blok. No i pipe z Platenikiem, który wygląda genialnie i jest bardzo efektywny. Peter Platenik to jeden z lepszych zawodników tych Mistrzostw. Cały czas gra na równym, bardzo wysokim poziomie. Często obstrzeliwany zagrywką przez swoich rywali nic sobie z tego nie robi. Przyjmuje po prostu kapitalnie. Do tego dokłada naprawdę bardzo dobrą grę w ataku. Wykorzystuje swoją szybkość, technikę i ogranie. Na pozycji drugiego przyjmującego zobaczymy Jiriego Popelkę albo Ondreja Hudecka. Osobiście stawiam na Popelkę. Jiri w przyjęciu miewa kłopoty, ale w ataku potrafi dać drużynie mnóstwo dobrego. Dysponuje (Podobnie jak Hudecek.) mocnym serwisem. Na ataku Jan Stokr, który czasami ma za długie przestoje. Łapie piłkę bardzo wysoko i właśnie z wysokich piłek woli atakować. Nowy nabytek Trentino Volley dysponuje potężną siłą. Na środku Petr Konecny i Jakub Vesely. Tak jak wspominałem często otrzymują piłki od rozgrywającego i wykazują się całkiem dobrą skutecznością. W bloku prezentują się dobrze. Martin Krystof, Libero reprezentacji Czech rozgrywa genialny Turniej. Bardzo mocny punkt zespołu. Przyjmuje sporo piłek i robi to bardzo dobrze. W obronie również bardzo dobrze się uwija.

Liczę na chłopaków prowadzonych przez Trenera Jana Svobodę. Cały Turniej pokazywali to co potrafią i cieszyli się grą. W żadnym spotkaniu nie kalkulowali. Poza tym stworzyli kapitalne widowisko w meczu z Brazylią (Obok spotkania Bułgaria - Kuba najlepszy mecz tego Mundialu.). W zespole panuje dobra atmosfera. Ci chłopcy wiedzą, że drugiego takiego Turnieju może już nie być. Teraz mają okazję pokazać się z jak najlepszej strony. Szybka gra preferowana przez Tichacka bardzo mi się podoba. Czesi dysponują mocnym serwisem i przyzwoitym blokiem. Muszą być bardzo cierpliwi, bo wszyscy doskonale wiedzą, że Francuzi lubią przedłużone akcje.

Czechy @ 1.85 Unibet ✅

USA - Niemcy


W kolejnym starciu o miejsca 5-8 zmierzą się reprezentacje USA i Niemiec. Faworytem tego spotkania jest drużyna prowadzona przez Trenera Knipe&#39;a.

Osobiście odpuszczam to spotkanie, ale trzymam kciuki za reprezentację Trenera Lozano.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Francja-Czechy
typ; -1.5 seta Francja
3.0
Sportingbet
Analiza
Dziś w spotkaniu o miejsca 9-12 na siatkarskich mistrzostwach swiata francuzi spotkaja sie z reprezentacja czech . Dla Francuzow mimo wszystko bedzie to napewno nieudany mundial . Wicemistrzowie Europy napewno liczyli na wiecej . Jednak po porazkach z USA i Wlochami odpadli z rywalizacji o medale . Teraz czeka ich spotkanie z Czechami . Zupelnie nie rozumiem czemu faworytami bukmacherow sa Czesi . Czechy to druzyna ktora nie posiada zbyt duzych sukcesow , przynajmniej nie w ostatnich latach . Francja to przeciez aktualny wicemistrz europy . Sadze , ze obydwaj trenerzy moga dzis dac pograc troche zawodnikom drugiego planu , lecz i tak wg. mnie Francuzi to duzo lepsza ekipa . Jesli tylko zagra na swoim normalnym poziomie powinni wygrac.
 
midel 189

midel

Użytkownik
Widziałeś chociaż jeden mecz Czechów na tych Mistrzostwach ( nie licząc meczu z Niemcami, w którym byli wypruci po maratonie z Brazylią) ? Jeżeli widziałbyś to miałbyś odpowiedź. Dodatkowo kontuzja Rouzier, awantury w szatni i nie najwyższa forma Francuzów prawadzi do tego, że kursy 1,7-1,85 to value na Czechów.
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Nigdy nie mówmy nigdy, jednak co prawda to prawda Midel ma rację, choć Francuzi mogą się lekko odgryźć, Włochów już dochodzili w 4 secie a nawet 1 seta Włochom urwali, przewaga Czechów to jednak przyjęcie i atak, Popelka i Stokar. Francja nie ma czym &quot;ugryźć&quot; Czechów no ale już nie takie cuda się działy na tych &quot;Mistrzostwach&quot; ;)
 
K 76

krajos

Użytkownik
Brazylia - Włochy &lt;-- mecz bez pytań :razz: bezproblemowe zwycięstwo Brazylijczyków ???? po wszystkich zagraniach Włochów jestem za tym aby makarony nie zdobyły medalu. I nie ważne że Brazylia specjalnie przegrała z Bułgarią, gwizdać makaroniarze mogą na siebie za ich fantastyczny system rozgrywek.
A co do meczu Serbii z Kubą to ja uważam, że jednak Kubańczycy mogą znaleźć się w finale ;) Jeżeli nie przytrafią się im zastoje i jeden zawodnik nie dostanie w trzech kolejnych akcjach potężnego bloku to będzie ciekawie :razz:
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Serbia-Kuba
Typ: Kuba +1,5 seta

Myślę, że to będzie inny mecz od pierwszego starcia tych zespołów na MŚ. Kubańczykom wiele dał na pewno mecz z Bułgarią. Jest to drużyna o największym potencjale na świecie. Kiedyś ten potencjał musi eksplodować. Byleby psycha nie nawaliła. Dwa sety to minimum co ugrają Kubańczycy w tym meczu.
Włochy-Brazylia
Typ: Brazylia

Turniej wkracza w absolutnie decydującą fazę, zatem jak zwykle zobaczymy Brazylijczyków w najlepszym wydaniu. W ostatnich latach w zasadzie tylko raz (w 2008 roku na Igrzyskach Olimpijskich) Brazylia przegrała ważną imprezę, ale wtedy Amerykanie grali momentami kosmos. Teraz nie ma takiej ekipy, która mogłaby zagrozić Brazylii, a na pewno nie są to Włosi. Makaroniarze rozegrali tutaj kilka bardzo dobrych meczów, jednak w tym półfinale o zwycięstwie zadecyduje doświadczenie z ostatnich lat w rozgrywaniu megaważnych meczów. Canarinhos grali ich bez liku, Włosi ostatnio rzadko kiedy pojawiali się w czołówce ważnych turniejów. Stawiam na zespół lepszy, a więc na Brazylię.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Typ: Kuba +1,5 seta

Myślę, że to będzie inny mecz od pierwszego starcia tych zespołów na MŚ. Kubańczykom wiele dał na pewno mecz z Bułgarią. Jest to drużyna o największym potencjale na świecie. Kiedyś ten potencjał musi eksplodować. Byleby psycha nie nawaliła. Dwa sety to minimum co ugrają Kubańczycy w tym meczu.
Daj spokój , jeśli Kuba ugra w tym meczu chociaż seta to już będzie duża niespodzianka. Może ci coś umknęło i nie zauważyłeś jak Serbia rozjechała bez najmniejszych problemów piekielnie silną Rosje a wcześniej również nawet się nie zmęczyła wygrywając z Kubą . Ekipa z Ameryki gra na tych MŚ po prostu słabo i na pewno nie należał jej się awans do 1/2 MŚ , z Bułgarią mieli 100 razy więcej szczęścia niż rozumu , powinni przegrać gładko 0:3 a wyciągnęli na 3:2 , zwycięstwo to nie było w żadnym stopniu ich zasługą ale zasługą Bułgarów . Serbia jest ekipą dużo , dużo silniejszą od Kaziyskiego i spółki więc wyobraź sobie co ona zrobi z Kubą jeśli Bułgaria powinna wygrać 3:0? , pewnie to co w pierwszym meczu tych drużyn więc za bardzo nie ma co sobie tego wyobrażać tylko trzeba się cieszyć z tak dużego kursu na tak pewny mecz i trzeba stawiać ogromną kase na Serbie.

Piszesz tutaj jakieś bzdury o największym potencjale , ale wytłumacz mi w czym ten potencjał się objawia? dzisiaj praktycznie wszystkie argumenty są po stronie Serbii , i te czysto sportowe i te troche mniej jak boiskowy sprty czy doświadczenie . Myślisz że Kuba jest taka mocna i gdyby ktoś ich ogarnął to odrazu by wygrywali wszystko co się da? to się po prostu mylisz , jak dla mnie to ta ekipa nie absolutnie żadnych nadzwyczajnych umiejętności i dzisiaj zdecydowanie przegrywają na papierze z Serbią . Jeśli chodzi o rozgrywającego i atakującego to Europejska ekipa zjada rywali na siadanie , bo ma w swojej ekipie genialnego Grbica a przeciwnik dysponuje co prawda ciekawym i grającym bardzo niekonwencjonalnie Hierrezuelo ale nie jest to na pewno ta sama klasa co &quot;klasa sama w sobie&quot; czyli Nikola , co do atakującego to jest tutaj jeszcze wieksza przepaść czyli po jednej stronie fenomenalny Milijkovic który kończy praktycznie wszytko co się da a po drugiej stronie dwóch atakujących na bardzo podobnym poziomie którzy ciagle się zmieniają i każdy dokłada jakś spartoloną okazje , no bo nie oszukujmy się ale Cepeda i Hernandez to zwykłe przeciętniaki które mogły by czyścić buty Ivanovi . Porównując inne pozycje już nie ma takich przepaści i umiejętności są porównywalne bo jeśli chodzi o przyjęcie to po stronie Kuby przereklamowany dzieciak Leon który więcej psuje niż kończy i świetny Lleal , po stronie ekipy z Europy jest to znakomity i fenomenalny technicznie Janic którego technika moze być w meczu z Kubą bardzo potrzebna i jego obijanie bloku po prostu bezcenna , drugi przyjmujący to Kovacevic który furory nie robi ale jest całkiem dobrym siatkarzem . Środkowi to w ekipie Kuby fenomenalny Simon , chyba najlepszy na świecie na swojej pozycji i przeciętniak Camejo , jeśli chodzi o Serbie to tam pare środkowych tworzą również bardzo utalentowany Podrascanin i niezły Stankovic.
Tak więc jak widzicie porównanie umiejętności poszczególnych pozycji wyszło decydowanie na korzyść Serbów i myślę że dzisiaj nawet jeśli Kuba wejdzie na wyżyny swoich możliwości to będzie to zdecydowanie za mało aby pokonać rozpędzoną , Serbską lokomotywe.

Kuba - Serbia @ 2 (1.75) ⛔ 3:2

A tak nawiasem mówiąc to bukmacherzy na tych MŚ utopili sporo kasy , bo kto miał rozum to mógł łapać znakomite i pewne kusy , bo np. kto na innych dyscyplinach złapał by tak pewne 1.50 czy 1.60 jak wczoraj na wygranych Rosji i USA? nie mówie już o bonusach w postaci kursów na Serbie w pierwszym meczu z Kubą czy potem z Rosją ????
Bułgaria - Niemcy
Drugie spotkanie którego każdy człowiek co ma pojęcie o siatkówce nie odpuści , to mecz Bułgarii z Niemcami , w tym pojedynku oczywiście innej opcji niż zwycięstwo Bułgarów nie ma.

Niemcy wczoraj dostali srogi łomot od USA i nawet nie zauważyli jak Amerykanie się po nich przejechali , Bułgaria przegrała z Rosją ale w sumie zagrała dobry mecz i na pewno nie było wstydu , ale za to poprzedni mecz z Kubą pokazał jak bardzo są mocni i że mogli pokonać Kubańczyków w stosunku 3:0 po świetnej grze jednak zabrakło im szczęścia i ostatecznie ulegli 2:3 , nie mówie juz o pokonaniu Polaków bez straty seta. Bułgaria jak wiadomo dysponuje bardzo mocnym składem i o takich nazwiskach ja Kaziyski czy Nikolov słyszał chyba każdy , szczególnie ten pierwszy praktycznie w każdym meczu swoimi świetnymi atakami i zagrywkami robi różnice . Niemcy już tak mocnym składem nie straszą a ich gra jest w 90 % oparta na bezmyślnej sile i napieprzaniu na pałe , to 10 % techniki i znakomitych zagrań to Schops który jednak również na tych MŚ nie znajduje się w najwyższej formie , ale jednak jeśli na kogoś Bułgaria miała by tutaj uważać to tylko na niego .
Jednym słowem mówiąc obie ekipy dzieli przepaść i prawdopodobnie Bułgaria zrobi z Niemcami to co zrobiły z nimi USA czyli ogra ich bez straty seta po łatwym meczu.

Bułgaria - Niemcy @ 1 (1.50) ✅ 3:0
Bułgaria (-1.5 s.) - Niemcy @ 1 (1.90) ✅ 3:0
Na temat tego meczu już chyba wszystko zostało napisane , oczywiście pewne zwycięstwo Brazylii i nie ma innej możliwości.

Brazylia - Włochy @ 1 (1.35) ✅ 3:1
Brazylia (-1.5 s.) - Włochy @ 1 (1.60) ✅ 3:1

Meczu Rosji z USA raczej nie ruszam , choć jeśli musiałbym wyznaczyć faworyta to będzie to Rosja.
 
sportluk-26178 18

sportluk-26178

Użytkownik
Mistrzostwa Świata
Serbia - Kub a​
Zapowiada się nam bardzo emocjonujący pojedynek. Obie drużyny słyną ze swojej waleczności. Serbia jest wg mnie faworytem do tego, aby zagrać w niedziele w finale, lecz najpierw muszą ten mecz wygrać. Kubańczycy to ekipa, która potrafi zagrać koncertowo seta, po to, aby następną partię dostać sromotnie. Mecz z Bułgarią był dla nich bardzo szczęśliwy i gdyby nie błąd Aleksieva, to być może kogo innego byśmy dzisiaj oglądali w starciu z Serbią. Kuba na pewno wywnioskuje błędy z poprzedniego spotkania i dziś już na tą niestabilność nie będę mogli sobie pozwolić. Jakoś nie widzi mi się, żeby w tym meczu Serbowie pokonali Kubańczyków 3:0, gdyż to jest jednak półfinał i Kuba łatwo meczu nie odda, na wygranie chociażby jednego seta na pewno ich stać. Sądzę, że nie zabraknie też seta granego na przewagi, bo Kuba bardzo często takowe miała. Myślę, że over 187,5 w tym spotkaniu będzie najlepszą opcją i warto się na nią skusić po kursie 1,85 jaki oferuje nam Expekt!
Serbia - Kuba Typ: over 187,5 ✅ 226
Kurs: 1,85
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
1.Daj spokój , jeśli Kuba ugra w tym meczu chociaż seta to już będzie duża niespodzianka.
2.Może ci coś umknęło i nie zauważyłeś jak Serbia rozjechała bez najmniejszych problemów piekielnie silną Rosje a wcześniej również nawet się nie zmęczyła wygrywając z Kubą
.
3. Ekipa z Ameryki gra na tych MŚ po prostu słabo i na pewno nie należał jej się awans do 1/2 MŚ , z Bułgarią mieli 100 razy więcej szczęścia niż rozumu , powinni przegrać gładko 0:3 a wyciągnęli na 3:2 , zwycięstwo to nie było w żadnym stopniu ich zasługą ale zasługą Bułgarów .
4.Piszesz tutaj jakieś bzdury o największym potencjale , ale wytłumacz mi w czym ten potencjał się objawia? dzisiaj praktycznie wszystkie argumenty są po stronie Serbii , i te czysto sportowe i te troche mniej jak boiskowy sprty czy doświadczenie .
5.co do atakującego to jest tutaj jeszcze wieksza przepaść czyli po jednej stronie fenomenalny Milijkovic który kończy praktycznie wszytko co się da a po drugiej stronie dwóch atakujących na bardzo podobnym poziomie którzy ciagle się zmieniają i każdy dokłada jakś spartoloną okazje.

6.Porównując inne pozycje już nie ma takich przepaści i umiejętności są porównywalne bo jeśli chodzi o przyjęcie to po stronie Kuby przereklamowany dzieciak Leon który więcej psuje niż kończy


7.Tak więc jak widzicie porównanie umiejętności poszczególnych pozycji wyszło decydowanie na korzyść Serbów i myślę że dzisiaj nawet jeśli Kuba wejdzie na wyżyny swoich możliwości to będzie to zdecydowanie za mało aby pokonać rozpędzoną , Serbską lokomotywe.
1. Jak Kuba ugra seta to będize niespodzianka ? Nie przesadzaj już bo Kubańczycy to ścisła czołówka i nie zdziwie się jak wygrają ten mecz.
2. Tak, na pewno się nie zmęczyli w tym meczu... A 1 set oddali Kubańczykom bo po co mieli go wygrywac co nie ?
3. A niby w jakim stopniu to Bułgaria oddała im może mecz ? Jeżeli ktoś komuś by dał zwycięstwo w tym starciu to raczej Kubańczycy Bułgarom przez swoje błędy notorycznie popełniane. Aż 41 oczek oddali Bułgarom za darmo! Patrząc w inne elementy czysto siatkarskie to była przepaśc jak chociażby w ataku. 76-50 dla Kubańczyków w pkt z ataku. Na bloku owszem lekka przewaga Bułgarów, ale na zagrywce już remis.
Pisanie, że Kuba gra słabo na tych MŚ to poprostu śmiech na sali. Rozumiem, że można kogoś ubustwiac jak Ty to chyba robisz z Serbami, ale nie można miec klapek na oczach i nie widziec, że Kuba gra momentami najlepszą siatkówke. Przynajmniej najbardziej widowiskową. Nie wiem czy widzialeś mecz Kuba - Brazylia? Jeżeli nie to prosze nie pisz więcej bzdur na temat Kubańczyków.
I o ich słabości zapewne świadczy fakt, że nie odpuścili żadnego meczu tak?
4. Pisanie o potencjale Kubańczyków to nie jest żadna mrzonka. Popatrz jaką oni mają łatwośc przy wykonywaniu ataku, zagrywki. Skocznośc, moc. Jedyny mankament to gorąca głowa i słabsza gra w defensywie. Gdyby nie chora sytuacja w ich kraju to ogrywali by się we Włoszech i wtedy by to wyglądało jeszcze lepiej. Wystarczy spojrzec na Juantorene czy Denisa Angela jak sobie poczynają w Serie A .
5. Robienie jakiegoś bożka z Milijkovica na tym turnieju nie przystoi. Dostal tyle czap od bloku rywali, a także walił po outach w meczu z Polakami, że żal było patrzec. Klasyfikacje atakujących także jakoś wysoko go nie uwzględniają. Dopiero 13msc z ok 48% skutecznością w ataku. Wyżej jest właśnie Hernandez i Leon...
Hernandez i Cepeda może i nie grają tak skutecznie, ale są leworęczni i dynamiczni. Nie można ich lekceważyc. Miec w zespole dwóch uzupełniających się atakujących to atut. Bo gdyby Polacy mieli Wlazłego w formie to miałby kto zmieniac Gruszke, a u Kubańczyków tak jest. Nie idzie jednemu wchodzi drugi i ciągnie gre.
6. Może i ten dzieciak psuje niektóre okazje, ale z Bułgarią to on w najwazniejszym momencie odwrócił losy meczu. Już nie pamiętam w który secie to było, ale poszedł na zagrywke i zaliczył dwa lub trzy punktowe serwiwy w samej końcówce więc nie powiesz mi, że jest słaby. Jest jeszcze młody, a potencjał jakim dysponuje to Janic z Kovacevicem razem nie mają tyle. A pisanie o nich, że są znakomici i fenomenalni to nie skomentuje... Może i są dobrzy, ale taki Janic pokazał jaki jest fenomenalny w Treflu Gdańsk...
7. Może i Twoje podsmowanie poszczególnych pozycji wyszło na korzyśc Serbów, ale zapomniałeś dodac, że jest to spojrzenie subiektywne ;)
 
T 17,7K

tadzin

Użytkownik
Bułgaria – Niemcy


Wczorajsze mecze obydwu drużyn, wybitnie pokazały ich główne wady i zalety. Bułgarzy grając przeciwko Rosjanom zagrali bardzo dobre spotkanie i w tej porażce można doszukać się wielu podobieństw co do klęski Bułgarów z Kubańczykami. Najbardziej rzucało się w oczy to iż Bułgarzy dość łatwo tracili z trudem wypracowaną przewagę w końcówkach setów, co skutkowało przegraniem wygranego praktycznie seta (2. i 4. Set przeciwko Kubie oraz 2. i 4. Przeciwko Rosji). W TB przeciwko Kubie załamało to Bułagrów, którzy kompletnie stracili ducha walki i przegrali gładko TB do 8. Jeśli mowa o wadach zespolu bułgarskiego, to miewaja oni spore problemy w przyjęciu za sprawą drugiego przyjmującego Todora Aleksieva, który wczoraj został parę razy trafiony przez Muserskiego. Bardzo rzadko uruchamiana jest gra przez środek, jednakże mimo tego skrzydłowi radzą sobie bardzo dobrze na podwójnym czy czasem potrójnym bloku. Dużą zaletą jest mocna zagrywka szczególnie Nikolova, który w bardzo ważnych momentach potrafi ustrzelić asa. Jeśli Bułgarzy zagrają na podobnym poziomie przeciwko Niemcom to wynik 3-0 jest bardzo prawdopodobny. To co zagrali Niemcy przeciwko USA było bardzo słabe. Bardzo szwankowalo przyjęcie, szczególnie przy zagrywkach Stanleya i Lee (jego flot upolował nawet Libero Tille). W drużynie niemieckiej można wskazać raptem 3 zawodników, którzy zagrali naprawdę dobrze. Jochen Schops sam trzymał siłe w ataku Niemców, zas rownie dobrze wspomagal go Kromm. Zmiana Tischera na Steuerwalda dała również skoro korzyści, zaczal grać środek, było kilka rozegrań na drugą linie. Kompletnie nie podoba mi się schematyczna gra Tischera grającego praktycznie tylko po skrzydłach. Niemcy maja ogromną lukę jeśli chodzi o pozycję drugiego przyjmującego, w poprzednich meczach calkiem niezle sobie radzil Bjoern Andre, lecz dzis kompletnie nie trzymal przyjecia, a w ataku radzil sobie dosc przeciętnie. Zmiana na Schwarza nic nie dała, gdyz również przyjmowal zle. Podsumowując dla Niemcow nie widze zbyt duzo opcji, chyba ze jako tako polepszą swoje przyjęcie i uruchomią choć troche srodek, choc to i tak będzie za malo na Bulgarie, która na wlasne zyczenie przegrywa mecze z czołówką tj z Kuba czy Rosją.

Bulgaria -1,5Niemcy 1,85 unibet✅ 3-0
Bulgaria -7,5Niemcy 1,85 unibet✅ 77-69
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Serbia-Kuba
typ; 1-3
5.0
Bet365
Analiza
Dziś w spotkaniu polfinalowym siatkarskich mistrzostw swiata kubanczycy spotkaja sie z serbami . Mimo , ze Serbowie doznali na tych mistrzostwach juz dwoch porazek to jednak znajduja sie w polfinale . Tak wlasnie zostaly skonstruowane zasady na tegorocznych mistrzostwach , ze oplacalo sie przegrywac . Serbowie podlozyli sie Kanadyjczykom oraz Polakom , dzieki czemu trafili do teoretycznie slabszych grup ktore w cuglach wygrali . Serbia jednak mimo wszystko nie prezentuje we Wloszech oszalamiajacej dyspozycji . Zdecydowanie lepiej w moim odczuciu spisuje sie Kuba . Kubanczycy nie przegrali jeszcze ani jednego spotkania . Nie kalkulowali , wygrywali wszystko . Pokonali nawet Brazylijczykow , w spotkaniu ktore bylo chyba jak do tej pory najlepsze na tych mistrzostwach . Sadze , ze droga serbow zakonczy sie dzis i to kuba bedzie cieszyla sie z udzialu w finale MŚ .
Mylisz się, a już szczególnie w pogrubionym fragmencie - Kuba przegrała jeden mecz i to właśnie z Serbami 3:1 // Marnik
 
lukas155 11

lukas155

Użytkownik
Serbia - Kuba
Typ: Serbia @1,81 Pinnacle⛔
Ja zagrałem ten typ zaraz po wystawieniu kurów i udało mi się złapać @1,91, teraz kursy idą w dół, lecz nadal uważam, że warto zagrać ten typ. Bez wątpienia oby dwa zespoły to bardzo mocne ekipy.Jednak po tym co zobaczyłem w meczu Bułgaria- Kuba utwierdziłem się w przekonaniu, że Kuba pomimo tego, że ma świetnych zawodników ma poważne problemy mentalne. I to jest główny punkt zaczepienia tego typu, gdyż nie sądzę aby byli w stanie ugrać nawet 2 sety, z drużyną o wiele bardziej doświadczoną i będącą w świetnej formie(patrz zwycięstwo z Rosją) jaką jest Serbia.
Hiszpania - Francja
Typ: Francja @2,35 Pinnacle✅
Wczoraj miałem okazję oglądać w akcji drużynę Hiszpanii w meczu z Argentyną(1:3) i jedyne co mnie zaskoczyło biorąc pod uwagę grę obu drużyn to to, że Hispzania ugrała seta. Na tle średniej Argentyny spisywali się naprawdę słabo. Lecz patrząc obiektywnie to samo można by powiedzieć o reprezentacji Francji(ostatnie 3 mecze bilans setowy 1:9). Ja jednak uważam, że mimo wielu dużych kłopotów kadrowych Francuzi wyczują szansę na wygraną i ją osiągną. Jest to przecież drużyna z wielkimi aspiracjami i na sam koniec MŚ będą chcieli chociaż częściowo zmazać plamę ze swojego honoru. Liczę na przebudzenie takie jak w 3 secie meczu z Włochami.
 
midel 189

midel

Użytkownik
Daj spokój , jeśli Kuba ugra w tym meczu chociaż seta to już będzie duża niespodzianka. Może ci coś umknęło i nie zauważyłeś jak Serbia rozjechała bez najmniejszych problemów piekielnie silną Rosje a wcześniej również nawet się nie zmęczyła wygrywając z Kubą . Ekipa z Ameryki gra na tych MŚ po prostu słabo i na pewno nie należał jej się awans do 1/2 MŚ , z Bułgarią mieli 100 razy więcej szczęścia niż rozumu , powinni przegrać gładko 0:3 a wyciągnęli na 3:2 , zwycięstwo to nie było w żadnym stopniu ich zasługą ale zasługą Bułgarów . Serbia jest ekipą dużo , dużo silniejszą od Kaziyskiego i spółki więc wyobraź sobie co ona zrobi z Kubą jeśli Bułgaria powinna wygrać 3:0? , pewnie to co w pierwszym meczu tych drużyn więc za bardzo nie ma co sobie tego wyobrażać tylko trzeba się cieszyć z tak dużego kursu na tak pewny mecz i trzeba stawiać ogromną kase na Serbie.

Piszesz tutaj jakieś bzdury o największym potencjale , ale wytłumacz mi w czym ten potencjał się objawia? dzisiaj praktycznie wszystkie argumenty są po stronie Serbii , i te czysto sportowe i te troche mniej jak boiskowy sprty czy doświadczenie . Myślisz że Kuba jest taka mocna i gdyby ktoś ich ogarnął to odrazu by wygrywali wszystko co się da? to się po prostu mylisz , jak dla mnie to ta ekipa nie absolutnie żadnych nadzwyczajnych umiejętności i dzisiaj zdecydowanie przegrywają na papierze z Serbią . Jeśli chodzi o rozgrywającego i atakującego to Europejska ekipa zjada rywali na siadanie , bo ma w swojej ekipie genialnego Grbica a przeciwnik dysponuje co prawda ciekawym i grającym bardzo niekonwencjonalnie Hierrezuelo ale nie jest to na pewno ta sama klasa co &quot;klasa sama w sobie&quot; czyli Nikola , co do atakującego to jest tutaj jeszcze wieksza przepaść czyli po jednej stronie fenomenalny Milijkovic który kończy praktycznie wszytko co się da a po drugiej stronie dwóch atakujących na bardzo podobnym poziomie którzy ciagle się zmieniają i każdy dokłada jakś spartoloną okazje , no bo nie oszukujmy się ale Cepeda i Hernandez to zwykłe przeciętniaki które mogły by czyścić buty Ivanovi . Porównując inne pozycje już nie ma takich przepaści i umiejętności są porównywalne bo jeśli chodzi o przyjęcie to po stronie Kuby przereklamowany dzieciak Leon który więcej psuje niż kończy i świetny Lleal , po stronie ekipy z Europy jest to znakomity i fenomenalny technicznie Janic którego technika moze być w meczu z Kubą bardzo potrzebna i jego obijanie bloku po prostu bezcenna , drugi przyjmujący to Kovacevic który furory nie robi ale jest całkiem dobrym siatkarzem . Środkowi to w ekipie Kuby fenomenalny Simon , chyba najlepszy na świecie na swojej pozycji i przeciętniak Camejo , jeśli chodzi o Serbie to tam pare środkowych tworzą również bardzo utalentowany Podrascanin i niezły Stankovic.
Tak więc jak widzicie porównanie umiejętności poszczególnych pozycji wyszło decydowanie na korzyść Serbów i myślę że dzisiaj nawet jeśli Kuba wejdzie na wyżyny swoich możliwości to będzie to zdecydowanie za mało aby pokonać rozpędzoną , Serbską lokomotywe.

Kuba - Serbia @ 2 (1.75)
Wiesz w ogóle o czym piszesz? Serbowie łatwiutko wygrali z Rosją? To chyba inny mecz widzieliśmy. Gdyby Rosjanie nie pokpili sprawy i Grankin nie grał cały czas na Michajłowa to Serbowie więcej niż seta by nie ugrali. Kolejna sprawa to mecz Bułgarów z Kubą. Można mówić, że Bułgarzy przegrali na własne życzenie, bo mając 23-21 w 4. secie, a później dwie piłki meczowe - trzeba jednak docenić klasę tych, co z takich opresji wyszli - w tb, gdy Kuba złapała swój rytm Bułgaria nie istniała. Podobnie spotkanie w pierwszej fazie grupowej z Brazylią - sądzisz, że Brazylijczycy specjalnie przegrali by zagrać z medalistami poprzednich mistrzostw - jeśli nie to doceń klasę jednej z niewielu ekip, która na tych mistrzostwach nie kombinuje, nie liczy tylko gra i wygrywa, dodatkowo czyniąc to w piękny sposób i tworząc wspaniałe widowisko. Dla mnie to właśnie oni są faworytem, a nie przeciętnie grający Milijković i spółka.
A cytat
. Ekipa z Ameryki gra na tych MŚ po prostu słabo i na pewno nie należał jej się awans do 1/2 MŚ
Nie wiem czy uznać za żart czy za wyraz sarkazmu pod adresem systemu rozgrywania tych mistrzostw.
 
marnik 18

marnik

Forum VIP
Serbia -0,5 pkt - Kuba 1,85 Wiliam Hill

Serbowie już raz spotkali się z Kubańczykami i wyszli z tego spotkania zwycięsko. Teraz sytuacja wygląda zupełnie inaczej. Serbowie zagrali bardzo dobry mecz i wyeliminowali Rosjan z dalszej gry, nastroje w zespole są bardzo dobre. Liderzy zespołu to doświadczeni Grbić i Milijković. Wnoszą do zespołu wiele sportowo i mentalnie. Serbia z każdym meczem gra lepiej. Kuba przeciwnie ostatnie dwa mecze zagrała słabo, poniżej swoich możliwości. Najpierw pomęczyli się z przeciętną Hiszpanią, później wygrali co prawda z Bułgarami, ale prawda jest taka, że powinni ten mecz przegrać. Leal zagrał tragicznie w ataku, z Bułgarami miał skuteczność rzędu 30 procent. Cała gre ofensywną trzymał prawy atak, Simon i Leon. To za mało na Serbów, tym bardziej ze środkowi Serbii a Bułgarii to zupełnie inna klasa. Kuba nie jest już tak groźna jak na początku turnieju. W meczu z Bułgarami można było już zauważyć momenty spojrzeń i mały pretensji za stracone piłki miedzy zawodnikami. Kubie ponadto w całym meczu często sie zdarza jeden odpuszczony set, kiedy widzą już ze nie maja szans na zwycięstwo popełniają błędy seriami. W następnym secie już zazwyczaj graja swoje, ale małe pkt uciekają. Serbowie czegoś takiego nie robią, albo zdarza im sie to o wiele rzadziej. Mój typ właśnie bazuje na tym założeniu. Linia -0,5 na Wiliamie Hillu lub +2,5 na betcliku (kurs 1,75) wydają mi się najpewniejsze na ten mecz. Ponieważ istnieje szansa, że typ wejdzie nawet przy porażce Serbów w całym meczu.

Brazylia -1,5 seta - Italia 1.75 William Hill

Brazylia rozpoczęła ten turniej słabo, zresztą ona ma to w zwyczaju. Grała dobrą siatkówkę i zła, ale co trzeba było to wygrywała. Prawdziwa gra rozpoczęla się od meczu z Czechami. Bardzo ładne spotkanie. Czesi walczyli dzielnie, mieli już prawie Brazylijczyków, ale Brazylia i tak dała radę sie pozbierać i pokazać, że nie bez powodu uważana jest za najlepsza drużynę na świecie. Po Czechach gładko pokonali Niemców (jeżeli spojrzeć w statystyki szału nie ma, ale nie trzeba było - sety wygrywane były bardzo pewnie). Składu nie bede opisywał kazdy wie na co ich stać.

Włosi natomiast cały czas grają w miarę równo poprawnie. Bez jakiś rewelacji ot średnio-dobra ekipa, faworyzowana z racji bycia gospodarzem (terminarz, drabinka, sędziowie). To również wszyscy wiemy. W ostatnich meczach zwyciężali, ale ich wygrane nie były jakieś bardzo pewne czy widowiskowe. Ledwo pokonali USA, które nie grały jakos rewelacyjnie oraz dali sobie urwać seta rozbitej drużynie Francji. Co najbardziej raziło w tych meczach to mało gry środkiem oraz beznadziejna forma Fei&#39;ego (wchodził za niego Lasko, ale on też grał słabo).

Nie wyobrażam sobie żeby jakakolwiek ekipa mogła choćby zagrozić Brazylii na tym poziomie bez atakującego. Dwóch dobry przyjmujących to za mało. Brazylia ma piekielnie mocną zagrywkę, jeżeli ona zaskoczy i Italia będzie zmuszona do gry tylko skrzydłami to dostanie srogie lanie, ale nawet bez niej nie wyobrażam sobie zeby Włosi mogli powalczyć. Wg mnie to będzie 3:0, ale gram bezpieczniej.
Ponadto dobrymi typami wg mnie są:
Czechy - Argentyna
Hiszpania - Francja
Swoje mecze powinni wygrać także Bułgarzy i Rosjanie.
 
remo91 57

remo91

Użytkownik
[..] a nie przeciętnie grający Milijković i spółka.
trochę przegiąłeś z tym że Milijkovic to przeciętniak o_O
Ze względu na to że jestem kibicem Serbii stawiam na ich zwycięstwo z Kubą. To prawda że kombinowali, ale do tego nakłaniał regulamin i ten kto wykazał się inteligencją to wykorzystał i dostał się do następnych etapów. I Brazole i Serbowie to wykorzystali, Włosi nie musieli bo samym regulaminem wpisali się do półfinałów ???? Kubańczycy też zdaje się odpuścili w jednym z meczy właśnie z Serbami.
Moim zdaniem zawsze odważny i ciągnący do przodu zespół (a do tego przeciętnie grający &lt;śmiech&gt;) Milijkovic pokona ekipę Kuby. Zapewne będzie to zacięty pojedynek i zakończy się Tie-Brakiem tak jak w Lidze Światowej. Będzię to starcie siatkówki dynamicznej i kombinacyjnej z siłową która w efekcie da piękny spektakl.
Serbia @1,65
DW: 3:2 @4,5
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP


Zaczynamy od spotkania o miejsce 11. Francuzi celowali znacznie wyżej, Hiszpanie powinni być zadowoleni ze swojego występu. Faworytem Bukmacherów tak jak to było we wczorajszym spotkaniu z Argentyną znowu jest reprezentacja Hiszpanii.

Obie reprezentacje wczoraj opisywałem. Więc analiza króciutka. Jeżeli ktoś ma ochotę może wrócić do tego: Hiszpania &amp; Francja okiem Redwitza !

Francuzi wczoraj zagrali bardzo słabo. Reprezentacja Czech prezentuje się we Włoszech świetnie i ich zwycięstwo nad Trójkolorowymi nie było wielkim zaskoczeniem. Widać, że z zespołu troszkę uszło powietrza. Wyrzucenie z reprezentacji Earvina Ngapetha również nie wpłynęło dobrze na cały zespół. To będzi ich ostatnie spotkanie i na pewno będą chcieli je wygrać. Są świetnie wyszkoleni technicznie, mają bardzo dobre przyjęcie. Troszkę brakuje jednak skuteczności w ataku.

Reprezentacja prowadzona przez Trenera Julio Velasco do wybitnych nie należy. Grają solidnie, ale bez rewelacji. Cały ten wózek ciągnie Iban perez, który prezentuje się świetnie. Najjaśniejsza postać tego zespołu. Dużą siła Hiszpanów są również środkowi. Doświadczony Julian Garcia-Torres i Jorge Fernandez/Alberto Salas. Podobnie jak reprezentacja Francji powinni podejść do tego spotkania zmotywowani. Ostatnia szansa, żeby pokazać się na tych Mistrzostwach z bardzo dobrej strony.

Dla mnie faworytem cały czas jest reprezentacja Francji. Vadeleux na ataku radzi sobie przeciętnie. Podopieczni Philippe Blaina mają jednak na środku całkiem dobrych zawodników, którzy mogą obyć alternatywą dla skrzydeł. Dobre przyjęcie i świetna gra w boronie moze Francuzów przybliżyć do zwycięstwa w tym spotkaniu.

Francja @ 2.20 Unibet ✅
Francja +1.5 (Sets Handicap) @ 1.60 Unibet ✅

Bułgaria - Niemcy


Przed Nami spotkanie o miejsce 7. Niemcy mogą być zadowoleni ze swojego występu na tym Turnieju. Chociaż w decydujących spotkania jak na razie prezentują się bardzo słabo. Bułgarzy celowali w strefę medalową. Nie udało się, ale cały czas prezentują się z dobrej strony. Wczoraj po wyrównanym spotkaniu ulegli reprezentantom Rosji.

Jeżeli ktoś chce wrócić do personaliów zapraszam: Bułgaria okiem Redwitza ! i Niemcy okiem Redwitza !

Bułgaria ma charakter. Strasznie było mi ich szkoda po spotkaniu z Kubańczykami, ale cóż. Niewykorzystane sytuacje się mszczą. Taki jest sport. Dzisiaj wydaje mi się, że uporają się z reprezentacją Niemiec. Kluczem do zwycięstwa będzie mocna zagrywka i skuteczny blok. Jak wiemy w reprezentacji Trenera Prandiego ma kto zagrywać i blokować. Sporym zaskoczeniem było pojawienie się wyjściowym skłądzie Andreya Zhekova, który miał już w tym Turnieju nie zagrać. Gra Bułgarów opiera się na skrzydłach. Matey prezentuje się świetnie, Vladimir Nikolov również dobrze sobie radzi. Trochę odstaje Todor Aleksiev.

Po stronie Niemiec nie wiem czy wystąpi Gyorgy Grozer. Wczoraj zabrakło go w spotkaniu z USA i przyczyny nie znam. Rozgrywający reprezentacji Niemiec gra na pewno bardziej urozmaiconą siatkówkę od Zhekova. Dwie armaty ciągnę grę w reprezentacji Trenera Lozano. Atakujący Schops lub Grozer i bardzo wysoki przyjmujący Robert Kromm. Na przyjęciu kłopoty miewają Kromm i Andrae. Bardzo solidnie prezentuje się Libero Ferdinand Tille.

Bułgarzy mają coś do udowodnienia. Celowali wyżej i miejsce 7 na pewno nie jest dla nich czymś szczególnym. Dla poprawienia atmosfery ważne jest dla nich zwycięstwo w dzisiejszym spotkaniu. Porażka z Kubańczykami długo może siedzieć im w głowach.

Bułgaria @ 1.42 Unibet ✅
Bułgaria -1.5 (Sets Handicap) @ 1.85 Unibet ✅
Bułgaria -7.5 (Match Points Handicap) @ 1.85 Unibet ✅

Kuba - Serbia


Cały dzień bez prądu. Wcześniejsze analizy pisane wczoraj. Do meczu mało czasu i nie zdąże już napisać. Przepraszam, że bez analizy.

Kuba @ 2.00 Unibet ✅

Kuba jest wielka !!!
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP


Mecz decydujący o kolejności przy miejscach 9-10, które powinny być sukcesem dla obu reprezentacji. Faworytem Bukmacherów są Czesi i prawidłowo.

Wczoraj opisywałem te drużyny, więc można wrócić do mojego posta, który jest tutaj: Argentyna &amp; Czechy okiem Redwitza !

Argentyńczycy mają młody zespół, który za kilka lat może być groźny. Podopieczni Trenera Javiera Webera grają szybko, kombinacyjnie i ten Turniej mogą zaliczyć do udanych. Najważniejszą postacią w zespole jest Facundo Conte, o którym wiele już pisałem. Argentyńczycy dobrze radzą sobie w przyjęciu i całkiem nieźle w ataku. Wczoraj bardzo dobrą zmianę dał Gustavo Scholtis, który prawie cały Mundial stał w kwadracie dla rezerwowych.

Czesi są rewelacją tego Turnieju. Grają swoją siatkówkę, cały czas cieszą się grą. Wiedzą, że w takim składzie na wielkiej imprezie już razem mogą nie zagrać. Poszczególni zawodnicy kapitalnie prezentują się w różnych rankingach. Lukas Tichacek - 1 miejsce w klasyfikacji na najlepiej rozgrywającego, Peter Platenik - 2 miejsce w klasyfikacji na najlepiej atakującego i 1 miejsce w klasyfikacji na najlepiej przyjmującego, Jiri Popelka - 4 miejsce w klasyfikacji na najlepiej atakującego, Martin Krystof - 4 miejsce w klasyfikacji na najlepiej przyjmującego, 3 miejsce w klasyfikacji na najlepszego libero, 3 miejsce w klasyfikacji na najlepiej broniącego.

Czesi bardzo dobrze przyjmują. Przy dobrze dogranej piłce Tichacek gra bardzo swobodnie. Często korzysta ze środkowych i uruchamia pajpa. Cała trójka skrzydłowych gra na bardzo wysokim poziomie. Liczę na zwycięstwo podopieczny Trenera Jana Svobody.

Czechy @ 1.55 Unibet ⛔
Czechy -1.5 (Sets Handicap) @ 2.10 Unibet ⛔



Przed Nami (Mam nadzieję.) wielkie, siatkarskie święto. Gospodarze Turnieju zmierzą się z obrońcą tytułu i głównym faworytem do złota, Brazylią.

Jeżeli chodzi o personalia: Włochy okiem Redwitza ! Brazylię wszyscy znają, więc nie trzeba niczego przybliżać.

Włosi jak na razie wygrywali wszystko. Przeciwnicy nie byli specjalnie mocni (Tylko USA z najwyższej półki.), ale wygrać trzeba było na parkiecie. Podopieczni Trenera Anastasiego w ataku nie grają nadzwyczajnie. Skrzydłowi grają przyzwoicie, ale bez rewelacji. Dobre zawody rozgrywa środkowy Luigi Mastrangelo i rozgrywający Valerio Vermiglio. Italia moż mieć trochę problemów w przyjęciu (Dobrym pomysłem na ten mecz może być Matej Cernic.), ale Vermiglio nawet z trudnej piłki potrafi zdziałać cuda.

Brazylia cały czas jest najlepsza na świecie. Pomimo tego, że nie rozbija rywali tak jak kiedyś, nadal posiada kapitalnych zawodników. Rezende rozgrywa szybko, bardzo często wykorzystuje środkowych. Najrówniej cały czas prezentuje się Murilo (Jeden z lepszych przyjmujących na świecie.). Trudno znaleźć najsłabszy punkt w drużynie Trenera Rezende. Mario na pewno jest słabszym zawodnikiem od Sergio, ale prezentuje się przyzwoicie. Leandro Visotto prezentuje się tylko przeciętnie.

Włosi potrafią grać dobrze w obronie. Mastrangelo dzieli i rządzi na siatce. Po obu stronach siatki zobaczymy bardzo doświadczonych zawodników. Spodziewam się naprawdę fajnego widowiska. Wiadomo, że gospodarzom pomagają ściany. Liczę, że sędziowie w tym spotkaniu nie będą chcieli odegrać głównej roli.

&quot;Moja&quot; Kuba wygrała dzisiaj swoje spotkanie półfinałowe i czeka na zwycięzcę tego spotkania. Chciałbym, żeby Kubańczycy w końcu zdobyli Mistrzostwo Świata. Łatwiejszym przeciwnikiem dla nich byliby Włosi.

Nie mam wielu pomysłów na to spotkanie, więc leciutko zagram na gospodarzy. Wielu argumentów przemawiających za ich zwycięstwem nie ma. Typ rekreacyjny.

Włochy @ 2.95 Unibet ⛔
 
midel 189

midel

Użytkownik
Mieliście racje, Miljković grał genialnie !!! Tyle tylko, że przy nic nie znaczących piłkach, w tb został złapany punktowo z tego co liczyłem 3-4 razy, 3 seta ciągnął do końcówki, w której dwie zagrywki w kosmos i kilka nieskończonych ataków. Nie ma co go wychwalać, bo nie jest to już ten zawodnik co parę lat temu. Owszem - klasa pozostała, ale są jej tylko przebłyski. Brawo KUBA !!!!
 
luki86 3

luki86

Użytkownik
Mieliście racje, Miljković grał genialnie !!! Tyle tylko, że przy nic nie znaczących piłkach, w tb został złapany punktowo z tego co liczyłem 3-4 razy, 3 seta ciągnął do końcówki, w której dwie zagrywki w kosmos i kilka nieskończonych ataków. Nie ma co go wychwalać, bo nie jest to już ten zawodnik co parę lat temu. Owszem - klasa pozostała, ale są jej tylko przebłyski. Brawo KUBA !!!!
Podkreślasz tylko na negatywy gry Miljkovića. Ale nie zauważyłeś, że w tie-breaku to więcej niż połowa piłek była kierowana do niego, pod koniec meczu już prawie każda. I to nie były dobre rozegrania tylko wystawy na podwójny, potrójny blok. Mówisz o zagrywkach w kosmos, a nic nie piszesz o asach serwisowych, w tym dwa z rzędu. 30 pkt jednak zdobył i pozytywne oceny za ten mecz mu się należą.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom