>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Mistrzostwa świata w siatkówce mężczyzn - Włochy 2010

Status
Zamknięty.
pawoman 3

pawoman

Użytkownik
Hiszpania - Rosja 1 3.50

Te MŚ to mistrzostwa kombinacji ... ale nie wazne kto ile bedzie kombinowal i tak wygra Brazylia ... Ruscy dzis policza co trzeba ugrac a czego nie ... jesli wygraja to sami spisza sie na porazke i trafia do grupy z Brazylia ... Zobaczymy czy Ruscy tak jak i Polacy uwazaja ze moga wygrac z kazdym ... jesli tak to dzis wygraja ... ale nie sadze

Bułgaria - Polska 2 1.55
Inne wyniku nie widze ... gralbym tazke -1.5 .. wczoraj porazka na maxa dzis z nozem na gardle ... przegrana oznacza koniec MŚ .. ale nawet wygrana moze okazac sie porazka .. dlatego dzis musza zniszczyc Bulgarow

Niemcy - Włochy 1 3.50
Niemcy ze spotkania na spotkanie graja coraz lepiej .. moga jeszcze namieszac na tych MŚ ..co najlepsze wygrany tej grupy napewno bedize mial lepsza przeprawe w nastepnej rundzie niz ten z drugiej lokaty .... W tym spotkaniu zdecydowanie mysle ze szanse sa rowne 50/50 ... tu kalkulacji nie bedzie .. kazdy chce wygrac


Moim zdaniem dubel dnia warty gry
Bułgaria - Polska 2 1.55
Niemcy(+9.5) - Włochy 1 1.85
stawka 9/10

Jesli to nie wejdzie koncze z tym mundialem :p
 
sergio1990 43

sergio1990

Użytkownik
dla mnie te mistrzostwa sa troche chore. jak w 2 rundzie moga sie spotkac ostatni medalisci mistrzostw swiata? poziom w siatkowce sie wyrownuje bo kto by pomyslal ze USA przegraja z Czechami do zera a ze Francja ulegnie Argentynie. dzisiaj Polaczki musza pocisnac Bulgarow do zera i liczyc na Brazylie jutro a czy Brazylia zagra nam na reke?? czy zagra jak Serbia w meczu z Polska ??
 
huczek 14

huczek

Użytkownik
Siatkówka, MŚ , godz. 17.00
Spotkanie:Bułgaria-Polska ( hc sety 0-1,5)
Typ:1
Kurs:5.5
Bukmacher: Betsafe
Analiza:
W ostatnim okresie odnosnie tych mistrzstw mowi sie głownie o beznadziejnym systemie rozgrywek zafundowanym nam przez gospodarzy.Faktycznie nie sprawiedliwym jest fakt,ze nasza reprezentacja jako zwyciezcy grupy zostali przydzieleni do druzyn Brazylii i Bułgarii. Mało tego, w dodatku rozpoczela ona pierwszy mecz i po zaledwie kilkunastu godzinach przerwy gra kolejny. Trudno, zostalismy oszukani i W tej kwestii nie mozna bylo juz nic zrobic. Pretensje jednak trzeba bylo odlozyc na bok, wyjsc na boisko i pokazac swoje umiejetnosci. Niestety mozna powiedziec ,ze nasi zawodnicy praktycznie spotkanie z Brazylia przegrali jeszcze w szatni. Nasza gra na tle Brazylijczykow wygladla wrecz tragicznie. Fatalnue funkcjonowalo przyjecie i sierwis. Castellanni juz sam nie wiedzial jak reagowac na wydarzenia z boiska. Praktycznie zaden zmiennik Michal Ruciak, Patryk CZarnowski, Mariusz Wlazly Grzegorz Łamacz czy Zbigniew Bartman nie byli w stanie odmienic gry naszej reprezentacji. POrazka stala sie zatem faktem. Dzisiaj rywal wydaje sie byc zdecdyowanie slabszy. Jednak pamietajmy,ze mamy ciagle doczynienia z medalista poprzednich mistrzostw świata. Po mimo nie najlepszej atmosfery w tej druzynie i słabszych spotkaniach na tych mistrzostwach ciagle naleza do jednych z głównych faworytów tej imprezy. Tacy zawodnicy jak Mateja Kazijski czy Vladimir Nikołow sa znani kazdemu kibicowi siatkówki. Niestety dzisiaj reprezentacja Bułgarii wykorzysta nasze zmeczenie. Nie jest mozliwe odbudowanie sie po zaledwie 18 godzinach. Błedy w grze takze juz praktycznie nie podlegaja korekcie. Dzisiaj po takim kursie bez watpienia warto jest postawic swoje pieniadze na Bułgarów.
 
natmar21 100

natmar21

Użytkownik
Polska - Bułgaria ponad 185,5 pkt.
Bet365 oferuje kurs 1,85 za przekroczenie w/w granicy punktów.W tym meczu nie może być jakichkolwiek kalkulacji.Obie drużyny dobrze wiedzą że trzeba grać na maxa.Polacy mają nóż na gardle i to w podwójnym znaczeniu.Nie dość że musimy wygrać to jeszcze nie wiadomo czy to zwycięstwo da nam awans.Wygrana ponad 19 punktami ucina wszelkie spekulacje i praktycznie zamyka Bułgarom możliwość gry dalej w MŚ.Pytanie czy tak się stanie i czy udźwigniemy ciężar takiej sytuacji.Uważam że to nas może usztywnić i ograniczyć nasze możliwości dobrej gry.Bułgarom każde zwycięstwo z nami daje awans a przegrana niewielką ilością punktów daje jeszcze nadzieję .Gdyby ten mecz był grany jako pierwszy w naszej grupie ( wczoraj ) to z pewnością nasze szanse wygranej byłyby dużo większe niż są teraz bo i presja byłaby znacznie mniejsza.To że Bułgarzy do tej pory grali słabiej nie oznacza że nie są groźnym zespołem.Jeśli Zhekov poprawi swoją dotychczasową grę a stać go na to , to będzie stało przed nami trudne zadanie jakim jest wysoka wygrana .Dziś Bułgarzy tak jak i Polacy dadzą z siebie wszystko .W związku z tym myślę że walka będzie się toczyć od pierwszej do ostatniej piłki, a cztery zacięte sety powinny pokryć linię zaproponowaną przez bet365.​
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Obstawianie tych Mistrzostw narazie zawieszam bo to co się dzieje to szkoda gadac.
Teraz popatrzyłem i &quot;poanalizowałem&quot; kto na kogo trafi to już tak bardzo wygrana Argentyny z Francją mnie nie dziwi bo gdyby zajeli 1msc w tej grupie to trafili by na 1msc z grupy H czyli chyba Serbów i 2msc z grupy I czyli teoretycznie Hiszpanów, ale tu właśnie może byc haczyk bowiem Rosjanom bardziej kalkuluje się to 2msc by trafili do tej grupy bowiem wygrywajac swoją grupe trafiają od razu naprzeciw Brazylii i Kubie! A więc ja się bym dzisiaj też spodziewał troszke drugiego składu w zespole Sbornej tak jak to miało miejsce przy ich meczu z Portoryko.
Francja wychodząc z 2msc trafia na raczej USA i 1msc w grupie gdzie są Niemcy i Włosi.
Paradoksalnie Polakom ta wczorajsza porażka może wyjśc na dobre, ale konieczne do tego jest zwycięstwo dzisiaj i jutrezjsze zwycięstwo Brazylijczyków nad Bułgarami. Już mówie dlaczego. Otóż z 2msc w tej grupie czekac na nas będą Czesi i Niemcy/Włochy. Ale teraz trzeba &quot;tylko&quot; wygrac mecz z Bułgarią, który będziemy rozpoczynali w roli faworytów wobec słabego wejścia w turniej Bułgarów. Mam tylko nadzieje, że sobie poradzimy i zagramy o niebo lepiej niż wczoraj. Bo w dniu wczoarjszym szwankowało wszystko! Trzeba zapomniec i liczy się tylko to co dzisiaj.
Ale podkreśle to jeszcze raz, to nie jest święto siatkówkI!! Tak nie powinien wyglądac Mundial.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Bulgaria-Polska
typ; -2.5 seta Polska
4.75
Betsafe
Analiza
Dziś w spotkaniu II fazy grupowej mistrzostw swiata we wloszech polacy zagraja z bulgaria . polska wczoraj zdecydowanie ulegla brazylijczykow przegrywajac bez straty seta . Jest to spotkanie ostatniej szansy dla naszych rodakow , jesli przegraja ich marzenia o medalu prysna . Szanse polakow jednak upatruje w tym ze bulgarzy slabo spisuja sie na tych mistrzostwach. W pierwszej fazie przegrali zarowno z Francja 2-3 jak i Czechami . Pokonali jedynie slabych chinczykow . Dla polakow bedzie to jak do tej pory najwazniejsze spotkanie na tych mistrzostwach . Na duzych imprezach w wiekszosci ogrywamy bulgarow . Mam nadzieje ze rowniez bedzie tak i tym razem .
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Polska - Bułgaria​

Bardzo ważny mecz Naszej reprezentacji. Wczoraj zagraliśmy żenująco. Nie nawiązaliśmy walki z Canarinhos. Pytam się więc po co Nam były sparingi (Dokładnie 5 sparingów.) z Brazylią ? Nie wyciągnęliśmy z tych spotkań żadnych wniosków. Równie dobrze mogliśmy zagrać z Eskimosami.
Obawiam się, że dzisiaj Nasza przygoda z MŚ się skończy. Bułgarzy grali jak na razie słabo. Posiadają jednak świetnych zawodników i na pewno nie zapomnieli jak się gra w siatkówkę. Dysponują dobrą zagrywką, bardzo mocnym blokiem i grają przede wszystkim skrzydłami. Świetny atakujący, Vladimir Nikolov, genialny przyjmujący Matey Kaziyski, doskonały libero, Teodor Salparov. Ich najsłabszą bronią jest rozgrywający Andrey Zhekov. Popełnia czasami głupie błędy. Rzadko korzysta ze środkowych. Viktor Yosifov i Nikolay Nikolov to zawodnicy młodzi, ale bardzo szybcy i bardzo skoczni. Potrafią niesamowicie blokować.
Nasi zawodnicy jeżeli chcą awansować dalej muszą &quot;wyczyścić&quot; swoje główki po wczorajszym laniu. Nie jest to łatwe. Lubimy grać z Bułgarią (Według dziennikarzy.), ale mnie taki argument nie przekonuje. Na Memoriale Wagnera podopieczni Trenera Prandiego pokazali kawałek dobrej siatkówki i zwyciężyli z Nami 3:1.
Spodziewam się ciekawego spotkania. Kurs na Bułgarów całkiem interesujący.
Bułgaria @ 2.30 Expekt ✅
Pod względem Typerskim te Mistrzostwa nie są najlepsze. Sporo kombinacji, odpuszczania i kalkulowania. Nie lubię takich zagrywek i zawsze będę to krytykować. To nie jest zgodne z duchem sportu.
 
niccolo7 1,8K

niccolo7

Użytkownik
Te mistrzostwa to jest parodia sportowej rywalizacji. Większość zespołów od początku imprezy zajmuje się głównie kalkulowaniem, a nie swoją grą. Nasi jako jedni z nielicznych postanowili nie oglądać się na innych tylko grać swoje, ale dzięki tej uczciwej postawię mogą zostać nagrodzeni szybkim wyjazdem z powrotem do Polski. ???? dla Włochów za ten popieprzony system i mam nadzieję, że władze światowej siatkówki wyciągnął odpowiednie wnioski i następnym razem dwa razy zastanowią się czy przyznawać im organizację jakiejkolwiek imprezy.
Te niesprawiedliwe reguły gry utrudniają nam także typowanie, bo nie można być do końca pewnym, jak zagra jakaś drużyna, więc praktycznie bez analizy różnych wariantów nie ma co zabierać się za typowanie. W związku z tym, że są to mistrzostwa kombinatorów a nie siatkarzy, postanowiłem zagrać dziś na Hiszpanów w pojedynku z Rosjanami. Oczywiście w normalnych warunkach taki mecz zakończył by się łatwym zwycięstwem naszych wschodnich sąsiadów, ale nie tym razem. Po prostu nie opłaca im się dzisiaj wygrywać, bo jak napisali poprzednicy, utrudnili by sobie tym samym drogę do strefy medalowej! I właśnie z tej tylko przyczyny gram na ich przeciwników, bo przypuszczam, że zaangażowanie Rosjan będzie podobne do Serbów grających z naszą reprezentacją. Choć być może nie będą chcieli odstawić aż tak wielkiego cyrku (jak np. atakowanie w aut, mając czystą siatkę, czego dokonywał wielki as, Ivan M.) i wygrają nawet ze dwa sety. Jednakże nie chce mi się wierzyć, żeby Ruscy mieli się pchać w grupę z takimi rywalami jak Brazylia i Kuba. Poza tymi argumentami pozasportowymi, uważam, że sami Hiszpanie nie są aż tak słabi, bo przecież potrafili napsuć sporo krwi Kubańczykom, a i z Brazylijczykami nie przegrali z kretesem, więc myślę, że stać ich na dobrą grę, szczególnie z tak niezmotywowanym przeciwnikiem jak dzisiaj.
Hiszpania v Rosja - Hiszpania # 3,00 Sportingbet ✅ (2-3)
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
Mówiłem, ostrzegałem, że będzie płacz, niestety coś się kompletnie zacięło, straciliśmy moc, wczoraj już to było widać, widocznie był jakiś błąd w przygotowaniach.... Chłopaki w drugiej fazie były całkowicie bez energii, jestem przekonany że przygotowanie fizyczne nawaliło. Przecież te 3 pierwsze mecze zagraliśmy naprawdę dobrze....Za dużo meczów w okresie przygotowawczym?? nie trafiliśmy z formą?? No cóż, wracamy do domu...
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Raczej powiedziałbym FRAJERSKI system eliminacji na tych MŚ, takiego przewału pod gospodarzy nie widziałem nigdy, zobacz sobie jak Włosi mają teraz łatwo, do półfinału się dogrzebią łatwo.
Według mnie jakby te MŚ były rozgrywane wg &quot;normalnych&quot; zasad nie było by czegoś takiego jak teraz (wczoraj obstawiłem Czechy-USA - ale żenadę sportową Amerykanów nie tłumaczy nic)
drużyny kombinują, kalkulują wygrać, przegrać łatwiejsza grupa potem łatwy rywal jak wyjdziemy z 2 miejsca - dlatego od razu byłem przeciwko MŚ we Włoszech, bo myślałem że coś będą knuli ale ten system rozgrywek jest ewidentnie pod Włochów (bo są za słabi i muszą być jakoś &quot;przepchnięci&quot; dalej)
Te MŚ opłaca się będzie grać dopiero po ostatniej rundzie &quot;eliminacji&quot; kiedy skończy się kalkulowanie, nie przykładanie się do meczów i celowe porażki ;/
WSTYD - sport i piękno tego sportu cierpi.
NIGDY WIĘCEJ IMPREZ TYPU MŚ we WŁOSZECH!!!!????????????
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Panie Krzysztofie1985, ale co ma wspólnego system z formą Polaków ? Brazylia i Bułgaria ograła nas jak dzieci. Nie pokazaliśmy nic, nawet nie ugraliśmy jednego seta. Sam jestem zdziwiony, że ta porażka to jest 3:0 i to wysoko przegrane sety bo nawet po 7 puntów. Według mnie tutaj nie ma co obwiniać systemu. Po prostu zagraliśmy słabo, byliśmy dużo gorsi. Jutro mecz Bułgaria - Brazylia i kalkulacja kto wyjdzie z jakiego miejsca by było lepiej więc mecz no bet.
Aktualnie Hiszpanie są na najlepszej drodze by wygrać 4 seta i później tie break. Zagrałem ich za 30 zł po kursie 7,00 gdy przegrywali 0:2 w setach z Rosją. Widać ewidentnie ustawkę, jak wygrają Hiszpanie to nie będę miał żadnych wątpliwości.
Tak jak piszecie, mistrzostwa zaczną się dopiero wtedy kiedy nie będzie już żadnych kalkulacji.
 
kosmita28 30

kosmita28

Użytkownik
Jakby Polacy byli w formie i wygrywali to nikt nie narzekałby na system mistrzostw.Po prostu chłopaki grali słabo, są bez formy.
Nasuwa mi się jedna myśl: Nie ma Wlazłego nie ma zespołu.
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Panie Krzysztofie1985, ale co ma wspólnego system z formą Polaków ? Brazylia i Bułgaria ograła nas jak dzieci. Nie pokazaliśmy nic, nawet nie ugraliśmy jednego seta. Sam jestem zdziwiony, że ta porażka to jest 3:0 i to wysoko przegrane sety bo nawet po 7 puntów. Według mnie tutaj nie ma co obwiniać systemu. Po prostu zagraliśmy słabo, byliśmy dużo gorsi. Jutro mecz Bułgaria - Brazylia i kalkulacja kto wyjdzie z jakiego miejsca by było lepiej więc mecz no bet.
Aktualnie Hiszpanie są na najlepszej drodze by wygrać 4 seta i później tie break. Zagrałem ich za 30 zł po kursie 7,00 gdy przegrywali 0:2 w setach z Rosją. Widać ewidentnie ustawkę, jak wygrają Hiszpanie to nie będę miał żadnych wątpliwości.
Tak jak piszecie, mistrzostwa zaczną się dopiero wtedy kiedy nie będzie już żadnych kalkulacji.
Sam sobie odpowiedziałeś, na zadane pytanie ;) ten system ma to do siebie że jest jednym wielkim przewałem!! Czechy wygrywają z USA - ok zdarza się, ale jak skwitować to zachowanie gdy zapytano trenera USA czemu Mistrzowie olimpijscy tak łatwo przegrali?
- W następnym meczu przyłożymy się - uśmiechnął się trener USA.
Te MŚ nie mają nic wspólnego ze sportem, to jest typowa włoska frajerska gierka i kalkulowanie. Róbcie co chcecie ja tknę te frajerskie mecze jedynie w fazie przegrany odpada.
Ruscy miażdżyli Hiszpanów w każdym siatkarskim elemencie przez pierwsze 2 sety, a teraz ewidentnie nie wykorzystują dobrych wystaw, albo atakują na 50% mocy.
Jak sam pisałeś kurs 7.00 - dzisiaj takich meczy może być kilka lub jutro.
Co do systemu to wg mnie powinni Brazylijczycy rozegrać 2 pierwsze mecze, a dopiero potem zostawić na pastwę losu Polskę i Bułgarię w sensie - macie róbcie co chcecie wszystko jest w waszych rękach.
A tak to co mamy nasi mieli zawieszone mózgi po meczu z Canarinhos, bankowo tak samo by wyglądali dzisiaj Bułgarzy gdyby to oni jako pierwsi grali z Brazylią a potem z nami.
Nie mam słów do tych MŚ - ale i tak wygra Brazylia.
Pozdro
 
T 15,3K

tadzin

Użytkownik
Nie Hiszpania tylko HA ROSJA ???? ! TB bylo najlepsze jak Rosjanie albo pakowali w siate zagrywkę czy tez w aut, po wczesniejszym kontakcie wzrokowym z trenrem ???? . w drgiej czesci TB przestali skakac do bloku tzn skakali tyle ze moze polowe tego czego moga XD. Najlepszy motyw to i tak byl jak skrzydlowy Rosjan specjalnie skoczył by blokwac hiszpanskiego srodkowego i tym samym zablokowal swojego srodkowego ktory do bloku nei skoczyl, dzieki czemu na skrzydle zostala pusta siata. Imo must see dla mnie, wygladalo to naprade smiesznie. Kto mogl skorzystal i zrobil kase tyle powiem : )
 
lara_perkins 76

lara_perkins

Użytkownik
Także uważam, że obecna polska kadra bez wlazłego nie istnieje. Powiedzmy sobie szczerze, w 1 fazie nie liczyliśmy, wygrywaliśmy wszystko co nam dawali (ostatni mecz z serbią wiadomo, że wygrana podłożona nam była), nie cwaniakowaliśmy i było oczywiste że zagramy w grupie z brazylią. Wczoraj przeciwnik nas z piorunował chyba, bo dziś graliśmy jak słupy! Trudno panowie jadą do domu, może za 4 lata się pokażą z lepszej strony. Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem! Wszystko w rękach Pań już od 29 października ???? Mecz dzisiejszy Hiszpania - Rosja to było totalne przedszkole, ale obejrzałam bo postawiłam na Hiszpanie, było wiadomo, że Rosja przegra umyślnie mecz. Jeszcze Włosi muszą wygrać, a to bardzo prawdopodobne [bo choć uważam że Niemcy są lepsi od Włoch, to po 1). Niemcy wygrali potężnie wczoraj 3:0, więc napewno przechodzą dalej i po 2). Włosi są gospodarzem, więc zrobią wszystko by z dobrze grającymi Niemcami się nie skompromitować!] by wszedł mi większy kuponik, jak przegrają jednak Włosi to jeszcze mam szanse w dwóch pozostałych meczach jeśli obie ekipy kuba jak usa rozgromią swoich rywali 3:0 :] ale bardziej liczę na wersje wygranej Włoch... mniej stresu ;-)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Nie Hiszpania tylko HA ROSJA ???? ! TB bylo najlepsze jak Rosjanie albo pakowali w siate zagrywkę czy tez w aut, po wczesniejszym kontakcie wzrokowym z trenrem ???? . w drgiej czesci TB przestali skakac do bloku tzn skakali tyle ze moze polowe tego czego moga XD. Najlepszy motyw to i tak byl jak skrzydlowy Rosjan specjalnie skoczył by blokwac hiszpanskiego srodkowego i tym samym zablokowal swojego srodkowego ktory do bloku nei skoczyl, dzieki czemu na skrzydle zostala pusta siata. Imo must see dla mnie, wygladalo to naprade smiesznie. Kto mogl skorzystal i zrobil kase tyle powiem : )
Nic dodac nic ując.
KABARET! A teraz czego bym chciał to to by jutro Hiszpanie wyliczyli, o ile jest to możliwe i przegrali z Egiptem w takim stosunku by wyeliminowac Rosjan chociaż na to się nie zanosi( Nie wiem, bo nie liczyłęm). Niesmak i śmierdzi jak stąd do ...
Za takie coś powinna byc z miejsca dyskwalifikacja!!
Przyznam, że po cichu nawet o tym myślałem, że Rosjanie wykonają plan tj będą prowadzic 2-0 i potem druga szóstka i się kompromitujemy! Ale w jakim stylu to robili to już przechodzi ludzkie pojęcie. Mina Julio Velasco mówiła wszystko.
Poltavskyi miał za zadanie na boisku walic po outach! Jak to powiedział Wanio za to mu płacili w tym meczu. Biryukov fatalnie grający nagle wchodzi i w strone ławki, a tam wskazówka jak zagrac by zepsuc!
Szkoda nawet więcej przykładów podawac...
Dobrze, że po tym co widziałem na PSextra udało mi się na czas jeszcze wejśc na kompa i obstawic ten wynik LIVE na Hiszpanów.
A co do meczu Polaków to nie ma co oceniac na gorąco. Zwolnienie trenera to akurat najgłupsza rzecz jaką można teraz zrobic pochopnie moim zdaniem.
 
marnik 18

marnik

Forum VIP
Nie Hiszpania tylko HA ROSJA ???? ! TB bylo najlepsze jak Rosjanie albo pakowali w siate zagrywkę czy tez w aut, po wczesniejszym kontakcie wzrokowym z trenrem ???? . w drgiej czesci TB przestali skakac do bloku tzn skakali tyle ze moze polowe tego czego moga XD. Najlepszy motyw to i tak byl jak skrzydlowy Rosjan specjalnie skoczył by blokwac hiszpanskiego srodkowego i tym samym zablokowal swojego srodkowego ktory do bloku nei skoczyl, dzieki czemu na skrzydle zostala pusta siata. Imo must see dla mnie, wygladalo to naprade smiesznie. Kto mogl skorzystal i zrobil kase tyle powiem : )
Ja powiem tylko że jak wczoraj można było dostać po kieszeni przez Francuzów to dziś wszystko oddała Rosja. na live można było łapać takie kursy ze aż głowa boli. Kto sprytny ten zyskał ????
 
M 0

marwin99

Użytkownik
Qrcze znów patriotyzm przegrał z rozumem ???? ( Już wczorajszy mecz pokazał nasze największe braki ale cóż tam serducho kibica podpowiadało będzie oki. Niestety chłopaki kolejny raz mecz przegrali juz w szatni.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
powinniśmy jakiś chat założyć i takie ich zabawy traktować jako najlepszą przepustkę na zakłady live, jutro zapewne też nie zabraknie liczenia i głupich uśmieszków co poniektórych drużyn :] Niemcy - Włochy, jak myślicie, kto, jak i dlaczego wygra?
Akurat w tym meczu to spodziewam się walki na całego bo 1msc jest &quot;lepsze&quot;.
Ten kto zajmie tą właśnie pozycje potem trafia na najprawdopodobniej Francje i USA, a w przypadku drugiego miejsca są Czechy i Bułgaria/Brazylia. Więc jeżeli miałaby to byc Brazylia o czym dopiero dowiemy się jutro to lepsza wydaje się dla Włochów opcja awansu z 1msc bo z Brazylią raczej mało do powiedzenia będą mieli, a pamiętac trzeba, że awansuje dalej tylko zwycięzca grupy w kolejnej fazie.
@ Marnik
Rzeczywiście kursy na LIVE na HIszpanie były tak atrakcyjne, że masakra. Zdążyłem załapac się w tie breaku jeszcze przy 7-6 dla Hiszpanów kurs @ 1,68 Betclic i jestem zadowolony, ale i zniesmaczony tym co się wyrabia!
 
T 15,3K

tadzin

Użytkownik
Niemcy - Włochy
Szczerze to nie mam pojecia jak moze sie rozstrzygnac ten mecz z racji tego ze wychodzac z 1. miejsca natrafi sie najprawdopodobniej na Usa i Francję zas z 2. miejsca na Bulgarie i Czechy (w przypadku ze Czesi sie nie podloza ???? ale oni CHYBA tego nie zrobia). Wszystko zalezec bedzie od tego jakie druzyny komu bardziej pasują ; ) imo jesli obstawiac to chyba wylacznie na live
Uznałem ze Brazylia podkladac sie nie bedzsie gdyz juz nie maja po co, pozbierali sie w miare do kupy i ewentualna porazka chocby i ustawiona moglaby im troszke rozwalic druzyne. Na dodatek Brazyli nie posadzalbym o podstawianie sie ; p
@edit
fakt nie uwzglednilem tego ze Wlosi po wygranym dzisiaj meczu beda w lepszej sytuacji gdyz beda mogli podlozyc sie Porto Rico wiec raczej beda starac sie wygrac mecz /// do czego to doszlo zeby obstawiac na podstawie tego kto jak i kiedy sie komu podloży : D
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom